Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 84 dB. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 84 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 84 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane atrybuty  Moc [W] 650 W
  typ Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock nietrudny montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% niewiele znaczących cząsteczek kurzu

  wytwarzany dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia sprawne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.


  wielkie koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem

  znaczne koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.


  przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact proponuje wysoką produktywność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 powiększa skuteczność, a nasadka TriActive skutecznie eliminuje kurz niezależnie od rodzaju podłogi.Amica VI 2041

Amica VI 2041 Najniższa Cena Online

Amica VI 2041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2041
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o pojemności zbiornika 1,5. Ma filtr EPA12, teleskopowe rury i samoczynny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W objętość zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy stopnie i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, produktywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt niepokaźne ssanie lub zbyt znaczny pobór mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, stosowaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania, np. Wciągnięcie pokaźnego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Stopnie i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest niezwykle proste.

  Odkurzacz adekwatnie przystosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  typ bezworkowy Do wydmuchiwanego poprzez odkurzacz powietrza może dostawać się dużo mikrozanieczyszczeń, a to nad wyraz groźne dla alergików i śladowych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9331

Philips FC 9331 Najniższa Cena Online

Philips FC 9331 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9331
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu* i wyłapuje 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Efektywne cykloniczne działanie i innowacyjna konstrukcja zapewniają efektywne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak żeby nie wydostał się on w niekontrolowany sposób nawet w trakcie oprózniania.

  małe wymiary i wysoka wydajność Wyższa efektywność zbierania kurzu* i technika PowerCyclone 5 - Klasa energetyczna AAA - Filtr antyalergiczny - 1,5 l Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Wysoka efektywność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wytworzony aby osiągnąć najwyższą sprawność — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza unikatowa technika PowerCyclone 5 zapewnia wydajne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia odzdzielanie się kurzu od powietrza. Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg.

  Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie. Łączenie ActiveLock przystępne dobranie do każdego zadania Łączenie ActiveLock łatwy montaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  spore gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem szerokie gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania. Przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do wykorzystania Główka szczoteczki do odkurzania pozostała wbudowana w uchwyt, dzięki czemu za każdym razem jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu Nasz filtr powietrza Clean Air lokalizuje 99,9% znikomych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając potrzeby alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny....


Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podwyższa włosie dywanu w celu precyzyjnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa obszerniejsze cząsteczki brudu poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje produktywne odkurzanie w dwóch sprawnych krokach: 1) Powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EC41-6DB

Electrolux EC41-6DB Najniższa Cena Online

Electrolux EC41-6DB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EC41-6DB
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4 stopniowe oczyszczanie powietrza Wysoka wydajność odkurzania znaczny pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-6DB Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym odfiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swej konstrukcji jest łatwy w użyciu i efektywny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-6DB produktywne odkurzanie nie wymaga dzisiaj obszernego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym przefiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swej konstrukcji jest nietrudny w użyciu i produktywny. Szczelna konstrukcja gwarantująca sprawność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia części, poprzez które przepływa powietrze 4-stopniowe filtrowanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest zaopatrzony w 4-stopniowy system filtrów, który efektywnie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym zagwarantuje wyższą produktywność odkurzania.

  Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz dzisiaj można odkurzać z wysoką efektywnością dwukrotnie dłużej* – nawet wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnia. Dzięki czemu nie ma potrzeby częstego opróżniania zbiornika *w porównaniu do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....


Amica VM 3042

Amica VM 3042 Najniższa Cena Online

Amica VM 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3042
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący barwa:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:łagodny start, miękkie kółka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:900 W;Nazwa filtra:EPA E12;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;wariant worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, końcówka 2w1, ssawka do parkietu;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,4 kg;wymiary - głębokość:23,8 cm;rozmiary - szerokość:26,4 cm;wymiary - wysokość:36,6 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;Zwijacz przewodu:tak...


Amica VM 4011

Amica VM 4011 Najniższa Cena Online

Amica VM 4011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 4011
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy AKMAN VM 4011

  Filtr EPA 12
  Wśród Was są alergicy lub śladowe dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespajać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To genialne rozwiązanie dla tych, którzy chcą posiadać w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  wyświetlacz LED
  W każdej chwili sprawdzisz do jakiej powierzchni dostosowana jest moc silnika. Postępowy i wyraźny wyświetlacz LED przedstawia cztery ikony powiadamiające o tym, która z mocy jest aktualnie włączona. W zależności od potrzeb możesz dostosować siłę odkurzania optymalnego dla zasłon, sof, dywnów czy parkietów.

  Regulacja mocy w rączce
  Koniec ze schylaniem się, by ustawić moc odkurzacza. Przyciski znajdujące się w rączce pozwalają na wygodne włączanie, wyłączanie i regulowanie mocy odkurzania. Regulacja mocy w uchwycie pozwala na szybką reakcję jeśli tylko wciągniemy odkurzaczem zabawkę dziecka lub zasłonę.

  Turboszczotka
  Odkurzasz, odkurzasz i odkurzasz dalej, a sierść i włosy nie chcą zniknąć z dywanu? Turboszczotka, stworzona z myślą o miłośnikach zwierzaków, wyposażona jest w specjalny, obrotowy wałek napędzany strumieniem powietrza. Turbozwiększa siłę ssącą, aby ułatwić sprawne zbieranie zabrudzeń z dywanów i wykładzin. Wyczyścisz domowe dywany z sierści i włosów szybciej, łatwiej i przyjemniej! sprawniejsze odkurzanie w krótszym czasie!

  Szczotka do parkietu
  Masz taki spektakularny parkiet który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim syntetycznym włosiem nie rysuje parkietów, żeby maksymalniei wydłużać ich żywotność. Szerokie twarde powierzchnie odkurzaj komfortowo, skutecznie i bez zniszczeń!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt śladowe ssanie lub zbyt spory pobór mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i skuteczniej odkurzać najróżniejszego typu podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!


Electrolux EC41-4T

Electrolux EC41-4T Najniższa Cena Online

Electrolux EC41-4T - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EC41-4T
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, możliwość pracy w trybie bezworkowym, czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czarno-szary;Linia odkurzacza:Ease;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:700 W;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:filtr zmywalny, Hygiene 12, Hygiene H12;pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom głośności:80 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;wariant filtra:zmywalny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:41,5 cm;wymiary - szerokość:31 cm;rozmiary - wysokość:35 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka szczelinowa, ssawka szczelinowa krótka, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:7 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe grafitowe. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9332

Philips FC 9332 Najniższa Cena Online

Philips FC 9332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9332
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Klasa produktywności energetycznej: A
  Orientacyjne roczne zużycie energii: 25 kWh rocznie
  Klasa czyszczenia dywanu: C
  Klasa czyszczenia twardych podłóg: A
  Klasa emisji pyłu: A
  Poziom mocy akustycznej: 79 dB
  Promień działania: 9 Metr/metrów
  wariant: Odkurzacz do podłóg
  Kolor: srebrny
  wykorzystanie: Pralnia chemiczna
  rodzaj podłoża: Parkiet/laminat, Twarda podłoga, Dywan
  skuteczność: 650W
  Emisja hałasu: 79 dB
  Pojemnika na brud/pył: 1,5 litr/litrów
  przewód: 6 m
  Długość: 410 mm x Szerokość: 281 mm x Wysokość: 247 mm
  Waga: 4,5 kg

  artykuł
  firma
  Kod producenta
  FC9332/ 09
  EAN
  8710103796299
  dane podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Worek na kurz
  Bezworkowe
  Moc
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta (ograniczenie do wykorzystywania domowego)

Electrolux EC41-2SW

Electrolux EC41-2SW Najniższa Cena Online

Electrolux EC41-2SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EC41-2SW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4 stopniowe filtrowanie powietrza Wysoka skuteczność odkurzania wielki pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-2SW Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym oczyszczaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest prosty w użyciu i skuteczny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-2SW sprawne odkurzanie nie wymaga dzisiaj wielkiego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii efektywnym odfiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swej konstrukcji jest nietrudny w użyciu i sprawny. Szczelna kompozycja gwarantująca sprawność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia składników, poprzez które przepływa powietrze 4-stopniowe odfiltrowanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest wyekwipowany w 4-stopniowy system filtrów, który efektywnie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym gwarantuje wyższą wydajność odkurzania.

  Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz dzisiaj można odkurzać z wysoką produktywnością dwukrotnie dłużej* – choćby wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnienia. Dzięki temu nie ma zapotrzebowania częstego opróżniania zbiornika *w porównaniu do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 84 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 84 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 84 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 84 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 84 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.