Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza 2w1 Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 Bosch,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 Bosch. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, wyposażony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE parametry: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz rodzaj wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa skuteczność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszystkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wytwarzany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W pakiecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy dobór trybu pracy przypasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa skuteczność dla optymalnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania perfekcyjnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: rozmiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: użyteczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) i brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest świetne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: obfita ssawka jest rewelacyjna do czyszczenia pokaźnych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania drobnych przedmiotów. Przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Praktyczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się większą wszechstronnością! funkcjonalna, zginana rura łatwo umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najmocniejsze - bez zastosowania rąk. Wszystko to powoduje, że odkurzacz Unlimited 7 jest rewelacyjny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak tradycyjny odkurzacz, równocześnie bardzo praktyczny. Dzisiaj jest to osiągalne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, skutecznemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min, a także elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak efektywny jak klasyczny odkurzacz², zapewniając staranne i jednocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Teesa. Ranking TOP10 modeli

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka minimalna / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla przystępnego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni, a także drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Przystępny do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci pasuje.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, ekspresowo odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Prosto nim odkurzysz na dodatek okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Stale wysoka skuteczność.niemało odkurzaczy traci błyskawicznie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Produktywny system RobustAir zagwarantuje wysoką produktywność dzięki zachowaniu optymalnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Przystępne czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej wydajności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieznaczna / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, szybki i staranny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla pokaźniejszej elastyczności i wygody przy powszednim odkurzaniu. Informacje ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość stopni mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Tefal. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289)

Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BCHF220T (4242005183289)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis szczegółowy

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu,
  Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej wydajności i niedługiego czasu ładowania,
  Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni,
  2 poziomy mocy,
  Higiena,
  Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą,
  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.
  Komfort
  Ekstra długi czas pracy do 44 min,
  Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża
  Samostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka,
  Czysty komfort: łatwy w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean
  System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.
  Czas ładowania: 4-5 godzin
  Wskaźnik ładowania akumulatora: tak
  Ciężar: 2.5 kg
  Pojemnik na kurz: wymiar L.

  cechy produktu Kolor: Czarny
  Okres gwarancji: 24 mies.
  pojemność zbiornika: 0,4 l (dm³)
  Poziom hałasu: 30 dB
  ilość opakowań pierwszego rzędu na warstwie palety: 9 op. Zb. (DU)
  Opakowanie recyklingowe: Nie
  wariant palety: Paleta 800 X 1200 mm
  rozmiar opakowania (SxWxG): 36,3 x 26,2 x 64,8 cm
  liczba warstw na palecie: 3 warstw (warstwa)
  Wysokość palety: 2,15 m
  Waga brutto: 7,12 kg
  rozmiary (SxDxW): 26,5 x 16,5 x 116 cm
  zastosowane technologie: Allfloor HighPower
  Maksymalna liczba warstw na palecie: 3 warstw (warstwa)
  Kod CN: 8508 11 00
  Opakowanie display: Nie
  wariant opakowania konsumenckiego: Karton
  cechy urządzenia: ergonomiczna rączka, Parkowanie pionowe, Uchwyt do przenoszenia, Wskaźnik konieczności naładowania, Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika, wyświetlacz poziomu mocy, wyświetlacz LED, funkcjonalny uchwyt, Schowek na akcesoria, Wskaźnik zapełnienia filtra, ekran LCD
  Instrukcja: Tak
  liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
  Waga warstwy palety: 64,08 kg
  Waga jednostkowa brutto: 3,28 kg
  Regulacja mocy: Tak
  Dodatkowy opis produktu: prędkie odkurzanie wszelkich powierzchni nawet pod meblami dzięki niezywkle rozciągliwemu przegubowi szczotki. Wygodna funkcjonalność 2w1: odkurzacz ręczny i pionowy w jednym urządzeniu dla pokaźniejszej sprężystości w działaniu zawsze pod ręką: nieskomplikowane odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcji czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niepokaźnej wadze i systemowi easyclean
  Zabezpieczenia: Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przed przeładowaniem
  Czas pracy bezprzewodowej: 44 min
  typ zasilania: Akumulatorowe
  Czas ładowania: 4 h (godz.)
  Wartość KGO (Koszt gospodarowania odpadami): 1 PLN
  liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie: 27 op. Zb. (DU)
  Waga netto: 2,5 kg
  krótki opis marketingowy: Nareszcie! bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Nieprzeciętny pomocnik do szybkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką sprawnością.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Eta. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 Bosch cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 Bosch,
 • odkurzacze 2w1 Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 Bosch, odkurzacz 2w1 Bosch cena, opinie o odkurzaczach 2w1 Bosch, ranking odkurzaczy 2w1 Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *