Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy Sencor. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych Sencor,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe Sencor. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami Sencor, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor

odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor Najniższa Cena Online

odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Sencor SVC 0825WH producent Sencor W domu najlepiej, ale jednak komfort i spokój wymagają trochę pracy, wtedy warto skorzystać z pomocy maszyn Sencor.
  1969 w Japonii narodziła się marka SENCOR. Producent tysiąca serc ("Sen" - po japońsku znaczy 1000, "COR" - po łacińsku znaczy serce). Każdy powinien wkładać całe swoje serce w to, co robi, w przeciwnym razie nie powiedzie się. Odważne serca, pragnienia i jasna wyobraźnia, w połączeniu z klasyczną japońską dyscypliną, etyką pracy i perfekcjonizmem. Dlatego tak ważne było, aby produkty miały oryginalny i atrakcyjny design, były nietrudne w obsłudze i instynktowne. Nie zadowalano się chłodną elegancją, a wręcz przeciwnie, oferowano przeróżne wariacje kolorystyczne, dając konsumentom prawo do indywidualizacji i tworzenia więzi między człowiekiem a technologią.
  W 1990 roku SENCOR staje się marką europejską, asortyment stworzony jest w Azji i w Europie, jednak serce marki pozostaje w Japonii. Logo SENCOR zmienia się ale pozostaje w duchu japońskiej tradycji i myśli technologicznej, czerpiąc z niej to co najkorzystniejsze. Motto SENCOR - "Dlaczego człowiek nie powinien czerpać radości ze swoich sprzętów elektronicznych?" I to motto przyświeca marce do dziś. Wszystkie produkty Sencor szczycą się wysokiej jakości wykończeniem, ze szczególnym naciskiem położonym na funkcjonalność i wygląd. BEZPRZEWODOWY I BEZWORKOWY Wszechstronny odkurzacz pionowy z systemem czyszczenia all-in-one napędzany silnikiem BLDC o sporej mocy 380 W. SENCOR SVC 0825WH ALL IN proponuje jednostkę ssącą AQUA8 do odkurzania na mokro, czas pracy do 50 minut z dwiema bateriami i cyklonowym systemem filtracji HEPA. Odkurzacz został wyekwipowany w wyjątkowo skuteczny akumulator Li-Ion 25,2V z krótkim czasem ładowania i jeszcze dłuższym czasem pracy: Czas ładowania 4–6 godzin, Czas pracy nawet 55 minut. Szczotka obrotowa, załączona do zestawu, ma własny silnik, który zagwarantuje wyśmienite wyniki na każdym typie podłogi i usprawnia odkurzanie dywanów. Funkcja samodzielnego stania została zaprojektowana dla tymczasowej przerwy w sprzątaniu i wygodnego przechowywania.
  ODKURZACZE SENCOR
  zapewniamy, iż wszystkie odkurzacze SENCOR są szczególnie efektywne, precyzyjnie zaprojektowane i spełniają przemysłowe przepisy sanitarne. Zaimplementowane materiały, niepowtarzalne procesy produkcyjne, zastrzeżone technologie unikatową wartość użytkową naszych produktów i sprawiają, że są popularne na całym świecie. Nasze urządzenia są stanowczo wydajne pomimo niskiego zużycia energii.
  ODKRYJ KORZYŚCI OŚWIETLENIA LED
  Dzięki zastosowanemu oświetleniu LED możesz prosto i prosto dojrzeć najdrobniejszy brud i nieduży kurz. Oświetlenie LED jest umieszczone pośrodku obracającej się dyszy, a światło skutecznie oświetla sprzątaną powierzchnię.
  sprawnE CZYSZCZENIE
  W urządzeniu zastosowany został akumulator objętościowy, który zapewnia dużą moc ssania i jeszcze efektywniejsze czyszczenie. Posiada także wyjątkowo lekką składana rurę ERGO FLEX 90 oraz szczotkę, która prosto poradzi sobie z zabrudzeniami na twoim dywanie. Świetnie likwiduje sierść, okruchy i inne liczne zabrudzenia nawet z najmocniej nie dostepnych miejsc.
  w pełni luźnY RUCH
  Lekki, cichy i nieskomplikowany w obsłudze odkurzacz, to proste rozwiązanie do codziennego czyszczenia najróżniejszego typu powierzchni. Wyjmowany odkurzacz ręczny jest przeznaczony do czyszczenia powierzchni mebli czy stołów oraz wnętrza samochodów.
  FILTR HEPA
  Filtr HEPA jest efektywny i zatrzymuje najmniejsze cząsteczki kurzu i licznych alergenów, nietrudny do mycia, czyszczenia i zamiany. Pojemnik na kurz można w każdej chwili opróżnić i przepłukać.
  atrybuty:
  • Odkurzacz pionowy z kompleksowym systemem czyszczącym z wysokowydajnym, trwałym silnikiem cyfrowym o mocy 380 W
  • Jednostka ssąca AQUA8 do odkurzania na mokro i gruntownego czyszczenia twardych podłóg
  • Dwa skuteczne akumulatory Li-Ion 25,2 V o krótkim czasie ładowania i długim czasie pracy
  • Czas pracy do 50 minut, czas ładowania 4 godziny
  • Cyklonowy system filtracji HEPA
  • Podstawa ładująca do ergonomicznego przechowywania odkurzacza jest wyposażona w zintegrowany uchwyt na akcesoria i drugą ładowarkę baterii
  • Dysza obrotowa o 180 i niska waga ułatwiają manewrowanie
  • Praca dwubiegowa
  • ergonomiczny uchwyt
  • Wskaźnik LED stanu naładowania baterii
  • nad wyraz lekka składana rura ERGO FLEX 90 do prostego i praktycznego odkurzania pod niskimi meblami
  • Zdejmowana jednostka ręczna do komfortowego usuwania brudu i kurzu z mebli, stołów czy czyszczenia samochodu
  • Szczotka obrotowa z niezależnym silnikiem zapewnia idealne rezultaty na każdym typu podłogi, a także usprawnia odkurzanie zabrudzeń z dywanów
  • Dysza z oświetleniem LED z łatwością wyłapuje choćby najdrobniejszy kurz i upraszcza odkurzanie ciemniejszych miejsc
  • Zdejmowana jednostka ręczna ze szczotką CAT & DOG MINI do usuwania włosów z tapicerki
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Eufy. Ranking TOP10 modeli

SENCOR odkurzacz pionowy 2 w 1 SVC 7811WH Wpisz kod NOWEAGD15 i obniż cenę o dodatkowe 15% Kod ważny do 29.05.2022 (8590669311781)

SENCOR odkurzacz pionowy 2 w 1 SVC 7811WH Wpisz kod NOWEAGD15 i obniż cenę o dodatkowe 15% Kod ważny do 29.05.2022 (8590669311781) Najniższa Cena Online

SENCOR odkurzacz pionowy 2 w 1 SVC 7811WH Wpisz kod NOWEAGD15 i obniż cenę o dodatkowe 15% Kod ważny do 29.05.2022 (8590669311781) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz pionowy 2 w 1 SVC 7811WH Wpisz kod NOWEAGD15 i obniż cenę o dodatkowe 15% Kod ważny do 29.05.2022 (8590669311781)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  WYMIEŃ AGD NA nowe dodatkowe -15% z kodem NOWEAGD15 na wybrane produkty AGD (do 29.05.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! sprawdź: świeże AGD Odkurzacz pionowy 2 w 1 ze zdejmowaną jednostką ręczną i bezprzewodową konstrukcją.

  SENCOR 2 v 1 SVC 7811WH wyekwipowany jest w akumulator Li-Ion o czasie pracy 25 minut, system filtracji cyklonowej HEPA oraz poręczny uchwyt. 2 szybkości pracy.


SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy Najniższa Cena Online

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, znikomy), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:tak;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:400 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;typ filtra:cyklonowy;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka mopująca, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:sprężysta końcówka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki;ekran:nie;Zasięg pracy:0...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Sencor odkurzacz pionowy svc 0625at-eue3 (8590669290154)

Sencor odkurzacz pionowy svc 0625at-eue3 (8590669290154) Najniższa Cena Online

Sencor odkurzacz pionowy svc 0625at-eue3 (8590669290154) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor odkurzacz pionowy svc 0625at-eue3 (8590669290154)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:10 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe, tryb Boost, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, łatwe wyjmowanie szczotki na rolce, samostojąca kompozycja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:50 min;Moc wejściowa:120 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA 10;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,5 l;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:16,2 cm;wymiary - szerokość:27,3 cm;wymiary - wysokość:116 cm;Wymienna bateria:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, końcówka do mopowania, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:miękka szczotka, mini elektroszczotka, ssawka śladowa, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 km;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy Sencor opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe Sencor cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami Sencor,
 • odkurzacze pionowe Sencor jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe Sencor, odkurzacz pionowy Sencor cena, opinie o odkurzaczach pionowych Sencor, ranking odkurzaczy pionowych Sencor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *