Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ parametry Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, aby móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje słuszną wilgotność podczas odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory szczególnie momentalnie i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co efektywnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i efektywny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o mnóstwo prostsze. Na urządzenie składają się funkcjonalny bezworkowy odkurzacz pionowy wykorzystywany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny upraszczający czyszczenie trudno dostępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli oraz system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA produktywnOŚĆ Niezwykła prędkość, produktywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka prędkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się wyjątkowo wydajne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technologii trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę nieprzeciętnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie typy podłóg twardych będą czyszczone w adekwatny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje wyśmienitą wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić zarówno wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zagwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin, a także zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  nieprzeciętnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszystkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszystkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz pozwala na genialne czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Nieprzeciętne zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..


Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego stanie na wysokości zadania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te potrzeby jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave doskonale sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest z zasady za dużą efektywność pracy, a także bezawaryjność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave asygnowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z rozmaitego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni oraz likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę zapewnia cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,wydajnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która uniemożliwia powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie rozmiary końcówki zezwalają na czyszczenie choćby najmniej przystępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz pozostał wyposażony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę tylko czystą wodą.

  Pojemnik, w którym mieści się brudna woda, można prosto zdemontować, co zezwala na szybkie pozbycie się zebranych zanieczyszczeń. Bezworkowa kompozycja Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz rewelacyjnie sprawdzi się w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ likwiduje nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m pojemność kubła na brud (l) 0.62 L łatwe czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt komfortowy, błogi w dotyku W komplecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak typ filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Nilfisk. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6409

Philips FC 6409 Najniższa Cena Online

Philips FC 6409 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6409
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurza i myje za jednym pociągnięciem

  zawsze pod ręką,pousuwać codzienne zabrudzenia

  • Akumulator litowo-jonowy 25.2V
  • zaimplementowany odkurzacz ręczny
  • System czyszczenia na mokro
  • Mini turboszczotka

  3-warstwowy filtr z niemiecką technologią wykrywa mikrodrobinki

  3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią lokalizuje ponad 90% szczególnie śladowych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości choćby 0,3 mikrona (sporo bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki temu uzyskasz czystsze powietrze.

  Bezworkowe zbieranie kurzu: opróżnianie pojemnika jednym ruchem — nietrudne i higieniczne

  Z nowym odkurzaczem bezworkowym PowerPro Aqua możesz opróżnić pojemnik na kurz bez konieczności dotykania kurzu.

  Bezprzewodowe czyszczenie: swoboda sprzątania w każdym miejscu

  Akumulator zezwala na bezprzewodowe wykorzystywanie urządzenia i swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Kabel nie stanowi już bariery — urządzenie nietrudne i bezproblemowe sprzątanie w przeróżnych pomieszczeniach.

  obfita swoboda manewrowania i mała waga komfortową obsługę

  spora swoboda manewrowania i niewielka waga nowego odkurzacza PowerPro Aqua wygodną obsługę.

  niezwłoczny montaż systemu czyszczenia na mokro

  Dzięki magnesom znajdującym się po obu stronach systemu czyszczenia na mokro można go prosto przypiąć do nasadki i odpiąć od niej.

  Nowy system czyszczenia na mokro o słusznej wilgotności dla twardych podłóg

  nieszablonowy system czyszczenia na mokro kontroluje uwalnianie wody, żeby zachować stosowną wilgotność na wszelkich twardych podłogach podczas sprzątania. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie lub w pralce.

  technika PowerCyclone gwarantuje wysoką wydajność odkurzania

  technologia PowerCyclone skuteczne odkurzanie za jednym pociągnięciem. Powietrze ekspresowo wpływa do komory PowerCyclone i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co wydajnie oddziela powietrze od kurzu.

  produktywny akumulator litowo-jonowy 25,2 V wystarcza na 1 godzinę odkurzania

  Dzięki efektywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 25,2 V można odkurzać bezprzewodowo poprzez 1 godzinę. Ładowanie można rozpocząć w dowolnym momencie — nie trzeba czekać na całkowite rozładowanie.

  Nasadka TriActive Turbo zapewnia dużą efektywność odkurzania dywanów

  Nasadka TriActive Turbo zapewnia dużą efektywność odkurzania twardych podłóg i dywanów. Zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza zapewniają zbieranie wszelkich zabrudzeń i kłaczków za jednym pociągnięciem.

  Mini turboszczotka do odkurzania materacy i sieści zwierząt

  Dzięki niewielkiej turboszczotce można prosto odkurzyć delikatne powierzchnie, takie jak kanapy, poduszki i materace. Jest ona na dodatek świetna do usuwania sierści zwierząt.

  Wkładki z mikrofibry

  Nowy odkurzacz PowerPro Aqua jest zaopatrzony w dwa typy wkładek z mikrofibry przeznaczone do zróżnicowanych powierzchni: 1) Uniwersalna wkładka z mikrofibry do regularnego czyszczenia na mokro — doskonała do takich powierzchni jak płytki. 2) Miękka wkładka z mikrofibry do czyszczenia bardziej delikatnych powierzchni, takich jak drewno. Wkładki z mikrofibry można prać ręcznie

  produkt
  marka
  Kod producenta
  FC6409/01
  EAN
  8710103782902
  dane Podstawowe
  Czarno-metaliczny
  załączone wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Wkładaka z mikrofibry
  Zasilacz
  Funkcje
  Pojemnik na kurz
  Filtry Worek na kurz techniczne
  Akumulatorowe
  Wyposażenie
  Ssawka szczelinowa
  Szczotka
  Fizyczne Praca bezprzewodowa
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czasNowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek. Starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro.

  w trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi. Wydajnie czyściUsuwa wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy.

  JetClean może być stosowany do najróżniejszego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 3000 obr/min. Likwiduje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, zapewniając genialne efekty czyszczenia.

  likwiduje ponad 99% bakteriiUsuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest stworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są jeszcze bakterie w ponad 99ciu %. System dwóch zbiornikówOdkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niż zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczeniaOdkurzacz Vileda zaopatrzony jest w podstawkę, która pozwala na jego przystępne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy na dodatek do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono użytkowane.

  System podwójnego odfiltrowaniaFiltr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący skutecznie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m / użyteczny w użyciuWyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m pozwala na szybkie i skuteczne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Kształt urządzenia nietrudne czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibryWałek czyszczący obracający się z szybkością 3000 obrotów na minutę tworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, co produktywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyodrębniony w niezależnych testach eksperckichW niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał bardzo korzystne noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wodyPozostałe pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Po włączeniu trybu mycia na mokro starczy przesunąć odkurzacz do przodu aby odkurzyć i zmyć podłogę w jednym czasie Po przesunięciu do tyłu płyn jest zasysany i są usuwane resztki wody Czyści przy użyciu samej wody, usuwając ponad 99% bakterii Odkurzacz Jet Clean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę: na czystą i brudną wodę System samooczyszczania usprawnia utrzymywanie odkurzacza w czystości Czyści do 70 m2 po napełnieniu zbiornika Sprawdza się w czyszczeniu powierzchni twardych kształt urządzenia usprawnia czyszczenie powierzchni pod meblami Wałek czyszczący, wytworzony jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien power, obraca się z prędkością 3000 obrotów na minutę, żeby zapewnić nieszablonową produktywność sprzątania JetClean wyrózniony w niezależnych testach eksperckich

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Hisense. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EP81-HB

Electrolux EP81-HB Najniższa Cena Online

Electrolux EP81-HB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP81-HB
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe dane artykułuw zestawie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę powerpro do zróżnicowanych powierzchni, elektroszczotkę z technologią mopowania powerpro mop, elektroszczotkę z technologią uv bedpropower+, ssawkę do delikatnych powierzchni, elastyczną końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, zbiornik na wodę,wychwytuje 99% kurzu*wielozadaniowy odkurzacz 4w1 z technologią aktywnego mopowania, który wychwytuje 99%* kurzu i którym odkurzysz wszystkie rodzaje podłóg, choćby 5 razy mocniej**.

  odkurzacz technikę aktywnego mopowania, progresywną technikę uv i daje możliwość polerowania podłóg. *progresywna budowa w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy.

  pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej odkurzacza **na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40ogskutecznie eliminuje plamy z podłóg*unikalna budowa szczotki powerpro mop z obrotowymi dyskami efektywnie zlikwiduje uporczywy brud a nawet zaschnięte plamy z podłóg twardych.

  zaopatrzone w silnik nakładki mopujące doszlifowane delikatną powłoką mikrofibry gwarantują ochronę przed zarysowaniem wszelkich rodzajów podłóg twardych. Szybkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę.*w kontraście do pasywnego mopowania, technologia aktywnego mopowania - power pro mop rotujących dysków z szybkością 260 obrotów/minutę.wysoka produktywność odkurzaniaindukcyjny silnik generuje 5-krotnie* pokaźniejszą moc ssania zapewniającą dokładne odkurzanie dywanów i podłóg twardych.

  odkurzacz wychwytuje aż do 99%** kurzu z odkurzanej powierzchni.*na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40og.

  **progresywna kompozycja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy. Pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej


Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka

Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell SpinWave 20522 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz myjący SpinWave marki Bissell jest poręcznym asystentem do sprzątania! Ten odkurzacz myjący został specjalnie zaprojektowany do delikatnych, drewnianych podłóg. Załóż miękkie podkładki i wlej specjalnie opracowaną formułę do czyszczenia. Delikatne działanie czyszczące przywróci naturalny lśnienie Twoim podłogom. Natryskiwanie na żądanie zapewni odpowiednią liczba wilgoci w trakcie czyszczenia brudu z podłogi. Miękkie podkładki nakładane na podstawę czyszczącą delikatnie pochłaniają brud bez drapania delikatnych powierzchni. Sprzęt jest lekki i nietrudny w manewrowaniu-dzięki obrotowemu układowi kierowniczemu i wadze mniejszej niż 5 kg, ten towar ułatwia mycie powierzchni wokół mebli. W komplecie znajdują się 2 podkładki myjące

Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  minimalne jest atrakcyjne


  Do czego się przydają takie nieduże akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie drobne przenośne urządzenia do zbierania niewiele znaczących zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To wspaniałe uzupełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są perfekcyjne żeby dotrzeć do niewiele znaczących, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Ekspresowo i produktywnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niedużym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba by było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o genialnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne nieprzystępne elektroniczne udogodnienia, zostały wytworzone na ogół po to,ekspresowo poradzić sobie z drobnymi zabrudzeniami na znikomej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości producenta Clatronic. Genialny design, błogi dla oka. Starannie dopasowany kształt, żeby jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest nieprzeciętnie lekki, funkcjonalny i wydajny. Zasilany akumulatorowo,posiada także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w całości można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni precyzyjność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Hisense HVC6464A

Hisense HVC6464A Najniższa Cena Online

Hisense HVC6464A - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hisense HVC6464A
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy firmy Hisense o mocy 400 W. Turbo szczotka jest wyekwipowana w oświetlenie oświetlenie 6 LED....

Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z mocną siłą ssącą Jakie są największe mocne strony odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o obszerności 260 ml szybkie i precyzyjne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka konstrukcja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki wyjątkowo bogaty pakiet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie krótkim czasem ładowania progresywny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia znaczny zbiornik na zanieczyszczenia suche o pojemności 550 ml Opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, usprawniając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyekwipowano w dodatkową turboszczotkę, która pozwala na umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają jednocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór przemywający o pojemności 260 ml, ma zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. By ją zamontować, wystarczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 stwarza konkretną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy rąk Jeśli chcesz, żeby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, iż wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 także jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz posiada przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika w trakcie odkurzania, starczy raz przycisnąć, aby urządzenie pracowało.

  To bardzo pozytywnie wpływa na komfort używania. Oświetlenie LED to skrupulatniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka w trakcie odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać choćby po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. W dodatku giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których typowo kryje się najwięcej kurzu.

  zaawansowana filtracja = powietrze przyjazne alergikom Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest proste, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku i inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, aby filtr gąbkowy,w dodatku wszystkie inne części były dokładnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, nad wyraz prędkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować choćby przez 45 minut!

  bez wątpienia ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! znaczny zbiornik, przystępne opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć choćby kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie skatalogowanych śmieci jest jednak proste i bezproblemowe. Starczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, by robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały zgromadzony kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest niezwykle prędkie. Przystępne dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W zestawie odszukasz wszystkie elementy niezbędne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, by odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, żeby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  perfekcyjnie wyekwipowany odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W komplecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w komplecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc nieznaczna turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka usprawniająca czyszczenie części odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE otrzymujesz 3 typy fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - świetny do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący bardzo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA skutecznOŚĆ PŁYNÓW powiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet posiada: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony posiadają płyny do robotów Clean$1872 rekomendowane do robotów mopujących i przemywających prawie każdej producenta wyjątkowo sprawne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny połysk, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają błogi zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z atestem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub większej obszerności należy stosownie zniżyć lub zwiększyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min pojemność zbiornika na zanieczyszczenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, pojemność litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg wymiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący opinie,
 • dobre odkurzacze myjące cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia,
 • odkurzacze myjące jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące, odkurzacz myjący cena, opinie o odkurzaczach myjących, ranking odkurzaczy myjących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *