Rankingi Odkurzaczy Workowych

Najlepsze odkurzacze workowe zielone. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego zielonego workowego odkurzacza. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy workowych zielonych,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy wyposażonych w worek.

[TOP10] Odkurzacze workowe zielone. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z zielonymi odkurzaczami workowymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 16
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla precyzyjnego, wygodnego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najkorzystniejszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg sprawnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i nadzwyczajne prowadzenie powietrza gwarantują dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało istotnie efektywne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najkorzystniejsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem odfiltrowania AirClean1Niezwykle sprawna filtracja w odkurzaczach Miele jest oparte na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego oraz filtra chroniącego silnik. Współdziałanie tych składników gwarantuje odfiltrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - korzystny klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech różnych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje efektywną filtracją dla bardzo czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® sygnalizuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele mają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak nieduży odgromnik.

  eliminuje to wyładowania statyczne między urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja gwarantująca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem poprzez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt szerokie wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną wytworzoną z miękkiego tworzywa.

  chroni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, iż gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  istotnie inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się automatycznie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyekwipowane w trzy wysokiej jakości części wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - tylko w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i tworzone wyłącznie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec procesu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam wyjątkową jakość i solidność naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszelkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki temu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są dodatkowo wyposażone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.praktyczny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest solidne,równocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Żeby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, firma Miele opracowała niemało przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,też rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki temu odkurzacz można z łatwością transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą lub prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik i zintegrowany tłumik sprawiają, iż odkurzacze pracuj

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Sencor SVC 45

Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 17
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek świetny odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które nadzwyczajnie spełni oczekiwania w każdym domu i mieszkaniu. Zawiera bardzo dużo progresywnych rozwiązań usprawniających cykl odkurzania.

  ciekawy design urządzenia spodoba się każdemu. Informacje technologiczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce skuteczny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda wykorzystywania Urządzenie SENCOR jest nad wyraz wygodne w wykorzystywaniu.

  ma miękkie kółka, które bronią podłogę przed zarysowaniami, a ponadto są zwinne i umożliwiają proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz ułatwia nadzorowanie skuteczności sprzętu i zezwala na dokonywanie wymiany na czas.

  uzupełniające akcesoria uzupełniające akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, umożliwiają rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W pakiecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) oraz papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został wyposażony w przewód doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To nad wyraz poręczne i pozwala na odkurzanie obfitej powierzchni bez zapotrzebowania przełączania urządzenia.

  niewiele tego, plastikowa rura jest niezwykle giętka, dzięki czemu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie posiada 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na znakomitą czystość i świeżość wnętrza.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką wyśmienicie sobie radzi czyszcząc najróżniejsze podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  na dodatek, zaimplementowane włosie rewelacyjnie ochroni panele podłogowe i parkiet....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe Amica. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9197

Philips FC 9197 Najniższa Cena Online

Philips FC 9197 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza workowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9197
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Workowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips FC9197/91
  Mniejsze zużycie energii
  Dzięki mocnemu, produktywnemu energetycznie silnikowi
  i technologii AirflowMax odkurzacz Philips PerformerPro
  utrzymuje wysoki poziom przepływu powietrza, gwarantując dużą moc ssania.
  na skutek czego odkurzacz zagwarantuje perfekcyjne efekty sprzątania nawet w miarę napełniania worka.

  Odkurzacz z filtrem HEPA 13 otrzymał znak jakości
  Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny chorym na alergię.
  Filtr HEPA 13 oczyszcza powietrze wylotowe z 99,95% alergenów z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, tworząc w domu atmosferę przychylną alergikom.

  Uszczelnienie HEPA AirSeal i filtr HEPA13 zatrzymują 99,95% kurzu
  Filtr HEPA13 i uszczelnienie AirSeal wyłapuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu
  znajdujące się w wydmuchiwanym powietrzu, co zagwarantuje ochronę przed kurzem i czyste powietrze, które jest wolne od alergenów.
  Wydmuchiwane powietrze jest choćby czystsze niżeli powietrze w pokoju.

  Klasa efektywności energetycznej A
  Ten odkurzacz pozostał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A

  przełomowa technologia AirflowMax zagwarantuje maksymalną moc ssania
  technologia AirflowMax maksymalizuje przepływ powietrza, co powoduje, iż worek równomiernie się rozwija.
  dzięki temu w miarę napełniania worka moc ssania utrzymuje się na wysokim poziomie.
  produktywny energetycznie silnik o wielkiej mocy

  Nowa nasadka TriActiveMax 3 w 1 maksymalizuje efektywność zbierania kurzu
  Nasadka TriActiveMax 3 w 1 zapewnia perfekcyjne przyleganie do podłogi,
  żeby zmaksymalizować sprawność zbierania kurzu.

  1) za pomocą specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan
  w celu precyzyjnego usunięcia kurzu. 2) Wysysa szerokie cząsteczki przez spory otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych.

  Daleki zasięg umożliwia komfortowe sprzątanie
  Zasięg 11 m zezwala na czyszczenie większych powierzchni bez konieczności przełączania wtyczki.

  Łączenie SmartLock pozwaladostosować odkurzacz do danego zadania
  niepowtarzalne połączenie Philips SmartLock na nasadkach i rurze teleskopowej nieskomplikowane łączenie
  i rozłączanie tych części w trakcie czyszczenia. Połączenie SmartLock
  zezwala na instynktowne regulowanie długości rury teleskopowej do preferowanej wysokości.

  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o objętości 5 l zezwala na słuszne użycie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  Worki s-bag Ultra Long Performance najlepsze rezultaty
  bardzo obszerny, 5-litrowy worek s-bag Ultra Long Performance zapewnia najkorzystniejsze efekty odkurzania
  poprzez jeszcze dłuższy czas. Tworzony z najwyższej jakości wielowarstwowego,
  niezatykającego się materiału worek s-bag Ultra Long Performance gwarantuje świetną moc ssania i filtrację.
  w dodatku można wykorzystywać go o 80% dłużej typowy worek na kurz.

  nad wyraz długi uchwyt z przełącznikiem powietrza gwarantuje większy zasięg

  funkcjonalny uchwyt jest komfortowy w wykorzystywaniu. Jego nieszablonowa długość sprawia,
  iż można sięgać dalej i łatwo czyścić trudno dostępne miejsca.
  Przełącznik powietrza zezwala na dostosowywanie mocy ssania bez konieczności schylania.

  Obrotowe złącze węża 360Flex obraca się o 360 stopni, dzięki temu pozwala na luźne manewrowanie wężem odkurzacza w całym domu.

  charakterystyczna nasadka Nasadka TriActiveMax
  Akcesoria Szczelinówka Szczotka i minimalna nasadka 2 w 1
  Moc wejściowa (IEC) 650 W Długość przewodu 8 m
  Roczne zużycie energii 27,8 kWh
  Klasa wydajności odkurzania dywanów C
  Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych B
  Klasa reemisji kurzu A
  Poziom głośności 78 dB
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Nadmuch (maks.) 30,2 l/s
  Podciśnienie (maks.) 16,3 kPa

  Waga produktu 5 kg
  rozmiary towaru (D x S x W) 500 x 310 x 300 mm

  wariant worka na kurz s-bag Ultra Long Performance
  Filtr wydmuchiwanego powietrza Filtr Ultra Clean Air HEPA 13
  Filtr silnika Potrójna warstwa

  Łączenie rury SmartLock
  Uchwyt do przenoszenia U góry i z przodu
  System ułatwiający przechowywanie W pionie i w poziomie
  rodzaj kółek Gumowe
  Regulacja mocy Elektroniczna, na urządzeniu
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze workowe o szerokości do 41 cm. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Znane odkurzacze workowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy wyposażonych w worek.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz workowy zielony opinie,
 • dobre odkurzacze workowe zielone cena,
 • ranking z zielonymi odkurzaczami workowymi,
 • odkurzacze workowe zielone jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy z workiem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze workowe zielone, odkurzacz workowy zielony cena, opinie o odkurzaczach workowych zielonych, ranking odkurzaczy workowych zielonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *