Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 Ariete. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 2w1 Ariete. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 Ariete,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 Ariete. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 Ariete, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony Najniższa Cena Online

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki czemu zyskujemy szczególnie funkcjonalny sprzęt ułatwiający nam prędkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technikę cyklonową. Oznacza to, że zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,sprawnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w bardzo prawidłową klasę energetyczną A+. Oznacza to, iż jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy szczególnie niewiele miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować nieszablonową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje choćby najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Nieprzeciętnie nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co zezwala na luźne sprzątanie.

  W komplecie wynajdziesz specjalistyczną szczotkę asygnowaną do podłóg i dywanów, szczotkę do oraz końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Skuteczność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa wydajności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔pojemność zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz innowacyjnego i wykwintnego wzornictwa produkt eksponuje podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki solidnemu silnikowi cyklonowemu oraz załączonym do zestawu akcesoriom - wspaniale nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest niezwykle sprężysty w działaniu, użyteczny i wszechstronny. Wyposażony w wyjmowany i prosty w czyszczeniu pojemnik na zanieczyszczenia, długi oraz zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący nawet najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technikaW odkurzaczu został zaimplementowany skuteczny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który zagwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w progresywny filtr EPA10, który zatrzymuje nawet najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt doskonały dla alergików. Wygoda i komfort stosowania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - sprawiają, że jest on niesamowicie lekki i komfortowy w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zagwarantuje dodatkowy komfort pracy oraz umożliwia dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie praktycznyZastosowana konstrukcja 2w1 sprawia, że odkurzacz pionowy można z łatwością przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, sprawdzi się nieprzeciętnie przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli i czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi oraz możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i łatwo odnajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyposażony w prosty do czyszczenia zbiornik na zanieczyszczenia, a także filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 zielone. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 Ariete opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 Ariete cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 Ariete,
 • odkurzacze 2w1 Ariete jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 Ariete, odkurzacz 2w1 Ariete cena, opinie o odkurzaczach 2w1 Ariete, ranking odkurzaczy 2w1 Ariete

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *