Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 2500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 2500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 2500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 2500 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 2500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095)

Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095) Najniższa Cena Online

Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson Odkurzacz pionowy cyclone v10 absolute 151w kolor czerwony (5025155034095)
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson Cyclone V10 Absolute– Opis i dane produktu atrybuty Silnik cyfrowy Dyson V10 gwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania powiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do pomieszczenia powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

  Konfiguracja liniowa dokładne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu pozwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, rozszerzając moc ssania. 14 cyklonów wytwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a nawet bakterie, do wnętrza pojemnika na skażenia.

  Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o zróżnicowanej intensywności. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia zróżnicowanych powierzchni przy pomocy jednego kliknięcia Mini elektroszczotka wydajnie likwiduje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie likwiduje kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Absolute Elektroszczotka Direct Drive Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do komfortowego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką Porównanie produktów Ten towar Dyson Cyclone V10 Absolute VS popularny Dyson V8 Absolute VS lubiany Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe firma Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA rodzaj zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 25,2 V > Odkurzacze pionowe 25,2 V Czas pracy 60 min Czas ładowania? 3,5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 86 do 90 dB > Odkurzacze pionowe – od 86 do 90 dB Funkcje Funkcje Regulacja mocy Wskaźnik naładowania akumulatora Parkowanie pionowe Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro zastosowane technologie technika cyklonowa załączone wyposażenie Stacja dokująca ssawka szczelinowa elektroszczotka szczotka do kurzu Ładowarka parametry fizycznemetaliczne > metaliczne Odkurzacze pionowe objętość worka/pojemnika [l]? 0,76 l zaimplementowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Roczne zużycie energii Nie dotyczy Model V10 Absolute lubiane Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 25,2 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie


Samsung vs20r9042t2 (8806092204881)

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881) Najniższa Cena Online

Samsung vs20r9042t2 (8806092204881) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung vs20r9042t2 (8806092204881)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet VS20R9042T2Odkurzacz pionowy Samsung Jet 90 Pet z wolnostojącą stacją ładującą i rurą teleskopową. Wyposażony w 5-warstwowy system filtracji HEPA. NAJWAŻNIEJSZE właściwości:Kolor: StalowySilnik: Digital InverterMoc silnika: 550 WCzas pracy (Maks.): 60 minPoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDElektroszczotka Turbo ActionZmywalny pojemnik na kurzWolnostojąca Stacja ładującaRura teleskopowa5-warstwowy system filtracji HEPA Zaskakująco efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Silnik Samsung Digital Inverter wytwarza moc ssącą do 200 watów*, więc możesz odkurzać najróżniejsze powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Aerodynamiczny zarys optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje choćby śladowe cząsteczki kurzu. Wysoka efektywność Silnik Digital Inverter Wysoka moc silnika do 550 W* efektywne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki temu poradzi sobie zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter, a także technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą. Wykorzystaj skrajną moc ssącą Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą*.

  System wyekwipowany w 27 wlotów powietrza stwarza słuszną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie oddziela nieduże cząsteczki kurzu od powietrza. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Turbo Action Elektroszczotka idealnie sprawdzi się na dywanach i wydajnie odkurzy z nich choćby sierść zwierząt.

  Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów upraszcza zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest szczególnie proste, wystarczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć.

  Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu System filtracji HEPA 5-warstwowy system filtracji HEPA wykrywa aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, iż powietrze wydmuchiwane poprzez odkurzacz jest czyste.

  System filtracji HEPA zastosowany w bezprzewodowym odkurzaczu POWERstick Jet™ dokumenty SLG i BAF potwierdzające jego efektywność w usuwaniu cząsteczek o wielkości 0,3 0.3~10 mikrometrów**.

  Odkurzaj bez ładowania choćby przez 60 minut Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria pozwala na odkurzanie bez przerwy nawet przez 60 minut*.

  Po zakończonej pracy starczy odstawić do stacji dokującej, która zezwala na ładowanie drugiej baterii w czasie w którym używasz odkurzacza, dzięki czemu możesz odkurzać aż do 120 minut**. Ładuj w dowolnym miejscu Wolnostojąca stacja dokująca Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany.

  Specjalnie zaprojektowana konstrukcja stacji umożliwia ładowanie dwóch baterii równocześnie dzięki dopełniającemu adapterowi w podstawie*. W dodatku specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. *Dodatkowa bateria sprzedawana osobno.

  wystarczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz za każdym razem działa odpowiednio. Możesz sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i rodzaj szczotki.

  w sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co zasadniczo ułatwi Ci kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Nieskomplikowany do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości.

  zarówno pojemnik, jak i system przefiltrowujący nadają się do mycia. Pojemnik można jeszcze opróżnić, przechylając go, bez odłączania go od rury. Komfortowe wykorzystywanie Teleskopowa rura Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci dopasować jej długość do Twojego wzrostu.

  przejrzyj odkurzacz Jet w zwiększonej rzeczywistościKrok 1 | Zeskanuj QR kod & zainstaluj aplikację SAMSUNG HA AR z Google Play StoreKrok 2 | Otwórz aplikację i wybierz do pobrania: urządzenia JetKrok 3 |

  Zeskanuj marker AR i zobacz jak działa odkurzacz Jet na żywo! Co jest w pudełku?Jet 90 petTurbo elektroszczotkaMini elektroszczotkaSzczotka do kurzu i szczeilinówkaElastyczna końcówkaBateriaWolnostojąca stacja ładująca Specyfikacja techniczna:informacje ogólneKolor: StalowyKolor dodatkowy: NiebieskiSilnik: Digital InverterWydajnośćMoc silnika: 550 WMoc ssąca: 200 WCzas pracy (Min.): 6 minCzas pracy (Śr.): 30 minCzas pracy (Maks.): 60 minDust Collection Type: Multi CyclonePoziom hałasu: 86 dBAPojemność pojemnika na kurz: 0,8 lTyp wyświetlacza: LEDSzczotkaGłówna: Elektroszczotka Turbo ActionBateriaTyp baterii: Li-ionNapięcie: 21,9 VOdłączana bateria: TakStacja ładownia: Z Station (wolnostojąca)AkcesoriaAkcesoria: Mini elektroszczotkaAkcesoria: Szczotka szczelinówka i do kurzuAkcesoria: sprężysta końcówkaAkcesoria: Stacja stojącaFiltrFiltr na wylocie: Ultra niepokaźny filtr przeciwpyłowyFiltr umieszczony przed silnikiem: TakF

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe stalowe. Ranking TOP10 modeli

Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet

Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet Najniższa Cena Online

Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch unlimited 8 proanimal bbs8214pet
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Zasilanie: Akumulatorowe Napięcie akumulatora: 18 V Filtr: Antyalergiczny Czas ładowania: 270 min Czas pracy bezprzewodowej: 65 min Wskaźnik stanu akumulatora 3 stopnie pracy System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. Wyjątkowo potężny - tak jak odkurzacz przewodowy. Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie | 8 wreszcie pozwala cieszyć się taką samą mocą, jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, udoskonalonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten stanowczo potężny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak skuteczny, jak przewodowy odkurzacz¹, zapewniając skrupulatne odkurzanie. Genialna dla właścicieli zwierząt domowych i szybkiego sprzątania.

  Sierść zwierząt domowych jest typowo niełatwa do usunięcia. Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest doskonała dla właścicieli zwierząt: zagwarantuje precyzyjne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu⁶.

  Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki sprawniej zbiera sierść zwierząt – dzięki temu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania. Akumulator nowej generacji dla wysokiej produktywności odkurzania i długiego czasu pracy.

  Imponująca produktywność odkurzania, znikoma waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji producenta Bosch jest zaopatrzony w najnowsze ogniwa o pokaźnej mocy, które gwarantują o 33% więcej energii¹, ma także kompaktową konstrukcję, zwiększoną sprawność i dłuższą żywotność.

  solidny i lekki silnik wytwarzany w Niemczech. Bezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i wyprodukowany przez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii efektywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z prędkością do 82 000 obr./min – dla przystępnej obsługi i imponującej wydajności odkurzania poprzez cały czas.

  Mini elektroszczotka do łatwego usuwania sierści usuwanie sierści to prawdziwe utrapienie. Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, aby ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyekwipowana w standardowy wałek oraz drugi, który dodatkowo powoduje,likwidowanie sierści jest nietrudne i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni sprawne zebranie włókien i sierści z tapicerki albo legowisk zwierząt domowych. Przystępne wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatorom. Chcesz posprzątać cały dom unikając niespodziewanego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba obszerniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited oferuje na dodatek nieograniczony czas pracy¹, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4 Ah Power Plus i szybkiej ładowarki. Power For All Alliance. Jeden akumulator dla wszelkich sprzętów w Twoim w domu.

  Większość maszyn wykorzystuje rozmaite warianty akumulatorów, co może integrować się z dodatkowymi kosztami wykorzystywania. Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance.

  Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np. Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszelkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.

  samoczynne dobranie mocy do wszelkich rodzajów podłóg. Koniec z zastanawianiem się nad wyborem trafnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi. Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dostosowuje przepływ powietrza w zależności od typu odkurzanej powierzchni.

  zapewnia na dodatek trafną równowagę wydajnością odkurzania a czasem pracy. Funkcjonalny interfejs sterowania z 3 różnorodnymi trybami pracy. Przeróżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z zróżnicowanych ustawień.

  „Turbo" powiększa skuteczność w niełatwych zadaniach, zapewniając taką samą efektywność, co odkurzacz przewodowy¹. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" gwarantuje wyjątkowo długi, optymalny czas pracy do codziennych zadań związanych z odkurzaniem.

  SPECYFIKACJA technologicznA wydajność Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, znakomita dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z dodatkowym wałkiem do bardziej produktywnego usuwania sierści zwierząt.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej eliminować sierść. Ssawka zapewnia rewelacyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytwarzany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 4.0 Ah: Do 65 min w trybie Eco b


Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy vs20t7535t jet 75 pro marki Samsung
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Samsung Jet Stick VS 20T7535T5 550W 0,8l Odkurzacz bezprzewodowy Jet 75 pro o mocy 550W, obszerności pojemnika na kurz 0,8l. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz bezprzewodowy Kolor: Stalowy Moc silnika: 550W Moc ssąca: 200W Maksymalny czas pracy na akumulatorze: 60 min Poziom hałasu: 86 dBa objętość pojemnika na kurz: 0,8l rodzaj wyświetlacza: LED Napięcie: 21.9V Odłączana bateria Filtr wylotowy: Ultra niepokaźny filtr przeciwpyłowy Zaskakujące efektywne odkurzanie 200 W mocy ssącej Odkurzaj produktywnie rozmaite warianty podłóg dzięki maksymalnej mocy ssania. Silnik Digital Inverter producenta Samsung stwarza moc ssania wynoszącą nawet 200 W*. Aerodynamiczny kształt – od szczotki po filtr powietrza – optymalizuje przepływ, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje choćby nieznaczne cząsteczki kurzu. Wysoka produktywność Silnik Digital Inverter Dzięki mocy ssącej wynoszącej nawet 200 W* możesz odkurzać dużo wydajniej na każdej powierzchni, zarówno na grubych dywanach jak i twardych podłogoach. Silnik Digital Inverter gwarantuje imponującą moc wejściową wynoszącą do 550 W**, jest wysoce energooszczędny i stwarza ssanie o mocy choćby 200 W*. Arcytrudna moc ssąca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technice Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą. System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza wytwarza słuszną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje niewiele znaczące cząsteczki kurzu. Pogromca brudnych dywanów Elektroszczotka Elektroszczotka zbiera nieduże cząsteczki kurzu zarówno z dywanu, jak i z twardych podłóg. Wykonuje około 3750 obrotów na minutę*. Głowica, która obraca się o 180 poziomów ułatwia zmianę kierunku i odkurzenie każdego rogu. Czyszczenie szczotki jest bardzo proste, wystarczy jedno kliknięcie aby ją odłączyć. Usuń nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu Wielowarstwowy system filtracji o efektywności do 99,999%* 5-warstwowy system filtracji HEPA namierza aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Masz pewność, że powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Główny cyklon i filtr z niepokaźnej metalowej siatki wyłapują obszerniejsze cząsteczki kurzu, gdy powietrze jest zasysane do odkurzacza. Technika Jet Cyclone i mikrofiltr wychwytują mniejsze drobiny, a ultradrobny filtr przechwytuje 99,999%** mikrocząsteczek pyłu, w tym te o wielkości 0,3–10 µm*** i alergeny. Wymienna, długodziałająca bateria choćby 1 godzina sprzątania** Posprzątaj całe mieszkanie albo dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mAh*) umożliwia odkurzanie bez przerwy choćby poprzez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu prosto zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności choćby poprzez 500 cykli pracy****. Wystarczy rzut oka Cyfrowy ekran Zintegrowany cyfrowy ekran umożliwi Ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa optymalnie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i wariant użytkowanej szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co znacząco ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie. Komfortowa ładowarka Stacja ładująca typu „2 w 1" Ciesz się większą rozciągliwością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą typu „2 w 1" łatwo dopasujesz do swych potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, aby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Prosty do umycia Pojemnik na kurz, który można umyć Możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o objętości 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc za każdym razem może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go też od odkurzacza, aby wysypać kurz. Świetnie czyste podłogi Końcówka do polerowania Dbaj o czystość twardych podłóg dzięki końcówce do polerowania. Dwie wirujące mokre nakładki komfortowe i produktywne czyszczenie bez wysiłku. Możesz także zastosować mopów z mikrofibry wielokrotnego użytkowania albo mokrych ściereczek jednorazowego korzystania. Działa do 80 minut *, podczas których zdążysz umyć wszystkie twarde podłogi. Sprzątanie które nie męczy Lekka konstrukcja Sprzątaj dom bez zbędnego wysiłku, ciesząc się łatwą kontrolą i płynnym ruchem odkurzacza. Jego lekka konstrukcja zapewnia maksymalną wygodę stosowania oraz obniża obciążenie nadgarstka. Korpus urządzenia waży zaledwie 1,66 kg, a zatem o 12% mniej* w przypadku klasycznych odkurzaczy Samsung. Dzisiaj bez trudu odkurzysz całe mieszkanie. SPECYFIKACJA technicznA dane ogólne Kolor: Stalowy kolor dodatkowy: Teal Silver Silnik: Tak skuteczność Moc silnika: 550 W Moc ssąca: 200 W Czas pracy (Min.): 6 min Czas pracy (Śr.): 30 min Czas pracy (Maks.): 60 min Poziom hałasu: 86 dBA wariant cyklonu: Multi Cyclone objętość pojemnika na kurz: 0.8 L rodzaj wyświetlacza: LED Szczotka Główna: Elektr
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE, VS20C8522TN/GE

Odkurzacz pionowy Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE, VS20C8522TN/GE Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE, VS20C8522TN/GE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Samusng Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE, VS20C8522TN/GE
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12 (6973734680425)

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12 (6973734680425) Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12 (6973734680425) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12 (6973734680425)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame M12 Postaw na funkcjonalność i wygodę wybierając Dreame M12. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy zapewnia niezrównany komfort używania i pozwala jednocześnie odkurzać i mopować podłogę.

  posiada 2 zbiorniki na wodę i samoczynnie dostosowuje liczba wody do stopnia zabrudzenia powierzchni. Proponuje jeszcze funkcję samoczyszczenia, a komunikaty głosowe i wyświetlacz LED ułatwiają obsługę.

  zobacz czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Do 200 m² czystej powierzchni Odkurzacz pionowy Dreame M12 został wyposażony w akumulator o obszerności 4000 mAh, dzięki czemu potrafi pracować do 35 min na jednym naładowaniu (jeśli korzystasz z funkcji mopowania) albo 60 min – w trakcie odkurzania.

  To przekłada się na około 200 m² czystej powierzchni. Po około 5 h ładowania, urządzenie będzie gotowe do ponownej pracy. Najważniejsze dane w zasięgu wzroku Odkurzacz wyświetlacz LED, przy pomocy którego dowiesz się o poziomie akumulatora, mocy ssania, czy trybie pracy, a kolor podświetlenia poinformuje Cię o stopniu zabrudzenia.

  Co więcej, ekran wyświetla powiadomienia o zatkanej rurze urządzenia i czystej/brudnej wodzie w zbiorniku. Komunikaty głosowe Wybierając M12, stawiasz na komfort stosowania. Odkurzacz proponuje funkcję asystenta głosowego, przy pomocy którego poinformuje Cię o konieczności ładowania, samoczyszczenia, czy opróżnienia zbiornika na wodę.

  Ciesz się możliwościami, jakie oferuje Dreame. Bezusterkowy Żaden brud nie umknie uwadze Dreame M12. Przemyślana konstrukcja szczotki pozwala pozbyć się zanieczyszczeń z różnorodnych powierzchni, na przykład, płytek lub paneli.

  skrupulatnie eliminuje brud zalegający w głębi dywanu. W dodatku w opakowaniu odszukasz zapasową rolkę, dzięki czemu prędko i komfortowo wymienisz ją na nową, jeśli zajdzie taka potrzeba. Jej demontaż dodatkowo nie sprawi Ci problemu – starczy, iż naciśniesz umieszczony na szczotce przycisk.

  Wybierz adekwatny tryb M12 został wyposażony w bezszczotkowy silnik, dzięki czemu nieprzeciętnie likwiduje choćby najistotniej uporczywy brud. Przy pomocy asygnowanych przycisków na ekranie możesz wybierać między trybami: standard, Auto, Self Cleaning oraz Turbo.

  Funkcja samoczyszczenia Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu użytkowania M12 proponuje funkcję samoczyszczenia. Już nie musisz sobie brudzić dłoni i ręcznie czyścić szczotkę urządzenia. Starczy, iż na ekranie odkurzacza wybierzesz tryb Self Cleaning.

  Szczotka zostaławyposażona w specjalny grzebień, który pozwala starannie wyczyścić rolkę. 3 zbiorniki To nie koniec możliwości Dreame M12. Odkurzacz został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę czystą (950 ml) i brudną (700 ml).

  Dzięki tak sporej obszerności nie musisz się martwić częstym kompletowaniem albo opróżnianiem zbiornika. W pakiecie odszukasz też środek do mycia powierzchni. Co więcej, urządzenie samoistnie dostosowuje liczba wody w zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni – nie musisz się zatem obawiać jej wycieku i plam na podłodze.

  Natomiast pojemność zbiornika na kurz wynosi 350 ml, a jego opróżnianie nie sprawi Ci problemu. Różne scenariusze używania Kafelki w łazience lub w kuchni, drewniana podłoga, sofa, trudno dostępne miejsca – M12 poradzi sobie niemal w każdej sytuacji.

  Odkurzacz Dreame wydajną szczotkę, która skrupulatnie zbiera skażenia z najróżniejszego rodzaju powierzchni, ponadto krawędzi. Co więcej, szczotka 2w1 spełni oczekiwania w przypadku odkurzania mebli. W pakiecie odkurzacz uchwyt stacja ładowania zbiornik na kurz uchwyt na akcesoria zasilacz pojemnik do przechowywania szczotka 2w1 zapasowa rolka zapasowy filtr płyn do czyszczenia 500 ml instrukcja obsługi firma Dreame Model M12 objętość baterii 4000 mAh Moc ssąca 5 500 Pa pojemność zbiornika na wodę czystą 900 ml objętość zbiornika na wodę brudną 700 ml Czas pracy do 30 min.

  Funkcja samoczyszczenia Tak Funkcje 4 tryby pracy, funkcja odkurzacza ręcznego z wymiennymi końcówkami Czas ładowania ok. 5h


Samsung Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE 60min Wymienny akumulator Mini elektroszczotka, VS20C8522TN/GE

Samsung Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE 60min Wymienny akumulator Mini elektroszczotka, VS20C8522TN/GE Najniższa Cena Online

Samsung Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE 60min Wymienny akumulator Mini elektroszczotka, VS20C8522TN/GE - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung Jet 85 Pet VS20C8522TN/GE 60min Wymienny akumulator Mini elektroszczotka, VS20C8522TN/GE
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:0 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0 min;Długość przewodu:0 m;Kolor:czarny;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, przystępne wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość ładowania artykułu zawieszonego na ścianie, silnik Digital Inverter, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarny;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Samsung linia Jet 85;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:0;Maksymalny czas pracy:60 min;Moc wejściowa:580 W;Model:Samsung linia Jet 85;Model filtra (relacje):VCA-SHF90;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;pojemność pojemnika:0,8 l;Poziom hałasu:86 dB;Regulacja mocy ssania:tak;kolekcja:Jet 85;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:2,63 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:20,2 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;wymiary - wysokość:93 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:akumulator, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elastyczna końcówka, elektroszczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:silnik Digital Inverter, technika cyklonowa, technologia Jet Cyclone Samsung...


odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor

odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor Najniższa Cena Online

odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz pionowy svc 0825wh all in marki Sencor
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Sencor SVC 0825WH firma Sencor W domu najlepiej, lecz jednak komfort i spokój wymagają trochę pracy, wtedy warto skorzystać z pomocy maszyn Sencor.
  1969 w Japonii narodziła się firma SENCOR. Producent tysiąca serc ("Sen" - po japońsku znaczy 1000, "COR" - po łacińsku znaczy serce). Każdy powinien wkładać całe swoje serce w to, co robi, w przeciwnym razie nie powiedzie się. Odważne serca, pragnienia i jasna wyobraźnia, w połączeniu z klasyczną japońską dyscypliną, etyką pracy i perfekcjonizmem. Dlatego tak ważne było, by produkty miały oryginalny i interesujący design, były nieskomplikowane w obsłudze i instynktowne. Nie zadowalano się chłodną elegancją, a wręcz przeciwnie, oferowano przeróżne wariacje kolorystyczne, dając konsumentom prawo do indywidualizacji i tworzenia więzi pomiędzy człowiekiem a technologią.
  W 1990 roku SENCOR staje się marką europejską, asortyment tworzony jest w Azji i w Europie, jednak serce producenta pozostaje w Japonii. Logo SENCOR zmienia się lecz pozostaje w duchu japońskiej tradycji i myśli technologicznej, czerpiąc z niej to co najkorzystniejsze. Motto SENCOR - "Dlaczego człowiek nie powinien czerpać radości ze swoich sprzętów elektronicznych?" I to motto przyświeca marce do dziś. Wszystkie produkty Sencor szczycą się wysokiej jakości wykończeniem, ze szczególnym naciskiem położonym na funkcjonalność i wygląd. BEZPRZEWODOWY I BEZWORKOWY Wszechstronny odkurzacz pionowy z systemem czyszczenia all-in-one napędzany silnikiem BLDC o sporej mocy 380 W. SENCOR SVC 0825WH ALL IN oferuje jednostkę ssącą AQUA8 do odkurzania na mokro, czas pracy do 50 minut z dwiema bateriami i cyklonowym systemem filtracji HEPA. Odkurzacz został wyekwipowany w szczególnie sprawny akumulator Li-Ion 25,2V z krótkim czasem ładowania i jeszcze dłuższym czasem pracy: Czas ładowania 4–6 godzin, Czas pracy nawet 55 minut. Szczotka obrotowa, dołączona do zestawu, ma własny silnik, który gwarantuje wspaniałe wyniki na każdym typie podłogi i upraszcza odkurzanie dywanów. Funkcja samodzielnego stania została zaprojektowana dla tymczasowej przerwy w sprzątaniu i komfortowego przechowywania.
  ODKURZACZE SENCOR
  zagwarantujemy, że wszystkie odkurzacze SENCOR są niezwykle wydajne, dokładnie zaprojektowane i spełniają przemysłowe przepisy sanitarne. Zaimplementowane materiały, specyficzne procesy produkcyjne, opatentowane technologie nieszablonową wartość użytkową naszych produktów i powodują, że są lubiane na całym świecie. Nasze urządzenia są wyjątkowo efektywne pomimo niskiego zużycia energii.
  ODKRYJ KORZYŚCI OŚWIETLENIA LED
  Dzięki zastosowanemu oświetleniu LED możesz łatwo i prosto zobaczyć najdrobniejszy brud i minimalny kurz. Oświetlenie LED jest umieszczone pośrodku obracającej się dyszy, a światło skutecznie oświetla sprzątaną powierzchnię.
  sprawnE CZYSZCZENIE
  W urządzeniu zastosowany został akumulator pojemnościowy, który zapewnia dużą moc ssania i jeszcze produktywniejsze czyszczenie. Ma także bardzo lekką składana rurę ERGO FLEX 90 i szczotkę, która z łatwością poradzi sobie z zabrudzeniami na twoim dywanie. Nadzwyczajnie likwiduje sierść, okruchy i inne liczne zabrudzenia nawet z najmocniej nie dostepnych miejsc.
  kompletnie luźnY RUCH
  Lekki, cichy i nieskomplikowany w obsłudze odkurzacz, to proste rozwiązanie do codziennego czyszczenia przeróżnego typu powierzchni. Wyjmowany odkurzacz ręczny jest przeznaczony do czyszczenia powierzchni mebli czy stołów oraz wnętrza samochodów.
  FILTR HEPA
  Filtr HEPA jest wydajny i zatrzymuje najmniejsze cząsteczki kurzu i licznych alergenów, prosty do mycia, czyszczenia i zamiany. Pojemnik na kurz można w każdej chwili opróżnić i przepłukać.
  właściwości:
  • Odkurzacz pionowy z kompleksowym systemem czyszczącym z wysokowydajnym, trwałym silnikiem cyfrowym o mocy 380 W
  • Jednostka ssąca AQUA8 do odkurzania na mokro i gruntownego czyszczenia twardych podłóg
  • Dwa produktywne akumulatory Li-Ion 25,2 V o krótkim czasie ładowania i długim czasie pracy
  • Czas pracy do 50 minut, czas ładowania 4 godziny
  • Cyklonowy system filtracji HEPA
  • Podstawa ładująca do użytecznego przechowywania odkurzacza jest wyposażona w zintegrowany uchwyt na akcesoria i drugą ładowarkę baterii
  • Dysza obrotowa o 180 i niska waga ułatwiają manewrowanie
  • Praca dwubiegowa
  • użyteczny uchwyt
  • Wskaźnik LED stanu naładowania baterii
  • nad wyraz lekka składana rura ERGO FLEX 90 do prostego i użytecznego odkurzania pod niskimi meblami
  • Zdejmowana jednostka ręczna do wygodnego usuwania brudu i kurzu z mebli, stołów czy czyszczenia samochodu
  • Szczotka obrotowa z niezależnym silnikiem gwarantuje znakomite rezultaty na każdym typu podłogi oraz ułatwia odkurzanie zabrudzeń z dywanów
  • Dysza z oświetleniem LED łatwo wykrywa choćby najdrobniejszy kurz i usprawnia odkurzanie ciemniejszych miejsc
  • Zdejmowana jednostka ręczna ze szczotką CAT & DOG MINI do usuwania włosów z tapicerki
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz 2w1 vs20c9542tn i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 %! marki Samsung

Odkurzacz 2w1 vs20c9542tn i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 %! marki Samsung Najniższa Cena Online

Odkurzacz 2w1 vs20c9542tn i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 %! marki Samsung - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz 2w1 vs20c9542tn i tel. (22) 266 82 20 i raty 0 %! marki Samsung
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS20C9542TN 25,2 V Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy, moc ssąca 210W. Technika Jet Cyclone, Silnik Digital Inverter, czas pracy do 60 min. NAJWAŻNIEJSZE parametry Moc ssąca: do 210W Moc ssąca silnika: 580 W Czas pracy: do 60 min Czas ładowania: 3,5 h Napięcie akumulatora: 25,2 V pojemność pojemnika: 0,8L technologia: Multi Cyclone wyświetlacz LCD 4 tryby pracy: JET, maksymalny, przeciętny, standardowy Silnik Digital Inverter Wielowarstwowy system filtracji o wydajności 99,999% Poziom głośności: 86 dB Wolnostojąca stacja ładująca Jet Cyclone Dzięki wysokowydajnej technice Jet Cyclone możesz dłużej cieszyć się czystszym powietrzem i skrajną mocą ssącą*.

  System zaopatrzony w 27 wlotów powietrza buduje adekwatną ścieżkę, która zezwala na zminimalizowanie strat ssania. Równocześnie oddziela niepokaźne cząsteczki kurzu od powietrza. Filtracja Uwolnij czyste powietrze dzięki wielowarstwowemu systemowi filtracji, który zatrzymuje 99,999%* kurzu*.

  Główny cyklon i filtr z metalową kratką zbierają spore cząstki kurzu. Następnie cyklon Jet i mikrofiltr wychwytują minimalny pył. Na koniec filtr ultraadrobnego pyłu zatrzymuje mikropył*, który może prosto uciec, zapobiegając rozprzestrzenianiu się skażeń.

  ekran LCD Kontroluj i konserwuj odkurzacz w sposób bardziej intuicyjny dzięki cyfrowemu wyświetlaczowi LCD, który obsługuje 28 języków. Jeden rzut oka starczy, by sprawdzić poziom ssania i pozostały czas pracy baterii.

  wyświetlacz prezentuje ostrzeżenia o problemach i proponuje realne rozwiązania, a w trakcie ładowania wyświetla aktualny poziom baterii. Elektroszczotka Jet Dual Ciesz się idealnym czyszczeniem wszelkich rodzajów podłóg.

  Miękki wałek zastosowany w szczotce Jet Dual zbiera pokaźne cząsteczki kurzu* z twardych podłóg. Nylonowe i gumowe włosie upraszcza czyszczenie dywanów, obracając się z szybkością 4000 obr/min**. Głowica obrotowa 180° prosto zmienia kierunek, a do odłączenia wałka w celu go wyczyszczenia wystarczy jedno kliknięcie.

  Elektroszczotka Mini Pet Tool+ doskonała do sprzątania sierści pupila, która jest cienka i prosta do pominięcia poprzez innego rodzaju końcówki. Jej kompaktowa budowa gwarantuje pokaźniejszą kontrolę podczas manewrowania odkurzaczem.

  dodatkowo szczotka posiada specjalne ostrza, które przecinają zaplątane włosy, dzięki temu nie ma konieczności ręcznego usuwania ich ze szczotki komfortowe wykorzystywanie Teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości, pozwoli Ci dostosować jej długość do Twojego wzrostu.

  Ładuj w dowolnym miejscu Postaw stację ładującą w dowolnym miejscu, bez konieczności montowania do ściany. W dodatku specjalne uchwyty do przechowywania akcesoriów. Łatwe czyszczenie Filtry i pojemnik na kurz, które można umyć pod bieżącą wodą SPECYFIKACJA technologicznA informacje ogólne odcień odkurzacza: Czarny, zielony kolor osłonki filtra: Zielony Silnik Digital Inverter: Tak produktywność Moc silnika (W): 580 W Moc ssąca (W): 210 W Czas pracy: Do 60 minut Poziom hałasu (dB): 86 dBA rodzaj filtracji: Multi Cyclone pojemność pojemnika na kurz (L): 0.8 L rodzaj wyświetlacza: LCD Bateria rodzaj baterii: Li-ion Napięcie (V): 25,2 V Odłączana bateria: Tak Ładowanie: Stacja ładująca ilość baterii w zestawie: 1 Szczotka Główna: Jet Dual Brush Akcesoria Szczotka do kurzu Szczelinówka elastyczna końcówka Mini elektroszczotka Pet Tool + Filtr Filtr ultra nieznacznego pyłu technika Jet Cyclone Funkcje uzupełniające Zmywalny pojemnik na kurz cechy fizyczne wymiary: 250x930x202 mm wymiary (zestaw): 300x755x300 mm wymiary pudełka (SxWxG) mm: 376x778x272 mm Waga odkurzacza (kg): 2.71kg Jet Dual Brush Waga pudełka (kg): 9.4 kg


Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z10 Station

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z10 Station Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z10 Station - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame Z10 Station
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  obfity wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.


Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 2500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 2500 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 2500 zł,
 • odkurzacze pionowe do 2500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 2500 zł, odkurzacz pionowy do 2500 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 2500 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 2500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *