Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z pojemnikiem do 2 litrów. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy z pojemnikiem do 2 litrów. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z pojemnikiem do 2 litrów,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z pojemnikiem do 2 litrów. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z pojemnikiem do 2 litrów, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Philips FC 9334

Philips FC 9334 Najniższa Cena Online

Philips FC 9334 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9334
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz podłogowy Philips PowerPro Compact FC9334/09

  Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 3000 łączy w sobie drobne rozmiary i produktywność na najwyższym poziomie.

  Ciesz się skrupulatnym czyszczeniem w całym domu dzięki technice PowerCyclone 5 i nasadce TriActive, która posiada 3 funkcje czyszczenia w 1 urządzeniu

  moc ssania

  Wysokowydajny silnik o mocy maksymalnej 900 W formuje dużą moc ssania, co zagwarantuje skrupulatne sprzątanie.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu* zagwarantuje wysoką produktywność odkurzania

  Nasadka TriActive i obfita moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% niepokaźnego kurzu*.

  technika PowerCyclone 5 dłużej utrzymuje dużą moc ssania

  technologia PowerCyclone 5 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką efektywność oraz dużą moc ssania poprzez dłuższy czas.

  Moc wejściowa (IEC) 750 W

  Nadmuch (maks.) 27,8 l/sec

  Poziom głośności 76 dB

  Podciśnienie (maks.) 16,8 kPa

  Moc wejściowa (maks.) 900 W

  Zasięg działania 9 m

  Długość przewodu 6 m

  Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa

  wariant kółek Gumowe

  Nasadka TriActive zezwala na dokładne sprzątanie na 3 sposoby

  Nasadka TriActive wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia za jednym razem. Specjalnie zaprojektowana stopa eliminuje kurz z głębi dywanów, a obfity otwór z przodu zasysa spore kawałki. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian albo mebli.

  Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki

  Łatwy do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  śladowa i lekka kompozycja usprawnia przenoszenie

  Dzięki niedużej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystania

  Szczotka do kurzu jest zaimplementowana w uchwyt, dzięki czemu jest zawsze gotowa do zastosowania na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce.

  System oczyszczający Allergy H13 namierza >99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu

  w pełni uszczelniony system filtrujący wyłapuje >99,9% znikomych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki temu odpowiada na potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13**.

  Łączenie ActiveLock przystępne dopasowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock łatwe dopasowanie nasadek do rury teleskopowej przy pomocy prostego zatrzasku.

  Turboszczotka, nadzwyczajna do czyszczenia włosów (sierści)i kłaczków

  Obrotowa turboszczotka została zaprojektowana z myślą o trafnym czyszczeniu sierści i kłaczków, co pozwala na skrupulatniejsze czyszczenie.

  charakterystyczna nasadka

  Nasadka TriActive

  Akcesoria w pakiecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Schowek na akcesoria Na zacisku na rurze

  Dodatkowa nasadka

  • Nasadka do twardych podłóg
  • Turboszczotka

  informacje ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  pojemność worka lub pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie trafny dla alergików, inny
  filtrowanie
  rodzaj bezworkowy
  rodzaj filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Tak
  Turboszczotka sprężone powietrze
  Końcówka do podłóg twardych Tak
  Akcesoria
  Akcesoria w komplecie ssawka do podłóg / dywanów, szczotka do twardych podłóg, dysza do parkietu
  Dalsze atrybuty
  Długość kabla 6 m
  typ rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  rozmiary
  Szerokość artykułu 28.1 cm
  Wysokość artykułu 24.7 cm
  Głębokość towaru 41.0 cm
  Szerokość opakowania 33.0 cm
  Wysokość opakowania 32.0 cm
  Głębokość opakowania 52.0 cm
  Waga artykułu w opakowaniu 7.9 kg


Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swoim domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś standardowy składnik wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,głównie zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo ulepsza dodatkowo jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem podczas wyboru odkurzacza. Model VCC301 firmy Blaupunkt został zaprojektowany i stworzony po to, żeby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego efektywności. Klasa A oznacza, że odkurzacz cechuje się bardzo wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najbardziej efektywnych modelach, jest przede wszystkim wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa wydajności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o skuteczności urządzenia podczas odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie szczególnie docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak prawidłowo zbiera kurz,dodatkowo czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.perfekcyjną sprawność urządzenia podkreśla użycie najistotniej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l zagwarantuje, iż nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu drobnych gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  na dodatek, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dopasować siłę ssącą do obecnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dodatkowe AKCESORIAW pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które skrupulatne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem, a także ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swemu nowoczesnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, ceniącym sobie głównie funkcjonalność, jak i estetom, dla których poręczne urządzenia stanowią jeszcze miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny zestaw filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana podmiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Informacje technologicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa produktywności odkurzania dywanów: DKlasa sprawności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: transparentny zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o świetnym odkurzaniu z pomocą dużej mocy ssania.
  technika PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ znakomite rezultaty w przypadku każdego typu podłogi.

  Opracowany z myślą o idealnym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje znikome drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa wydajności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  śladowa turboszczotka

  technologia PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  wyjątkowa technika Exclusive PowerCyclone 8 ekspresowo przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, aby oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i wydajność, zapewniając doskonałe efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ zezwala na sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ finezyjnie unosi włosie dywanu, żeby mógł być on dokładnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają spore cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka efektywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  Filtr antyalergiczny o wydajności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air generuje rewelacyjne uszczelnienie i namierza 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach i innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje sensor, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest w pełni uszczelniony.

  łatwe opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki nieszablonowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.

  niewielka, obrotowa turboszczotka do nieskomplikowanego usuwania włosów i kłaczków kurzu niepokaźna turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Rewelacyjnie pasuje dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nietrudny dostęp

  wydajność energetyczna A+

  Odkurzacz marki Philips pozostał wytwarzany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa sprawności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa efektywności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika nad wyraz trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  nieznaczna turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w pakiecie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka śladowa

Samsung VC07M21N9VD

Samsung VC07M21N9VD Najniższa Cena Online

Samsung VC07M21N9VD - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07M21N9VD
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD 80dB 700W Odkurzacz bezworkowy Samsung VC07M21N9VD o poziomie hałasu 80dB i mocy 700W. Zaprojektowany dla zwolenników zwierząt, z mini elektroszczotką, która skutecznie zbiera sierść z mebli tapicerowanych.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Moc silnika: 700 W Moc ssąca: 180 W kolor pokrywy: srebrny brąz Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Promień działania: 9 m Waga urządzenia: 4,4 kg Sterowanie mocą: Na korpusie (wł./wył Anti - Tangle Turbine (zapobieganie utraty mocy ssącej) Filtr wlotowy i przed silnikiem Dla tych, którzy kochają zwierzęta.

  Linia Pet Care Dla wielbicieli domowych zwierząt Samsung przygotował linię produktów, która uwzględnia ich szczególne potrzeby. Odkurzacze z linii Pet Care doskonale nadają się do wszystkich rodzajów podłóg.

  Oprócz charakterystycznych akcesoriów oferują specjalnie zaprojektowane szczotki, upraszczające skuteczne likwidowanie sierści z dywanów i mebli. Eliminuje sierść z tapicerki. Mini elektroszczotka Pet Care Twój czworonożny przyjaciel zostawia sierść na sofie, łóżku czy fotelach? Dzięki obrotowej mini elektroszczotce to już nie problem.

  minimalne rozmiary szczotki i łatwość manewrowania nią powodują,wyeliminuje sierść z każdego zakamarka. Dodatkowo posiada gumowe wykończenie, czego rezultatem jest mniej splątanych włosów na szczotce* - więc nie będziesz musiał co chwilę ręcznie ich eliminować.

  Gruntowne sprzątanie. Ergonomiczny zestaw szczotek Główna szczotka 2w1 ma szerokość 160 mm i pasuje do sprzątania zarówno podłóg twardych, jak i dywanów. W komplecie jest także szczotka Eco do delikatnych podłóg drewnianych, parkietów, paneli czy podłóg ceramicznych, które łatwo się rysują.

  posiada dłuższe włosie, chroniące odkurzaną powierzchnię przed zarysowaniami. Sprzątanie bez problemów Turbina Anti - Tangle Turbina Anti-Tangle zapewnia trafne ssanie przez długi czas. Ograniczono zaplątywanie się włosów i innych śmieci wokół niej, dlatego nie zatyka się i jest łatwa w czyszczeniu.

  Ma wysoką moc odkurzania (180 W), działa więc szczególnie sprawnie przy zachowaniu wysokiej energooszczędności. Model bezworkowy odkurzacza Odkurzacz Samsung VC07M21N9VD w odcieniu metalicznego brązu to model bezworkowy, bardzo wygodny w stosowaniu.

  Ma obszerny pojemnik na kurz 1,5 l, który można przy pomocy jednego przycisku wyjąć i higienicznie opróżnić skażenia do kosza. Nieskomplikowane opróżnianie pojemnika na śmieci Krok 1: Naciśnij przycisk i wyciągnij pojemnik na kurz z odkurzacza Krok 2: Otwórz pokrywę pojemnika Krok 3: Wyrzuć skażenia do kosza na śmieci i włóż pojemnik z powrotem do odkurzacza.

  SPECYFIKACJA technicznA: Gromadzenie kurzu typ: Cyclone Force with Anti-tangle Turbine objętość pojemnika na kurz: 1,5 l skuteczność Moc silnika700 W Moc ssąca180 W informacje ogólne Regulacja mocy: Body Variable kolor pokrywy: Truffle Metal Szerokość szczotki: 280 mm naturalny / Funkcja Eko Hałas: 80 dBA Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok Rated Input Power: 650 W Szczotka Główna szczotka z przełącznikiemNB930 Dodatkowa szczotka 1New Eco Hardfloor Brush(HB-300) Dodatkowa szczotkaMini Pet Care Tool Akcesoria Akcesoria 1: 2 w 1 Funkcje dopełniające automatyczny zwijacz przewodu zasilającegoTak Filtr Filtr na wylocieTak Filtr umieszczony przed silnikiemTak Rura typ rury: ST atrybuty fizyczne Długość przewodu zasilającego: 6 m Promień działania: 9 m wymiary urządzenia (SxWxG): 272 x 243 x 398 mm Waga urządzenia: 4,4 kg Waga z opakowaniem: 9,5 kg


Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Philips 5000 Series FC9555/09 1,5 L Filtr Allergy H13 O 50% większa moc ssania Odkurzacz bezworkowy Philips z serii 5000 gwarantuje maksymalną efektywność odkurzania przy śladowym wysiłku dzięki technice PowerCyclone 7 i nasadce TriActive+ z 3 funkcjami czyszczenia w jednym urządzeniu.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy technologia PowerCyclone 7 Filtr Allergy H13 Regulacja mocy ssania Kolor: Opalowa zieleń typowa nasadka: Nasadka TriActive+ Moc: 900 W pojemność pojemnika na kurz: 1,5 l Zasięg działania: 9 m wymiary produktu (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga produktu: 4,5 kg Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 900 W i szybkości obrotowej ponad 50000 obr./min zagwarantuje dużą moc ssania, co zezwala na skrupulatne czyszczenie zawsze.

  Zarejestruj się na stronie Philips.com w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu,dostać darmową 5-letnią gwarancję na silnik. Wyłapywanie 99,9% kurzu** zapewnia wysoką efektywność odkurzania Nasadka TriActive+ i spora moc ssania gwarantują zbieranie 99,9% kurzu**.

  technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssania technika PowerCyclone 7 cechuje się aerodynamiczną konstrukcją, która minimalizuje opór powietrza i gwarantuje stałą, dużą moc ssania.

  Przyśpieszony przepływ powietrza w komorze cylindrycznej i wyjątkowe łopatki wylotowe produktywnie oddzielają kurz od powietrza. Nasadka TriActive+gwarantuje wysoką sprawność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg Nasadka TriActive+ wykorzystuje 3 funkcje czyszczenia jednocześnie.

  Z przodu znajduje się obszerniejszy otwór, który służy do wyłapywaninia pokaźniejszych skażeń, a specjalnie zaprojektowana nasadka likwiduje kurz z głębi dywanów. Kanały powietrzne i szczotki po obu stronach nasadki zbierają kurz i brud wzdłuż ścian lub mebli.

  Funkcja regulacji mocy ssania Funkcja regulacji mocy łatwe przypasowanie siły ssania do przeróżnych zadań związanych ze sprzątaniem, od twardych podłóg po miękkie meble. Nieznaczne i uchwyt z przodu i u góry ułatwiają przenoszenie Kompaktowa i lekka kompozycja upraszcza przechowywanie i przenoszenie odkurzacza.

  kompozycja jest wyekwipowana w uchwyty u góry i z przodu, co ułatwia przenoszenie. Pojemnik na kurz pozwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki nieskomplikowany do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem za każdym razem gotowa do użycia Szczotka do kurzu jest wbudowana w uchwyt, dzięki temu jest zawsze gotowa do użycia na meblach, płaskich powierzchniach i tapicerce. System odfiltrowujący Allergy H13 wyłapuje >99,9% drobnych cząsteczek kurzu System filtrujący Allergy H13 lokalizuje >99,9% małych cząsteczek kurzu, w tym pyłki, sierść i roztocza, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla alergików.

  Poziom filtracji odpowiada poziomowi filtracji HEPA 13***. Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę mebli Miękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę meblom i podłodze, a równocześnie usprawniają poruszanie się po domu.

  Miniturboszczotka do nietrudnego usuwania włosów (sierści), okruszków i kurzu Miniturboszczotka obraca się,eliminować włosy, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Nadzwyczajna dla właścicieli zwierząt domowych.

  SPECYFIKACJA technicznA Nasadki i akcesoria charakterystyczna nasadka: Nasadka TriActive+ Akcesoria w komplecie: Szczelinówka, Zintegrowana szczotkA Schowek na akcesoria: Na zacisku na rurze Dodatkowa nasadka: Miniturboszczotka, Nasadka do twardych podłóg Akcesoria zestaw do podmiany filtra: FC8010/02 Projekt Kolor: Opalowa zieleń Waga i wymiary rozmiary artykułu (dł.

  × szer. × wys.): 412 x 280 x 280 mm Waga towaru: 4,5 kg sprawność Moc wejściowa (IEC): 899 W Poziom głośności; 71-77 dB Moc wejściowa (maks.): 900 W Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,5 L Filtr wylotowy: Filtr Allergy H13 Filtr silnika: Zmywalny filtr Poziom filtracji: Poziom HEPA 13*** atrybuty użytkowe Zasięg działania: 9 m Łączenie rury: ActiveLock Uchwyt do przenoszenia: U góry i z przodu rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa Regulacja mocy: Elektroniczna, na urządzeniu typ kółek: Gumowe zrównoważony rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Instrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklingu

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Samsung VC07K51L9H1

Samsung VC07K51L9H1 Najniższa Cena Online

Samsung VC07K51L9H1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VC07K51L9H1
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Samsung VC 07K51L9H1 PetCare Zaprojektowany dla zwolenników zwierząt. Gama urządzeń Pet Care pasująca do Twojego stylu życia. Modele z serii urządzeń Samsung Pet Care Edition nieprzeciętnie czyszczą wszystkie warianty podłóg, dopasowując się do Twojego stylu życia.

  Dzięki technologii turbiny Anti-tangle, a także dodatkowym akcesoriom takim jak mini elektroszczotka Pet Care czy szczotka Pet Care Brush, sprzątanie jest jeszcze łatwiejsze, a Ty możesz radować się czystym domem, niezależnie od liczby futrzanych domowników.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:objętość pojemnika na kurz: 2,0 lMoc silnika: 750 WWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWaga urządzenia: 5,3 kgKolor: metaliczny brązMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WSzerokość szczotki: 280 mmRoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMini elektroszczotka Pet CareZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mm Zaprojektowany dla precyzyjnego czyszczenia domów fanów zwierzątSzczotka Pet Care BrushSzczotka Pet Care Brush została wyposażona w potężną turbinę, która obraca szczotkę bębnową, powodując, że zbiera ona sierść zwierząt domowych z jeszcze większą starannością.* Głębiej penetruje strukturę dywanu, usuwając wdeptany brud i alergeny**.

  dodatkowo, zdejmowana górna pokrywa ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z tradycyjną szczotką 'NB945' producenta Samsung.** precyzyjność sprzątania może się różnić w zależności od typu podłogi..*** Powyższy obraz może nieznacznie różnić się od rzeczywistego urządzenia.

  przeznaczony do czyszczenia powierzchni z sierści zwierząt, bez wplątywania jej w szczotki*Mini elektroszczotka Pet CareMini Pet Care Tool upraszcza usunięcie sierści zwierząt domowych z kanap, łóżek i materacy.

  Obrotowa, gumowa szczotka, znacznie ogranicza liczba włosów wplątanych w szczotkę bębnową*. W dodatku kompaktowa konstrukcja urządzenia proste manewrowanie nawet na niewielkich powierzchniach.* Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych z konwencjonalną szczotką 'TB-480' firmy Samsung.

  SPECYFIKACJA technologicznA:Gromadzenie kurzuTyp: Cyclone Force z Anti-Tangle TurbinePojemność pojemnika na kurz: 2,0 lWydajnośćMoc silnika: 750 WMoc ssąca: 220 WInformacje ogólneRegulacja mocy: Na rączceKolor dodatkowy: srebrny brązSzerokość szczotki: 280 mmKółko gumowe: TakEkologiczny / Funkcja EkoHałas: 78 dBARoczne zużycie energii: 28 kWh/rokMoc wejściowa: 700 WSzczotkaGłówna szczotka z przełącznikiem: NB930Dodatkowa szczotka 1: Pet CareDodatkowa szczotka 2: Mini elektroszczotka Pet Care AkcesoriaAkcesoria 1: 3 w 1Funkcje dodatkoweAutomatyczny zwijacz przewodu zasilającego: TakWskaźnik filtra: TakOchrona mebli przed obijaniem: TakFiltrFiltr na wylocie: TakFiltr umieszczony przed silnikiem: TakRuraTyp rury: Aluminiowa teleskopowaParametry fizyczneDługość przewodu zasilającego: 7 mZasięg pracy: 10.5 mWymiary urządzenia (SxWxG): 294 x 337 x 450 mmWymiary transportowe (SxWxG): 327 x 363 x 577 mmWaga urządzenia: 5,3 kgWaga z opakowaniem: 10,7 kg


Electrolux EC41-2SW

Electrolux EC41-2SW Najniższa Cena Online

Electrolux EC41-2SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EC41-2SW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  4 stopniowe filtrowanie powietrza Wysoka skuteczność odkurzania obszerny pojemnik 1,8l Kółka EasyRoll Płynna regulacja mocy Odkurzacz bezworkowy EC41-2SW Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii wydajnym przefiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest nieskomplikowany w użyciu i wydajny. POZNAJ ELECTROLUX EC41-2SW skuteczne odkurzanie nie wymaga dzisiaj wielkiego wysiłku Bezworkowy odkurzacz, który opracowano z myślą o zmniejszeniu zużycia energii sprawnym przefiltrowaniu kurzu.

  Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy w użyciu i wydajny. Szczelna kompozycja gwarantująca efektywność odkurzania Mniejsze straty energii ze względu na szczelne połączenia części, poprzez które przepływa powietrze 4-stopniowe oczyszczanie powietrza Bezworkowy odkurzacz jest wyposażony w 4-stopniowy system filtrów, który skutecznie zatrzymuje cząstki kurzu, a tym samym zagwarantuje wyższą skuteczność odkurzania.

  Dłuższe odkurzanie bez opróżniania zbiornika na kurz teraz można odkurzać z wysoką efektywnością dwukrotnie dłużej* – choćby wtedy, gdy zbiornik na kurz jest bliski zapełnienia. Dzięki temu nie ma potrzeby częstego opróżniania zbiornika *w porównaniu do odkurzacza AeroPerformer Cyclonic™, na podstawie zmian mocy ssania spowodowanych zapełnieniem zbiornika na kurz....


Philips FC 9330

Philips FC 9330 Najniższa Cena Online

Philips FC 9330 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9330
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  PowerPro Compact Odkurzacz bezworkowy Philips FC9330/09
  • typ: odkurzacz bezworkowy
  • moc: 650 W
  • poziom głośności: 76 dB
  • klasa energetyczna: A
  • filtry: Filtr wylotowy Allergy H13 (HEPA 13), zmywalny filtr silnika
  • technika PowerCyclone 5
  • kółka: spore, plastikowe
  • nasadki w pakiecie: szczelinówka, zintegrowana szczotka, nasadka TriActive,
  • schowek na akcesoria: na zacisku na rurze
  • zasięg działania: 9 m
  • długość przewodu: 6 m
  niepokaźne wymiary i wysoka sprawność

  Odkurzacz Philips PowerPro Compact zbiera więcej kurzu i wykrywa 99,9% wszelkich cząsteczek kurzu, gwarantując czystą podłogę i świeże powietrze. Skuteczne cykloniczne działanie i zaawansowana konstrukcja zapewniają wydajne zbieranie i przechowywanie kurzu, tak by nie wydostał się on w niekontrolowany sposób nawet w trakcie opróżniania.

  Nasadka TriActive zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby

  Nasadka TriActive pozwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 rozmaite sposoby:

  • za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podnosi włosie dywanu w celu dokładnego usunięcia kurzu,
  • wsysa większe cząsteczki brudu przez znaczny otwór z przodu,
  • zbiera kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.
  technologia PowerCyclone 5 oddziela kurz od powietrza

  wyjątkowa technika PowerCyclone 5 zapewnia efektywne odkurzanie w dwóch efektywnych krokach:

  • powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu,
  • zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co sprawia oddzielanie się kurzu od powietrza.
  Łączenie ActiveLock proste dostosowanie do każdego zadania

  Łączenie ActiveLock przystępny montaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania.

  obfite koła upraszczają manewrowanie odkurzaczem

  wielkie koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem w trakcie sprzątania.

  przystępne opróżnianie jedną ręką w kontrolowany sposób

  Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.

  Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystania

  Szczotka do odkurzania została zaimplementowana w uchwyt, dzięki temu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

  System oczyszczający Allergy H13 lokalizuje ponad 99,9% nieznacznych cząsteczek kurzu

  w pełni uszczelniony system odfiltrowujący lokalizuje ponad 99,9% małych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja zapotrzebowania alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny. Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13*.

  Zbieranie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką produktywność odkurzania

  Odkurzacz może zebrać 99,9% niedużego kurzu dzięki szerokiej mocy ssania i nasadkom wysokiej jakości.

  Silnik o mocy 900 W formujący dużą moc ssania

  Wysoce produktywny silnik stwarza dużą moc ssania i zużywa mniej energii, gwarantując staranne odkurzanie zawsze.

  informacje ogólne
  Czyszczenie na sucho
  Moc 900 W
  Poziom hałasu 76 dB
  pojemność worka lub pojemnika na kurz 1.5 l
  Oznaczenie adekwatny dla alergików, inny
  filtrowanie
  rodzaj bezworkowy
  rodzaj filtra HEPA H 13
  Dysza
  Turboszczotka Nie
  Turboszczotka brak
  Końcówka do podłóg twardych Nie
  Akcesoria
  Akcesoria w zestawie szczotka do twardych podłóg, dysza szczelinowa, ssawka do podłóg / dywanów
  Dalsze atrybuty
  Długość kabla 6 m
  rodzaj rury metalowa, teleskopowa
  Zasilanie sieciowe 230V
  automatyczne zwijanie kabla zasilającego samoczynne zwijanie
  Zasilanie 230 V
  Zasięg 9 m
  Znak jakości dTest Nie
  System baterii Żaden
  rozmiary
  Szerokość towaru 28.1cm
  Wysokość towaru 41.0cm
  Głębokość towaru 24.7cm
  Waga produktu 4.5kg
  Szerokość opakowania 34.0cm
  Wysokość opakowania 33.0cm
  Głębokość opakowania 50.0cm
  Waga produktu w opakowaniu 7.1kg


Philips xb 2125

Philips xb 2125 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking TOP10 modeli

Philips xb 2125 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips xb 2125
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezworkowy Philips XB2125/09 850W Moc: 850W Poziom hałasu: 77 dB pojemność pojemnika na kurz: 1,3l Zasięg działania: 9m Długość przewodu: 6m W pakiecie Akcesoria w komplecie: Szczelinówka standardowa nasadka: Uniwersalna nasadka spora moc ssania dzięki silnikowi o dużej mocy Odkurzacz bezworkowy Philips z kolekcji 2000 produktywne czyszczenie i łatwą konserwację.

  Uzyskaj wysoką skuteczność sprzątania zawsze dzięki technice PowerCyclone 4 i uniwersalnej nasadce do każdego typu podłogi. Trwała konstrukcja, której możesz zaufać 850 W technika PowerCyclone 4 Filtr Super Clean Air Silnik o mocy 850 W generujący dużą moc ssania Wysokowydajny silnik o mocy 850 W kreuje dużą moc ssania, co zagwarantuje wysoką efektywność odkurzania.

  Wyłapywanie 99,9% kurzu gwarantuje wysoką sprawność odkurzania Uniwersalna nasadka i spora moc ssania usuwanie 99,9% niewielkiego kurzu technologia PowerCyclone 4 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technologia PowerCyclone 4 przyspiesza przepływ powietrza w komorze cylindrycznej, oddzielając kurz od powietrza i utrzymując wysoką produktywność przez dłuższy czas.

  Uniwersalna nasadka zapewnia precyzyjne odkurzanie Uniwersalną nasadkę możnaprzystosować za pomocą pedału i korzystać z niej na twardych podłogach albo dywanach. Pojemnik na kurz zezwala na higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej ręki przystępny do opróżnienia pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o higienicznym opróżnianiu przy użyciu jednej ręki, co pozwala ograniczyć powstawanie chmury pyłu.

  drobna i lekka budowa usprawnia przenoszenie Dzięki drobnej i lekkiej konstrukcji przechowywanie i przenoszenie odkurzacza jest przystępne. Przewód o długości 9 m pozwala na odkurzanie w bardziej oddalonych miejscach bez przełączania wtyczki kabel o długości 9 m od wtyczki do nasadki zezwala na dłuższe użytkowanie bez konieczności odłączania.

  załączone akcesorium: komfortowe przechowywanie, za każdym razem pod ręką Szczelinówkę można przechowywać w odkurzaczu,zawsze byładostępna. System filtra Super Clean Air lokalizuje ponad 99% cząsteczek System filtrów Super Clean Air wyłapuje ponad 99% znikomych cząsteczek kurzu, uwalniając czyste powietrze w domu.

  Opracowany i zaprojektowany w Holandii Zaprojektowany i opracowany w Holandii z gratisową 2-letnią gwarancją. Zarejestruj swój odkurzacz online! informacje techniczne efektywność Moc wejściowa (IEC): 750 W Moc wejściowa (maks.): 850 W Poziom głośności: 77 dB cechy użytkowe Zasięg działania: 9 m Uchwyt do przenoszenia: Przód Długość przewodu: 6 m rodzaj rury: Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa rodzaj kółek: Plastik Łączenie rury: Złączka wciskana Wykończenie Kolor: Ciemnoniebieski i żółty Filtracja objętość pojemnika na kurz: 1,3 L Filtr wylotowy: Filtr Super Clea...


Miele Blizzard CX1

Miele Blizzard CX1 Najniższa Cena Online

Miele Blizzard CX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Blizzard CX1
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  producent Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje rozmaite modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia.

  dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. Pojawienie się zwierzaka. Wtedy można użyć specjalne turbo szczotki i filtry, które świetnie poradzą sobie z sierścią i zapachem.

  mają szereg funkcji i akcesoriów dopasowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów bez dwóch zdań będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną.

  Są w dodatku odkurzacze trafnie dopasowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko wydajnie likwiduje pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszelkich podłóg,na dodatek dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu.

  w trakcie odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet mały kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji marki Miele dołączyły też odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia.

  ponadto ma Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się niezwykle wysokim poziomym zatrzymywania pyłu i wykrywa 99,98 % wszelkich śladowych cząsteczek.Urządzenie zostało zostało wyposażone w dużo innowacyjnych rozwiązań, które znakomicie sprawdzają się podczas rutynowych porządków.

  Odkurzacz posiada 550 W moc ssania i proponuje wysoką sprawność odkurzania dzięki technologii Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on rewelacyjnie kurz i większe zabrudzenia.

  Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.ponadto Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na całkowitą higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime.

  proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się z łatwością wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.dodatkowo sprzęt ma rurę teleskopową co przekłada się na dokładną regulację dobraną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika.

  Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest nad wyraz prosty, a zarazem potężny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam wyjątkowo duży zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki czemu można wygodnie pracować choćby na wielkich powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.Wszystkie odkurzacze producenta Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, oraz ich możliwości.

  Testom poddany został ponadto wąż, silnik, zwijanie kabla a także solidność na uderzenia w słupki i progi.informacje technologiczne– moc ssania 550 W– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa– waga 8,4 kg– zasięg pracy 11 m– pojemność worka 2 l– długość 51,5– szerokość 51,5– wysokość 31– poziom hałasu 73 dB– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym– 24 mce gwarancjiWspółpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Miele w Polsce.

  kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.plInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z pojemnikiem do 2 litrów opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z pojemnikiem do 2 litrów cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z pojemnikiem do 2 litrów,
 • odkurzacze bezworkowe z pojemnikiem do 2 litrów jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z pojemnikiem do 2 litrów, odkurzacz bezworkowy z pojemnikiem do 2 litrów cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z pojemnikiem do 2 litrów, ranking odkurzaczy bezworkowych z pojemnikiem do 2 litrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *