Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Hisense. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Hisense. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Hisense,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Hisense. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Hisense, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Robot sprzątający HISENSE RVCG144AB

Robot sprzątający HISENSE RVCG144AB Najniższa Cena Online

Robot sprzątający HISENSE RVCG144AB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: HISENSE
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający HISENSE RVCG144AB
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Hisense RVCG144AB zaopatrzony jest w inteligentną nawigację żyroskopową Gyro 3,0, która nawiguje po przestrzeni i generuje mapę Twojego domu w czasie rzeczywistym. Równocześnie planuje najkorzystniejszy sposób ich oczyszczenia. Możesz przełączać się między najróżniejszymi trybami odkurzania: punktowym, krawędziowym lub zygzakowym i w ten sposób dotrzeć do każdego zakątka domu. Zniewoli Cię wyjątkową mocą ssania wynoszącą 4 KPA, a także akumulatorem o obszerności 2600 mach, który zapewni aż 90 minut pracy....

Robot sprzątający rvcls144ab marki Hisense

Robot sprzątający rvcls144ab marki Hisense Najniższa Cena Online

Robot sprzątający rvcls144ab marki Hisense - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający rvcls144ab marki Hisense
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny Hisense RVCLS144AB z inteligentną stacją wyładowczą Hisense RVCL144AB wyekwipowany jest w nawigację laserową 360°, która w pierwszej kolejności przeczesuje przestrzeń i określi położenie mebli, a w kolejnym kroku wyznaczy najkorzystniejszą osiągalną trasę sprzątania i narysuje mapę swojego domu w locie. Możesz przełączać się pomiędzy różnymi trybami odkurzania: punktowym, krawędziowym albo zygzakowym i w ten sposób dotrzeć do każdego zakątka domu....

Hisense Robot sprzątający rvcl144ab (3838782606595)

Hisense Robot sprzątający rvcl144ab (3838782606595) Najniższa Cena Online

Hisense Robot sprzątający rvcl144ab (3838782606595) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hisense Robot sprzątający rvcl144ab (3838782606595)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz automatyczny Hisense RVCL144AB zaopatrzony jest w nawigację laserową 360°, która w pierwszej kolejności przeczesze przestrzeń i określi położenie mebli, a w kolejnym kroku wyznaczy najkorzystniejszą osiągalną trasę sprzątania i narysuje na niej mapę. Możesz przełączać się między najróżniejszymi trybami odkurzania: punktowym, krawędziowym albo zygzakowym i w ten sposób dotrzeć do każdego zakątka domu....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny HISENSE HVC9401BK (3838782606816)

Odkurzacz ręczny HISENSE HVC9401BK (3838782606816) Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny HISENSE HVC9401BK (3838782606816) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: HISENSE
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny HISENSE HVC9401BK (3838782606816)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Utrzymanie porządku w domu nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki kompaktowemu odkurzaczowi Hisense HVC9401BK w mgnieniu oka usuniesz niepokaźne zabrudzenia i kurz. W zależności od potrzeb może służyć jako odkurzacz ręczny albo kijowy. Dzięki przezroczystemu wyświetlaczowi LED sterowanie jest szczególnie proste. Dzięki prostej obsłudze będą mogły z niego korzystać nawet Twoje dzieci....

Odkurzacz hvc6264bk marki Hisense

Odkurzacz hvc6264bk marki Hisense Najniższa Cena Online

Odkurzacz hvc6264bk marki Hisense - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz hvc6264bk marki Hisense
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  NAJWAŻNIEJSZE cechy
  Z NOWĄ GENERACJĄ WSZYSTKO JEST PROSTSZE

  ŻADNEGO PLĄTANIA PRZEWODÓW

  Komfort sprzątania bez zbędnych przewodów

  BATERIA, KTÓRA DZIAŁA DŁUŻEJ

  INTELIGENTNY ekran LED

  Z NOWĄ GENERACJĄ WSZYSTKO JEST PROSTSZE

  Aby być zdrowym i szczęśliwym, potrzebne jest życie i praca w czystym, świeżym środowisku. Odkurzacze bezprzewodowe firmy Hisense są lekkie i proste do przenoszenia. Stanowią genialną alternatywę dla zwykłych odkurzaczy. Bez przewodu nie będziesz miał żadnych ograniczeń. Mogą przekształcić się w poręczny odkurzacz ręczny w ciągu kilku sekund i są doskonałe do prędkich napraw, na które masz tylko minutę. Zobacz naszą gamę bezprzewodowych odkurzaczy Hi-Move IV o gustownym wyglądzie, umiejętnie połączonym z innowacyjnymi technologicznie funkcjami,za każdym razem uzyskać doskonałe rezultaty.

  ŻADNEGO PLĄTANIA PRZEWODÓW

  Komfort sprzątania bez zbędnych przewodów

  Odkurzacze bezprzewodowe są istotnie wygodne i łatwe w manewrowaniu, ponieważ nie posiadają za sobą ciągnącego się przewodu, który spowalnia sprzątanie. Są nad wyraz wygodne w miejscach trudno przystępnych albo tam, gdzie nie masz dostępu do sieci. Są w dodatku bezpieczniejsze w użyciu oraz bardziej zwinne i rozciągliwe konwencjonalne modele.

  BATERIA, KTÓRA DZIAŁA DŁUŻEJ

  Akumulatory litowo-jonowe reprezentują progresywną technologię akumulatorową. Mają mnóstwo zalet: zapewniają bardziej jednostajną siłę ssania; choćby przy połowie objętości nadal będziesz posiadać najwyższą wydajność; ładują się komfortowo i ekspresowo i mogą wydajnie utrzymywać ładowanie w porównaniu z innymi typami akumulatorów. Ich waga jest nieznaczna, można je ładować, a czas pracy po pełnym naładowaniu można perfekcyjnie przewidzieć.

  INTELIGENTNY wyświetlacz LED

  Kontroluj swój odkurzacz za pomocą inteligentnego wyświetlacza LED, przedstawiającego aktualny stan baterii, szybkość pracy (niską lub wysoką), stan ładowania i przypominając, gdy rura jest zatkana. Lecz nie martw się o stan baterii. Nawet jeśli ma połowę swojej obszerności, nadal będziesz uzyskiwać najwyższą skuteczność.

  ZMOTORYZOWANA TURBOSZCZOTKA

  wspaniała technologicznie turboszczotka z wyjątkowo szerokim napędzanym wałkiem ulepszone ssanie. Zbiera brud i zanieczyszczenia zarówno z twardych podłóg, jak i dywanów. Zdejmowana budowa jednym kliknięciem nieskomplikowane wyjmowanie rolki szczotki w celu nieskomplikowanej konserwacji. Miękkie wyściółki i zderzaki powodują, że jest ona przyjazna dla twardych podłóg i mebli.

  DODATKOWA rozciągliwOŚĆ, rewelacyjnY ZASIĘG I LEKKOŚĆ

  Odkurzacze Hisense z górnym silnikiem są zaprojektowane tak, żeby były wyjątkowo zwrotne i elastycznie dostosowujące się do Twoich potrzeb. W trakcie odkurzania trzymasz w ręku najcięższą część VC i masz całkowitą kontrolę nad ruchami. Połączenie węża ssącego i szczotki jest wyjątkowo elastyczne, a wraz z konstrukcją szczotki i nieznacznych rolek zezwala na bardzo obszerny zasięg.

  mocnA SIŁA CYKLONU

  Odkurzacze bezworkowe nie używają wymiennych worków, lecz zamiast tego mają pojemnik do zbierania kurzu i brudu. Tak więc opłacalność jest jedną z korzyści. Ponadto pokaźniejszą siłę ssania, ponieważ nie tracą mocy, gdy worek rozpoczyna się napełniać, dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza w pojemniku na odpady. Sam pojemnik z łatwością jest zdemontować i opróżnić.

  skutecznA FILTRACJA DZIĘKI ZMYWALNEMU FILTROWI

  Zmywalny filtr jest wyprodukowany z bardzo wytrzymałych i nietoksycznych materiałów, żeby zapewnić wysoką sprawność i zdrowsze środowisko po odkurzaniu. Likwiduje większość cząsteczek z powietrza, w tym pyłki i roztocza. Czysty filtr ma podwójną zaletę – utrzymuje superwydajność silnika i świeże powietrze.

  FILTR QUICKCLEAN

  Aby uzyskać maksymalną produktywność, filtr w odkurzaczu powinien być zawsze czysty. Pomagamy Ci zachować super sprawność dzięki komfortowej funkcji Quick Clean. Obróć pokrętło z tyłu pojemnika na kurz po każdym odkurzaniu, a filtr zostanie wyczyszczony.

  2 W 1 Z WIELOMA DODATKAMI

  Nieodzowny strażnik Twojego domowego porządku

  Odkurzacz pionowy w ciągu kilku sekund zmienia się w odkurzacz ręczny. W komplecie znajduje się dużo dodatkowych akcesoriów - aluminiowa, składana rura ssąca, rozciągliwy wąż, turboszczotka z silnikiem, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu i szczotka do czyszczenia łóżek. Wszystkie ssawki mogą być użytkowane w kompilacjach z obiema rurami ssącymi, więc możliwości łączenia i znalezienia doskonałej pary dla każdej zapotrzebowania są nieograniczone.

  niewiele znacząca, sprawnA SZCZOTKA DO CZYSZCZENIA ŁÓŻEK

  Szczotka do czyszczenia łóżek to minimalne narzędzie z silnikiem, które produktywnie eliminuje brud i kurz z materacy, tapicerki i schodów dywanowych. Napędzany silnikiem drążek szczotki obraca się, usuwając wszelkie zabrudzenia i włosy.

  CIESZ SIĘ ZALETAMI ODŁĄCZANEJ BATERII

  Wygoda odłączanej baterii

  Nie musisz parkować odkurzacza na stacji ładującej. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wyjąć baterię, którą można ładować w dowolnym miejscu. Stan baterii można sprawdzić na wyświetlaczu LED.

  ZACHOWAJ PORZĄDEK DZIĘKI PODSTAWIE NAŚCIENNEJ

  Podstawa ładująca albo możliwość prostego przechowywania. Pomaga to w ulepszonej organizacji pracy i pozwala zaoszczędzić miejsce. Szczotkę do kurzu i ssawkę szczelinową można prosto przechowywać na podstawie, dzięki temu zawsze będziesz wiedzieć, gdzie je znaleźć.

  Specyfikacja
  teraz, NIECO O technice…
  Charakterystyka ogólna
  Grupa produktowa:
  Odkurzacz
  typ pojemnika na kurz:
  Z pojemnikiem na kurz
  typ odkurzacza:
  Do czyszczenia na sucho
  Materiał korpusu:
  Plastik
  Kolor:
  Czarny
  rodzaj rury:
  Flexy
  wariant baterii:
  Li-Ion
  Sposób zastosowania:
  2 w 1 (ręczny i pionowy)

Odkurzacz hvc6134w marki Hisense

Odkurzacz hvc6134w marki Hisense Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe białe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz hvc6134w marki Hisense - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz hvc6134w marki Hisense
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Napięcie akumulatora V: 21.6 Maksymalny czas pracy min: 35 pojemność pojemnika/worka l: 0.5 Poziom hałasu dB: 78 Waga kg: 2.3 Funkcje: Regulacja mocy ssania Odłączany odkurzacz ręczny Podświetlana szczotka ekran Możliwość zamiany baterii


Odkurzacz hvc6464a (myjący) marki Hisense

Odkurzacz hvc6464a (myjący) marki Hisense Najniższa Cena Online

Odkurzacz hvc6464a (myjący) marki Hisense - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hisense
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz hvc6464a (myjący) marki Hisense
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Napięcie akumulatora V: 25.2 Maksymalny czas pracy min: 60 pojemność pojemnika/worka l: 0.55 Poziom hałasu dB: 82 Waga kg: 3.5 Funkcje: Praca na mokro Regulacja mocy ssania Odłączany odkurzacz ręczny Podświetlana szczotka ekran...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Hisense opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Hisense cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Hisense,
 • odkurzacze domowe Hisense jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Hisense, odkurzacz domowy Hisense cena, opinie o odkurzaczach domowych Hisense, ranking odkurzaczy domowych Hisense

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *