Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 ręczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego ręcznego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 ręcznych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 ręczne. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  poręczny odkurzacz, który zaskoczy Cię skutecznością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest dzisiaj dostępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki sprawnej pracy i komforcie używania stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników.

  To lekkie i ergonomiczne urządzenie zostało wyekwipowane w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej potrzebujesz. Skuteczność odkurzacza zagwarantuje moc ssania choćby 16000 Pa, a także 3 wymienne szczotki, które znajdą użycie w wielu różnorodnych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o obszerności 1,2 kg prosto opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i użytecznej konstrukcji DX118C możesz nim łatwo operować i posprzątać każdy kąt w swoim domu.

  To praktyczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy oraz ręczny. Używając go, z łatwością wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego nawet problemu.

  3 szczotki w zestawie W opakowaniu znajdziesz aż 3 warianty szczotek. Szczotka do podłóg nadzwyczajnie sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Produktywnie czyści panele, kafelki, a nawet dywany. Operowanie nią jest stanowczo proste i komfortowe.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka wyśmienicie nadaje się do odkurzania wgłębień w meblach albo klawiatury, a szczotka trójkątna spełni oczekiwania w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych tworzyw, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca sprawność Odkurzacz został zaopatrzony w efektywny silnik, który może pracować z prędkością nawet 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu osiągalne jest osiąganie tak obfitej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą skuteczność DX118C – za jego pomocą błyskawicznie pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo i higiena stosowania Korzystając z DX118C nie tylko precyzyjnie odkurzysz cały dom, lecz też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało zaopatrzone w skuteczny filtr HEPA, który świetnie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia wystarczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to sprawia, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Łatwo go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Wystarczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt mnóstwo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie uwydatnia się też prostym, a zarazem wyszukanym wzornictwem. Jego nowoczesny design, poręczna , a także imponująca funkcjonalność powodują, iż może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja producent Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V pojemność pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej niżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz rozmiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m kolor szary


Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Poręczny design, wysoka skuteczność, mnóstwo możliwości użycia - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go jednocześnie jako minimalny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego śladowa waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to też użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich wyśmienicie stanie na wysokości zadania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wyśmienity porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją w dodatku do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  drobna szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 sprawnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długookresową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa produktywną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co eksponuje urządzenie jest ponadto niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo sprawnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia świetnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 genialnie spełni oczekiwania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Eta 4449 90000

Eta 4449 90000 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 pionowe. Ranking TOP10 modeli

Eta 4449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 4449 90000
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Moneto Aqua Plus marki ETA z funkcją mopa, dostosowuje się do każdej powierzchni. 2 ustawienia mocy ssania. Praktyczne oświetlenie LED odkurzanego miejsca. Skuteczny akumulator litowo-jonowy zapewni do 50 minut pracy.

  Czas ładowania: 6 godzin. Nasadka mopująca o pojemności 150 ml pozwala na umycie do 40 m2 podłogi. Technologia Click & Clean zapewni nietrudne montowanie nasadki. Cyklonowy system filtracji z filtrem Hepa.

  ergonomiczny, składany uchwyt. Objętość zbiornika na kurz: 0.55 l. Poziom hałasu: 80 dB. Elektryczna szczotka obrotowa. Waga odkurzacza: 3.33 kg. W opakowaniu znajdują się: elektryczna szczotka z podświetleniem LED, ssawka szczelinowa, nasadka do mopowania, szczotka z śladowym włosiem, adapter, podstawa do ładowania i przechowywania akcesoriów....


Amica VM 9003

Amica VM 9003 Najniższa Cena Online

Amica VM 9003 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 9003
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM9003 Aqua Mop Ręczny 2w1 Bezprzewodowy odkurzacz pionowy, z elektroniczną regulacją mocy i dodatkowym zasilaniem w elektroszczotce. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Kolor: biały wariant odkurzacza: bezprzewodowy Pojemnik na kurz Czas pracy: 16-40 min Moc znamionowa: 150W objętość zbiornika na kurz:0,6L Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki AquaEffect - odkurzanie na mokro dzisiaj możesz jednocześnie odkurzać i myć na mokro podłogi w całym swoim domu!

  Odkurzacz wyekwipowany jest w specjalny system myjący – jeśli chcesz pousuwać nie tylko kurz,również brud i plamy, napełnij pojemnik na wodę, załóż nakładkę mopującą i przymocuj całość do szczotki i gotowe!

  Nakładka mopująca Specjalna nasadka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z chłonnego materiału potrafi zmyć choćby lepkie i zaschnięte plamy. Bezprzewodowa praca solidna bateria litowo-jonowa pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu.

  Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit! Filtr EPA/HEPA Wśród Was są alergicy albo minimalne dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie dopasowywać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu!

  Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z skażeń – choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To wspaniałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto!

  Czyste mieszkanie, czyste powietrze! Silnik BLDC Bezszczotkowy silnik zapewnia wyższą odporność i sprawność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku powoduje też, iż pracuje on ciszej. Ultra lekki teraz porządki przestaną być "ciężarem", a staną się zajęciem dosłownie lekkim i miłym!

  Dzięki zminimalizowaniu plastiku w obudowie i zaimplementowaniu lekkiego materiału, Twój odkurzacz jest poręczny i wygodny. Przemieszczanie się z nim po całym mieszkaniu, a także odkurzanie miejsc przy suficie, np.

  pajęczyn nie będzie stanowić już najmniejszej trudności. Koniec z dźwiganiem za sobą obfitego sprzętu! Wymienna bateria Odkurzacz Amica posłuży Ci bardzo długo. Oprócz bezawaryjnego silnika, urządzenie ma wymienną baterię litowo-jonową, która cechuje się wysoką skutecznością ładowania.

  Baterie możesz w dodatku bez problemów nabyć w serwisie Amica. Elektroniczna regulacja mocy Zbyt minimalne ssanie lub zbyt obszerny zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przystosuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni!

  Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko wydajniej i produktywniej odkurzać różnorodnego typu podłoża, ale też oszczędzić na rachunkach za energię! Podświetlenie LED elektroszczotki Podświetlenie LED podświetlna choćby najszczególniej niewidoczne miejsca.

  dopełniające zasilanie w elektroszczotce Dodatkowy zasilacz w elektroszczotce pozwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem. SPECYFIKACJA technicznA: Funkcjonalność Bezprzewodowa praca Podświetlenie LED elektroszczotki Elektroniczna regulacja mocy Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem praktyczny uchwyt i przyciski Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka SOFA Wieszak na ścianę na odkurzacz i akcesoria Akcesoria do szczelin i książek Dodatkowy filtr przed silnikiem Ssawka do szczelin Ssawka 2 w 1 Elektroszczotka Ładowarka dane technologiczne:obudowy: biały rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy rodzaj worka: pojemnik na kurz Tryb pracy: 16min/40min Moc znamionowa (W): 150 Czas pracy na pełnej mocy: 16 min Maksymalny czas pracy: 40 min Napięcie: 25,2V/230V Czas ładowania baterii: 4-6h uzupełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 pojemność worka / zbiornika systemu cyklonowego: 0.6 l Długość rury teleskopowej: 64 cm Poziom hałasu: 80 dB Wysokość netto: 1104 mm Szerokość netto: 244 mm Głębokość netto: 228 mm Waga netto: 3.1 kg Waga brutto: 4.84 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Deerma. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania oraz aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. Progresywny system filtracji wydajne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design oraz 5-metrowy kabel, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Wspaniale sprawdzi się więc w wielu różnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnorodnych zastosowań

  W zestawie odszukasz 3 poręczne szczotki, za pomocą których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka pozwala na precyzyjne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie, a także uchwyt na przewód odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada wytwarzany z miedzi, produktywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka usprawniające jej przesuwanie, a funkcjonalny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 srebrne. Ranking TOP10 modeli

Amica VM 8100

Amica VM 8100 Najniższa Cena Online

Amica VM 8100 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM 8100
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  EasyReach - zginana rura
  Rura odkurzacza zgina się, dzięki czemu czyszczenie przestrzeni pod sofą, łóżkiem czy komodą przestaje być problemem! Po prostu zwalniasz blokadę i zginasz rurę, a odkurzacz wjeżdża w szczeliny na głębokość nawet do pół metra. Odkurzasz szybko, skrupulatnie i komfortowo, bez zbędnego schylania.

  Odkurzacz 2 w 1
  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla obszerniejszej wygody w trakcie sprzątania. Urządzenie nieskomplikowane sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. Dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej masz możliwość odkurzenia samochodu lub mebli w salonie.

  Bezprzewodowa praca
  potężna bateria litowo-jonowa o mocy 21,6 V pozwoli Ci na wygodne sprzątanie bez konieczności przyłączania odkurzacza do kontaktu. Zasilanie akumulatorowe zapewni dotarcie do miejsc, do których dostęp wcześniej ograniczał przewód, takich jak samochód, schody czy nawet sufit!

  Filtr EPA / HEPA
  Wśród Was są alergicy lub nieduże dzieci? Odkurzanie nareszcie nie będzie zespalać się z tumanami pyłków, roztoczy i kurzu w powietrzu! Specjalny filtr we wnętrzu odkurzacza oczyszcza wydmuchiwane powietrze z zanieczyszczeń choćby tych powstających wskutek pracy samego silnika. To znakomite rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć w domu naprawdę czysto! Czyste mieszkanie, czyste powietrze!

  Elektroniczna regulacja mocy
  Zbyt nieznaczne ssanie lub zbyt duży zużycie mocy wobec Twoich potrzeb?przypasuj moc ssania odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni! Elektroniczna regulacja mocy pozwoli Ci nie tylko skuteczniej i produktywniej odkurzać rozmaitego rodzaju podłoża, lecz też oszczędzić na rachunkach za energię!

  Maksymalny czas pracy
  50 minut - dokładnie tyle czasu nieustannej pracy zapewnia Ci maksymalnie Twój nowy odkurzacz po naładowaniu. Ze spokojem zdążysz sprawnie odkurzyć choćby obfity dom.

  Wymienna bateria
  Możliwość zamiany baterii litowo jonowej o napięciu 25,2V na nową powoduje, iż odkurzacz charakteryzuje się pokaźniejszą żywotnością.

  Podświetlenie LED elektroszczotki
  Podświetlenie LED podświetlna choćby najmocniej niewidoczne miejsca.

  dodatkowe zasilanie w elektroszczotce
  Dodatkowy zasilacz w elektroszczotce umożliwia łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC
  Bezszczotkowy silnik gwarantuje wyższą trwałość i sprawność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku sprawia też, że pracuje on ciszej.

  Wieszak na odkurzacz i akcesoria
  Stacja montowana na ścianie albo szafie pozwala na komfortowe przechowywanie odkurzacza i akcesoriów.

  Czas pracy na pełnej mocy
  Akumulator zezwala na nieustanną pracę odkurzacza poprzez 20 minut.

  Tryby pracy
  3 gotowe tryby pracy: min, max i eco - umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy w zależności od zapotrzebowania.

  Akcesoria do szczelin i książek
  pakiet akcesoriów dla rozszerzenia produktywności odkurzania.

  Dodatkowy filtr przed silnikiem
  Filtr zabezpiecza silnik przed zanieczyszczeniem i wydłuża jego żywotność.

  Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem
  Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz samoczynnie się wyłączy. Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do zastosowania.Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Ranking na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 ręczny opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 ręczne cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 ręczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 ręczne, odkurzacz 2w1 ręczny cena, opinie o odkurzaczach 2w1 ręcznych, ranking odkurzaczy 2w1 ręcznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *