Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające do 1500 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi MoP2

Xiaomi MoP2 Najniższa Cena Online

Xiaomi MoP2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi MoP2
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra Czarny Mi Robot Vacuum-Mop 2 Ultra Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra to świeże podejście do inteligentnego sprzątania - Najwyższa moc czyszczenia, samoczynne opróżnianie pojemnika na kurz (Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie) Opróżnij pojemnik w 10 sekund Dwukanałowa konstrukcja do zbierania kurzu i przepływ powietrza 16500 Pa do szybkiego opróżniania pojemnika na kurz odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  samoczynny mechanizm zbierania kurzu może uniemożliwiać zatykaniu się z wyższą sprawnością, gwarantując, iż odkurzacz może działać płynnie i efektywnie poprzez cały czas. Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie.

  Worek na kurz o dużej obszerności 4L Oprócz tego, że Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra jest nieskomplikowany w użyciu i łatwy do przenoszenia, worek na kurz ma 10 razy większą pojemność aniżeli pojemnik do samoczynnego opróżniania.

  Stacja dokująca do samoczynnego opróżniania sprzedawana oddzielnie. Super moc ssania 4000 Pa Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra został zaopatrzony w wysokowydajny silnik bezszczotkowy, zagwarantuje długotrwałe, silne ssanie, żeby oczyścić kurz, sierść zwierząt i skażenia z pęknięć, szczelin i pod łóżkiem.

  Wykorzystuje pojemnik na kurz o wielkiej obszerności 550 ml. Przystosuj moc ssania z czterech dostępnych stopni. Trwała i długa żywotność baterii Akumulator o wielkiej pojemności 5200 mAh pozwoli na wyczyszczenie mieszkania bez zapotrzebowania częstego ładowania odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra.

  Spełnij zróżnicowane potrzeby w zakresie sprzątania Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultraposiada inteligentny, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę powoduje, iż woda będzie dozowana równomiernie, zapobiega wyciekom a także obsługuje trzystopniową kontrolę przepływu wody,starannie wyczyścić podłogę w domu.

  Aktywne unikanie przeszkód Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra wyekwipowany jest w technikę unikania przeszkód 3D, może wykrywać kontury dziecięcych zabawek, przewodów i innych przeszkód oraz odpowiednio wcześniej zwalniać żeby je ominąć dzięki czemu zapobiega kolizji i plątaninie.

  Unika utknięcia pod szafkami Przedni detektor ToF może precyzyjnie lokalizować informacje przestrzenne i natychmiast unikać wąskich obszarów poniżej wysokości odkurzacza Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra. Bezpieczne sprzątanie przy schodach sensor klifu pod robotem natychmiast mierzy wysokość spadku.

  Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra zbliżając się do krawędzi stopnia, zatrzymuje się i obraca bez ryzyka spadku ze schodów. Dokładne skanowanie i sprawne pokrycie technologia nawigacji laserowej LDS nowej generacji dokładnie skanuje środowisko domowe i Xiaomi Mi Vacuum-Mop 2 Ultra natychmiast odwzorowuje rzeczywisty wzór.


iRobot Roomba i3

iRobot Roomba i3 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba i3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba i3
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  OPIS PRODUCENTA Roomba i3 (i3152) Robot odkurzający Robot odkurzający iRobot Roomba i3 (i3152) z funkcją mapowania i łączności Wi-Fi. 2 gumowe szczotki do wszystkich powierzchni.
  • Inteligentna nawigacja liniowa
  • wspaniały dla właścicieli zwierząt domowych
  • Personalizowane sugestie sprzątania
  • Ładowanie i wznawianie sprzątania
  • Kompatybilność z asystentami głosowymi

  sprawdź iRobot Roomba i3 w akcji marka iRobot ma ponad 30 lat doświadczenia w dziedzinie robotyki i innowacji, a na całym świecie sprzedała ponad 30 milionów robotów domowych. Niezależnie od tego, czy wybierzesz urządzenie Roomba, Braava czy oba – Twoje podłogi otrzymają specjalistyczną opiekę, której potrzebują.
  Porusza się celowo i logicznie Inteligentna nawigacja liniowa wykorzystuje czujniki monitorowania podłogi do celowego i logicznego sprzątania podłóg w równych rzędach. Gdy akumulator jest bliski rozładowania, robot jedzie do stacji dokującej, ładuje się, a następnie wznawia sprzątanie od miejsca, w którym zostało przerwane, dzięki temu cały Twój dom będzie zawsze lśnił czystością. Brud nie ma szans Wciąga uporczywy brud i skażenia dzięki 3-stopniowemu systemowi sprzątania, który wykorzystuje podwójne gumowe szczotki do wszystkich powierzchni, szczotkę do sprzątania przy krawędziach i w narożnikach oraz 10-krotnie większą siłę zasysania podnoszącego*.
  Jedzie tylko tam, gdzie jest niezbędny technika Reactive czujnik chroni robota przed zaklinowaniem, a Dirt Detect pozwala mu zintensyfikować sprzątanie tam, gdzie jest ono najszczególniej konieczne, tj. W najistotniej zabrudzonych miejscach w domu. Sprzątaj bez kiwnięcia palcem Rób dalej to, co robisz. Za pomocą aplikacji iRobot lub asystenta głosowego Google lub Alexa** po prostu powiedz, że robot ma posprzątać – i gotowe.
  genialny duet sprzątający Dzięki technice Imprint Link robot odkurzający Roomba i3 i robot mopujący Braava jet m6 mogą znakomicie ze sobą współpracować. Skrupulatnie posprzątają podłogi w Twoim domu, a Ty nie musisz choćby kiwnąć palcem.
  Ciągle staje się lepszy W firmie iRobot stale polepszamy oprogramowanie robotów, wykorzystując najnowsze technologie i bezprecedensowe funkcje***. Regularnie wysyłamy je bezpośrednio do Twoich robotów, by stawały się coraz ulepszone.
  niezawodność poparta usługami – to nasze zobowiązanie dotyczące robotów formujemy trwałe roboty z myślą o Twoim komforcie i ich bezawaryjności. Nasza obsługa klienta zawsze chętnie Ci pomoże. Jeśli kiedykolwiek będziesz potrzebować pomocy, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów i postaramy się jak najszybciej przywrócić funkcjonalność robota.
  Twoja prywatność jest naszym priorytetem Dokładamy wszystkich starań, by zapewnić najwyższe standardy ochrony prywatności; Twoje dane są prywatne, bezpieczne i są używane do poprawy jakości usług, funkcjonalności i produktywności robota.
  Oryginalne części Robot odkurzający Roomba ma modułową budowę, większość części można w miarę upływu czasu wymienić, aby wydłużyć żywotność robota Roomba, a akcesoria, takie jak świeże filtry i wirtualne ściany można dokupić osobno. Dzięki oryginalnym częściom marki iRobot jakość robota Roomby pozostaje zabezpieczona.
  właściwości towaru iRobot Roomba i3 I315240 informacje techniczne
  wyróznione
  Funkcje
  dane fizyczne
  Zasilanie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Maxcom. Ranking TOP10 modeli

iRobot Roomba e6

iRobot Roomba e6 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Inteligentnie Znajduje kurz i brud: używając opatentowanej technice Dirt Detect, robot odkurzacz iRobot Roomba e6 przy pomocy optycznych i akustycznych czujników wynajduje miejsca bardziej zabrudzone i koncentruje pracę na ich starannym wysprzątaniu. Sprząta wzdłuż ścian:udoskonalona szczotka boczna dedykowana do sprzątania przy krawędziach jest ustawiona pod kątem 27 poziomów, by wymiatać zabrudzenia wzdłuż krawędzi i w narożnikach Nie musisz specjalnie przygotowywać wnętrza: rośliny, posłania zwierząt, lampy - to one powodują iż dom jest domem i nie stanowią dla iRobota przeszkody. Robot do odkurzania iRobot Roomba e6 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Nie musisz specjalnie robić porządku, żeby mogła odkurzyć mieszkanie. Czyści podłogę pod sofą i krzesłami: niski profil pozwala Roombie czyścić pod większością mebli, więc brud nie ma miejsca do ukrycia. Nie spadnie ze schodów: dzięki czujnikom wysokości robot odkurzacz iRobot Roomba e6 unika schodów i innych niebezpiecznych uskoków. Prosto Nowy zmywalny pojemnik na brud: iRobot Roomba e6 zaopatrzona jest w niepowtarzalny pojemnik na brud, który można myć pod bieżącą wodą. Gwarantuje on jeszcze lepszą wygodę stosowania. 90 minut ciągłej pracy: nowy akumulator litowo-jonowy i udoskonalone oprogramowanie, pozwalają automatycznemu robotowi iRobot Roomba e6 na 90 minut nieprzerwanej pracy. Nietrudne i efektywne sprzątanie włosów i sierści zwierząt: Specjalnie profilowane, rozciągliwe gumowe szczotki, asygnowane do zróżnicowanych powierzchni, świetnie przylegają do podłogi, w tym paneli i dywanów. Dzięki temu robot odkurzacz iRobot Roomba e6 może codziennie sprawnie walczyć z brudem na Twoich podłogach. Naciśnij CLEAN, gdziekolwiek jesteś: połącz się z Twoim iRobotem Roomba i rozpocznij sprzątanie z każdego miejsca, w którym się znajdujesz, dzięki aplikacji iRobot HOME na urządzenia mobilne. Zaprogramuj zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, sprawdzaj zmiany statusów i raporty, korzystaj z dostępnego w aplikacji wsparcia. Nie wjeżdża tam gdzie nie chcesz: Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota odkurzającego Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode. Samoczynne dokowanie i ładowanie: odkurzacz robot Roomba e6 samoczynnie powraca do stacji dokującej po zakończonym sprzątaniu aby być za każdym razem gotowym do pracy. Czyści zgodnie z harmonogramem: Roombę można zaprogramować by odkurzała do siedmiu razy na tydzień. Czysto 5x większa moc ssąca*: 3-stopniowy system czyszczący AeroForce™ wykorzystuje specjalnie profilowane gumowe szczotki i silnik 2 generacji, co udoskonaloną sprawność i niższe koszty eksploatacji. Sprząta przy krawędziach i w narożnikach: wirująca szczotk...

Ecovacs Deebot Ozmo N8

Ecovacs Deebot Ozmo N8 Najniższa Cena Online

Ecovacs Deebot Ozmo N8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ecovacs
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ecovacs Deebot Ozmo N8
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  za każdym razem i wszędzie bezusterkowe czyszczenie Robot odkurzający i mopujący z funkcją dokładnego mopowania, a także sterowania. Wykorzystuj w życiu inteligentne rozwiązania. Ciesz się życiem. DEEBOT N8 DEEBOT N8 to robot odkurzający z funkcją mopowania, który wykorzystuje technikę OZMO™ do równoczesnego odkurzania i mopowania Twojej podłogi.

  Dzięki najnowszej technologii TrueMapping, potrafi stworzyć szczegółową i staranną mapę swojego otoczenia.* Urządzenie zagwarantuje jeszcze lepsze rezultaty czyszczenia** dzięki funkcji wykrywania dywanu, gdzie wykorzystuje obszerniejszą siłę ssania bez mopowania.

  Kompatybilność inteligentnego urządzenia sprawia, że sterowanie robotem jest jeszcze łatwiejsze. Automatycznie opróżniającą się stację w odcieniu gwiezdnej szarości albo perłowej bieli, można zakupić oddzielnie.

  Robot odkurzający DEEBOT N8 z funkcją mopowania to wspaniałe rozwiązanie do najróżniejszych rodzajów podłóg takich jak: dywany, podłoga laminowana, PVC, parkiet albo gres. Dla właścicieli zwierząt, robot odkurzający DEEBOT N8 to także praktyczne rozwiązanie umożliwiające higieniczne odkurzanie sierści kotów oraz psów.

  samoczynnie opróżniającą się stację w kolorze gwiezdnej szarości lub perłowej bieli można zakupić oddzielnie. * Możliwość przechowywania do dwóch map ** W porównaniu z DEEBOT OZMO 950 Odkurzanie z dużą mocą i eliminowanie kurzu choćby z dywanów Dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału i designu kanał ssący, jak też system podtrzymujący ciśnienie, optymalizują efektywność robota i gwarantują dużą moc ssania (do 2300 Pa).

  Praca robota DEEBOT N8 jest istotnie cicha. Najnowocześniejsza, zwinna szczotka i tryb Max+, usuną choćby skażenia, które wbiły się w dywan. Skrupulatne planowanie kolejności czyszczenia ECOVACS to lider technologiczny, który opracował technikę mapowania za pomocą lasera oraz technologię sterowania znaną jako TrueMapping dotychczas wykorzystywaną w przemyśle, a dzisiaj po raz pierwszy użytą w sektorze robotów domowych.

  W zaledwie kilka sekund, przy wykorzystaniu optymalnej technice DEEBOT N8 formuje mapę swego otoczenia, dzięki czemu bardziej bezpiecznie przemieszcza się po Twoim domu. Bezawaryjny sposób sterowania urządzeniem sprawne i precyzyjne czyszczenie Twoich podłóg.

  Odkurzanie i mopowanie w jednym kroku Dzięki systemowi mopowania OZMO™,urządzenie DEEBOT N8 potrafi jednocześnie odkurzać i mopować. W aplikacji można komfortowo ustawić cztery stopnie ilości wody w zależności od przeróżnych potrzeb, jak dodatkowo rodzajów podłogi.

  Zbiornik wody został specjalnie zaprojektowany z myślą o czyszczeniu znacznych powierzchni, dzięki czemu nie ma konieczności przerywania pracy w celu napełnienia zbiornika wody. Dzięki funkcji wykrywania dywanu, DEEBOT wyłapuje dywany, jak również trafnie dostosowuje tryb pracy poprzez zwiększenie siły ssania w trakcie odkurzania albo ominięcie tego obszaru...


Venibot N1 Max

Venibot N1 Max Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Miele. Ranking TOP10 modeli

Venibot N1 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Venibot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Venibot N1 Max
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający marki VENIIBOT N1 Max unowocześnia wyjątkową technikę mopowania z naciskiem. Oryginalny mechanizm równomiernie dociska mop do podłoża z siłą 10 N widocznie zwiększając produktywność mycia podłogi....

iRobot Roomba e5

iRobot Roomba e5 Najniższa Cena Online

iRobot Roomba e5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba e5
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  iRobot Roomba e5 - Czarna

  Najnowszy robot sprzątający firmy iRobot zaopatrzony w nowy kosz na zanieczyszczenia, silnik zaimplementowany w urządzenie i odświeżone konstrukcyjnie szczotki AeroForce. Automatyczny odkurzacz w dodatku konkretną baterie Li-ion, która pozytywnie wpływa na utrzymanie stałego czasu pracy robota.




  Aplikacja mobilna

  iRobot wyposażył swój najnowszy automatyczny odkurzacz w aplikacje przenośną. Zezwala na ona ustawienie harmonogramu pracy robota, podgląd zapełnienia pojemnika oraz rozpoczęcia pracy urządzenia w dowolnym momencie z dowolnego miejsca.




  iAdapt

  iRobot Roomba e5 porusza się chaotycznie
  - robot nie został zaopatrzony w technologie orientacji przestrzennej. Wykorzystuje zaprogramowane algorytmy jazdy. Urządzenie samo wybiera aktualną trasę modyfikując ją za sprawą danych o napotkanych przeszkodach, przekazywanych poprzez czujniki do płyty głównej. Samoczynny odkurzacz jest wstanie błyskawicznie modyfikować dany tor jazdy z uwagi na najróżniejszego typu utrudnienia, przeszkody.


  3-stopniowy system czyszczący AeroForce™

  producent iRobot zastosowała w automatycznych odkurzaczach Roomba system 3 – stopniowego sprzątania. Polega on na zbieraniu zanieczyszczeń przesz 2 gumowe szczotki AeroForce – (główna siła robocza urządzenia), wspomaganych poprzez szczotkę boczna, której zadaniem jest transport skażeń z miejsc trudno przystępnych w obszar pracy szczotek głównych, a także zbieraniu nieczystości ze szczotek przy pomocy silnika znajdującego się w robocie. Efektywny system gości w urządzeniach iRobot od początków kolekcji 600, jednak w modelu e5 nastąpiła aktualizacja konstrukcji przez zmianę umiejscowienia silnika – nie znajduję się już w koszu tylko w urządzeniu co efektywność pracy całego urządzenia.



  Dirt Detect

  Robot sprzątający ma system wykrywania pokaźniejszych zabrudzeń. Gdy w trakcie pracy napotka uciążliwe skażenia, poświęci więcej czasu na sprzątanie w danym terenie. Inteligentny system wspomaga urządzenie w osiągnięciu jak najwyżej wydajności sprzątania w trakcie realizowania swej pracy.



  Silnik

  Najnowszy odkurzacz samojezdny Roomba e5, wyposażony został w odmieniony względem poprzedników silnik. Lepsza oraz położenie turbinki, pozytywnie wpływają na rozszerzenie mocy ssącej urządzenia.


  Filtr powietrza

  W pojemniku na zanieczyszczenia znajduje się minimalny kartonikowy filtr powietrza AeroForce. Jego zadaniem jest zatrzymanie najdrobniejszych nieczystości przed wydostaniem się z pojemnika na brud wraz z czystym powietrzem do przestrzeni sprzątanej.



  Szczotki główne gumowe Dual Multi AeroForce

  Dwie szczotki główne z odnowioną kolorystyką stworzone z gumy, podczas pracy przylegają do podłoża zbierając zanieczyszczenia transportując je wprost do kosza na kurz. Zaimplementowana budowa szczotek AeroForce usprawnia robotowi prace na powierzchniach miękkich np. Dywany, wykładziny. Wałki wydajnie "przeczesują" podłoże eliminując wszelkie zanieczyszczenia, a także nadając powierzchni dywanowej efekt świeżości.


  Szczotka boczna

  Umiejscowiona z przodu robota w prawym rogu, wspomaga szczotki główne zagarniając w obszar ich pracy skażenia znajdujące się w miejscach trudno dostępnych np. Rogach pomieszczeń czy przy ścianach. Przedkłada się to na rozszerzenie wydajności i dokładności pracy automatycznego odkurzacza.


  Dual Mode

  iRobot Roomba e5 obsługuje wirtualną ściane nowej generacji. Korzystając z niej, użytkownik ma do wyboru jedną z dwóch funkcji:

  • Ściany - blokuje przejazd pomiędzy obszarami pracy o długości 3 metrów.
  • Pierścienia - Służy do tworzenia strefy, w którą robot ma nie wjeżdżać. Promień pierścienia ochronnego wynosi 60 cm od środka wirtualnej ściany.


  Funkcja Clean Spot

  iRobot Roomba e5 posiada 3 przyciski fizyczne. Jeden z nich odpowiada za aktywowanie funkcji clean spot. Polega ona na okresowym trybie sprzątania – automatyczny odkurzacz zatacza koła, rozszerzając obszar pracy z każdym wytwarzanym okrążeniem. Funkcja ta przydatna jest np. Gdy rozsypie się kawa, cukier, sól, mąka itp. Należy jedynie ustawić robota w miejscu zabrudzeń a on zajmie się resztą, gdy skończy poinformuje o tym użytkownika. Warto jednak pamiętać ze samoczynny odkurzacz będzie stał w miejscu i czekał na kolejne polecenia – nie zacznie samodzielnie pracy.


  Czujniki spadku

  automatyczny odkurzacz charakterystyczne czujniki odpowiedzialne za likwidacje ryzyka spadku urządzenia z krawędzi np. Schodów. Robot wykryje uskok i potraktuje go jak wirtualną ścianę, prędko zmieniając kierunek jazdy. Czujniki zapewniają bezpieczeństwo pracy automatycznego odkurzacza, co zwalnia użytkownika z kontroli nad przebiegiem sprzątania.



  Kosz na skażenia

  znaczna zmiana względem wszelkich poprzednich modeli iRobot Roomba. Z kosza usunięty został silniczek stwarzający siłę zasysającą. Wiatraczek znajduje się dzisiaj w robocie. Rozwiązanie to poprawiło siłę pobierania skażeń ze szczotek głównych. Umożliwiło w dodatku konserwacje pojemnika na zanieczyszczenia poprzez umycie go pod wodą, gdyż w jego konstrukcji nie znajdują się już żadne mechaniczne bądź elektroniczne podzespoły.


  Akumulator Li-ion

  Robot sprzątający wyekwipowany został w baterie litowo-jonową. Zagwarantuje ona płynność pracy urządzenia i brak efektu pamięci. Przekłada się to na stały czas pracy robota w trakcie procesu mimo nieuniknionej eksploatacji akumulatora.


  Harmonogram pracy robota sprzątającego

  iRobot Roomba e5 można za pomocą aplikacji zaplanować tygodniowy plan pracy. Indywidualne ustawienie momentu rozpoczęcia sprzątania zwalnia użytkownika z konieczności bycia w domu, gdy automatyczny odkurzacz ma pracować. Warto jednak pamiętać o regularnej konserwacji robota w celu uniknięcia usterek związanych z osadzaniem się brudu zbieranego na szczotkach, a także w koszu.


  samoczynny powrót na stacje ładującą

  iRobot Roomba e5 po zakończonym cyklu pracy lub w przypadku rozładowania, automatycznie powróci na stacje bazową w celu uzupełnienia energii. System ten gwarantuje ciągłość pracy i stałą gotowość robota do kolejnego sprzątania.


  dane technologiczne:
  • Producent: iRobot
  • Model: Roomba e5 - Czarna
  • Czas pracy: 90 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • wariant filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 33,5 cm
  • wysokość: 9,3 cm
  • Gwarancja: 3 lata / 36 miesiące




  Zawartość zestawu

  • iRobot Roomba e5 - czarna
  • Zintegrowana stacja lądująca
  • kabel
  • Wirtualna ściana Dual Mode (2 baterie AA załączone)
  • Dodatkowy filtr powietrza
  • Akumulator iRobot Li-Ion (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi i szybki start
  • Karta gwarancyjna w języku Polskim - Gwarancja 3 lat od daty zakupy.


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność marki International Robotics aby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania lub w jakikolwiek inny sposób używania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W przypadku naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.


Setti+ RV500 Smart

Setti+ RV500 Smart Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Technisat. Ranking TOP10 modeli

Setti+ RV500 Smart - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Setti+
 • Pełna nazwa odkurzacza: Setti+ RV500 Smart
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki postępowemu designowi obudowa robota sprzątającego SETTI+ RV500 Smart została pozbawiona wszelkich wystających krawędzi. To sprawia, iż urządzenie bez przeszkód pokonuje domowe zakamarki, nie blokując się. Robot uwydatnia się niewielką wysokością - to tylko 7 cm! Tak niewielki wymiar pozwala mu na precyzyjne sprzątanie w trudno dostępnych miejscach: pod łóżkiem, kanapą czy szafkami....

Eufy RoboVaC G10 Hybrid

Eufy RoboVaC G10 Hybrid Najniższa Cena Online

Eufy RoboVaC G10 Hybrid - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy RoboVaC G10 Hybrid
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz EUFY RoboVac G10 Hybrid z funkcją zamiatania i mopowania sprawi, iż Twoje podłogi będą czyste i połyskujące. Bardzo smukły odkurzacz bez wysiłku przesuwa się pod meblami i do trudno dostępnych miejsc....

Viomi V2

Viomi V2 Najniższa Cena Online

Viomi V2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Viomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Viomi V2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Wysokie ssanie 2100 Pa wyekwipowany w japoński silnik bezszczotkowy odkurzacz i dobrana kompozycja kanału powietrznego, powoduje, że możemy uzyskać ssanie do 2100 Pa. Kurz zostanie wchłonięty a Ty będziesz mógł radować się czystymi podłogami, nawet chodząc boso.

  Stosunek pojemnika na kurz do zbiornika na wodę jest skrupulatnie przypasowany, żeby uzyskać ulepszoną solidność. Jednocześnie, w trakcie mycia, może on wchłaniać cząsteczki kurzu z ziemi i zamiatać podłogę, aby uzyskać podwójne możliwości czyszczenia.

  Trzypoziomowy inteligentny system kontroli wody Dzięki potężnej technice kontroli wody, wyposażonej w wyrafinowany, sterowany elektronicznie zbiornik na wodę i mikro-sterowaną pompę wodną, ​​skuteczność wody może być skrupulatnie kontrolowana bez blokowania jej poprzez długi czas.

  Potrafi na dodatek wyczuć stan wody. Opanuj ogólny plan Odkurzacz ma nowy system skanowania laserowego LDS, który ma wielopoziomowe cele kalibracji i segmentowane algorytmy przypasowania, które mogą osiągnąć większą prędkość i większą precyzyjność.

  prędkość jest większa, unikanie przeszkód jest bardziej czułe, a zakres zbierania jest szerszy, co zezwala na precyzyjne porządki w Twoim domu. Samoczynny podział pomieszczeń Po pierwszym sprzątaniu automatycznie zidentyfikuję pomieszczenie i zapisze je.

  Przy kolejnym, posprząta według podziału wnętrza. To spore ułatwienie przy regularnych porządkach. Zaoszczędzisz swój czas i energię. Marka Xiaomi Model Viomi V2 Pro Zasilanie Akumulatorowe rodzaj akumulatora Litowo-jonowy (3200 mAh) Czas pracy bezprzewodowej 120 min Czas ładowania 240 min Moc 33 W objętość zbiornika na kurz 0,6 l Obszar działania 240 m² Czujniki Antykolizyjny Przeciążenia Uskoku podłoża Zbliżeniowy Krawędzi Przeszkód Wplątania frędzli i przewodów Schodów Odległości Zabrudzeń Funkcje robota samoczynny powrót do bazy Programator pracy Zasysanie próżniowe Zdalne sterowanie Wirtualna ściana samoczynne wyłączenie Tryby mocy ssania Silent standard Medium Turbo Szerokość artykułu 35 cm Wysokość towaru 9,45 cmsrebrny Komunikacja Komunikaty głosowe Wskaźnik stanu akumulatora Wskaźnik zapełnienia pojemnika Wskaźnik czystości filtra Opcje czyszczenia Mopowanie Polerowanie Odkurzanie Czyszczenie intensywne Sprzątanie miejscowe (SPOT) Napięcie akumulatora 240 V Odkurzacz samoczynny Viomi V2 PRO Zbiornik na wodę Pojemnik na kurz 2 x szczotka boczna Stacja dokująca Ładowarka Ściereczka do mopowania Instrukcja Obsługi Oryginalne Opakowanie...


Neebo Puppy R6

Neebo Puppy R6 Najniższa Cena Online

Neebo Puppy R6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Neebo
 • Pełna nazwa odkurzacza: Neebo Puppy R6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz automatyczny R6 Puppyoo o mocy ssania 2200 Pa. Wyekwipowany w pojemnik na kurz 420 ml i pojemnik na wodę 160 ml. Funkcja mopowania. Akumulator o obszerności 6400 mAh. Laserowy skaner LDS.



Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Cenione odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne do 1500 zł cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi do 1500 zł,
 • odkurzacze automatyczne do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne do 1500 zł, odkurzacz robot sprzątający do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach robotach do 1500 zł, ranking odkurzaczy robotów do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.