Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne do 200 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Ergonomiczny design, wysoka sprawność, mnóstwo możliwości wykorzystania - zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przystosujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go zarówno jako nieduży odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego niepokaźna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki czemu łatwo przeniesiesz go między pomieszczeniami albo podniesiesz, by zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to także poręczny, długi na 4,5 m przewód. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się elastycznością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci staranne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich perfekcyjnie sprawdzi się na przeróżnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić nieprzeciętny porządek. Zobacz, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką momentalnie i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie zlikwiduje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego nawet wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, produktywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki czemu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa skuteczną i efektywną pracę odkurzacza - żadne, choćby najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co akcentuje urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, nieprzystępnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko ergonomicznym, ale też stylowym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli w dodatku zaoszczędzić miejsce. Wszystko to powoduje, że Deerma DX 700 perfekcyjnie spełni oczekiwania na dodatek w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Einhell TE-VC 18Li

Einhell TE-VC 18Li Najniższa Cena Online

Einhell TE-VC 18Li - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell TE-VC 18Li
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Einhell TE-VC 18 Li jest członkiem rodziny Einhell Power X-Change. Jest szczególnie wygodny w użyciu i ma dużą moc.

  Odkurzacz jest dostarczany z końcówkami potrzebnymi do prędkiego, skrupulatnego oczyszczenia każdej powierzchni, od podłóg dywanowych i tapicerki po parkiety i posadzki z płytek. Szczotka podłogowa najlepiej nadaje się do twardych podłóg i gładkich powierzchni. Druga końcówka asygnowana jest do tapicerki i dzianin. Rura przedłużająca o długości 46,5 cm zezwala na czyszczenie podłóg na stojąco. Pojemnik na kurz ma objętość 540 mililitrów. Dzięki nowej technice Power X-Change, krótka autonomia pracy, wielka linia zróżnicowanych akumulatorów i ładowarek, a także słaba skuteczność należą do przeszłości. Ten sam akumulator i ładowarka mogą być stosowane dla wszystkich członków rodziny Power X-Change.

  Należy pamiętać, iż ten artykuł jest dostarczany bez baterii albo ładowarki, które są sprzedawane osobno.

  • Kolor: czerwony
  • Materiał: plastik i metal
  • Siła ssania: 4,2 kPa
  • pojemność: 540 ml
  • Szczotka podłogowa do twardych podłóg i gładkich powierzchni
  • Ssawka szczelinowa do trudno przystępnych miejsc
  • Końcówka do czyszczenia tapicerki i dzianin
  • Rura przedłużająca (46,5 cm) do czyszczenia podłóg
  • Dostarczany bez baterii i ładowarki (przystępne osobno)
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Camry. Ranking TOP10 modeli

Milla Home MHV300

Milla Home MHV300 Najniższa Cena Online

Milla Home MHV300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Milla Home
 • Pełna nazwa odkurzacza: Milla Home MHV300
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz MILLA HOME MHV300 to produkt, który zostanie doceniony poprzez każdego, kto pragnie błyskawicznie posprzątać otoczenie wokół siebie, w samochodzie albo przyczepie kempingowej....

Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma CM800

  Odkurzacz Deerma CM800 to prędki i produktywny sposób by pozbyć się niechcianych zanieczyszczeń lub roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie w sposób nowoczesny łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania, a także drgania o wysokiej częstotliwościskutecznie pousuwać roztocze czy kurz.

  Moc ultrafioletu

  Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które produktywnie pozbywa się zarówno dorosłych osobników jak i jaj roztoczy. Wydajność tej metody wynosi aż 99,9%! na dodatek lampa ultrafioletowa ma atrybuty wiruso i bakteriobójcze przez co perfekcyjnie nadaje się do wykorzystania poprzez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura

  Powietrze o temperaturze 50 stopni celsjusza jest zabójcze dla roztoczy i potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca aby jeszcze skuteczniej usuwać niechciane osobniki.

  Siła ssania

  Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa, a także drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja

  dodatkowo odkurzacz zaopatrzony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę przefiltrowującą dzięki temu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia.

  praktyczne rozwiązania

  obudowa stworzona jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność odkurzacza, a komfortowy uchwyt gwarantuje wysoki komfort, a także szybkość korzystania. Pojemnik na kurz jest przystępny w czyszczeniu, po opróżnieniu starczy przemyć go pod bieżącą wodą.

  Bezpieczne wykorzystywanie

  Specjalne zabezpieczenie sprawia, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią przez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i gwarantuje ochronę oczu. W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które gwarantują utrzymanie trafnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się.

  Producent: Deerma

  Model: CM800

  Moc ssania: >13kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Moc znamionowa: 450W

  Poziom hałasu: <78dB


Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  produktywny akumulator NiMH 4,8 V - wyjątkowo trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się lepszym rezultatem czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V producenta Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz zlikwidować rozlane płyny jak i suche skażenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zapewnia idealne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do słusznego odfiltrowania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się w środku odkurzacza akumulatorowego, poprzez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system przefiltrowania uniemożliwia wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do udoskonalonego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do trafnego odkurzania choćby najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Poręczny zarys nasadek pomoże Ci oczyścić nawet najtrudniej dostępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do przystępnego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy producenta Philips zezwala na szybkie i nieskomplikowane opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można łatwo zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie rąk.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole lub na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można wygodnie przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki temu odkurzacz akumulatorowy jest zawsze gotowy do użycia.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do wykorzystania na mokro i sucho · transparentny zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · sprawny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  dane technologiczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze dane technologiczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość towaru: 508 mm · Klasa skuteczności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · pojemność zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · wariant odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość produktu: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość towaru: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Worx. Ranking TOP10 modeli

Black&amp;Decker NVC220WC

Black&Decker NVC220WC Najniższa Cena Online

Black&Decker NVC220WC - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&amp;Decker NVC220WC
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekka technika bezprzewodowa gwarantuje wygodę. Błyskawicznie odłączalny pojemnik na kurz - szybkie opróżnianie, a także eliminacja problemu z dotykaniem brudu zgromadzonego w pojemniku. Pokaźna końcówka zasysająca oznacza, że odkurzacz z łatwością poradzi sobie z pokaźniejszymi drobinami takimi jak karma dla zwierząt lub płatki śniadaniowe.

  krystaliczny bezworkowy zbiornik na brud upraszcza sprawdzenie poziomu jego napełnienia i opróżnianie. Zbiornik, a także filtry można odłączać i spłukiwać dla prędkiego wyczyszczenia. Podstawa ładująca może być umieszczona na blacie kuchennym oraz istnieje możliwość zamontowania jej na ścianie....


Severin HV 7144

Severin HV 7144 Najniższa Cena Online

Severin HV 7144 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7144
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny HV 7144 S´POWER(R) home & car Li 20 szczególnie mocny i rozciągliwy - możliwość odkurzania kurzu i płynów przy użyciu 3-częściowego zestawu objętość zbiornika na kurz: ok. 200 ml dla pyłu, ok.

  100 ml dla płynów akumulatorowy odkurzacz ręczny usuwa kurz i płyny wydajność gwarantuje wysokiej jakości akumulator litowo- jonowy 7,4 V nietrudne, szybkie i rozciągliwe odkurzanie kabel do ładowania z gniazda zapalniczki samochodowej 12 V gumowa ssawka do odsysania płynów ssawka szczelinowa z dodatkową nasadką szczotkową do czyszczenia trudno przystępnych miejsc łatwe opróżnianie bez dodatkowych kosztów w postaci worka albo filtra prosty w czyszczeniu filtr stały ergonomiczny uchwyt ścienny z ładowarką w komplecie uchwytu wkręty i kołki do konstrukcji ściennego lampka kontrolna czas ładowania ok.

  9 godzin maksymalny ciągły czas pracy- ok. 18 min waga netto 0,75 kg, waga brutto (włączając opakowanie i wyposażenie) ok. 1,2 kg wymiary opakowania: 40,0 x 11,8 x 14,4 cm


Concept VP-4350

Concept VP-4350 Najniższa Cena Online

Concept VP-4350 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4350
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry odkurzanie na sucho i na mokro
  Uzyskaj prędkie i skuteczne czyszczenie dzięki ręcznemu odkurzaczowi VP4350. Podkreśla się arcytrudną mocą ssania i progresywnym designem. Poradzi sobie ze sprzątaniem w domu i w samochodzie. Asygnowany jest do odkurzania na sucho i na mokro. Akcesoria tego modelu to krótka szczelinowa dysza do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, a także gumowa ściągaczka do płynów.

  Maksymalna długość pracy
  Odkurzacz VP4350 został wyekwipowany w wysokiej jakości akumulator Li-Ion 7,4 V o objętości 2200 mAh, dzięki któremu można sprzątać nawet do 20 minut na jednym ładowaniu. Ten akumulator znamionuje się wyższą skutecznością i dłuższą żywotnością. Równocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, kiedy nieprawidłowe ładowanie może doprowadzić do przeskoku i trwałego spadku obszerności akumulatora w trakcie kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Łatwe czyszczenie
  Czyszczenie VP4350 jest bardzo prędkie i proste. Naciśnij przycisk, aby wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym gromadzi się kurz i inne skażenia. Starczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.

  Obsługa jedną ręką
  Odkurzacz ręczny Concept VP4350 jest lekki, genialnie leży w rąk i jest szczególnie wygodny w użyciu. Jedną ręką możesz odkurzać wszystkie minimalne zanieczyszczenia bez konieczności sięgania po konwencjonalny i ciężki odkurzacz. W dodatku żaden kabel nie będzie Ci przeszkadzał w trakcie pracy.


Ryobi ONE&#43; R18HV-0

Ryobi ONE+ R18HV-0 Najniższa Cena Online

Ryobi ONE+ R18HV-0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ryobi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ryobi ONE&#43; R18HV-0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Ryobi to lekkie i praktyczne urządzenie, które przydaje się w trakcie robienia porządków w domu, aucie albo warsztacie. Dzięki akumulatorowi możemy luźno manewrować odkurzaczem w każdym miejscu. Odkurzacz ma ssawkę szczelinową, która ułatwi nam likwidowanie nieczystości z trudno przystępnych miejsc....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Ryobi. Ranking TOP10 modeli

Deerma CM1300

Deerma CM1300 Najniższa Cena Online

Deerma CM1300 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM1300
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz do kurzu/roztoczy z UV Deerma CM1300

  Pozbądź się roztoczy i odkurz cały dom

  Odkurzacz Deerma świetnie radzi sobie z kurzem i roztoczami, umożliwiając stworzenie czystego, zdrowego środowiska w Twoim domu. Prędkość 8000 wstrząsów na minutę i wydajne naświetlanie UV powodują,z łatwością pozbędziesz się alergenów. Niewielka waga i długi przewód wyjątkową swobodę i komfort wykorzystywania. CM 1300 zostałzaopatrzony w aż 2 silniki wibrujące i 2 moduły sterowania, co w połączeniu z występowaniem wibracji równocześnie z przodu, jak i z tyłu urządzenia, gwarantuje jego rozszerzoną produktywność. To nie wszystko! dopełniające końcówki pozwalają stosować odkurzacz na różnorodne sposoby, co powoduje, że jest on wyjątkowo wszechstronny i wielofunkcyjny.

  2w1 - jeszcze więcej możliwości

  Deerma CM1300 to tak naprawdę aż 2 urządzenia w 1! Może Ci służyć jako komfortowy odkurzacz ręczny lub jako bezusterkowe narzędzie do usuwania roztoczy. Bez najmniejszego choćby wysiłku przypasujesz ten poręczny artykuł do swych potrzeb i dokładnie posprzątasz cały dom. Łatwo wykorzystasz go jeszcze do czyszczenia wnętrza samochodu. To wielofunkcyjne urządzenie zaskoczy Cię wielością zastosowań!

  3 wymienne szczotki do zadań specjalnych

  W pakiecie odnajdziesz 3 wymienne końcówki, które pozwolą Ci kompleksowo posprzątać dom. Wibrująca szczotka UV będzie Twoim bezawaryjnym sojusznikiem w walce z roztoczami. wielka szczotka szybko wciągnie kurz i inne odpady. Płaska szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w czyszczeniu nierównych lub trudno dostępnych miejsc - z jej pomocą sprzątniesz na przykład klawiaturę i wgłębienia w kanapach, fotelach czy łóżkach. Żaden brud się przed Tobą nie ukryje - z pomocą dodatkowych końcówek CM1300 bezproblemowo go wynajdziesz i posprzątasz.

  Potęga światła UV

  Co sprawia, że CM1300 tak efektywnie walczy z roztoczami? rewelacyjnej jakości lampa UV, która promieniami o długości 253,7 nm naświetla i penetruje materiały,usunąć z nich alergeny. Produktywnie broni ją specjalna osłona z 3 rzędami wycięć przypominających plaster miodu. Co więcej, inteligentny czujka podczerwieni samoczynnie wyłącza lampę, kiedy odkurzacz odnajdzie się z dala od powierzchni czyszczonych obiektów, uniemożliwiając w ten sposób niepotrzebnej emisji i wyciekom światła UV, a także broniąc skórę i oczy użytkownika.

  Wygraj walkę z brudem

  Kolejnym atutem odkurzacza jest jego sprawny silnik DC. Zapewnia on moc ssącą nawet do 7 000 Pa w trybie "Normal" oraz do 10 000 Pa w trybie "High", dzięki temu urządzenie produktywnie pozbywa się brudu. Roztocza czy okruchy - dzięki CM1300 błyskawicznie o nich zapomnisz.

  efektywna filtracja

  Z CM1300 efektywnie zadbasz o zdrowie. Filtracja cykloniczna, a także HEPA sprawnie neutralizują kurz i inne alergeny. Zarówno filtr, jak i pojemnik na odpady można też z łatwością i wygodnie umyć. Wszystko to powoduje,stosowanie odkurzacza jest czyste i bezpieczne.

  Prosta obsługa

  Obsługa urządzenia jest istotnie prosta. Z pomocą tylko jednego przycisku włączysz albo wyłączysz CM1300. Z kolei poręczny guzik na spodzie urządzenia zezwala na łatwą i wygodną wymianę szczotek. Możeszbłyskawicznie i komfortowo odłączyć pojemnik na odpady w celu jego opróżnienia albo umycia.

  Lekki i funkcjonalny

  Odkurzacz jest wyjątkowo nieduży i lekki. Jego kompletna waga wynosi 1,85 kg, a moduł główny waży tylko 1 kg - tyle, ile 3 nieduże jabłka! dzięki temu przenoszenie urządzenia z miejsca na miejsce nie powoduje najmniejszego choćby problemu. Łatwo wniesiesz je na piętro albo podniesiesz, by odkurzyć sufit. wspaniale leży w rąk i zagwarantuje nieporównany komfort używania. Zapomnij także o ograniczających Twoją swobodę, zbyt niedługich kablach - dzięki długiemu na 4,2 m przewodowi CM1300 zapewni Ci wygodę, na jakiej Ci zależy.

  Specyfikacja

  Producent

  Deerma

  Model

  CM1300

  Moc znamionowa

  350 W

  Siła ssąca

  do 7000 Pa (tryb Normal)

  do 10 000 Pa (tryb High)

  Długość przewodu

  4,2 m

  Napięcie

  220 V

  rozmiary

  335x225x170 mm

  objętość zbiornika na kurz

  0,4 l

  Waga urządzenia/modułu głównego

  1,85 kg/1 kg

  Wymienne końcówki w pakiecie

  obfita szczotka, wibrująca szczotka UV, płaska szczotka

  2w1Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne do 200 zł cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze ręczne do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne do 200 zł, odkurzacz ręczny do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach ręcznych do 200 zł, ranking małych odkurzaczy ręcznych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *