Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2000 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7

  Nowy samoczynny odkurzacz amerykańskiej firmy iRobot. Urządzenie kolekcji i7 w kontraście do poprzedniczki Roomby 980, odmienione zostało zarówno konstrukcyjnie jak i systemowo. Robot sprzątający posiada silnik zasysający, który został przeniesiony z kosza na zanieczyszczenia do urządzenia. Przejście z iAdapt 2.0 na 3.0 pozwala na iRobot Roomba i7 skanowanie obszaru sprzątanego i tworzenia wirtualnej mapy dostępnej w aplikacji iRobot HOME. Odnowione systemy odkurzające (silnik, szczotki główne i boczna) jak i charakterystyka pracy, pozycjonują nowość od iRobot jako wysokiej klasy samoczynny odkurzacz.


  iAdapt 3.0

  Nowa odsłona nawigacji iAdapt 3.0, że Roomba i7 w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. System we współpracy z kamerą nawigacyjną, tworzy wirtualną mapę obszaru pracy i uczy się jejwydajniej poruszać się po Twoim domu. IAdapt 3.0 wykorzystywany w Roombie i7 oferuje możliwości zbliżone do robotów sprzątających innych marek. Przejście poprzez iRobot w serii "i" na wyższy system potwierdza że amerykańska marka w końcu goni konkurencje. Użytkownik może dzisiaj, nie tylko oglądać robota jak sprzątadodatkowo wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7. Funkcja ta przystępna jest z poziomu aplikacji połączonej uprzednio z automatycznym odkurzaczem poprzez WiFi.
  Nawigacja optyczna - Smart Mapping

  iRobot w nowej linii robotów sprzątających, pozostaje przy nawigacji za pomocą kamery. Oko optyczne na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej. Porusza się pasek przy pasku, dzięki czemu Roomba osiąga wyraźnie udoskonalone rezultaty sprzątaniem w porównaniu z urządzeniami poruszającymi się chaotycznie. Kamera zezwala na i7 skrupulatną orientacje w terenie. Pozwala to żeby urządzenie w sytuacji wyczerpania baterii podczas pracy (po naładowaniu), wróciło do miejsca w którym została ona przerwana żeby ją kontynuować.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7 w aplikacje mającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot tworzy mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru wnętrza które chcemy, żeby było w danym momencie posprzątane.cieszyć się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja proponuje w dodatku możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME generuje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji wydajność odkurzania robota sprzątającego podczas danego cyklu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  klasyczny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej linii – w koszu na skażenia. Charakterystyczne dla takiej współpracy podzespołów są idealne efekty sprzątania na dywanach. Nie nowoczesny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych kolekcji robotów zapewnia zrównoważoną prace automatycznego odkurzacza który zapewnia wyśmienite efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to czujnik umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy automatyczny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu skażeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect doskonale sprawdza się na dywanach, gdzie zanieczyszczenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył równocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Opiera się on przeważnie na produktywnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu, a także siateczkowego służącego do wyłapywania obszerniejszych drobinek zanieczyszczeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7 wydajnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, zanieczyszczenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  produkowane z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, produktywnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich linii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się także kolorem. Wydajne odkurzanie iRobot Roomba i7 opiera się na pracy szczotek głównych są one wyjątkowo ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im wspaniałe efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania znakomicie „rozczesuje" dywany, a także wykładziny umożliwiając dostanie się to skażeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie zanieczyszczeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7 w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dostosowany tryb jazdy tak aby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak żeby wymiotła wszelkie zanieczyszczenia wprost w obszar pracy samoczynnego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium użytkowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7. Dual Mode ma dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7 wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym poprzez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, początkuje odkurzanie w miejscu w którym aktualnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu cyklu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się rewelacyjnie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma potrzeby uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7 by sprzątał cały obszar roboczy, starczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7 wyposażony jest w standardowe czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszystkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia zapewniając bezpieczeństwo w trakcie pracy robota.  Kosz na skażenia

  obfita zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek wytwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania zanieczyszczeń ze szczotek głównych. Umożliwiło na dodatek konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach serii i7 baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została widocznie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technologia Litowo-jonowa którą wykorzystano gwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie ogranicza się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów znikomego kalibru, wyśmienicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik posiada do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z starannością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7. Należycie zaprogramowany harmonogram powoduje ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,4 l
  • typ filtru: AeroForce
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7
  • Zintegrowana stacja dokująca
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.


  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7 w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca doskonałego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją efektywnością. Robot wyposażony został w lepszy procesor operacyjny dzięki czemu działa sprawnie. Całkowicie nowa szczotka główna i boczna, ponadto odnowiona smart-głowica przemywająca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i dokładniejsze, a 14 innowacyjnych technologicznie czujników zagwarantuje efektywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najbardziej progresywną technologię laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. Na dodatek budowa lasera została wzbogacona o mechanizm zapobiegający możliwości jego uszkodzenia, np. W przypadku uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  nowe oprogramowanie i budowa

  Chiński marka postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak szerokiego grona użytkowników. Ulepszenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej, a także bezsprzecznie szybciej. W dodatku urządzenie wspiera zaawansowana aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w mocnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka przeróżnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie ukazuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Producent postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza w trakcie pracy. Urządzenie buduje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych samoczynnych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która pozwala na użytkownikowi wybranie jednego z czterech poziomów siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot posiada dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie ma opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w konkretną baterie litowo-jonową która w sytuacji tak szerokiej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz niezbędna. Dzięki akumulatorowi o pojemności aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie użytkowania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia albo nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi podczas pracy przy minimalnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny, a także inteligentny. Nie pracuje głośno i nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi proponuje swym klientom nową aplikacje mobilną za sprawą, której użytkownik dostaje dostęp do wielu funkcji robota. Progresywne oprogramowanie zezwala na użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym procesu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy i zezwala na zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niżeli w Roborock S5 powoduje, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty skuteczności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na skażenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica myjąca

  progresywna głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się błyskawicznie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma zapotrzebowania unoszenia robota starczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona ilość ramion pozytywnie wpływa na sprawność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą zezwala na staranniejsze, a także szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej i siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6 Black, zezwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Polepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W komplecie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.


  komplet gromadzi:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica myjąca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego użytku
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • pojemność zbiornika na kurz: 0,480 l
  • rodzaj filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób użytkowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Viomi AlPHa 2 Pro

Viomi AlPHa 2 Pro Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Viomi AlPHa 2 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi AlPHa 2 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Inteligentny robot sprzątający Viomi Alpha 2 Pro Inteligentny robot Viomi Alpha 2 Pro starannie posprząta w Twoim domu za Ciebie. Podwójny system nawigacji laserowej Lidar sprawia, iż bez trudu wynajduje się w każdym pomieszczeniu i unika przeszkód.

  Może jednocześnie myć i odkurzać podłogi, a jego siła ssania sięga 4000 Pa. Samoczynnie wyrzuci również śmieci ze zbiornika dzięki wchodzącej w skład zestawu stacji opróżniania. Obsługuje też zdalne sterowanie za pomocą aplikacji albo komend głosowych.

  rewelacyjnie wynajdzie się w Twoim domu Dzięki podwójnemu systemowi nawigacji z 4 inteligentnymi czujnikami laserowymi Lidar robot dokładnie wykrywa znajdujące się z przodu przeszkody na odległość do 70-90 mm.

  samoczynnie omija ponad 150 lubianych sprzętów, mebli czy przedmiotów takich jak kapcie, miski zwierząt czy kosze na śmieci. Sprawnie unika również zderzeń z różnorodnymi obiektami. Już nie musisz za każdym razem przygotowywać pomieszczeń przed sprzątaniem!

  dokładnie sprząta wnętrza i stwarza ich mapy Viomi Alpha 2 Pro sensor laserowy dzięki któremu może czyścić podłogi wzdłuż ścian i różnorodnych obiektów z dokładnością choćby 1,5 cm, sięgając na dodatek trudno dostępnych kątów i nie wywołując uszkodzenia mebli czy zadrapania farby.

  Co więcej, Alpha 2 Pro obsługuje inteligentne skanowanie 360°, co pozwala mu wytwarzać precyzyjne mapy sprzątanych pomieszczeń i swobodnie poruszać się w choćby najszczególniej złożonym otoczeniu. Algorytm AI LDS sprawia, iż robot może nieustannie skanować w zasięgu 6 m!

  Sam wyrzuci śmieci Nie trać czasu ani energii na opróżnianie zbiornika na odpady robota. Viomi Alpha 2 Pro zrobi to za Ciebie! Wchodząca w skład zestawu stacja oraz system Auto-Dumping 2.0 umożliwiają sprawne sprzątanie i ograniczają ryzyko wtórnego skażenia.

  Dzięki skróconemu kanałowi powietrznemu o długości 325 mm opróżnianie zbiornika trwa zaledwie około 15 sekund! w dodatku potrójny system filtracji z filtrem HEPA pozwala blokować choćby 95% destrukcyjnych cząsteczek.

  prędko rozprawia się z kurzem Pożegnaj kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Viomi Alpha 2 Pro eksponuje się siłą ssania nawet 4000 Pa, co oznacza,prędko i produktywnie radzi sobie z brudem. Nadzwyczajnie nadaje się również do odkurzania dywanów.

  Inteligentnie je wykrywa i samoczynnie rozszerza na nich siłę ssania,precyzyjnie pousuwać ukryty w ich włóknach kurz. Możeszprzypasować pracę robota do swych pragnień, wybierając jeden z trybów dostępnych w aplikacji.

  Umyje podłogę za Ciebie Viomi Alpha 2 Pro umyje podłogi za Ciebie. Zbiornik na wodę robota jest kontrolowany elektronicznie, co oznacza, że nakładka mopująca będzie zawsze stosownie nawilżona. Dzięki czemu urządzenie precyzyjnie wyczyści wyodrębnione powierzchnie, nie wytwarzając przy tym zacieków.

  Bez trudu poradzi sobie z choćby najistotniej uporczywymi plamami! dostępne są także rozmaite stopnie przepływu wody do wyboru. Bezawaryjny również w znacznych domach Robot Viomi Alpha 2 Pro genialnie stanie na wysokości zadania równocześnie w mniejszych mieszkaniach, jak i w znacznych domach.

  Wytrzymały akumulator 5200 mAh, czas pracy do 200 minut, a także duży zbiornik na wodę o objętości 320 ml sprawiają, iż może bezproblemowo za jednym razem precyzyjnie posprzątać podłogi o łącznej powierzchni choćby 420 m2.

  Co więcej, jeśli podczas sprzątania akumulator będzie bliski rozładowania, robot automatycznie skieruje się do stacji, naładuje się, a następnie wróci do pracy od miejsca, w którym przerwał. Jeszcze więcej możliwości z aplikacją Zainstaluj dedykowaną aplikację i przejmij całkowitą kontrolę nad robotem.

  przy pomocy smartfona możesz na przykład oglądać zapisane mapy pięter i je konfigurować. Stworzysz też szczegółowe harmonogramy sprzątania. Zwykłe odkurzanie wszystkich pomieszczeń co drugi dzień? A może dokładne mycie podłóg w każdy czwartek? dobór należy do Ciebie!

  Aplikacja pozwala również zdalnie kontrolować robota i wybierać tryby pracy. Dzisiaj możesz uruchomić urządzenie, choćby gdy nie ma Cię w domu! Możliwość kontroli głosem komfortowo siedzisz na kanapie i nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Aby obsłużyć robota, nie musisz nawet ruszać się z miejsca. Alpha 2 Pro jest kompatybilny z asystentami głosowymi Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że możesz kontrolować go za pomocą prostych komend!

  Wydaj mu trafne polecenie i patrz, jak zabiera się do pracy. Urządzenie może też wydawać komunikaty głosowe. W komplecie Robot Viomi Alpha 2 Pro Stacja opróżniania Zbiornik na wodę / kurz 2w1 Główna szczotka Szczotka boczna Filtr HEPA Worek na śmieci x3 Uchwyt na mopa Mop x2 Jednorazowy mop x10 Narzędzie do czyszczenia Osłona głównej szczotki Filtr HEPA do stacji opróżniania Instrukcja obsługi Przewodnik szybki Start Specyfikacja Robot firma Viomi Nazwa Alpha 2 Pro Model V-RVCLMD40B Waga 9,2 kg pojemność akumulatora 5200 mAh Czas pracy Do 200 minut (w trybie Quiet) Moc ssania 4000 Pa Aktualizacje OTA Tak Poziom głośności 68 dB (tryb Balanced) objętość zbiornika na kurz 200 ml objętość zbiornika na wodę 320 ml wymiary Ok.

  φ350 x 95 mm Moc znamionowa 55 W Napięcie znamionowe 14,4 V Połączenie bezprzewodowe Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz Częstotliwość robocza 2400 – 2835 MHz Stacja opróżniania Model V-RVCLMD40B Moc znamionowa 1050W Wejściowe napięcie znamionowe 220-240 V~ Wyjściowe napięcie znamionowe 24 V 1,5 A Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz rozmiary 405 x 238 x 295 mm


Setti+ RV800

Setti+ RV800 Najniższa Cena Online

Setti+ RV800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Setti+
 • Pełna nazwa odkurzacza: Setti+ RV800
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający SETTI+ RV800 bez przeszkód pokonuje domowe zakamarki, nie blokując się. Niewielki rozmiar pozwala mu na dokładne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach: pod łóżkiem, kanapą czy szafkami....

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po poprzez aplikacją na urządzenie mobilne, automatyczny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technologia rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać, a także ominąć 15 typów obiektów i ludzkie sylwetki podczas sprzątania, samoczynnie rozpoznaje na dodatek rodzaj pomieszczenia i proponuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.


iRobot Roomba i3+

iRobot Roomba i3+ Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3+ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3+
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3+ automatyczny odkurzacz rewelacyjny do każdego domu

  iRobot Roomba i3+, mimo używania szczególnie innowacyjnej technologii, jest prosty i instynktowny w obsłudze. Pokieruje użytkownikiem tak,cykl sprzątania był słuszny i jak najdokładniejszy. Optyczne i akustyczne czujniki wysokości i obrysu pomieszczenia zabezpieczą automatyczny odkurzacz przed przypadkowym spadkiem ze schodów. Urządzenie wykryje zamknięte drzwi jako tymczasową przeszkodę i przy najbliższej okazji ponowi próbę wysprzątania pomieszczenia. To robot sprzątający wspaniały dla osób, które cenią swoje bezpieczeństwo. Wysokie standardy szyfrowania przesyłanych informacji między urządzeniem, a aplikacją zapewniają komfort i poczucie pewności przy korzystaniu z Roomby i3+ na odległość.

  Clean Base - stacja z funkcją
  samoczynnego usuwania brudu

  Wraz z iRobot Roomba i3+ dostajemy drugi charakterystyczny, jakim jest stacja ładująco-opróżniająca Clean Base. To w niej robot nabiera energii do dalszej pracy oraz opróżnia pojemnik z brudem. Zanieczyszczenia automatycznie trafiają do szczelnego 4-wartswowego materiałowego worka, który znajduje się we wnętrzu stacji, o konieczności jego wymiany przypomina aplikacja iRobot HOME oraz podświetlana kontrolka.

  Worki na brud AllergenLock

  Uszczelniony worek na brud AllergenLock - specjalnie zaprojektowany worek na nieczystości, samoczynnie się zamyka w trakcie usuwania go ze stacji dokującej. Stacja precyzyjnie eliminuje cały brud z kosza i nie pozostawia we wnętrzu żadnych pozostałości. Dzięki możliwości opróżnianiu swego pojemnika na zanieczyszczenia, iRobot Roomba i3+ może posprzątać pokaźniejszą powierzchnie w stosunku do modeli, które owej stacji opróżniającej nie posiadają. Robot sprzątający w momencie zapełniania swojego kosza na brud zapamiętuję miejsce, w którym musiał przerwać swoją pracę w celu opróżnienia się w stacji opróżniającej lub doładowania akumulatora. Po wykonaniu owych czynności, urządzenie w pełni sił wznowi czyszczenie podłóg z zapamiętanego miejsca, tak by dokończyć proces posprzątania całego metrażu.


  prekursorski Desing

  Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3+. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym tkaninę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców, a także gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura pozwala na stabilniejszy chwyt automatycznego odkurzacza. IRobot Roomba i3+, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Niezwykle intuicyjna i prosta obsługa umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to potrzebne.

  Urządzenie w górnej części pokrywy zaopatrzone jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w typową nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3+ ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyszczególnioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii podczas odkurzania, Roomba i3+ powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zacznie sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3+ nie generuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w konsekwencji przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie albo za pośrednictwem telefonu proponuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić pomiędzy piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i samoczynny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  standardowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych, a także silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na skażenia.

  Robot sprzątający wyposażony jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które zmniejszają wydajność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nieistotne, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3+ dopasowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, gwarantując maksimum skrupulatności.

  Potrójny system AeroForce sprawia, iż 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3+ są te odpowiedzialne za niwelowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy też innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo i precyzyjność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3+ obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. Głównie stosuje się daną funkcję w przypadku, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak żeby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej informacji odnajdziesz w opisie artykułu: Wirtualna ściana Dual Mode


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wskazać miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu otrzymujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta wyśmienicie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie skażenia gromadzą się istotnie łatwiej. IRobot Roomba i3+ namierza miejsca bardzo eksploatowane i powiększa w nich intensywność odkurzania.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie tracąc nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, że iRobot Roomba i3+ nie stwarza i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni w trakcie jego przejazdu, a także miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  technologia Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technice Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3+ i robot mop Braava jet m6 łączą siły, żeby odkurzać, a następnie myć samoczynnie w genialnej kolejności. Zagwarantuje komunikację pomiędzy robotami,automatycznie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava rozpoczyna cykl mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie możliwe jest również wskazanie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3+ możemy także podłączyć do Amazon Alexa albo Google Assistant za pośrednictwem adekwatnych aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3+ wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home oraz środowisku iRobot Genius. Oparte o sztuczną inteligencję rozwiązanie, zezwala na samoczynnemu odkurzaczowi polecanie w aplikacji przenośnej iRobot HOME stosownych rozwiązań w oparciu o informacje z produkowanych cykli sprzątania oraz nawyki domowników. Przykładowo będą to sugerowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wyprodukowane już cykle pracy, czy sugestie wykonywania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są poprzez platformę iRobot Genius i aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3+ może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zacznie proces odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym niedługim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie zawsze pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego także ta opcja może być szczególnie niezbędna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Filtr powietrza

  firma w trosce o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3+ w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza wykrywa, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej niżeli 10 mikronów, dzięki czemu ogranicza liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3+ jest wspaniałym wyborem dla rodzin z dziećmi, zwolenników zwierząt, czy alergików. Dlatego nad wyraz ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na zanieczyszczenia oraz jego zamiana w momencie wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3+ wyekwipowany jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w momencie wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, by się doładować, po czym samoczynnie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszelkich pomieszczeń, Roomba i3+ wróci samoczynnie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3+
  • Stacja ładująca Clean Base z funkcją automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki AllergenLock
  • przewód
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • 3-lenia darmowA GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Waga stacji Clean Base - 4,3kg.
  • wymiary stacji Clean Base - 31cm. X 39cm. X 48,5cm.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - zapobiega zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość używania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3+ w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs Deebot T8

Ecovacs Deebot T8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot T8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot T8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 Unika kolizji, utknięcia albo zaplątania się Najnowocześniejsza technika wykrywania i unikania przeszkód TrueDetect 3D wyłapuje nawet najmniejsze przeszkody w pomieszczeniu. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może zatem rozpoznać szczególnie wąskie przestrzenie, cienkie nogi krzeseł, śladowe przedmioty i progi drzwi, aby uniknąć kolizji lub utknięcia. Technika ta rozszerza ponadto zdolność rozpoznawania ciemnych powierzchni. Wyśmienicie dokładne czyszczenie technologia TrueMapping z detekcją laserową D-ToF to kolejna generacja technice naprowadzania laserowego. Robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 może dzisiaj lokalizować podwójną odległość (do 10 m) ze pokaźnie obszerniejszą precyzją. Zintegrowany z wiodącymi w branży algorytmami,robot skanuje, mapuje i planuje skuteczną ścieżkę czyszczenia szybciej i dokładniej. W szczególności korzystają na tym większe domy rodzinne doskonałe rezultaty czyszczenia DRobot sprzątający Ecovacs Deebot T8 wykorzystuje szczotkę walcową w połączeniu z podwójnymi szczotkami bocznymi, by atakować wszystko, od kurzu po brud. Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji i materiałowi kanału ssącego, mocny system utrzymywania ciśnienia optymalizuje efektywność energetyczną i gwarantuje wysokie podciśnienie przy zaskakująco niskim poziomie hałasu. Produktywne odkurzanie i mopowanie Dzięki nowemu systemowi OZMO™ Pro robot sprzątający Ecovacs Deebot T8 nie tylko odkurza i myje za jednym razem – zawiera ponadto płytę mopującą, która jest zasilana elektrycznie i pracuje z wibracjami o wysokiej częstotliwości, aby lepiej radzić sobie z uporczywymi plamami.

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deebot n8 pro+bezawaryjne czyszczenie za każdym razem i wszędziedeebot n8 pro+ jest robotem sprzątającym, który wykorzystuje technikę ozmo™ do jednoczesnego odkurzania i mopowania podłogidzięki najnowszej technologii truemapping, może kreować szczegółowe i precyzyjne mapy twoich podłóg.*w połączeniu z technologią omijania przeszkód truedetect 3d, ryzyko utknięcia lub zaplątania się jest zminimalizowane.dzięki czemu deebot jest wygodnym i inteligentnym rozwiązaniem doczyszczenia podłóg.robot sprzątający z funkcją mopowania zagwarantuje większą skuteczność sprzątania** z wykrywaniem dywanów,powiększyć siłę ssania w razie potrzeby i zapobiec przypadkowemu mopowaniu dywanów.wszystkie typy podłóg, takie jakdywany,laminaty, pvc, parkiet czy płytki są dzięki czemu odpowiednio odkurzane i mopowane.gospodarstwa domowe ze zwierzętami domowymi, które w dodatku muszą usuwać sierść kota i psa niezwykle skorzystają z znacznej siły ssania robota sprzątającego z mopem i dokładnego czyszczenia w porównaniu z klasycznym odkurzaczem.kompatybilność z urządzeniami smart home powoduje, iż sterowanie urządzeniem deebot jest jeszcze wygodniejsze.zawartość zestawu deebot n8 pro+ to stacja samoczynnego opróżniania, która sam opróżnia robot sprzątający i oszczędza pracę związaną z opróżnianiem zbiornika na kurz aż do 30 dni.* zapisywanie do dwóch map** w kontraście do deebot ozmo 950


Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Puron. Ranking TOP10 modeli

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S5 Max Czarny

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa poprzez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować.

  Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, aby naładować akumulator do poziomu koniecznego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. W trakcie gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, by uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu – mop. Ma pokaźniejszy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w porównaniu do 150 ml Roborock S5 / S6.

  W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań

  Najnowszy Roborock S5 Max jest zaopatrzony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej starannego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swoim miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części.

  Wybrane sprzątanie pokoju

  Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, by zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, zespalać albo dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz ponadto zaplanować mycie w określonym pokoju lub dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5.

  Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma sprawny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki czemu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej.

  Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz również ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić, a także, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, żeby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  wydajność czyszczenia

  Roborock S5 Max zagwarantuje 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co sprawia,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Rozszerza siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, gwarantując najkorzystniejszy odbiór.

  Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest rewelacyjny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest prosty w utrzymaniu.

  Specyfikacja:
  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie

  Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi

  Xiaomi Roborock S5 Max Black – bogata funkcjonalność i elegancja

  bardzo gustowny, a zarazem funkcjonalny i efektywny odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black został zaprojektowany z myślą o najistotniej wymagających użytkownikach, którzy cenią sprawność urządzenia sprzątającego i jego estetykę. Nowy ulepszony Xiaomi Roborock S5 Max Black może pracować non-stop poprzez 180 minut na jednym ładowaniu, a kiedy inicjuje mu brakować mocy samoczynnie szacuje liczba mocy potrzebnej do zakończenia zadania i wraca do stacji ładowania, żeby ją pobrać. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black doładowuje się wyłącznie do poziomu potrzebnego do dokończenia sprzątania, a nie tak jak było to wcześniej do osiągnięcia 80% naładowania akumulatora. To pozwala sprzątać jeszcze szybciej i z większą wydajnością.

  Odkurzanie i mopowanie – Xiaomi Roborock S5 Max Black na podłogi dywanowe i twarde

  Xiaomi Roborock S5 Max Black to odkurzacz z funkcją mopa. Urządzenie zostało wyekwipowane w jeszcze pokaźniejszy zbiornik na wodę, co pozwala na jeszcze wydajniejsze mycie podłóg bez konieczności podmiany wody. W trybie mycia podłóg odkurzacz może przejść w górę po obszarze czyszczenia aż trzykrotnie, co przekłada się na czyszczenie mieszkania o powierzchni 65 m2 (700 m2) lub domu o powierzchni 200 m2 (2600 m2) przy jednym uruchomieniu.

  Xiaomi Roborock S5 Max Black zapewnia moc ssania sięgającą 2000 Pa i prosto wspina się na przeszkody o wysokości do 20 mm, co sprawne czyszczenie także grubszych dywanów. Co ważne robot samoczynnie rozpoznaje typ czyszczonej powierzchni i dostosowuje do niej siłę ssania, aby zapewnić najszczególniej optymalny efekt czyszczenia. Wyjmowana szczotka perfekcyjnie sprawdza się w przestrzeniach zamieszkiwanych przez zwierzęta domowe – jest prosta do demontażu i utrzymaniu w czystości.

  Mapowanie pomieszczeń i planowanie pracy

  W zależności do Twoich potrzeb i preferencji Xiaomi Roborock S5 Max Black może wysprzątać całe mieszkanie lub wyłącznie wyszczególnione pomieszczenia. Możesz zaplanować odkurzanie albo odkurzanie z mopowaniem. Urządzenie mapuje przestrzeń i dzieli ją na strefy, które możesz dowolnie nazywać, łączyć i rozdzielać dla jeszcze bardziej skutecznego zarządzania pracą odkurzacza.

  dodatkowo nowy Xiaomi Roborock S5 Max Black został zaopatrzony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej starannego mapowania i nawigacji. Czujniki informują Cię o stanie filtra, położeniu zbiornika na wodę oraz wszelkich innych nieprawidłowościach ustawienia urządzenia, które mogą zakłócić lub uniemożliwić skuteczne wykonanie zaplanowanych zadań.


Roidmi Eve PluS

Roidmi Eve PluS Najniższa Cena Online

Roidmi Eve PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Eve PluS
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający ze stacją opróżniania Roidmi Eve Plus Urządzenie od Roidmi to potrzebnik nowoczesnego domu. Odkurzacz samoczynnie powraca do bazy, ma funkcję samoistnego opróżniania zbiornika oraz zezwala na odkurzanie i mycie na mokro równocześnie.

  Sterowanie przy pomocy asygnowanej aplikacji i asystentów głosowych pozwoli przejąć całkowitą kontrolę nad urządzeniem, a długi czas pracy zapewni do 250m² czystej powierzchni. Co więcej, 3200 Pa moc ssania wpływa na efektywność Eve Plus, a dzięki laserowi LDS odkurzacz perfekcyjnie znajdzie się w Twoim mieszkaniu.

  Funkcja mapowania zaawansowany system nawigacji, a także laser LDS 4 generacji błyskawicznie przeskanują całe mieszkanie i automatycznie utworzą mapę z zastosowaniem algorytmu SLAM, z skrupulatnością wyższą o 40% w sytuacji poprzedniej generacji.

  Jeśli posiadasz dwupiętrowy dom, urządzenie utworzy oddzielną mapę na poszczególne piętra i samoczynnie wykryje czyszczoną przestrzeń. Ponadto, dzięki specjalnym czujnikom unika przeszkód i wjeżdża tylko na przeszkody, których wysokość nie przekracza 2cm.

  Natomiast smukła konstrukcja pozwala Eve Plus dokładnie wyczyścić przestrzenie pod meblami. Żaden brud nie umknie jego uwadze 3200 Pa moc ssania wraz z bezszczotkowym silnikiem tworzą duet nie do przebicia!

  Urządzenie precyzyjnie pozbywa się zabrudzeń choćby z trudno dostępnych miejsc. Dzięki specjalnemu czujnikowi TOF szczotka czyści przestrzenie wzdłuż ścian oraz w rogach więc możesz być pewien, iż Twoje mieszkanie zostanie skrupulatnie odkurzone.

  Umyje Twoje podłogi Oprócz funkcji odkurzania Roidmi Eve Plus zaopatrzono też w możliwość mopowania podłóg. Dzięki 3 trybom dozowania wody możesz przypasować jej poziom do rodzaju czyszczonej powierzchni.

  Co więcej, wykorzystanie inteligentnych rozwiązań pozwala kontrolować liczba rozprowadzanej wody. Na skutek czego możesz być pewien, iż nakładka mopująca jest za każdym razem nawilżona, nie musisz się też martwić o ewentualne zacieki.

  Najniższe dozowanie spełni oczekiwania w sytuacji mycia płytek, przeciętne – do paneli, a najwyższy poziom wody pomoże zadbać o czystość kafelek w kuchni. Zbiornik o objętości 250ml wystarczy na umycie 250m² powierzchni, więc z powodzeniem wykorzystasz go do mycia podłóg w obszernym domu.

  przeznaczona aplikacja Korzystaj z możliwości, jakie oferuje aplikacja! Za jej pomocą możesz zarządzać zapisanymi mapami mieszkania – dodawać nazwy pomieszczeń, dzielić je bratać. Twoje dziecko śpi i nie chcesz go obudzić? Ustaw wirtualną ścianę albo strefy zakazane, żeby Eve Plus wyłączył tę przestrzeń z czyszczenia.

  Istnieje także możliwość planowania harmonogramów sprzątania, dla jeszcze większej kontroli nad urządzeniem. Opróżni zbiornik za Ciebie Stacja ładująca to dodatkowo kosz na śmieci. Kiedy zbiornik na kurz będzie pełny, odkurzacz powróci do stacji i opróżni go.

  Robot jeszcze ozonową technologię antybakteryjną usuwającą nieprzyjemne zapachy. Ponieważ rura, poprzez którą są odprowadzane zanieczyszczenia jest krótsza niżeli w innych robotach, kurz szybciej trafia do zbiornika i nie blokuje jej.

  Zbiornik o pojemności 3 litrów wystarcza na miesiąc więc nie musisz przejmować się częstym czyszczeniem zbiornika. Dzięki tej funkcji możesz bez obaw wyjechać na wakacje, a Twoje mieszkanie posprząta się samo.

  Do 250m² czystej powierzchni na jednym naładowaniu Akumulator o pojemności 5200mAh, a także inteligentny system zarządzania baterią BMS powodują, że Roidmi Eve Plus może pracować aż do 250 minut. Tak długi czas pracy umożliwia posprzątanie do 250m² powierzchni na jednym naładowaniu.

  Bateria urządzenia się rozładowała? Nie szkodzi! Odkurzacz znajdzie stację ładowania, a po odnowieniu energii powróci do miejsca, w którym przerwał pracę. „Hej Alexa, rozpocznij sprzątanie.” Przejmij pełną kontrolę nad urządzeniem!

  Roidmi Eve Plus współpracuje z Google Assistant, a także Amazon Alexa, co oznacza, iż możesz sterować nim głosowo. Starczy prosta komenda, by rozpocząć sprzątanie, zatrzymać je lub odesłać urządzenie do stacji dokującej.

  choćby jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz kontrolować Eve Plus, nie ruszając się z fotela! Z dbałością o detale Odkurzacz został zaprojektowany ze szczególną uwagą na detale, dzięki czemu oszałamia nie tylko sprawnością,także postępowym wyglądem.

  Obrotowa rolka szczotki oraz szczotki boczne staranne czyszczenie. Na górze urządzenia umieszczono między innymi przycisk zasilania dla komfortowej obsługi, a użycie wysokiej jakości materiałów zapewnia wytrzymałość towaru.

  Natomiast smukła budowa pozwala Eve Plus wyczyścić powierzchnie pod meblami. W zestawie Robot czyszczący x1 samoczynna stacja opróżniania x1 Zbiornik na wodę x1 Szczotka boczna x2 Mop jednorazowy x10 Mop x1 Worek na odpady x3 Specyfikacja producent Roidmi Nazwa Robot Vacuum and Mop Cleaner with Cleaning Base Moc ssania Maks.

  3200 Pa Zalecana powierzchnia obszaru czyszczenia Do 250 m2 Wysokość pokonywanych przeszkód Do 2 cm Akumulator 5200 mAh Czas ładowania Ok. 250 minut Czas sprzątania Ok. 250 minut pojemność zbiornika na wodę Ok.

  250 ml objętość zbiornika na odpady 300 ml Moc stacji opróżniania 850 W Moc robota 50 W Waga robota Ok. 3,5 kg wymiary robota 355x355x100 mm Waga stacji opróżniania Ok. 4,3 kg rozmiary stacji opróżniania 358x300x174 mm pojemność worka na śmieci 3 l kolor czarnyInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *