Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1 do 700 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 do 700 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 do 700 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 do 700 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ właściwości Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, aby móc luźno czyścić wszystkie rodzaje podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze choćby 60 minut.

  progresywny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje adekwatną wilgotność podczas odkurzania wszystkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W pakiecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon zagwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory wyjątkowo ekspresowo i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co sprawnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyekwipowano w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który umożliwia bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o mnóstwo prostsze. Na urządzenie składają się ergonomiczny bezworkowy odkurzacz pionowy używany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno dostępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli, a także system czyszczenia na mokro, który zezwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA efektywnOŚĆ Niezwykła prędkość, produktywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość choćby 300 km/h.

  Taka szybkość sprawia, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się szczególnie efektywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób choćby najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się wymianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Produktywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę doskonale zaprojektowany odkurzacz pozwala na prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie warianty podłóg twardych będą czyszczone w optymalny sposób dzięki unikatowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje wspaniałą wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w sytuacji pokaźniejszych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z zastosowaniem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, aby zebrać cały brud z podłóg. Zastosowana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zagwarantuje wysoką wydajność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych dzianin.

  genialnie pasuje dla właścicieli zwierząt domowych. Do użytku na wszystkich podłogach. Bardziej produktywne czyszczenie wszystkich typów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia znakomite czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie warianty twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Rewelacyjne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym z łatwością pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także pousuwać kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Łucznik. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  TEFAL TY6751 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i wbudowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia nieszablonową wygodę sprzątania. Towar cechuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z efektywną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia szybkie sprzątanie bez wysiłku. Wygoda i efektywność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić charakterystyczny odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli. Wszystko za jednym kliknięciem. Sprawne odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz dokładnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. Nowy rozmiar komfortu Ultralekki i praktyczny Lekka budowa i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Nietrudne przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, iż przechowywanie nie powoduje żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niesłychana wygoda odkurzania idealne rezultaty bez kabla Dual Force™ zagwarantuje swobodne odkurzanie bez kabla choćby do 45 minut w trybie znikomym. Nadzwyczajny zarówno do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania. Dłuższy czas pracy Ultrawytrzymała bateria Urządzenie wyposażone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! skrajnie efektywne odkurzanie technologia cyklonu wyśmienite rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować efektywnie przez długi czas. Prędkie i produktywne odkurzanie Ultralekka budowa Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia....

Ariete 2757

Ariete 2757 Najniższa Cena Online

Ariete 2757 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2757
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ARIETE 2757 to bezworkowy odkurzacz pionowy 2w1 (ręczny i podłogowy) o mocy 120 W, dzięki któremu będziesz w stanie wyczyścić nie tylko podłogi,jeszcze kanapy, łóżka i sporo innych miejsc, do których zwykły odkurzacz nie dociera.

Tefal TY6756

Tefal TY6756 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY6756 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6756
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:75 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR005203;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:ubraniowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:27,1 cm;rozmiary - szerokość:17,8 cm;rozmiary - wysokość:113 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Montiss CVC637 Darmowa wysyłka

Montiss CVC637 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Montiss CVC637 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Montiss
 • Pełna nazwa odkurzacza: Montiss CVC637 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz 2 w 1 Chicago marki Montiss to praktyczny, bezprzewodowy odkurzacz, który pasuje na dodatek do odkurzania cieczy w sytuacjach awaryjnych! Możesz przejść cały dom z tym odkurzaczem bezprzewodowym ponieważ działa na akumulatorze 12 V i posiada pojemnik na kurz o objętości 0,3 l.

Bestron AVC850 Darmowa wysyłka

Bestron AVC850 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Bestron AVC850 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bestron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bestron AVC850 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Porządki domowe staną się o dużo łatwiejsze z odkurzaczem AVC850A producenta Bestron. Odkurzacz jest wyekwipowany w poręczną rurę ssącą XL, a także nadający się do mycia filtr wydmuchiwanego powietrza. Urządzenie z łatwością wyczyści każdy zakamarek dzięki obrotowej turbo szczotce 180°, a także napędzanej silnikiem dyszy szczotki, zapewniającej optymalne rezultaty na twardych i miękkich powierzchniach.

  Model może służyć jednocześnie jako odkurzacz pionowy jak i ręczny.


Black&Decker SVJ520BF

Black&Decker SVJ520BF Najniższa Cena Online

Black&Decker SVJ520BF - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker SVJ520BF
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulatorowy, litowo-jonowy odkurzacz 2 w 1 od BLACK+DECKER czyni codzienne obowiązki domowe łatwymi i miłymi. Lekki, odłączalny, ręczny odkurzacz z miękką szczotką pasuje wspaniale do czyszczenia każdej powierzchni z kurzu, sierści zwierząt jak i okruchów z płatków śniadaniowych.

  Zasilanie akumulatorem w technologii Li-Ion o mocy 36 Wh zagwarantuje prędkie uprzątnięcie niewiele znaczących domowych zanieczyszczeń. Technologia Smart Charge - pełne naładowanie poniżej 5 godzin. Technika Smart Tech: detektor filtra sygnalizuje użytkownika o zapchaniu filtra i konieczności jego wyczyszczenia.

  technologia Smart Tech: sensor baterii - dioda LED sygnalizuje użytkownika o stanie naładowania akumulatora. Technika Smart Tech: czujka podłogi - optymalizacja czasu pracy odkurzacza, dzięki powiększeniu siły ssania na dywanach i przełączaniu na tryb Eco na twardych podłogach.

  Dostarczany z wkładem zapachowym - odświeża Twój dom przyjemną wonią naturalnej bawełny podczas sprzątania. Technologia bezprzewodowa 'grab & go' i o 15% niższa waga niżeli poprzedni model z akumulatorem NiMH zwiększają wygodę użytkowania.

  Funkcja wirowania Cyclonic Action umożliwia odwirowanie obszerniejszych drobin od filtra i utrzymanie stałej skuteczności zasysania. Konstrukcja z wąską końcówką niebywale zwiększa dostęp do wąskich przestrzeni i zakamarków.

  Zbiornik oraz filtry można odłączać i spłukiwać dla szybkiego wyczyszczenia. Znaczny otwór wlotowy końcówki pozwalana zbieranie pokaźniejszych drobin. Wysoka sprawność dzięki potrójnemu systemowi filtracji.

  klarowny, bezworkowy zbiornik na brud usprawnia sprawdzenie poziomu jego napełnienia i opróżnianie. Tryb Intelligent Boost - powiększenie siły ssania dla usunięcia nawet najistotniej niepodatnych drobin brudu.

  Baza ładująca dla nieskomplikowanego i wygodnego ładowania urządzenia....


Electrolux WQ61-40OG

Electrolux WQ61-40OG Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 czarne. Ranking TOP10 modeli

Electrolux WQ61-40OG - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ61-40OG
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 30% na wybrane urządzenia firmy Electrolux z kodem 21MDW9PL9A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Odkurzacz pionowy 2 w 1 z wyjmowaną jednostką ręczną to specjalista od wszelkich rodzajów podłóg.

  Electrolux Well Q6 WQ61–40OG jest wyposażony w technikę osiowego cyklonu i 5-stopniowy system filtracji. Oferuje 2 tryby odkurzania.


Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1

Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1 Najniższa Cena Online

Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux Well WQ61-40OG GreeN 2w1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy firmy Electrolux zasilany akumulatorowo, z pojemnikiem na kurz o pojemności 0.3 l oraz z systemem oświetlenia LED. Odkurzacz tworzy hałas o natężeniu 79 dB....

Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1

Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1 Najniższa Cena Online

Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Leifheit
 • Pełna nazwa odkurzacza: Leifheit RoTaro PowerVaC 2w1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy oczekują pokaźniejszej rozciągliwości przy odkurzaniu Zaletą odkurzacza bezprzewodowego Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V jest nie tylko brak kabla,najczęściej fakt, że może ono znakomicie pełnić funkcję zarówno bezprzewodowego odkurzacza podłogowego, jak i komfortowego odkurzacza podręcznego. Na tym polega jego uniwersalność – a przy tym gwarantuje nieograniczony zasięg. Brak worka i trwały akumulator Bezworkowa technika cyklonowa daje urządzeniu odpowiednią moc do skutecznego usuwania kurzu, a przy tym pozwala zaoszczędzić na zakupie drogich worków. System filtracyjny EPA wydajnie zatrzymuje kurz zasysany wraz powietrzem, a następnie wydmuchuje na zewnątrz znakomicie czyste powietrze. Trwały akumulator litowo-jonowy 20 V w odkurzaczu bezprzewodowym Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V może działać nawet do 40 minut – z niezmienną wydajnością dzięki technice BristlePro. Skuteczne likwidowanie brudu Gęste włosie turboszczotki efektywnie likwiduje brud ze wszystkich rodzajów podłóg. Cztery diody LED na froncie urządzenia pozwalają skrupulatnie namierzyć miejsca, gdzie typowo zbiera się się kurz, np. W ciemnych narożnikach albo pod meblami. Po zakończeniu sprzątania odkurzacz bezprzewodowy Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 20V odstawiamy do stacji ładowania, żeby w mgnieniu oka przygotować go do następnego zadania.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. TOP5 na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 do 700 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 do 700 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 do 700 zł,
 • odkurzacze 2w1 do 700 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 do 700 zł, odkurzacz 2w1 do 700 zł cena, opinie o odkurzaczach 2w1 do 700 zł, ranking odkurzaczy 2w1 do 700 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *