Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 2000 zł. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Miele Triflex HX1

Miele Triflex HX1 Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX1
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dkryj sprzątanie z przyjemnością funkcjonalny i lekki Odkurzacz MIELE Triflex HX1 - SMUL0 ma pojemny akumulator, który umożliwia swobodne używanie urządzenia, bezprzewodowo. Sprzęt ma moc 170 W, dzięki temu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę wyciągu. Zbiornik o obszerności 0,5 litra starczy na długi czas używania, dzięki czemu nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Dzięki temu, iż odkurzacz jest bezworkowy, nie generuje dodatkowych kosztów wynikających z zamiany zapełnionych worków. Sprzęt waży zaledwie 3,64 kilograma, dzięki temu codzienne stosowanie jest wygodne i poręczne. Pojemny akumulator Akumulator umożliwia swobodne używanie urządzenia bezprzewodowo. Jest to optymalny czas na jedno, albo dwa sprzątania w domu. Odkurzacz posiada moc 170 W, dzięki czemu możesz swobodnie sprzątać, bez obawy o zbyt małą siłę sprzętu. MIELE Triflex HX1 - SMUL0 to choćby do 35 minut nieprzerwanej pracy. Odkurzacz bezworkowy Zbiornik o pojemności 0,5 litra starczy na długi czas wykorzystywania, zatem nie musisz go czyścić po każdym sprzątaniu. Odkurzacz jest bezworkowy, więc nie musisz martwić się o dopasowywanie optymalnego worka i podmianę go. Twist2Open łatwe otwieranie pojemnika, dzięki czemu opróżnianie go jest bardzo higieniczne (nie ma styczności z kurzem). Podwójna funkcjonalność Funkcja 3w1 to połączenie odkurzacza pionowego i ręcznego. Ciesz się bogatą funkcjonalnością urządzenia w każdym miejscu. Na dodatek odłączana, bezprzewodowa rączka, to dodatkowe możliwości urządzenia. Sprzątaj w trudno przystępnych miejscach. Tryb komfortowy - do standardowego odkurzania. Tryb dużego zasięgu - odkurzanie trudno dostępnych miejsc, np. Narożniki, ściany. Tryb kompaktowy - np. Odkurzanie samochodu. Filtr Hygiene Lifetime MIELE Triflex HX1 - SMUL0 został wyekwipowany w filtr Hygiene Lifetime, który cechuje się bardzo wysokim poziomym zatrzymywania pyłu. Aż 99,98% wszelkich niedużych cząsteczek zostaje zatrzymanych. Filtr gwarantuje wysoką higienę i czystość w Twoim domu. Elektryczne ładowanie Możliwość zamocowania uchwytu na odkurzacz na ścianie, albo tradycyjnie podpiąć bezpośrednio kabel do akumulatora. Akumulator można ładować także poza urządzeniem. wielka elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh znaczna elektroszczotka Multi Floor XXL z funkcją BrilliantLigh do wszystkich rodzajów podłóg i dywanów, dodatkowo rozpoznaje powierzchnie i sama zwiększa obroty na dywanach, zapewniając ich staranne czyszczenie. W zestawie z odkurzaczem MIELE Triflex HX1 - SMUL0 dostępna jest dysza szczelinowa oraz dysza do tapicerki, spora szczotka elektryczna z funkcją BrilliantLight do wszystkich pokryć podłogowych, ssawka pędzlowa z włosia sztucznego oraz uchwyt ścienny, który umożliwi luźne przechowywanie w domu.

Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute Najniższa Cena Online

Dyson V8 Absolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Absolute
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszelkich rodzajów podłóg i tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, poręczna i lekka budowa oraz bogaty komplet akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów marka Dyson bezustannie polepsza technikę cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglezwiększyć przepływ powietrza i wychwytywać mały kurz. Cyklon marki Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niż jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, tworząc więcej siły ssania aniżeli jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Formując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z klasycznymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik by wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przyjazny alergikom ulepszona technika cyklonowa firmy Dyson wychwytuje jeszcze obszerniejszą ilość skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr typu lifetime, a także zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Skuteczność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanuwyeliminować głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają znikomy kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller posiada wałek z miękką nylonową dzianiną zbierającą pokaźniejsze skażenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają niepokaźny kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także używana pomiędzy zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson mają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest stosowana jedynie podczas odkurzania. Włączony gdy go Ci trzeba, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować choćby 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze zwiększoną mocą przez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest stosowny do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i adekwatnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie i przestrzenie pomiędzy nimi. Na dodatek bezprzewodowy odkurzacz Dyson prosto zmienia się w odkurzacz ręczny. Doskonały do prędkiego sprzątania, czyszczenia niełatwych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  komfortowy Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest nad wyraz proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na skażenia jednym ruchem. Wygodna stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on zawsze gotowy do użycia.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe o mocy do 800 W. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH73260

Bosch BBH73260 Najniższa Cena Online

Bosch BBH73260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH73260
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch Athlet BBH73260K Przepis Bosch na sukces. efektywny z długim czasem pracy- a ponadto bezprzewodowy!Odkurza równie sprawnie jak odkurzacz konwencjonalny* dzięki udoskonalonej budowie silnika i nowej szczotce AllFloor HighPower Brush.Ekstra długi czas pracy na poziomie 1: szczotka obrotowa i 60 minut pracy dla bezawaryjnych rezultatów i długiego czasu pracy.SmartSensor Control: wysoka wydajność poprzez cały czas dzięki sensorom skuteczności ze wskaźnikiem LED.ulepszona technologia Bosch Li-Ion: wytrzymałe i wydajne baterie z czasem pracy do 60 min i ładowaniem w krótkim czasie.Wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza.

  Łatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System. Bez konieczności mycia. SprawnośćPrzepis Bosch na sukces. Niezwykle wysoka skuteczność odkurzania i długi czas pracy - i to bezprzewodowo!Athlet Ultimate czyści tak produktywnie jak odkurzacz tradycyjny* i jest równocześnie komfortowy, za każdym razem pod reką i gwarantuje długotrwałą produktywnośćSilnik HiSpin dla wysokiej wydajności i długiej zywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszelkich typach powierzchniSmartSensor Control: Wysoka wydajność przez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności ze wskaźnikiem LEDTechnologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i efektywności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie3 poziomy mocy:Poziom 1: wyższa skuteczność i maksymalny czas pracyPoziom 2: do skomplikowanych zabrudzeń i przeciętnego czasu pracyPoziom 3: do uporczywych zabrudzeń i krótszego czasu pracy HigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrzaŁatwe czyszczenie filtra dzięki RotationClean System.

  Inteligentny wskaźnik LED zawiadamia konieczność czyszczenia filtra.Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz KomfortZestaw akcesoriów składający się z: dopełniającego, niedługiego uchwytu / adaptera z wężem i paskiem na ramię; ssawki szczelinowej i ssawki do tapicerki meblowej i samochodowej – wspaniałe do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejscCzysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: łatwe wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiMaksymalna sprężystość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki nad wyraz giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 60 minWkaźnik ładowania baterii: tak, potrójnyKrótki czas ładowania:3 godziny ( 80% naładowanie baterii)6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz wymiar 1XMiękki uchwytWaga:3 kg


Bosch BBS712

Bosch BBS712 Najniższa Cena Online

Bosch BBS712 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS712
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 godzin;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, śladowy), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED, tryb Eco;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:szary;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Power for ALL;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:2;Maksymalny czas pracy:80 minut;Napięcie akumulatora:18 V;Nazwa filtra:filtr kasetowy z membraną Pure Air;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:antyalergiczny;Waga:2,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:20,4 cm;rozmiary - szerokość:25,2 cm;wymiary - wysokość:131,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x akumulator, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1, ssawka do materacy, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Turbotronic. Ranking TOP10 modeli

Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  solidny. Efektywny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co nietrudne i wygodne czyszczenie. Wyekwipowany w zróżnicowane przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz skutecznie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o znacznej obszerności zagwarantuje długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  innowacyjny pięciostopniowy system filtracji umożliwia przepływ powietrza wychodzącego, eliminuje i bezawaryjnie zatrzymuje w środku skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do wnętrza jest absolutnie czyste i bezpieczne nawet dla osób skłonnych do alergii.

  nieszablonowa moc

  RoboRock H6 jest wyekwipowany w sprawny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To starczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie polikwidować nie tylko mikro-kurz, ale także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która zapewnia do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas starczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli Ci trzeba więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest zaopatrzony w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem powiększającym moc ssania oraz szczotkami zwiększającymi efektywność. Momentalnie obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu zanieczyszczenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże polikwidować okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza usuwa skażenia i kurz z trudno przystępnych miejsc. Smukła nasadka na elastycznej rurce skutecznie eliminuje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki powiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Choćby przy wielkiej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w dobrym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można prosto wyjąć z pokrywy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich atrybuty przefiltrowujące i powiększyć efektywność odkurzacza.

  typ

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  wyświetlacz

  typ filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  wariant akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  budowa

  bezszczotkowy silnik

  ekran

  Wyposażenie standardowe

  rozciągliwy wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka nieduża

  Masa netto

  1.4 kg


Roidmi X30

Roidmi X30 Najniższa Cena Online

Roidmi X30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roidmi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roidmi X30
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300


  Sprzątanie może być jeszcze prostsze. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Roidmi X300 uwydatnia się siłą ssania nawet 27 000 Pa, dzięki temu nadzwyczajnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 90 minut na jednym ładowaniu. Wbudowany ekran OLED dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących pracy urządzenia, a wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki pozwolą Ci dokładnie odkurzyć każdy zakamarek.

  bezawaryjny w walce z brudem


  Odkurzacz został zaopatrzony w niesamowicie produktywny silnik, który pracuje z prędkością nawet 115 000 rpm. Zastosowane rozwiązania techniczne bronią go przed przegrzaniem i zapewniają jego jednostajne działanie. Wszystko to sprawia, iż X300 błyskawicznie likwiduje nawet najszczególniej uporczywe skażenia. Kurz, okruchy, włosy, sierść - nic się przed nim nie ukryje. Pojemność zbiornika na odpady wynosi 0,65 l - to wystarczająco dużo, aby za jednym razem odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 500 m2.

  8-stopniowy system filtracji


  Wygraj walkę z brudem. Odkurzacz Roidmi X300 proponuje 8-stopniową filtrację, dzięki której produktywnie zatrzymuje równocześnie znikome, jak i obszerniejsze skażenia. Co więcej, progresywny system multicyklonowy pozwala na zrównoważone utrzymywanie szerokiej siły ssania i pozwala zmniejszyć częstotliwość czyszczenia filtra. Dodatkowo opróżnianie zbiornika na kurz jest nad wyraz proste - starczy nacisnąć przycisk i wysypać odpady do kosza. Choćby nie ubrudzisz sobie rąk!

  Wytrzymały akumulator


  Roidmi X300 został wyekwipowany w wysokiej klasy akumulatory 21700, dzięki którym w pełni naładowany może pracować choćby przez 90 minut. Wchodzący w skład zestawu magnetyczny uchwyt ścienny zezwala na wygodne ładowanie i przechowywanie urządzenia. Istnieje też możliwość szybkiej wymiany akumulatora - wystarczy jedno kliknięcie! W ten sposób możesz wydłużyć czas pracy X300 do choćby 180 minut. Uwaga: dodatkowy akumulator nie wchodzi w skład zestawu - jest dostępny w sprzedaży oddzielnie.

  3 tryby odkurzania


  przystosuj pracę odkurzacza do swych potrzeb albo do stopnia zabrudzenia podłogi. X300 pozwala wybierać spomiędzy 3 trybów odkurzania. Tryb Eco zapewnia najdłuższy czas pracy i wyśmienicie sprawdzi się na co dzień. Tryb kanon pozwala wyczyścić nieco pokaźniejsze zabrudzenia. Skutecznie usuwa kurz i inne odpady. Jeśli masz do czynienia z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Boost. Za jego pomocą bez problemu doprowadzisz do porządku nawet najistotniej zanieczyszczoną powierzchnię.

  Uniwersalna szczotka do podłóg


  Szczotka do podłóg odkurzacza pozwala na precyzyjne, a zarazem bezpieczne czyszczenie rozmaitego rodzaju powierzchni - od paneli poprzez kafelki po dywany. Została wyekwipowana w podświetlenie LED, które włącza się automatycznie, gdy odkurzasz ciemne obszary - na przykład podłogę pod łóżkiem. Włosie ułożone w zarys litery V pozwala prędko i skutecznie usuwać skażenia. Zapobiega jeszcze wplątywaniu się w szczotkę włosów. X300 też dywany i samoczynnie powiększa na nich siłę ssania, by lepiej eliminować ukryte w ich włóknach skażenia.

  uzupełniające szczotki w komplecie


  W skład zestawu wchodzą dodatkowe szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie nawet trudno przystępnych zakamarków. Szczotka do materaców likwiduje roztocza ze skutecznością sięgającą 99,975% - przyda się stanowczo alergikom. Szczotka szczelinowa umożliwia sprzątanie wąskich przestrzeni takich jak kąty i wgłębienia w fotelach - zaimplementowane podświetlenie LED sprawi, że nic się przed Tobą nie ukryje. Duża szczotka nadaje się do czyszczenia powierzchni mebli. Co więcej, 4-pinowy interfejs sprawia, iż X300 inteligentnie namierza akcesoria i dopasowuje do nich tryby pracy.

  przyjazny użytkownikom


  Przekonaj się, iż odkurzanie może być przyjemne. Bezprzewodowy odkurzacz Roidmi X300 jest lekki i wygodny w obsłudze - za jego pomocą bez wysiłku posprzątasz każdy kąt. Zostałwyposażony w inteligentny ekran OLED, który w czasie rzeczywistym dostarczy Ci wielu przydatnych informacji. Starczy rzucić okiem, żeby poznać aktualny tryb pracy, sprawdzić moc, a nawet dowiedzieć się, ile kalorii spaliliśmy podczas odkurzania. Urządzenie pracuje przy tym wyjątkowo cicho - jego poziom głośności wynosi tylko około 73 dB. Pożegnaj denerwujący szum!

  zobacz, co oferuje aplikacja


  Szukasz dodatkowych możliwości? Zainstaluj asygnowaną aplikację i zyskaj dostęp do wielu przydatnych funkcji. Teraz możesz jeszcze bardziej zoptymalizować sprzątanie! wystarczy kilka kliknięć, aby na przykład sprawdzić czas odkurzania i moc urządzenia. Aplikacja przypomni Ci także o konieczności opróżnienia zbiornika na kurz albo podmiany filtra. Nie musisz się obawiać, iż o tym zapomnisz! Z Roidmi bez trudu sprawisz, iż Twój dom będzie lśnił czystością.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Metalowa rura
  Elektryczna szczotka do podłóg
  Szczotka do materaców
  znaczna szczotka
  Szczotka szczelinowa
  Uchwyt ścienny z funkcją ładowania
  Akumulator
  Filtr MIF
  Filtr HEPA

  Specyfikacja

  marka Roidmi
  Model X300
  Moc znamionowa 585 W
  Moc czyszcząca 207 W
  Siła ssania 27 000 Pa
  prędkość silnika 115 000 rpm
  Czas pracy Tryb Eco: do 90 minut;
  Tryb kanon: do 40 minut;
  Tryb Boost: do 12 minut;
  pojemność akumulatora 4000 mAh x7
  rozmiary 123,5 x 19 cmInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 2000 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze pionowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 2000 zł, odkurzacz pionowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *