Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Irobot roomba i7

Irobot roomba i7 Najniższa Cena Online

Irobot roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Irobot roomba i7
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot posiada turbinę wytwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja oferuje wyraźnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Linia i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany przez amerykańską markę, znaczący choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez firmę Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota, a także opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wyprodukowane poprzez iRobot – marka twierdzi że jeden worek mieści do 30 pojemników. Automatyczne opróżnianie pojemnika możliwe jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w chwili dokowania umożliwia Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić aby iRobot Roomba i7 utrzymywał wydajny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot w trakcie pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątajeszcze wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje też możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są znakomite efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych serii robotów zagwarantuje stabilną prace samoczynnego odkurzacza który zagwarantuje rewelacyjne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect znakomicie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on przeważnie na wydajnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu i siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ wydajnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, wydajnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Wydajne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im rewelacyjne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania nieprzeciętnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium użytkowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wyśmienicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  obfita zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się na dodatek specjalny składnik odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano gwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów drobnego kalibru, wyśmienicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z starannością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base pozwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Należycie zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • rodzaj filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Technisat. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (6972086396992)

Robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (6972086396992) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (6972086396992) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (6972086396992)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10 Pro to szczególnie sprawne urządzenie, które nie tylko odkurzy podłogi,na dodatek je umyje. Smukły kształt daje nieograniczone możliwości na dotarcie do choćby trudno dostępnych miejsc, a nowoczesna technologia wykrywania przeszkód minimalizuje ryzyko zakłócenia pracy urządzenia.

  Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 270ml a jego czas pracy sięga 2,5 godzin, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia do 250m2 powierzchni. Aż 4000 Pa! Tym, co podkreśla L10 Pro na tle innych modeli i modeli konkurencji to solidna moc ssania 4000 Pa, zapewniając tym samym moc zbliżoną, a w niektórych przypadkach przewyższającą moc typowych odkurzaczy.

  dzięki czemu na podłodze nie zatrzyma się nawet najmniejszy brud, pył ani włos. To więcej, aniżeli oczekujesz od robota sprzątającego! Przemyślana budowa Dreame L10 Pro to urządzenie 2w1. Robot bez trudu poradzi sobie z utrzymaniem podłogi wolnej od zabrudzeń dzięki możliwości czyszczenia i mopowania jednocześnie.

  270ml pojemnik na wodę wystarczy na umycie pokaźnej powierzchni, a zbiornik na kurz pomieści aż 570ml zanieczyszczeń. Co więcej, 5-stopniowa redukcja hałasu, za którą odpowiedzialna jest bawełna pochłaniająca dźwięk czy zoptymalizowana kompozycja łopatek i wibracji silnika powodują, iż robot pracuje niemal niezauważalnie.

  innowacyjna technologia nawigacji L10 Pro dopasowuje strategie czyszczenia indywidualnie na podstawie mapy każdego pomieszczenia. Dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LDS oraz algorytmów SLAM robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie omijając ani centymetra, poprzez co odkurzanie jest wydajniejsze.

  asygnowana aplikacja pozwala na zdalną kontrolę nad urządzeniem i jeszcze precyzyjniejsze sprzątanie. Wykrywa przeszkody Dzięki zaimplementowaniu technologii High Precision 3D L10 Pro cechuje się reakcją w czasie rzeczywistym.

  wyraźnie lepiej lokalizuje przeszkody nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Funkcja dająca możliwość stworzenia wirtualnej ściany jest dodatkowym ograniczeniem dla robota, co jednocześnie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia przez dotarcie do niechcianych miejsc.

  skuteczny system czyszczenia Robot posiada 4-poziomowy system czyszczenia, który jest równoznaczny z wysoce skrupulatnym sprzątaniem każdego rodzaju zabrudzeń. Szczotka boczna eliminuje kurz z ciężko dostępnych miejsc jak narożniki, a główna rolka znamionuje się opornością na zaplątywanie i odpowiada za zbieranie kurzu czy włosów.

  Dzięki 4000 Pa mocy ssania L10 Pro bez problemu pochłania znaczne zanieczyszczenia, a dwuwarstwowy filtr H11 przechwytuje choćby 0,3 mikronowe cząsteczki. Urządzenie uwolni od sierści właścicieli zwierząt czy zadba o dom wolny od bakterii i przyjazny dla dzieci.

  Długi czas pracy Akumulator o pojemności 5200 mAh przekłada się na czas pracy do 2,5 godziny na jednym naładowaniu. Robot jest trafny nawet dla właścicieli dużych domów i jest w stanie wyczyścić do 250m2 powierzchni.

  Ci potrzeba jeszcze więcej? Urządzenie od Dreame samoczynnie wraca do stacji ładowania kiedy poziom baterii jest zbyt niski. Co więcej, oblicza liczba energii koniecznej do dokończenia pracy i precyzyjnie tyle jej uzupełnia.

  Kiedy już zostanie ponownie naładowany, kontynuuje pracę od miejsca jej przerwania, co przekłada się na oszczędność czasu. Spersonalizuj pracę robota przy pomocy aplikacji możesz kreować strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, podczas którego L10 Pro będzie sprzątał wyodrębnione przez Ciebie miejsca albo czyszczenie strefowe wybierając większą przestrzeń do sprzątania.

  Oprócz tego istnieje możliwość włączenia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w wyróznionych przez Ciebie miejscach. Inteligentne czyszczenie z L10 Pro Odkurzacz jest wyekwipowany w czujniki broniące przed niechcianymi zdarzeniami.

  Jest na tyle smukły, by wjechać pod meble lub łóżko, jednak zrobi to tyko wtedy gdy wnęka nie będzie zbyt niska. Posiada czujniki upadku, dzięki czemu nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o czystość każdego centymetra Twojego domu.

  L10 pro pokonuje przeszkody na wysokości 20mm więc bez problemu wjedzie na dywan. Urządzenie nie tylko Cię wyręczy, lecz także nie będzie wymagało zbędnej uwagi! Sterowanie za pomocą głosu Od teraz odkurzanie stanie się przyjemne!

  L10 Pro ma funkcję sterowania głosem. Starczy, że powiesz " Alexa, włącz odkurzacz" i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. W dodatku, towar od Dreame łączy się z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego za pośrednictwem aplikacji Mi Home.

  Zawartość opakowania Robot Dreame L10 Pro Stacja ładująca Szczoteczka do czyszczenia kabel zasilający Zbiornik na wodę Mop Szczotka boczna Instrukcja obsługi Specyfikacja producent Dreame Model L10 Pro rozmiary 350 x 350 x 96.8mm Waga 3.7kg Maksymalny czas pracy 2.5 godziny Czas ładowania Do 2.5 godziny Kompatybilność Aplikacja Mi Home, Amazon Alexa rodzaj połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 2.4 GHz Napięcie 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A Moc znamionowa 46W Moc ssania 4000Pa Poziom hałasu 65dB pojemność baterii 5200mAh pojemność zbiornika na kurz 570ml pojemność zbiornika na wodę 270ml kolor Czarny


SENCOR odkurzacz automatyczny SRV 9550BK (8590669297054)

SENCOR odkurzacz automatyczny SRV 9550BK (8590669297054) Najniższa Cena Online

SENCOR odkurzacz automatyczny SRV 9550BK (8590669297054) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz automatyczny SRV 9550BK (8590669297054)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:200 min;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:SENCOR Robotics;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sencor.senc;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/cz/app/sencor-robotics/id1447799998;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 4.2, iOS od wersji 8.1;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:Odkurzacz samoczynny |

  SRV 9550BK | Sencor;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,5 l;Poziom hałasu:69 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:metodyczny, miejscowy, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;kolekcja (wariantowanie):SRV 9550BK;Sterowanie:pilotem, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:silikonowa z włosiem;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pilot zdalnego sterowania, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki:szczotka boczna, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:9,45 cm;ekran:tak;zaimplementowane technologie:system nawigacji Sencor Nav.;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) Najniższa Cena Online

Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: RoboJet
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robojet Odkurzacz x-one biały (5903268332270)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  RoboJet X-One to robot sprzątający najnowszej generacji i najwyższej jakości zapewniający imponującą sprawność sprzątania, mapowanie przestrzeni, największą moc przy zachowaniu najniższej ilości emitowanego hałasu.

  Dzięki technologii Laser360° PRO obraz zamieniany jest na tysiące punktów obrazujących otoczenie robota. Wszystkie punkty przetworzone poprzez konkretny 8 rdzeniowy procesor robota tworzą idealnie odwzorowaną mapę powierzchni dostępną w aplikacji mobilnej.

  Robot zapisuje mapę, dzięki czemu robot starannie posprząta w jeszcze krótszym czasie prędko i dokładnie. Inteligentne czujniki wspaniałą orientację w przestrzeni, dzięki temu odkurzacz wydajnie omija przeszkody, a dzięki czujnikom odległości robot wyeliminuje dokładnie zanieczyszczenia w bezpośrednim kontakcie z meblami i ścianami....


Robot sprzątający BEKO VRR81214VW (8690842528439)

Robot sprzątający BEKO VRR81214VW (8690842528439) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający BEKO VRR81214VW (8690842528439) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający BEKO VRR81214VW (8690842528439)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:150 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, optyczny, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wykrywający zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, odkurzanie punktowe, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczne dobranie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa, detektor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:HomeDirect;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arcelik.tud4&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/homedirect-sda/id1603394764?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://www.beko.com/pl-pl/produkty/samoczynne-roboty-odkurzajace/robot-sprzatajacy-vrr-81214-vw;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Beko RoboSmart VRR8x;Model worka:VRR80214DB;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,4 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, cichy, intensywny, miejscowy;rodzaj:robot sprzątający;seria (wariantowanie stacja z workiem):VRR71214;Sterowanie:za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa z włosiem;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 nakładki mopa z mikrofibry, 3 worki, dodatkowy filtr, pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja samooczyszczająca, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka gumowa z włosiem;Wysokość:9,5 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna Beko HomeDirect, nawigacja laserowa LDS, detektor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Imilab Robot sprzątający v1

Imilab Robot sprzątający v1 Najniższa Cena Online

Imilab Robot sprzątający v1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Imilab
 • Pełna nazwa odkurzacza: Imilab Robot sprzątający v1
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Mop Robot Sprzątający Imilab V1 Smart Czyste podłogi w całym domu Inteligentne sprzątanie Imilab V1 to inteligentny odkurzacz z funkcją mopowania z dodatkowym pojemnikiem na kurz o objętości 3L znajdującym się w stacji dokującej.

  Robot automatycznie opróżni swój pojemnik na kurz co pozwala mu na pracę bez ingerencji użytkownika przez sporo dni. Dzięki inteligentnej nawigacji LDS, sile ssania 2700Pa, samoczynnemu opróżnianiu skażeń i systemowi mapowania AI, IMlLAB V1 sprawia, iż sprzątanie domu jest inteligentniejsze i łatwiejsze niżeli kiedykolwiek!

  System mapowania IMILAB nawiguje i mapuje Twój dom, wykorzystując najnowocześniejsze czujniki do odkurzania podłóg twardych i dywanów. Aplikacja pozwala wskazać obszary w domu, do których robot nie powinien wjeżdżać.

  Maksymalna wysokość progu, nad którym IMILAB może przejechać w trakcie realizowania cyklu sprzątania, wynosi 2 cm. Efektywność sprzątania Imilab V1 znamionuje się wysoką wydajnością i dużą mocą. W trybie maksymalnej wydajności osiąga 2700Pa mocy ssącej usuwając najmocniej oporny brud.

  Funkcja mopowania może się samoczynnie uruchamiać i zatrzymywać, dzięki czemu podłoga wysycha natychmiast po zakończeniu mopowania, co uniemożliwia poślizgnięciom. Dwie obracające się szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, by wciągać sierść zwierząt domowych, brud i zanieczyszczenia z trudno dostępnych miejsc.

  Sterowanie poprzez aplikację przenośną Dzięki aplikacji Mi Home możesz zaplanować, kiedy i jak nieraz będzie odkurzał wasz pomocnik, a choćby zadać jednorazową pracę będąc poza domem. Możesz także kontrolować siłę ssania i widzieć trasę, którą odkurzacz podążał w trakcie pracy.


Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070)

Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070) Najniższa Cena Online

Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi Robot sprzątający z bazą eve max (biały) (6941762400070)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Częstotliwość: 50 / 60 Hz
  EAN: 6941762400070
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji
  Głębokość towaru: 355 mm
  kolor artykułu: Biały
  Moc: 850 W
  Moc ssania: 5000 Pa
  Moc znamionowa: 65 W
  Mycie na mokro: Tak
  Napięcie wejściowe: 220 V
  Napięcie znamionowe: 24 V
  Napięcie ładowania: 24 V
  objętość baterii: 5200 mAh
  pojemność na kurz (baza): 3 l
  objętość na kurz (odkurzacz): 0,17 l
  pojemność pojemnika na czystą wodę: 0,25 l
  Posadzki: Dywan, Podłoga
  Poziom hałasu: 83 dB
  rodzaj baterii: Litowa
  wariant pojemnika na kurz: Worek znajdujący się w stacji ładującej
  Szerokość produktu: 355 mm
  Waga artykułu: 4 kg
  Waga stacji ładującej: 4,3 kg
  rozmiary stacji bazowej: 358 x 300 x 174 mm
  Wysokość produktu: 98 mm
  Zdalnie sterowany: Tak
  Zintegrowane czujniki: Wysokości, Przeszkód

Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi

Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi Najniższa Cena Online

Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający alpha 3 z bazą marki Viomi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi Alpha 3 ze stacją opróżniania

  Robot sprzątający Viomi Alpha 3

  Koniec z uciążliwym odkurzaniem i myciem podłóg - robot sprzątający Viomi Alpha 3 zajmie się tym za Ciebie! Dzięki sile ssania aż 2800 Pa urządzenie świetnie radzi sobie z brudem, a jego wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy choćby 180 minut. Nie musisz również przejmować się myciem nakładek mopujących artykułu - odpowiada za to wchodząca w skład zestawu stacja ze zbiornikami na czystą i brudną wodę. Co więcej, możesz komfortowo kontrolować robota za pomocą aplikacji Mi Home.

  Imponująca efektywność

  Robot Viomi Alpha 3 szybko upora się z skażeniami. Jego siła ssania sięga 2800 Pa - bez problemu wyeliminuje kurz, okruchy, sierść i inne odpady. Co więcej, urządzenie może nie tylko odkurzyć podłogę, ale też umyć ją na mokro. Dzięki funkcji wibracji nakładki mopującej produktywnie likwiduje nawet wyjątkowo uporczywe plamy. Istnieje także możliwość dobrania jego pracy za pomocą aplikacji. Do wyboru przystępne są różne tryby czyszczenia i stopnie ssania.

  Długi czas pracy

  Viomi Alpha 3 został wyekwipowany w wytrzymały akumulator, dzięki temu może bezustannie pracować choćby przez 180 minut. To wystarczająco dużo,skrupulatnie odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni sięgającej 180 m2! Robot wyśmienicie stanie na wysokości zadania zatem równocześnie w mniejszych, jak i pokaźniejszych mieszkaniach. Nie musisz także pamiętać o jego ładowaniu. Gdy akumulator będzie bliski wyczerpania, Alpha 3 samoczynnie skieruje się do stacji, a po uzupełnieniu energii wróci do pracy w miejscu, w którym przerwał.

  wykonany do Twojego mieszkania

  To użyteczne urządzenie bezproblemowo wynajdzie się w Twoim domu. Zostało wyekwipowane w zaawansowany system laserowy, dzięki któremu może precyzyjnie skanować wnętrza, kreować ich mapy i planować słuszne trasy sprzątania. Prosto pokonuje też przeszkody o wysokości do 2 cm - niestraszne mu progi czy dywany. Robot pracuje przy tym zaskakująco cicho - jego poziom głośności to tylko około 72 dB. Nie obawiaj się uciążliwego szumu!

  Sam zadba o czystość nakładki mopującej

  Zapomnij o konieczności samodzielnego prania nakładek mopujących robota. Wchodząca w skład zestawu stacja Cię w tym wyręczy! Jak to działa? podczas mycia podłóg Alpha 3 w pewnym momencie samoistnie wróci do stacji. Tam nakładka mopująca zostanie doskładnie wyczyszczona. Następnie robot będzie kontynuował sprzątanie od miejsca, w którym przerwał. Stacja została zaopatrzona w 2 4-litrowe zbiorniki - na czystą i brudną wodę. Dzięki temu masz pewność,skażenia nie znajdą się z powrotem na podłodze!

  niezawodny również na dywanach

  W Twoim domu znajduje się dywan? Viomi Alpha 3 nie zawiedzie Twoich oczekiwań! bezproblemowo wykryje go podczas sprzątania i samoczynnie powiększy na nim siłę ssania,precyzyjnie odkurzyć ukryte w jego włóknach okruchy, kurz, włosy i inne skażenia. Uniesie także nakładkę mopującą, aby zapobiec jego zamoczeniu. W aplikacji przystępna jest jeszcze funkcja unikania dywanów - włącz ją, a robot będzie automatycznie je omijał.

  sporo możliwości z aplikacją

  Połącz robota z aplikacją Mi Home i zyskaj jeszcze więcej możliwości. Dzisiaj możesz nie tylko zdalnie kontrolować robota i zmieniać tryby sprzątania, ale też na przykład kreować dla niego harmonogramy pracy i wskazywać określone wnętrza, które powinny zostać wyczyszczone. Nie chcesz, by Alpha 3 miał dostęp do jakiegoś miejsca, na przykład do pokoju dziecka? starczy, iż ustawisz wirtualną ścianę albo strefę zakazaną! zobacz, co jeszcze na Ciebie czeka.

  Kontroluj robota przy pomocy głosu

  To nie koniec udogodnień. Nie masz pod ręką telefonu, nie chcesz wstawać z wygodnego fotela, a wydaje Ci się, że przydałoby się trochę posprzątać? Już nie musisz ruszać się z miejsca! Alpha 3 jest kompatybilny z inteligentnymi asystentami Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, iż możesz kontrolować go przy pomocy prostych komend głosowych. Wystarczy kilka słów, by urządzenie zabrało się do pracy!

  W zestawie
  • Robot sprzątający
  • Zbiornik na kurz
  • Filtr
  • Szczotka główna
  • Osłona szczotki głównej
  • Nakładka mopująca x2
  • Szczotka boczna x2
  • Stacja czyszcząca
  • Zbiornik na czystą wodę
  • Zbiornik na brudną wodę
  • Kratka ściekowa
  • przewód zasilania
  • Narzędzie do czyszczenia
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Hobot. Ranking TOP10 modeli

Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698)

Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698) Najniższa Cena Online

Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xclea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xclea Robot sprzątający h30 plus (6973224460698)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ODKURZACZ ROBOTXClea H30 - Inteligentny odkurzacz z stacją dokującą z zbiornikiemXClea H30 wraz z automatyczną stacją do usuwania śmieci oferuję zupełnie nowy poziom komfortu, dzięki któremu możesz zapomnieć o sprzątaniu na sporo tygodni.

  Urządzenie do wyciągania odpadów z pojemnika zostało wyekwipowane w pokaźny worek o obszerności 3L, który może pomieścić do 2000m² brudu, kurzu i włosów. Oryginalny bakteriostatyczny system dezodoryzacji ozonowej pozwala uniknąć kłopotów związanych z zabrudzeniem dłoni podczas podmiany worka i pomaga zniwelować niemiły zapach.

  Po napełnieniu zbiornika zamknięty worek wyjmuję się z urządzenia, po czmym może być on bezpośrednio przeniesiony i zastąpiony nowym workiem. Cały proces jest bardzo uszczelniony, żeby uniknąć wtórnego zanieczyszczenia pyłem.Inteligentne planowanie pełnej sceneriiUrządzenie za pomocą inteligentnego systemu planowania scenerii HI Dynavi i pełnemu pokryciu wielu czujników LIDAR LDS zeskanuję cały Twój dom w trybie ekspresowym i narysuję mapę.

  ponadto możesz jednoczyć, oznaczać i zmieniać priorytety dla pomieszczeń za pośrednictwem aplikacji przenośnej, żeby osiągnąć jeszcze bardziej efektywniejszą trasę czyszczenia.w przypadku budynków wielopoziomowych XClea H30 Plus może zapisywać mapę dla każdego piętra osobno i automatycznie , a także przełączać tryb czyszczenia podłogi.

  dzięki temu nie ma zapotrzebowania przebudowywania mapy za każdym razem, co stanowczo ulepsza efekt czyszczenia.skrupulatny objazd i nieustraszona wspinaczkaDzięki wielu profesjonalnym czujnikom XClea H30 Plus może dokładnie zidentyfikować standardowe przeszkody i podjąć inicjatywę żeby uniknąć przewrócenia cennych przedmiotów.

  Robot jest wyposażony w dodatku w inteligentne obliczanie spadku wysokości, przeszkody poniżej 2cm zostaną z łatwością pokonane poprzez XClea H30 Plus. W sytuacji pokaźniejszej wysokości niż 2cm, robot ominie przeszkodę, żeby zapobiec upadkowi.dokładne czyszczenieXClea H30 Plus posiada dwie dynamiczne szczotki boczne o zmiennej mocy, które mogą automatycznie dostosować szybkość do różnych warunków czyszczenia krawędzi i narożników.

  Dzięki wielkiej mocy ssania o wartości 2700PA, cały osadzony pył może być prosto usunięty z rowka podłogi, tak żeby poprawić jakość czyszczenia.Elektryczny zbiornik na wodęDołączony mop łatwo chwyta się podłoża i czyści najistotniej uporczywy brud i plamy na podłodze.

  Robot sprzątający został wyposażony w pokaźny inteligentny zbiornik na wodę o obszerności 250ml. Dzięki 3-poziomowemu systemowi kontroli przepływu wody, urządzenie może łatwo wyczyścić pomieszczenia do 250m2 za jednym razem.

  staranna elektroniczna kontrola zbiornika na wodę umożliwia równomierne rozłożenie wody, która nie pozostawia śladu na podłodze po wysuszeniu.przenośna aplikacjaXClea H30 Plus obsługuję aplikację Huawei HILINK, dzięki której urządzenie gwarantuje jeszcze lepszą i inteligentniejsza interaktywność.

  Dzięki aplikacji Huawei Smart Life możesz zdalnie sterować robotem sprzątającym, ustawić czas zamiatania czy sprawdzić jego trasę.SPECYFIKACJACechy / filtryFunkcja mopowania TakKolor BiałyRodzaj odkurzacza Robot sprzątający z pojemnikiem na kurzWariant Stacja dokująca ze zbiornikiemDane techniczne:Tryb czyszczenia Zamiatanie, odkurzanie, mopTryb nawigacji LDS SLAMMaksymalne ssanie 2700PARekomendowany obszar 250m²Wysokość przeszkody


Setti+ Robot sprzątający rv800 (5907589347135)

Setti+ Robot sprzątający rv800 (5907589347135) Najniższa Cena Online

Setti+ Robot sprzątający rv800 (5907589347135) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Setti+
 • Pełna nazwa odkurzacza: Setti+ Robot sprzątający rv800 (5907589347135)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający SETTI+ RV800 bez przeszkód pokonuje domowe zakamarki, nie blokując się. Niewielki rozmiar pozwala mu na dokładne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach: pod łóżkiem, kanapą czy szafkami....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *