Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne Camry. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny Camry. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych Camry,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne Camry. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami Camry, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Camry CR 7019

Camry CR 7019 Najniższa Cena Online

Camry CR 7019 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Camry CR 7019
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz CAMRY CR 7019 Sweeper KAŚKA Akumulator Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Pochodzi prosto od oficjalnego dystrybutora. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: Odkurzacz CAMRY Ładowarka Instrukcja obsługi w języku polskim SPECYFIKACJA: producent: Camry Model: CR 7019 kolor dominujący: wielokolorowy Zasilanie: akumulatorowe Napięcie akumulatora: 6 V Moc: 10 W objętość zbiornika na kurz: 0.1 l Czas pracy bezprzewodowej: 45 min Odłączany odkurzacz ręczny: nie Praca na mokro: nie Szerokość artykułu: 36 cm Wysokość produktu: 30 cm Waga artykułu: 1.69 kg Waga towaru z opakowaniem jednostkowym: 2 kg Kod producenta: CR 7019 Odkurzacz CAMRY CR 7019 Sweeper KAŚKA Akumulator Odkurzacz pionowy CAMRY CR 7019 akumulatorowy.

  Pionowy odkurzacz akumulatorowy CAMRY CR 7019 cechuje lekka pokrywa i wygodna obsługa. Obrotowe szczotki z łatwością zamiatają i zbierają kurz, okruchy, sierść, a także wszelkie zabrudzenia z każdego typu podłóg.

  Długi uchwyt sprawia,w trakcie sprzątania nie musimy się schulać! Opróżnianie zbiornika na kurz jest wyjątkowo proste. Dzięki poręcznemu systemowi nie trzeba dotykać rękoma zbieranych zabrudzeń.

  Wytrzymały akumulator w pełni naładowany to praca ok. 45 minut. Obrotowa trójkątna głowica gwarantująca precyzyjne zamiatanie/odkurzanie 4 silne szczotki skrupulatnie zbierające kurz, brud i okruchy Cicha praca wyjątkowo lekki i komfortowy w obsłudze przystępny do opróżniania zbiornik na kurz o obszerności 0,1L Praca do 45 minut na w pełni naładowanych akumulatorach dokładnie oczyszcza podłogi i schody pokryte drewnem, panelami, terakotą i dywanami.

  sporo ergonomicznych funkcji i rozwiązań gwarantujących komfort użytkowania. Jest szczególnie lekki i komfortowy w obsłudze. Odkurzacz jest łatwy do manewrowania w narożnikach, przy ścianach i pod meblami.

  Trójkątna głowica czyszcząca wyekwipowana w obrotowe miękkie szczotki starannie likwiduje skażenia nawet w tych miejscach. Genialnym rozwiązaniem są również gumowane narożniki broniące powierzchnię mebli przed otarciem.

  W dolnej części pokrywy znajdują się trzy koliste ślizgacze, dzięki którym odkurzacz lekko się przemieszcza. Składana rączka o długości 103 cm, połączona teleskopowo z odkurzaczem, zapewnia wygodne sprzątanie w trudno przystępnych miejscach oraz zezwala na okurzanie nawet pod szerokim łóżkiem.

  Po zakończeniu sprzątania odkurzacz można pozostawić stojący jednostajnie z poniesioną do góry rączką. Można też go złożyć, zajmuje wtedy niezwykle mało miejsca 36 cm x 30 cm x 9 cm W trójkątnej obudowie umieszczono cztery szczotki z miękkiego włosia.

  Dwie szczotki o długości 21 cm,, a także dwie szczotki o długości 8 cm napędzane są wspólnym silnikiem. Ponadto w przedniej części zamontowano szczotkę podgarniającą z długim sprężystym włosiem. Umożliwia ona dotarcie do najtrudniejszych miejsc, a także zagwarantuje...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne G3 Ferrari. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze ręczne. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny Camry opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne Camry cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami Camry,
 • odkurzacze ręczne Camry jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne Camry, odkurzacz ręczny Camry cena, opinie o odkurzaczach ręcznych Camry, ranking małych odkurzaczy ręcznych Camry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *