Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Severin. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych Severin,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe Severin. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi Severin, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy

Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin Sepuro hv 7184 odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy Trwały silnik i wysoka siła ssania Trwały silnik stworzony w technologii cyfrowej o dużej mocy 280 W z poziomem TURBO gwarantuje wysoką siłę ssania powyżej 20 kPa. Nowoczesny system Quick-Charge w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym gwarantuje prędkie ładowanie w czasie krótszym od 1 h.

  skuteczna bateria zapewniająca 60 minut pracy technika Einhell Power X-Change - innowacyjna bateria o wysokiej jakości i obszerności 2.500 mAh zapewnia czas pracy do 60 minut. Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy usuwa 99,95% alergenów i niewielkiego pyłu dzięki zintegrowanemu filtrowi HEPA 13.

  Łatwe czyszczenie dzięki 600 ml pojemnikowi na kurz i nietrudnemu do zdjęcia zespołowi filtra. Zawsze czysta powierzchnia! W komplecie turbo- szczotka zapewniająca nieprzeciętne czyszczenie tapicerki, materacy, a także siedzeń samochodowych.

  Odkurzacz Severin HV7184 bezprzewodowy jest wygodny do przechowywania: funkcjonalny uchwyt ścienny gwarantuje miejsce na wszystkie akcesoria. Podświetlenie LED Szybkoobrotowa elektro-szczotka z podświetleniem LED bezawaryjnie likwiduje cały gruby i głęboko zalegający kurz i skażenia zarówno z delikatnych dywanów jak i twardych podłóg.

  innowacyjny wskaźnik poziomu napełnienia zawiadamia o konieczności opróżnienia pojemnika kurzu w odkurzaczu Severin HV7184 bezprzewodowym.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Severin hv 7166 (4008146037023)

Severin hv 7166 (4008146037023) Najniższa Cena Online

Severin hv 7166 (4008146037023) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin hv 7166 (4008146037023)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  ODKURZACZ BEZWORKOWY BEZPRZEWODOWY PIONOWY RĘCZNY

  Lekki i efektywny bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 z licznymi końcówkami sprawnie oczyszcza przeróżne powierzchnie: podłogi, schody, meble, fotele samochodowe i inne.

  3 TRYBY PRACY

  Dzięki konkretnemu silnikowi cyfrowemu o mocy 400 W Severin HV 7166 likwiduje kurz i inne zabrudzenia ze zdolnością ssania sięgającą aż do 23 kPa. W zależności od stopnia zabrudzeń i rodzaju czyszczonej powierzchni możesz wybrać specjalny tryb pracy: Eco, Pośredni i potężny. Najintensywniejszy sprawdza się w trakcie odkurzania twardych podłóg, natomiast tryb Eco może być stosowany w przypadku delikatnych materiałów.

  GODZINA DZIAŁANIA

  Ten odkurzacz bezprzewodowy eksponuje się arcytrudnie długą pracą na jednym ładowaniu – jest aktywny do 60 minut. To zasługa wytrzymałych baterii litowo-jonowych o obszerności 2500 mAh. Energooszczędne i żywotne akumulatory pozwalają na odkurzenie obszernej powierzchni bez zbędnych przerw na zasilanie.

  SZYBKOOBROTOWA SZCZOTKA

  Kluczowym elementem Severin HV 7166 jest szybkoobrotowa szczotka elektroniczna z zastosowanym oświetleniem LED. Skrupulatnie usuwa jednocześnie kurz, jak i sierść zwierząt. Wyciąga głęboko osadzony brud i eliminuje substancje alergizujące.

  FILTR DLA ALERGIKÓW

  Filtr powietrza wylotowego Hygiene E12 lokalizuje drobinki kurzu i inne cząsteczki, nie pozwalając im powrócić wraz z wydmuchiwanym powietrzem do pomieszczenia. Kluczowym atutem filtra jest produktywne zatrzymywanie potencjalnych alergenów, m.in. Pyłków roślin. Zredukowanie ilości alergizujących substancji w powietrzu może wpłynąć na udoskonalenie samopoczucia domowników.

  PROSTE CZYSZCZENIE

  Kiedy zbiornik o obszerności 400 ml zapełni się w całości zanieczyszczeniami, możesz je usunąć w bezkontaktowy sposób. Starczy, że otworzysz wieczko pojemnika Severin HV 7166 nad koszem na śmieci i wysypiesz zebrane nieczystości. Pamiętaj także o oczyszczaniu wałka w szczotce elektrycznej, na którym gromadzą się włosy i sierść zwierząt.

  PRZYDATNE AKCESORIA

  Wymienne końcówki sprawiają, że bezprzewodowy odkurzacz pionowy Severin HV 7166 ma wszechstronne zastosowanie. Na samym początku sprzątania możesz zastosować końcówki do czyszczenia mebli o delikatnej powierzchni, a następnie zamontować nasadkę do tapicerki,usunąć zabrudzenia z sofy czy foteli. Największa szczotka zlikwiduje zabrudzenia nawarstwione na dywanach i podłogach.

  NASADKA DO TAPICERKI

  zarówno fotele samochodowe, jak i meble wypoczynkowe są narażone na zabrudzenia wnikające w strukturę materiału. Aby odkurzacz sprostał temu zadaniu, jest wyekwipowany w specjalną nasadkę do tapicerki. Ta końcówka charakteryzuje się delikatnym traktowaniem zróżnicowanych dzianin i efektywnym usuwaniem skażeń.

  TUBA SSĄCA

  Jeżeli chcesz skrupulatnie oczyścić listwy przypodłogowe i inne części w mieszkaniu, dla których szybkoobrotowa szczotka jest za obfita, użyj ssawki szczelinowej. Ta nasadka sprawdza się także do odkurzania wąskich przestrzeni pomiędzy siedziskami a oparciami w fotelach samochodowych oraz luk między wolnostojącymi urządzeniami AGD a blatem kuchennym.

  ŁADOWANIE

  Montaż uchwytu ściennego tuż obok gniazdka do wpięcia ładowarki ułatwia przechowywanie i zasilanie odkurzacza. Akumulatory odzyskują energię w zaledwie 3 godziny. Bateria w tym odkurzacz pionowym jest wyjmowana a wskaźnik kontroli ładowania umożliwia śledzenie postępów – nie musisz ładować baterii do 100%, jeżeli chcesz używać odkurzacza chociażby poprzez kilka minut.

  pakiet gromadzi:

  Odkurzacz pionowy

  Elektroszczotka

  Ssawka do tapicerki

  Ssawka szczelinowa

  Uchwyt ścienny + śrubki z kołkami

  Akumulator

  Ładowarka

  Kolor: Biały, czerwony

  Zasilanie: akumulator Li-Ion: 25,2 V 2.500 mAh

  Sposób ładowania: zasilacz

  Wkład filtra: E-12

  adekwatny do: dywan, podłogi, sierść

  Poziom hałasu (w dB): 75.0

  Czas ładowania (w godz.): 3

  Długość rury ssącej (w cm): 75

  Poziom ssania: 3

  Uchwyt Soft-Touch: tak

  Czas pracy: 60 minut

  objętość pojemnika na kurz: 0,4L

  az

  4008146037023RN

  towar powystawowy 100% skuteczny technicznie (towar sprawdzony poprzez wyspecjalizowany serwis).

  osiągalne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Produkt zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Tefal. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy Severin opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe Severin cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi Severin,
 • odkurzacze bezprzewodowe Severin jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Severin, odkurzacz bezprzewodowy Severin cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych Severin, ranking odkurzaczy bezprzewodowych Severin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *