Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny do 400 zł. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych do 400 zł,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne do 400 zł. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami do 400 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w prędkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie usuwa alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i funkcjonalne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | dokument UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszelkich tkanin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa produktywność pracy certyfikat UK Allergy Odkurzacz świetny dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione skażeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast standardowego worka posiada specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z skażeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego efektywnie oddzielone. Dzięki czemu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna skuteczność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia przypasowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc oraz powietrza (pochłanianego poprzez urządzenie).

  dzięki czemu polikwidujesz alergeny z używanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  ma ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium poprzez pokaźniejszy nacisk na materiał efektywniej wyciąga z niego skażenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z dzianin.

  dokument UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako skutecznie eliminujący roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, że gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, pousuwasz alergeny z najbliższego otoczenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Graef. Ranking TOP10 modeli

Bissell 1987N

Bissell 1987N Najniższa Cena Online

Bissell 1987N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 1987N
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:0;Dominujący kolor:czarny;Funkcje dodatkowe:bateria Ni-MH;Gwarancja:24 miesiące;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:0;Napięcie akumulatora:14,4 V;objętość worka/pojemnika:0,6 l;Poziom hałasu:69 dB;Pozostałe:ładowarka;Szczotka w wyposażeniu:ssawka szczelinowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki, szczotka szczelinowa;rodzaj odkurzacza:ręczny;Waga:1,36 kg;rozmiary - głębokość:0;rozmiary - szerokość:0;wymiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka, ssawka szczelinowa, szczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki;Zasięg pracy:0 m;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie...


Concept VP-4420

Concept VP-4420 Najniższa Cena Online

Concept VP-4420 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4420
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wysmakowany pomocnik z ekstremalną produktywnością Odkurzacz ręczny VP4420 Perfect Clean to połączenie wyszukanego designu i najwyższej mocy ssania, którą zawdzięcza wysokowydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC.

  Kompaktowy i ultralekki korpus zagwarantuje komfortową obsługę w trakcie codziennego sprzątania w domu i w samochodzie. Dzięki wysokiej jakości akumulatorowi Li-Ion 11,1 V o objętości 2200 mAh możesz sprzątać do 20 minut na jednym ładowaniu, a podczas pracy przewód nie będzie przeszkadzał.

  funkcjonalny i nieskomplikowany w czyszczeniu Odkurzacz wyposażony jest w stację ładującą, która służy w dodatku jako stojak na minimalne akcesoria. Opróżnianie pojemnika na kurz jest szczególnie szybkie i nieskomplikowane. Starczy nacisnąć przycisk na korpusie odkurzacza żeby odłączyć pojemnik na kurz, oczyścić go i założyć ponownie.

  Twój pomocnik po chwili znów będzie gotowy do pracy. Filtracja wysokiej jakości Odkurzacz wyposażony jest w wysokowydajny filtr HEPA 13, który może wyłapać do 99,9% cząsteczek takich jak kurz, pyłki czy dym papierosowy.

  Odkurzacze zaopatrzone w filtr HEPA 13 pomagają uniemożliwiać rozwojowi alergii na kurz, które mogą rozwinąć się w każdym wieku. Docenią go zwłaszcza rodziny z znikomymi dziećmi, a także alergicy. Na dodatek filtr HEPA można prać, co przedłuża jego żywotność.

  starczy wyjąć go z korpusu odkurzacza, opłukać pod bieżącą wodą i pozostawić do całkowitego wyschnięcia. Ssawka szczelinowa 2 w 1 W wyposażeniu odkurzacza ręcznego VP4420 znajdziesz specjalną nasadkę 2 w 1, która jest połączeniem nasadki szczelinowej i szczotki do kurzu.

  Możesz wykorzystać jej jako oddzielnej ssawki szczelinowej do odkurzania trudno przystępnych miejsc (grzejniki, szuflady, przestrzenie pomiędzy materacami a tapicerką itp.) albo zamknąć szczotkę do kurzu i delikatnie odkurzyć meble, rolety, parapety, książki lub klawiaturę.

  Ssawka do tapicerki przy pomocy ssawki do tapicerki odkurzysz sofy, fotele, materace, schowki i łóżka. Dodatkowo pomoże zetrzeć kurz z mebli bez zarysowań. Możesz je w dodatku wykorzystać do czyszczenia parapetów.

  elastyczna ssawka CAR Czyszczenie samochodu między siedzeniami lub trudnodostępnymi miejscami będzie dużo łatwiejsze z sprężystym wężem CAR. Dzięki swojej długości i sprężystości możesz posprzątać w każdym trudnodostępnym miejscu.

  Linia Perfect Clean Warto dbać o porządek. Dlatego przygotowaliśmy szeroką gamę produktów sprzątających Concept. Starczy wybrać, czy masz już swój ulubiony?

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne białe. Ranking TOP10 modeli

Ryobi R 18HV-0

Ryobi R 18HV-0 Najniższa Cena Online

Ryobi R 18HV-0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ryobi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ryobi R 18HV-0
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny RYOBI R 18HV-0

Jimmy JV12

Jimmy JV12 Najniższa Cena Online

Jimmy JV12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy JV12
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny JIMMY JV12

Concept VP-4353

Concept VP-4353 Najniższa Cena Online

Concept VP-4353 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4353
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wet & Dry do odkurzania na sucho i na mokro Uzyskaj szybkie i efektywne czyszczenie dzięki odkurzaczowi ręcznemu VP4353. Wyróżnia się ekstremalną mocą ssania i nowoczesnym designem. Bogaty zestaw akcesoriów sprawia, że jest uniwersalnym pomocnikiem do drobnych prac porządkowych w domu i samochodzie.

  Dzięki gumowej ssawce wygodnie odkurzysz nawet mokry brud. Ekstremalna sprawność Odkurzacz VP4353 jest zaopatrzony w Li-Ion baterię 18,5 V o objętości 2200 mAh, co zapewnia aż 22 minuty pracy na jednym ładowaniu.

  Ta bateria charakteryzuje się wyższą efektywnością i dłuższą żywotnością. Jednocześnie nie cierpi na tzw. Efekt pamięci, gdy nieprawidłowe ładowanie może prowadzić do skoków i trwałego spadku obszerności akumulatora w ciągu kilkudziesięciu cykli ładowania.

  Przedłużana rura Odkurzacz VP4353 wyekwipowany jest w funkcjonalną rurę przedłużającą, dzięki której łatwo zmienisz go w odkurzacz pionowy. W ten sposób możesz wygodnie odkurzać nieznaczne zabrudzenia na podłodze bez konieczności schylania się czy sięgania po tradycyjny odkurzacz.

  PET szczotka specjalistka do sierści Podstawowe wyposażenie obejmuje też specjalnie zaprojektowaną nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierści Twojego pupila. Główną zaletą jest to, iż możesz za jednym razem rozczesać i odkurzyć nadmiar sierści bez zbędnego bałaganu.

  Pozbędziesz się brudu, zanieczyszczeń i alergenów ze swego zwierzaka. Na dodatek pomysłowa konstrukcja szczoteczki stymuluje skórę Twojego pupila. Dotrze wszędzie Z rozciągliwym wężem CAR czyszczenie samochodu pomiędzy siedzeniami albo trudno przystępnymi miejscami będzie bardzo proste i skuteczne.

  Dzięki swojej długości i rozciągliwości możesz nim dotrzeć naprawdę wszędzie. Nieduże akcesoria Odkurzacz ręczny Concept VP4353 jest wyekwipowany w szczelinową końcówkę, dzięki której możesz wygodnie odkurzać kurz z narożników, szuflad, wzdłuż blatu kuchennego i innych trudno przystępnych miejsc.

  Szczoteczka pomoże delikatnie polikwidować kurz z mebli, parapetów czy klawiatury komputera. Nieskomplikowane czyszczenie Czyszczenie odkurzacza ręcznego VP4353 jest wyjątkowo szybkie i nietrudne. Naciśnij przycisk, by wyjąć pojemnik, w którym osadza się odkurzony pył i inne zanieczyszczenia.

  teraz opróżnij pojemnik i załóż go z powrotem. Błyskawicznie Twój pomocnik znów będzie w pełni gotowy do działania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne fioletowe. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker BHHV520BF

Black&Decker BHHV520BF Najniższa Cena Online

Black&Decker BHHV520BF - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BHHV520BF
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Ręczny odkurzacz Black&Decker BHHV520BF zasilany akumulatorowo zapewnia łatwość w utrzymaniu czystości nie tylko w domurównież w samochodzie. Jego konstrukcja umożliwia dotarcie w trudno dostępne miejsca, a niska waga daje komfort pracy.


Bosch 06033B9102

Bosch 06033B9102 Najniższa Cena Online

Bosch 06033B9102 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch 06033B9102
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Wypróbuj moc i mobilność odkurzacza akumulatorowego marki Bosch, który z łatwością usuwa także cięższe zanieczyszczenia. W wyposażeniu typowym odkurzacza ręcznego UniversalVac 18 znajdują się rury i dysza do podłóg, które wygodne odkurzanie podłóg....

Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  komfortowe sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno przystępnych miejsc osiągalne jest dzięki lekkim i użytecznym odkurzaczom ręcznym. Rekomendowane są one z zasady osobom, które lubią na bieżąco sprzątać minimalne zabrudzenia na fotelach, kanapach lub w samochodzie....


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny do 400 zł opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne do 400 zł cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami do 400 zł,
 • odkurzacze ręczne do 400 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne do 400 zł, odkurzacz ręczny do 400 zł cena, opinie o odkurzaczach ręcznych do 400 zł, ranking małych odkurzaczy ręcznych do 400 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.