Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne do 200 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Ergonomiczny design, wysoka sprawność, mnóstwo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przystosujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go zarówno jako nieduży odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niepokaźna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także poręczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich perfekcyjnie sprawdzi się na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nieprzeciętny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, produktywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa skuteczną i efektywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko ergonomicznym, ale też stylowym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli w dodatku zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 perfekcyjnie spełni oczekiwania na dodatek w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Eufy. Ranking TOP10 modeli

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  duża wydajność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga równocześnie i czasu i energii, dlatego warto je jak najszczególniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to wspaniały sposób na prędkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi świetny dobór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe posiadają niemało zalet, ale warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Przystępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma charakterystyczną konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to spora ulga dla osób, które posiadają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy ochoczo wybierają także posiadacze zwierzaków, szybko sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest wygodny, lekki, sprawny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten towar to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz istotnie efektywny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to komfortowo odkurzyć każde pomieszczenie w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą eksponującą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujka cieplny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym iprzystępnym miejscu, co umożliwia szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca zapobiega przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić przy pomocy przycisku zwalniającego. Filtr oraz pojemnik na kurz o pojemności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest klarowny, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to idealny dobór.

  właściwości:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  zestaw 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i użyteczny  Specyfikacja techniczna:
  Zasięg wykorzystywania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Blaupunkt VCH201

Blaupunkt VCH201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH201
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu albo biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. By spełniać swoją rolę musi jednak charakteryzować się wygodą używania, konserwacji oraz świetnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie typowo zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Potrójny system przefiltrowania Lekki i przenośny Filtr HEPA solidny silnik, maks: 800 W objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka rozmiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 producenta BLAUPUNKT spełnia te wszystkie oczekiwania.

  skuteczny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do efektywnego zbierania zanieczyszczeń. Wysoką produktywność tego modelu wyróżnia użycie najistotniej progresywnego, wymiennego filtru HEPA, a także potrójnego systemu filtrowania.

  Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, przystępnym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o obszerności 1,5 l.

  swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu. 4,8-metrowy przewód umożliwia odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc w dodatku zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niżeli klasyczne odkurzacze.

  Niska całkowita waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu użytkowania. Model VCH201 posiada w zestawie nad wyraz konieczne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem, a także turbo-szczotkę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker NVC220WBC

Black&Decker NVC220WBC Najniższa Cena Online

Black&Decker NVC220WBC - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVC220WBC
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  znaczny dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Concept VP-4350

Concept VP-4350 Najniższa Cena Online

Concept VP-4350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4350
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Ręczny odkurzacz 7,4 V Wet and Dry Riser Concept VP4350

  Wet & Dry – odkurzanie na sucho i na mokro

  Uzyskaj prędkie i skuteczne czyszczenie dzięki ręcznemu odkurzaczowi VP4350. Podkreśla się arcytrudną mocą ssania i progresywnym designem. Poradzi sobie ze sprzątaniem w domu i w samochodzie. Asygnowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Akcesoria tego modelu to krótka szczelinowa dysza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, a także gumowa ściągaczka do płynów.

  Maksymalna długość pracy

  Odkurzacz VP4350 został wyekwipowany w wysokiej jakości akumulator Li-Ion 7,4 V o objętości 2200 mAh, dzięki któremu można sprzątać nawet do 20 minut na jednym ładowaniu. Ten akumulator znamionuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Równocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do przeskoku i trwałego spadku obszerności akumulatora w trakcie kilkudziesięciu cykli ładowania.

  łatwe czyszczenie

  Czyszczenie VP4350 jest niezwykle prędkie i nieskomplikowane. Naciśnij przycisk, by wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym mieści się kurz i inne skażenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką

  Odkurzacz ręczny Concept VP4350 jest lekki, świetnie leży w dłoni i jest wyjątkowo komfortowy w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie śladowe zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po tradycyjny i ciężki odkurzacz. W dodatku żaden przewód nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.

  techniczne właściwości:
  • Bateria 7,4 V, 2200 mAh
  • typ baterii: litowo-jonowy
  • Siła ssania: 5 kPa
  • Czas odkurzania: do 20 min
  • Odkurzanie płynów
  • pojemność pojemnika na kurz: 0,5 l
  • HEPA filtr 12
  • wyszczególnionie stanu baterii
  • Głośność: 68 dB
  • Waga: 1,08 kg
  • rozmiary: 420 x 125 x 110 mm
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • Czas ładownia: 4 h
  Akcesoria:
  • Krótka ssawka szczelinowa
  • Ściągaczka
  • Stojak z funkcją ładowania
  • Ładowarka

Eta 1442 90000

Eta 1442 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1442 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1442 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny ETA Verto Blue będzie niezastąpionym pomocnikiem, podczas sprzątania niedużych zabrudzeń z podłóg, dywanów, a także mebli tapicerowanych. Niestraszne mu okruchy, sierść czy rozlana woda. Jego smukła kompozycja sprawi, że dotrze do wielu, trudno przystępnych miejsc.

  Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi Li-ion 7,2 V, ten poręczny pomocnik będzie pracował choćby poprzez 15 minut. Dzięki technologii cyklonowe III generacji, zaskoczy Cię sprawnością i szybkością z jaką znikną zabrudzenia....


Ryobi RHV18-0

Ryobi RHV18-0 Najniższa Cena Online

Ryobi RHV18-0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ryobi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ryobi RHV18-0
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  informacje techniczne:Napięcie: 18VPrzepływ powietrza: 1100l/minMaks. Ciśnienie: 6.5kPaPojemność zbiornika: 600mlMasa: 0.95kg

Einhell TE-VC 18Li

Einhell TE-VC 18Li Najniższa Cena Online

Einhell TE-VC 18Li - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell TE-VC 18Li
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Einhell TE-VC 18 Li jest członkiem rodziny Einhell Power X-Change. Jest szczególnie wygodny w użyciu i ma dużą moc.

  Odkurzacz jest dostarczany z końcówkami potrzebnymi do prędkiego, skrupulatnego oczyszczenia każdej powierzchni, od podłóg dywanowych i tapicerki po parkiety i posadzki z płytek. Szczotka podłogowa najlepiej nadaje się do twardych podłóg i gładkich powierzchni. Druga końcówka asygnowana jest do tapicerki i dzianin. Rura przedłużająca o długości 46,5 cm zezwala na czyszczenie podłóg na stojąco. Pojemnik na kurz ma objętość 540 mililitrów. Dzięki nowej technice Power X-Change, krótka autonomia pracy, wielka linia zróżnicowanych akumulatorów i ładowarek, a także słaba skuteczność należą do przeszłości. Ten sam akumulator i ładowarka mogą być stosowane dla wszystkich członków rodziny Power X-Change.

  Należy pamiętać, iż ten artykuł jest dostarczany bez baterii albo ładowarki, które są sprzedawane osobno.

  • Kolor: czerwony
  • Materiał: plastik i metal
  • Siła ssania: 4,2 kPa
  • pojemność: 540 ml
  • Szczotka podłogowa do twardych podłóg i gładkich powierzchni
  • Ssawka szczelinowa do trudno przystępnych miejsc
  • Końcówka do czyszczenia tapicerki i dzianin
  • Rura przedłużająca (46,5 cm) do czyszczenia podłóg
  • Dostarczany bez baterii i ładowarki (przystępne osobno)
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker PV1200

Black&Decker PV1200 Najniższa Cena Online

Black&Decker PV1200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker PV1200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Sprzątanie w samochodzie zajmuje zbyt dużo czasu? Mamy rozwiązanie! Odkurzacz firmy BLACK&DECKER zasilany z gniazdka zapalniczki samochodowej pomoże Ci w prosty sposób utrzymać czystość w Twoim aucie.

  Funkcja wirowania Cyclonic umożliwia odwirowanie obszerniejszych drobin od filtra i utrzymanie lepszej sprawności ssania. Wygodny worek z siatki do przechowywania wszelkich akcesoriów. Przewód zasilający w nad wyraz prosty sposób owija się wokół odkurzacza, a co za tym idzie - łatwość przechowywania.

  Boczny otwór z zamknięciem ułatwia opróżnienie odkurzacza a cały brud trafia wprost do pojemnika na śmieci nie dotykając dłoni! Podwójna filtracja oznacza,produkt pracuje produktywniej i jest bardziej trwały.

  Długi kabel zasilający 5 m zezwala na szybkie i nieskomplikowane wysprzątanie całego samochodu (włączając bagażnik). Zastosowana ssawka szczelinowa do trudnych zadań umożliwia staranne czyszczenie ciasnych przestrzeni i trudno dostępnych miejsc.

  Moduł ssący odkurzacza nietrudne sprzątanie w trudnodostępnych miejscach. Adapter 12 V pozwala na podłączenie do gniazda zapalniczki. Moduł ssący odkurzacza ma 10 nastawnych pozycji zezwalających na odkurzanie w trudnodostępnych miejscach takich jak pod i pomiędzy siedzeniami....


Black&Decker NVC220

Black&Decker NVC220 Najniższa Cena Online

Black&Decker NVC220 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker NVC220
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekka technologia bezprzewodowa zagwarantuje wygodę. Momentalnie odłączalny pojemnik na kurz - prędkie opróżnianie, a także eliminacja problemu z dotykaniem brudu skatalogowanego w pojemniku. Szeroka końcówka zasysająca oznacza, że odkurzacz z łatwością poradzi sobie z większymi drobinami takimi jak karma dla zwierząt lub płatki śniadaniowe.

  przezroczysty bezworkowy zbiornik na brud usprawnia sprawdzenie poziomu jego napełnienia i opróżnianie. Zbiornik i filtry można odłączać i spłukiwać dla szybkiego wyczyszczenia. Podstawa ładująca może być umieszczona na blacie kuchennym oraz istnieje możliwość zamontowania jej na ścianie....Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne do 200 zł cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze ręczne do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne do 200 zł, odkurzacz ręczny do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach ręcznych do 200 zł, ranking małych odkurzaczy ręcznych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *