Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ parametry Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, by móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  innowacyjny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro gwarantuje stosowną wilgotność podczas odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory stanowczo błyskawicznie i przyspiesza dzięki odkształconemu przepustowi, co efektywnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua zaopatrzono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i skuteczny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 zaopatrzono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się funkcjonalny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny usprawniający czyszczenie trudno przystępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA skutecznOŚĆ Niezwykła szybkość, wydajne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga szybkość nawet 300 km/h.

  Taka prędkość sprawia, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się bardzo produktywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który użyto w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Efektywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę nieprzeciętnie zaprojektowany odkurzacz zezwala na szybkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie warianty podłóg twardych będą czyszczone w stosowny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje genialną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem lub bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku pokaźniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z zastosowaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody pozwalają na łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

  Wysoka skuteczność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, aby zebrać cały brud z podłóg. Wykorzystana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką wydajność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  znakomicie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszelkich podłogach. Bardziej efektywne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia znakomite czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki progresywnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Wyśmienite użycie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także polikwidować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..


Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin liczba stopni mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz wymiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, także meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest perfekcyjny do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Nietrudny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci nadaje się.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność sporo odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką wydajność dzięki zachowaniu adekwatnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu. To powoduje, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność. Łatwe odkurzanie sierści zawsze pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z komfortowym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszystkich poziomach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka produktywność. RobustAir System dla wysokiej skuteczności odkurzania choćby przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i za każdym razem gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Wydajność przystępne odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 srebrne. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6725

Philips FC 6725 Najniższa Cena Online

Philips FC 6725 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6725
 • Ilość ofert: 41
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis Gruntowne sprzątanie domu Maksymalna moc przez najdłuższy czas
  Nasadka zasysająca 360⁰
  Do 70 min, 28 min w trybie Turbo
  Miniturboszczotka, pakiet samochodowy
  Dodatkowy filtr Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu. Jeśli cenisz sobie najlepsze efekty, ustawieniem domyślnym urządzenia czyszczącego będzie dla Ciebie ustawienie MAX.
  w sytuacji odkurzaczy bezprzewodowych korzystanie z tego ustawienia nie za każdym razem jest osiągalne, ponieważ praca w trybie TURBO momentalnie zużywa baterię.
  A co powiesz na odkurzacz bezprzewodowy, którego bateria pozwoli Ci posprzątać cały dom?
  spośród odkurzaczy bezprzewodowych ten model eksponuje się najdłuższym czasem pracy w trybie Turbo*.
  Dzięki baterii litowo-jonowej najnowszej generacji wyczyścisz ponad 125 m² na jednym naładowaniu. Akumulator litowo-jonowy wystarcza nawet na 70 minut pracy.
  najróżniejsze potrzeby wymagają przeróżnych rozwiązań.
  Nasze trwałe akumulatory litowo-jonowe 25,2 V gwarantują do 70 minut czyszczenia w trybie Eco, 35 minut w trybie normalnym i 28 minut w trybie Turbo, zanim potrzebne będzie ponowne naładowanie urządzenia. Zbiera do 99,7% kurzu i brudu z każdym ruchem
  Kiedy sprzątasz, za każdym razem chcesz posiadać pewność, iż wszystko, co znajduje się na podłodze, zostanie usunięte przez urządzenie za jednym zamachem bez konieczności wielokrotnego przecierania tej samej powierzchni.
  unikalna nasadka zasysająca 360 zbiera do 99,7% kurzu i brudu, nie pozostawiając nic na podłodze!
  Dzięki opatentowanej technice zasysania 360 zbiera więcej kurzu i brudu ze wszelkich czterech stron nasadki, dzięki czemu każdy Twój ruch jest skuteczny! Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro Max 8000.
  komfortowe rozwiązanie na co dzień
  dzisiaj wystarczy Ci tylko jedno urządzenie, aby odkurzyć twarde i miękkie podłogi, meble, a nawet sprzątnąć tapicerkę w samochodzie. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii.
  Urządzenie posiada czytelny wskaźnik baterii, informujący o bieżącym poziomie jej naładowania. Cyfrowy silnik PowerCyclone 10 - wielka moc ssąca technologia PowerCyclone 10 daje bezawaryjną moc ssącą.
  Usunięcie wszelkich skażeń to dzisiaj żaden problem. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką Odkurzacz ręczny jest lekki i bez problemu przeniesiesz go w miejsca, które musisz posprzątać.
  Zakurzone meble czy brudna tapicerka w samochodzie to już przeszłość. Zintegrowane akcesoria
  W komplecie z odkurzaczem jest zintegrowana szczotka i szczelinówka.
  Pomogą Ci polikwidować brud z miejsc trudno przystępnych: usuną pajęczyny pod sufitem i kurz z rogów sofy. Mini elektro­szczotka Mini elektroszczotka, zaopatrzona w silniczek elektryczny, sprawnie pousuwa włosy czy sierść z miękkich powierzchni, takich jak fotele czy materace. Car kit. Specjalny zestaw samochodowy
  Specjalny zestaw samochodowy (sprężysty wąż, długa szczelinówka, miękka szczotka) zezwala na produktywne dotarcie do najdalszych zakamarków w środku samochodu, co istotnie ułatwia jego produktywne sprzątanie. praktyczny pojemnik na kurz. Ekspresowo i higienicznie
  Naciśnij przycisk zwalniający, wyciągnij pojemnik na kurz, zdejmij z niego pokrywkę i wysyp zabrudzenia do kosza na śmieci.
  Pojemnik możesz przemyć pod bieżącą wodą, a gdy wyschnie, włóż go z powrotem do urządzenia. Nasadka z podświetleniem LED.
  Widzisz choćby ukryty kurz. Z łatwością i większą wydajnością odkurzysz swoje mieszkanie.
  Jest to osiągalne za sprawą nasadki oświetlającej podłogę.
  za każdym razem dostrzeżesz i uprzątniesz choćby najmniejszy brud. Specyfikacja techniczna: Kolor: Czarny/niebieski Okres gwarancji: 24 miesiące wymiary (WxGxS) [cm]: 117 x 26 x22 cm Waga [kg]: 2,7 kg załączone wyposażenie: Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Akcesorium 2 w 1: szczotka/szczelinówka
  Dodatkowy filtr
  Wąż rodzaj
  Bezprzewodowy Poziom hałasu [dB]: 84 dB pojemność zbiornika [l]: 0,6 l Czas pracy w trybie ECO [min]: 70 min Napięcie [V]: 25,2 V wariant baterii: Li-Ion Czas ładowania [h]: 5 h rodzaj: Ręczny Sprzątanie bezprzewodowe Czas pracy w trybie TURBO [min]: 28 min Kod producenta: XC8049/01 Stan produktu: nowy

Philips FC 6168

Philips FC 6168 Najniższa Cena Online

Philips FC 6168 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6168
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz PowerPro Duo firmy Philips umożliwia dokładne odkurzanie twardych podłóg i dywanów. Technologia PowerCyclone utrzymuje wysoką moc ssania, co gwarantuje wysoką efektywność. Nasadka TriActive Turbo zbiera więcej kurzu i kłaczków za jednym pociągnięciem. Dokładne sprzątanie wszelkich wariantów podłóg! technologia PowerCyclone i nasadka TriActive Turbo -Moc 18V -Nasadka TriActive Turbo -Odkurzacz bezprzewodowy -technologia PowerCyclone rozmiary: 215 x 253 x 1150 mm technologia PowerCyclone gwarantuje maksymalną wydajność technologia PowerCyclone zapewnia staranne sprzątanie za jednym razem w dwóch skutecznych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi. 2) wykrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza. Nasadka TriActive Turbo zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem Nasadka TriActive Turbo gwarantuje najlepsze efekty odkurzania na twardych podłogach i dywanach: 1) Zmechanizowana szczotka zbiera cały kurz i kłaczki za jednym pociągnięciem. 2) Zoptymalizowany przepływ powietrza przez nasadkę zapewnia maksymalną efektywność sprzątania. Zasilanie akumulatorowe zagwarantuje swobodę odkurzania w dowolnym miejscu Akumulatory umożliwiające bezprzewodowe używanie urządzenia gwarantują swobodę odkurzania w dowolnym miejscu. Przewód nie stanowi już bariery — urządzenie nieskomplikowane i bezproblemowe sprzątanie w przeróżnych pomieszczeniach. Akumulatory litowe o dużej mocy (18 V) gwarantują długi czas pracy Baterie litowo-jonowe o dużej mocy (18 V) obszerniejszą wydajność standardowe baterie. Są także wyjątkowo lekkie, co zwiększa wygodę sprzątania. Urządzenie można prędko ustawić pionowo w dowolnym miejscu Odkurzacz można wygodnie ustawić w pozycji pionowej, zarówno z odkurzaczem ręcznym, jak i bez niego. Można go postawić w dowolnym miejscu, także w trakcie odkurzania. Zmechanizowana szczotka nasadki precyzyjnie zbiera sierść Nasadka TriActive Turbo wyposażona w zmechanizowaną szczotkę zezwala na zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin. Rewelacyjnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Funkcja 2 w 1 zezwala na odkurzanie podłóg i mebli Funkcja 2 w 1 to połączenie odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego, który nieskomplikowane odkurzanie podłóg i mebli. Maksymalna swoboda manewrowania zezwala na odkurzanie trudno dostępnych miejsc Odkurzacz PowerPro Duo pozwala dotrzeć do wszystkich zakamarków- przystępne odkurzanie przestrzeni pod kanapą, łóżkiem czy stołem. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchem — nieskomplikowane i higieniczne Pojemnik na kurz pozostał opracowany z myślą o opróżnianiu bezpośrednio do kosza na śmieci. Zastosowany system nietrudnego opróżniania jednym ruchem pozwala opróżnić odkurzacz bez kontaktu z brudem i konieczności wykorzystywania skomplikowanych procedur. Nieskomplikowane opróżnianie i higieniczne czyszczenie. 3-warstwowy filtr z niemiecką technologią namierza mikrodrobinki* 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wyłapuje ponad 90% nad wyraz nieznacznych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona (dużo bakterii, pyłków i alergenów jest w przybliżeniu tej wielkości). Dzięki temu uzyskasz czystsze powietrze. Urządzenie wydajne jak tradycyjny odkurzacz o mocy 2000 W Odkurzacz PowerPro Duo jest sprawny jak konwencjonalny odkurzacz o mocy 2000 W. Na podstawie testów wewnętrznych producenta Philips. Porównanie z modelami FC8455/FC8456. *Na podstawie testów wewnętrznych firmy Philips. Porównanie z modelami FC8455/FC8456.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 tytanowe. Ranking TOP10 modeli

Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  funkcjonalnY I PROSTY W OBSŁUDZE Odkurzacz bezworkowy 2764 Evo 2 in 1 łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy wyjątkowo ergonomiczny sprzęt upraszczający nam szybkie dotarcie do trudno dostępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd także nazwa cyklon) - wszystko po to,wydajnie oddzielić skażenia, które gromadzą się w pojemniku.

  objętość pojemnika wynosi 0,8 litra. Zagwarantuje to dłuższą pracę. DOTRZE W KAŻDE ZAKAMARKI Odkurzacz dwa w jednym, dzięki temu uzyskujesz w jednej cenie dwa rozwiązania. Odkurzacz ma możliwość odczepienia od głównej pionowej podstawy, co daje Ci niewielki podręczny sprzęt umożliwiający odkurzanie w trudno przystępnych miejscach.

  Należy do klasy A+, co oznacza iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. KLASA I MOC Odkurzacz wpisuje się w bardzo prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh.

  Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy nad wyraz mało miejsca do przechowywania. Zastosowany filtr HEPA10 pozwala zachować wyjątkową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza.

  rewelacyjnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na luźne sprzątanie. W zestawie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową.

  Moc urządzenia wynosi 600 W. Efektywność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A. AKCESORIA W komplecie odnajdziesz pomiędzy innymi wyjątkową szczotkę do tkanin, która pozwoli CI na odświeżenie tapicerki z wszelkich okruszków pozostawionych na jej powierzchni.

  ponadto warto pamiętać o wmontowanym filtrze HEPA10, który rozprawi się skutecznie z drobnoustrojami, bakteriami i wszystkimi drobinkami kurzu. Nieprzeciętnie nadaje się dla alergików. Filtr HEPA można śmiało oczyścić pod strumieniem bieżącej wody, pasuje do wielokrotnego wykorzystywania..

  MAGIA W TWOIM DOMU wspaniale oczyści zarówno podłogi, jak i każdy dywan. W kilka chwil odświeżysz swoje mieszkanie i zadbasz o nienaganną czystość. To wszystko dzięki technice cyklonowej oraz świetnemu filtrowi HEPA, który produktywność na twardych powierzchniach klasy A....


Leifheit 11926 Darmowa wysyłka

Leifheit 11926 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Leifheit 11926 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Leifheit
 • Pełna nazwa odkurzacza: Leifheit 11926 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  • Dwa urządzenia w jednym: akumulatorowy odkurzacz do podłóg i odczepiany akumulatorowy odkurzacz ręczny
  • Bez przeszkadzającego kabla - wydajny odkurzacz akumulatorowy do szybkiego odkurzania w każdym zakamarku
  • Wymienny akumulator litowo-jonowy 20V o długiej żywotności umożliwia odkurzanie poprzez 40 minut bez przerwy
  • Ssawka do podłóg z napędem elektrycznym i technologią DuoBristle: gęste miękkie i twarde włosie usuwa jednocześnie wielkie zabrudzenia

  jak i niewielki kurz

  • Bezworkowa technika cyklonowa: obfita siła ssania bez drogich wymiennych worków a w wyniku czego oszczędność pieniędzy
  • Odkurzacz do podłóg i odkurzacz ręczny mają dwa stopnie siły ssania: eco i turbo
  • Dzięki sześciu umieszczonym z przodu diodom LED zauważysz brud choćby w ciemnych zakamarkach i pod meblami
  • Miękkie kółka pozwalają na odkurzanie delikatnych podłóg takich jak panele podłogowe parkiety i podłogi winylowe
  • Ze stacją ładującą dzięki której odkurzacz jest zawsze gotowy do pracy
  • Z trzema różnymi ssawkami do odkurzacza ręcznego: szczotką do fug lub sufitu, a także do mebli tapicerowanych z nakładką w formie szczotki i bez
  • Składany drążek upraszcza przechowywanie
  • Filtr Easy Clean do mycia pod bieżącą wodą

  szczegóły produktu

  • Utrzymanie czystości naprawdę może być aż tak proste! Nowy odkurzacz akumulatorowy Regulus PowerVac 2in1 to wszechstronne urządzenie o pokaźnych możliwościach do codziennego odkurzania: produktywny odkurzacz do podłóg i praktyczny odkurzacz ręczny w jednym. Tym odkurzaczem wyczyścisz wszystkie podłogi, schody, a choćby trudno dostępne narożniki, bez przeszkadzającego kabla. Za pomocą odkurzacza ręcznego, a także optymalnych ssawek bezproblemowo odkurzysz meble, poduszki czy samochód, usuwając z nich kurz, okruchy i sierść. Wymienny akumulator litowo-jonowy 20V o obszernej mocy umożliwia odkurzanie nawet przez 40 minut. Elektryczna ssawka do podłóg produkowana w technice DuoBristle zagwarantuje czyste podłogi. Obracająca się szczotka ssawki o gęstym włosiu odkurza wyjątkowo starannie: twarde włosie likwiduje pokaźne zabrudzenia, a miękkie śladowy kurz. Bezworkowa technologia cyklonowa powiększa produktywność odkurzania. Jeżeli będzie niezbędna obszerniejsza moc, wówczas równocześnie odkurzacz do podłóg jak i odkurzacz ręczny można łatwo przełączyć z trybu „eco" na tryb „turbo" powiększając tym samym siłę ssania. To rozciągliwe i zwrotne urządzenie dotrze nawet do trudno dostępnych miejsc i bez problemu odkurzy podłogę nawet pod niskimi meblami. 6 umieszczonych z przodu diod LED pozwala dostrzec zabrudzenia na każdej podłodze i oświetla ciemne zakamarki. Miękkie kółka umożliwiają sprawne odkurzanie nie tylko płytek czy wykładzin dywanowych o krótkim włosiu, lecz także delikatnych podłóg takich jak parkiety, panele podłogowe czy podłogi winylowe, nie uszkadzając wrażliwych powierzchni. Po odkurzeniu po prostu opróżnia się pojemnik na kurz - bez worków i bez dodatkowych kosztów. Odkurzacz ma składany drążek, dzięki temu zajmuje nad wyraz niedużo miejsca. Po skończonej pracy można go też przechowywać na stacji ładującej. W ten sposób będzie zawsze gotowy do ponownego zastosowania. Bez kabla, obfita moc ssania i zawsze pod ręką - nowy odkurzacz akumulatorowy Regulus PowerVac 2w1 marki Leifheit!
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 zielone. Ranking TOP10 modeli

Raven EOR001

Raven EOR001 Najniższa Cena Online

Raven EOR001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Raven
 • Pełna nazwa odkurzacza: Raven EOR001
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:25 minut;Długość przewodu:0;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:grafitowo-niebieski;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:100 W;Model filtra (relacje):EFOR001;Napięcie akumulatora:22,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,7 litra;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:23 cm;rozmiary - szerokość:13 cm;wymiary - wysokość:111 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka, uchwyt ścienny;Szczotki, ssawki:ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki, turboszczotka;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Eta 6449 90000

Eta 6449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 6449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 6449 90000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty: wariant: pionowy, bezworkowy Może być stosowany jako odkurzacz ręczny 2 ustawienia mocy Zintegrowana elektroszczotka powiększa sprawność użyteczne diody oświetlające sprzątaną powierzchnię pojemność zbiornika na kurz: 0,55 l Poziom głośności: 80 dB Zasilanie: Li-Ion 21,6 V Filtr HEPA Czas pracy do 55 min Czas ładowania: 6h Składany uchwyt Miejsce do przechowywania akcesoriów wymiary: Szerokość artykułu 26.0 cm Wysokość produktu 115.5 cm Głębokość towaru 17.0 cm


Ariete 2757

Ariete 2757 Najniższa Cena Online

Ariete 2757 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2757
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ARIETE 2757 to bezworkowy odkurzacz pionowy 2w1 (ręczny i podłogowy) o mocy 120 W, dzięki któremu będziesz w stanie wyczyścić nie tylko podłogi,także kanapy, łóżka i mnóstwo innych miejsc, do których zwykły odkurzacz nie dociera.

Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1

Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1 Najniższa Cena Online

Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy marki Electrolux zasilany akumulatorowo, z pojemnikiem na kurz o obszerności 0.3 l i z systemem oświetlenia LED. Odkurzacz buduje hałas o natężeniu 79 dB....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1, odkurzacz 2w1 cena, opinie o odkurzaczach 2w1, ranking odkurzaczy 2w1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.