Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne do 250 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz ręczny do 250 zł. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych do 250 zł,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne do 250 zł. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami do 250 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Black&Decker DVJ215J-QW

Black&Decker DVJ215J-QW Najniższa Cena Online

Black&Decker DVJ215J-QW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker DVJ215J-QW
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dominujący kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:bateria litowo-jonowa, Cyclonic System, czas ładowania 4 godziny, czas pracy 14 minut;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;Maksymalny czas pracy:0;Model worka:nie dotyczy;Napięcie akumulatora:7,2 V;objętość worka/pojemnika:0,61 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:brak;Roczne zużycie energii:0;wariant worka:pojemnik;Rury:nie dotyczy;Szczotka w wyposażeniu:ssawka szczelinowa;typ filtra:odzieżowy;rodzaj odkurzacza:ręczny;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, ładowarka, ssawka szczelinowa, szczotka niewielka;Zasilanie:akumulatorowe...


Bosch EaSyVaC 12

Bosch EaSyVaC 12 Najniższa Cena Online

Bosch EaSyVaC 12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch EaSyVaC 12
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0;Długość kabla:0;Dominujący barwa:zielony;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Gwarancja:24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji artykułu;kolor:zielono-czarny;Maksymalny czas pracy:22 minuty;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:12 V;objętość worka/pojemnika:0,38 litra;Poziom głośności:0;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;typ worka:pojemnik;typ filtra:fałdowany;wariant odkurzacza:ręczny;Waga:0 kg;Wariantowanie linia:Univac 18V;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przejrzysty pojemnik;rozmiary - głębokość:0;rozmiary - szerokość:0;rozmiary - wysokość:0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, filtr, ładowarka;Rury w wyposażeniu:2 rury;Szczotki, ssawki, dysze:dysza do podłóg, dysza spoin, dysza szczotkowa;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Bosch 06033B9102

Bosch 06033B9102 Najniższa Cena Online

Bosch 06033B9102 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń

Graef KC 502

Graef KC 502 Najniższa Cena Online

Graef KC 502 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Graef
 • Pełna nazwa odkurzacza: Graef KC 502
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:60 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:7,4 V;Nazwa filtra:HEPA F6;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:brak;Regulacja mocy ssania:nie;rodzaj worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:ręczny;Waga:0,68 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;rozmiary - głębokość:7,6 cm;rozmiary - szerokość:8,6 cm;wymiary - wysokość:34 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:ładowarka;wyświetlacz:nie;Zasilanie:akumulatorowe;Zwijacz przewodu:nie


Concept VP-4351

Concept VP-4351 Najniższa Cena Online

Concept VP-4351 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-4351
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrany sprzęt AGD firmy Concept z kodem 21MDW9PL130A (od 06.09. Do 19.09.2021 r. Albo wyczerpania zapasów)! Odkurzacz ręczny z możliwością odkurzania na sucho i mokro Concept VP4351 jest zaopatrzony w wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje moc do 20 minut pracy.

  Zbiornik na kurz o pojemności 0,5 litra można łatwo wyjąć i wyczyścić. W pakiecie znajduje się szczotka PET do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt domowych.


Blaupunkt VCH201

Blaupunkt VCH201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH201
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCH201 pionowy Wysoka efektywność Odkurzacz Blaupunkt VCH201 pionowy spełnia te wszystkie kryteria. Efektywny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do wydajnego zbierania zanieczyszczeń.

  Wysoką skuteczność tego modelu wyróżnia wykorzystanie najistotniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu odfiltrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  skażenia zbierane są w plastikowym, prostym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 1,5 l. Luźne manewrowanie swobodne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne atuty tego modelu.

  4,8-metrowy kabel umożliwia odkurzanie choćby trudno przystępnych miejsc na dodatek odkurzacz Blaupunkt VCH201 pionowy zajmuje, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca aniżeli konwencjonalne odkurzacze.

  Niska pełna waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu stosowania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Ryobi. Ranking TOP10 modeli

Camry CR 7046

Camry CR 7046 Najniższa Cena Online

Camry CR 7046 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Camry
 • Pełna nazwa odkurzacza: Camry CR 7046
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dbanie o porządek w domu, mieszkaniu czy samochodzie będzie o sporo przyjemniejsze, jeśli wykorzystamy do tego sprzęt ułatwiający i przyśpieszający odkurzanie czy czyszczenie tapicerki. Dlatego warto rozważyć zakup odkurzacza bezworkowego CAMRY CR 7046, który sprawi, że pozbędziemy się uciążliwego kurzu, piasku czy zanieczyszczeń już w kilka chwil.

  Odkurzacz bezworkowy – czy warto w niego inwestować?

  Sprzętu do sprzątania nigdy za dużo, zwłaszcza jeśli pomaga on zapanować nad nieładem i nieporządkiem wokół nas. Odkurzacz bezworkowy ma mnóstwo zalet, do których należy, chociażby zajmowanie niepokaźnej ilości miejsca. Bezprzewodowy odkurzacz z kolei można używać w niemal każdych warunkach, również wtedy, gdy dzieci przez przypadek pokruszą chrupki w samochodzie albo rozsypiemy mąkę w kuchni i nie chcemy wydobywać znacznych sprzętów do szybkiego pozbycia się tego typu problemów. Objętość zbiornika na nieczystości wynosi 0,5 litra, więc pozwala kilka razy odkurzyć tapicerkę, kanapy czy dywaniki bez konieczności częstego opróżniania odkurzacza. Czas ładowania 4,5h, a także czas pracy do 20 minut pozwoli szybko uporać się z każdym brudem. Filtr HEPA wielokrotnego wykorzystywania to z kolei odpowiedź na zapotrzebowania osób cierpiących na alergię, astmę czy choroby układu oddechowego.

  Końcówki do odkurzacza – dlatego starczy bezprzewodowy model!

  Inwestycja w bezprzewodowy i bezworkowy odkurzacz jest warta rozważenia również dlatego, iż w komplecie otrzymamy aż cztery końcówki, które ułatwią sprzątanie przeróżnych powierzchni. Szczotka do czyszczenia miejsc podatnych na zarysowania i kokpitu jest o dużo bardziej delikatna, lecz wciąż zbiera drobinki kurzu, pyłu i piasek. Nakładka szczelinowa do czyszczenia miejsc trudno dostępnych umożliwia zbieranie brudu znajdującego się w zagłębieniach tapicerki, kanap,na dodatek upraszcza odkurzanie półek z książkami czy wąskich przestrzeni pomiędzy ścianą a meblami. Plastikowa szczotka do odkurzania pokaźniejszych powierzchni zbierze brud z wielkich płaszczyzn w krótszym czasie i przy mniejszym wysiłku. A szczotka do tapicerki pozwoli fachowo odkurzyć fotel kierowcy, pasażera i kanapy w każdym pojeździe osobowym czy ciężarowym.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Concept. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny do 250 zł opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne do 250 zł cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami do 250 zł,
 • odkurzacze ręczne do 250 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne do 250 zł, odkurzacz ręczny do 250 zł cena, opinie o odkurzaczach ręcznych do 250 zł, ranking małych odkurzaczy ręcznych do 250 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *