Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o obszerności 5200 mAh zezwalający na około 180 minut pracy. Staranny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V objętość zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe likwidowanie brudu mocna, produkowana całkowicie z gumy szczotka wyśmienicie stanie na wysokości zadania na dywanach z których pousuwa maksymalną liczba kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze skuteczniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj równocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować. Mop wyposażony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dopasować czyszczenie równocześnie do typu podłogi jak i Twoich jednostkowych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na likwidowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Pojemność zbiornika na kurz: 470 ml objętość zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Staranny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najistotniej sprawnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  stworzone przez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje pełną kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz nawet dodać meble czy dywany, aby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, żeby po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najmocniej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany wyśmienicie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, iż robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki zaimplementowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki przeznaczonej stacji autoopróżniającej, po każdym cyklu sprzątania, zbiornik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka na kurz o objętości 2,5 l. Zagwarantuje to choćby do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wykrywające pokrywę zbiornika na kurz, zapobiegają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* szybko i produktywnie usunie wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota powodując, że jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  znaczny, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o objętości 2,5 l, tworzony z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję wydajnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu użytkowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technologicznA objętość zbiornika na wodę w mililitrach: 350 wariant mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 pojemność zbiornika na kurz w mililitrach: 470 wymiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 wariant nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w pakiecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Eta 2228 90000

Eta 2228 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2228 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2228 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: typ: samoczynny Aplikacja smart: ETA NAVAGGIO Funkcja mycia: TAK Silnik cyfrowy Kompatybilny z Androidem 4.4, iPhone4S i iOS 9.0 (oraz nowszymi) świetna orientacja w przestrzeni dzięki czujnikowi laserowemu 360 stopni Mapowanie wielokondygnacyjne-znakomite rozwiązanie dla domów wielopiętrowych Możliwość stworzenia choćby 5 map odkurzanych powierzchni Obsługa sieci 5 i 2,4 GHz 3 stopniowa regulacja intensywności mopowania (sterowana z aplikacji) Szczotka główna rodzaju HYBRID BRUSH spełni oczekiwania na podłogach twardych i na dywanach do wysokości 1cm Szczotka boczna zwiększa skuteczność Do 10 kont użytkowników Definiowanie stref czyszczenia, planowanie dni i godzin Czas pracy: około 120 min Czas ładowania: około 3-4 godzin Wysokiej jakości filtr HEPA Zbiornik na kurz: 300 ml Zbiornik na wodę: 180 ml Czujniki antykolizyjne/broniące przed upadkiem: TAK Wirtualne bariery (do 10 stref): TAK Zdalne monitorowanie aktualnego stanu odkurzacza: TAK Głośność pracy: 72 dB wymiary: Wysokość 9.5 cm Szerokość 35 cm Kolor: czarny


iRobot Roomba I5

iRobot Roomba I5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba I5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba I5
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający iRobot Roomba i5 400ml WiFi Odkurzacz samoczynny Roomba i5 wyposażony w system wykrywania zabrudzeń Dirt Detect. Ma programowalny harmonogram tygodniowy. Funkcja Anti-Tangle uniemożliwia zaplątaniu w kable.

  Urządzenie posiada zabezpieczenie Cliff Detect i możliwość wykorzystywania wirtualnych ścian. NAJWAŻNIEJSZE parametry rodzaj: Robot sprzątający Kolor: Szary Zbiornik na kurz: 400 ml Czas pracy: 75 min Filtry: AeroForce Tworzenie inteligentnej mapy Czujniki: Antykolizyjny, krawędzi, kurzu, odległości, optyczny, przeszkód, uskoku podłoża, przeciw zaplątaniu się, zabrudzeń WiFi Średnica: 34 cm Główne parametry Gruntowne odkurzanie: dywany, panele, kafle, wykładziny, itd.

  Ruchoma głowica z 2 szczotkami głównymi sprząta ściśle przylegając do każdego podłoża Wykrywanie brudu i koncentracja pracy Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach pokaźniejsza moc ssąca w porównaniu z robotami Roomba® kolekcji 600 skuteczne sprzątanie sierści i włosów Komunikacja głosowa: współpraca z Google Home i Amazon Alexa Inteligentna nawigacja Zmywalny pojemnik na brud samoczynna współpraca z robotem mopującym Braava jet® m6 Ładowanie i wznawianie sprzątania wytwarza mapy i skrupulatnie nawiguje Smart Home i aplikacja iRobot Home Sprzątanie liniowe Wykrywanie i omijanie przeszkód Gruntowne odkurzanie dla czystych podłóg każdego dnia Robot gruntownie odkurzający Roomba® i5 idealnie poradzi sobie ze sprzątaniem każdego typu powierzchni w Twoim domu - równocześnie twardych podłóg, jak i miękkich dywanów.

  wyposażony jest w 3-stopniowy system sprzątania, składający się z 10x obszerniejszej mocy ssącej*, szczotki bocznej do sprzątania w narożnikach i przy krawędziach i 2 gumowych szczotek głównych do wszelkich powierzchni, w które nie wplątują się włosy ani sierść zwierząt.

  Sprzątanie, które wyprzedza Twoje zapotrzebowania Roomba®i5 poznaje Twoje nawyki i na ich podstawie tworzy personalizowane harmonogramy sprzątania. Sugeruje także dodatkowe odkurzanie w okresie pylenia roślin lub linienia zwierząt domowych.

  Ten robot ma jeden cel: staranne, gruntowne sprzątanie Twoje marzenie o czystym domu może w końcu się spełnić! Robot Roomba® i5 wykorzystuje 3-stopniowy system sprzątania, innowacyjne czujniki oraz technologię Dirt Detect, aby Twoje podłogi zawsze lśniły czystością.

  Robot zawsze ukończy zadanie sprzątania dzięki funkcji ładowania i wznawiania pracy - kiedy akumulator będzie bliski rozładowania, Roomba® i5 wróci do stacji w celu ładowania, a następnie wznowi sprzątanie w miejscu, w którym je przerwał.

  znakomity duet sprzątający Twój dom nigdy nie wygląda jednakowo, ale robot Roomba® i5 wie, jak sobie z tym poradzić. Skreśl z listy zadań odkurzanie i mopowanie. Robot odkurzający Roomba® wykorzystuje innowacyjną technikę Imprint Link do koordynacji pracy robota odkurzającego Roomba®, a także robota mopującego Braava jet® m6.

  Najpierw odkurza Roomba®, a następnie, po skończonej pracy, Braava® zaczyna mopowanie, gruntownie sprzątając podłogi w Twoim domu, bez żadnego wysiłku i nadzoru z Twojej strony. On sprząta, Ty zajmujesz się swymi sprawami Wykorzystując niepowtarzalną inteligencję wykonaną wyłącznie na potrzeby sprzętów producenta iRobot, Roomba® i5 uczy się układu Twojego domu i formuje 1 inteligentną mapę.

  Samodzielnie skierujesz go do sprzątania wybranego pomieszczenia jednym poleceniem wydanym za pośrednictwem asystenta głosowego lub przy użyciu aplikacji. 3-stopniowy system sprzątania Moc, precyzja i sprawność Aby skutecznie wyręczyć Cię w sprzątaniu, Roomba® i5 wykorzystuje efektywny, 3-stopniowy system sprzątania, który obejmuje 10x pokaźniejszą moc ssącą*, 2 gumowe szczotki główne i szczotkę boczną.

  Dzięki ruchomej głowicy czyszczącej robot przystosuje się do wszelkich rodzajów powierzchni, a szczotka boczna sprawi, iż poradzi sobie z narożnikami i krawędziami. 10x większa moc ssąca = gruntowne odkurzanie Sprzątanie w narożnikach i przy krawędziach 2 gumowe szczotki główne osadzone na ruchomej głowicy czyszczącej SPECYFIKACJA technologicznA Wysokość: 9,2 cm Średnica: 34 cm Waga: 3,2 kg wymiary stacji Home Base: 14,8 cm x 13,4 cm x 10 cm Filtry: AeroForce Akumulator: Li-Ion Ruchoma głowica czyszcząca z 2 gumowymi szczotami głównymi: Tak wariant pojemnika na brud: AeroForce zmywalny Wskaźnik zapełnienia pojemnika na brud: Tak dodatkowe filtry: 1 szt.

  Możliwość użytkowania Wirtualnych Ścian: Tak Aplikacja iRobot Home: Tak zaawansowane harmonogramy pracy: Tak formuje inteligentne mapy: 1 mapa Wyświetla mapę podsumowującą sprzątanie: Tak Sprząta według pomieszczeń: Tak Sprząta liniowo: Tak Nie spada ze schodów, uskoków (Cliff Detect): Tak Wykrywanie brudu i koncentracja pracy (Dirt Detect): Tak Funkcj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame D10

Xiaomi Dreame D10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame D10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame D10
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame D10S Plus 5000 Pa mopowanie Sprzątanie też może być przyjemne! Robot sprzątający Dreame D10s Plus pomoże nie tylko w odkurzaniu, lecz także mopowaniu podłogi, co powoduje, iż możesz zaoszczędzić czas.

  Tym, co go uwydatnia, jest moc ssania na poziomie 5000 Pa, która zezwala na staranne pozbycie się skażeń z zróżnicowanego typu powierzchni. Za precyzyjne skanowanie pomieszczeń odpowiada technika LDS, a co więcej, wytrzymały akumulator (5200 mAh) umożliwi do 280 min pracy na jednym naładowaniu.

  Urządzenie ma także możliwość kontroli dystrybuowanej wody, a całą obsługę ułatwi aplikacja i sterowanie głosowe. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Model: D10s Plus pojemność baterii: 5200 mAh Moc ssąca: 5000 Pa objętość zbiornika na kurz: 400 ml objętość zbiornika na wodę: 140 ml Czas pracy: Do 280 min Funkcja mopowania: Tak (nakładka mopująca) Funkcja samoczyszczenia: Tak System nawigacji: LDS Funkcje: automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, elektrycznie sterowany zbiornik na wodę wariant filtra: EPA (RHF5) Kompatybilność: Aplikacja Dreamehome Kompleksowe czyszczenie W walce z brudem pomoże Ci Dreame D10s Plus.

  zapewnia on, że Twoje podłogi w domu za każdym razem będą czyste, dzięki mocy ssania wynoszącej 5000 Pa. Co więcej, zaopatrzony został w gumową szczotkę, która wydajnie wytrzepuje zalegający w dywanie kurz i precyzyjnie zbiera znajdujący się na twardych powierzchniach brud.

  zapobiega także wplątywaniu się włosów. Nawigacja LDS Robot Dreame, dle pokaźniejszej wygody stosowania, wyposażony został w postępowy system nawigacji LDS. Odpowiada on za precyzyjne mopowanie, skanowanie i planowanie trasy.

  Co więcej, nie musisz obawiać się,w trakcie pracy zostanie uszkodzony, ponieważ wyłapuje i omija przeszkody. Długi czas pracy i automatyczny powrót do bazy Dreame 10s Plus podkreśla się obfitym akumulatorem o obszerności 5200 mAh.

  powoduje to, że może nieustannie pracować przez około 280 minut. Ponadto, gdy poziom akumulatora będzie niski, robot automatycznie wróci do stacji ładowania. Gdy się naładuje, będzie kontynuować pracę w miejscu, w którym przerwał.

  skuteczne mopowanie D10s Plus proponuje także funkcję mopowania. Pozbycie się uporczywych zabrudzeń ułatwi Ci nakładka mopująca, którą odszukasz w pakiecie. Co więcej, zbiornik na wodę sterowany elektronicznie kontroluje liczba wody, dzięki temu nakładka mopująca będzie zawsze stosownie nawilżona, a Ty nie musisz obawiać się zacieków.

  w dodatku możesz wybierać pomiędzy kilkoma stopniami ilości wody. Dopasowany do potrzeb Aplikacja Dreamehome app pozwoli Ci na spersonalizowanie działania robota. Za jej pomocą możesz stworzyć mapę kilku pięter, ustawiać strefy zakazane, wybierać tryb pracy czy kreować harmonogramy sprzątania.

  teraz najważniejsze funkcje masz w zasięgu ręki! Stacja bazowa Stacja bazowa, któraą znajdziesz w zestawie, samoczynnie wyczyści Twojego robota sprzątającego. Tym, co ją uwydatnia, jest zbiornik na kurz o objętości 4 l, co sprawia, że nie musisz opróżniać go, po każdym sprzątaniu.

  W zestawie Stacja bazowa Robot sprzątający Szczotka boczna x 1 przewód zasilający x 1 Narzędzie do czyszczenia x 1 Zapasowy worek do zbierania kurzu x 1 Pojemnik na wodę x 1 Nakładka na mopa x 1


Lenovo T1

Lenovo T1 Najniższa Cena Online

Lenovo T1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lenovo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lenovo T1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Pożegnaj się z powszednim sprzątaniem Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro zajmie się porządkami od początku do końca oraz sam opróżni pojemnik na kurz - przy nim zapomnisz o odkurzaniu poprzez niemało tygodni.

  Jeno urządzenie, Dwa Porty LENOVO T1 Pro ma dwa asygnowane porty, jeden do usuwania kurzu i drugi do ładowania. Port utylizacji łączy się bezpośrednio z bazą utylizacji z mocą 1000W wydmuchuje produktywnie skażenia.

  potężne ciśnienie zasysania o wysokości 2700Pa z łatwością absorbuje unoszący się w powietrzu brud, kurz, włosy, a także inne zanieczyszczenia przy jednoczesnym odkurzaniu podłogi czy kafelków. Myśli jak człowiek wyekwipowany w 14 typów 25 czujników, funkcją przetwarzania informacji buduje mapy obszaru, biorąc pod uwagę warunki otoczenia zupełnie jak człowiek.

  Pracuje skutecznie nawet na najistotniej złożonym obszarze (liczne meble, krawędzie, kąty). Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został wyposażony w detektor skanowania powierzchni 6x360 stopni na sekundę i zasięgu 6 metrów.

  dane sensoryczne zostają wprowadzane do procesora sygnału w celu porównania przednich i tylnych fotografii, skrupulatnie precyzuje kierunek przemieszczania/poruszania się odkurzacza. Sprawna kontrola zanieczyszczenia Po zakończeniu każdej sesji sprzątania, Twój LENOVO T1 Pro samoczynnie opróżni pojemnik na kurz do jednorazowego worka, który pomieści kurz, włosy i inne zanieczyszczenia.

  To wszystko bez chmury kurzu, dzięki antyalergicznej technice, która przechwytuje i zatrzymuje 99% pyłków i alergenów pleśni. Długi czas pracy Dzięki akumlatorowi o objętości 5200 mAh odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro może pracować długi czas bez konieczności wielokrotnego ładowania.

  marka LENOVO dodało płytę ochronną do baterii w celu zapewnienia jak najdłuższej żywotności. W sytuacji wyczerpania akumulatora podczas pracy, odkurzacz LENOVO T1 Pro pojedzie do stacji dokującej, aby się doładować, a następnie dokończy sprzątanie.

  Spersonalizuj sprzątanie za pomocą aplikacji LENOVO T1 Pro produktywnie nawiguje twój dom tworząc mapy z planami poszczególnych pomieszczeń na twoim smartfonie. Interaktywna mapa w aplikacji proponuje różne tryby sprzątania, dobrane do różnych powierzchni, a także tworzy niezliczone wizualne ściany, które pomagają omijać przedmioty znajdujące się w twoim domu.

  przy pomocy aplikacji możesz zdalnie, w dowolnym momencie zarządzać sprzątaniem jak również na bieżąco śledzić postępy w sprzątaniu. Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro jest wspomagany przez Amazon Alexa i Google Assistant.

  atrakcyjne czyszczenie Odkurzacz samoczynny LENOVO T1 Pro został zaopatrzony w dwie boczne szczotki pracujące pionowo tak,prosto zasysać kurz, włosy z podłogi czy przestrzeni między płytkami.

  Dojeżdża do krawędzi, sprząta w narożnikach Odkurzacz automatyczny LENOVO T1 Pro wykorzystuje system unoszenia się, aby pochłaniać kurz i inne zanie...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne VeniBot. Ranking TOP10 modeli

Eufy RoboVaC G10 Hybrid

Eufy RoboVaC G10 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC G10 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC G10 Hybrid
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający eufy RoboVac G10 Hybrid Czarny
  Eufy RoboVac G10 Hybrid to robot sprzątający o maksymalnej mocy ssącej 2000 Pa, który sprawi, iż w Twoim domu nie będzie brudu, kurzu i okruchów. RoboVac to robot niewielkich rozmiarów mimo, że został zaopatrzony w 3-punktowy system czyszczenia składający się z wlotu ssącego, szczotki rolkowej i szczotki bocznej, które dokładne czyszczenie. Dużo trybów czyszczenia i harmonogram samoczynnego czyszczenia gwarantują łatwe, precyzyjne czyszczenie podczas gdy Ty możesz się zrelaksować. Osłona ze szkła hartowanego odpornego na zarysowania zapewnia stylowy wygląd i nadzwyczajną ochronę RoboVac, a filtr unibody gwarantuje łatwiejszą i szybszą konserwację.
  Udzielaj instrukcji głosem za pośrednictwem aplikacji EufyHome, Amazon Alexa lub Asystenta Google. Staw szczegółowe polecenia i odbieraj przypomnienia głosowe o sprawności RoboVac.
  To samo czyszczenie w krótszym czasie Nawigacja żyroskopowa ma nawet dwukrotnie pokaźniejszą wydajność charakterystyczne odkurzacze. Czyszczenie, które zajęłoby 100 minut, można wykonać w 50 minut przy pomocy żyroskopu.
  Sprzątanie i zmywanie w jednym urządzeniu Mycie i odkurzanie 2 w 1 gwarantuje błyszczące powierzchnie bez wysiłku. Specjalny filtr Unibody użyty w urządzeniu zapewnia łatwiejszą konserwację.
  Ultra-cienka konstrukcja stanowczo smukły korpus o wysokości 7,24 cm bez trudu przesuwa się pod meblami i w trudno przystępnych miejscach.
  Maksymalna wygoda Przeprojektowany filtr Unibody zwiększa produktywność i działa dłużej.
  Kontrola przed ewentualnym upadkiem RoboVac wykorzystuje technologię wykrywania upadku, żeby uniknąć upadku ze schodów i zejścia z półek.
  Rutynowe czyszczenie dopasuj harmonogram czyszczenia, który będzie Ci odpowiadał. Starczy za pomocą aplikacji ustawić RoboVac, by czyścił w dowolnym czasie, każdego dnia.
  nad wyraz cichy zaawansowany silnik bezszczotkowy widocznie redukuje hałas w trakcie odkurzania. W trakcie wykorzystywania tworzy jedynie 55 dB hałasu - mniej aniżeli mikrofalówka.
  Trwała obudowa Hartowana, odporna na zarysowania szklana pokrywa dla ochrony przed ciekawskimi zwierzętami.

  Specyfikacja:

  Moc ssania: 2000 Pa Poziom hałasu: 55 dB Funkcje: Odkurzanie i zmywanie (2w1); Czyszczenie automatyczne; Czyszczenie punktowe; automatyczny powrót do stacji dokującej: Tak pojemność worka / pojemnika: 0,45 l pojemność zbiornika na wodę: 0,13 l Napięcie akumulatora: 14,4 V Czas ładowania: 5-6 godzin Czas pracy: standardowy tryb ssania (podłogi z twardego drewna) - do 80 minut czyszczenia; Tryb maksymalnego zasysania (dywany ze średnim włosiem) - do 40 minut czyszczenia. Kolor: Czarny Wysokość: 7,24 cm Waga: 2,7 kg W zestawie: RoboVac G10 Hybrid, podstawa ładująca, zasilacz sieciowy, narzędzie do czyszczenia, zbiornik na wodę, ściereczki do zmywania (x2), wodoodporna podkładka, dodatkowe elementy filtrujące (x4), dodatkowy pakiet filtra unibody, 4 szczotki boczne, 5 kabli, instrukcja oraz gwarancja.

Xiaomi Dreame BoT L10 Pro

Xiaomi Dreame BoT L10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame BoT L10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame BoT L10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Dreame L10 Pro to istotnie wydajne urządzenie, które nie tylko odkurzy podłogi,też je umyje. Smukły zarys daje nieograniczone możliwości na dotarcie do choćby trudno przystępnych miejsc, a innowacyjna technologia wykrywania przeszkód minimalizuje ryzyko zakłócenia pracy urządzenia.

  Robot posiada zbiornik na wodę o objętości 270ml a jego czas pracy sięga 2,5 godzin, co przekłada się na możliwość wyczyszczenia do 250m2 powierzchni. Aż 4000 Pa! Tym, co podkreśla L10 Pro na tle innych modeli i modeli konkurencji to mocna moc ssania 4000 Pa, gwarantując tym samym moc zbliżoną, a w niektórych przypadkach przewyższającą moc standardowych odkurzaczy.

  dzięki czemu na podłodze nie zatrzyma się choćby najmniejszy brud, pył ani włos. To więcej, aniżeli oczekujesz od robota sprzątającego! Przemyślana kompozycja Dreame L10 Pro to urządzenie 2w1. Robot bez trudu poradzi sobie z utrzymaniem podłogi wolnej od zabrudzeń dzięki możliwości czyszczenia i mopowania jednocześnie.

  270ml pojemnik na wodę starczy na umycie wielkiej powierzchni, a zbiornik na kurz pomieści aż 570ml skażeń. Co więcej, 5-stopniowa redukcja hałasu, za którą odpowiedzialna jest bawełna pochłaniająca dźwięk czy zoptymalizowana budowa łopatek i wibracji silnika wywołują, że robot pracuje niemal niezauważalnie.

  innowacyjna technika nawigacji L10 Pro dopasowuje strategie czyszczenia indywidualnie na podstawie mapy każdego pomieszczenia. Dzięki wykorzystaniu nawigacji laserowej LDS, a także algorytmów SLAM robot porusza się po zygzakowatej trasie, nie omijając ani centymetra, poprzez co odkurzanie jest wydajniejsze.

  przeznaczona aplikacja zezwala na zdalną kontrolę nad urządzeniem i jeszcze dokładniejsze sprzątanie. Wyłapuje przeszkody Dzięki zaimplementowaniu technologii High Precision 3D L10 Pro cechuje się reakcją w czasie rzeczywistym.

  istotnie lepiej wykrywa przeszkody choćby w słabo oświetlonym pomieszczeniu. Funkcja dająca możliwość stworzenia wirtualnej ściany jest dodatkowym ograniczeniem dla robota, co równocześnie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia przez dotarcie do niechcianych miejsc.

  wydajny system czyszczenia Robot ma 4-poziomowy system czyszczenia, który jest równoznaczny z wysoce precyzyjnym sprzątaniem każdego typu zabrudzeń. Szczotka boczna eliminuje kurz z ciężko przystępnych miejsc jak narożniki, a główna rolka znamionuje się odpornością na zaplątywanie i odpowiada za zbieranie kurzu czy włosów.

  Dzięki 4000 Pa mocy ssania L10 Pro bezproblemowo pochłania wielkie zanieczyszczenia, a dwuwarstwowy filtr H11 przechwytuje choćby 0,3 mikronowe cząsteczki. Urządzenie uwolni od sierści właścicieli zwierząt czy zadba o dom wolny od bakterii i przyjazny dla dzieci.

  Długi czas pracy Akumulator o obszerności 5200 mAh przekłada się na czas pracy do 2,5 godziny na jednym naładowaniu. Robot jest odpowiedni choćby dla właścicieli pokaźnych domów i jest w stanie wyczyścić do 250m2 powierzchni.

  potrzebujesz jeszcze więcej? Urządzenie od Dreame samoczynnie wraca do stacji ładowania kiedy poziom baterii jest zbyt niski. Co więcej, oblicza ilość energii niezbędnej do dokończenia pracy i starannie tyle jej uzupełnia.

  Kiedy już zostanie ponownie naładowany, kontynuuje pracę od miejsca jej przerwania, co przekłada się na oszczędność czasu. Spersonalizuj pracę robota za pomocą aplikacji możesz wytwarzać strefy czyszczenia, na przykład włączając czyszczenie punktowe, podczas którego L10 Pro będzie sprzątał wyróznione przez Ciebie miejsca lub czyszczenie strefowe wybierając pokaźniejszą przestrzeń do sprzątania.

  Oprócz tego istnieje możliwość włączenia wirtualnej ściany, dzięki której odkurzacz nie będzie sprzątał w wyodrębnionych poprzez Ciebie miejscach. Inteligentne czyszczenie z L10 Pro Odkurzacz jest wyposażony w czujniki chroniące przed niechcianymi zdarzeniami.

  Jest na tyle smukły, aby wjechać pod meble albo łóżko, jednak zrobi to tyko wtedy gdy wnęka nie będzie zbyt niska. Posiada czujniki upadku, dzięki czemu nie spadnie ze schodów, a funkcja czyszczenia krawędzi zadba o czystość każdego centymetra Twojego domu.

  L10 pro pokonuje przeszkody na wysokości 20mm więc bez problemu wjedzie na dywan. Urządzenie nie tylko Cię wyręczy, lecz także nie będzie wymagało zbędnej uwagi! Sterowanie za pomocą głosu Od teraz odkurzanie stanie się przyjemne!

  L10 Pro posiada funkcję sterowania głosem. Wystarczy, iż powiesz " Alexa, włącz odkurzacz" i gotowe. Mieszkanie posprząta się samo. W dodatku, produkt od Dreame łączy się z innymi urządzeniami gospodarstwa domowego za pośrednictwem aplikacji Mi Home.

  Zawartość opakowania Robot Dreame L10 Pro Stacja ładująca Szczoteczka do czyszczenia kabel zasilający Zbiornik na wodę Mop Szczotka boczna Instrukcja obsługi Specyfikacja firma Dreame Model L10 Pro rozmiary 350 x 350 x 96.8mm Waga 3.7kg Maksymalny czas pracy 2.5 godziny Czas ładowania Do 2.5 godziny Kompatybilność Aplikacja Mi Home, Amazon Alexa rodzaj połączenia bezprzewodowego Wi-Fi 2.4 GHz Napięcie 100-240V ~ 50/60Hz 0.5A Moc znamionowa 46W Moc ssania 4000Pa Poziom hałasu 65dB objętość baterii 5200mAh objętość zbiornika na kurz 570ml pojemność zbiornika na wodę 270ml kolor Czarny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eta. Ranking TOP10 modeli

Setti+ RV500 Smart

Setti+ RV500 Smart Najniższa Cena Online

Setti+ RV500 Smart - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Setti+
 • Pełna nazwa odkurzacza: Setti+ RV500 Smart
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki postępowemu designowi obudowa robota sprzątającego SETTI+ RV500 Smart została pozbawiona wszelkich wystających krawędzi. To sprawia, iż urządzenie bez przeszkód pokonuje domowe zakamarki, nie blokując się. Robot uwydatnia się niewielką wysokością - to tylko 7 cm! Tak niewielki wymiar pozwala mu na precyzyjne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach: pod łóżkiem, kanapą czy szafkami....

Xiaomi Pro10030680022

Xiaomi Pro10030680022 Najniższa Cena Online

Xiaomi Pro10030680022 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Pro10030680022
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  L10 Pro to wydajne urządzenie sprzątające, które nie tylko odkurzy podłogi,również umyje je. Robot posiada zbiornik na wodę o pojemności 270ml. Bez żadnych przeszkód radzi sobie z uporczywymi plamami na podłodze....

Tefal RG7455

Tefal RG7455 Najniższa Cena Online

Tefal RG7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7455
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje równocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry łatwo wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i z łatwością posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Instynktowna obsługa powoduje,prosto możesz zapomnieć opracy urządzenia, równocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi staranne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  przystosuj do Twoich potrzeb Robot został wyposażony w 3 stopnie mocy: Eco, kanon iBoost, aby móc dostosować odkurzanie do typu powierzchni i ilości zabrudzeń. Ponadto, dla słusznej sprawności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie powiększyć moc urządzenia, gdy odszuka się ono na dywanie.

  Sprawdza się w rozmaitych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 zróżnicowane tryby sprzątania, dzięki którym dostosujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zaimplementowaniu żyroskopu tryb ten gwarantuje dokładne i metodyczne odkurzanie całego wnętrza, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu zapewnia miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy potrzebne jest staranne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  dokładne odkurzanie W serii S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • zastosowany żyroskop gwarantuje logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technika czujników pomiaru odległości wraz z kamerą staranne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody i zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Znakomite eliminowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej skuteczności nadzwyczajnie sprawdzi się do usuwania sierści i kurzu, a dopełniające akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swoim domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  znajdziesz tam jeszcze pora...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *