Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 2w1 do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 do 1000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

SHARP SA-VP3501AQ

SHARP SA-VP3501AQ Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP3501AQ - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP3501AQ
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:14 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 min;Moc wejściowa:150 W;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,65 l;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;wariant filtra:zmywalny;Waga:2,57 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;wymiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe...


SHARP SA-VP1551BR

SHARP SA-VP1551BR Najniższa Cena Online

SHARP SA-VP1551BR - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SHARP
 • Pełna nazwa odkurzacza: SHARP SA-VP1551BR
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:14 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:czerwony;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-czerwony;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:60 minut;Napięcie akumulatora:24 V;Nazwa filtra:EPA E12;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,65 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:max, normal;typ filtra:zmywalny;Waga:2,65 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:17 cm;wymiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:110 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator, uchwyt ścienny, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka szczelinowa;ekran:nie;Zasilanie:akumulatorowe...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 białe. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCS611P4

Bosch BCS611P4 Najniższa Cena Online

Bosch BCS611P4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS611P4
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz akumulatorowy pionowy Bosch BCS611P4A Nasz najlżejszy odkurzacz wielofunkcyjny pionowy. Z wymienną baterią z bezawaryjnego systemu elektronarzędzi Bosch Power for ALL linia zielona. NAJWAŻNIEJSZE właściwościPojemnik na kurz: rozmiar MPower For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.Czas pracy: do 30 min w trybie normalnymFiltr o długiej żywotnościWskaźnik ładowaniaIlość stopni mocy: 2Czas ładowania: 4 hNapięcie: 18,0 V Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji.Odkurzanie tak przystępne jak tylko się da.

  Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i elektroszczotką 2,3 kg. To powoduje,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać wszystkie miejsca od podłogi aż po sufit.

  Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Perfekcyjny także w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, ponadto meble tapicerowane, a nawet sufit.

  luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek. Efektywnie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w użyteczne urządzenie, które jest doskonałe do odkurzania w samochodzie.

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - sprawne odkurzanie.Zasługujesz na naprawdę dobrą sprawność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w technologię silników bezszczotkowych, która sprawia, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką AllFloor Power Brush zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom.Chcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci trzeba pokaźniejszej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  technika silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom marki Bosch: Jako projektant i producent wysokowydajnych silników wykonanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią optymalne rezultaty sprzątania i łatwość użytkowania, ale także będą służyć przez lata.

  Oryginalny akumulator Bosch o długiej żywotności. Producent Bosch posiada ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy i ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie akumulatorów. Jako pionier w technologii akumulatorów zapewnia jakość, na której zawsze można polegać: dla znakomitych rezultatów.

  Oryginalny akumulator Bosch zagwarantuje długą żywotność, długi czas pracy, wysoką efektywność i łatwą obsługę dzięki niewielkiej wadze. Akumulator Bosch z innowacyjną technologią sprawia, iż sprzątanie domu jest tak wygodne i prędkie, jak to tylko możliwe.

  Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszelkich sprzętów w Twoim w domu. Większość sprzętów wykorzystuje zróżnicowane typy akumulatorów, co może integrować się z dodatkowymi kosztami użytkowania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.

  SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćEfektywne odkurzanie: Elektroszczotka AllFloor Power Brush i kompaktowy silnik cyfrowy TurboSpin pozwolą łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie.Silnik TurboSpin: wytworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.Czas pracy pojedynczego akumulatora 2.5 Ah:Do 30 min w trybie Normalnym bez elektroszczotkiDo 25 min w trybie Normalnym z elektroszczotkąDo 8 min w trybie Turbo z elektroszczotką HigienaFiltr o długiej żywotności: filtr typu Cartridge z membraną Pure Air i higienicznym filtrem wylotowym dla czystości wydmuchiwanego powietrza.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz i brak konieczności mycia filtra.Pojemnik na kurz: wymiar M.KomfortNajbardziej kompaktowy: luźne odkurzanie przy niepokaźnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji.Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – poł

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 do 1000 zł,
 • odkurzacze 2w1 do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 do 1000 zł, odkurzacz 2w1 do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach 2w1 do 1000 zł, ranking odkurzaczy 2w1 do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *