Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 400 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 400 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 400 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 400 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 400 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light Najniższa Cena Online

Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Mi Robot VaCuum Cleaner Light
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis dane techniczne FAQ Opinie (0)
  Mi Vacuum Cleaner Light Lekki pomocnik, nietrudne czyszczenie 50AW moc ssania | Lekki korpus o wadze 1,2kg | 45 minut pracy na baterii | 3-stopniowa filtracja
  • prędki bezszczotkowy silnik Pewna, długookresowa moc
  • Ssanie 50 AW skuteczne czyszczenie
  • Lekki korpus o wadze zaledwie 1,2 kg nietrudny w użyciu
  • 45 minut pracy na baterii rewelacyjny do sprzątania nawet obszerniejszych domów
  • 3-stopniowa filtracja Czyszczenie na poziomie mikronów
  • sporo dysz szczotkowych Wszechstronne czyszczenie
  doskonałe połączenie mocy i lekkiej konstrukcji
  Łatwiejsze i bardziej efektywne czyszczenie przystępne i wydajne czyszczenie to połączenie lekkiej, bezprzewodowej konstrukcji i obszernej mocy ssania.
  Zupełnie nowy, lekki korpus o wadze 1,2 kg
  Łatwy do utrzymania w czystości Lekki korpus składa się z lekkich, solidnych , a także zwartej konstrukcji silnika i akumulatora.
  Wyczyść te trudno przystępne miejsca jedną ręką. Ulepszone efekty czyszczenia.
  Zaprojektowany z myślą o Tobie
  Lżejszy i komfortowojszy w użyciu przyjazna dla użytkownika budowa, łatwiejsza w przenoszeniu. Wydajniej radzi sobie z przeróżnymi zadaniami.
  szybki bezszczotkowy silnik
  Ssanie do 50AW* wyekwipowany w standardowy, szybki, bezszczotkowy silnik zapewniający spójne i wydajne ssanie.
  45 minut czasu pracy
  Wystarczająco dużo,starannie wyczyścić przeciętnej wielkości mieszkanie na jednym ładowaniu. Po ładowaniu, trwała bateria litowa zagwarantuje 45 minut pracy w trybie charakterystycznym, wystarczająco żeby posprzątać średnie albo pokaźne mieszkanie.
  Dwa tryby mocy
  Wybierz tryb odpowiadający Twoim potrzebom Dwa tryby mocy dla przeróżnych potrzeb dotyczących czyszczenia. Do codziennego czyszczenia wybierz tryb standardowy, by wychwycić cząsteczki wszystkich wymiarów. Aby uzyskać maksymalnie precyzyjne czyszczenie, wybierz tryb MAX.
  3-stopniowy system filtracji
  99.98% efektywność filtracji 3-stopniowa produktywna filtracja. System cyklonowy oddziela pyłki od powietrza. Kurz jest wychwytywany po przejściu poprzez filtr cyklonowy, skuteczny filtr HEPA i filtr bawełniany, dostarczając jedynie czyste powietrze.
  • Filtr cyklonowy Natychmiastowe, sprawne wychwytywanie cząstek stałych
  • Filtr bawełniany Filtruje kurz i dostarcza czyste powietrze
  • Wysokowydajny filtr HEPA Filtruje cząsteczki o wielkości do 0,3 μm
  Bezprzewodowa budowa dla Twojej wygody
  dokładne czyszczenie każdego rogu Bezprzewodowa kompozycja upraszcza poruszanie się i sprzątanie sypialni, salonu, gabinetu i nie tylko. Odkurzacz może służyć nie tylko do czyszczenia podłóg, ale także do czyszczenia mebli i utrzymywania lśniących pomieszczeń w czystości.
  Zmotoryzowana szczotka do gruntu
  usuwa kurz i brud z każdego kąta zastosowany niezależny silnik dla głębokiego czyszczenia podłóg drewnianych i dywanów. Delikatne czyszczenie przy pomocy wyjątkowo miękkiej szczotki, nie pozostawiającej uszkodzeń podłóg ani dywanów.
  Dysza szczelinowa dla trudno dostępnych miejsc Czyści każdy zakamarek, utrzymuje cały dom w czystości, pasuje do czyszczenia drzwi, okien, narożników ścian i schodów i innych szczelin.
  Dysza szczotkowa
  Odkurzaj kurz i brud przy pomocy jednej szczotki Szczotka delikatnie zbiera kurz powierzchniowy w celu prędkiego odkurzania, pasuje do czyszczenia sof, szafek i wszystkiego typu powierzchni roboczych.
  komfortowy uchwyt na ścianę
  Bardziej zorganizowany i oszczędzający miejsce Uchwyt ścienny to oszczędzające miejsce narzędzie, dzięki któremu Twój pokój będzie lepiej zorganizowany. Możesz przechowywać odkurzacz na ścianie do następnego użycia.
  Cicho, bez hałasu
  Dla przyjemniejszego sprzątania Odkurzacz Mi jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który pracuje cicho i produktywnie w trakcie sprzątania, gwarantując przyjemniejsze czyszczenie.
  Przemyślany projekt
  • Modułowa, odłączana budowa posiada przycisk zwalniający dla prędkiego i łatwego dopasowania do zróżnicowanych potrzeb związanych z czyszczeniem.
  • komfortowy do demontażu i usuwania kurzu Pojemnik na kurz można łatwo wyjąć w celu usunięcia kurzu i wyczyścić pod bieżącą wodą.
  • pasuje mycia w celu ponownego zastosowania Filtry można wyjmować i umyć. Przywróć je po całkowitym wyschnięciu, by uniknąć zatykania i nieprzyjemnych zapachów. * Zalecamy wymianę filtra HEPA co 2-3 miesiące.
  • * Ssanie 50 AW: test przeprowadzony poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd., raport nr. 0633-20A-01.
  • * 99,98% wydajność filtracji: przetestowana poprzez Suzhou GTT service Co., Ltd, raport nr. 0628-20A-03.
  informacje technologiczne

Bosch BBHF214

Bosch BBHF214 Najniższa Cena Online

Bosch BBHF214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBHF214
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy 14.4 V pozwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 stopnie regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE parametry wariant: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 poziomy pracy objętość zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Nieskomplikowany do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci nadaje się.

  Samostojąca kompozycja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  SPECYFIKACJA technicznA sprawność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo-jonowej dla stale wysokiej sprawności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą nietrudne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki stanowczo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki minimalnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

MPM Product MOD-38

MPM Product MOD-38 Najniższa Cena Online

MPM Product MOD-38 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: MPM Product
 • Pełna nazwa odkurzacza: MPM Product MOD-38
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  bezprzewodowy odkurzacz pionowy mod-38 pionowy odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 mod-38 sprawi, iż sprzątanie stanie się proste i przyjemne. Zapomnij o uciążliwym przewodzie i ciężkim, niewygodnym do przeniesienia sprzęcie!

  urządzenie zostało wyekwipowane w produktywny akumulator 22,2 v, który zapewni do 40 minut pracy.odkurzacz mod-38 to mnóstwo możliwości! Ci potrzeba posprzątać auto? zebrać okruchy ze stołu?żaden problem! za pomocą jednego przycisku zamień odkurzacz pionowy w odkurzacz ręczny.

  takie rozwiązanie zezwala na odkurzenie dosłownie każdej powierzchni, choćby tych trudno dostępnych.odkurzacz mod-38 został wyposażony w 2 tryby pracy. Niższy poziom sprawdzi się na podłogach twardych, na przykład płytkach.natomiast wyższy poradzi sobie z zabrudzeniami na dywanach.

  cyklonowy system filtracji zadba o wydajność. Przezroczysty zbiornik na kurz o obszerności 0,8 l jest nietrudny do opróżnienia.w pakiecie z odkurzaczem mod-38 znajdziesz elektro szczotkę z oświetleniem led, szczotkę szczelinową, a także szczoteczkę do usuwania kurzu z delikatnych powierzchni np., żaluzji.co ważne podstawka ładująca będzie pełnić także rolę stojaka na akcesoria.mod-38 to szczególnie użyteczne urządzenie.specjalna lampka poinformuje cię o procesie ładowania i o poziomie stanu akumulatora.

  funkcjonalna rączka zapewni wygodę, a możliwość złożenia pozwoli przechowywać, w szafie, małym schowku czy choćby niewielkim kącie.po wykonaniu pracy jedyne co musisz zrobić to odłożyć odkurzacz mod-38 na swoje miejsce, do bazy ładującej.

  rozpocznie się wtedy ładowanie akumulatora. Jego pełne naładowanie trwa ok. 4 godzin.opis: odkurzanie dywanów, chodników i twardych powierzchni podłogowych odkurzacz bezprzewodowy/odkurzacz pionowy brak worka/pojemnik czas ładowania (min):4-5 godz.

  waga netto (kg): 2.68 do 40 min. Pracy dwa tryby pracy


Blaupunkt VCH602

Blaupunkt VCH602 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH602 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH602
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Blaupunkt VCH602BL Urządzenie niezbędne w Twoim domu! Odkurzacz to ten wariant sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Nadzwyczajny pomocnik w trakcie domowych porządków, produktywnie eliminujący z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły, a także inne zanieczyszczenia i zatrzymujący je wewnątrz urządzenia.

  Wyposażenie Wyposażenie odkurzacza w potrójny system filtrowania powietrza powoduje, iż znacząco wpływa on ponadto na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne oraz filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, że kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  komplet Komfortu użytkowania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka świetnie wyczesująca włosy i sierść z dywanów i wykładzin oraz specjalna długa, wąska ssawka rozciągliwa, która dotrze do wszelkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Wykonanie Pionowa kompozycja modelu VCH602BL, jego stosunkowo nieduża waga wynosząca 2,4 kg i kompaktowe wymiary powodują, iż jest on nad wyraz komfortowy w obsłudze, a równocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od tradycyjnych odkurzaczy.


Łucznik OP-2018

Łucznik OP-2018 Najniższa Cena Online

Łucznik OP-2018 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Łucznik
 • Pełna nazwa odkurzacza: Łucznik OP-2018
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Łucznik OP-2018 2w1 14.4V LED Odkurzacz pionowy 2w1 jest wygodnym połączeniem odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego. Komfortowe urządzenie do odkurzania pokaźniejszych powierzchni, a także niedużej trudno przystępnej przestrzeni.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Do 38 minut ciągłej pracy 2 poziomy mocy komfortowa składana rączka Kąty pracy: 90 poziomów, 135 poziomów 180 poziomów 0,5 l objętości zbiornika na kurz Oświetlenie pola pracy LED 85 W mocy Waga 2,6 kg Maksymalny poziom hałasu 80 dB Zasilanie akumulator litowo-jonowy o pojemności 2000 mAh Czas ładowania 3-5 godzin Odkurzacz pionowy 2w1 OP-2018 - podwójna siła odkurzania Odkurzacz pionowy 2w1 OP-2018 jest niesamowitym połączeniem odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego.

  Gdy Ci trzeba odkurzyć większa powierzchnię podłogi, skorzystaj z odkurzacza pionowego. Do sprzątania mniejszej, czy trudno przystępnej powierzchni, wnętrza samochodu, a także starannego wyczyszczenia użyj odkurzacza ręcznego.

  Obrotowa oraz praca pod kątem 135 i 180 poziomów, pozwalają dotrzeć prawie wszędzie. Składana rączką odkurzacza pionowego OP-2018 sprawia,zmniejsza się jego wielkość, więc po skończonej pracy schowasz go w każdym kącie.

  Dzięki kompaktowym wymiarom, lekkiej konstrukcji i składanej rączce przechowywanie tego urządzenia jest nad wyraz ułatwione. SPECYFIKACJA technologicznA Czas pracy ciągłej: 38 mon Rączka: Składana Kąty pracy: 90,135, 180 stopni pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Oświetleni: Led rozmiary: Wysokość 110 cm ( 63 przy złożonej rączce), Długość 16 cm ( podstawa szczotki), Szerokość 27 cm ( podstawa szczotki) wymiary odkurzacza ręcznego: Wysokość 40 cm, Długość 10 cm, Szerokość 12 cm rozmiary opakowania: 27,5x 16,2x115 cm Waga: 2,6 kg Waga z opakowaniem: 2,95 kg Liczbo stopni mocy: 2 Maksymalny poziom hałasu: 80 dB Zasilanie: Akumulatorowe, 14,4V DC Akumulator: Litowo-jonowy objętość akumulatora: 2000 mAh Czas ładowania: 3-5 godzin wariant: Odkurzacz pionowy charakterystyczne wyposażenie zasilacz wyjmowany odkurzacz ręczny ssawka tapicerska ssawka szczelinowa instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Leifheit. Ranking TOP10 modeli

Gorenje SVC 180FW

Gorenje SVC 180FW Najniższa Cena Online

Gorenje SVC 180FW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Gorenje
 • Pełna nazwa odkurzacza: Gorenje SVC 180FW
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Gorenje SVC180FW LEDOdkurzacz bezprzewodowy, do czyszczenia na sucho, wyposażony w baterię w technologii Li-Ion NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:wariant: 2W1Czas pracy na baterii: 50 minPojemność użytkowa pojemnika na kurz: 0.6 lCzas ładowania: 360 minWskaźnik naładowania: TakPodświetlenie: LEDPoziom hałasu: 72 dB(A)Napięcie: 18 VMasa urządzenia: 3.5 kg Ręczny lub pionowyKorzystaj z wszystkich zalet pionowego odkurzacza, który może się zmienić w podręczny podręczy odkurzacz zaledwie w sekundę!

  Od odkurzania podłogi do wygodnego odkurzania sofy, wnętrza samochodu czy trudno przystępnych półek wspaniałe narzędzie do wszelkich rodzajów podłogiDoskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju powierzchniami dzięki zmotoryzowanej rolce czyszczącej w szczotce.

  Żeby wyjąć rolkę do czyszczenia starczy wcisnąć jeden przycisk. Za każdym razem pod rękąCałkowicie składana rączka pozwala na przechowywanie w śladowych komorach. Umieść odkurzacz w stacji dokującej a będzie zawsze gotowy do działania.

  Bez pominiętych rogówWydajne diody LED podświetlają sprzątany obszar. Rozciągliwe połączenie wygina szczotkę aby w przystępny sposób posprzątać obszar pod stołami, szafami czy sofami. Bez zabrudzenia rąkPojemnik na kurz jest prosty do opróżnienia.

  Po prostu zwolnij uchwyt, otwórz pojemnik i wytrząśnij brud. Bateria litowa 18VDzięki solidnej baterii litowej 18 V nie odczujesz żadnej utraty mocy ssania podczas pracy. Choćby gdy bateria ma połowę swojej obszerności, nadal będziesz posiadać najwyższą efektywność swojego odkurzacza.

  Czas pracy do 50 minut pozwala posprzątać dom za jednym razem.


Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 wygodne sprzątanie wszystkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc realne jest dzięki lekkim i użytecznym odkurzaczom ręcznym.

  polecane są one z zasady osobom, które lubią na bieżąco sprzątać znikome zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE właściwości ergonomiczny i lekki Stojak ze stacją ładującą sprawny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA objętość zbiornika na kurz: 0,3 l pakiet posiada: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi wymiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg produktywne działanie i efektywność Ofertowany przez producenta Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie potężnego silnika BLDC zapewniającego sprawne działanie i produktywność 150 W oraz filtra Hepa.

  pojemność zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na prędkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko lub inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się przez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i poręczny Model VCP801 jest nad wyraz lekki (1,05 kg) i ergonomiczny, co zapewnia, że ręka nie męczy się w trakcie sprzątania, a sama czynność nie sprawia kłopotu i jest przyjemna.

  dołączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Hyundai VC 914

Hyundai VC 914 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 914 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 914
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pionowy odkurzacz 2 w 1 ze zdejmowaną jednostką ręczną. Hyundai VC914 jest wyposażony w baterię litowo-jonową, która zapewnia zasilanie na 25 minut pracy. Praktyczne wymiary i składany uchwyt ułatwiają przenoszenie i przechowywanie. W komplecie znajduje się obrotowa szczotka turbo z rozciągliwym zawiasem.

Proficare PC-BS 3035

Proficare PC-BS 3035 Najniższa Cena Online

Proficare PC-BS 3035 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Proficare
 • Pełna nazwa odkurzacza: Proficare PC-BS 3035
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzanie może być wygodne, przyjemne i prędkie. Wszystko dzięki akumulatorowemu odkurzaczowi ProfiCare PC-BS 3035. To model 2w1 – odkurzacz ręczny i podłogowy. Genialnie sprawdzi się nawet w ciasnych pomieszczeniach, jak i na większych powierzchniach.

  Odkurzacz ProfiCare PC-BS 3035 pozwala odkurzać bez schylania choćby trudno dostępne miejsca. To nowoczesne urządzenie i wyjątkowo wydajne.


Midea MCS2021WB

Midea MCS2021WB Najniższa Cena Online

Midea MCS2021WB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Midea
 • Pełna nazwa odkurzacza: Midea MCS2021WB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Midea P5 MCS2021WB

  Przekonaj się, jak proste i bezproblemowe może być sprzątanie. Bezprzewodowy odkurzacz Midea P5 jest wyjątkowo lekki i wygodny w obsłudze - za jego pomocą bez wysiłku zadbasz o porządek w każdym zakamarku. Urządzenie akcentuje się czasem pracy do 45 minut, a jego siła ssania sięga 9000 Pa. Produkt oferuje także progresywny system filtracji, dzięki któremu wydajnie likwiduje skażenia. W komplecie odnajdziesz również wymienne szczotki, które ułatwią Ci sprzątanie trudno przystępnych miejsc.

  Lekki i przenośny

  Ułatw sobie odkurzanie. Model P5 waży tylko około 1,58 kg, jest więc na tyle lekki,bezproblemowo przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, aby wyczyścić sufit. Co więcej, dzięki jego bezprzewodowej konstrukcji nie będą Cię ograniczać żadne plączące się kable. Artykuł sprawdzi się także w roli odkurzacza ręcznego. Co więcej, zbiornik na kurz został zamontowany w taki sposób, żeby dało się wygodnie położyć urządzenie i odkurzyć podłogę pod meblami.

  Długi czas pracy

  Koniec ze zbędnymi przerwami w sprzątaniu na ładowanie odkurzacza. Model P5 został wyposażony w wytrzymały akumulator Li-ion, dzięki któremu może pracować choćby poprzez 45 minut na jednym ładowaniu (w trybie Eco). To wystarczająco dużo czasu,skrupulatnie odkurzyć podłogi jednocześnie w niewielkim mieszkaniu, jak i w pokaźniejszym domu! żeby naładować urządzenie, podłącz je do zasilania za pomocą wchodzącej w skład zestawu ładowarki.

  Imponująca moc

  za pomocą odkurzacza P5 bez wysiłku pozbędziesz się nawet najistotniej uporczywych zanieczyszczeń. Urządzenie ma wbudowany wydajny silnik o mocy 150 W, który pozwala uzyskać siłę ssania na poziomie około 9000 Pa (w trybie Max). To oznacza,bez problemu poradzi sobie z brudem. Co więcej, progresywny system filtracji sprawia, iż odkurzacz efektywnie eliminuje nawet 99,97% cząsteczek kurzu. Zbiornik na kurz, a także elementy filtra można bez przeszkód umyć pod bieżącą wodą.

  dodatkowe akcesoria w komplecie

  Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może być bezbłędnie czysty. W skład zestawu wchodzą uzupełniające akcesoria, które pomogą Ci zadbać o porządek! Szczotka do tapicerek 2 w 1 pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić kanapę albo fotel, a szczotka szczelinowa świetnie nada się do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w sofach.W opakowaniu odnajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, który ułatwi Ci przechowywanie odkurzacza.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Szczotka do tapicerek
  • Szczotka szczelinowa
  • Uchwyt ścienny
  • Adapter zasilania
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 400 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 400 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 400 zł,
 • odkurzacze pionowe do 400 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 400 zł, odkurzacz pionowy do 400 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 400 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 400 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *