Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza Tefal do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy marki Tefal.

[TOP10] Odkurzacze Tefal do 500 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Tefal TW4826

Tefal TW4826 Najniższa Cena Online

Tefal TW4826 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4826
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Compact Power XXL Model: TW4826 Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! Odkurzacz Tefal Compact Power XXL proponuje imponującą pojemność w kompaktowym formacie, zapewniając wygodę w rutynowym sprzątaniu.

  pojemność zbiornika XXL (2,5 L) jest perfekcyjna do wielu najróżniejszych pomieszczeń mieszkalnych gwarantując większą autonomię i bezproblemowy proces opróżniania pojemnika na kurz. Zastosowana technika cyklonowa w połączeniu z niezwykle skuteczną ssawką to gwarancja najlepszych efektów odkurzania każdego dnia.

  Wszystko to przystępne w praktycznej obudowie, dzięki której równocześnie regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo nieskomplikowane i komfortowe. CMMF: 2211400904 Odkurzanie bez ograniczeń duża pojemność 2,5 l Zbiornik na kurz o objętości aż 2,5 l pozwala na długą pracę urządzenia bez przerw.

  wspaniale sprawdza się w mieszkaniach i domach o sporej powierzchni. Prosta obsługa prosty do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się większą wygodą dzięki nieskomplikowanemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który sprawia, iż odkurzanie przebiega skuteczniej.

  Niezwykła efektywność i kompaktowość technologiczna synergia doskonałe efekty odkurzania przy wyjątkowo komfortowej formie. To efekt połączenia efektywnej głowicy i silnika Effitech. Ekstremalnie wydajne odkurzanie technika cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która sprawną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować skutecznie przez długi czas. Skuteczność na każdym podłożu wygodne odkurzanie zagwarantuje skuteczna i nieskomplikowana w prowadzeniu szczotka, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na zróżnicowanych powierzchniach.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 8,8 m Dzięki długiemu kablowi produktywnie odkurzysz każdy kąt swojego mieszkania. Komfortowy i praktyczny prosty w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom.

  równocześnie rozwiązanie to proponuje prawdziwą swobodę odkurzania. Towar naprawialny - 10 lat łatwa naprawa produktu Szybka i niedroga przesyłka części zamiennych przez co najmniej 10 lat. 6500 punktów serwisowych na całym świecie.


Tefal TW2947

Tefal TW2947 Najniższa Cena Online

Tefal TW2947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW2947
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Swift Power Cyclonic Model: TW2947EA efektywne odkurzanie w kompaktowym rozmiarze! Odkurzacz Swift Power Cyclonic marki Tefal to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! zaimplementowana technologia cyklonowa w połączeniu z istotnie wydajną ssawką to gwarancja najkorzystniejszych efektów odkurzania każdego dnia. Wszystko to dostępne w użytecznej obudowie, dzięki której równocześnie regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo łatwe i komfortowe.

  Niezwykła skuteczność i kompaktowość technologiczna synergia świetne efekty odkurzania przy wyjątkowo komfortowej formie. To efekt połączenia skutecznej głowicy i silnika Effitech. Ekstremalnie wydajne odkurzanie technika cyklonu wyśmienite rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która wydajną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować wydajnie przez długi czas. Prosta obsługa przystępny do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się pokaźniejszą wygodą dzięki łatwemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który sprawia, że odkurzanie przebiega wydajniej.

  przychylny dla alergików najkorzystniejsza filtracja kurzu Dzięki wysokowydajnym filtrom Swift Power Cyclonic zapewnia najwyższy poziom separacji kurzu od powietrza. W konsekwencji ponad 99,98% pochłanianego kurzu zostaje filtrowane.

  komfortowy i użyteczny przystępny w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom. Jednocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą swobodę odkurzania.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 7,6 m Dzięki długiemu kablowi skutecznie odkurzysz każdy kąt swego mieszkania. Towar naprawialny - 10 lat łatwa naprawa artykułu Szybka i niedroga przesyłka części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Wyśmienita efektywność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic idealnym rozwiązaniem do codziennych porządków.

  zaimplementowana technologia cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długofalowy efekt w postaci czystej podłogi. Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zaimplementowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie.

  Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa pokrywa ułatwia przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz zagwarantuje wygodę wykorzystywania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL dobrYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najkorzystniejszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo wydajności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu wydajność 3AAAw kompaktowym rozmiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym rozmiarze! najlepszy odkurzacz w swojej klasie pod względem skuteczności energetycznej, efektywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to właściwości podkreślające odkurzacz Compact Power.

  najlepsza skuteczność odkurzania podłóg:A najkorzystniejszą efektywność zbierania kurzu zpodłóg twardych zapewnia dwupozycyjna szczotka SPA. EkstremalnIE efektywnE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie wykonane są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu:A najlepszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewnia 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki temu aż 99,98% kurzu zostaje odfiltrowane. Najkorzystniejsza produktywność energetyczna:A produktywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która powoduje, iż na filtrze EPA osadza się niepokaźna ilość kurzu. Prosty w użyciu iprzechowywaniu wygodne przechowywanie iswobodę odkurzania gwarantują kompaktowe rozmiary, objętość 3l oraz zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu podczas zamiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką szybkie odkurzanie trudno dostępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Przeważnie zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać małe kryteria produktywnościowe dotyczące zużycia energii, mocy, skuteczności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu, a także mieć etykietę energetyczną.

  Czy sprawny odkurzacz musi posiadać wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są niezbędne by uzyskać wysoką efektywność ijakość odkurzania. Przy obecnej technice odkurzacze oniskiej mocy zapewniają wyższą efektywność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na produktywność odkurzacza? O skuteczności odkurzacza, azatem wydajności odkurzania, decyduje niemało składników: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek rozszerzających ilość zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr wydajność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości skategoryzowanego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona przy pomocy klasy sprawności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wyznaczona na etykiecie energetycznej rozszerzoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla konsumentów ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą sprawnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3927

Tefal TW3927 Najniższa Cena Online

Tefal TW3927 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3927
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Compact Power™ to odkurzacz workowy, wyśmienity do wszelkich rodzajów podłóg twardych. Odkurzacz zagwarantuje najkorzystniejszą efektywność w swej klasie: najlepszą oszczędność energii, najkorzystniejszą skuteczność odkurzania podłóg twardych i najlepszą filtrację kurzu.

  Kompaktowe rozmiary odkurzacza gwarantują łatwą obsługę, nietrudne przenoszenie i przechowywanie, a funkcjonalne akcesoria ułatwiają sprzątanie. Najlepsza skuteczność odkurzania wszystkich podłóg twardych dzięki dwupozycyjnej szczotce SPA, która poradzi sobie choćby z głęboko osadzonymi i dużymi zanieczyszczeniami.

  najkorzystniejsza filtracja dzięki workom Hygiene+ i 2 poziomom filtrów, które wychwytują 99,98% pochłanianego kurzu. Unikalny worek Hygiene+z samozamykającą się klapką zapewnia najkorzystniejszą filtrację i higienę, eliminując powstawanie chmury kurzu podczas wymiany worka.

  najlepsza oszczędność energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Odkurzacz Compact Power™ zmieści się wszędzie dzięki jego kompaktowym wymiarom. Jednocześnie objętość 3 l i zasięg pracy 8,8 m proponują dużą swobodę odkurzania.

  TEFALCompact Power TW3927 silnik nowej generacji EffiTech dwupozycyjna szczotka SPA podwójny system fltracji kompaktowy wymiar praktyczna budowa arcytrudnie wydajne odkurzanie najlepsza produktywność w swojej klasie Compact Power™ Cyclonic proponuje najlepsze rezultaty pod względem skuteczności odkurzania podłóg twardych i reemisji kurzu.

  Zbierz 100% kurzu z podłóg Specjalna szczotka Odkurzacz Compact Power™ wyposażony jest w szczotkę SPA gwarantującą najkorzystniejszą wydajność zbierania kurzu z podłóg twardych. Komfortowy i ergonomiczny prosty w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Compact Power™ zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym wymiarom.

  równocześnie objętość zbiornika na kurz 3L i zasięg pracy 8,8 m proponują prawdziwą swobodę odkurzania. Nieszablonowa oszczędność prądu Silnik EffiTech Możesz wydajniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

  Jeden filtr przez całe życie urządzenia unikalne worki Hygiene+ Dzięki workom Hygiene+ zapewniającym najwyższy poziom filtracji, ilość kurzu zatrzymującego się na filtrze EPA jest tak znikoma, że nie trzeba go myć ani wymieniać przez całe życie odkurzacza.

  przychylny dla alergików najkorzystniejsza filtracja kurzu Compact Power™ proponuje najkorzystniejszą reemisję kurzu 0,02%, dzięki workom Hygiene+ i 2-poziomowej filtracji., dzięki temu 99,98% pochłanianego kurzu zostaje przefiltrowane!

  Specyfikacja Nazwa: Compact Power TW3927 arcytrudnie wydajne odkurzanie Referencja: TW3927EA EAN: 3221614002618 wariant towaru: odkurzacz workowy Poziom hałasu: 79 dB(A) Moc: 750 W Worek Hygiene+: x1 System filtracji: Worek Hygiene+ i wysokowydajny filtr EPA stopnie filtracji: 2 Gniazdo: EUR Długość przewodu elektrycznego: 6,2 m Zasięg pracy: 8,8 m pojemność pojemnika na kurz:&nbs...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Karcher do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Cenione odkurzacze Tefal. TOP5 na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy marki Tefal.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal do 500 zł,
 • odkurzacze Tefal do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal do 500 zł, odkurzacz Tefal do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach Tefal do 500 zł, ranking odkurzaczy Tefal do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *