Rankingi Odkurzaczy Myjących

Najlepsze odkurzacze myjące. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz myjący. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy myjących,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z funkcją mycia.

[TOP10] Odkurzacze myjące. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami z funkcją mycia, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7538T5 0,8l 550W Odkurzacz bezprzewodowy o mocy 550W, obszerności 0,8l, do 60 min pracy na jednym ładowaniu. Stacja ładująca montowana do ściany, przystępny w czyszczeni pojemnik.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Moc silnika: 550W Moc ssąca: 200W Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania: 3,5h Poziom hałasu: 86 dBa typ: Multi Cyclone objętość: 0,8l wariant baterii: Li-Ion Napięcie: 21,9 V System filtracji: HEPA ekran LED Zaskakujące efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Odkurzaj wydajnie najróżniejsze typy podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania.

  Silnik Digital Inverter firmy Samsung kreuje moc ssania wynoszącą nawet 200 W*. Aerodynamiczny zarys – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja sprawnie zatrzymuje nawet małe cząsteczki kurzu.

  * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl. 5.8. Wysoka sprawność Silnik Digital Inverter Dzięki mocy ssącej wynoszącej choćby 200 W* możesz odkurzać dużo wydajniej na każdej powierzchni, równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter zapewnia imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i stwarza ssanie o mocy nawet 200 W*. * Na podstawie testów wewnętrznych mocy ssącej na wlocie urządzenia bez akcesoriów w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl.

  5.8. ** Na podstawie testów wewnętrznych przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC60335-1 Cl. Skrajna moc ssąca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza adekwatną ścieżkę, która pozwala na zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje śladowe cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Elektroszczotka zbiera nieznaczne cząsteczki kurzu jednocześnie z dywanu, jak i z twardych podłóg.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 stopni ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest szczególnie proste, starczy jedno kliknięcie by ją odłączyć.

  * Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Min, Mid i Max. Wyniki mogą się różnić w zależności od jednostkowego używania. Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA* 5-warstwowy system filtracji HEPA lokalizuje aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny.

  Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z niewielkiej metalowej siatki wyłapują większe cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny.

  * System filtracji HEPA: High Efficiency Particulate Air filtration system (wysokowydajny system filtracji powietrza). ** Na podstawie testów wewnętrznych w trybie Max przeprowadzonych zgodnie ze standardem IEC62885-2 Cl.

  5.11. *** Przedział wielkości 0,3–10 µm odpowiada cząsteczkom w głównej mierze niedostrzegalnym gołym okiem, takim jak pyłki roślin czy pleśń. Wymienna, długodziałająca bateria nawet 1 godzina sprzątania** Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora.

  Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet poprzez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu prosto zastąpisz ją baterią zapasową***, by wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę.

  Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej efektywności choćby poprzez 500 cykli pracy****. * Wartość 3000 mAh na podstawie całkowitej objętości baterii, została jednak ograniczona do 2850 mAh w celu rozszerzenia trwałości ** przekazany czas pracy dotyczy małego zużycia energii bez zastosowania akcesoriów.

  *** Dodatkowa sprzedawana osobno w ramach akcesoriów.* *** Zachowuje 70% wydajności po 5 latach stosowania przy 100 cyklach rocznie, na podstawie pojemności baterii (2850 mAh). 1 proces oznacza całkowite zużycie mocy baterii po pełnym naładowaniu.

  Wyniki mogą się różnić w zależności od indywidualnego użytkowania. Na podstawie testów wewnętrznych. Starczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa optymalnie.

  Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i rodzaj używanej szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie.

  wygodna ładowarka Stacja ładująca rodzaju „2 w 1" Ciesz się obszerniejszą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju „2 w 1" łatwo dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, żeby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.

  Łatwy do umycia Pojemnik na kurz, który mo


Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ parametry Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, aby móc luźno czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  postępowy system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje słuszną wilgotność podczas odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory szczególnie momentalnie i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co efektywnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i efektywny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o mnóstwo prostsze. Na urządzenie składają się funkcjonalny bezworkowy odkurzacz pionowy wykorzystywany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny upraszczający czyszczenie trudno dostępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli oraz system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA produktywnOŚĆ Niezwykła prędkość, produktywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość choćby 300 km/h.

  Taka prędkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się wyjątkowo wydajne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technologii trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę nieprzeciętnie zaprojektowany odkurzacz umożliwia szybkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie typy podłóg twardych będą czyszczone w adekwatny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje wyśmienitą wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić zarówno wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka wydajność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zagwarantuje wysoką skuteczność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin, a także zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  nieprzeciętnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszystkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszystkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz pozwala na genialne czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Nieprzeciętne zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Vileda. Ranking TOP10 modeli

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego stanie na wysokości zadania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te potrzeby jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave doskonale sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o klasycznych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest z zasady za dużą efektywność pracy, a także bezawaryjność działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave asygnowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z rozmaitego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni oraz likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę zapewnia cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,wydajnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave został wyposażony w szczotkę z miękkiego włosia, która uniemożliwia powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Odpowiednie rozmiary końcówki zezwalają na czyszczenie choćby najmniej przystępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz pozostał wyposażony w dwa niezależne zbiorniki – na czystą i brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę tylko czystą wodą.

  Pojemnik, w którym mieści się brudna woda, można prosto zdemontować, co zezwala na szybkie pozbycie się zebranych zanieczyszczeń. Bezworkowa kompozycja Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz rewelacyjnie sprawdzi się w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ likwiduje nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m pojemność kubła na brud (l) 0.62 L łatwe czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt komfortowy, błogi w dotyku W komplecie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik prędkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak typ filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...


Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  minimalne jest atrakcyjne


  Do czego się przydają takie nieduże akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie drobne przenośne urządzenia do zbierania niewiele znaczących zanieczyszczeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To wspaniałe uzupełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są perfekcyjne żeby dotrzeć do niewiele znaczących, ciasnych i trudno przystępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Ekspresowo i produktywnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki niedużym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Zawsze gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W przypadku takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba by było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o genialnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne nieprzystępne elektroniczne udogodnienia, zostały wytworzone na ogół po to,ekspresowo poradzić sobie z drobnymi zabrudzeniami na znikomej powierzchni. Lecz nie warto sięgać po pierwszy lepszy z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości producenta Clatronic. Genialny design, błogi dla oka. Starannie dopasowany kształt, żeby jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest nieprzeciętnie lekki, funkcjonalny i wydajny. Zasilany akumulatorowo,posiada także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w całości można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni precyzyjność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  zastosowany schowek na kabel zasilania 12V
  *Electrolux EP81-HB

Electrolux EP81-HB Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące Philips. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EP81-HB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP81-HB
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe dane artykułuw zestawie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę powerpro do zróżnicowanych powierzchni, elektroszczotkę z technologią mopowania powerpro mop, elektroszczotkę z technologią uv bedpropower+, ssawkę do delikatnych powierzchni, elastyczną końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, zbiornik na wodę,wychwytuje 99% kurzu*wielozadaniowy odkurzacz 4w1 z technologią aktywnego mopowania, który wychwytuje 99%* kurzu i którym odkurzysz wszystkie rodzaje podłóg, choćby 5 razy mocniej**.

  odkurzacz technikę aktywnego mopowania, progresywną technikę uv i daje możliwość polerowania podłóg. *progresywna budowa w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy.

  pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej odkurzacza **na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40ogskutecznie eliminuje plamy z podłóg*unikalna budowa szczotki powerpro mop z obrotowymi dyskami efektywnie zlikwiduje uporczywy brud a nawet zaschnięte plamy z podłóg twardych.

  zaopatrzone w silnik nakładki mopujące doszlifowane delikatną powłoką mikrofibry gwarantują ochronę przed zarysowaniem wszelkich rodzajów podłóg twardych. Szybkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę.*w kontraście do pasywnego mopowania, technologia aktywnego mopowania - power pro mop rotujących dysków z szybkością 260 obrotów/minutę.wysoka produktywność odkurzaniaindukcyjny silnik generuje 5-krotnie* pokaźniejszą moc ssania zapewniającą dokładne odkurzanie dywanów i podłóg twardych.

  odkurzacz wychwytuje aż do 99%** kurzu z odkurzanej powierzchni.*na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40og.

  **progresywna kompozycja w połączeniu z mocą ssącą generowaną przez silnik cyklonowy. Pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej


Samsung VS20A95973W

Samsung VS20A95973W Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95973W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95973W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  najważniejsze atrybutystacja czyszcząca all-in-onestacja all-in-one jest zintegrowaną z odkurzaczem bespoke jet stacją czyszczącą i ładującą. Automatycznie eliminuje zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem dzięki technologii air pulse™.najwyższy poziom czystości samsungwielowarstwowy system filtracji w odkurzaczu zapewnia niemal absolutną czystość, usuwając aż do 99,999%* niepokaźnego kurzu i alergenów, a specjalny worek w stacji czyszczącej ogranicza aż do 99,9% rozprzestrzenianie się bakterii**.*testy slg wg normy iec 62885-2, cl.5.11, w trybie maksymalny dla cząsteczek o wielkości od 0,5 do 4,2 µm.

  rezultaty mogą się różnić w zależności od sposobu używania.**badania fiti, wg normy ks k 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, e-coli i pałeczki ropy błękitnej.wysoka moc i sprawnośćwysoka moc silnika aż do 580w* produktywne sprzątanie.

  pozwala starannie odkurzać równocześnie podłogi jak i miękkie dywany, ciesząc się perfekcyjnymi efektami sprzątania.*testy wewnętrzne wg normy iec60335-1 cl.10.automatycznie opróźnij pojemnik i naładuj odkurzacz równocześniestacja czyszcząca all-in-onestacja all-in-one jest zintegrowaną z odkurzaczem bespoke jet stacją czyszczącą i ładującą.

  automatycznie usuwa zawartość pojemnika na kurz jednym przyciskiem i to bez wzbijania kurzu w powietrze. Technologia air pulse™ powoduje, że pojemnik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka w stacji czyszczącej, nie dopuszczając do wyciągania się drobinek kurzu do otoczenia, a specjalny worek na kurz zamontowany w stacji aż do 99,9%* ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii.a bespoke jet with a full dustbin is placed on the all-in-one clean station.

  the battery charges and, with one touch, the dust drops into the clean station. Blue streaks illustrate the powerful suction. A certification appears indicating slg dust retaining capability to trap 99.999%" of fine dust.*badania fiti, wg normy ks k 0693:2016 dla bakterii gronkowca złocistego, pneumokoków, e-coli i pałeczki


Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, żeby przeznaczyć go na to, co najistotniej uwielbiasz!

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Moc: 400 W objętość zbiornika na czystą wodę 640ml pojemność zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, aby zassać płyny i pousuwać resztki wody, aby podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści likwiduje wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy. JetClean może być stosowany do różnego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z prędkością 2800 obr/min.

  usuwa nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując nadzwyczajne efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii usuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wytworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  w trakcie czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są dodatkowo bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi przez system odkurzania na mokro.

  dzięki czemu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody aniżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i wygodny system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która umożliwia jego nietrudne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy jeszcze do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego przefiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący produktywnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / użyteczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym cyklu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i wydajne czyszczenie wielkich powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Zarys urządzenia przystępne czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wytworzony jest z kombinacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co efektywność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał szczególnie dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  dane technicznE:objętość zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw zawiera: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do dokładnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze myjące do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Samsung VS20R9079T7

Samsung VS20R9079T7 Najniższa Cena Online

Samsung VS20R9079T7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20R9079T7
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz SAMSUNG z kolekcji Jet 90 z silnikiem inwerterowym o mocy 550W....

Samsung VS20A95973B

Samsung VS20A95973B Najniższa Cena Online

Samsung VS20A95973B - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza myjącego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20A95973B
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Myjący
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowy nieustanna moc ssąca Czyść różne rodzaje podłóg z maksymalną mocą ssania w odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowym. Silnik Samsung Digital Inverter formuje moc ssania do 210 W.

  Z kolei aerodynamiczna budowa systemu powietrznego optymalizuje przepływ powietrza, a multicyklonowa filtracja produktywnie lokalizuje śladowe cząsteczki kurzu. Arcytrudna moc ssąca i czystsze powietrze Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone w odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowym możesz radować się czystszym powietrzem i ekstremalną mocą ssącą.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza stwarza stosowną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie wychwytuje niewielkie cząsteczki kurzu. Lekkość i wygoda odkurzania Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza Samsung Jet Bespoke VS20A95973B.

  Jego lekka kompozycja zagwarantuje maksymalną wygodę używania i zmniejsza obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,44 kg, a zatem o 24% mniej w sytuacji klasycznych odkurzaczy Samsung.

  dzisiaj bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. Wystarczy rzut oka i wiesz co się dzieje Kontroluj i konserwuj odkurzacz Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowy w sposób bardziej intuicyjny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków.

  Jeden rzut oka wystarczy, by sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii. Ekran prezentuje ostrzeżenia o problemach i proponuje możliwe rozwiązania, a podczas ładowania wyświetla aktualny poziom baterii.

  Skuteczne czyszczenie dywanów i twardych podłóg Ciesz się wyśmienitym czyszczeniem wszelkich rodzajów podłóg dzięki odkurzaczu Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowemu. Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera spore cząteczki kurzu z twardych podłóg.

  Nylonowe i gumowe włosie usprawnia czyszczenie dywanów, obracając się z szybkością 4000 obr/min. Głowica obrotowa 180° prosto zmienia kierunek, a do odłączenia pojemnika na kurz starczy jedno kliknięcie.

  Wszystkie akcesoria w jednym miejscu Przechowuj akcesoria do odkurzacza Samsung Jet Bespoke VS20A95973B bezprzewodowego w sposób uporządkowany, korzystając w tym celu z uchwytów do przechowywania akcesoriów.

  prosto je odszukasz i zabierzesz ze sobą wszędzie tam, gdzie ich Ci potrzeba. Możesz też naładować dwie baterie równocześnie i korzystać z bezustannego sprzątania.Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Znane odkurzacze myjące. TOP5 na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z funkcją mycia.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz myjący opinie,
 • dobre odkurzacze myjące cena,
 • ranking z odkurzaczami z funkcją mycia,
 • odkurzacze myjące jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z funkcją mycia:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze myjące, odkurzacz myjący cena, opinie o odkurzaczach myjących, ranking odkurzaczy myjących

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *