Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 84 dB. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 84 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 84 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Wybrane atrybuty  Moc [W] 650 W
  typ Bezworkowy
  Poziom hałasu [dB] 79 dB
  Zasięg pracy [m] 9 m
  Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy delikatnie „otwiera" dywan w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.
  2) Wsysa szerokie cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu.
  3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.


  Łączenie ActiveLock

  Łączenie ActiveLock nietrudny montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątaniae


  Filtr antyalergiczny lokalizuje ponad 99,9% niewiele znaczących cząsteczek kurzu

  wytwarzany dla osób wymagających wyższego poziomu higieny, w szczególności dla alergików.


  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  nieszablonowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia sprawne odkurzanie w dwóch produktywnych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.


  wielkie koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem

  znaczne koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.


  przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.


  PHILIPS FC9330/09

  Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact proponuje wysoką produktywność przy minimum wysiłku. TechnikaPowerCyclone 5 powiększa skuteczność, a nasadka TriActive skutecznie eliminuje kurz niezależnie od rodzaju podłogi.Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podwyższa włosie dywanu w celu precyzyjnego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa obszerniejsze cząsteczki brudu poprzez pokaźny otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza wyjątkowa technika PowerCyclone 5 gwarantuje produktywne odkurzanie w dwóch sprawnych krokach: 1) Powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. W porównaniu z modelem PowerPro Compact FC9323/09 Allergy H13 to nazwa handlowa i nie należy jej tłumaczyć na języki lokalne poziomy filtracji są testowane zgodnie z normą EN60312-1-2017 i odpowiadają filtrowi HEPA 13 Zbieranie 99,9% kurzu na twardych podłogach ze szczelinami (IEC62885-2).


Amica VI 2041

Amica VI 2041 Najniższa Cena Online

Amica VI 2041 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VI 2041
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz Amica VI 2041 Odkurzacz bezworkowy o pojemności zbiornika 1,5. Ma filtr EPA12, teleskopowe rury i samoczynny zwijacz przewodu. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Moc: 800W objętość zbiornika systemu cyklonowego: 1,5 l wariant odkurzacza: bezworkowy Wyposażenie: Dodatkowy filtr przed silnikiem, Metalowe rury teleskopowe, Ssawkoszczotka uniwersalna, Ssawka do tapicerki, Szczotka do szczelin i książek 2w1, Szczotka do parkietu Filtr: EPA 12 Zabezpieczenie przed przegrzaniem Elektroniczna regulacja mocy stopnie i pionowy system parkowania Zasięg pracy: 7,5 m Filtr EPA 12 Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie konsolidować się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr w środku odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – nawet tych powstających wskutek pracy samego silnika. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Szczotka do parkietu Masz taki przepiękny parkiet… który znów się zarysował w trakcie odkurzania?! Koniec z zarysowaniami podłóg z paneli, płytek czy kamienia! Specjalnie zaprojektowana miękka szczotka z długim plastikowym włosiem nie rysuje parkietów, aby maksymalniei wydłużać ich żywotność.

  duże twarde powierzchnie odkurzaj wygodnie, produktywnie i… bez zniszczeń! Elektroniczna regulacja mocy Zbyt niepokaźne ssanie lub zbyt znaczny pobór mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do rodzaju czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko efektywniej i skuteczniej odkurzać różnego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię! Miękkie ciche koła Odkurzanie twardych podłóg i parkietów to ryzyko zarysowań i hałas… Chyba że Twój odkurzacz jest zaopatrzony w miękkie, ciche kółka!

  Dzięki ogumieniu kół Twoje podłogi są bezpieczniejsze – choćby delikatne parkiety nie ulegają zarysowaniom! broniony jest też sam odkurzacz, który w mniejszym stopniu narażony jest na wstrząsy. Odkurzasz bezpieczniej, stosowaniajesz dłużej!

  Mechaniczna regulacja mocy ssania w uchwycie węża Daje możliwość prędkiego obniżenia mocy ssania w razie nagłej zapotrzebowania, np. Wciągnięcie pokaźnego przedmiotu, takiego jak gazeta czy worek foliowy. Stopnie i pionowy system parkowania Przechowywanie odkurzacza jest niezwykle proste.

  Odkurzacz adekwatnie przystosuje się do przestrzeni, którą dysponujesz. W zależności od tego, jak dużo miejsca jest w Twoim schowku albo w szafie możesz ustawić odkurzacz pionowo albo poziomo. Specjalny system uchwytów na wąż pozwala na optymalne złożenie urządzenia, które z powodzeniem zmieścisz w docelowym miejscu przechowywania.

  typ bezworkowy Do wydmuchiwanego poprzez odkurzacz powietrza może dostawać się dużo mikrozanieczyszczeń, a to nad wyraz groźne dla alergików i śladowych dzieci. Na szczęście odkurzacze Amica korz...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9333

Philips FC 9333 Najniższa Cena Online

Philips FC 9333 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9333
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  śladowe rozmiary i wysoka skuteczność

  Wyższa efektywność zbierania kurzu* i technologia PowerCyclone 5

  • Klasa energetyczna AAA
  • Filtr antyalergiczny
  • 1,5 l
  • Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby

   Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 zróżnicowane sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie unosi włosie dywanu w celu starannego usunięcia kurzu. 2) Wsysa większe cząsteczki brudu poprzez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

  • Wysoka produktywność z klasą energetyczną 3AAA

   Odkurzacz wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej wydajności — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, sprawności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  • technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

   wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 gwarantuje skuteczne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze błyskawicznie wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.

  • Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg

   Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  • Łatwe opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

   Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  • Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do wykorzystania

   Szczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu za każdym razem jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  • Łączenie ActiveLock nieskomplikowane dostosowanie do każdego zadania

   Łączenie ActiveLock nietrudny montaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania.

  • wielkie gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem

   znaczne gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania.

  • Filtr antyalergiczny wykrywa ponad 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu

   Nasz filtr powietrza Clean Air wyłapuje 99,9% minimalnych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając potrzeby alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  produkt
  firma
  Kod producenta
  FC9333/09
  EAN
  8710103796312
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje
  Brak informacji
  Poziome i pionowe
  Filtry
  Antyalergiczny
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc techniczne
  praktyczna kompozycja
  Gumowe kółka
  Uchwyt do przenoszenia
  Wyposażenie
  2-częściowe
  Metalowe
  Teleskopowe
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta

Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W Mini elektroszczotka Pet Care Mini Pet Care Tool upraszcza usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy. Obrotowa, gumowa szczotka, wyraźnie ogranicza liczba włosów wplątanych w szczotkę bębnową. Na dodatek kompaktowa kompozycja odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W proste manewrowanie choćby na niewielkich powierzchniach. Szczotka Pet Care Brush Szczotka Pet Care Brush została wyposażona w potężną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, powodując, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze większą skrupulatnością. Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny. W dodatku, zdejmowana górna pokrywa upraszcza utrzymanie odkurzacza VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W w czystości. Kompaktowy design Kompaktowy design ułatwia prędkie sprzątanie całego domu bez większego wysiłku. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W jest o 22% mniejszy, z łatwością poruszać się z nim po domu. Łatwość manewrowania i wygoda odkurzania. Bezworkowy model Brak kurzu jest kluczem do dobrego zdrowia. Odkurzacz bezworkowy VC07M21N9VD Pet Care Edition 700W to model bezworkowy, nad wyraz wygodny model w stosowaniu. Znaczny pojemnik na kurz o obszerności 1,5 l. Z urządzenia tego mogą korzystać osoby w każdym wieku. Jest to osiągalne dzięki prostocie i wygodzie konstrukcji urządzenia.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Clatronic BS 1308

Clatronic BS 1308 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1308 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1308
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • technologia Eko-Cyklon • technologia filtra bezworkowego • System poczwórnego mikrofiltra • Metalowa rura teleskopowa • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • Końcówka 2w1: połączona szczotka/ssawka szczelinowa • Gumowane rolki, genialne do podłóg • praktyczny uchwyt do przenoszenia • samoczynne zwijanie kabla • Moc: 700W • Klasa skuteczności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 26,2 kWh/rok • Klasa sprawności odkurzania dywanu: E • Klasa produktywności odkurzania podłogi twardej: A • Klasa reemisji kurzu: F • Poziom głośności dB(A): 79,0 • Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz • rozmiary: 340x250x270mm (SxWxG) • Waga: 4,20kg

Philips FC 9331

Philips FC 9331 Najniższa Cena Online

Philips FC 9331 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9331
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu* i wyłapuje 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Efektywne cykloniczne działanie i innowacyjna konstrukcja zapewniają efektywne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak żeby nie wydostał się on w niekontrolowany sposób nawet w trakcie oprózniania.

  małe wymiary i wysoka wydajność Wyższa efektywność zbierania kurzu* i technika PowerCyclone 5 - Klasa energetyczna AAA - Filtr antyalergiczny - 1,5 l Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różnorodne sposoby: 1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.

  2) Wsysa pokaźne cząsteczki brudu przez wielki otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli, a także ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie. Wysoka efektywność z klasą energetyczną 3AAA Odkurzacz wytworzony aby osiągnąć najwyższą sprawność — klasa A w następujących kategoriach: skuteczności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  technika PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza unikatowa technika PowerCyclone 5 zapewnia wydajne odkurzanie w dwóch wydajnych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu.

  2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia odzdzielanie się kurzu od powietrza. Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg Odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg.

  Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swej trasie. Łączenie ActiveLock przystępne dobranie do każdego zadania Łączenie ActiveLock łatwy montaż różnorodnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  spore gumowe koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem szerokie gumowe koła usprawniają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania. Przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego nieszablonowemu kształtowi i gładziutkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem i zawsze gotowa do wykorzystania Główka szczoteczki do odkurzania pozostała wbudowana w uchwyt, dzięki czemu za każdym razem jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu Nasz filtr powietrza Clean Air lokalizuje 99,9% znikomych cząsteczek kurzu — w tym pyłki, sierść i drobiny kurzu — zaspokajając potrzeby alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny....


Amica VM 3042

Amica VM 3042 Najniższa Cena Online

Amica VM 3042 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 3042
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:5 m;Dominujący barwa:metaliczny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:łagodny start, miękkie kółka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczno-czarny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:900 W;Nazwa filtra:EPA E12;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;wariant worka:pojemnik;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, końcówka 2w1, ssawka do parkietu;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:6,4 kg;wymiary - głębokość:23,8 cm;rozmiary - szerokość:26,4 cm;wymiary - wysokość:36,6 cm;Wyposażenie:dodatkowy filtr, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawko-szczotka uniwersalna;Zasięg pracy:8 m;Zasilanie:220-240V 50/60Hz;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Clatronic BS 1302

Clatronic BS 1302 Najniższa Cena Online

Clatronic BS 1302 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic BS 1302
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dane technicznE:• technologia Eko-Cyklon • technologia filtra bezworkowego • System poczwórnego mikrofiltra • Metalowa rura teleskopowa (długość ok. 92cm) • pokaźny promień roboczy (ok. 8,30m) • Dwufunkcyjna szczotka podłogowa • Szczotka parkietowa • Końcówka 2w1: połączona szczotka/ssawka szczelinowa • Gumowane rolki, doskonałe do podłóg • poręczny uchwyt do przenoszenia • samoczynne zwijanie kabla • Moc: 700W • Klasa skuteczności energetycznej: A • Roczne zużycie energii: 28,0 kWh/rok • Klasa skuteczności odkurzania dywanu: E • Klasa produktywności odkurzania podłogi twardej: B • Klasa reemisji kurzu: G • Poziom głośności dB(A): 85,0 • Zasilanie sieciowe: 220-240 V, 50/60 Hz • wymiary: 250x330x380mm (SxWxG) • Waga: 5,30kg...


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  produkt Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • posiada uszkodzenia kosmetyczne: artykuł powystawowy. • Towar efektywny technologicznie. • towar profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  poręczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do nietrudnych zadań - wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc pomiędzy fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz odpowiedniego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się znakomitym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swym sporym domowym odkurzaczem i użytkowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe rozmiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie przy pomocy SVC 190B! Lekki i funkcjonalny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania umożliwia odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc nawet osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności starczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym podkreśla się w dodatku designem. Jest to mały odkurzacz o niebanalnym zarysie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został wykonany z ciekawie wyglądającego, krystalicznego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą różnorodne końcówki, a także stacja ładująca, która pozwala na zawieszenie odkurzacza na ścianie, co znakomicie pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Różnorodne użycie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest wspaniałym rozwiązaniem w trakcie sprzątania samochodu, lecz nie tylko!

  Jego kompaktowe wymiary i pokaźna liczba dodatkowych akcesoriów zezwalają na użytkowanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? znikoma szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz jeszcze oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy momentalnie odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem funkcjonalnym, ale i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do zwiększenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, aby z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 84 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 84 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 84 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 84 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 84 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 84 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *