Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1500 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

odkurzacz roomba i1154 marki Irobot

odkurzacz roomba i1154 marki Irobot Najniższa Cena Online

odkurzacz roomba i1154 marki Irobot - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz roomba i1154 marki Irobot
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Roomba i1154

  3-stopniowy system sprzątania
  Brud nie stanowi przeszkody dla 3-stopniowego systemu sprzątania z 2 gumowymi szczotkami głównymi do wszystkich powierzchni, szczotką do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 10x większą mocą ssącą.

  Kierują nim funkcje inteligentne
  Robot odkurzający Roomba i1 zagwarantuje gruntowne odkurzanie, ponieważ w logiczny i celowy sposób sprząta w równych liniach, wykorzystując do tego czujniki śledzenia podłoża.

  Jedzie tylko tam, gdzie jest potrzebny
  Czujniki Dirt Detect pozwalają na robotowi Roomba i1 wykryć obszerniejsze skupiska brudu i skoncentrować na nich pracę robota.

  Zmień podejście do codziennego sprzątania
  Sierść zwierząt i inne uporczywe zabrudzenia nie mają szans w spotkaniu z 10x pokaźniejszą mocą ssącą robota odkurzającego Roomba i1. Elementem 3-stopniowego systemu sprzątania jest także szczotka do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach oraz unikalne 2 gumowe szczotki główne do wszelkich powierzchni. Dzięki czemu Roomba dostosowuje się do każdego podłoża, a w szczotki nie wplątuje się sierść zwierząt.

  Planowanie w najmocniej inteligentny sposób
  Robot odkurzający Roomba i1 idealnie wie, kiedy zwiększyć częstotliwość sprzątania i automatycznie stwarza sugestie, w porach pylenia roślin i okresach linienia zwierząt domowych.

  Możesz liczyć na czyste podłogi każdego dnia
  Robot odkurzający Roomba i1 gwarantuje gruntowne odkurzanie, ponieważ w logiczny i celowy sposób sprząta w równych liniach, wykorzystując do tego czujniki śledzenia podłoża. Dzięki czemu robot zawsze wykonuje powierzone zadanie do końca. Gdy akumulator ulegnie rozładowaniu, Roomba udaje się do stacji dokującej w celu naładowania, a następnie wznawia pracę w miejscu, w którym ją przerwała.

  Rób dalej to, na co masz ochotę
  przy pomocy aplikacji iRobot Home lub asystentów głosowych Google, Alexy czy Siri powiedz robotowi, żeby posprzątał i miej to z głowy.

  Skoncentrowane sprzątanie, na którym możesz polegać

  Miejsca, w których sprzątanie jest najmocniej konieczne, takie jak obszary o znacznym natężeniu ruchu są zawsze gruntownie odkurzone poprzez robota Roomba i1 dzięki wykorzystaniu czujników Dirt Detect, dostępnych tylko w urządzeniach iRobot.

  Więcej czasu na zwykłe sprawy
  Zyskaj czas i energię, powierzając planowanie sprzątania systemowi operacyjnemu iRobot OS. Dzięki niezawodnej technice i instynktownej obsłudze system ten gwarantuje rewelacyjne sprzątanie, aby można było skoncentrować się na ważniejszych sprawach.


Venibot Robot sprzątający veniibot n1 max (5903148918228)

Venibot Robot sprzątający veniibot n1 max (5903148918228) Najniższa Cena Online

Venibot Robot sprzątający veniibot n1 max (5903148918228) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Venibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Venibot Robot sprzątający veniibot n1 max (5903148918228)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  efektywniejsze mopowanie dzięki technice docisku do podłożaN1 Max unowocześnia wyjątkową technologię mopowania z naciskiem. Niepowtarzalny mechanizm równomiernie dociska mop do podłoża z siłą 10 N pokaźnie zwiększając skuteczność mycia podłogi.

  Veniibot N1 Max zostawia w tyle konwencjonalne roboty sprzątające, które tylko przesuwają mop bez wywierania stosownego nacisku na powierzchnię.


Dreame bot d10 plus marki Xiaomi

Dreame bot d10 plus marki Xiaomi Najniższa Cena Online

Dreame bot d10 plus marki Xiaomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dreame bot d10 plus marki Xiaomi
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Dreame D10 Plus

  Zapewnij sobie komfort podczas sprzątania. Pomoże Ci w tym robot sprzątający Dreame D10 Plus, który odkurza, mopuje i samoczynnie opróżnia zbiornik na kurz. Pojemność worka (2.5 l) sprawia, iż nie musisz wymieniać go poprzez nawet 45 dni. Robot dopasowuje moc ssania do czyszczonej powierzchni, osiągając maksymalnie choćby 4000 Pa. Jego atutem jestulepszona budowa szczotki obrotowej, która ułatwia zbieranie włosów i sierści zwierząt, a także efektywny akumulator, który pozwala wyczyścić choćby 270 m² na jednym ładowaniu.

  45 dni bez opróżniania

  Po każdym sprzątaniu Dreame D10 Plus wraca do stacji opróżniania i samoczynnie eliminuje kurz ze zbiornika. Umieszczony w stacji worek akcentuje się imponującą pojemnością na poziomie 2,5 l, dzięki temu nie musisz wymieniać go przez choćby 45 dni. Możesz więc zapomnieć o ręcznym usuwaniu skażeń, a dzięki szczelnej konstrukcji kurz i pył nie przedostają się do powietrza. Opróżnianie trwa zaledwie 10 sekund i odbywa się bez hałasu. Co widoczne, możesz dopasować częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz przy pomocy aplikacji.

  4 stopnie mocy

  Robot sprzątający Dreame D10 Plus uwydatnia się maksymalną mocą ssania 4000 Pa, dzięki czemu dokładnie zbiera skażenia, okruchy, sierść zwierząt czy włosy. Co istotne, robot oferuje 4 poziomy ssania, a każdy z nich sprawdzi się w innej sytuacji. 800 Pa starczy, żeby przy niskim poziomie hałasu zebrać kurz i niewiele znaczące nieczystości. 1200 Pa nada się do zbierania dziennych okruchów i włosów, z kolei 1800 Pa poradzi sobie z większymi zanieczyszczeniami. Maksymalna moc umożliwi dokładne odkurzanie szczelin i dywanów.

  udoskonalona kompozycja szczotki

  Dzięki wydłużonej o 17 cm szczotce obrotowej robot świetnie radzi sobie ze zbieraniem długich włosów i sierści zwierząt. To zasługa konstrukcji w profilu litery V i gęsto rozstawionych włókien o grubości 0,1 mm. Dzięki temu zbierane włosy i sierść nie plątają się, a codziennie sprzątanie staje się proste i przyjemne. To doskonałe rozwiązanie dla miłośników psów czy kotów.

  produktywne mopowanie

  Dreame D10 Plus proponuje także funkcję mopowania. W pakiecie wyszukasz produkowaną z gęstego włókna nakładkę mopującą, która zapewni sprawne likwidowanie plam i szybkie schnięcie podłogi. Pojemnik na wodę ma pojemność 145 ml, lecz robot zezwala na pracę na trzech stopniach. Możesz więc połączyć liczba wody do stopnia zabrudzenia podłogi, a aby to zrobić, wystarczy asygnowana aplikacja.

  Inteligentne sprzątanie

  Robot wykorzystuje inteligentny system nawigacji LiDAR z wysoce innowacyjnym algorytmem SLAM, dzięki czemu zapewnia prędkie skanowanie, dokładne mapowanie i wydajne planowanie trasy. Możesz utworzyć mapę choćby 3 pięter i zarządzać sprzątaniem solidnych pomieszczeń. Twoje dziecko śpi? Omiń jego pokój i wykorzystaj czas na wyczyszczenie podłóg w pozostałych pomieszczeniach.

  Długi czas pracy

  Nie musisz codziennie ładować robota sprzątającego,cieszyć się czystym domem i wydajnym zbieraniem nieczystości. Dreame D10 Plus został wyposażony w produktywny akumulator o obszerności 5200 mAh. Dzięki temu możesz korzystać z urządzenia poprzez choćby 180 min na jednym ładowaniu. W tym czasie bezproblemowo wyczyścisz podłogi o łącznej powierzchni choćby 270 m².

  dodatkowe możliwości

  Co jeszcze proponuje D10 Plus? Cichą pracę, kompatybilność z Amazon Alexa, a także funkcję wznowienia sprzątania. Jeśli poziom naładowania akumulatora będzie zbyt niski, robot samoczynnie odnowi energię w stacji ładowania i wróci do wcześniejszego miejsca, by dokończyć sprzątanie. Dreame D10 Plus uwydatnia się także inteligentną funkcją omijania mebli, schodów i innych przeszkód.

  W pakiecie
  • Robot sprzątający
  • Stacja ładująca/opróżniania
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • przewód zasilający
  • Zbiornik na wodę
  • Nakładka mopująca
  • Szczotka boczna
  • Worek na kurz x2
  • Instrukcja obsługi
  Specyfikacja:

Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi

Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający ze stacją eve cc (biały) marki Roidmi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Robot sprzątający v2 pro marki Viomi

Robot sprzątający v2 pro marki Viomi Najniższa Cena Online

Robot sprzątający v2 pro marki Viomi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający v2 pro marki Viomi
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Viomi V2 Max

  Ułatw sobie życie. Robot sprzątający Viomi V2 Max posprząta podłogi w Twoim domu, w trakcie gdy Ty możesz zająć się czymś przyjemnym. Urządzenie zezwala na nie tylko odkurzanie, lecz też mopowanie. Wyróżnia się siłą ssania 2400 Pa, dzięki temu nadzwyczajnie radzi sobie z brudem, a jego czas pracy sięga 180 minut na jednym ładowaniu. System nawigacji LIDAR powoduje, że robot nadzwyczajnie odnajduje się w pomieszczeniach, generuje staranne mapy i planuje adekwatne trasy sprzątania. Obsługę urządzenia upraszcza dedykowana aplikacja.

  Posprząta za Ciebie

  Dzięki specjalnemu zbiornikowi 2w1 na kurz i wodę robot może równocześnie odkurzać i myć podłogi. Nieprzeciętnie spełni oczekiwania na zróżnicowanego rodzaju powierzchniach - od paneli, przez płytki, po dywany. Siła ssania 2400 Pa sprawia,szybko i efektywnie usuwa nawet wyjątkowo uporczywy brud. Dostępny jest również dodatkowy zbiornik na wodę o objętości 550 ml. Użyj go, jeśli chcesz, by robot zajął się tylko dokładnym mopowaniem podłóg. Dzięki przemyślanej konstrukcji V2 Max doskonale radzi sobie z plamami, nie wywołując przy tym powstawania zacieków.

  System nawigacji LIDAR

  Robot Viomi V2 Max idealnie wyszuka się w Twoim domu. Został wyposażony w zaawansowany system LIDAR, dzięki któremu precyzyjnie skanuje wnętrza, żeby następnie zapisać mapę piętra, którą wynajdziesz w aplikacji. Planujetrafne trasy sprzątania, co sprawia, że nie tylko skrupulatnie czyści każdy kąt, ale też oszczędza energię i skraca czas odkurzania czy mycia podłóg - nie wraca kilka razy w to samo miejsce. Efektywnie również przeszkody, a także ich unika.

  ulepszona konstrukcja

  Co jeszcze powoduje, iż Viomi V2 Max może tak swobodnie, a zarazem bezpiecznie poruszać się po pomieszczeniach? Wysokość robota to zaledwie 9,45 cm - bezproblemowo zmieści się pod meblami, na przykład pod szafą lub kanapą. Z łatwością pokonuje także przeszkody o wysokości do 20 mm - niestraszne mu progi czy dywany. Został także wyekwipowany w innowacyjne czujniki, dzięki którym unika upadku ze schodów. Możesz więc bez obaw używać go na piętrze.

  Długi czas pracy

  V2 Max został wyposażony w wytrzymały akumulator o objętości 3200 mAh. Dzięki temu jego czas pracy sięga 170 minut na jednym ładowaniu (w trybie Quiet). To oznacza,wyśmienicie spełni oczekiwania zarówno w minimalnym, jak i pokaźniejszym mieszkaniu. Co więcej, gdy urządzenie wykryje, że akumulator jest bliski rozładowania, automatycznie wróci do stacji, dokującej uzupełni energię, a następnie będzie kontynuował pracę od miejsca, w którym przerwał. Ładowanie robota trwa około 4 godzin.

  Zdalne sterowanie

  Zainstaluj gratisową aplikację Mi Home i zyskaj dostęp do wielu atrakcyjnych możliwości. Możesz na przykład zdalnie obsługiwać robota przy użyciu smartfona i wytwarzać wirtualne strefy zakazane. To perfekcyjne rozwiązanie, jeśli nie chcesz, aby urządzenie miało dostęp do jakiegoś wnętrza lub jego części. Aplikacja pozwala również planować szczegółowe harmonogramy sprzątania. Możesz jeszcze kontrolować robota przy pomocy głosu. V2 Max jest kompatybilny z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa.

  W pakiecie
  • Robot sprzątający V2 Max
  • Osłona szczotki
  • Szczotka główna
  • Szczotka boczna x2
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Zbiornik 2w1 na kurz i wodę
  • Zbiornik na wodę 550 ml
  • Stacja dokująca
  • Adapter zasilania
  • Uchwyt na nakładkę do mycia podłóg
  • Nakładka do mycia podłóg na mokro
  • Nakładka do mycia podłóg na mokro i wycierania

  Specyfikacja


Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201)

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201) Najniższa Cena Online

Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot Odkurzacz exvac660 (6970626160201)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  GREY Robot Sprzątający 2w1 sprząta i mopuje Robot hybrydowy, za pomocą tego urządzenia możesz równocześnie skutecznie zbierać brud i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. Wzbogacony o mocniejszy akumulator, a także silnik, względem poprzedniej wersji. Zapewnia to dłuższy czas pracy, a także lepsze efekty sprzątania. Robot sprzatający Mamibot GREY Robot hybrydowy 2w1 Mapowanie powierzchni Podwójna siła ssania przeznaczona aplikacja przenośna Harmonogram pracy Dwa oddzielne pojemniki wydajna bateria Algorytm ZIG-ZAG automatyczny powrót do stacji atrybuty technologiczne Moc ssania: 2000 pa Napięcie: 14.4 V Bateria: Li-ion 2600 mAh Wysokość: 7,9 cm Średnica: 33 cm Filtr: Hepa Czas ładowania: 2-3 godziny Zakres sprzątania: 150 - 180 m2 Czas pracy: 100-120 minut pojemność pojemnika suchego: 600 ml pojemność pojemnika mokrego: 350 ml Głośność: 55-60 dB Robot hybrydowy 2w1 za pomocą tego urządzenia możesz równocześnie sprawnie zbierać brud i kurz oraz przecierać podłogi na mokro. GREY został zaopatrzony w dwa oddzielne pojemniki. Pierwszy z nich (600 ml) to pojemnik na śmieci, w którym gromadzą się nieczystości. Drugi pojemnik został podzielony na dwie części – część na śmieci, a także na wodę. Możesz, więc nalać do naczynia aż 350 ml wody i w ten sposób przetrzeć na mokro całkiem sporą powierzchnię (ponad 100 m2) bez konieczności napełniania zbiornika. Sam decydujesz, czy chcesz, aby robot jedynie zebrał kurz i brud, czy starł na dodatek podłogi na mokro. Innowacyjny silnik Robot został wyposażony w nowoczesny silnik gwarantuje maksymalną siłę ssania i mniejsze zużycie energii. Grey poradzi sobie choćby z solidnie zabrudzoną powierzchnią, dzięki podwójnej sile ssania. Od dzisiaj możesz odpoczywać, gdy będzie sprzątać za Ciebie. System nawigacji Grey to inteligentne urządzenie, z wyjątkowo zorganizowanym trybie pracy. Robot samoczynnie wyznacza trasę sprzątania, aby zebrać brud ze wszelkich miejsc. Wbudowany żyroskop zezwala na korygowanie trasy automatycznie w trakcie napotkania przeszkody żeby zachować równoległy tor sprzątania. Pokonywanie przeszkód Robot radzi sobie z podjazdem na przeszkody o wysokości do 1,5 cm (dywany, wykładziny, listwy progowe). Poruszanie się robota jest w sporej mierze uzależnione od struktury podłoża. Jeżeli dywan ma miękką strukturę typu shaggy i podobne, robot odmówi pracy na zbyt miękkiej powierzchni, zawiadamiając to odpowiednim błędem na panelu. Ze względu na rozmaite typy dywanów w polskich domach, producent nie zagwarantuje możliwości pracy i podjazdu na nietypowe dywany/wykładziny (grube, zbyt miękkie). Czujniki spadku Nie musisz się martwić, że Twój robot spadnie ze schodów. Grey wyposażony został w standardowe czujniki przeciwupadkowe i czujniki ścian, odpowiedzialne za bezpieczna jazdę urządzenia. Inteligentne ładowanie baterii Przy niskim poziomie baterii funkcja samoczynnego ładowania skieruje urządzenie do stac...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tesvor. Ranking TOP10 modeli

Trifo Odkurzacz white m6 pkt00120 (6972070860034)

Trifo Odkurzacz white m6 pkt00120 (6972070860034) Najniższa Cena Online

Trifo Odkurzacz white m6 pkt00120 (6972070860034) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Trifo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Trifo Odkurzacz white m6 pkt00120 (6972070860034)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz TRIFO z zastosowaną technologią kamery vSlam. Najniższy i super cichy robot wśród wszelkich konkurentów ma m.in. Funkcję rozpoznawania poszczególnych pokoi, trzystopniową regulację mocy siły ssącej, historię sprzątania, % zużycia komponentów wymiennych i video monitoring, dzięki któremu możesz być na bieżąco, co dzieję się w Twoim domu....

Mamibot exvac680s biały

Mamibot exvac680s biały Najniższa Cena Online

Mamibot exvac680s biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Mamibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Mamibot exvac680s biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzatający Mamibot ExVac680S (biały)

  ROBOT SPRZĄTAJĄCY MAMIBOT EXVAC680S

  Nawigacja SLAM V 4.0

  technika żyroskopu Mamibot V+

  Cicha praca od 55 – 72 dB

  Dwie szczotki boczne

  Funkcja mopowania z zamiataniem

  Niska budowa - 8,1 cm wysokości

  Wysoka moc ssąca do 2800 Pa

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Sterowanie pilotem

  Zupełnie nowa nawigacja SLAM V 4.0

  technika żyroskopu Mamibot V+

  Obsługiwany poprzez kamerę robot EXVAC680, mapowanie 360°

  z 4-rdzeniowymi procesorami.

  Inteligentny Smarteye. Ulepszony algorytm SLAM 4.0 AI

  System nawigacji V+ Gyro prowadzi pełne fotografowanie i mapowanie otoczenia, które zapewnia inteligentniejsze czyszczenie pomieszczenia. Po wykonaniu kilku orientacyjnych rund robot stwarza wizualny model 3D powierzchni Twojego domu. Mapowanie otoczenia sprawia, iż Mamibot EXVAC680S zawsze zna swoją bieżącą lokalizację i może prosto znaleźć drogę z powrotem do pierwotnego punktu, choćby jeśli lokalizacja ulegnie zmianie.

  Porównanie pomiędzy nawigacja V+Gyro a wcześniejszą nawigacją LDS

  System nawigacji V+Gyro został zaprojektowany po nawigacji LDS dla robotów odkurzających. Stanowczo uważany jest za najnowocześniejszą technikę nawigacji V 4.0 do robotów odkurzających.

  EXVAC680

  Pochylony, duży kąt obiektywu.

  Inne SLAM

  Migawka obiektywu skierowana do góry.

  EXVAC680

  obfite pole widzenia.

  Inne SLAM

  Ograniczone pole widzenia.

  EXVAC680

  Skanowanie dokładne i prędkie.

  Inne SLAM

  Skanowanie wolniejsze i mniej precyzyjne.

  dostosowywana, duża moc odkurzania

  Mamibot EXVAC680S Smarteye nad wyraz precyzyjnie i bezawaryjnie likwiduje kurz i brud dzięki sporej mocy ssącej do 2800 Pa. Bezproblemowo eliminuje

  z podłogi włosy i sierść. Przy pomocy pilota lub aplikacji można indywidualnie regulować siłę odkurzania, a tym samym znakomicie zjednoczyć ją do swoich potrzeb.

  Dwie długie szczotki boczne czyszczą wszystkie trudnodostępne szczeliny

  Dwie długie szczotki boczne są zamontowane na spodzie robota odkurzającego zapewniając dokładniejsze sprzątanie. Obracają się one w trakcie czyszczenia i wymiatają kurz z rogów i krawędzi do środkowego portu, który z dużą mocą zasysa go do pojemnika o wielkiej objętości 600 ml. Dzięki czemu masz gwarancję, że w zakamarkach Twojego domu nie pozostanie brud.

  Sterowanie pilotem

  Funkcja ta jest wyjątkowo przydatna dla osób, które nie używają smartfonów, dla osób starszych albo tych, którzy nie chcą udostępniać swych danych operatorowi aplikacji.

  Funkcje pilota

  1. Włączanie / wyłączanie zasilania

  2. Wyświetlacz wyświetlacza

  3. Inteligentne czyszczenie

  4. Powrót do automatycznego ładowania

  5. Potwierdzenie

  6. Kierunek

  7. Ustawienia mocy ssącej

  8. Ustawienia zegara

  9. Sprzątanie pojedynczego pokoju

  10. Mopowanie

  11. Ustawienie harmonogramu

  12. Czyszczenie krawędzi

  staranne czyszczenie pod meblami

  Dzięki niewiele znaczącej wysokości wynoszącej zaledwie 8,1 cm odkurzacz EXVAC680S jest w stanie wjechać pod większość mebli. Oznacza to, że może czyścić obszary, do których w innym przypadku trudno byłoby uzyskać dostęp.

  6 czujników wysokości > 8 cm

  Mamibot EXVAC680S ma 6 czujników wysokości. Po wykryciu zagrożenia robot dopasowuje kierunek jazdy, żeby uniknąć upadku ze schodów.

  Czujniki przeciw zderzeniu

  Robot odkurzający EXVAC680 zaopatrzony jest w ponad 15 czujników wykrywania przeszkód. Pomagają mu one wyłapywać przeszkody na wczesnym etapie i uniknąć kolizji.

  Aplikacja w języku polskim WeBack

  Język aplikacji współpracuje z telefonem komórkowym. Oznacza to, iż gdy język telefonu zostanie ustawiony na polski aplikacja będzie działać też w języku polskim.

  komfortowe sterowanie za pomocą aplikacji na smartfona

  Aplikacja w języku polskim - WeBack przystępna jest do gratisowego pobrania na smartfony. Gwarantuje wygodne i proste sterowanie urządzeniem i umożliwia dostęp do Mamibota EXVAC680S w dowolnym miejscu i czasie. W dodatku aplikacja oferuje mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak sterowanie czasowe czy różne tryby czyszczenia.

  lepszy system nawigacji V4.0 SLAM V+ GYRO EXVAC680S buduje mapę w aplikacji w tym samym czasie, gdy robot się przemieszcza. Możesz kontrolować cały proces czyszczenia w aplikacji, zaznaczając obszary już wyczyszczone i te do czyszczenia.

  Planowanie w aplikacji

  Stwórz swój indywidualny harmonogram sprzątania w dowolnym momencie z dowolnego miejsca. Dostępne są w dodatku aktualizacje aplikacji OTA.

  Odkurza lub mopuje i zamiata. Spore pojemniki 600 ml na kurz i 370 ml na wodę!

  Mamibot EXVAC680S Smarteye jest dostarczany z dwoma zróżnicowanymi pojemnikami: pojemnikiem na kurz o pojemności 600 ml i zbiornikiem na wodę o objętości 370 ml. Oznacza to, iż może nie tylko odkurzać, lecz także mopować podłogę. Dla udoskonalonego efektu, robot EXVAC680S w trakcie mopowania dodatkowo zamiata znikome nieczystości. Wykonuje dwie męczące prace domowe w trakcie gdy Ty odpoczywasz!" bardzo ergonomiczne rozwiązanie: ściereczkę z mikrofibry można prać, dzięki temu można ją używać ponownie tak często, jak chcesz.

  Inteligentne mopowanie - sam zdecyduj, ile wody chcesz zastosować do mycia podłóg

  Duzy zbiornik na wodę 370 ml, a także unikatowa funkcja, która zezwala na elektroniczne sterowanie przepływem wody w zbiorniku. Jak to działa? szybkość przepływu wody można ustawić samodzielnie. Dzięki aplikacji możesz przystosować ustawienia indywidualnie do potrzeb Twojego domu, tak by EXVAC680S mógł czyścić wystarczająco długo i mopować pokaźniejsze obszary. Kontroluj szybkość przepływu wody poprzez aplikację, żeby zmaksymalizować jej skuteczność w inteligentny sposób.

  Żyroskopowy system nawigacji i mapowania

  Korzystając z systemu nawigacji żyroskopowej, EXVAC680S rejestruje, skanuje i mapuje teren. Stworzona inteligentna mapa stanowi genialne wsparcie dla systematycznego i efektywnego sprzątania domu. Z tego powodu Mamibot EXVAC680S zawsze wie, gdzie się znajduje i które obszary zostały już wyczyszczone albo które nadal wymagają czyszczenia.

  Dzięki inteligentnemu systemowi nawigacji EXVAC680S Smarteye wyjątkowo mądre schematy czyszczenia, aby wyczyścić wszystkie przystępne obszary.

  automatyczny powrót do stacji ładującej

  Ładowanie odbywa się w pełni samoczynnie przez dostarczoną stację ładującą. Jeśli bateria EXVAC680S słabnie, samoczynnie wraca do stacji ładującej i ładuje się. Po naładowaniu wraca do punktu, w którym przerwał proces czyszczenia i od tego momentu kontynuuje sprzątanie.

  Filtr HEPA dla alergików - 3 poziomy odfiltrowania

  Robot odkurzający jest dostarczany z filtrem HEPA. Oprócz filtra HEPA wykorzystuje jeszcze filtr gąbkowy oraz filtr wstępny, który jest zmywalny (można go myć na mokro, pozostałych dwóch nie). Mamibot EXVAC680S dzięki filtrom może skrupulatnie usunąć skażenia z powietrza dlatego jest perfekcyjny dla alergików!

  Progi w drzwiach nie stanowią problemu

  EXVAC680S z łatwością wjeżdża na dywany i pokonuje progi

  w drzwiach o wysokości do 1,8 cm. Oznacza to,bezproblemowo może poruszać się z jednego pomieszczenia do drugiego.

  Uniknie uwięzienia

  Robot sprzątający Mamibot EXVAC680S gdy zostanie uwięziony w trakcie czyszczenia, rozpoczyna skanowanie pod kątem 360 poziomów, żeby uniknąć zaplątania w kable. Do aplikacji w telefonie zostanie wysłany komunikat. W sytuacji gdy robot nie będzie mógł uciec samoczynnie przejdzie

  w tryb uśpienia po 10 minutach.

  nowoczesne silniki bezszczotkowe

  pokaźniejsza moc, niższy poziom hałasu, dłuższa żywotność, wyższa prędkość obrotowa, mniejsze zużycie energii.

  Cicha praca

  postępowe silniki bezszczotkowe, a także konstrukcja kanału powietrznego oparta na aerodynamice, powodują, iż EXVAC680S buduje hałas nie pokaźniejszy niż 72 dB przy typowym czyszczeniu.

  Cichymocny

  Poziom hałasu wynosi pomiędzy 55 do 72 dB.

  Bardziej efektywny Mamibot EXVAC680S

  Długi czas pracy dla Twojego domu.

  Każdy robot jest wyekwipowany w zapas akcesoriów, które wystarczą na długi czas wykorzystywania:

  - 2 ściereczki do mopowania wykonane z mikrofibry,

  - 2 komplety szczotek bocznych,

  - zapasowy filtr Hepa,

  - instrukcją w języku polskim,

  - pilot zdalnego sterowania (należy dokupić baterie 2 x AAA),

  - 2 pojemniki (do odkurzania i do mopowania),

  - stacja ładowania, a także szczoteczka z przecinakiem do czyszczenia szczotki głównej.

  konstrukcja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • Kolor produktu: Biały
  • kształt: kolisty
  • Zdalnie sterowany: Tak
  • Zdalne wsparcie smartfona: Tak
  • Obsługa aplikacji przenośnych: Tak

  produktywność

  • Mycie na mokro: Tak
  • pojemność na kurz (łącznie): 0,6 l
  • Funkcja programowania: Tak
  • System filtracji HEPA: Tak
  • liczba etapów filtracji powietrza: 3
  • samoczynny powrót stacji bazowej: Tak
  • Wykrywanie schodów: Tak
  • rodzaj szczotki: Szczotka główna i szczotki boczne
  • rodzaj nawigacji: Mapowanie
  • Poziom hałasu: 55–72 dB
  • technika SMART: Tak
  • objętość pojemnika na czystą wodę: 0,37 l
  • Działa z Google Home: Tak
  • Współpracuje z Amazon Alexa: Tak

   Moc

  • pojemność baterii: 2600 mAh
  • Czas pracy: 90-120 min
  • Czas ładowania: 4 h
  • Ładowanie akumulatora: Tak
  • Napięcie baterii: 14,8 V
  • Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  • Moc: 30 W
  • Moc ssania: 1000-2800 Pa
  • prędkość obrotowa (max): 20000 RPM
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający Roborock Q5 Pro (czarny) | Darmowa dostawa

Robot sprzątający Roborock Q5 Pro (czarny) | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

Robot sprzątający Roborock Q5 Pro (czarny) | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający Roborock Q5 Pro (czarny) | Darmowa dostawa
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

Robot sprząt Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro czarn, BHR5204EU

Robot sprząt Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro czarn, BHR5204EU Najniższa Cena Online

Robot sprząt Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro czarn, BHR5204EU - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprząt Xiaomi Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro czarn, BHR5204EU
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  szeroki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *