Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny do 300 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne do 300 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami do 300 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Graef KC 502

Graef KC 502 Najniższa Cena Online

Graef KC 502 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Graef
 • Pełna nazwa odkurzacza: Graef KC 502
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący odcień:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:60 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość wykorzystywania worków:nie;Napięcie akumulatora:7,4 V;Nazwa filtra:HEPA F6;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:0,68 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:7,6 cm;rozmiary - szerokość:8,6 cm;rozmiary - wysokość:34 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Black&Decker bHHv320b-Qw

Black&Decker bHHv320b-Qw Najniższa Cena Online

Black&Decker bHHv320b-Qw - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker bHHv320b-Qw
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Akumulator: Tak
  Czas pracy: 20 min
  Czas ładowania: 5 godz
  EAN: 5035048712733
  Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Kod Producenta: BHHV320B-QW
  kolor produktu: Czarny, Niebieski
  Maks. Moc ssania: 25 AW
  Moc silnika: 24 W
  Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak
  Możliwość mycia filtra: Tak
  Napięcie baterii: 12 V
  objętość baterii: 2 Ah
  objętość dla brudu suchego: 0,7 l
  typ baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
  rodzaj czyszczenia: Suchy
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Stacja ładująca w komplecie: Tak
  Waga produktu: 1,1 kg
  Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora: Tak
  Zdjemowalny filtr: Tak
  Źródło zasilania: Bateria

Philips FC 6142

Philips FC 6142 Najniższa Cena Online

Philips FC 6142 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6142
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  Odkurzacz na mokro i sucho - wielofunkcyjny w użyciu
  2-stopniowy zmywalny filtr - do higieny i czystości
  skuteczny akumulator NiMH 4,8 V - nad wyraz trwała i wysoka moc
  Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  Ciesz się udoskonalonym konsekwencją czyszczenia dzięki odkurzaczowi akumulatorowemu o mocy 4,8 V marki Philips, z możliwością odkurzania na mokro i sucho. Dzięki systemowi do odkurzania na mokro i sucho możesz polikwidować rozlane płyny jak i suche skażenia. Aerodynamiczne wykończenie nasadki zapewnia nieprzeciętne pochłanianie kurzu.

  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do słusznego filtrowania
  Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się wewnątrz odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system oczyszczania zapobiega wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi wykrywa mniejsze cząstki kurzu.

  Aerodynamiczna nasadka do ulepszonego wchłaniania kurzu
  Aerodynamiczna nasadka miniodkurzacza Philips MiniVac służy do adekwatnego odkurzania choćby najdrobniejszych cząsteczek kurzu. Użyteczny kształt nasadek pomoże Ci oczyścić choćby najtrudniej dostępne miejsca.

  Zdejmowana jednym ruchem nasadka do prostego opróżniania
  Odkurzacz akumulatorowy firmy Philips zezwala na prędkie i nietrudne opróżnianie i higieniczne czyszczenie. Nasadkę odkurzacza akumulatorowego Philips można z łatwością zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie dłoni.

  Wąska stacja ładowania (montaż na stole albo na ścianie)
  Odkurzacz akumulatorowy Philips można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie lub stawia na stole. Dzięki czemu odkurzacz akumulatorowy jest za każdym razem gotowy do zastosowania.

  Wyposażenie:
  Uchwyt na ścianę/stojący · Przedłużona szczelinówka i mokra nasadka · Wskaźnik stanu pracy i ładowania · Do wykorzystania na mokro i sucho · krystaliczny zbiornik · Do 9 minut siły ssącej · skuteczny akumulator NiMH 4,8 V · Poj. Pojemnika na kurz: 500 ml

  dane techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje technologiczne: Czas ładowania: 16 - 18 godzin · Czas pracy: 9 minut · Siła ssania (maks.): 2,9 kPa · Moc ssania (maks.): 9 W. · Poziom hałasu (Lc IEC): 76 dB · Wir powietrza (maks.): 530 l/min. · Głośność pracy: 76 dB · Głębokość produktu: 508 mm · Klasa sprawności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: metal,niebieski · Moc: 56 W · Moc ssania: 9 W · Napięcie: 4.8 V · pojemność zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 530 l/min · rodzaj odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · System filtrów: 2-stopniowy, cykloniczny nadmuch · Szerokość produktu: 335 mm · technologia akumulatora: NiMH · Waga: 1.4 kg · Wysokość towaru: 490 mm · Zasilanie: akumulatorowe

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Scarlett. Ranking TOP10 modeli

Eta 1425 90000

Eta 1425 90000 Najniższa Cena Online

Eta 1425 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 1425 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD oraz produkty do pielęgnacji ciała i włosów producenta ETA z kodem 21MDW9PL33A (od 13.09. Do 19.09.2021 r. Lub wyczerpania zapasów)! Ręczny odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym 14,4V.

  ETA Rotary 1425 90000 przezroczysty pojemnik na kurz o obszerności 400 ml, wysokiej jakości filtr HEPA i ergonomicznie ukształtowany uchwyt. Akcesoria obejmują obrotową turboszczotkę z napędem bezpośrednim, która jest optymalna do mebli tapicerowanych.


Concept VP-4360

Concept VP-4360 Najniższa Cena Online

Concept VP-4360 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4360
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz ręczny concept vp4380 18,5 v real forceszybkie sprzątanieodkurzacz ręczny real force vp4380 pomaga utrzymać dom w czystości, abyś mógł czuć się wygodnie. Jest za każdym razem pod ręką, a sprzątenie nim jest niezwykle szybkie i komfortowe.

  dzięki zmotoryzowanej turboszczotce wydajnie odkurzysz pozostawioną sierść domowych zwierzaków.pet zmotoryzowana turboszczotka- specjalista do sierściczy masz zwierzaka, który wybrał twoją kanapę jako swoje łóżko? jeżeli tak - vp4380 bez wątpienia ci pomoże.

  dzięki specjalnej turboszczotce pet możesz prosto odkurzyć sierść z kanapy, dywanu i samochodu, bez konieczności wydobywania tradycyjnego odkurzacza.arcytrudna produktywnośćodkurzacz ręczny vp4380 umożliwia czyszczenie do 35 minut na jednym ładowaniu.

  jest wyekwipowany w konkretny akumulator litowo-jonowy 18,5 v o obszerności 2200 mah, który w połączeniu z wysokiej jakości technologią cyklonową osiąga arcytrudną moc ssania aż 8,2 kpa. Nic go nie powstrzyma.

  w dodatku 3 użyteczne diody led oświetlą słabo widoczne miejsca.łatwe czyszczenieczyszczenie vp4380 jest niezwykle prędkie i przystępne. Naciśnij przycisk, by wypiąć pojemnik zbiorczy, w którym gromadzi się kurz i inne zanieczyszczenia.

  wystarczy opróżnić pojemnik i zamontować go ponownie. Twój pomocnik znowu jest gotowy do akcji.obsługa jedną rękąodkurzacz ręczny concept vp4380 jest lekki, nieprzeciętnie leży w dłoni i jest niezwykle komfortowy w użyciu.

  jedną ręką możesz odkurzać wszystkie niepokaźne skażenia bez konieczności sięgania po tradycyjny i ciężki odkurzacz. Ponadto żaden kabel nie będzie ci przeszkadzał w trakcie pracy.ręczny odkurzacz do domu i autavp4380 ma bogaty zestaw akcesoriów.

  oprócz napędzanej silnikiem turboszczotki posiada trzy ssawki szczelinowe o różnych wymiarach. Stosowane są na ogół do czyszczenia wąskich i trudno dostępnych miejsc lub wnętrza samochodu. Ssawka ze szczoteczką pomoże zlikwidować kurz z książek, półek albo klawiatury komputera.

  akcesoria obejmują na dodatek ergonomiczny stojak.odkryj moc czystościreal force to poł

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Ryobi. Ranking TOP10 modeli

Bosch 06033B9102

Bosch 06033B9102 Najniższa Cena Online

Bosch 06033B9102 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch 06033B9102
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Wypróbuj moc i mobilność odkurzacza akumulatorowego marki Bosch, który z łatwością eliminuje także cięższe skażenia. W wyposażeniu charakterystycznym odkurzacza ręcznego UniversalVac 18 znajdują się rury i dysza do podłóg, które wygodne odkurzanie podłóg....

Black&Decker BHHV320J

Black&Decker BHHV320J Najniższa Cena Online

Black&Decker BHHV320J - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BHHV320J
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 20 min
  Czas ładowania: 5 godz
  Czyszczenie powierzchni: Tapicerka
  EAN: 5035048712702
  Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji fabrycznej
  ilość prędkości: 2
  Kod Producenta: BHHV320J
  kolor towaru: Tytanowy, Niebieski
  Maks. Moc ssania: 25 AW
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny
  Moc maksymalna: 24 W
  Montaż szczoteczki ssącej: Nie
  Napięcie baterii: 18 V
  objętość baterii: 2 Ah
  pojemność dla brudu suchego: 0,7 l
  rodzaj baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion)
  rodzaj czyszczenia: Suchy
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Rurka -eskopowa: Nie
  Szczelinówka: Tak
  Waga produktu: 1,1 kg
  Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora: Tak
  Źródło zasilania: Bateria

Blaupunkt VCP501

Blaupunkt VCP501 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP501 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP501
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 20 min
  Czas ładowania: 3 h
  Czyszczenie powierzchni: Goła podłoga, Podłoga, Meble, poziomy schodowe, Dywan
  EAN: 5901750504839
  Filtracja próżniowa powietrza: HEPA
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość produktu: 75 mm
  ilość pyłu: 0,3 l
  Kod Producenta: VCP501
  kolor produktu: Czarny
  Maksymalna moc wejściowa: 120 W
  Napięcie silnika BLDC: 11,1 V
  Podciśnienie: 12 kPa
  Poziom hałasu: 60 dB
  wariant czyszczenia: Suchy
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Stacja do ładowania i przechowywania: Tak
  Szerokość produktu: 75 mm
  Waga artykułu: 1,05 kg
  Wysokość produktu: 425 mm
  Właściwe wykorzystanie: Samochód, biuro, dom
  Zawartość opakowania: Odkurzacz x 1, Stacja ładowania x 1
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Einhell. Ranking TOP10 modeli

Black&Decker BHHV315J

Black&Decker BHHV315J Najniższa Cena Online

Black&Decker BHHV315J - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker BHHV315J
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 16 min
  Czas ładowania: 4 godz
  Dziobek przedłużający: Tak
  EAN: 5035048712641
  Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji fabrycznej
  ilość szybkości: 2
  ilość sztuk: 1
  Kod Producenta: BHHV315J
  kolor artykułu: Czarny, Czerwony
  Maks. Moc ssania: 20 AW
  Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Filtracja
  Montaż szczoteczki ssącej: Nie
  Możliwość mycia filtra: Tak
  Napięcie baterii: 12 V
  pojemność baterii: 1,5 Ah
  pojemność dla brudu suchego: 0,7 l
  wariant czyszczenia: Suchy
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Waga towaru: 1,1 kg
  Wskaźnik ładowania: Tak
  Zdjemowalny filtr: Tak
  Źródło zasilania: Bateria

Bosch YOUSerieS VaC

Bosch YOUSerieS VaC Najniższa Cena Online

Bosch YOUSerieS VaC - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch YOUSerieS VaC
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:0 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:10 minut;Miękkie kółka:nie;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość pracy w trybie bezworkowym:tak;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:3,6 V;Nazwa filtra:nie dotyczy;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj odkurzacza:ręczny;Waga:0,61 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:29 cm;rozmiary - szerokość:8 cm;wymiary - wysokość:9,1 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:akumulator;Szczotki, ssawki, dysze:szczotka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie...Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny do 300 zł opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne do 300 zł cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami do 300 zł,
 • odkurzacze ręczne do 300 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne do 300 zł, odkurzacz ręczny do 300 zł cena, opinie o odkurzaczach ręcznych do 300 zł, ranking małych odkurzaczy ręcznych do 300 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *