Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 2500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Xiaomi Dreame M12

Xiaomi Dreame M12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame M12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame M12
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12

  Postaw na funkcjonalność i wygodę wybierając Dreame M12. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia niezrównany komfort używania i pozwala jednocześnie odkurzać i mopować podłogę. Posiada 2 zbiorniki na wodę i samoczynnie dostosowuje liczba wody do stopnia zabrudzenia powierzchni. Proponuje jeszcze funkcję samoczyszczenia, a komunikaty głosowe i wyświetlacz LED ułatwiają obsługę. Zobacz czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  Do 200 m² czystej powierzchni

  Odkurzacz pionowy Dreame M12 został wyposażony w akumulator o obszerności 6 x 4000 mAh, dzięki czemu potrafi pracować do 35 min na jednym naładowaniu (jeśli korzystasz z funkcji mopowania) albo 60 min - w trakcie odkurzania. To przekłada się na około 200 m² czystej powierzchni. Po około 5 h ładowania, urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy.

  Najważniejsze dane w zasięgu wzroku

  Odkurzacz wyświetlacz LED, przy pomocy którego dowiesz się o poziomie akumulatora, mocy ssania, czy trybie pracy, a kolor podświetlenia poinformuje Cię o stopniu zabrudzenia. Co więcej, ekran wyświetla powiadomienia o zatkanej rurze urządzenia i czystej/brudnej wodzie w zbiorniku.

  Komunikaty głosowe

  Wybierając M12, stawiasz na komfort stosowania. Odkurzacz proponuje funkcję asystenta głosowego, przy pomocy którego poinformuje Cię o konieczności ładowania, samoczyszczenia, czy opróżnienia zbiornika na wodę. Ciesz się możliwościami, jakie oferuje Dreame.

  bezusterkowy

  Żaden brud nie umknie uwadze Dreame M12. Przemyślana konstrukcja szczotki pozwala pozbyć się zanieczyszczeń z różnorodnych powierzchni, na przykład, płytek lub paneli. Skrupulatnie eliminuje brud zalegający w głębi dywanu. W dodatku w opakowaniu odszukasz zapasową rolkę, dzięki czemu prędko i komfortowo wymienisz ją na nową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jej demontaż dodatkowo nie sprawi Ci problemu - starczy, iż naciśniesz umieszczony na szczotce przycisk.

  Wybierz adekwatny tryb

  M12 został wyposażony w bezszczotkowy silnik, dzięki czemu nieprzeciętnie likwiduje choćby najistotniej uporczywy brud. Przy pomocy asygnowanych przycisków na ekranie możesz wybierać między trybami: standard, Auto, Self Cleaning oraz Turbo.

  Funkcja samoczyszczenia

  Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania M12 proponuje funkcję samoczyszczenia. Już nie musisz sobie brudzić dłoni i ręcznie czyścić szczotkę urządzenia. Starczy, iż na ekranie odkurzacza wybierzesz tryb Self Cleaning. Szczotka zostaławyposażona w specjalny grzebień, który pozwala starannie wyczyścić rolkę.

  3 zbiorniki

  To nie koniec możliwości Dreame M12. Odkurzacz został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę czystą (950 ml) i brudną (700 ml). Dzięki tak sporej obszerności nie musisz się martwić częstym kompletowaniem albo opróżnianiem zbiornika. W pakiecie odszukasz też środek do mycia powierzchni. Co więcej, urządzenie samoistnie dostosowuje liczba wody w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni - nie musisz się zatem obawiać jej wycieku i plam na podłodze. Natomiast pojemność zbiornika na kurz wynosi 350 ml, a jego opróżnianie nie sprawi Ci problemu.

  różne scenariusze używania

  Kafelki w łazience lub w kuchni, drewniana podłoga, sofa, trudno dostępne miejsca - M12 poradzi sobie niemal w każdej sytuacji. Odkurzacz Dreame wydajną szczotkę, która skrupulatnie zbiera skażenia z najróżniejszego rodzaju powierzchni, ponadto krawędzi. Co więcej, szczotka 2w1 spełni oczekiwania w przypadku odkurzania mebli.

  W pakiecie
  • odkurzacz
  • uchwyt
  • stacja ładowania
  • zbiornik na kurz
  • uchwyt na akcesoria
  • zasilacz
  • pojemnik do przechowywania
  • szczotka 2w1
  • zapasowa rolka
  • zapasowy filtr
  • płyn do czyszczenia 500 ml
  • instrukcja obsługi

  Specyfikacja odkurzacza
  Specyfikacja zasilacza

Bosch BBS8214

Bosch BBS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BBS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS8214
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18 V Filtr: Antyalergiczny Czas ładowania: 270 min Czas pracy bezprzewodowej: 65 min Wskaźnik stanu akumulatora 3 stopnie pracy System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. Wyjątkowo potężny - tak jak odkurzacz przewodowy. Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie | 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, udoskonalonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten stanowczo potężny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak skuteczny, jak przewodowy odkurzacz¹, zapewniając skrupulatne odkurzanie. Genialna dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania.

  Sierść zwierząt domowych jest typowo niełatwa do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest doskonała dla właścicieli zwierząt: zagwarantuje precyzyjne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu⁶.

  Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki sprawniej zbiera sierść zwierząt – dzięki temu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania. Akumulator nowej generacji dla wysokiej produktywności odkurzania i długiego czasu pracy.

  Imponująca produktywność odkurzania, znikoma waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji producenta Bosch jest zaopatrzony w najnowsze ogniwa o pokaźnej mocy, które gwarantują o 33% więcej energii¹, ma także kompaktową konstrukcję, zwiększoną sprawność i dłuższą żywotność.

  solidny i lekki silnik wytwarzany w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wyprodukowany przez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii efektywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla przystępnej obsługi i imponującej wydajności odkurzania poprzez cały czas.

  Mini elektroszczotka do łatwego usuwania sierści usuwanie sierści to prawdziwe utrapienie. Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, aby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyekwipowana w standardowy wałek oraz drugi, który dodatkowo powoduje,likwidowanie sierści jest nietrudne i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni sprawne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych. Przystępne wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom. Chcesz posprzątać cały dom unikając niespodziewanego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba obszerniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy¹, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki. Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszelkich sprzętów w Twoim w domu.

  Większość maszyn wykorzystuje rozmaite warianty akumulatorów, co może integrować się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.

  samoczynne dobranie mocy do wszelkich rodzajów podłóg. Koniec z zastanawianiem się nad wyborem trafnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi. Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od typu odkurzanej powierzchni.

  zapewnia na dodatek trafną równowagę wydajnością odkurzania a czasem pracy. Funkcjonalny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracy. Przeróżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z zróżnicowanych ustawień.

  „Turbo" powiększa skuteczność w niełatwych zadaniach, zapewniając taką samą efektywność, co odkurzacz przewodowy¹. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, optymalny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.

  SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, znakomita dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z dodatkowym wałkiem do bardziej produktywnego usuwania sierści zwierząt.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej eliminować sierść. Ssawka zapewnia rewelacyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytwarzany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 4.0 Ah: Do 65 min w trybie Eco b

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe brązowe. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6904

Philips FC 6904 Najniższa Cena Online

Philips FC 6904 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6904
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze atuty Poznaj odkurzacz SpeedPro Max Aqua sprawdź jak działa Funkcja mycia z systemem AquaBoost Odkurzysz i umyjesz w jednej chwili Jedno urządzenie wystarczy, aby utrzymać podłogi i dywany w czystości.

  Odkurzacz zbierze skażenia, a system mopujący umyje każdy rodzaj podłogi. Więcej Nasadkę przemywającą możesz bezproblemowo wpinać i odpinać w dowolnym momencie. Dlatego, jeśli chcesz umyć podłogę, a później odkurzyć dywan, zrobisz to bez najmniejszego trudu.

  Jeszcze lepiej umyta podłoga System AquaBoost to powiększony wyrzut wody, który uwalnia się po naciśnięciu pedału w systemie myjącym. Zapewnia on prędkie i przystępne eliminowanie uporczywych plam. Dokładne bezprzewodowe sprzątanie w mgnieniu oka Cyfrowy silnik z PowerCyclone 8.

  Usunie zanieczyszczenia ze wszystkich powierzchni Szybko i bez najmniejszego trudu usuniesz piasek, sierść, okruchy i wszelkie inne zabrudzenia, nawet z grubych dywanów. Więcej Ułatwieniem jest możliwość ustawienia jednego z trzech trybów mocy, a stałą, dużą moc ssania i efektywne eliminowanie zabrudzeń, zapewnia specjalna budowa silnika.

  Powietrze szybko wpływa do komory, a odkształcony przepust przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej. Efektywny akumulator. Całe mieszkanie na jednym ładowaniu* Nawet do 75 minut pracy po pełnym naładowaniu zapewni skuteczny akumulator litowo-jonowy o napięciu 25.2 V.

  * Na jednym ładowaniu w zależności od modelu, z nasadką mopującą. Odkurzacz ręczny ze szczelinówką. Wygodny i poręczny starczy jedno naciśnięcie przycisku i masz do dyspozycji lekki i nieskomplikowany do przenoszenia odkurzacz ręczny.

  Pomoże utrzymać porządek w domu, w samochodzie i gdziekolwiek będziesz tego potrzebować. Zintegrowane akcesoria. Zawsze pod ręką Pajęczyny pod sufitem, kurz z listew przypodłogowych, rogów kanapy i z innych trudno przystępnych miejsc, możnazlikwidować za pomocą szczotki i szczelinówki.

  więcej Dla ułatwienia porządków, akcesoria są wbudowane w urządzenie. Nie trzeba ich szukać, gdy są konieczne do użycia. Mini elektroszczotka. Bez sierści i włosów na kanapach Niezmiernie {pomocn|przydatn)a, gdy trzeba zebrać sierść i włosy z miękkich powierzchni kanap, foteli czy tapicerki samochodowej.

  więcej Wyposażona jest we własny silniczek elektryczny, dzięki czemu brud, sierść czy okruchy są efektywnie zbierane z miękkich powierzchni. Nasadka zasysająca 360°. Szybsze i łatwiejsze odkurzanie Dzięki nasadce zbierającej kurz ze wszystkich jej stron, również podczas ruchu do tyłu, szybciej pozbędziesz się brudu.

  Znakomicie sprawdzi się zarówno na grubych dywanach, jak i na podłogach. Podświetlenie LED. Dostrzeżesz i usuniesz każdy okruszek Sprzątanie jest łatwiejsze, gdy nasadka oświetla podłogę. Nawet najdrobniejszy kurz jest wtedy widoczny.

  Szybko i dokładnie sprzątniesz rozsypany cukier, rozbite szkło czy naniesiony do domu piasek. Cyfrowy wyświetlacz. Widoczny poziom naładowania baterii Urządze...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Turbotronic. Ranking TOP10 modeli

Deerma VX910W

Deerma VX910W Najniższa Cena Online

Deerma VX910W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VX910W
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z funkcją mopowania Deerma DEM -VX910W

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma DEM-VX910W pozwala na jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg - został zaopatrzony w 2 zbiorniki (na czystą i brudną wodę), a jego siła ssania wynosi do 16 000 Pa. W skład zestawu wchodzi także specjalna stacja, która zezwala na samoczynne czyszczenie szczotki urządzenia, a także napełnianie jego zbiornika na wodę. Produkt ma także wbudowany ekran LED i detektor kurzu, a jego czas pracy sięga 45 minut. Przystępne są również komunikaty głosowe. W dodatku szczotka odkurzacza została wyekwipowana w 2 wałki.

  Czysty dom bez wysiłku

  zwykle najpierw odkurzasz, a potem dodatkowo myjesz podłogę przy pomocy mopa? dzisiaj możesz to zmienić! Deerma DEM-VX910W pozwala eliminować suche i mokre skażenia w tym samym czasie. Urządzenie akcentuje się siłą ssania sięgającą 16 000 Pa, dzięki temu wspaniale radzi sobie nawet z wyjątkowo uciążliwym brudem i w mgnieniu oka rozprawia się z kurzem, okruchami czy włosami.

  2 zbiorniki na wodę

  Z Deerma nie musisz się martwić,zanieczyszczenia szybko znajdą się z powrotem na dopiero co posprzątanej podłodze. Odkurzacz został wyekwipowany w 2 zbiorniki - na wodę czystą (500 ml) i brudną (700 ml). Dzięki czemu brud będzie zawsze trafiać na swoje miejsce! Co więcej, w trakcie sprzątania szczotka urządzenia może być na bieżąco spryskiwana czystą wodą.

  automatyczne napełnianie wodą

  Wchodząca w skład zestawu baza pozwala automatycznie napełnić zbiornik na wodę odkurzacza. Po prostu umieść w niej urządzenie - już nie musisz się schylać! pojemność zbiornika stacji wynosi aż 5 l, co wystarczy nawet na tydzień wykorzystywania. Co więcej, automatyczny proces elektrolizy oczyszcza wodę i działa antybakteryjnie.

  ulepszona szczotka

  dzisiaj prędko rozprawisz się z skażeniami. Szczotka odkurzacza została zaprojektowana w taki sposób,realne było staranne eliminowanie brudu choćby przy ścianach albo w kątach pomieszczeń. Proponuje także 2 wałki - przedni obraca się z szybkością sięgającą 440 rpm, a drugi z szybkością do 390 rpm. Możesz więc wygodnie prowadzić urządzenie i usuwać kurz, sierść i inne odpady! Zapomnij także o problemach z czyszczeniem szczotki - dzięki przemyślanej konstrukcji nie będą plątać się w nią włosy.

  samoczynne czyszczenie

  Koniec z brudzeniem sobie rąk i traceniem czasu na samodzielne czyszczenie szczotki odkurzacza. Wchodząca w skład zestawu baza zajmie się tym za Ciebie! Jak to działa? Gdy umieścisz w niej urządzenie i wybierzesz odpowiednią opcję, szczotka zostanie wyczyszczona przy pomocy wody ze zbiornika, a następnie wysuszona zwykłym i gorącym powietrzem (temperatura do 55°C). Zastosowane rozwiązanie pozwoli też uniknąć nieprzyjemnych zapachów i namnażania się zarazków.

  Jeszcze dłuższy czas pracy

  Pożegnaj konieczność przerywania sprzątania, by naładować odkurzacz. Model DEM-VX910W został wyekwipowany w skuteczny akumulator o objętości 5000 mAh, dzięki któremu może pracować choćby poprzez 40-45 minut na jednym ładowaniu. To wystarczająco długo, aby odkurzyć podłogi o łącznej powierzchni do 200m2! Wszystko to sprawia, że urządzenie perfekcyjnie stanie na wysokości zadania jednocześnie w niewiele znaczących, jak i pokaźniejszych domach. Aby naładować odkurzacz, po prostu umieść go w stacji.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz ma wbudowany wielki wyświetlacz, który dostarczy Ci najważniejszych danych dotyczących jego pracy. Urządzenie obsługuje także komunikaty głosowe - przypomni Ci na przykład o konieczności uzupełnienia wody w zbiorniku. Już nie musisz zawsze o wszystkim pamiętać! artykuł zostałwyekwipowany w czujnik kurzu. Automatycznie namierza poziom skażeń w otoczeniu i dopasowuje do niego siłę ssania. Informacje na temat stężenia brudu dodatkowo odnajdziesz na wyświetlaczu.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Stacja
  • Zbiornik na wodę stacji
  • Szczotka do czyszczenia
  • Uchwyt na szczotkę do czyszczenia
  • kabel zasilający
  • Instrukcja obsługi

Philips XC 8347

Philips XC 8347 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe granatowe. Ranking TOP10 modeli

Philips XC 8347 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8347
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Philips XC8347
  Odkurzacz bezprzewodowy

  usuwa więcej niż tylko kurz
  Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua Plus z kolekcji 8000 jest zaopatrzony w unikatową nasadkę Aqua Plus, która pozwala na eliminowanie rozmaitych rodzajów brudu równocześnie, od kurzu po lepkie plamy, z mocą podwójnego zasysania. Na dodatek oddzielna nasadka 360 tylko do odkurzania, odkurzacz ręczny, a także uzupełniające nasadki gwarantują maksymalizację użycia urządzenia.
  Odkurzaj i myj podłogę równocześnie z mocą podwójnego zasysania
  • technika PowerCyclone 10
  • 25,2 V, czas pracy do 80 min
  • 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny
  • Wychwytuje do 99,7% brudu

  Nasadka Aqua odkurza i myje jednocześnie
  Specjalnie zaprojektowana nasadka Aqua odkurza i myje,polikwidować kurz, brud i lepkie plamy, niezależnie od kierunku.
  samoczynnie dopasowująca się nasadka powiększa wydajność
  Nasadka inteligentnie dopasowuje moc ssania tam, gdzie jej najszczególniej potrzebujesz, wykorzystując dwa kanały ssania – jeden z przodu, drugi z tyłu.
  Dodaj detergent,polikwidować 99% bakterii
  wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub optymalny detergent,usunąć do 99% bakterii z twardych podłóg w domu.
  Ściereczka z mikrofibry
  Mikrofibra odrywa, podnosi i pochłania kurz i brud. Dwie ściereczki w pakiecie.
  Najwydajniejszy tryb Turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniu
  Najnowsza generacja akumulatorów litowo-jonowych gwarantuje najdłuższy czas działania w trybie MAX w kontraście do innych odkurzaczy bezprzewodowych, dzięki temu można odkurzyć więcej niż 125 m² w trybie Turbo na jednym ładowaniu.
  Czas pracy do 80 min dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V
  Dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 V sprzątanie może trwać nawet 80 minut.
  Nasadka 360 odkurza zanieczyszczenia ze wszystkich stron
  Nasadka zasysającą 360 jest zaopatrzona w zastrzeżoną technologię, która wychwytuje kurz i brud ze wszelkich stron nasadki, dzięki czemu każdy ruch wpływa na wydajność.
  Nasadka ssąca 360 zasysa do 99,7% kurzu i brudu
  Nasadka ssąca 360 wychwytuje do 99,7% kurzu i brudu przy każdym ruchu.
  Podświetlenie LED ujawnia choćby najdrobniejszy kurz
  Nasadka jest wyposażona w podświetlenie LED, które oświetla podłogę podczas odkurzania i ujawnia trudne do wykrycia lub wcześniej niewidoczne zabrudzenia. Dzięki czemu kurz, kłaczki kurzu, włosy i okruszki możnazobaczyć choćby pod meblami lub w miejscach, gdzie konieczne jest dopełniające światło
  technologia PowerCyclone 10 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej
  Nasza najkorzystniejsza technologia bezworkowa utrzymuje wysoką moc, by zapewnić większą skuteczność poprzez dłuższy czas.
  Cyfrowy silnik PowerBlade sterowany za pomocą inteligentnego wyświetlacza
  Cyfrowy silnik PowerBlade został zaprojektowany z myślą o generowaniu nad wyraz obfitej szybkości przepływu powietrza (>1100 l/min) i może być łatwo sterowany za pomocą inteligentnego wyświetlacza cyfrowego. Ekran sygnalizuje o szybkości i zużyciu akumulatora oraz o czasie czyszczenia filtra. Zarejestruj się w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu, by uzyskać darmową 5-letnią gwarancję na silnik.
  zaimplementowana szczelinówka i szczotka oraz dopełniające akcesoria
  Akcesoria są proste w obsłudze, starczy jedno kliknięcie. Odłączany odkurzacz ręczny powoduje, iż model Philip Aqua Plus z kolekcji 8000 posiada trzy urządzenia w jednym. Szczelinówka i szczotka są zintegrowane z rurką, dzięki temu są za każdym razem pod ręką, by pomóc Ci czyścić różne powierzchnie
  Łatwe dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami
  Odkurzacz Philips 8000 Aqua Plus jest sprężysty i prosto nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.
  dane technologiczne:
  Nasadki i akcesoria
  • charakterystyczna nasadka
  • Odkurzanie i mycie
  • Nasadka do jednoczesnego odkurzania i mycia

  Akcesoria w zestawie
  • Dodatkowy filtr
  • Długa szczelinówka

  Dodatkowa nasadka
  • Nasadka zasysająca 360⁰
  • Miniturboszczotka

  sprawność
  wariant baterii/akumulatora - Litowo-jonowy
  Poziom głośności - 84 dB
  Napięcie baterii - 25 V
  Czas ładowania - 4–5 godziny
  Czas pracy - do 80 minut
  Nadmuch (maks.) - 1100 l/min
  Filtry
  System filtracji - System potrójnej filtracji
  pojemność pojemnika na kurz - 0,6 L


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 2500 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze pionowe do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 2500 zł, odkurzacz pionowy do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 2500 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *