Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 2000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: znakomita dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ prostej usuwa i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: przystępne odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o objętości 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej efektywny, gwarantujący imponującą efektywność odkurzania.

  dodatkowe dane i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, doskonała dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z powiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany żeby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zagwarantuje perfekcyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno przystępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności z automatycznym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa produktywność dla optymalnych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest potrzebne do uzyskania świetnych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali oraz filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: użyteczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest idealne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: komfortowe sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka genialna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w porównaniu do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga wydajność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All używanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytworzony w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) Najniższa Cena Online

BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: BCS8214PRQ Series 8 Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH (4242005269037)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla miłośników zwierząt: tak produktywny jak odkurzacz tradycyjny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Niezwykle potężny: bez kompromisów w zakresie sprawności, ponieważ bezprzewodowy jest tak wydajny jak klasyczny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE atrybutyKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: rodzaj CartridgeSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: rozmiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle potężny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak tradycyjny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, lepszemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten wyjątkowo konkretny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak produktywny, jak przewodowy odkurzacz, gwarantując dokładne odkurzanie. Doskonała dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest głównie niełatwa do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest rewelacyjna dla właścicieli zwierząt: gwarantuje precyzyjne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki wydajniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  potężny i lekki silnik tworzony w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wytwarzany przez producenta Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii efektywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce skuteczny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla przystępnej obsługi i imponującej produktywności odkurzania przez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą skutecznością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i marka wysokowydajnych silników stworzonych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, że nasze odkurzacze nie tylko zapewnią optymalne rezultaty sprzątania i łatwość używania, lecz także będą służyć przez lata.

  Właśnie dlatego proponujemy gratisową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki temu możesz cieszyć się bezpieczeństwem używania wysokiej jakości urządzenia stworzonego wytrzymałych tworzyw przez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej sprawności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca produktywność odkurzania, nieduża waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji firmy Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o dużej mocy, które gwarantują o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, zwiększoną produktywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do przystępnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, by ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyekwipowana w standardowy wałek i drugi, który dodatkowo powoduje,eliminowanie sierści jest nieskomplikowane i szybkie.

  Mini elektroszczotka zapewni skuteczne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieprzewidzianego rozładowania akumulatora? Jeśli potrzebujesz większej rozciągliwości pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje także nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszystkich maszyn w Twoim w domuWiększość urządzeń wykorzystuje różne typy akumulatorów, co może zespajać się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie oraz wokół niego.automatyczne przypasowanie mocy do wszelkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem stosownego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od typu odkurzanej powierzchni. Gwarantuje także adekwatną równowagę skutecznością odkurzania a czasem pracy.praktyczny interfejs sterowania z 3 różnymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z różnorodnych ustawień.

  „Turbo" rozszerza skuteczność w skomplikowanych zadaniach, gwarantując taką samą produktywność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dopasowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, stosowny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Karcher Odkurzacz vc 6 cordless premium 1.198-680.0 (4054278834252)

Karcher Odkurzacz vc 6 cordless premium 1.198-680.0 (4054278834252) Najniższa Cena Online

Karcher Odkurzacz vc 6 cordless premium 1.198-680.0 (4054278834252) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Karcher
 • Pełna nazwa odkurzacza: Karcher Odkurzacz vc 6 cordless premium 1.198-680.0 (4054278834252)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Swoboda ruchu i komfort. Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi VC 6 ourFamily odkurzanie staje się prawdziwą przyjemnością: Urządzenie niemało inteligentnych rozwiązań takich jak: opróżnianie zbiornika zanieczyszczeń przy pomocy 1 kliknięcia, tryb Boost, poręczny design do czyszczenia trudno przystępnych obszarów, oświetlenie LED aktywnej ssawki podłogowej, które że kurz jest dobrze widoczny, jak też produktywne eliminowanie zanieczyszczeń. Pozostałe mocne strony to cicha praca urządzenia, oddzielne narzędzie do czyszczenia filtra i czytelny ekran umożliwiający sprawdzenie stanu naładowania akumulatora oraz pokazujący powiadomienia o błędach. Urządzenie posiada też komfortową funkcję Power Lock, która sprawia, iż nie ma potrzeby ciągłego wciskania włącznika. Dzięki uchwytowi ściennemu z zastosowaną funkcją ładowania, przechowywanie i ładowanie odkurzacza jest wyjątkowo nieskomplikowane. Bezszczotkowy silnik elektryczny prądu stałego (250 W) w połączeniu z akumulatorem o mocy 25,2 V powodują, że odkurzanie nie kojarzy się już z ciężką pracą. Czas działania wynosi 50 minut, a drugi akumulator oznacza, iż może być jeszcze dłuższy. Narzędzie do czyszczenia filtra i dostarczany wraz z urządzeniem drugi filtr powietrza wlotowego sprawiają, że czyszczenia staje się dziecinnie proste: Po prostu podłącz narzędzie do czyszczenia filtra, włóż drugi filtr powietrza wlotowego i zacznij oczyszczanie.

  właściwości i zalety

  Dopracowana technologia poręczny system filtracji Aktywna ssawka podłogowa

  potężny akumulator 25,2 V nadzwyczajnie dostosowany 3-stopniowy system filtracji z filtrem cyklonowym, słuszne usuwanie zanieczyszczeń, dzięki napędzanej

  do aktywnej ssawki podłogowej. Powietrza wlotowego i HEPA. Filtr HEPA (EN: ssawce. Wyjątkowo przystępne manewrowanie pod meblami.

  Zoptymalizowany czas pracy, 1822:1998) proste opróżnianie filtra po naciśnięciu 1 bezusterkowe czyszczenie powierzchni.

  50 minut w trybie normalnym.Silnik o mocy 250 W, przycisku.

  aktywna ssawka podłogowa,Power Lock i 3-stopniowy

  bezworkowy system filtracji.

  Aktywna ssawka podłogowa

  optymalne usuwanie skażeń, dzięki napędzanej ssawce. Wyjątkowo przystępne manewrowanie pod meblami. Bezawaryjne czyszczenie powierzchni.

  Dwustopniowa regulacja mocy
  • Długi czas pracy umożliwiający czyszczenie obfitych mieszkań.
  • Opcjonalny tryb Boost.
  Uchwyt ścienny z możliwością ładowania
  Uchwyt ścienny z możliwością ładowania
  • wygodne ładowanie po zawieszeniu odkurzacza na uchwycie ściennym.
  • Możliwość przechowywania akcesoriów na szybkozłącze.
  • konstrukcja pozwalająca oszczędzać miejsce, za każdym razem gotowy do zastosowania.
  • za pomocą uchwytu ściennego urządzenie można momentalnie i z łatwością odłożyć do przechowywania.
  • komfortowe ładowanie po zawieszeniu odkurzacza na uchwycie ściennym.
  nietrudne używanie
  • Siła ssąca może być płynnie regulowana w zależności od zapotrzebowania.
  • Opcjonalny tryb Boost.
  • Funkcja Power Lock usprawniająca obsługę urządzenia.
  intuicyjny wyświetlacz poziomu naładowania i innych parametrów
  • Feedback i komunikaty o błędach widoczne na czytelnym wyświetlaczu LED.
  • Czytelny wyświetlacz przedstawiający poziom naładowania akumulatora.
  Specyfikacja
  dane technologiczne
  Wyposażenie
  • Akumulator, Akumulator 25,2 V/2,5 Ah (2 szt.)
  • wygodny, gumowany uchwyt
  • Bezworkowy system filtracji
  • Filtr HEPA, Filtr HEPA (EN 1822:1998)
  • Filtr powietrza wlotowego, 2 szt.
  • Narzędzie do czyszczenia filtra
  • Regulacja mocy zasysania, z 2 stopniami sprawności
  • znaczna, uniwersalna ssawka podłogowa z oświetleniem LED
  • Ssawka szczelinowa
  • Ssawka do tapicerki i miękka szczotka do odkurzania (2 w 1)
  • Rura ssąca, Metal
  • pokaźny uchwyt ścienny z ładowarką
  Do pobrania
  Instrukcje obsługi
  Instrukcje obsługi

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania JIMMY HW9 Pro

  Pozbądź się brudu szybko i wydajnie. Jimmy HW9 Pro to bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania, który zadba o kompleksowe czyszczenie zróżnicowanych powierzchni. Wykorzystanie silnika bezszczotkowego przekłada się na wysoką sprawność, cichą pracę i lekką wagę urządzenia. Ulepszona kompozycja pozwala komfortowo sprzątać trudno przystępne miejsca, a ekran LED i asystent głosowy usprawniają obsługę. Dodatkowo HW9 Pro czyści i suszy wałek szczotki, dzięki temu unikniesz bezpośredniego kontaktu z brudem.

  Niezastąpiony w walce z brudem

  Jimmy HW9 Pro skrupulatnie eliminuje brud pozostawiając powierzchnie wolne od zanieczyszczeń. W trybie Auto samoczynnie dostosowuje moc ssania do stopnia zabrudzenia powierzchni. Uporczywe plamy, włosy, kurz - nic nie umknie jego uwadze. Co więcej, zbiornik na czystą wodę komponent z jonami srebra, które działają antybakteryjnie i usuwają do 99,9% bakterii.

  mocny silnik bezszczotkowy

  Urządzenie sprawnie rozprawia się z uciążliwym brudem za sprawą silnika bezszczotkowego. Powstał ze stopu magnezu, co przekłada się na wodoodporność na poziomie IPX8. Jego produktywność wzrosła o 15% względem poprzednich modeli, dzięki czemu praca odkurzacza jest efektywniejsza. Z kolei waga artykułu została zredukowana o 35%. Dodatkowo Jimmy HW9 Pro zagwarantuje cichą pracę, nie musisz zatem obawiać się uciążliwego szumu.

  Wyczyścisz niemal każdy zakamarek

  Z Jimmy HW9 Pro pozbędziesz się brudu w dodatku z trudno dostępnych miejsc. Urządzenie pozwala odkurzać nawet pod kątem 180°, więc bez problemu wyczyścisz przestrzeń pod łóżkiem, kanapą, szafą itp. Na dodatek specjalna budowa szczotki pozwala na mycie i odkurzanie wzdłuż ścian. Przekonaj się sam!

  doskonały do dywanów i twardych powierzchni

  Odkurzacz sprawdzi się w przypadku najróżniejszego rodzaju podłóg. Został zaopatrzony w wałek do takich powierzchni jak kafelki czy panele, który zbiera kurz, włosy, plamy, resztki jedzenia itp. Natomiast wałek do dywanów wytrzepuje zalegający w jego włóknach kurz, włosy i inne zanieczyszczenia. Z Jimmy HW9 Pro prosto zadbasz o czystość w domu!

  Funkcja samoczyszczenia

  Dzięki Jimmy HW9 Pro nie musisz ręcznie czyścić szczotki po każdym sprzątaniu - odkurzacz zrobi to za Ciebie, wystarczy, iż naciśniesz trafny przycisk. Urządzenie wykorzystuje system samoczyszczenia, dzięki temu płucze wałek szczotki i kanał przepływu powietrza. Następnie samoczynnie wysuszy wałek szczotki, by zapobiec mnożeniu się bakterii i przedłużyć żywotność towaru. Przekonaj się, jakie to proste!

  Dopracowany w każdym calu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy wyróżnia się precyzyjnie przemyślaną konstrukcją. W porównaniu do starszych modeli waga urządzenia została zmniejszona o 20%, co usprawnia jego przenoszenie. Co więcej, stosowna wysokość Jimmy HW9 Pro i ergonomiczny uchwyt powiększają komfort używania. Istnieje także możliwość podmiany akumulatora na nowy, kiedy zajdzie taka potrzeba. W dodatku został wyekwipowany w oddzielny zbiornik na czystą i brudną wodę o objętości 0.4 l (każdy). Możesz zatem umyć obszerniejsze obszary bez przerw na dobieranie wody i nie martwić się o zapchanie zbiornika.

  wygodna obsługa

  Korzystanie z odkurzacza jest wyjątkowo proste. Wbudowany wyświetlacz LED dostarczy Ci informacji odnośnie pozostałego czasu pracy, stężenia kurzu, statusu pracy, ewentualnym błędzie itp. Z kolei obsługa asystenta głosowego przypomni o uzupełnieniu wody w zbiorniku, konieczności naładowania, czy wyczyszczenia wałka szczotki. Dodatkowo przeznaczony przycisk pozwala rozpylać wodę - Ty decydujesz kiedy będzie niezbędna. Co więcej, nie musisz się obawiać mokrych plam i czekać zbyt długo, aż podłoga wyschnie.

  W zestawie
  • odkurzacz
  • akumulator
  • uchwyty na akcesoria
  • zapasowy wałek szczotki
  • szczoteczka do czyszczenia
  • stacja ładowania
  • zasilacz
  • środek czyszczący

Roborock Odkurzacz dyad

Roborock Odkurzacz dyad Najniższa Cena Online

Roborock Odkurzacz dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Odkurzacz dyad
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock Dyad Pro 17000Pa Odkurzacz do pracy na sucho i mokro, podwójne rolki, samooczyszczanie, samosuszenie, czyszczenie krawędzi, EU

  Moc Ssąca 17000Pa

  wyekwipowany w głowicę czyszczącą DyadPower o mocy ssącej 17000Pa, odkurzacz Dyad Pro prosto pokona mokry i brudny bałagan.

  lepsze Wałki

  Design wałków dualnych pozwala obracać się w przeciwnych kierunkach by zapewnić, że nie został pominięty żaden brud.

  udoskonalone Sprzątanie Krawędziowe

  Dzięki wałkowi pełnej długości i dwóm wałkom przednim zamiatającym bałagan o marginesie poniżej 1 milimetra kwadratowego ten odkurzacz bezprzewodowy potrafi swobodnie sprzątać po obu stronach.

  System Samo-czyszczący

  Roborock Dyad Pro automatycznie przemienia Twoje wałki z brudnych w czyste w mgnieniu oka. Wszelki bałagan narobiony poprzez Twojego psa nie ma szans, gdyż ponad 99% brudu usuwane jest z wałków dzięki szorowaniu naprzemiennemu.

  System Samo-suszący

  Wałki suszone są samoczynnie za pomocą gorącego powietrza, dzięki temu nie pozostaną na nich żadne nieprzyjemne zapachy. Dzięki trybowi suszenia cichego słyszeć będziesz tylko mruczenie swojego kota.

  Sprzątanie Adaptacyjne z Inteligentnym Czujnikiem DirTect

  Dyad Pro automatycznie dopasowuje moc czyszczącą i przepływ wody dla wspaniałego czyszczenia po wykryciu stopnia zabrudzenia podłogi. Wskaźnik LED na ekranie zawiadamia Cię, gdzie znajduje się brud, dzięki czemu wiesz, na którym miejscu się skupić.

  Auto-dozowanie Środka Czyszczącego

  Dyad Pro wykorzystuje dozownik środka czyszczącego, który automatycznie dopasowuje się w zależności od plam podłogowych, żeby zapewnić Ci świetne czyszczenie. 1 niewielki kartridż środka czyszczącego obsługuje do 20 zbiorników wody czystej, wystarczając choćby na 6s.00 minut.

  Sterowanie Aplikacją i Alerty Głosowe

  Dyad Pro prosto łączy się z aplikacją Roborock dla Twojej wygody, a instrukcje, a także status sprzątania w czasie rzeczywistym przekazywane będą alertami głosowymi.

  Wytrzymały Design zapewniający Dłuższe, sprawne Sprzątanie

  Dyad Pro wykorzystuje baterię z 30% wyższą sprawnością w kontraście do Dyad, zapewniając maksymalny zasięg sprzątania do 300 m. Kw. Na jednym ładowaniu.

  FAQ

  Dlaczego Dyad Pro jest cięższy od innych, podobnych produktów?

  Dyad Pro zaprojektowano z dualnymi wałkami. Głowica czyszcząca wyposażona jest w dwa zestawy silników, zębatek i wałków, poprzez co jest cięższa od podobnych produktów. Dodatkowa waga jest jednak wbudowana w głowicę czyszczącą, której ciężar spoczywa na podłodze, dzięki czemu nie ma dopełniającego obciążenia dla użytkownika. Waga zwiększa także nacisk głowicy czyszczącej w dół dla bardziej produktywnego sprzątania.

  Czy przed zastosowaniem muszę odkurzyć albo pozamiatać podłogę?

  Dyad Pro jest to wszechstronny odkurzacz do sprzątania na mokro i sucho, dzięki czemu nie trzeba zamiatać ani odkurzać podłogi przed użyciem. Prosimy jednak pozbierać z podłogi pokaźniejsze śmieci, żeby nie utknęły one wewnątrz odkurzacza.

  Zacznij sprzątać, a urządzenie będzie posuwać się naprzód.

  Dyad Pro wykorzystuje design przyczepności napędu przedniego, co zagwarantuje względnie konkretną siłę pociągową wprzód w trakcie sprzątania podłogi. W trakcie pchania do przodu jest ciągnięty poprzez urządzenie bez żadnego wysiłku. Musisz tylko opanować kierunek oraz siłę.

  Co można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Dyad Pro można wykorzystać do posprzątania kurzu i brudu (takich jak brudne ślady butów, plamy po kawie i plamy po soku), niedużych śmieci suchych (takich jak płatki śniadaniowe, kłaki i drobiny jedzenia), śmieci mokrych (takich jak ryż, owsianka, jajka i makaron) oraz płynów (takich jak woda, zupa i napoje) z podłogi.

  Czego nie można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Aby zapewnić normalne stosowanie, nie zaleca się używać Dyad Pro do sprzątania pokaźniejszych śmieci (takich jak torby plastikowe, chusteczki, spore kawałki papieru, tektura, i znaczne liście warzywne), przedmiotów ostrych (takich jak pęknięte szkło i śrubki), oraz sporych ilości kurzu (takich jak odpady budowlane i gleba). Nie używać odkurzacza do sprzątania płynów o głębokości powyżej 1 cm.

  Czy można używać Dyad Pro do odkurzania włosów i sierści?

  Tak, lecz odkurzanie obszernych kłębów włosów może wywoływać zapchanie. Jeśli Twoja podłoga pełna jest na ogół włosów, które trzeba odkurzyć, zaleca się częstsze czyszczenie głowicy czyszczącej.

  W jakim otoczeniu mogę korzystać z Dyad Pro?

  Dyad Pro można używać do sprzątania wielu różnorodnych typów podłóg domowych, w tym gładkich drewnianych bądź kafelkowanych podłóg. Nie zaleca się czyścić nim dywanów. Dyad Pro nie pasuje do przestrzeni zewnętrznych, wnętrz samochodów i środowisk komercyjnych albo przemysłowych.

  Jak korzystać z funkcji samoczyszczenia?

  Umieść urządzenie na stojaku ładującym (stojak ładujący musi być podłączony do źródła zasilania), wciśnij przycisk samoczyszczenia celem samoczyszczenia. Przez rozpoczęciem samoczyszczenia, jeśli zbiornik wody brudnej okaże się prawie pełny albo poziom wody w zbiorniku wody czystej jest niski, prosimy najpierw opróżnić i napełnić zbiorniki celem zapewnienia płynnego samoczyszczenia. Możesz także kontrolować samoczyszczenie za pomocą aplikacji.

  Co robić, gdy w czasie stosowania zaplączą się dzianiny albo kable?

  Prosimy natychmiast przerwać, rozłożyć wałek szczotki, a także wyjąć zaplątane przedmioty.

  Jak ocenić, czy niezbędna jest zamiana wałka szczotki?

  Jeśli wałek szczotki był w użyciu poprzez prawie albo ponad pół roku (można sprawdzić w aplikacji), i odczuwasz, że plamy wody na podłodze znacząco się zwiększyły, a efekty sprzątania osłabły, wówczas trzeba wymienić wałek szczotki na nowy. Po wymianie wałka na nowy prosimy zresetować wałek szczotki w aplikacji.

  Czy urządzenie obsługuje łączność z aplikacją Mihome?

  Dyad Pro obsługuje tylko połączenie z aplikacją Roborock, nie Mihome.

  Jakie są środki bezpieczeństwa dla połączenia WiFi?

  1. Podczas łączenia z WiFi nie używaj znaków chińskich ani specjalnych w nazwie użytkownika, zaleca się używać znaków angielskich i cyfr.

  2. WiFi obsługuje jedynie 2.4G. Jeśli używasz w domu routera 5G, możesz wyłączyć funkcję integracji podwójnej częstotliwości oraz używać sieci 2.4G niezależnie.

  3. Przy pierwszym uruchomieniu nastąpi domyślnie wejście w tryb rozprowadzania sieci. Jeśli niemożliwe jest nawiązanie połączenia, prosimy wcisnąć "przycisk samoczyszczenia" i "przycisk przełączania" równocześnie na 3 sekundy, po czym wejść w tryb rozprowadzania sieci po usłyszeniu dźwięku sygnałowego.

  Co mam zrobić po zakończeniu sprzątania?

  Prosimy po użyciu umieścić odkurzacz z powrotem w doku ładującym, a także uruchomić program samoczyszczenia. Po zakończeniu prosimy opróżnić zbiornik wody brudnej i spłukać go wodą celem uniknięcia przykrych zapachów.

  Dlaczego Dyad Pro nie ma funkcji dezynfekowania wodą elektrolizowaną?

  Woda elektrolizowana wykorzystuje na ogół pozostałości chloru w wodzie z kranu do generowania kwasu podchlorawego. Jednak standard pozostałości chloru w wodzie z kranu jest obszerniejszy lub równy niżeli 0,3 mg/l, zaś w wodzie wyjściowej w rurociągu jest pokaźniejszy albo równy 0,05 mg/l, czyli wyraźnie poniżej 250 mg/l używanego z reguły w dezynfekcji. Dlatego też taka dezynfekcja przy użyciu wody z kranu nie tylko miałaby ograniczony efekt,części elektrolityczne redukowałyby żywotność pompy wodnej odkurzacza.

  Specyfikacja
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Xclea. Ranking TOP10 modeli

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy Najniższa Cena Online

SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: SENCOR odkurzacz pionowy 4 w 1 SVC 0725BK, kolor grafitowy
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:3 tryby pracy (turbo, pośredni, nieduży), funkcja Turbo;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie, możliwość zawieszenia na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:tak;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:400 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,5 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;wariant filtra:cyklonowy;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:nakładka mopująca, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki, ssawki:sprężysta końcówka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu, szczotka do tapicerki;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0...


Bissell Odkurzacz crosswave hf3 cordless select 3639n (0011120271638)

Bissell Odkurzacz crosswave hf3 cordless select 3639n (0011120271638) Najniższa Cena Online

Bissell Odkurzacz crosswave hf3 cordless select 3639n (0011120271638) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell Odkurzacz crosswave hf3 cordless select 3639n (0011120271638)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz wielofunkcyjny bissell crosswave hf3 cordless select (3639n)wszechstronne urządzenie do pielęgnacji podłóg odkurzacz na mokro i na sucho z dwoma trybami pracy – dzięki dwóm trybom pracy pozwala urządzenie spełni oczekiwania podczas codziennej pielęgnacji twardych podłóg oraz przy gruntownych porządkach.

  odkurza i mopuje – poradzi sobie choćby z trudniejszymi zabrudzeniami na wszelkich rodzajach podłóg twardych, takich jak parkiet, kamień, panele, linoleum czy płytki. Funkcja samooczyszczania – specyficzna funkcja samoczyszczenia likwiduje brud, włosy i zanieczyszczenia ze szczotki i wnętrza urządzenia oraz sprawia, że oszczędzasz czas wymagany na częstą konserwację urządzenia.

  ciche, bezprzewodowe czyszczenie – odkurza na poziomie zaledwie 70 db, dzięki temu nie zakłóca spokoju domowników. Zezwala na nawet 25 minut bezprzewodowej pracy na mokro i na sucho. Oddziela czystą i brudną wodę – wykorzystana technologia two-tank, dwóch oddzielnych zbiorników na czysta i brudną wodę, sprawia,podczas mopowania urządzenie wykorzystuje wyłącznie świeży płyn.

  unikatowy kompan w pielęgnacji podłógbissell® crosswave® hf3 cordless select jednocześnie odkurza i myje podłogi. Ciesz się cichym, bezprzewodowym czyszczeniem płytek, parkietu lub paneli i oszczędzaj czas.to lekkie i łatwe do przenoszenia urządzenie zapewnia wygodę powszednich porządków i oszczędza czas, łącząc funkcje odkurzania i mycia podłóg.

  crosswave hf3 będzie zawsze pod ręką, żeby gruntownie posprzątać przed odwiedzinami przyjaciół lub rodziny.samoczynne dozowanie płynudzięki funkcji automatycznego dozowania płynu, samobieżnemu sterowaniu i prostym trybom automatycznego czyszczenia korzystanie z crosswave® hf3 cordless select to przyjemność.

  wybierz jeden z dwóch trybów: niski do prędkiego odświeżania podłóg albo wysoki do uporania się z trudnymi zabrudzeniami. W odróżnieniu do tradycyjnego mopa i wiaderka, urządzenie crosswave® hf3 z technologią two-tank oddziela czystą i brudną wodę, dzięki czemu do mopowania z


Shark ICZ160EUT

Shark ICZ160EUT Najniższa Cena Online

Shark ICZ160EUT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark ICZ160EUT
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0;Kolor:srebrny/szary;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:60 miesięcy;Kolor:niebiesko-szary;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:50 minut;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:0 W;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:0;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;wariant filtra:zmywalny;Waga:5,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25 cm;wymiary - szerokość:26 cm;rozmiary - wysokość:108 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, ładowarka;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch

odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs712a marki Bosch
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS712A 0,3l 18V TurboSpin Odkurzacz akumulatorowy Unlimited 7 2w1, o pojemności zbiornika na kurz 0,3l i napięciu akumulatora 18V NAJWAŻNIEJSZE właściwości Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18V pojemność akumulatora: 3.0 Ah objętość zbiornika na kurz: 0,3l Kolor: Czarny Odłączany odkurzacz ręczny Wskaźnik stanu akumulatora Elektroszczotka z podświetleniem LED Silnik TurboSpin 3 stopniowy wybór pracy produktywny jak tradycyjny odkurzacz, jednocześnie szczególnie poręczny teraz jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zagwarantuje taką samą efektywność jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, skutecznemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min oraz elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak efektywny jak konwencjonalny odkurzacz², gwarantując dokładne i równocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ergonomiczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność Ciesz się obszerniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura łatwo zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca konstrukcja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najistotniejsze - bez użycia dłoni. Wszystko to powoduje, iż odkurzacz Unlimited 7 jest idealny do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni oraz trudno dostępnych miejsc.

  Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z produktywnym i wytrzymałym akumulatorem Bosch Power for All o pojemności 3.0 Ah choćby najistotniej wymagające zadania związane ze sprzątaniem staną się nietrudne w realizacji.

  Akumulator litowo-jonowy jest wymienny oraz posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem, samorozładowaniem i efektem pamięci. Dodatkowo, zagwarantuje o 33% dłuższy czas pracy⁷, a także wysoką skuteczność.

  dzięki temu możesz odkurzyć do 100 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu akumulatora⁸ - bez konieczności robienia przerw w sprzątaniu, a także bez obaw o czasochłonne ładowanie. Elektroszczotka z podświetleniem LED.

  Ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami odkurzania na wszelkich rodzajach podłóg i powierzchni, a choćby w najciemniejszych miejscach. Dzięki produktywnej elektroszczotce uzyskasz wydajność odkurzania na poziomie powyżej 99,9%⁴.

  Wraz ze zintegrowanym podświetleniem LED dostrzeżesz brud i kurz nawet w trudno widocznych miejscach, np. Za meblami lub w ciemnych zakamarkach. Dodatkowo, zgromadzisz o 30% więcej kurzu i brudu podczas odkurzania dywanów⁵.

  dzięki czemu poczujesz się wygodnie w czystym domu w mgnieniu oka. Konkretny i lekki silnik wyprodukowany w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin nie pozostawia kompromisów w kwestii sprawności. Został zaprojektowany i wykonany przez Bosch i przeszedł dużo testów, aby zapewnić trwałą jakość.

  Co więcej, ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce efektywny oraz 31% lżejszy i 21% szybszy⁶ - osiągając do 66 000 obr./min - dla przystępnej obsługi i imponującej produktywności odkurzania poprzez cały czas. Zginana pod kątem 90°, zapewniająca 100% elastyczność podczas odkurzania pod niskimi meblami.

  Koniec ze schylaniem się pod meble lub sofę. Świeże, zintegrowane złącze w rurze umożliwia bezproblemowe odkurzanie pod niskimi meblami, sofami albo łóżkami. Kurz i brud w trudno dostępnych zakamarkach nie mają żadnych szans, ponieważ moc ssania jest zawsze wysoka, choćby przy zgiętej rurze.

  Ciesz się 100% elastycznością dzięki zginanej o 90° rurze, który powoduje, że sprzątanie choćby trudno dostępnych miejsc jest dziecinnie proste. Komfortowe sprzątanie dzięki samostojącej konstrukcji elektroszczotki i rury.

  Oszczędzaj czas i energię dzięki funkcji Quick Stand. Przełączaj się łatwo i bez wysiłku od sprzątania podłóg przy pomocy odkurzacza pionowego do sprzątania mebli za pomocą odkurzacza ręcznego. Podczas odkurzania odkurzaczem ręcznym elektroszczotka i rura po prostu stoją samodzielnie.

  Nie musisz ich kłaść na podłodze ani odkładać do stacji dokującej. Na koniec starczy włożyć odkurzacz ręczny z powrotem do rury i kontynuować sprzątanie podłóg. Odłączanie elektroszczotki bez konieczności schylania się.

  niewiele znaczący krok. Spory efekt. Teraz możesz prosto przełączyć się między odkurzaniem podłogi a sprzątaniem mebli i wyżej położonych miejsc - wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający elektroszczotkę za pomocą stopy.

  komfortowy przycisk pozwala na odłączenie elektroszczotki od rury jednym, szybkim ruchem. Już nigdy nie będziesz musiał się schylać, by odłączyć elektroszczotkę ręcznie. Dzięki czemu możesz cieszyć się poręcznym i szybszym sprzątaniem w mgnieniu oka.

  Łatwo zaparkuj urządzenie podczas krótkiej przerwy. Nie musisz już odkładać urządzen

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Black & Decker. Ranking TOP10 modeli

Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011

Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011 Najniższa Cena Online

Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover Odkurzacz pionowy hf910p 011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Hoover HF910P 011 0,7l 350W Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 został zaprojektowany, aby zapewnić długofalową, zoptymalizowaną skuteczność do sprzątania całego domu: 30 minut pracy z jednym akumulatorem, do podłogi i dywanu, z główną zmotoryzowaną nasadką, do sprzątania domu o powierzchni do 100 m2.

  Nasadka jest wyposażona w nasz nowy ANTI-TWIST™, który radykalnie zmniejsza owijanie się włosów, gwarantując bezproblemową pielęgnację. Poza tym jest tworzony z najwyższej jakości materiałów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Odkurzacz bezprzewodowy Moc (W): 350 System sterowania mocą: regulowana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie standardowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 szybkie ładowanie na 80% baterii: 3h Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Najwyższy tryb mocy Boost HON APP Dzięki aplikacji hOn możesz zarejestrować swój odkurzacz i dostać ogrom dodatkowych treści, takich jak skrócony przewodnik, alerty dotyczące konserwacji, rozwiązywanie problemów i wskazówki.

  QUICK PARK&GO Ci trzeba odebrać telefon w trakcie odkurzania? Nie ma problemu! HF9 można tymczasowo zaparkować w pozycji pionowej na podłodze. Jeśli jednak odkurzacz ma zostać pozostawiony bez nadzoru na dłużej, należy go przechowywać na uchwycie ściennym.

  szybkie ładowanie HF9 jest wyekwipowany w wymienny akumulator litowo-jonowy, który można ładować bezpośrednio w odkurzaczu albo osobno. Mocna bateria 4000 mAh może osiągnąć 100% naładowania już w 3,5 godziny.

  sprawdź % naładowania bezpośrednio na wyświetlaczu LED. Przednie światła LED Nasadka HF9 jest wyposażona w 2 diody LED, by lepiej uwidocznić brud nawet w ciemnych miejscach. Jest zintegrowana ze zderzakiem, który dba o listwy przypodłogowe i meble.

  Zoptymalizowana produktywność i wydajny czas pracy Dzięki skutecznemu zarządzaniu energią i potężnemu silnikowi bezszczotkowemu zapewniona jest perfekcyjna równowaga wagi i nieszablonowa moc ssania, a także czas pracy 30 minut z pojedynczym akumulatorem w trybie podłóg twardych i dywanów z główną zmotoryzowaną ssawką - wystarczająco długo, żeby posprzątać dom o powierzchni 100 m2, bez utraty siły ssania (zgodnie z normą EN 60312-1, paragrafy 5.7 i 5.9.) Kluczowe akcesoria HF9 jest wyekwipowany w narzędzie do odkurzania mebli 2 w 1, które jest idealne do czyszczenia twardych powierzchni i i szczelinówkę, by dotrzeć do niełatwych miejsc albo wąskich przestrzeni.

  Łatwe czyszczenie sierści zwierząt Zmotoryzowana mini nasadka zasilająca HF9 z przednimi światłami LED jest nadzwyczajnym narzędziem dla właścicieli zwierząt, ponieważ produktywnie czyści sierść psów i kotów z poduszek i innych powierzchni z dzianiny.

  instynktowny panel sterowania Bezprzewodowy odkurzacz Hoover HF9 jest zaopatrzony w wysokiej jakości wyświetlacz LED i instynktowny panel sterowania, dzięki temu wszystko, czego Ci trzeba, masz pod ręką: ustawienia czyszczenia i pozostały czas działania przekazany w minutach.

  Możesz z łatwością regulować prędkość szczotki, wybierając między dwoma ustawieniami: tryb podłogi lub tryb dywanu. Możesz uzyskać dodatkową moc przełączania w tryb Turbo. Przystępne czyszczenie na wysokim poziomie Nie musisz już schylać się do podłogi: komfortowo odłącz rurkę od nasadki przy pomocy praktycznego pedału i rozpocznij sprzątanie na wysokim poziomie.

  Anti-Twist™ HF9 jest zaopatrzony w nasz wyjątkowy ANTI-TWIST™, który uniemożliwia plątaniu się sierści zwierząt wokół szczotki podczas odkurzania. Zawsze, gdy Ci trzeba uzyskać dostęp do szczoteczki, jest to nieskomplikowane, ponieważ góra otwiera się, aby uzyskać natychmiastowy dostęp, co usuwa kłopoty z konserwacją.

  SPECYFIKACJA technicznA Główne cechy Zbieranie kurzu: Bezworkowy Kolor: Blue / Grey parametry techniczne liczba baterii w pakiecie: 1 Moc (W): 350 System sterowania mocą: dostosowywana z wyświetlaczem LED Napięcie (V): 21.6 Czas pracy (do): 30 Czas pracy w trybie standardowym: 30 Czas pracy w trybie turbo: 10 Tryb ciągły: Tak Wstępne ładowane: 3,5 Czas ładowania (h): 3,5 szybkie ładowanie na 80% baterii: 3 Wskaźnik naładowania baterii: Tak System separacji: technika Pojedynczego Cyklonu Filtr: Piana System filtracji: Zmywalny Epa Anti-Twist: Tak objętość zbiornika (I): 0,7 Najwyższy tryb mocy Boost: Tak Komfort pozycja listwy szczotkowej: Tak Mocowanie ścienne: Tak Mocowanie ścienne: Tak Parkowanie w pionie: Tak proste opróżnianie zbiornika: Tak System szybkiego zwalniania szczotki: Tak Tryb do dywanów: Tak Tryb cichy: Nie Sterowanie dotykowe: Tak Rączka z miękkim uchwytem: Tak Akcesoria Zintegrowane akcesoria: Nie Szczotka z oświetleniem LED: Tak eliminowanie sierści zwierząt: Tak Szczelinówka: Tak 2 w 1: obfita szczotka do kurzu i szczotka do mebli: Tak rozmiary Wysokość towaru (mm): 1110 Szerokość artykułu (mm): 213 Głębokość artykułu: 260 Wysokość towaru w opakowaniu (mm): 145 Szerokość towaru w opakowaniu (mm): 790 Wysokość artykułu w opakowaniu (mm): 273 Waga artykułu netto: 3,36 Waga brutto (Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Cenione odkurzacze pionowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 2000 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 2000 zł,
 • odkurzacze pionowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 2000 zł, odkurzacz pionowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *