Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Tefal do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Tefal TW2947

Tefal TW2947 Najniższa Cena Online

Tefal TW2947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW2947
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  doskonała skuteczność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic doskonałym rozwiązaniem do codziennych porządków. Zaimplementowana technologia cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długookresowy efekt w postaci czystej podłogi.

  Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zastosowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie.

  Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa obudowa usprawnia przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz zapewnia wygodę użytkowania.


Tefal TW3927

Tefal TW3927 Najniższa Cena Online

Tefal TW3927 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3927
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy TEFAL Compact Power 3A TW3927

Tefal TW3153

Tefal TW3153 Najniższa Cena Online

Tefal TW3153 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3153
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:8,4 m;Dominujący odcień:czerwony;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:możliwość odkurzania na sucho;Gwarancja:24 miesiące;barwa:czerwony;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:ZR200540, ZR200740, ZR200940;Model worka zamienniki (relacje):WTEF01, WUN01;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:4,5 litra;Poziom głośności:70 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:tekstylny;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:konwencjonalny;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący z wbudowaną szczotką do delikatnych powierzchni Easy brush;Szczotki, ssawki, dysze:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zabezpieczenia:blokada zamknięcia pokrywy bez worka;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW4855

Tefal TW4855 Najniższa Cena Online

Tefal TW4855 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4855
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,2 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:ZR005901;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;objętość worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:transparentny pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Sencor do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW4826

Tefal TW4826 Najniższa Cena Online

Tefal TW4826 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4826
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy o mocy silnika 550 W, duży 2.5 litrowy pojemnik na kurz, technika cyklonowa, filtr gąbkowy i antyalergiczny Epa, zasięg pracy 8.8 m, znikome kompaktowe wymiary, metalowa rura teleskopowa, nietrudne opróżnianie pojemnika na kurz.

Tefal TW3985EA

Tefal TW3985EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3985EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3985EA
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:6,2 m;Dominujący barwa:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-srebrny;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:750 W;Model worka:ZR200540;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:3 litry;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;wariant worka:ubraniowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Rury:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotka w wyposażeniu:ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;Waga:0;rozmiary - głębokość:41,4 cm;rozmiary - szerokość:23,3 cm;rozmiary - wysokość:28,1 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz;Zwijacz przewodu:tak...


Tefal TW3953

Tefal TW3953 Najniższa Cena Online

Tefal TW3953 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  korzystnY W ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najkorzystniejszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowy Tefal Compact Power TW3953EA o skuteczności 3A ze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg, i szczotką do parkietu produktywność 3AAA w kompaktowym rozmiarze!

  Skuteczność 3AAA w kompaktowym wymiarze! najkorzystniejszy odkurzacz w swojej klasie pod względem produktywności energetycznej, skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu to właściwości uwydatniające odkurzacz Compact Power.

  najlepsza wydajność odkurzania podłóg: A najkorzystniejszą efektywność zbierania kurzu z podłóg twardych gwarantuje dwupozycyjna szczotka SPA. EkstremalnIE skutecznE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie produkowane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu: A najkorzystniejszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% gwarantuje 2-poziomowa filtracja i worki Hygiene+.

  dzięki czemu aż 99,98% kurzu zostaje odfiltrowane. Najkorzystniejsza skuteczność energetyczna: A produktywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij o zamianie filtrów Nie musisz już pamiętać o wymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ o najwyższym poziomie filtracji, która powoduje, że na filtrze EPA osadza się mała ilość kurzu. Nieskomplikowany w użyciu i przechowywaniu komfortowe przechowywanie i swobodę odkurzania gwarantują kompaktowe wymiary, pojemność 3l i zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji i brak chmur kurzu podczas podmiany worka Hygiene+ z samozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka pod ręką prędkie odkurzanie trudno dostępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej z uchwytem szczotce Easy Brush. Z zasady zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać niewielkie kryteria wydajnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, produktywności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu oraz posiadać etykietę energetyczną.

  Czy efektywny odkurzacz musi mieć wysoką moc? Silniki o wysokiej mocy nie są potrzebne żeby uzyskać wysoką skuteczność i jakość odkurzania. Przy obecnej technice odkurzacze o niskiej mocy zapewniają wyższą sprawność w kontraście do starszych modeli z dużą mocą.

  Co wpływa na efektywność odkurzacza? O efektywności odkurzacza, a zatem sprawności odkurzania, decyduje sporo elementów: od energooszczędnego silnika, po postępowe filtry i nowoczesną konstrukcję ssawek zwiększających liczba zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr sprawność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja o ilości skatalogowanego kurzu z odkurzanej powierzchni, wyrażona za pomocą klasy skuteczności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyszczególniona na etykiecie energetycznej powiększoną czcionką w rzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla konsumentów ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują z produkcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitując...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL dobrYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najkorzystniejszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo wydajności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu wydajność 3AAAw kompaktowym rozmiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym rozmiarze! najlepszy odkurzacz w swojej klasie pod względem skuteczności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to właściwości podkreślające odkurzacz Compact Power.

  najlepsza skuteczność odkurzania podłóg:A najkorzystniejszą efektywność zbierania kurzu zpodłóg twardych zapewnia dwupozycyjna szczotka SPA. EkstremalnIE efektywnE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie wykonane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu:A najlepszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewnia 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki temu aż 99,98% kurzu zostaje odfiltrowane. Najkorzystniejsza produktywność energetyczna:A produktywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która powoduje, iż na filtrze EPA osadza się niepokaźna ilość kurzu. Prosty w użyciu iprzechowywaniu wygodne przechowywanie iswobodę odkurzania gwarantują kompaktowe rozmiary, objętość 3l oraz zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu podczas zamiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką szybkie odkurzanie trudno dostępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Przeważnie zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać małe kryteria produktywnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, skuteczności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu, a także mieć etykietę energetyczną.

  Czy sprawny odkurzacz musi posiadać wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są niezbędne by uzyskać wysoką efektywność ijakość odkurzania. Przy obecnej technice odkurzacze oniskiej mocy zapewniają wyższą efektywność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na produktywność odkurzacza? O skuteczności odkurzacza, azatem wydajności odkurzania, decyduje niemało składników: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek rozszerzających ilość zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr wydajność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości skategoryzowanego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona przy pomocy klasy sprawności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyznaczona na etykiecie energetycznej rozszerzoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla konsumentów ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą sprawnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3171

Tefal TW3171 Najniższa Cena Online

Tefal TW3171 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3171
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  unikatowa moc ssąca 650 W odkurzacza workowego Tefal Power XXL sprawia, iż urządzenie skutecznie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami. W trakcie gdy nad wyraz obszerny worek (4.5 l) gwarantuje maksymalną wygodę odkurzania, długi przewód (8.4 m) pozwala na sprzątanie powierzchni aż do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 500 zł,
 • odkurzacze Tefal do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 500 zł, odkurzacz Tefal do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 500 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.