Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 2w1 Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 Deerma,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 Deerma. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje kryteria. Ergonomiczny design, wysoka wydajność, sporo możliwości wykorzystania - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością przypasujesz do swoich potrzeb. Możesz zastosować go zarówno jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego minimalna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu z łatwością przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to na dodatek ergonomiczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich doskonale spełni oczekiwania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nadzwyczajny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką ekspresowo i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją w dodatku do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  śladowa szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyekwipowane jest urządzenie, wydajne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa produktywną i wydajną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz prosto opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest ponadto niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele wydajnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza sprawia, iż będzie on nie tylko użytecznym, ale też eleganckim uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia znakomicie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli również zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 wyśmienicie sprawdzi się na dodatek w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego używania i aż 3 wymienne szczotki powodują,prosto dopasujesz go do swych potrzeb. Nowoczesny system filtracji efektywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego praktyczny design oraz 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania więc w wielu najróżniejszych użyciach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań

  W komplecie wyszukasz 3 praktyczne szczotki, przy pomocy których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka pozwala na staranne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza).

  wydajna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, odfiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i produktywny

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada tworzony z miedzi, sprawny silnik. Podkreśla go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość produktywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana budowa

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyposażone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, wbudowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma uzupełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza zapewnia rozszerzony komfort stosowania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 srebrne. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania i aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb.

  nowoczesny system filtracji produktywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design oraz 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Idealnie spełni oczekiwania więc w wielu najróżniejszych zastosowaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swoim domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i sporo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań W komplecie odszukasz 3 ergonomiczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na rozmaitych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka zezwala na dokładne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza). Sprawna filtracja skażeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i produktywny Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada wytwarzany z miedzi, skuteczny silnik. Podkreśla go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość sprawnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie genialnym wyborem. Precyzyjnie przemyślana konstrukcja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego sprawność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na dedykowanym do tego, zastosowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka usprawniające jej przesuwanie, a poręczny uchwyt odkurzacza gwarantuje zwiększony komfort używania. Specyfikacja marka Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 zielone. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 Deerma cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 Deerma,
 • odkurzacze 2w1 Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 Deerma, odkurzacz 2w1 Deerma cena, opinie o odkurzaczach 2w1 Deerma, ranking odkurzaczy 2w1 Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *