Rankingi Odkurzaczy Ręcznych

Najlepsze odkurzacze ręczne czerwone. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz ręczny czerwony. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli małych odkurzaczy ręcznych czerwonych,
 • TOP5 często wybieranych małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze ręczne czerwone. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z ręcznymi odkurzaczami czerwonymi, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Hoover MBC500

Hoover MBC500 Najniższa Cena Online

Hoover MBC500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover MBC500
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover Pomoc w szybkim sprzątaniu Ultra Vortex skutecznie likwiduje alergeny, kurz i roztocza ze wszystkich miękkich powierzchni, takich jak materace, tapicerki czy poduszki. To lekkie i praktyczne urządzenie posiada łatwy do opróżnienia zbiornik i oferuje 3 tryby głębokiego czyszczenia.

  Ultra Vortex MBC500UV 011 pomaga zadbać o miękkie powierzchnie 3 TRYBY ODKURZANIA | OBROTOWA SZCZOTKA | LAMPA UV-C | atest UK ALLERGY 3 tryby odkurzania Bezpieczne czyszczenie wszystkich dzianin Lampa UV-C usuwa alergeny roztocza z otoczenia Obrotowa szczotka zwiększa wydajność pracy dokument UK Allergy Odkurzacz doskonały dla alergików Dowiedz się więcej o technologiach w odkurzaczu MBC500UV 011 technika cyklonowa Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Powietrze pozbawione zanieczyszczeń Odkurzacz Ultra Vortex zamiast typowego worka ma specjalny zbiornik, do którego zasysa powietrze wraz z zanieczyszczeniami.

  Następnie jest ono wprowadzane w ruch wirowy i cząsteczki kurzu zostają od niego produktywnie oddzielone. Dzięki temu zyskujesz pewność,skażenia nie powracają na zewnątrz odkurzacza. 3 tryby odkurzania Pełna produktywność w każdym przypadku Ustawienia urządzenia dostosowanie jego pracy do rodzaju odkurzanej powierzchni.

  Możesz wybrać spomiędzy 3 trybów głębokiego czyszczenia: próżniowego, trzepania materiału i oświetlania lampą UV-C. Dzięki tym funkcjom Ultra Vortex likwiduje aż 99,9% bakterii, alergenów i roztoczy. Lampa UV-C Najbliższe otoczenie bez zarazków Umieszczona w odkurzaczu Lampa UV-C wykorzystuje krótkie fale promieniowania ultrafioletowego w celu wyeliminowania roztoczy i bakterii z czyszczonych miejsc i powietrza (pochłanianego przez urządzenie).

  dzięki czemu pousuwasz alergeny z wykorzystywanych powierzchni, jak np. Materac czy sofa. Obrotowa szczotka Odkurzone i wytrzepane powierzchnie Obrotowa szczotka współpracuje z trybem głębokiego czyszczenia opartym na trzepaniu materiału.

  posiada ona budowę wałka pokrytego włosiem. To akcesorium przez większy nacisk na materiał efektywniej wydobywa z niego zanieczyszczenia, które następnie trafiają do odkurzacza. Daje Ci to pewność, iż wszystkie okruszki i włosy zostaną skutecznie usunięte z dzianin.

  certyfikat UK Allergy Środowisko przychylne alergikom Ultra Vortex uzyskał certyfikat Brytyjskiej Fundacji Antyalergicznej jako skutecznie usuwający roztocza, kurz i bakterie. Oznacza to, iż gdy wykorzystujesz odkurzacz do oczyszczania miękkich powierzchni na co dzień, pousuwasz alergeny z najbliższego otoczenia....


Einhell TE-VC 18Li

Einhell TE-VC 18Li Najniższa Cena Online

Einhell TE-VC 18Li - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell TE-VC 18Li
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Einhell TE-VC 18 Li jest członkiem rodziny Einhell Power X-Change. Jest wyjątkowo komfortowy w użyciu i ma dużą moc.

  Odkurzacz jest dostarczany z końcówkami niezbędnymi do szybkiego, dokładnego oczyszczenia każdej powierzchni, od podłóg dywanowych i tapicerki po parkiety i posadzki z płytek. Szczotka podłogowa najlepiej pasuje do twardych podłóg i gładkich powierzchni. Druga końcówka dedykowana jest do tapicerki i tkanin. Rura przedłużająca o długości 46,5 cm umożliwia czyszczenie podłóg na stojąco. Pojemnik na kurz ma pojemność 540 mililitrów. Dzięki nowej technologii Power X-Change, krótka autonomia pracy, obfita seria zróżnicowanych akumulatorów i ładowarek, a także słaba sprawność należą do przeszłości. Ten sam akumulator i ładowarka mogą być użytkowane dla wszystkich członków rodziny Power X-Change.

  Należy pamiętać, że ten towar jest dostarczany bez baterii albo ładowarki, które są sprzedawane osobno.

  • Kolor: czerwony
  • Materiał: plastik i metal
  • Siła ssania: 4,2 kPa
  • objętość: 540 ml
  • Szczotka podłogowa do twardych podłóg i gładkich powierzchni
  • Ssawka szczelinowa do trudno dostępnych miejsc
  • Końcówka do czyszczenia tapicerki i tkanin
  • Rura przedłużająca (46,5 cm) do czyszczenia podłóg
  • Dostarczany bez baterii i ładowarki (dostępne osobno)
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Scarlett. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka Najniższa Cena Online

Philips FC 6144 Darmowa wysyłka - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6144 Darmowa wysyłka
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz ręczny, akumulatorowy

  skuteczne akumulatory NiMH 7,2 V
  Aerodynamiczna dysza do ulepszonego wchłaniania kurzu
  2-stopniowy, bez worka, cyklonowy strumień powietrza do adekwatnego oczyszczania
  Wąska stacja ładowania (montaż na ścianie lub na stole)

  efektywnie działający MiniVac dla ulepszonego efektu sprzątania. Bez worka, z cyklonowym strumieniem powietrza i aerodynamiczną dyszą. Ciesz się ulepszonym wynikiem sprzątania sprawnym odkurzaczem akumulatorowym 7,2 wolta. Odśrodkowy strumień powietrza bez worka i 2-stopniowy system odfiltrowania zapewniają długo utrzymującą się skuteczność, a design z aerodynamiczną dyszą gwarantuje wyśmienite wchłanianie kurzu. Dyszą można łatwo zdjąć, jednym kliknięciem, zatem można opróżniać ten akumulatorowy odkurzacz bez brudzenia sobie rąk. Odkurzacz akumulatorowy można komfortowo przechowywać w stacji ładowania, którą montuje się na ścianie albo stawia na stole. Dzięki cyklonowemu strumieniowi powietrza bez worka brud obraca się we wnętrzu odkurzacza akumulatorowego, przez co zagwarantowana jest wysoka moc ssania i czyszczenia. 2-stopniowy system oczyszczania uniemożliwia wydostawaniu się kurzu z urządzenia. Pierwszy filtr zamyka dużą część kurzu, a drugi lokalizuje mniejsze cząstki kurzu. Krągły uchwyt do stosownej obsługi.

  dane techniczne:
  Czas pracy akumulatora (maks.): 9 min · Dalsze informacje technologiczne: Czas ładowania: 16–18 h · Czas pracy akumulatora: 9 min · Moc ssania: 17 W · Napięcie akumulatora: 7,2 V · Głośność pracy: 78 dB · Klasa skuteczności energetycznej (A - G): n/a · Kolor: czerwony,przezroczysty · Moc: 87 W · Moc ssania: 17 W · Napięcie: 7.2 V · objętość zbiornika: 0.5 l · Przepływ powietrza: 50.4 m³/h · typ odkurzacza: Odkurzacz ręczny, akumulatorowy · technika akumulatora: NiMH · technika odkurzacza: Wirowanie · Zasilanie: akumulatorowe

  przesyłka obejmuje:
  Odkurzacz ręczny ze stacją ładowania.


Sencor SVC 190

Sencor SVC 190 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 190 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 190
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł Outlet-owy Powód przeceny: • Uszkodzone opakowanie fabryczne. • ma uszkodzenia kosmetyczne: artykuł powystawowy. • Towar efektywny technologicznie. • artykuł profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

  poręczny i lekki Utrzymanie czystości w samochodzie nie należy do nieskomplikowanych zadań - wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc pomiędzy fotelami, czy wokół gałki od skrzyni biegów graniczy z cudem, jeśli nie masz odpowiedniego narzędzia.

  Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B może okazać się rewelacyjnym rozwiązaniem, dzięki któremu bez trudu odkurzysz każdą szczelinę w swoim samochodzie. Możesz zapomnieć o niewygodnych odkurzaczach na myjniach, które pozwalają tylko na kilka minut pracy, czy o odkurzaniu swoim obfitym domowym odkurzaczem i stosowaniu przedłużacza.

  Brak przewodów i kompaktowe wymiary urządzenia są jego ogromnym atutem. Jednym słowem, pokochasz odkurzanie za pomocą SVC 190B! Lekki i praktyczny Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym, które po nocy spędzonej w stacji ładowania zezwala na odkurzenie całego samochodu.

  Jego waga to zaledwie 1 kilogram, więc nawet osoby starsze, chętne do pomocy przy sprzątaniu dzieci, czy osoby z problemami z kręgosłupem mogą bez trudu i zmęczenia go używać. Na jednym ładowaniu SVC 190B działa, aż 15 minut, co w zupełności wystarczy na wyczyszczenie wszystkich szczelin, siedzeń, podłogi i bagażnika w samochodzie.

  SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem bezprzewodowym eksponuje się dodatkowo designem. Jest to nieduży odkurzacz o niebanalnym kształcie, którego przód, a jednocześnie pojemnik na kurz, został wykonany z niebanalnie wyglądającego, krystalicznego plastiku.

  W skład zestawu SVC 190 B wchodzą zróżnicowane końcówki i stacja ładująca, która umożliwia zawieszenie odkurzacza na ścianie, co nieprzeciętnie pozwala zaoszczędzić dużo miejsca. Różne użycie Odkurzacz SENCOR SVC 190 B jest wspaniałym rozwiązaniem podczas sprzątania samochodu, lecz nie tylko!

  Jego kompaktowe rozmiary i obszerna liczba dodatkowych akcesoriów pozwalają na używanie SENCOR SVC 190 B dosłownie za każdym razem i wszędzie. Twoje dziecko rozlało mleko lub napój na podłodze? Użyj nasadki do zbierania płynów.

  Przypadkowo rozsypałeś kawę albo Twój kot wywrócił doniczkę z kwiatkami? niepokaźna szczotka i kilka sekund pracy odkurzacza SENCOR załatwią sprawę! przy pomocy tego odkurzacza ręcznego możesz również oczyścić klawiaturę komputera, pozbyć się okruszków z dywanu, czy prędko odświeżyć tapicerkę kanapy.

  Oszczędność energii Odkurzacz ręczny SENCOR SVC 190 B jest urządzeniem ergonomicznym, lecz i energooszczędnym. Napięcie akumulatora to zaledwie 7.2 V – zatem, jego ładowanie znacząco nie przyczyni się do rozszerzenia wysokości Twoich rachunków za prąd.

  W pełni naładowany SVC 190B działa z mocą 45 W, co jest wystarczające, żeby z powodzeniem posprzątać cały samochód, odświeżyć meble tapicerowane w salonie czy ''ogarnąć'' bała...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Girmi. Ranking TOP10 modeli

Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz firmy Deerma pozwoli produktywnie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa równocześnie suche odpady, jak i rozlane płyny. Zaopatrzony został w sprawny silnik o prędkości 33 000 obrotów na minutę, zwiększający komfort stosowania przełącznik nożny, a także 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu wydajnie pozbędziesz się zanieczyszczeń i alergenów.

  komplet wymiennych szczotek umożliwia dokładne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz idealnie radzi sobie zarówno z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i mnóstwo innych rodzajów efektywnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 genialnie sprawdza się na co dzień. Sprostapokaźniejszym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie zaopatrzone zostało w silnik o mocy 800 W.

  umożliwia on uzyskanie siły ssania choćby 18 000 Pa. Dzięki czemu bez najmniejszych choćby problemów sprzątniesz rozmaitego rodzaju skażenia – kurz, okruchy, włosy, a nawet rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W zestawie wynajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, absorpcyjna szczotka – rewelacyjnie dopasowuje się do podłogi i sprawnie eliminuje zanieczyszczenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona krystaliczna, dzięki temu wyśmienicie widzisz, czy starannie usuwasz brud. Typowa szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładkiej powierzchni, a także z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta zarówno suchą, jak i mokrą podłogę. Bez problemu zassa nawet leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – znakomicie pasuje do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – perfekcyjnie zbiera kurz i odpady z materiałów albo monitorów. Funkcjonalna suszarka Korzystaj z praktycznego trybu blow-off, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  momentalnie i komfortowo wysusz mokrą podłogę, aby umożliwić wszystkim luźne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, że ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszużyć ten tryb, żeby zmienić odkurzacz w funkcjonalną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Łatwo odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii, a także sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  komfortowo sprzątaj cały dom stworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i odporna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  w dodatku 4 wytrzymałe kółka sprawiają, że sprzęt jest jeszcze bardziej przenośny i komfortowy w użyciu. Wszystko to przekłada się na łatwe i wygodne sterowanie odkurzaczem – dzięki czemu możesz swobodnie posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji sprawia, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swym mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Prędko i wygodnie stwórz wolne od kurzu, a także innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to między innymi spory filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie wykonane zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki temu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo wygodne w stosowaniu.

  funkcjonalny przełącznik nożny pozwala na wygodne włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do pokrywy TJ200 – w ten sposób będziesz posiadać je za każdym razem pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma wydajnie łączy funkcjonalność z wygodą wykorzystywania. Specyfikacja marka Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB rozmiary 306 x 290 x 536 mm pojemność zbiornika na wodę 3.5 L objętość zbiornika odkurzacza 6 L

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze ręczne Profi. Ranking TOP10 modeli

Hoover SJ60WWR6 011

Hoover SJ60WWR6 011 Najniższa Cena Online

Hoover SJ60WWR6 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover SJ60WWR6 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Hoover SJ60WWR6 to odkurzacz bezworkowy, zasilany akumulatorowo. Odkurzacz jest srebrno-czerwony. Sprzęt ma filtr do oczyszczania zasysanego powietrza. Odkurzacz pochłonie maksymalnie 0.3 l. Kurzu i minimalnych śmieci.

  Sprzęt posiada też zbiornik na wodę o obszerności 0.3 l. Dzięki szczególnie małej wadze wynoszącej 0.9 kg wykorzystywanie odkurzacza jest wygodne i bezproblemowe. Gwarancja producenta obejmuje okres dwóch lat....


Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza ręcznego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Ręczny
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o objętości akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych skażeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyposażony w zmywalny filtr. Pojemność zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz zaopatrzony we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, posiada blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz nieprzeciętnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  szczególnie prosta obsługa i wysoka efektywność luźną pracę oraz łatwość w dotarciu nawet trudno dostępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swym domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Znane odkurzacze ręczne. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking małych akumulatorowych ręcznych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz ręczny czerwony opinie,
 • dobre odkurzacze ręczne czerwone cena,
 • ranking z ręcznymi odkurzaczami czerwonymi,
 • odkurzacze ręczne czerwone jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli małych ręcznych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze ręczne czerwone, odkurzacz ręczny czerwony cena, opinie o odkurzaczach ręcznych czerwonych, ranking małych odkurzaczy ręcznych czerwonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *