Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1500 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba i3 automatyczny odkurzacz

  Odkurzacz iRobot Roomba i3 to urządzenie, które sprosta wszystkim wymaganiom osób szanujących sobie komfort i wygodę. skrupulatnie i efektywnie eliminuje brud, kurz i sierść z podłóg. Dedykowana aplikacja umożliwia zdalne zarządzanie robotem sprzątającym w sposób odpowiedni dla Twojego domu.


  pionierski Desing

  Masz dość błyszczących czarnych plastikowych robotów sprzątających? W takim razie spodoba Ci się wygląd iRobota Roomba i3. Górna część urządzenia pokryta jest szarym, matowym pierścieniem imitującym dzianinę. Owe rozwiązanie niweluje ryzyko pojawiania się odcisków palców, a także gromadzony na robocie kurz jest mniej widoczny. Mimo braku wyposażenia w rączkę dana struktura zezwala na jednostajniejszy chwyt samoczynnego odkurzacza. IRobot Roomba i3, to innowacyjny robot sprzątający, dzięki któremu będziesz radować się czystymi podłogami w całym domu. Istotnie intuicyjna i prosta obsługa pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie pracy, kiedy jest to konieczne.

  Urządzenie w górnej części obudowy wyekwipowane jest w trzy przyciski:

  • CLEAN – włączenie/wyłączanie robota, startowanie/stopowanie czyszczenia całkowitego;
  • HOME ( rysunek domku ) – nakazywanie robotowi powrót na stację dokującą;
  • SPOT ( rysunek kółka ) – funkcja miejscowego sprzątania w obrębie 1m2;


  Inteligentne sprzątanie

  Mimo braku wyposażenia w charakterystyczną nawigacje vSlam ( kamera ), samoczynny odkurzacz iRobot Roomba i3 ma nową technologie w postaci czujnika kierunku ruchu, umiejscowionego od spodu urządzenia. Dzięki owej części robot sprzątający porusza się w sposób inteligentny, drogą wyróznioną poprzez równoległe do siebie linie, omijając i objeżdżając wszystkie napotkane przeszkody. Żadne miejsce nie zostanie przypadkowo ominięte. Po rozładowaniu baterii w trakcie odkurzania, Roomba i3 powróci do stacji dokującej celem doładowania i ponownie zapoczątkuje sprzątanie od miejsca, gdzie zostało ono przerwane.

  iRobot Roomba i3 nie kreuje i nie zapamiętuje mapy pomieszczeń, co w efekcie przekłada się na możliwość włączenia robota sprzątającego na całkowite sprzątanie wszelkich pomieszczeń za pośrednictwem jednego przycisku CLEAN umiejscowionego na robocie albo za pośrednictwem aplikacji przenośnej iRobot HOME. Urządzenie z poziomu przycisku na robocie lub za pośrednictwem telefonu oferuje także włączenie funkcji SPOT. Robota swobodnie można przenosić między piętrami bez, żadnych dodatkowych ustawień, wystarczy wcisnąć CLEAN i automatyczny odkurzacz, posprząta, każde z pięter.


  Potrójny system sprzątania AeroForce

  typowy dla robota sprzątającego iRobot Roomba, proces sprzątania składa się z pracy szczotki bocznej, 2 gumowych szczotek głównych oraz silnika znajdującego w tylnej części konstrukcji urządzenia, a nie jak w sytuacji, każdej poprzedniej kolekcji w koszu na zanieczyszczenia.

  Robot sprzątający zaopatrzony jest w dwie gumowe szczotki, które zapewniają wysoką jakość sprzątania. Koniec z wplątanymi sierścią i włosami, które obniżają efektywność urządzenia. Ruchoma głowica czyszcząca dostosowuje się do powierzchni. Nie ma znaczenia, czy jest to dywan, panele czy śliskie kafelki. iRobot Roomba i3 dopasowuje siłę nacisku do sprzątanego obszaru, zapewniając maksimum dokładności.

  Potrójny system AeroForce powoduje, iż 3-ramienna szczotka boczna wygarnia zanieczyszczenia z krawędzi ścian, spod mebli i trudnodostępnych zakamarków i podrzuca je pod głowicę czyszczącą. Dwie gumowe rolki, umiejscowione w głowicy czyszczącej, obracające się przeciwbieżnie, najpierw zagarniają i rozbijają zbity kurz, brud i okruszki, po czym zanieczyszczenia zasysane są do pojemnika na śmieci.


  Filtr powietrza

  marka w dbałości o dbałość czystego powietrza wypuszczanego z robota sprzątającego, wyposażył iRobot Roomba i3 w filtr umieszczony w koszu na zanieczyszczenia blisko silnika. Filtr powietrza lokalizuje, aż 99% cząstek o wielkości mniejszej aniżeli 10 mikronów, dzięki czemu ogranicza liczba alergenów i pyłków w sprzątanym pomieszczeniu. Roomba i3 jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi, sympatyków zwierząt, czy alergików. Dlatego wyjątkowo ważną kwestią jest czyszczenie filtru, przy opróżnianiu pojemnika na zanieczyszczenia oraz jego wymiana w chwili wyeksploatowania.


  Akumulator Li-ion iRobot

  iRobot Roomba i3 zaopatrzony jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 1800mAh. Bateria pozwala robotowi sprzątającemu na czyszczenie powierzchni przez około 75min. w chwili wyczerpania się energii, automatyczny odkurzacz wróci na stacje dokującą, żeby się doładować, po czym automatycznie zacznie pracę w miejscu w którym ją przerwał, celem posprzątania całego metrażu. Po zakończonym procesu sprzątania wszelkich pomieszczeń, Roomba i3 wróci automatycznie na stacje dokującą i się w pełni naładuje czekając na kolejne zlecenia.


  DirtDetect – intensywne czyszczenie
  bardziej zanieczyszczonych miejsc

  Robot sprzątający za pomocą czujników akustycznych potrafi wyróżnić miejsca bardziej zabrudzone i poświęcić im więcej uwagi. Dzięki czemu otrzymujemy równy poziom czystość w całym domu. Umiejętność ta genialnie funkcjonuje na powierzchniach dywanowych, gdzie zanieczyszczenia gromadzą się istotnie łatwiej. IRobot Roomba i3 namierza miejsca niezwykle eksploatowane i rozszerza w nich intensywność odkurzania.


  Funkcja SPOT

  Polega na jednorazowym krótkim zadaniu. samoczynny odkurzacz skupia się na wyczyszczeniu 1m2. Nie za każdym razem pojawia się potrzeba posprzątania całego metrażu, dlatego też ta opcja może być niezwykle potrzebna. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się cukier, sól mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń, a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Korzystaj z robota sprzątającego w dowolnym miejscu i czasie nie marnując nad nim kontroli. Za pośrednictwem aplikacji mobilne iRobot HOME użytkownik ma dostęp do takich funkcji jak:

  • Zdalne włączenia robota;
  • Zaprogramowania jego tygodniowego harmonogramu pracy;
  • Kontrola nad stanem zapełnienia pojemnika na brud;
  • Raporty Clean Map, Powiadomień o skończonej pracy robota;

  Mimo, iż iRobot Roomba i3 nie generuje i nie zapamiętuje mapy domu, to w aplikacji udostępnia raporty skończonych cykli sprzątania, które przedstawiają pokrycie powierzchni podczas jego przejazdu oraz miejsca bardziej eksploatowane, którym robot sprzątający musiał poświecić więcej czasu.


  Automatyzacje i personalizacje oparte na zdarzeniach

  iRobot Roomba i3 wykorzystuje personalizowane funkcje sprzątania, które przystępne są w aplikacji iRobot Home i środowisku iRobot Genius. Oparte o nienaturalną inteligencję rozwiązanie, pozwala na samoczynnemu odkurzaczowi rekomendowanie w aplikacji mobilnej iRobot HOME optymalnych rozwiązań w oparciu o dane z wyprodukowanych cykli sprzątania i nawyki domowników. Przykładowo będą to rekomendowane harmonogramy sprzątania, w oparciu o wykonane już cykle pracy, czy sugestie realizowania częstszego czyszczenia w okresie linienia zwierząt.

  Automatyzacje oparte na zdarzeniach można skonfigurować bezpośrednio w aplikacji iRobot Home. Są one przystępne dla użytkowników robotów iRobot, które wspierane są przez platformę iRobot Genius oraz aplety IFTTT. Dzięki nim Roomba i3 może komunikować się z działającymi w ramach sieci domowej urządzeniami. Wówczas np. robot zainicjuje cykl odkurzania, gdy pojawi się monit z inteligentnego zamka, który poinformuje o wyjściu domowników.


  Google Assistant i Amazon Alexa

  iRobot Roomba i3 możemy także podłączyć do Amazon Alexa lub Google Assistant za pośrednictwem odpowiednich aplikacji. Po nawiązaniu połączenia możemy wydawać polecenia głosowe przy użyciu telefonu lub innego kompatybilnego urządzenia, by nakazać odkurzaczowi uruchomienie, zatrzymanie, wstrzymanie lub powrót do stacji dokującej.


  technika Imprint Link - Duet
  z robotem mopującym iRobot Braava jet m6

  Dzięki technologii Imprint Link, robot odkurzający Roomba i3 i robot mop Braava jet m6 łączą siły, by odkurzać, a następnie myć automatycznie w doskonałej kolejności. Gwarantuje komunikację między robotami,samoczynnie informowały się o skończonej pracy i możliwości wykonania kolejnej. Najpierw odkurza Roomba, a po skończonej pracy Braava inicjuje proces mycia podłóg twardych. Roboty można zaprogramować na wspólne sprzątanie w aplikacji iRobot HOME, gdzie możliwe jest na dodatek wskazanie poszczególnego pomieszczenia do posprzątania.

  Cliff Detect - czujniki spadku

  Jednymi z ważniejszych czujników iRobot Roomba i3 są te odpowiedzialne za kompensowanie ryzyka upadku automatycznego odkurzacza ze schodów czy również innych krawędzi.

  Dzięki nim bezpieczeństwo oraz dokładność, jadą razem w parze. Robot wyczyści wszelkie zakamarki nie ryzykując przy tym upadku, co mogłoby skutkować poważnymi uszkodzeniami.

  Wirtualna ściana Dual Mode

  iRobot Roomba i3 obsługuje wirtualne ściany nowej generacji Dual Mode

  Korzystając z nich, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji

  • Ściana - blokuje przejazd między obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Okrąg - Służy do tworzenia stref, w które robot ma nie wjeżdżać. Promień okręgu ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany. W głównej mierze stosuje się daną funkcję w sytuacji, kiedy chcemy odgrodzić podjazd robota do miski z wodą dla zwierząt, tak aby Roomba w nią nie uderzała celem uniknięcia rozlewania wody z miski.

  Więcej danych wynajdziesz w opisie artykułu: Wirtualna ściana Dual Mode


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba i3
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • Dodatkowy filtr
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • 3-letnia bezpłatnA GWARNCJA
  Specyfikacja
  • Czas pracy - 75min.
  • pojemność zbiornika na kurz - 0.4l.
  • Poziom hałasu - 69db.
  • Wysokość - 9,5cm.
  • Średnica - 33,5cm.
  • Waga - 3,2kg.
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • System wykrywania zabrudzeń Dirt Detect
  • Zmywalny pojemnik na brud
  • Anti-Tangle - uniemożliwia zaplątaniu w kable, frędzle
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian Dual Mode
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator Li-Ion 1800mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba i3 w języku polskim.


Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technologia sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, kompletnie gumowa, szczotka główna,
  - lepsza, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa za pomocą aplikacji Roborock


  Zarządzaj komfortowo swoim robotem dzięki przeznaczonej aplikacji Roborock, przystępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swoim telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 posiada specjalne zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza przez dzieci albo zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zagwarantuje równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg przy pomocy robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie wystarczyć, żeby pozbyć się zaschniętego brudu. Technologia soniczna zastosowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze wyraźnie większą skutecznością niż inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technice samoczynnie unoszonego mopa, z wykonaną całkowicie z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje w rezultacie sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  ukazujemy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technologia wibracji sonicznych kompletnie zmienia funkcję mycia podłóg. Dzisiaj mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o obszerności 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i sprawnie.

  Gotowy, by powstać


  Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który podwyższa się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz jednocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop unosi się także, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki temu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co stanowczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą efektywnością. Wystarczy, żeby robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa albo oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 ulepszoną, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, skuteczniejsze sprzątanie!


  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, wydajniejsze sprzątanie.


  Nowa, kompletnie gumowa, szczotka główna.
  długofalowa walka z brudem!


  Dla skutecznego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, choćby na nierównych powierzchniach, sprawniejsze sprzątanie.


  obfita moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, żeby pozbyć się śladowego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów oraz wszystkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² zaopatrzony jest w zbiornik na kurz o obszerności 470 ml, który umożliwia zebranie pokaźniejszej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o pojemności 300 ml wydajne umycie do 200 m² podłóg podczas jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  skrupulatne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w precyzyjną nawigację LiDAR, która wytwarza szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje pomieszczenia na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  sprawdź skrupulatną trasę pokonaną przez Roborock S7 podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych, a także odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są automatycznie oznaczane na każdej z twoich map, żeby uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 umożliwia ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania" zapewniający ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i sporo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najkorzystniejsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania albo wirtualne ściany, aby ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy bronić delikatne meble. Żadne uzupełniające akcesoria nie są wymagane.


  progresywne planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,zintegrować je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone pomieszczenia, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd artykułu może ulec zmianie.

  kompozycja
  typ pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor towaru Czarny
  zarys krągły
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji przenośnych Tak
  sprawność
  Mycie na mokro Tak
  pojemność na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  automatyczny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  typ szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  typ nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  pojemność pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  objętość baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  prędkość obrotowa (max) 3000 RPM
  wariant baterii Litowo-Jonowy
  Waga i wymiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość produktu 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Neato Robotics. Ranking TOP10 modeli

Zaco A9S

Zaco A9S Najniższa Cena Online

Zaco A9S - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco A9S
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ZACO A9s robot z wibrującym mopem, kamerą, aplikacją i wirtualną ścianą do pracy na sucho i mokro (2w1) Jakie są największe mocne strony odkurzacza ZACO A9s $510 Robot ma mop wibrujący - nakładka mopująca wibruje podczas pracy, dzięki czemu czyści skrupulatniej Robot 2w1 - odkurzanie i mopowanie dostosowywanie przepływu roztworu myjącego podczas mopowania - zezwala na zmniejszenie wilgotności na panelach, albo powiększenie na plamach zaopatrzony jest w kamerę - skanuje wnętrze, nie wraca w to samo miejsce, po naładowaniu wznawia pracę tam, gdzie ją przerwał przed powrotem na bazę Sterowany za pomocą aplikacji Wirtualna ściana - urządzenie wyznaczające granicę, za którą robot nie będzie odkurzał Dwie wymienne szczotki centralne Inteligentna technika i-Voice - robot oznajmia użytkownika o tym, co robi nieprzerwane skanowanie pomieszczeń - unika kolizji Możliwość ustawienia harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia objętość zbiornika na zanieczyszczenia wynosi aż 600 ml Niski, dotrze pod większość mebli - 7,6 cm Robot szczególnie cichy -> poniżej 60 dB Regulacja siły ssącej (funkcja MAX -1000Pa) Dzięki czujnikom ruchu uzyskujesz bezpieczeństwo pracy i ochronę mebli przed zarysowaniem.

  Dwie funkcje robota 2w1 - do pracy na sucho i na mokro Wibrujący mop gwarantuje dokładniejsze mycie podłóg Robot sprzątający ZACO A9s łączy dwie funkcje: odkurzania i mopowania. Lepszy system mopowania - nasadka ze ściereczką wibruje, dzięki czemu staranniej przeciera zabrudzone podłogi.

  za pomocą aplikacji możliwe jest dostosowywanie prędkości przepływu wody - tj. Stopnia namaczania ściereczki (przystępne są 3 poziomy: nieznaczna ilość wody -> charakterystyczna -> pokaźna ilość wody). Żeby skorzystać z funkcji mopowania, należy zamontować stosowny zbiornik na wodę o objętości 300 ml oraz doczepić dołączoną do zestawu ścierkę z mikrofibry.

  Dzięki systemowi do skanowania przestrzeni PanoView r obot nie ominie żadnego miejsca Dzięki kamerce, robot mapuje pokój. ZACO A9s skrupulatniej odkurzy - nie ominie żadnego punktu i w krótszym czasie wysprząta wnętrze.

  Nie będzie marnował baterii na powroty w to samo, odkurzone już miejsce. Dzięki tej innowacyjnej technice Robot A9s wraca w miejsce, w którym przerwał pracę przed ładowaniem. Sterowanie zdalne z pomocą aplikacji na telefon Dzięki innowacyjnej aplikacji przenośnej, realne jest sterowanie robotem ZACO A9s za pomocą smartfona czy tableta.

  Aplikacja pozwala także na: monitorowanie pracy urządzenia w czasie rzeczywistym (w aplikacji zarysowuje się trasa, którą robot pokonuje); zmianę trybu pracy (np. Z automatycznego na czyszczenie wzdłuż krawędzi); wyszukiwanie zagubionego w domu robota (robot wydaje wtedy sygnał dźwiękowy); zwiększanie siły ssącej z auto do MAX; monitorowanie historii pracy robota sprawdzanie stanu zużycia akcesoriów (szczotek, filtra, itp.) dostosowywanie prędkości przepływu wody w trakcie mopowania Ograniczanie przestrzeni - wirtualna ściana Do zestawu między innymi dołączone jest urządzenie zwane wirtualną ścianą.

  Dzięki niemu możemy postawić przed robotem wirtualną barierę, której nigdy nie przekroczy. Będzie to przestrzeń, w której robot nie będzie odkurzał. W taki sposób można oddzielić miski dla zwierząt wypełnione wodą, czy miejsca na podłodze, w których znajdują się przedmioty, które odkurzacz mógłby wciągnąć.

  Jak działa wirtualna ściana$511 Czyszczenie każdej powierzchni dzięki wymiennym szczotkom Robot sprzątający A9s wyekwipowany jest w dwie szczotki centralne - do wykorzystywania zamiennie. Szczotka z włosiem umożliwia precyzyjne zbieranie zanieczyszczeń i włosów z dywanów.

  Szczotka silikonowa świetnie czyści podłogi twarde, tj. Parkiet, panele, kafelki. Postępowa technika i-Voice Robot informuje głosowo (w języku angielskim), co obecnie robi albo czy wymaga uwagi. Opcja istotnie przydatna w obfitych domach, kiedy odkurzacz samoczynny znika z pola widzenia.

  Regularne sprzątanie dzięki wcześniejszemu planowaniu W robocie ZACO A9s można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia. Urządzenie będzie się samoczynnie włączało (nawet podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych.

  Harmonogram można ustawić przy pomocy pilota lub aplikacji. Jak ustawić harmonogram$512 Robot z niezwykle obfitym zbiornikiem na skażenia Pojemnik na skażenia o pojemności 600 ml pozwala robotowi ZACO A9s na wykonywanie obszerniejszej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  jeszcze mopowanie jest dłuższe niżeli w innych robotach - pojemnik 300 ml. Dokładne czyszczenie dzięki trójstopniowemu systemowi Dwie szczotki boczne zamiatają (robiąc aż 170 obrotów w ciągu minuty) skażenia z podłóg pod obrotową szczotkę centralną.

  genialnie wymiatają także brud i kurz z krawędzi i rogów w pomieszczeniach. Centralna szczotka obraca się, zbierając brud i kurz do otworu w robocie. Konkretna siła ssąca (do 1000 Pa) wciąga zebrany brud do zbiornika na zanieczyszczenia.

  nadzwyczajny do Twojego mieszkania Robot ma zaledwie 7,6 cm wysokości. Prosto dociera w trudno dostępne miejsca pod kanapami i meblami, odkurzając zalegający tam kurz i brud. Poziom głośności robota wynosi mniej niżeli 63dB!

  bez wątpienia nie obudzi śpiącego dziecka, ani nie wystraszy płochliwego zwierzaka domowego. 22 zestawy czujników i 4 tryby czyszczenia Dzięki precyzyjnym czujnikom unikniesz kolizji, robot "wychwyci" uskok, dzięki temu nie spadnie ze schodów.

  Tryb samoczynny. Czyszczenie we wyszczególnionym miejscu (spot). Czyszczenie wzdłuż krawędzi. Czyszczenie z zastosowaniem maksymalnej siły ssącej. W zestawie wraz z robotem ZACO A9s otrzymasz: filtr wstępny filtr gąbkowy dwa filtry o wysokiej wydajności dwa zbiorniki (na zanieczyszczenia suche i do mopowania) dwie szmatki mopujące (ściereczki z mikrofibry) wirtualną ścianę pilot sterujący cztery szczotki boczne (dwa komplety) dwie szczotki centralne stację ładującą zasilacz szczoteczkę do czyszczenia baterie do wirtualnej ściany baterie do pilota czyścik instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 typy mistrzowskieGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $513 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wyśmienity do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $514 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $515 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący szczególnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA sprawnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw mieści: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie atuty mają płyny do robotów Clean$516 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej marki szczególnie skuteczne czyszczą gruntownie i prędko wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają miły zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej albo pokaźniejszej obszerności należy odpowiednio ograniczyć albo zwiększyć liczba płynu) Konserwacja i wykorzystywanie Łączenie z aplikacją UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne części podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. Funkcja mopowania TAK Sterowanie przy pomocy aplikacji TAK Pilot sterujący TAK typ nawigacji 360° PanoView-Navigation 2.0 Maksymalna siła ssąca 1000 Pa Czas pracy do 120 minut objętość zbiornika 600 ml - na sucho 300 ml - na mokro Szczotka centralna DWIE - wymienne: z włosiem i silikonowa Szczotka boczna DWIE Ciśnienie akustyczne poniżej 60 dB Regulacja siły ssania TAK Czas ładowania poniżej 5 godzin Waga z wyposażeniem 2,5 kg rozmiary (sz.

  x dł. X w.) 330 x 320 x 76 mm Moc kompletna 22 W Zasilanie 14,4 V UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca do stacji ładującej po odkurzeniu zaplanowanej przez robot trasy.

  Nie odkurza do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości pomieszczenia - może skończyć się nawet po kilku minutach.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Kyvol. Ranking TOP10 modeli

Electrolux PI81-4SWN

Electrolux PI81-4SWN Najniższa Cena Online

Electrolux PI81-4SWN - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PI81-4SWN
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  technika 3D Vision Niesamowita sprawność idealna jakość sprzątania Sterowanie przy pomocy aplikacji postępowy trójkątny zarys ODKURZACZ automatycznY PI81-4SWN SKANUJE. ANALIZUJE. I skrupulatnIE ODKURZA.

  Odkurzacz automatyczny Electrolux PUREi8 ma nieszablonową, trójkątną obudowę Trinity Shape™ oraz jest wyekwipowany w wydłużoną szczotkę boczną i świetny system nawigacyjny 3D Vision. Dzięki temu, dociera do każdego kąta mieszkania i wydajniej czyści narożniki i krawędzie mebli i ścian.

  Możliwość sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. POZNAJ ELECTROLUX PI81-4SWN NAWIGACJA 3D VISION Nie trzeba eliminować przedmiotów z podłogi przed sprzątaniem. Odkurzacz wyposażony w laser i kamerę mapuje wnętrze, skanuje pozycje mebli i innych przedmiotów,wyodrębnić trasę sprzątania dopasowaną do warunków.

  unikatowY kształt TRINITY SHAPE™ nieszablonowy kształt Trinity Shape™ i niska konstrukcja pozwala odkurzaczowi Pure i8 docierać w trudno dostępne miejsca i czyścić powierzchnie do samych krawędzi. Unikatowy trójkątny zarys dla udoskonalonej mobilności.

  Dociera do rogów i krawędzi z łatwością odkurza przestrzenie wzdłuż ścian Kompaktowa konstrukcja pozwala łatwo docierać w trudno przystępne miejsca (między nogami krzeseł, pod meblami) progresywnA APLIKACJA mobilnA Dzięki połączeniu robota PURE i8 z przeznaczoną aplikacją na Twojego smartfona, możesz włączać i wyłączać swój odkurzacz choćby z drugiego końca świata!

  Aplikacja pozwala na zaplanowanie odkurzania w konkretnego dnia, a także daje możliwość wyboru solidnego wnętrza w którym chcemy posprzątać....


Roborock E4

Roborock E4 Najniższa Cena Online

Roborock E4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock E4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock E4 przystępne i efektywne sprzątanie domu  O 10% szybszy

  Robot sprzątający Roborock E4 porusza się o 10% szybciej (w porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym).

  Rozsądne planowanie trasy

  Metodyczne sprzątanie, które nigdy nie jest przypadkowe. Automatyczny odkurzacz porusza się systematycznie, pasek przy pasku.

  Pełna kontrola dzięki aplikacji mobilnej na telefon

  Ustaw wszystko, od harmonogramu sprzątania po moc ssania, gdziekolwiek jesteś.

  Funkcja Hybrydowa

  Czystsze podłogi dzięki jednoczesnemu odkurzaniu i mopowaniu (system mopujący jest dodatkiem opcjonalnym).
  Perfekcja metodycznego sprzątania

  Roborock E4 czyści podłogi sprawniej i bardziej efektywnie. Każdy realizowany przez niego ruch jest dokładnie monitorowany przy pomocy skrupulatnych czujników. W połączeniu z mapą pomieszczeń, jak i napotkanych przeszkód Roborock E4 wspaniale wie, gdzie już był i co trzeba jeszcze posprzątać.

  Odkurzacz porusza się do 10% szybciej w porównaniu z poprzednimi modelami, a pokaźniejsza o 11% moc ssąca (W porównaniu z Roborock E2) i podwójna moc akumulatora zagwarantuje dłuższe i skrupulatniejsze czyszczenie. Dzięki możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym), zlikwiduje choćby najdrobniejszy brud, który może zostać pominięty przez inne odkurzacze. Dzięki aplikacji ustawisz szczegółowe harmonogramy sprzątania, a choćby moc ssącą.

  szybki i rozsądny

  Dzięki żyroskopom, śledzeniu ruchu przy pomocy zaimplementowanego systemu OpticEyeTM, a także zderzakowi, robot sprzątający Roborock E4 ściśle śledzi nie tylko własne ruchy, ale także wykrywa krawędzie pomieszczeń i znajdujące się na jego trasie przeszkody. Nieprzeciętnie wie, gdzie był i może obliczyć, dokąd musi się udać.

  Podwójny żyroskop

  wbudowane żyroskopy nadzorują zmiany kąta ruchu i rozpoznają, czy robot został obrócony.

  System śledzenia ruchu

  Laserowy system śledzenia ruchu OpticEyeTM, oparty na diodach LED, umożliwia analizę przebytej trasy z wysoką częstotliwością.

  Wewnętrzny plan trasy

  Połączenie żyroskopu i danych śledzenia ruchu kreuje wewnętrzną mapę stosowaną do tworzenia logicznych ścieżek sprzątania.

  Ssanie wagi ciężkiej

  spora moc ssąca ma kluczowe znaczenie dla usuwania kurzu i innych drobin z dywanów i wykładzin, dlatego w Roborock E4 moc ssąca została zwiększona o 11% (W porównaniu z Roborock E2). Specjalistyczna inżynieria przepływu powietrza, usprawnione kanały i strefa wysokiego ciśnienia statycznego, w profilu dzwonu, utrzymują stałą moc ssania poprzez cały czas czyszczenia.
  Więcej aniżeli odkurzanie

  Roborock E4 to więcej niżeli odkurzacz. Dzięki zaimplementowanemu modułowi mopa (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym) i możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłogi, usunie ze swojej drogi wszelkie skażenia, drobiny i kurz, pozostawiając podłogę czystą i lśniącą. Pokaźniejszy o 28% zbiornik wody (W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym) i lepszy system mopujący (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym) wykorzystuje innowacyjny system hydrauliczny, który dopasowuje przepływ wody do czyszczonej powierzchni.
  Głębiej i dalej

  Robot sprzątający Roborock E4 swobodnie pokonuje wzniesienia do wysokości 2 cm (Bez dołączonego systemu zmywania), płynnie poruszając się po domu, bez problemu wjeżdżając na dywany czy przejeżdżając poprzez progi. Akumulator o pojemności 5200 mAh zezwala na posprzątanie do 200 metrów kwadratowych powierzchni na jednym ładowaniu (Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych poprzez producenta, w trybie cichym, z pełną baterią i bez podłączonego systemu mopa).
  Bezwzględny dla włosów

  Dzięki uniemożliwiającej wplątywaniu się włosów szczotce głównej, a także szczotce bocznej, sprzątanie przebiega bez zakłóceń i przerw.
  Sprzątaj większe powierzchnie

  Dzięki funkcji samoczynnego doładowania, Roborock E4 posprzątawiększe powierzchnie. W przypadku rozładowania się akumulatora w trakcie sprzątania robot wróci do stacji bazowej, a po jego doładowaniu dokończy przerwane zadanie.

  Wszystko w aplikacji

  By kontrolować robota starczy smartfon. Dzięki dedykowanej aplikacji możesz rozpocząć sprzątanie z dowolnego miejsca na świecie, ustawić harmonogram sprzątania, wybrać tryby czyszczenia, sprawdzić postęp w czasie rzeczywistym i dużo więcej. A po zakończeniu sprzątania możesz sprawdzić na mapie czy robot posprzątał cały dom.
  Delikatny dla mebli

  Roborock E4 bez trudu rozpoznaje przeszkody. Po ich wykryciu, ostrożnie do nich podjeżdża delikatnie dotykając zderzakiem. Dzięki temu nie musisz się martwić o stan swych mebli, które pozostaną nieuszkodzone nawet po wielu cyklach sprzątania. Dodatkowo robot sprzątający Roborock E4 nadzwyczajnie radzi sobie z czyszczeniem skomplikowanych miejsc, dzięki czemu nie musisz się martwić, że się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

  Bezwzględny dla włosów

  spora szczotka obrotowa zbiera sierść i włosy z każdym obrotem, a szczotka rogowa wydajnie oczyszcza rogi pokoju i miejsca trudno przystępne.

  Podłogi z twardego drewna

  Dzięki Roborock E4, podłogi będą błyszczały. Obszerna siła ssąca bezproblemowo likwiduje brud z podłogi, a zoptymalizowane czyszczenie krawędzi przyspiesza boczną szczotkę na krawędziach,pousuwać uporczywy brud. Dzięki logicznej ścieżce sprzątania, odkurzacz czyści starannie i efektywnie, a w połączeniu z mopem wychwyci nawet najdrobniejszy pył.


  Dywany

  Gdy hybrydowy robot sprzątający Roborock E4 odszuka się na dywanie, automatycznie zwiększa moc ssania, by sprzątanie było jeszcze skuteczniejsze i bardziej dokładne. Dodatkowo, dzięki filtrowi HEPA, oczyszcza zasysane powietrze nim wypuści je z powrotem.

  Więcej czyszczenia, mniej opróżniania

  duży zbiornik na kurz, o pojemności aż 640 ml, powoduje, że możesz go opróżniać znacznie rzadziej przy zachowaniu produktywności sprzątania.

  Zmywalny filtr

  Dla zapewnienia maksymalnej żywotności (wyprodukowane i testowane przez niezależną stronę trzecią, zgodnie z normami EN 1822-1: 2009), filtr powietrza może być myty pod bieżącą wodą. Naturalnie przed włożeniem go z powrotem do odkurzacza, należy go dokładnie go wysuszyć.


  Ochrona mebli

  Aby ochronić Twoje meble, hybrydowy robot sprzątający Roborock E4 automatycznie zwalnia, gdy wykryje przeszkody na swojej drodze.

  Systemy uniemożliwiające uwięzieniu

  Roborock E4 nadzwyczajnie radzi sobie z czyszczeniem niełatwych miejsc, dzięki temu nie musisz się martwić, że się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

  Głębokie czyszczenie dywanów

  Gdy automatyczny odkurzacz wykryje dywan, samoczynnie rozszerza moc ssania do maksimum, by czyszczenie było jak najskuteczniejsze.

  Zoptymalizowane czyszczenie krawędzi

  Odkurzacz najpierw posprząta wewnętrzną część pomieszczenia, a na końcu pojedzie wokół krawędzi pomieszczenia, jak najbliżej ścian, żeby sprzątanie było jak najmocniej wydajne. Dodatkowo podczas czyszczenia krawędzi, gumowa 5-ramienna szczotka boczna urządzenia przyspieszy, aby jak najdokładniej posprzątać wszelkie zakamarki.


  Specyfikacja
  • Funkcja odkurzania lub odkurzania i mopowania równocześnie
  • Metodyczne poruszanie – pasek przy pasku
  • Aplikacja mobilna - Mi Home (j. Polski)
  • Komunikaty głosowe (j. Polski)
  • Dwustopniowa kontrola ilości wody
  • objętość zbiornika na kurz: 640 ml
  • objętość zbiornika wody: 180 ml
  • Akumulator: litowo-jonowy 5200 mAh
  • Czas ładowania: poniżej 6 h
  • Czas pracy (max.): 200 min
  • Powierzchnia pracy (max.): 200 m²
  • Poziom głośności: 66 dB
  • rozmiary: 35x35x9,05 cm
  • Waga: 3 kg

  Zawartość zestawu
  • GWARANCJA - 2 lata
  • W pełni wyposażony robot sprzątający Roborock E4
  • Instrukcja w języku polskim
  • Wodoodporna mata pod robota
  • Głowica przemywająca/zbiornik na wodę wraz z ściereczką z mikrofibry
  • Zapasowy pakiet sączków do głowicy przemywającej
  • Stacja ładująca wraz z kablem zasilającym


Zaco V80

Zaco V80 Najniższa Cena Online

Zaco V80 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zaco
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zaco V80
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający z funkcją mopowania ZACO V80 sprawne odkurzanie całego mieszkania - planowanie trasy za pomocą żyroskopu precyzyjny system planowania pracy dzięki zastosowanemu żyroskopowi. Robot ZACO V80 jeździ miejsce przy miejscu i nie wraca w już odkurzone powierzchnie.

  dzięki temu modułowi również na bieżąco reaguje na przeszkody i koryguje trasę, osiągając maksimum wydajności. Ssawa bez szczotki obrotowej - koniec z wkręcającymi się włosami skażenia wciągane są przy pomocy ssawy.

  Robot nie posiada obrotowej szczotki centralnej. Uniemożliwia to wplątywaniu się i gromadzeniu włosów i skażeń w dyszy i szczotce. Oznacza to dodatkowo stabilną moc ssania, łatwą konserwację i wygodne czyszczenie włosów.

  Bezpieczne podłogi w trakcie mycia dzięki systemowi i-Dropping System i-Dropping równomiernie rozprowadza roztwór czyszczący i zapobiega rozlewaniu się wody, kiedy robot stoi. Dzięki temu minimalizuje zużycie wody i chroni podłogę i mechanizm urządzenia.

  objętość zbiornika na wodę - 300 ml. Ruchoma budowa i udoskonalona dysza ssąca konkretny silnik bezszczotkowy Nidec, szeroka siła ssąca i ruchoma dysza, utrzymująca bliski kontakt z podłożem to gwarancja genialnych efektów odkurzania.

  doskonały do pokaźnych powierzchni i dla właścicieli zwierząt ze względu na nad wyraz wielki zbiornik na zanieczyszczenia Pojemnik na skażenia o pojemności 750 ml pozwala robotowi V80 na realizowanie większej liczby zadań bez konieczności częstego opróżniania.

  Filtr o znacznej powierzchni odfiltrowującej wychwytuje kurz i pokaźnie oczyszcza powietrze. Tryby czyszczenia dopasowane do potrzeb Ustawianie harmonogramu pracy na każdy dzień tygodnia W robocie ZACO V80 można ustawić harmonogram pracy oddzielnie na każdy dzień tygodnia.

  Urządzenie będzie się automatycznie włączało (choćby podczas nieobecności użytkownika) w dniach i godzinach wcześniej ustalonych. Wykończenie obudowy ze stopu aluminium opornego na wycieranie prędki dostęp do ustawień - mechaniczne przyciski na obudowie robota Na wyświetlaczu LCD wyświetlają się proste ikony dotyczące pracy urządzenia.

  przedstawia się także poziom naładowania baterii oraz godzina. Na obudowie znajdują się w dodatku mechaniczne przyciski. Można więc łatwo zmienić tryb pracy urządzenia bez szukania pilota. Czyste powietrze, dzięki zaawansowanej trójwarstwowej filtracji komplet czujników zapobiegających upadkom, wspomagających omijanie przeszkód samoczynny powrót na stację ładującą Bogaty komplet ZACO V80 - stacja ładująca - zasilacz - zbiornik do pracy na mokro - zbiornik do pracy na sucho - 2 x ściereczka z mikrofibry - 4 x szczotki boczne - 2 x filtr o wysokiej produktywności - pilot - czyścik - instrukcja obsługi w języku polskim - 2 x bateria AAA UWAGA!

  Roboty sprzątające ZACO omijają czarne komponenty podłogi, tj.: czarne panele, dywany, wykładziny, traktując je jako spady. UWAGA! Robot z kamerą/laserem/żyroskopem do skanowania przestrzeni wraca na stację ładującą po odkurzeniu zaplanowanej poprzez niego trasy.

  Nie będzie odkurzał do rozładowania baterii. Oznacza to, iż jego praca - w zależności od wielkości wnętrza może skończyć się nawet po kilku minutach. Kleen Blue Star 200 ml - profesjonalny środek do robotów mopujących oraz do ogólnego użytkowania w gospodarstwie domowym dzięki czemu płynowi powiększysz skuteczność swojego robota czyszczącego.

  200 ml koncentratu Blue Star = 40L roztworu czyszczącego (0,5%) 200 ml koncentratu Blue Star = 80L roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Blue Star wystarcza na ok. 100 cykli mopowania za pomocą Robota ZACO V80, V85, ILIFE V8s.

  Sposób wykorzystania roztworu w robotach Napełnij pipetę załączoną do zestawu koncentratem Blue Star - 2 ml i dolej do zbiornika z wodą (roztwór 0,5%). Sposób zastosowania roztworu (czyszczenie ogólne w gosp. Domowym) Do czyszczenia ogólnego w gospodarstwie domowym (mycie okien, podłóg, mebli, itp.) należy zastosować rozcieńczonego roztworu w proporcji 1:200 (5 ml środka Blue Star na 1 L wody).

  Przy silnych zanieczyszczeniach można zwiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Rozcieńczony produkt należy za każdym razem spryskać na szmatkę, nie na czyszczoną powierzchnię. Stosować z wodą o temperaturze pokojowej.

  użytkowanie nierozcieńczonego koncentratu Środek Blue Star jest genialny w walce ze śladami po atramencie, długopisie, czy gumie. By wyczyścić tego typu skażenia należy nakręcić na butelkę z nierozcieńczonym roztworem czyszczącym Blue Star spryskiwacz, rozpylić towar na zanieczyszczone miejsce i odczekać ok.

  3 min. Następnie wytrzeć zwilżoną szmatką. W razie zapotrzebowania, czynność można powtórzyć. Podstawowe zalety środka do czyszczenia Kleen Blue Star: - polecany do robotów mopujących niemal każdej producenta.

  - wytworzony przez producenta Kleen, jedną z najlepszych w dziedzinie chemii przemysłowej. - mistrzowski, przemysłowy środek Kleen Blue Star poradzi sobie o dużo lepiej z brudem, niżeli domowa chemia czyszcząca.

  Jest wspaniały do wszystkich powierzchni odpornych na działanie wody, tj.: toalety, zabezpieczony parkiet, linoleum, szyby, ceramika, metal, płytka podłogowa, guma, kamień, PCV, itp. - Preparat Kleen Blue Star ma cechy pielęgnacyjne, nie niszczy nawet najdelikatniejszych powierzchni.

  - Jest stanowczo efektywny - do czyszczenia np. Podłóg zaleca się dodać ok. 5ml środka na 1l wody! - Dzięki zawartości mikroemulsji wzmocnioną siłę rozpuszczania cząsteczek brudu, tłuszczy, oleju.

  usuwa - trudnE DO USUNIĘCIA - ŚLADY PO GUMIE, ATRAMENCIE I DŁUGOPISIE! - Czyści gruntownie i ekspresowo wysycha, nie pozostawiając śladów, nadaje blask i pozostawia błogi zapach! - Kleen Blue Star może być wykorzystywany także do mycia urządzeń i linii produkcyjnych w przemyśle przetwórstwa spożywczego.

  W pakiecie znajdują się: - 200ml koncentratu Blue Star - pipeta 2 ml do nabierania koncentratu marka KLEEN PURGATIS to 128-letnia tradycja w produkcji produktów najwyższej jakości, doświadczenie i wiedza w produkowaniu preparatów chemicznych do czyszczenia i pielęgnacji o szerokim zaimplementowaniu.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7267

Tefal RG7267 Najniższa Cena Online

Tefal RG7267 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7267
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający TEFAL Explorer Serie 40 Total Care Model: RG7267 Twój pomocnik do walki z kurzem i alergenami automatyczny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 powstał z myślą o dokładnym i bezwysiłkowym sprzątaniu domu.

  nowoczesny system Aqua Force mopuje podłogę podczas odkurzania - to działanie 2w1 pozwala oszczędzić czas! Urządzenie zaopatrzono w wysokowydajny filtr, którzy odpowiada za zatrzymanie aż 99,9% kurzu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 gwarantuje precyzyjne sprzątanie całego mieszkania. Starczy dopasować się z przeznaczoną aplikacją, by w komfortowy sposób sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  dzięki temu sprzątanie jest prostsze aniżeli kiedykolwiek! Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 40 to robot odkurzający, który polikwiduje brud i kurz ze wszystkich podłóg. Dzięki dopełniającej funkcji mopa, urządzenie jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkę z mikrofibry z łatwością wypierzesz w pralce. Usiądź wygodnie, Explorer posprząta Z pomocą aplikacji "Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza z dowolnego miejsca w Twoim domu.

  intuicyjna obsługa sprawia,prędko zapomnisz o pracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem. Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są aż 3 różnorodne tryby pracy odkurzacza, które przystosujesz w zależności od potrzeb: samoczynny - staranne odkurzanie całej powierzchni z omijaniem przeszkód.

  Wzdłuż ścian - staranne odkurzanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych. Szybki - 30 minut szybkiego odkurzania w trybie Auto. Genialne likwidowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej efektywności nadzwyczajnie sprawdzi się do usuwania sierści i kurzu w Twoim domu, a dodatkowe akcesorium ułatwi oczyszczenie szczotki z wplątanych w nią włosów.

  Urządzenie posiada też wysokowydajny filtr, który zatrzymuje aż do 99,9% kurzu, dzięki temu odkurzanie jest naprawdę efektywne. Dzięki nakładce mopującej Aqua Force ze zbiorniczkiem na wodę urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia.

  Bezpieczne i łatwe nawigowanie niepowtarzalny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, by ominąć przeszkody i zapewnić najistotniej słuszne odkurzanie całej powierzchni.

  jednocześnie czujniki uniemożliwiają upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Automatyczny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pomoże Ci pozbyć się kurzu i alegenów bez żadnego wysiłku! Dzięki systemowi Aqua Force urządzenie myje podłogę w trakcie odkurzania, w trakcie gdy wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu.

  O precyzję sprzątania i dotarcie do każdego zakamarka dba system nawigacji Smart Exploration 2.0. Przy pomocy aplikacji możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym mom...


Tefal RG7687

Tefal RG7687 Najniższa Cena Online

Tefal RG7687 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7687
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający i mopujący z akumulatorem litowo-jonowym, czas pracy do 150 minut, ładowania 4 godziny, 2 szczotki boczne i elektroszczotka animal zbiera sierść i zabrudzenia, 4 programy odkurzania, aplikacja na smartfona, komunikaty głosowe (asystent google, alexa amazon), silnik indukcyjny bezszczotkowy o mocy 2700 pa, harmonogram sprzątania, filtr hepa, zbiornik na kurz o obszerności 400 ml, 2 nakładki mopa z mikrofibry w zestawie.

Beko VRR70214

Beko VRR70214 Najniższa Cena Online

Beko VRR70214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRR70214
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:150 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, optyczny, przeciw zaplątaniu się w kable, przeszkód, uskoku podłoża, lokalizujący zabrudzone miejsca, zabezpieczenie przy podnoszeniu;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:czujnik ilości dozowanej wody, funkcja automatycznego wyłączenia, funkcja lokalizacji, funkcja mopa, inteligentne wykrywanie brudu, komunikaty głosowe w języku polskim, odkurzanie punktowe, opóźniony start, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczne przypasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensory rozpoznające wielkość pomieszczenia, system wykrywania usterek;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,4 litra;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, cichy, intensywny, miejscowy;wariant:odkurzacz automatyczny;kolekcja (wariantowanie stacja z workiem):VRR71214;Sterowanie:za pomocą smartfona;Średnica:34 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:2 nakładki mopa z mikrofibry, dodatkowy filtr, pojemnik na wodę, przystawka do mopowania, stacja dokująca, szczoteczka do czyszczenia, zasilacz;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna;Wysokość:9,5 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja przenośna Beko HomeDirect, nawigacja laserowa LDS, sensor LiDAR, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak


Samsung VR30T80313W

Samsung VR30T80313W Najniższa Cena Online

Samsung VR30T80313W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VR30T80313W
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:90 min.;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, światła, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:nie;Funkcje dopełniające:asystent głosowy, automatyczne rozpoznawanie stopnia zabrudzenia powierzchni, funkcja samoczynnego wyłączenia, funkcja lokalizacji, odkurzanie punktowe, opóźniony start, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:automatyczne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni, automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, bateria litowo-jonowa, sensory rozpoznające wielkość wnętrza, silnik inwerterowy;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-srebrny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:3;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,3 litra;Poziom hałasu:76 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, miejscowy, powtarzania sprzątania, spiralny;rodzaj:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie stacja z workiem):Samsung Jet Bot;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 wymienne worki na brud, akumulator, stacja dokująca, zasilacz, pakiet filtrów;Szczotki:dodatkowa szczotka, szczotka boczna, szczotka Soft Action, szczotka uniemożliwiająca wplątywaniu się włosów;Wysokość:9,98 cm;ekran:LED;zaimplementowane technologie:aplikacja przenośna, obsługa przy pomocy aplikacji SmartThings, detektor LiDAR, technika Samsung Auto Shutter - czyszczenie kurzu osadzonego w rogach, tworzenie mapy domu Samsung Visionary Mapping, Wi-Fi, wyznaczanie stref bez dostępu;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *