Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 2000 zł. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz automatyczny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o objętości 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Precyzyjny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty wariant: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V pojemność zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa genialnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe usuwanie brudu mocna, produkowana kompletnie z gumy szczotka genialnie sprawdzi się na dywanach z których usunie maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, aby sprzątać jeszcze efektywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie pousuwać. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dopasować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć objętość każdego z nich.

  Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Objętość zbiornika na kurz: 470 ml objętość zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Skrupulatny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany poprzez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najmocniej wydajnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wytwarzane poprzez niego mapy z łatwością podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, aby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, żeby po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najbardziej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany doskonale sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, żeby nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki zastosowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki asygnowanej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka na kurz o objętości 2,5 l. Zagwarantuje to nawet do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wykrywające pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* szybko i efektywnie usunie wszelkie skażenia ze zbiornika robota powodując, iż jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  spory, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, wytworzony z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję efektywnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu używania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technologicznA objętość zbiornika na wodę w mililitrach: 350 typ mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 pojemność zbiornika na kurz w mililitrach: 470 rozmiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 wariant nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w pakiecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


iRobot Roomba i7

iRobot Roomba i7 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba i7+

  Najnowszy samoczynny odkurzacz od iRobot, początkuje nową serie „i7". Robot posiada turbinę wytwarzającą siłę zasysającą, która nie znajduje się w pojemniku na skażenia tylko w urządzeniu. Roomba i7 współpracuje ze specjalną stacją Clean Base, która pozwala na samoczynne opróżnianie pojemnika na skażenia. Odświeżona aplikacja oferuje wyraźnie więcej funkcji niżeli w poprzednich latach. Linia i7 to nowy rozdział w historii robotów sprzątających prezentowany przez amerykańską markę, znaczący choć nie rewolucyjny.
  Stacja Clean Base

  Nie jest to nowość na rynku robotów sprzątających choć trzeba przyznać że efekt prezentowany poprzez iRobot jest nieporównywalny do poprzednich takich eksperymentów (np. Poprzez firmę Samsung). Stacja posiada 2 funkcje, automatyczne ładowanie robota, a także opróżnianie brudu z pojemnika na skażenia znajdującego się w Roomba i7.

  Cały proces zachodzi bez jakiejkolwiek ingerencji użytkownika, oczywiście do czasu gdy trzeba wymienić specjalne worki na kurz wyprodukowane poprzez iRobot – marka twierdzi że jeden worek mieści do 30 pojemników. Automatyczne opróżnianie pojemnika możliwe jest dzięki unikatowej jego konstrukcji. Ma on specjalny port znajdujący się na spodzie akcesorium, robot w chwili dokowania umożliwia Clean Base zassanie kurzu, który z pojemnika (przez port) transportowany jest do worka zamontowanego na szczycie stacji.

  Dodatek ten ma za zadanie ograniczyć zaangażowanie ze strony użytkownika do min. Należy jednak pamiętać że szczotki główne AeroForce i filtr znajdujący w się w robocie warto regularnie czyścić aby iRobot Roomba i7 utrzymywał wydajny poziom odkurzania powierzchni w Twoim domu.
  iAdapt 3.0

  lepsza nawigacja optyczna iAdapt 3.0 że Roomba i7+ lepiej orientuje się w terenie sprzątanym. Automatyczny odkurzacz w trakcie jazdy na bieżąco analizuje otoczenie. Skutkuje to wydajnym przemieszczaniem się po obszarze sprzątanym. Nowy system nawigacji umożliwił żeby iRobot w trakcie pracy generujeł wirtualną mapę poziomu odkurzanego i wysyłał ją do aplikacji wraz ze swoim aktualnym położeniem. Użytkownik może teraz nie tylko oglądać robota jak sprzątajeszcze wybierać, którym wnętrzem ma zająć się Roomba i7.
  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  iRobot wyposażył serie i7+ w aplikacje mającą widocznie przydatniejsze funkcje względem poprzedniej wersji. Robot stwarza mapę mieszkania, którą możemy odtworzyć na telefonie. Umożliwia to wyboru pomieszczenia które chcemy, aby było w danym momencie posprzątane.radować się tymi rozwiązaniami włącz inteligentne mapy w aplikacji iRobot HOME. Aplikacja oferuje też możliwość zaprogramowania harmonogramu sprzątania, a także włączenia robota. IRobot HOME buduje raporty dzięki którym użytkownik ma możliwość weryfikacji skuteczność odkurzania robota sprzątającego w trakcie danego procesu pracy.


  3-stopniowy system sprzątania

  tradycyjny dla Roomba system odkurzania składający się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika 2 generacji znajdującego się w urządzeniu a nie jak w sytuacji każdej poprzedniej kolekcji – w koszu na skażenia. Typowe dla takiej współpracy podzespołów są znakomite efekty sprzątania na dywanach. Nie innowacyjny lecz sprawdzony system którego marka trzyma się od pierwszych serii robotów zagwarantuje stabilną prace samoczynnego odkurzacza który zagwarantuje rewelacyjne efekty sprzątania.  Dirt Detect

  Jest to sensor umiejscowiony na spodzie urządzenia, którego zadaniem jest wykrywanie miejsc bardziej zabrudzonych. Gdy samoczynny odkurzacz napotka obszary o pokaźniejszym natężeniu zanieczyszczeń, poświęci im więcej czasu w trakcie sprzątania. Skutkuje to starannym posprzątaniem całego obszaru. Funkcja Dirt Detect znakomicie sprawdza się na dywanach, gdzie skażenia niejednokrotnie kumulują się w określonych obszarach.  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba i7+, wyekwipowany został w odmieniony względem poprzedników silnik. Udoskonalona oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na zwiększenie mocy ssącej urządzenia. W robota seri i7 nie występuje technika Carpet Boost - siła zasysania jest zawsze taka sama, nie zależnie od typu powierzchni sprzątanej.


  Filtr powietrza

  iRobot wyposażył jednocześnie serie „i" jak i „e" taki sam system filtracji zanieczyszczeń. Jest oparte on przeważnie na wydajnej pracy dwóch filtrów – kartonikowego HEPA, który ma zatrzymać najdrobniejsze pyłki kurzu i siateczkowego służącego do wyłapywania pokaźniejszych drobinek skażeń. System filtrów jest niesamowicie ważnym elementem każdego samoczynnego odkurzacza. Filtry znajdujące się w Roomba i7+ wydajnie filtrują powietrze zatrzymując w trakcie pracy robota, skażenia, pyłki kurz itp. Bezpiecznie w koszu na brud.  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  stworzone z wytrzymałej gumy, poruszają się synchronicznie z dużą szybkością w przeciwnym kierunku, wydajnie pochłaniają zanieczyszczenia suche znajdujące się na powierzchni sprzątanej. Względem poprzednich serii gumowe łopatki rozmieszczone na szczotce zostały odrobinę wydłużone, szczotki różnią się też kolorem. Wydajne odkurzanie iRobot Roomba i7+ opiera się na pracy szczotek głównych są one niezwykle ważnym elementem całej konstrukcji robota. Charakterystyka ich pracy zapewnia im rewelacyjne efekty sprzątania na powierzchniach dywanowych. Ruch szczotek w trakcie odkurzania nieprzeciętnie „rozczesuje" dywany oraz wykładziny umożliwiając dostanie się to zanieczyszczeń zaplątanych albo wdeptanych w dywan.


  Szczotka boczna

  Szczotka boczna umiejscowiona z przodu po prawej stronie robota, odpowiedzialna jest za wymiatanie skażeń z miejsc nie przystępnych dla szczotek głównych. Przez wzgląd na występowanie tylko jednej wirującej szczotki bocznej iRobot Roomba i7+ w trakcie sprzątania stosuje specjalnie dobrany tryb jazdy tak żeby znajdować się przy ścianie właśnie od strony szczotki bocznej, tak by wymiotła wszelkie skażenia wprost w obszar pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  Akcesorium użytkowane w celu wyznaczenia wirtualnej strefy nie przejezdnej dla iRobot Roomba i7+. Dual Mode posiada dwa tryby tworzenia stref zakazanych:
  1. Ściana - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  2. Pierścień - Służy do tworzenia strefy, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba i7+ wyekwipowana została w specjalną funkcje umożliwiającą sprzątanie miejscowe w wybranym przez użytkownika momencie. Robot sprzątający po aktywacji Clean Spot, rozpoczyna odkurzanie w miejscu w którym obecnie przebywa, zataczając okręgi systematycznie je rozszerzając. Po ukończeniu procesu sprzątania miejscowego, robot zatrzyma się w oczekiwaniu na dalsze polecenia. Funkcja ta sprawdza się wyśmienicie w przypadkach gdy rozsypie się cukier, sól, mąka itp. Nie ma zapotrzebowania uruchamiać wtedy iRobot Roomba i7+ żeby sprzątał cały obszar roboczy, wystarczy ustawić robota w tym miejscu i aktywować funkcje Clean Spot.


  Czujniki spadku

  iRobot Roomba i7+ wyposażony jest w charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za wykrywanie wszelkich uskoków czy spadków. System czujników bezustannie skanuje otoczenia gwarantując bezpieczeństwo podczas pracy robota.  Kosz na zanieczyszczenia

  obfita zmiana względem wszystkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. W koszach linii i7 znajduje się na dodatek specjalny składnik odpowiedzialny za współprace ze stacją Clean Base. Dzięki niemu stacja automatycznie pobiera skażenia z kosza na brud.


  Akumulator Li-ion 1800mAh

  iRobot zastosował w robotach linii i7+ baterie litowo jonową 1800mAh. Pojemność akumulatora względem Roomba 980 została istotnie zmniejszona. Bateria zaimplementowana w nowym automatyczny odkurzaczu iRobot proponuje ok. 75 min pracy. Technika Litowo-jonowa którą wykorzystano gwarantuje brak efektu pamięci – pojemność akumulatora nie zniża się z każdym kolejnym cyklem. Li-Ion używana w większości akumulatorów drobnego kalibru, wyśmienicie utrzymuje przepływ energii z akumulatora do robota.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  Użytkownik ma do dyspozycji funkcje planowania pracy automatycznego odkurzacza. Polega ona na przenośnym ustawieniu (z starannością do dnia i godziny), cyklów pracy iRobot Roomba i7+. Ustawiony harmonogram pracy w połączeniu z stacją Clean Base pozwala na całkowity brak zaangażowania od strony użytkownika w kwestii włączania robota, a także opróżniania pojemnika do czasu podmiany worka w stacji oraz konserwacji urządzenia. Należycie zaprogramowany harmonogram sprawia ze robot żyje własnym życiem nie absorbując uwagi użytkownika.


  automatyczny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba i7+, po odkurzeniu całego obszaru sprzątanego samodzielnie powróci na stacje ładującą. W przypadku gdy robot nie posprząta całego obszaru a rozładuje mu się akumulator, wróci na stacje i po naładowaniu baterii, powróci w miejsce przerwania cyklu w celu dokończenia go.


  informacje techniczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba i7+
  • Czas pracy: 75 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,4 l
  • rodzaj filtru: AeroForce
  • rozmiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące
  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba i7+
  • Stacja Clean Base z funkcja automatycznego usuwania brudu
  • 2 wymienne worki na brud
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion 1800mAh (w urządzeniu)
  • Dodatkowa szczotka boczna
  • Instrukcja obsługi i prędki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lata od daty zakupy.

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i7+ w języku polskim.

  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Cecotec. Ranking TOP10 modeli

Ecovacs DeeboT T9

Ecovacs DeeboT T9 Najniższa Cena Online

Ecovacs DeeboT T9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs DeeboT T9
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:400 min.;Czas pracy:175 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, optyczny kierunku ruchu, optyczny vSLAM (kamera), przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, wyłapujący zabrudzone miejsca;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja mopa, gruntowne czyszczenie bardziej zabrudzonych powierzchni, kontrola ilości wody, odświeżacz powietrza, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, tryb Eco;Inne:3-stopniowy system odkurzania, automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, automatyczny wybór sposobu czyszczenia do rodzaju powierzchni, bateria litowo-jonowa, detektor ilości dozowanej wody, inteligentne wykrywanie brudu, system wykrywania usterek, wskaźnik naładowania baterii;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Ecovacs Home;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eco.global.app&gl=PL;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/ecovacs-home/id1329458504?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:https://www.ecovacs.com/pl/deebot-robotic-vacuum-cleaner/t9;Kolor:biały;Lampa UV:nie;Model:Ecovacs Deebot T9;pojemność zbiornika:0,42 litra;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;rodzaj:robot sprzątający;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):Deebot T9;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka do mopowania, odświeżacz powietrza, przystawka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:0 cm;ekran:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, technologia TrueDetect 3D 2.0, technika TrueMapping 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Tefal RG7867WH

Tefal RG7867WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7867WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867WH
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający z czasem pracy do 120 minut, ładowania 3 godziny, zbiormik na kurz o objętości 700 ml, nakładka mopująca o objętości 110 ml, samoczynne wykrywanie dywanów i powiększenie siły ssania, pamięć do 4 map różnorodnych kondygnacji, mapowanie po przez kamerę laserową oparty na sztucznej inteligencji, samoczynne wyznaczanie strew zakazanych, aplikacja na smartfona, sterowanie po poprzez komunikaty głosowe dziaki amazon alexa, siri czy gogle assistant, 3 stopniowa regulacja sily ssania.

iRobot Roomba 981

iRobot Roomba 981 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba 981 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba 981
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba 981

  iRobot demonstruje swój najkorzystniejszy model w odświeżonej wersji iRobot Roomba 980. Nowa Roomba 981 odmieniona wizualnie demonstruje się widowiskowo. Robot sprzątający dysponuje genialną technologią szczotkowania dopracowaną przez amerykańska producenta do perfekcji. Automatyczny odkurzacz zapewnia wysoką skuteczność sprzątania , a także za sprawą nawigacji optycznej, płynną jazdę robota.

  Dowiedz się więcej na Naszym Blogu - kliknij


  Inteligentna nawigacja optyczna.

  Sprawdzona technologia wspaniale współpracuje z innymi podzespołami robota sprzątającego, zapewniając stałą orientacje w terenie, a także płynne omijanie przeszkód napotkanych przez Roomba 981 na swojej drodze.
  Za sprawą oka optycznego automatyczny odkurzacz:

  • Na bieżąco mapuje powierzchnie co skutkuje 100% pokryciem powierzchni sprzątanej.

  • Porusza się pasek przy pasku, co skutkuje znacznie sprawniejszym sprzątaniem.

  • w przypadku wyczerpania baterii w trakcie pracy, robot po naładowaniu wraca do miejsca w którym została ona przerwana aby ją kontynuować.


  Carpet Boost

  iRobot Roomba 981 jako ostatni z serii wyekwipowany został w technologie Carpet Boost. Nowa Roomba i7 nie posada już tej funkcji. Obecność systemu Carpet Boost jest ogromną zaletą, za jego sprawą urządzenie powiększa moc ssącą w zależności od sprzątanej powierzchni. Technika ta doskonale sprawdza się przy sprzątaniu dywanów. Dobranie siły zasysającej pozytywnie wpływa na zużycie akumulatora w trakcie pracy robota. Automatyczny odkurzacz pobiera więcej energii gdy czujniki wykryją powierzchnie wymagającą obszerniejszej mocy ssącej. Dzięki temu robot stosownie wykorzystuje moc akumulatora, nie trwoniąc jej w przypadkach gdy system szczotkowania bez problemu samodzielnie upora się z skażeniami.


  iRobot Home

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie trwoniąc nad nim kontroli
  Za sprawą aplikacji mobilne iRobot użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalnego włączenia robota.
  • Zaprogramowania jego harmonogramu.
  • Kontrole nad stanem zapełnienia pojemnika na brud.
  • Raporty Clean Map.
  • Powiadomień o skończonej pracy robota.

  Clean Spot

  iRobot Roomba 981 ma 3 przyciski fizyczne.
  Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot.
  Polega ona na okresowym trybie sprzątania – samoczynny odkurzacz zatacza koła, zwiększając obszar pracy z każdym wytworzonym okrążeniem.
  Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp.
  Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.
  Warto jednak pamiętać ze automatyczny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zapoczątkuje samodzielnie pracy.  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  System polegający na 3-fazowym procesie sprzątania.
  iRobot Roomba 981:  1. Rozbija

  2. unosi

  3. Zasysa (kurz i brud).

  Poruszające się z obfita szybkością szczotki Aeroforce eliminują brud napotkany na swej drodze w bezzwłocznym tempie.

  Dzięki zaimplementowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się niezaprzeczalnie prostsze skuteczniejsze.

  ulepszone szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz precyzyjniej, niż wszystkie poprzednie modele.


  Akumulator litowo-jonowy (3300 mAh)

  To największa zmiana w stosunku
  do poprzednich serii. Mocny akumulator zapewnia jednostajną prace urządzenia gwarantując bezpieczny przepływ energii.
  Brak efektu pamięci oraz leniwej baterii,
  pozwala urządzeniu na wykonanie
  ogromnej ilości cykli sprzątania
  – każdy po 120 minut.
  Czas ładowania:
  – 180 minut.  Filtr HEPA

  Jeden z najskuteczniejszych filtrów używanych w samoczynnych odkurzaczach iRobot Roomba.
  udoskonalony względem kolekcji 700.

  Za sprawą kartonikowej konstrukcji jest wstanie zatrzymać drobinki kurzu, pyłki i alergeny.
  Wysokiej jakości filtr powietrza jest ważnym czynnikiem w drodze do wydajnego odkurzania. IRobot Roomba 981 proponuje skuteczną zaporę oczyszczającą powietrze przepływające przez robota w postaci, umieszczonego w pojemniku na zanieczyszczenia filtra AeroForce HEPA  iAdapt 2.0

  nieszablonowy system nawigacji robota sprzątającego. Za jego sprawą bez problemu omija on przeszkody, a także utrzymuje płynność jazdy w trakcie pracy.
  Wersja 2.0 swoją inteligencje zawdzięcza wbudowanej kamerze która jest innowacją kolekcji 900.


  Cliff Detect

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba 981 są te odpowiedzialne za niwelowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy także innych krawędzi.
  Dzięki nim bezpieczeństwo i skrupulatność, jadą razem w parze.
  Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co skutkowałoby poważnymi uszkodzeniami.


  Zaplanuj czas pracy

  Korzystając z możliwości ustawienia
  harmonogramu pracy, użytkownik
  zyskuje regularność sprzątania
  bez konieczności fizycznej występowaniu
  żeby uruchomić robota.
  Dzięki aplikacji przenośnej
  (tylko poprzez nią można ustawić harmonogram),
  w szybki i klarowny sposób uzyskujemy dostęp do wielu funkcji robota.


  samoczynne dokowanie i ładowanie

  Roomba 981 po skończonej pracy albo w przypadku rozładowania wraca na stacje bazową.
  Dzięki tej funkcji robot jest stale gotowy do pracy i maksymalnie samodzielny. Zapewnia to ciągłość pracy, co daje możliwość pozostawienia samoczynnego odkurzacza, żeby wykonywał swoje obowiązki bez nadzoru.


  Sprząta przy krawędziach i narożnikach

  Wirująca szczotka boczna pozwala na robotowi dotarcie do najbardziej ukrytych skażeń których,
  Roomba przez swój i budowę nie była żeby w stanie sprzątnąć. Robot dzięki szczotce bocznej zyskuje istotnie pokaźniejsze pokrycie powierzchni sprzątanej.


  Dirt Detect

  System wykrywania miejsc szczególnie zabrudzonych. Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyróżnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki temu dostajemy równy poziom czystość w całym domu.

  Umiejętność ta świetnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych gdzie skażenia gromadzą się wyraźnie łatwiej.


  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba 981 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji.
  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:


  • Ściany - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.

  • Pierścienia - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  komplet zawiera
  • Robot iRobot Roomba 981
  • Akumulator litowo-jonowy (Li-ion)
  • Stacja dokująca z zastosowanym zasilaczem.
  • przewód zasilający
  • 2 wirtualne ściany (wraz z bateriami)
  • Dodatkowy filtr HEPA
  • Zapasowa szczotka boczna
  • Polska instrukcja obsługi
  • Polska Gwarancja 3 lata


  informacje technologiczne:

  Wysokość – 9,2 cm

  Średnica – 35,1 cm

  Waga – 4,0 kg

  Kamera - Tak

  Akumulator – Li-ion

  Aplikacja przenośna - Tak

  Programowalny harmonogram tygodniowy – Tak

  Dirt Detect 2 – Tak

  iAdapt – Tak

  Carpet Boost – Tak

  Filtry – AeroForce

  rodzaj pojemnika na brud – AeroFortce 3 generacji 0,6l

  Anti-Tangle – Tak

  Cliff Detect – Tak

  samoczynne ładowanie – Tak

  Wirtualna ściana Dual Mode – Tak


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.

  Kliknij TUTAJ, żeby pobrać instrukcję iRobot Roomba 981 w języku polskim.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

360 S10

360 S10 Najniższa Cena Online

360 S10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 360
 • Pełna nazwa odkurzacza: 360 S10
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. 360 S10 Black wyekwipowany jest w wpuszczany Lidar, dzięki któremu może podejść nawet pod niskie meble, samoczynne wykrywanie dywanów, aplikację z tworzeniem map 3D i skuteczną baterię z obsługą do 3 godzin.

  Model otrzymał nagrodę RedDot Design Award.


Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo T9 Aivi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  robot odkurzający z wysoką siłą ssania, dochodzącą do 3000 pa, czas pracy do 150 minut, ładowania 6.5 godzin, zbiornik na kurz opojemności 300 ml, możliwość sterowania po poprzez aplikacją na urządzenie mobilne, automatyczny powrót do bazy, pomocne komunikaty głosowe informują o aktualnym stanie pracy odkurzacza, filtr antyalergiczny hepa, możliwość dwukierunkowej komunikacji video, technologia rozpoznawania wizualnego aivi™ 2.0 i potrafi rozpoznać, a także ominąć 15 typów obiektów i ludzkie sylwetki podczas sprzątania, samoczynnie rozpoznaje na dodatek rodzaj pomieszczenia i proponuje plan sprzątania, komunikaty głosowe, pamięć do 3 map kondygnacji.


Zaco A9S PRO

Zaco A9S PRO Najniższa Cena Online

Zaco A9S PRO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S PRO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s PRO robot z wibrującym mopem, kamerą i aplikacją w języku polskim do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony robota ZACO A9s PRO$719 nowoczesna aplikacja w języku polskim - pozwala na stawianie zakazanych stref, wirtualnych ścian oraz ustalenie do trzech map - stref do sprzątania Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie Robot posiada mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje podczas pracy, dzięki temu czyści precyzyjniej dostosowywanie przepływu roztworu myjącego podczas mopowania - umożliwia zmniejszenie wilgotności na panelach, albo rozszerzenie na plamach wyposażony jest w kamerę - skanuje pokój, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie sprzątał Nowy, dwukomorowy zbiornik na skażenia - gwarantuje stałą siłę ssania Inteligentna technologia i-Voice - robot powiadamia użytkownika o tym, co robi nieprzerwane skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia indywidualnego harmonogramu pracy dla każdego wnętrza Możliwość regulacji szybkości obrotów szczotek bocznych - przypasowanie do napotkanych zabrudzeń Dwie wymienne szczotki centralne Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot nad wyraz cichy -> poniżej 68 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Mata pod stacją dokującą - jednostajne i dokładne dokowanie robota.

  Dzięki czujnikom ruchu uzyskujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem. Robot sprzątający ZACO A9s PRO - innowacyjne sprzątanie i mycie podłóg Wibrujący mop gwarantuje dokładniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s PRO to oferta robota, który wykonuje dwa zadania: odkurzanie i mopowanie.

  Robot zaopatrzony został w wibrującą n asadkę mopującą, co znacząco rozszerza skuteczność mopowania. Robot A9s PRO jest cięższy aniżeli poprzedni model A9s. Zatem wywiera większy nacisk na podłogę podczas mycia - to też powoduje większą sprawność robota.

  Dwukomorowy zbiornik na kurz - jeszcze c zystsze powietrze podczas odkurzania Robot ZACO A9s PRO został wyposażony w nowy, dwukomorowy zbiornik. Obszerniejsze skażenia, takie jak sierść, piach, zatrzymują się na specjalnie zaprojektowanej siatce i zostają oddzielone od tych drobniejszych (pyły, kurz).

  dzięki temu we wnętrzu zbiornika zachowany jest zawsze stosowny przepływ powietrza, a tym samym zachowana jest wysoka siła ssąca niezależnie od poziomu napełnienia pojemnika. Nowoczesna technika skanowania przestrzeni PanoView CV-SLAM zagwarantuje dokładne mopowanie Robot ZACO A9s PRO zaawansowany system nawigowania - wyposażony został w szerokokątną kamerę i żyroskop, a także udoskonalone technologie CV-SLAM i PanoView.

  Dzięki tym innowacyjnym rozwiązaniom, robot jeszcze staranniej zeskanuje pomieszczenia, a informacje o jego położeniu przekaże do aplikacji w czasie rzeczywistym. Dzięki temu starannemu systemowi mapowania, robot nie wykonuje zbędnych przejazdów - jeździ na kształt liter,,S", miejsce przy miejscu, dzięki czemu zaoszczędza poziom naładowania baterii.

  w przypadku, gdy robot będzie wymagał doładowania w trakcie sprzątania - samoczynnie zjedzie do stacji i po pełnym naładowaniu, automatycznie wróci w miejsce, w którym przerwał pracę. Progresywna aplikacja na telefon - większa funkcjonalność robota innowacyjna aplikacja mobilna ZacoHome to sterowanie robotem ZACO A9s PRO przy pomocy smartfona czy tableta.

  Aplikacja umożliwia ustalenie położenia i trasy robota na mapie w czasie rzeczywistym. To umożliwia bieżąco zmienić trasę, odciąć strefę lub powiększyć siłę ssącą. Możliwość zapisania trzech zróżnicowanych map w aplikacji To kolejna zaleta posiadania aplikacji.

  Jeżeli posiadasz mieszkanie dwupoziomowe lub mieszkasz w piętrowym domu - wystarczy przenieść stację dokującą i robota, by w pełni korzystać z nowej mapy pracy odkurzacza. Jednostkowy harmonogram odkurzania dla każdego pomieszczenia Dzięki aplikacji możesz ustawić dni tygodnia i godziny, w których robot ma odkurzać potężne wnętrza.

  Jeśli Twoja sypialnie nie musi być codziennie odkurzana, lub korytarz i kuchnia wymagają częstego sprzątania - aplikacja zezwala na rozciągliwe sprzątanie. Robot będzie pracował w czasie, kiedy Tobie to najszczególniej odpowiada.

  Bądź kreatywny, eksperymentuj i dopasuj pracę ZACO A9s PRO do swoich potrzeb. Ograniczanie przestrzeni - strefy specjalne i wirtualne ściany Z aplikacją wykluczysz na mapie ZACO miejsca, których w danej chwili nie chcesz sprzątać.

  Możesz postawić jedną lub mnóstwo wirtualnych ścian, które będą stanowić niewidzialną przeszkodę na trasie robota. Nie przekroczy ich podczas sprzątania. Odgrodź w ten sposób wnętrza, w których nie chcesz odkurzać.

  Z nową funkcją Carpet Zone, możesz zaznaczyć miejsca, w których znajdują się dywany w domu. Podczas mopowania robot je pominie. Nie musisz się więc martwić o ewentualne zniszczenie i zmoczenie dywanów.

  Natomiast w trybie odkurzania, robot użyje najmocniejszej siły ssącej,starannie wydobyć wszystkie skażenia ukryte głęboko we włosiu. Ustawianie strefy sprzątania Dzięki aplikacji możesz wyróżnić robotowi powierzchnię w Twoim mieszkaniu, którą należy właśnie odkurzyć.

  Regulacja prędkości obrotów szczotek bocznych Kiedy Twój pupil rozsypie karmę, a szczotki kręcą się zbyt szybko, nie wszystkie kawałki zostają zgromadzone pod szczotkę główną. To żaden problem! przystosuj samodzielnie szybkość szczotek bocznych do swoich potrzeb i rodzaju zanieczyszczeń.

  regulowanie mocy ssania i poziomu nawilżenia mopa przemywającego Model A9s PRO umożliwia regulowanie mocy ssania z użyciem aplikacji lub pilota. Prędko i komfortowo zmienisz ustawienia, gdy zabrudzenia są niepokaźne i chcesz by robot zachowywał się ciszej albo wręcz przeciwnie, gdy chcesz rozszerzyć siłę zbierania skażeń.

  Z aplikacją ZACOHome zmienisz poziomyń nawilżenia ściereczki mopującej - dopasujesz przepływ wody do stopnia zabrudzenia i typu powierzchni. Kiedy planujesz tylko codzienne,,odświeżenie" paneli podłogowych - starczy niewiele znacząca liczba wody.

  Do umycia płytek tarasowych, warto jednak zwiększyć nawilżenie ściereczki dla skuteczniejszego mopowania. Proste pokonywanie przeszkód - drobne wymiary i off-roadowe koła Robot A9s PRO jest wyjątkowo niski, ma jedynie 7,6 cm wysokości.

  dzięki czemu prosto dociera w trudno przystępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Robot bezproblemowo pokonuje różnice w wysokości posadzek aż 2 cm. Z pomocą kół terenowych bezproblemowo wjedzie na każdy dywan i próg.

  Jeszcze lepsza stabilizacja bazy ładującej Robot ZACO A9s PRO posiada matę stabilizującą bazę, do której robot wjeżdża w celu naładowania baterii. Dzięki silikonowym przyssawkom na spodzie maty, stacja ładująca nie przesuwa się.

  Jest to dopełniające usprawnienie względem swego poprzednika, ZACO A9s. Jak ustawić harmonogram$720 Jak działa wirtualna ściana$721 W komplecie wraz z robotem ZACO A9s PRO otrzymasz: dodatkowy filtr HEPA dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą podkładkę pod stację zasilacz szczoteczkę do czyszczenia instrukcję obsługi W GRATISIE dostajesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $722 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $723 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $724 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA wydajnOŚĆ PŁYNÓW rozszerzY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony posiadają płyny do robotów Clean$725 sugerowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej marki nad wyraz wydajne czyszczą gruntownie i błyskawicznie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny lśnienie, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni posiadają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą dołączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo pokaźniejszej objętości należy stosownie ograniczyć lub rozszerzyć liczba płynu) Konserwacja i używanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK - JĘZYK POLSKI Pilot sterujący TAK typ nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa - stała siła ssąca, niezależnie od stopnia zapełnienia zbiornika Czas pracy do 110 minut objętość zbiornika 450 ml dwukomorowy - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE - możliwość regulacji prędkości obrotów Ciśnienie akustyczne poniżej 68 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania ok.

  5 godzin Waga z wyposażeniem 3,1 kg wymiary (sz. X dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc całkowita 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, że jego praca - w zależności od wielkości wnętrza - może skończyć się choćby po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Maxcom. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba i6

iRobot Roomba i6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi Inteligentniejszy sposób na sprzątanie Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi genialnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego rodzaju powierzchni w Twoim domu - zarówno twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  zaopatrzony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x pokaźniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz 2 gumowych szczotek głównych do wszystkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Grunt to gruntowne odkurzanie Wykorzystując niepowtarzalną inteligencję stworzoną wyłącznie na zapotrzebowania sprzętów marki iRobot, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi uczy się układu Twojego domu,precyzyjnie sprzątać powstające zabrudzenia, takie jak okruchy pod kuchennym stołem.

  Samodzielnie skierujesz go także w określone miejsca, jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego albo przy użyciu aplikacji. Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba i6 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, nowoczesne czujniki, a także technikę Dirt Detect, aby Twoje podłogi za każdym razem lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba i6 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba wykorzystuje zaawansowaną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba i robota mopującego Braava jet m6.

  Najpierw odkurza Roomba, a następnie, po skończonej pracy, Braava zaczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. Im częściej używasz robota, tym lepiej sprząta.

  Roomba i6 pozna Twoje nawyki i na ich podstawie stworzy personalizowane harmonogramy, a także zasugeruje uzupełniające sprzątanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych. Moc, precyzja i wydajność Aby produktywnie wyręczyć Cię w sprzątaniu, robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi wykorzystuje produktywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą (w porównaniu z modelami Roomba kolekcji 600), 2 gumowe szczotki główne oraz szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przypasuje się do wszystkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. Wytworny design, pełna funkcjonalność Robot sprzątający iRobot Roomba i6 z Wi-Fi stanie się obowiązkowym wyposażeniem Twojego domu.

  Symbolizując nowoczesność i dbałość gospodarza o porządek, przyciągnie wzrok odwiedzających. Firma iRobot zapewnia przystępność oryginalnych części i akcesoriów do swych robotów. Dzięki możliwości zamiany części eksploatacyjnych, takich jak szczotki czy filtry, robot będzie gruntownie odkurzał Twoje podłogi poprzez długie lata.


Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi RoboT Vacuum Mop 2 Ultra
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  pakiet odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa konstrukcja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa* do szybkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza.

  automatyczny mechanizm zbierania kurzu w komplecie odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultran może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą produktywnością, zapewniając, iż odkurzacz może działać płynnie i skutecznie przez cały czas.

  Super moc ssania 4000 Pa wyekwipowany w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, gwarantuje długotrwałe, silne ssanie, by oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem. Komplet odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wykorzystuje pojemnik na kurz o pokaźnej obszerności 550 ml.

  przystosuj moc ssania z czterech dostępnych poziomów. Spełnij zróżnicowane zapotrzebowania w zakresie sprzątania Inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę w pakiecie odkurzacz ze stacją automatyczną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra powoduje, że woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,skrupulatnie wyczyścić podłogę w domu.

  czujnik klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku. Zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Aktywne unikanie przeszkód zestaw odkurzacz ze stacją samoczynną Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany w technologię unikania przeszkód 3D, może wykrywać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód i stosownie wcześniej zwalniać aby je ominąć dzięki temu uniemożliwia kolizji i plątaninie.

  Przedni czujka ToF może precyzyjnie wykrywać dane przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza.Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 2000 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 2000 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł, odkurzacz robot sprzątający do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 2000 zł, ranking odkurzaczy robotów do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *