Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 ręczne. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego ręcznego odkurzacza 2w1. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 ręcznych,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 ręczne. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami 2w1, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, sporo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Poręczny design, wysoka skuteczność, mnóstwo możliwości użycia - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swych potrzeb. Możesz wykorzystać go jednocześnie jako minimalny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako tradycyjny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego śladowa waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go między pomieszczeniami lub podniesiesz, aby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to też użyteczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich wyśmienicie stanie na wysokości zadania na rozmaitych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wyśmienity porządek. Przejrzyj, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją w dodatku do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  drobna szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i sprawnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 sprawnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długookresową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa produktywną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najistotniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz łatwo opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co eksponuje urządzenie jest ponadto niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo sprawnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia świetnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 genialnie spełni oczekiwania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: luźne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania sprawne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszelkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL starczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę prawidłową sprawność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technikę silnika, która sprawia, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni konkretne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz pokaźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu progresywnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 produkowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w wytwarzaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Genialny też w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, ponadto meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited łatwo też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest idealne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najistotniej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Concept. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX115C (6955578034626)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci błyskawicznie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania oraz aż 3 wymienne szczotki powodują,z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. Progresywny system filtracji wydajne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design oraz 5-metrowy kabel, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Wspaniale sprawdzi się więc w wielu różnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnorodnych zastosowań

  W zestawie odszukasz 3 poręczne szczotki, za pomocą których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni. Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei okrągła szczotka pozwala na precyzyjne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie, a także uchwyt na przewód odkurzacza).

  efektywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny

  Za wydajną pracę odkurzacza odpowiada wytwarzany z miedzi, produktywny silnik. Uwydatnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko efektywne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie perfekcyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka usprawniające jej przesuwanie, a funkcjonalny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 czarne. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DEERMA DX118C, kolor biały
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania, a także aż 3 wymienne szczotki sprawiają,łatwo dopasujesz go do swych potrzeb.

  postępowy system filtracji skuteczne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W gwarantują wysoką produktywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Wyśmienicie sprawdzi się więc w wielu rozmaitych wykorzystaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swym domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i sporo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do zróżnicowanych zastosowań W pakiecie wynajdziesz 3 praktyczne szczotki, przy pomocy których precyzyjnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na zróżnicowanych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy jednocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka pozwala na staranne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które upraszczają jej prowadzenie, a także uchwyt na kabel odkurzacza). Sprawna filtracja zanieczyszczeń Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada produkowany z miedzi, wydajny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nieprzeciętnym wyborem. Precyzyjnie przemyślana kompozycja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego produktywność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka upraszczające jej przesuwanie, a ergonomiczny uchwyt odkurzacza gwarantuje zwiększony komfort użytkowania. Specyfikacja producent Deerma Model DX115C Moc 600W pojemność pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg rozmiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niżeli 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 do 700 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz akumulatorowy bbhmove6n (2w1 ręczny i pionowy granatowy metalik-antracyt) marki Bosch

Odkurzacz akumulatorowy bbhmove6n (2w1 ręczny i pionowy granatowy metalik-antracyt) marki Bosch Najniższa Cena Online

Odkurzacz akumulatorowy bbhmove6n (2w1 ręczny i pionowy granatowy metalik-antracyt) marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz akumulatorowy bbhmove6n (2w1 ręczny i pionowy granatowy metalik-antracyt) marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Akumulatorowy: true
  • parametry dopełniające: regulacja mocypoziomy i pionowy system parkowaniaskładany uchwyt
  • Czas ładowania: 12-16 h
  • Czas pracy: 36 min
  • Długość: 200 mm
  • Długość kabla zasilającego: Nie dotyczy
  • Długość przewodu sieciowego: Nie dotyczy
  • dodatkowe dane: Odkurzacz 2 in1: akumulatorowy i kolumnowy z elektroszczotką; Maksymalny czas pracy: 36 min.; 2 stopnie mocy; Odkurzacz można postawić w pionie bez konieczności oparcia lub podłączenia do stacji dokującej; Oszczędność przestrzeni dzięki składanej konstrukcji; Elektroszczotka: napędzana osobnym zasilaniem dla istotnie gruntownego czyszczenia dywanów i wykładzin; Super solidna i trwała bateria Ni-MH. Ulepszona produktywność, przychylna dla środowiska; Czas ładowania: 12-16 godzin; Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą
  • uzupełniające informacje: Czas pracy 36 minut
  • dołączone akcesoria: Stacja dokująca; Zasilacz; Ręczny odkurzacz z możliwością przechowywania w obudowie
  • Filtry: filtr zmywalny
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowaStacja dokująca
  • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Ssawka szczelinowa
  • Głębokość: 200 mm
  • Kod producenta: BBH MOVE6N
  • Kolor: granatowy metalik-antracyt
  • Kolor: Granatowy metalik-antracyt
  • Kolor główny: Granatowy
  • Końcówki: elektroszczotkassawka szczelinowa
  • Model worka: Nie dotyczy
  • Opis marketingowy: Bezprzewodowy odkurzacz MOVE 2 in 1: nieszablonowe połączenie odkurzacza ręcznego i odkurzacza kolumnowego w użytecznym, nietrudnym w użyciu urządzeniu - wygoda odkurzania w każdych warunkach.Bezprzewodowy odkurzacz MOVE 2 in 1: wyjątkowo ergonomiczny i perfekcyjnie pasuje do odkurzania niewiele znaczących zabrudzeń.Dwa stopnie mocy: dzięki regulacji poziomu mocy można dostosować tryb pracy odkurzacza do typu czyszczonej powierzchni.Składana rączka: odkurzacz utrzymuje pion także ze złożonym uchwytem, co upraszcza jego przechowywanie.Niklowo-metalowo-wodorowy akumulator przychylny dla środowiska.
  • wariant zasilania: Akumulatorowe
  • Strona www towaru: http://www.bosch-home.pl/produkty/odkurzanie/odkurzacze-akumulatorowe/BBHMOVE6N.html#tab2
  • Szerokość: 255 mm
  • Szerokość: 255 mm
  • typ: 2w1 ręczny i pionowy
  • rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
  • wariant rury: Nie dotyczy
  • typ wymiennego worka: worek materiałowy, papierowy
  • Waga: 3.2 kg
  • Waga urządzenia: 2,2 kg
  • Waga z opakowaniem: 2,5 kg
  • rozmiary: 1130 x 255 x 200 mm
  • wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł): 590x210x310 mm
  • Wyposażenie: zasilaczręczny odkurzacz z możliwością przechowywania w obudowie
  • Wysokość: 1130 mm
  • Wysokość: 1130 mm
  • Zasięg: Nie dotyczy
  • Zawartość zestawu: Instrukcja obsługiKońcówka szczelinowaŁadowarka

Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny Hyundai VC938 (8590393366439)

Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny Hyundai VC938 (8590393366439) Najniższa Cena Online

Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny Hyundai VC938 (8590393366439) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny Hyundai VC938 (8590393366439)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atrybuty:

  • Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny
  • Moc 150 W
  • Czas pracy do 30 minut
  • Czas ładowania: około 4-5 godzin
  • Sygnalizacja świetlna pracy i ładowania
  • Pojemnik na kurz: 600 ml
  • Wysokiej jakości filtr HEPA
  • poręczne wymiary i nieduża waga ok 3 kg
  • Bateria litowo-jonowa 21,6 V Li-Ion (2200 mAh)
  • Deklarowany poziom głośności: 75 dB(A) re 1pW

Eta Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny fenix 123390000 lekki

Eta Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny fenix 123390000 lekki Najniższa Cena Online

Eta Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny fenix 123390000 lekki - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ETA
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta Odkurzacz 2w1 pionowy i ręczny fenix 123390000 lekki
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze właściwości:

  • Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny
  • Moc 220W
  • Pojemnik na kurz: 0,45 l
  • Czas pracy do 40 minut
  • 5 LAT GWARANCJI na silnik po rejestracji na stronie eta-polska.pl/przedluzona-gwarancja
  • 3 stopnie mocy ssania
  • niewiele znacząca waga ok 3 kg
  • Bateria litowo-jonowa 25,2 V
  • Cyklonowy system filtracji
  • Wysokiej jakości filtr HEPA
  • Podświetlenie LED
  • Akcesoria: obrotowa turboszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka z niewielkim włosiem, uchwyt ścienny, narzędzie do czyszczenia


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Cenione odkurzacze 2w1. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 ręczny opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 ręczne cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami 2w1,
 • odkurzacze 2w1 ręczne jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 ręczne, odkurzacz 2w1 ręczny cena, opinie o odkurzaczach 2w1 ręcznych, ranking odkurzaczy 2w1 ręcznych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *