Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2000 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Midea S8

Midea S8 Najniższa Cena Online

Midea S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea S8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Cicha praca:tak;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, kontrola ilości wody, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;objętość zbiornika:4,5 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, wzdłuż ścian;wariant:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, kabel zasilania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki s5 max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, automatycznym zmywaniu zaopatrzono go w duży zbiornik na wodę, staranną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i mnóstwo innych.

  w połączeniu z precyzyjnym laserowym mapowaniem pomieszczeń, progresywną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze aniżeli kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zając się swoimi sprawami.mopuj raz za razem.zbiornik na wodę mieści aż 280 ml.

  to wystarczająco dużo, żeby trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie albo 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, skrupulatnej pompie perystaltycznej, stosowanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów przez ponad 1500 godzin.

  dzisiaj wszystko, co musisz zrobić, by codziennie cieszyć się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.każda kropla na twój rozkaz.w aplikacji wybierz odpowiednią liczba wody dla każdego rodzaju podłogi, od niedużej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni.

  gdy robot zaczyna mopować, pompuje wodę, żeby zwilżyć mop. W trakcie czyszczenia niewiele znaczących obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już odwiedził. Po zakończeniu mopowania odcina wodę, zezwalając mopowi wyschnąć podczas powrotu do stacji bazowej.mopuj podłogi, nie dywany.nikt nie chce lubi mokrych dywanów.

  nie dopuść do tego dzięki wirtualnym strefom-bez-mopowania i barierom. Ogranicz dywany barierami lub w pełni wyklucz pokoje z dywanami by mopować bez przeszkód. Zdemontuj moduł mopa, a strefy-bez-mopowania znikną umożliwiając robotowi s5 max posprzątanie całego domu.

  używaj stref-bez-mopowanaia i stref-bez-wjazdu, by uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza s5 max.równomierne czyszczenie zawsze.mycie ciężarem wody w zbiorniku oznacza, że podłogi nie są odpowiednio czyszczone.

  gdy użytkowana jest woda, ściereczka dociska się słabiej. Brud pozost


Sencor SRV 9200

Sencor SRV 9200 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 9200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 9200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane znikome AGD producenta SENCOR z kodem 22MDW2PL23 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! samoczynny odkurzacz z akumulatorem premium litowo-jonowym LG. SENCOR SRV 9200BK jest wyekwipowany w nawigację Sencor Nav 15.0, laser VSLAM, żyroskop, system trzech szczotek obrotowych oraz czujka na zderzaku do wykrywania przeszkód.

  Czas pracy to 120 minut.


Setti+ RV800

Setti+ RV800 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Imilab. Ranking TOP10 modeli

Setti+ RV800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Setti+
 • Pełna nazwa odkurzacza: Setti+ RV800
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający SETTI+ RV800 bez przeszkód pokonuje domowe zakamarki, nie blokując się. Niewielki rozmiar pozwala mu na dokładne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach: pod łóżkiem, kanapą czy szafkami....

Xclea H30 PluS

Xclea H30 PluS Najniższa Cena Online

Xclea H30 PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea H30 PluS
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z automatyczną stacją do usuwania śmieci oferuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na sporo tygodni.

  Urządzenie do wyciągania odpadów z pojemnika zostało wyekwipowane w pokaźny worek o obszerności 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Oryginalny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem dłoni podczas podmiany worka i pomaga zniwelować niemiły zapach.

  Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest bardzo uszczelniony, żeby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie za pomocą inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

  ponadto możesz jednoczyć, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji przenośnej, żeby osiągnąć jeszcze bardziej efektywniejszą trasę czyszczenia.w przypadku budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i automatycznie , a także przełączać tryb czyszczenia podłogi.

  dzięki temu nie ma zapotrzebowania przebudowywania mapy za każdym razem, co stanowczo ulepsza efekt czyszczenia.skrupulatny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu profesjonalnym czujnikom XClea H30 Plus może dokładnie zidentyfikować standardowe przeszkody i podjąć inicjatywę żeby uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

  Robot jest wyposażony w dodatku w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną z łatwością pokonane poprzez XClea H30 Plus. W sytuacji pokaźniejszej wysokości niż 2cm, robot ominie przeszkodę, żeby zapobiec upadkowi.dokładne czyszczenieXClea H30 Plus posiada dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą automatycznie dostosować szybkość do różnych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

  Dzięki wielkiej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być prosto usunięty z rowka podłogi, tak żeby poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop łatwo chwyta się podłoża i czyści najistotniej uporczywy brud i plamy na podłodze.

  Robot sprzątający został wyposażony w pokaźny inteligentny zbiornik na wodę o obszerności 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może łatwo wyczyścić pomieszczenia do 250m2 za jednym razem.

  staranna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę umożliwia równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.przenośna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie gwarantuje jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

  Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane techniczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody


Xiaomi Roborock S5

Xiaomi Roborock S5 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S5
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Sprzątający Roborock Vacuum S5 MAX Specyfikacja:

  6970995781922

  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie
  Roborock S5 Max: co nowego?
  • Zbiornik na wodę. Nowy model ma większy pojemnik na wodę o objętości 280 ml (w kontraście do 150 ml), który może wyczyścić mieszkanie o powierzchni 65 m2.
  • Kontrola poziomu wody. Dzisiaj możesz kontrolować pojemność wody w aplikacji. Na niepokaźnych obszarach robot odcina wodę, gdy przechodzi poprzez miejsca, w których już był. Po zakończeniu zmywania robot odcina wyciek wody, by mop wyschł, gdy wraca do stacji dokującej.
  • Planowanie zmywania. Teraz możesz zaplanować robota do mopa w określonym czasie.
  • Wybrane sprzątanie pokoju. Nowa funkcja zezwala na robotowi czyszczenie w określonym pomieszczeniu albo w kilku.
  • Planowanie pracy w określonym pokoju. Możesz sprawić, aby robot pracował w określonym pomieszczeniu o określonej godzinie. W trybie zmywania robot czyści powierzchnie ponad 3 razy więcej za jednym razem, pozostawiając czystą podłogę lśniącą.
  • Strefy bez mopa. Nowa funkcja pozwala utrzymać dywany w stanie suchym, gdy robot myje. Po zdjęciu jednostki mopa bariery znikają. W razie zapotrzebowania możesz je pomieszać z wirtualnymi strefami zakazu (do odkurzania).
  • Dłuższy czas działania. Roborock S5 MAX działa do 180 minut na jednym ładowaniu.
  • Nowa produktywna nawigacja. W wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze, robot wykorzystuje inny wzór nawigacji, co oszczędza żywotność baterii i pozwala szybciej zakończyć pracę.

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa przez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować. Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, by naładować akumulator do poziomu potrzebnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. Podczas gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, by uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu - mop. Ma większy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w porównaniu do 150 ml Roborock S5 / S6. W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań Najnowszy Roborock S5 Max jest wyposażony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej precyzyjnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swoim miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części. Wybrane sprzątanie pokoju Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, aby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, dopasowywać albo dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz ponadto zaplanować mycie w określonym pokoju albo dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5. Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma efektywny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki temu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej. Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz na dodatek ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić oraz, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, by utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  efektywność czyszczenia

  Roborock S5 Max gwarantuje 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co powoduje,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Powiększa siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najlepszy odbiór. Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest perfekcyjny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest przystępny w utrzymaniu. Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Xclea. Ranking TOP10 modeli

TCL Sweeva 6500

TCL Sweeva 6500 Najniższa Cena Online

TCL Sweeva 6500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: TCL
 • Pełna nazwa odkurzacza: TCL Sweeva 6500
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający marki TCL z możliwością sterowania za pomocą smartfona. Bezproblemowe odkurzanie dzięki inteligentnej nawigacji laserowej. Siła ssąca 2700 Pa i 4-stopniowa regulacja mocy ssania zapewnią efektywne sprzątanie.

  Zbiornik na kurz o obszerności 500 ml. Samoczynne opróżnianie pojemnika. Możliwość pokonywania przeszkód: do 20 mm wysokości. Tworzenie map wirtualnych: podział na strefy sprzątania, selektywne sprzątanie pomieszczeń, omijanie wskazanych „martwych" stref.

  Filtr Hepa. Możliwość tworzenia do 5-ciu wirtualnych map sprzątania. Wirtualna ściana. Poziom hałasu: 65 dB. Maksymalny czas pracy: do 180 minut. Czas ładowania akumulatora: 4 godziny. Robot ma czujniki: przeszkód, schodowy, odległości.

  Lampa UV. Wskaźnik LED wymiany filtra i ładowania. Wymiary: 34.2 x 94.5 cm....


Samsung VR30T80313W

Samsung VR30T80313W Najniższa Cena Online

Samsung VR30T80313W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR30T80313W
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:90 min.;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, światła, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, odkurzanie punktowe, opóźniony start, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:samoczynne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, samoczynny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, silnik inwerterowy;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-srebrny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;objętość zbiornika:0,3 litra;Poziom hałasu:76 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny;typ:odkurzacz samoczynny;linia (wariantowanie stacja z workiem):Samsung Jet Bot;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, stacja dokująca, zasilacz, pakiet filtrów;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka Soft Action, szczotka zapobiegająca wplątywaniu się włosów;Wysokość:9,98 cm;wyświetlacz:LED;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, obsługa przy pomocy aplikacji SmartThings, czujnik LiDAR, technika Samsung Auto Shutter - czyszczenie kurzu osadzonego w rogach, tworzenie mapy domu Samsung Visionary Mapping, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Proficare. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:180 min.;Czas pracy:75 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, odometr, optyczny, optyczny kierunku ruchu, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:nie;Funkcje uzupełniające:3-stopniowy system odkurzania, asystent głosowy, samoczynne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja lokalizacji, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, inteligentne wykrywanie brudu, odkurzanie punktowe, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sterowanie głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, głowica dostosowująca się do typu sprzątanej powierzchni, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:ROBMB01K;Nazwa filtra:AeroForce;objętość zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:70 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, metodyczny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Roomba i3;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:33,5 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, dodatkowy filtr, przewód zasilania, stacja samooczyszczająca;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,2 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna iRobot, iRobot AeroForce, koordynacja pracy robota sprzątającego i mopującego iRobot Imprint Link, raport sprzątania iRobot raporty Clean Map, skoncentrowane czyszczenie iRobot tryb Spot Clean, stacja Clean z funkcją automatycznego usuwania brudu iRobot Clean Base, technologia iRobot iADAPT - adaptacja do warunków otoczenia, wykrywanie i czyszczenie bardziej zabrudzonych miejsc iRobot system Dirt Detect;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.