Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne iLife. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego iLife. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów iLife,
 • TOP5 chętnie kupowanych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające iLife. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iLife, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

iLife A8

iLife A8 Najniższa Cena Online

iLife A8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iLife
 • Pełna nazwa odkurzacza: iLife A8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  nowoczesność poprzez wygodę i estetykę Odkurzacze A8 to połączenie najnowocześniejszej technologii z wyrafinowaną estetyką. Przełomowa nawigacja PanoView pozwala na planowane, precyzyjne i głębokie czyszczenie w krótszym czasie.

  Górna osłona ze szkła w kolorze Mocca w surowym stylu sprawia, iż A8 sam w sobie jest wyrafinowaną dekoracją domu. Nawigacja PanoView: czyszczenie z wizją rewolucyjny system nawigacyjny PanoView w A8 wykorzystuje kamerę 360° do skanowania i tworzenia panoramicznego obrazu otoczenia.

  Trzy wbudowane procesory o wysokiej produktywności pomagają stworzyć własny schemat trasy, nie pomijając żadnych miejsc i nie powtarzając czyszczenia na tym samym obszarze. Po naładowaniu urządzenie wznawia czyszczenie według wcześniej wprowadzonych współrzędnych do systemu nawigacyjnego PanoView.

  System czyszczenia CyclonePower Szczotki boczne, szczotka główna i obfita siła ssania w A8 składają się na szczególnie dokładny system czyszczenia CyclonePower 3 Generacji. Przy pomocy szczotki głównej urządzenia zbiera okruszki i inne większe zanieczyszczenia z podłóg i dywanów, a szczotki boczne sprawnie zbierają brud i skażenia w kątach i krawędziach.

  solidne dysze robota zasysają następnie zanieczyszczenia do pojemnika.sprawne filtry wychwytują kurz i roztocza i zatrzymują je w pojemniku. Pozwalają na one także doprowadzanie świeżego powietrza z A8 do Twojego domu.

  Wielofunkcyjne szczotki A8 jest zaopatrzona w dwie zamienne szczotki - szczotka z włosiem czyszczącym jest mocnym narzędziem do zbierania brudu i czyszczenia dywanów, a gumowa szczotka najlepiej sprawdza się na twardych podłogach i do sprzątania sierści zwierząt bez jej plątania.

  Szczotki boczne wydajnie zbierają brud i zanieczyszczenia na rogach i krawędziach. Różnorodność czujników Robot stale skanuje otoczenie, dzięki temu nie uderza w meble, zabawki oraz nie spadnie ze schodów.

  Oprócz tego wyjątkowo pokaźne koła RoadRover stabilizują A8, gdy robot porusza się po przeróżnych powierzchniach i omija przeszkody. Dzięki wysokości zaledwie 72 mm A8 dociera i wychwytuje kurz i brud choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Piękno w prostocie Na A8 nie wyszukasz zbędnych przycisków i otworów - na górnej osłonie umieszczony jest tylko przycisk AUTO w celu zaspokojenia Twoich wizualnych i użytecznych potrzeb. Gładka i wytrzymała górna pokrywa ze szkła sprawia, iż A8 sama w sobie stanowi wyrafinowany wystrój domu.

  Specjalna powłoka nietrudne likwidowanie smug i odcisków palców. W zestawie Robot czyszczący iLife A8 w kolorze brązowym Pilot Filtr HEPA Ładowarka Stacja ładująca Gumowa szczotka Szczotka z włosiem Szczotki czyszczące Akumulator Instrukcja obsługi Specyfikacja dokumenty CE/GS/ROHS/FCC/CEC kolor Brązowy wymiary robota 310x310x72 mm rozmiary opakowania 458x400x140 mm Waga netto 2,76 kg Waga brutto 5,2 kg Napięcie znamionowe 14,4 V Moc znamionowa 22 W objętość zbiornika na kurz 0,3 l Moc ssania 950-1000 Pa System czujników OBS Przyciski Mechaniczny przycisk objętość akumulatora 2600 mAh Czas ładowania 200-350 min Czas pracy Około 150 min Hałas Max 65 dB Typy ładowania Manual Operation/Auto Tryby czyszczenia Auto, Sport, Edge, Max, Zig-Zag Nawigacja Tak - Panoview Tryb mycia Brak dopełniające tryby Tryb Self-Rescue uniemożliwianie kolizji zapobieganie upadkowi Planowane czyszczenie Czujniki Antykolizyjne - 10 czujników Antyupadkowe - 3 czujniki Ścienne - 2 czujniki Powrotu do stacji dokującej - 6 czujników Boczne szczotki Dwustronna szczotka Materiał wykonania Hartowane szkło prędkość 18 m / min Zasięg pilota 4 metry Maksymalny kąt podjazdu 15° Najechanie na przeszkodę 12 mm optymalne podłoże Płytka podłogowa, panele drewniane, dywan (Robot nie powinien zostać wyposażony w zbiornik z wodą poruszając się po dywanie) Napięcie wejściowe zasilacza sieciowego 100-240V (50/60Hz) Napięcie / natężenie wejściowe zasilacza sieciowego 19V/0.6A Napięcie znamionowe / natężenie znamionowe obciążenia 19V/0.6A

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne 360. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający iLife opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne iLife cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi iLife,
 • odkurzacze automatyczne iLife jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne iLife, odkurzacz robot sprzątający iLife cena, opinie o odkurzaczach robotach iLife, ranking odkurzaczy robotów iLife

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *