Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 1000 zł. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, iż sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera skażenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Za pomocą wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zapewnia długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED usprawnia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka budowa z włókna węglowego umożliwia wygodne czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyposażony w najnowszy silnik firmy Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką skutecznością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najlepsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, żeby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie automatyczny tryb pracy, dzięki temu lokalizuje choćby najmniejsze zanieczyszczenia i samoczynnie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej skuteczne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz uwydatnia się dodatkowo bardzo prędkim czasem reakcji i wyłapuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania rozszerza na dywanach, wnikając w jego włókna.

  użyteczna kompozycja

  Dreame zadbało o to,używanie T30 było jak najbardziej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego użyteczna budowa, umożliwiają wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. W dodatku przycisk blokady elektrycznej zezwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w znacznym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o niemało łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki i jej udoskonalone zakończenie wydajnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i średniej długości. Natomiast, konstrukcja w profilu litery V mieści dłuższe włosy i likwiduje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co starczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania w trakcie sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz efektywnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, aby uniknąć nieprzewidzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie bardzo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytkowania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się także obawiać o niepoprawne zamontowanie elementów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 wyróżnia się innowacyjnym designem, a szary odcień nadaje wykwintnego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • elastyczne narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy pozwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie ma odłączany odkurzacz ręczny.

  W pakiecie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa oraz elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej sprężystości i wygody przy codziennym odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującyproduktu: Ciemna nocIlość stopni mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu obudowy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit.

  luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie łatwo też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, szybko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę. Łatwo nim odkurzysz też okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Nieskomplikowany do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci pasuje. Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność.sporo odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Efektywny system RobustAir gwarantuje wysoką wydajność dzięki zachowaniu optymalnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Przystępne czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SkutecznośćWygodny, szybki i precyzyjny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej elastyczności i wygody przy codziennym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka mała / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L Czas ładowania: 4-5 godzin informacje techniczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim odcieniu. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niewiele znaczącym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V urządzeń Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych producenta Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę dobrą skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technikę silnika, która powoduje, iż nasz cyfrowy silnik jest silny, bezawaryjny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni konkretne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz widocznie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu postępowemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci potrzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 tworzone są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Rewelacyjny na dodatek w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w poręczne urządzenie, które jest rewelacyjne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najmocniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy śladowym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Puppyoo. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Mi vacuum cleaner G9
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus 25,2V 3 tryby Sprzątaj jeszcze bardziej sprawnie dzięki odkurzaczowi Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus. Zupełnie nowy zestaw szczotek, wysoka moc pracy i duża pojemność baterii pozwoli Ci jeszcze lepiej dbać o porządek.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 (ręczny i pionowy) objętość baterii: 2500 mAh Czas pracy: Do 35 min Czas ładowania: Ok. 3,5h wariant filtra: HEPA, zmywalny 3 tryby pracy: Eco, kanon, Turbo pojemność zbiornika: 600 ml bezawaryjna moc czyszczenia zapewniająca szybkie likwidowanie kurzu wyekwipowany w wysokoobrotowy silnik o szybkości 100 000 obrotów na minutę zagwarantuje moc maks.

  120 AW, która pozwala prosto wciągać znikomy pył, okruchy, sierść i inne skażenia z podłogi i zapewnia genialną pracę podczas codziennego sprzątania. Szczotka do podłóg o wysokim momencie obrotowym wbudowany wysokoobrotowy silnik elektryczny w połączeniu ze szczotką w zarysie litery V zezwala na dogłębne czyszczenie wykładziny w salonie i przestrzeni między panelami.

  unikalna budowa kółek prowadzących zezwala na odkurzaczowi płynne poruszanie się po wykładzinie, rozszerzając skuteczność czyszczenia. Obsługuje regulację 3 trybów, zapewniając skuteczne codzienne sprzątanie Korzystaj z trybu Eco żeby utrzymać długi czas pracy baterii, trybu charakterystycznego do codziennego sprzątania i trybu wielkiej mocy przy bardziej wymagających porządkach Szczotka przeciw roztoczom Szczotka przeciw roztoczom efektywnie usuwa roztocza i martwy naskórek z włókien pościeli i sof, zapewniając czyste mikrośrodowisko w domu Ssawka 2-w-1 do czyszczenia wąskich przestrzeni Wąska i sprężysta ssawka jest dopasowana do wąskich otworów i przestrzeni, dzięki temu usprawnia sprzątanie też w trudno przystępnych miejscach w domu oraz sprzątanie w samochodzie.

  12-stożkowy separator cyklonowy Xiaomi Vacuum Cleaner G9 Plus zaopatrzony jest w 12-stożkowy separator cyklonowy, który tworzy solidną siłę odśrodkową poprzez cyklonowy przepływ powietrza, produktywnie spychając duże cząsteczki na dół pojemnika i w rezultacie zapewniając płynny przepływ powietrza i zwiększając produktywność filtra.

  nad wyraz długi czas pracy baterii zaimplementowana pojemna bateria 2500 mAh* upraszcza codzienne stosowanie. Czas rozładowywania akumulatora podczas stosowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥ 60 minut a przy użytkowaniu szczotki podłogowej - ≥ 35 minut wymiana baterii za kliknięciem jednego przycisku budowa umożliwiająca zamianę baterii za jednym naciśnięciem przycisku.* bardzo spory pojemnik na kurz 600 ml z konstrukcją umożliwiającą wyjmowanie nad wyraz wielki pojemnik na kurz o pojemności 600 ml niweluje konieczność częstego opróżniania pojemnika podczas sprzątania.

  Przycisk zwalniania „na jedno kliknięcie" umożliwia wyjęcie pojemnika i wygodne utrzymywanie go w czystości. SPECYFIKACJA technologicznA Waga: Około 3.4kg rozmiary: 1286mm × 214mm × 256mm Napięcie znamionowe: 25.2V Napięcie ładowania: 30.8V Moc znamionowa: 400W objętość baterii: 2500mAh (objętość nominalna), 2400mAh (objętość znamionowa) Czas ładowania: Około 3,5 godziny objętość zbiornika na kurz: 0,6l (pełny kubek) Zawartość opakowania Odkurzacz Xiaomi G9 Plus Szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym Mini szczotka elektryczna Stojak do przechowywania Ssawka dwa w jednym Przedłużacz Zasilacz * Nominalna pojemność baterii 2500 mAh * Wymienne baterie należy zakupić osobno * dane dotyczą czasu pracy towaru w przeróżnych trybach, po założeniu rozmaitych szczotek i po pełnym naładowaniu baterii.

  Najnowsze informacje pochodzą z laboratorium Dreame Laboratory, a faktyczny czas może różnić się w zależności od zróżnicowanych środowisk stosowania. * Maksymalna moc ssania 120 AW: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i podczas pracy w trybie znacznej mocy moc ssania wejścia jednostki centralnej może osiągnąć maks. 120 AW. Numer raportu: 0455-22A-01. * Wysokowydajne przefiltrowanie o efektywności 99,9%: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  W określonych warunkach laboratoryjnych, zgodnie z normą IEC 62885-4:2020 dla sprzętów do czyszczenia powierzchni, część 4: Metody testowania produktywności odkurzaczy bezprzewodowych czyszczących na sucho do zastosowań domowych i podobnych.

  Kompleksowa skuteczność odfiltrowania w całej jednostce przy filtracji pyłu o wielkości cząsteczki 0,3–10 μm osiągnęła 99,9% dla całej jednostki. Numer raportu: 0578-22A-01. * 60-minutowy czas pracy akumulatora: informacje z laboratorium Dreame Laboratory.

  Czas rozładowywania akumulatora w trakcie stosowania ssawki 2 w 1 w trybie oszczędzania energii wynosi ≥60 minut. Numer raportu: 0457-22A-01. * Wysokoobrotowy silnik cyfrowy o maksymalnej szybkości 100 000 obr./min.: dane pochodzą od Suzhou Luchuang Detection Technology Services Limited.

  Po pełnym naładowaniu baterii i w trakcie pracy w trybie obfitej mocy szybkość silnika może osiągnąć 100 000 obrotów. Numer raportu: 0509-22A-01. * Ekstra duży pojemnik na kurz 0,6 l:


Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2 Najniższa Cena Online

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro, VPD2
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro eksponuje się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, poręczną konstrukcją.

  Został wyposażony w opracowany przez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a załączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć niemało różnych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro udoskonalony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną szybkością 120 000 rpm i gwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa zezwala na bardzo wydajne działanie i skrupulatne odkurzanie.

  dzięki czemu Dreame P10 Pro wyśmienicie radzi sobie z niepokaźnymi i większymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz wygodnie przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, że odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie posiada akumulator o obszerności 2500 mAh i gwarantuje choćby 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, żeby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — sprawnie odprowadza ciepło, dzięki temu zapewnia trafne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu lub oddzielnie.

  dużo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza perfekcyjnie sprawdza się w trakcie zbierania większych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w zarysie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W zestawie znajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która skutecznie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest ponadto elektryczna minissawka — dokładnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i funkcjonalny kompozycja odkurzacza została starannie przemyślana, możesz więc bez wysiłku użyć P10 Pro, by odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię podczas odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także poręczny zarys uchwytu. Nadzwyczajna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości choćby 0.3 μm, dzięki temu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz radować się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został wyekwipowany w ekran LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania albo zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz, a także filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o wydajnym odkurzaniu, lecz nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie oszałamia ascetycznym wzornictwem, a dzięki postępowemu designowi prawidłowo wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W komplecie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza marka Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie objętość akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg typ filtra EPA (APB03) Funkcje wyświetlacz LED, 3 tryby pracy, SmartCooling

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Hyundai. Ranking TOP10 modeli

Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674)

Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674) Najniższa Cena Online

Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCH85N Athlet 20VmaxTechnologia litowo-jonowa Bosch. Silnik LongLife dla wysokiej skuteczności i długiej żywotności. AllFloor HighPower Brush 3 stopnie regulacji mocy NAJWAŻNIEJSZE cechy:niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii), 6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz: rozmiar XL.Miękki uchwytWaga: 3 kgIlość stopni mocy: 3Napięcie (V): 18,0Maksymalny czas pracy (min.) 45 SmartSensor ControlSmartSensor Control: wysoka produktywność przez cały czas dzięki sensorom efektywności ze wskaźnikiem LEDMocna elektroszczotka AllFloor HighPower wspaniale odkurzy wszystkie warianty podłóg.za każdym razem pod ręką: proste odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcjiCzysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki śladowej wadze i systemowi EasyCleanWysoka skuteczność przez cały czasZawsze oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką produktywność odkurzania.

  Wskaźnik LED zawiadamia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie sprawność. Dzięki temu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało produktywnie choćby poprzez sporo lat.Do wszelkich rodzajów podłógW pomieszczeniach są przede wszystkim najróżniejsze warianty podłóg.

  efektywna elektroszczotka AllFloor HighPower zagwarantuje skrupulatne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki. Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia.

  A ponieważ jest wielka szybciej uporasz się z odkurzaniem domu proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną efektywność.Łatwy do odstawianiaOdkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci pasuje.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.HigienaCzyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED informuje czy jest konieczne wyczyszczenie filtra.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Higieniczny filtr wylotowy SPECYFIKACJA technicznA:Głębokość urządzenia (mm): 185Wysokość urządzenia (mm): 1 160Waga urządzenia: 3,2Szerokość urządzenia (mm): 285Czas ładowania: 6Napięcie (V): 18,0Maksymalny czas pracy (min.): 45Rodzaj urządzenia: PionowyOdkurzacz akumulatorowySzczotka do dywanów: ElektroszczotkaWskaźnik ładowania: NieIlość stopni mocy: 3Skuteczność:technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanieSilnik LongLife dla wysokiej skuteczności i długiej żywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej efektywności odkurzania na wszelkich typach powierzchni3 stopnie regulacji mocy:Poziom 1: do prostego czyszczenia i maksymalnego czasu pracyPoziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracyPoziom Turbo: do niełatwych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Komfort:Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niewiele znaczącej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki nad wyraz giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 45 minWkaźnik ładowania baterii: tak, pojedyńczyKrótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii), 6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz: rozmiar XL.Miękki uchwytWaga: 3 kg HigienaCzyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED oznajmia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtraŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Higieniczny filtr wylotowyWymiary i waga:Głębokość urządzenia (mm): 185Wysokość urządzenia (mm): 1 160Waga urządzenia: 3,2Szerokość urządzenia (mm): 285


Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V zezwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife gwarantuje wysoką wydajność.

  2 stopnie regulacji mocy, a także tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty typ: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 poziomy regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka efektywność poprzez cały czas zawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką produktywność odkurzania.

  Wskaźnik LED zawiadamia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie wydajność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało wydajnie nawet poprzez niemało lat. Maksymalna swoboda dzięki dodatkowemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa, obszerna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie mocnego wariantu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki uzupełniającemu wyposażeniu dopełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć standardową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie potężnego typu urządzenia nietrudne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  Do wszelkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są przeważnie rozmaite warianty podłóg. Wydajna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia staranne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest duża szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technologicznA produktywność Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i produktywności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej skuteczności technologii bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej produktywności odkurzania na wszystkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka wydajność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli skuteczności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do prostego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracy Poziom Turbo: do skomplikowanych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED powiadamia czy jest konieczne wyczyszczenie filtra przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki bardzo miękkiemu włosiu zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – świetne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki bardzo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg


Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398)

Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398) Najniższa Cena Online

Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Fc6718/01 aqua 5000 odkurzacz bezprzewodowy (8710103978398)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 szybkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 zezwala na prędkie i skrupulatne odkurzanie, choćby trudno przystępnych miejsc.

  Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie kurzu i nieszablonowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga produktu: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min wykrywa do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o dokładnym i skutecznym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od rodzaju podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości przypasowane do różnorodnych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości dopasowane do różnych typów podłogi i skażeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego likwidujący do 99% bakterii nieszablonowy system odkurzania i mycia pozwala usunąć nawet 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje słuszną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach w trakcie czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie albo w pralce. Do wielu rodzajów skażeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost zezwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V zezwalają na sprzątanie poprzez 40 minut Dzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są nad wyraz proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest rozciągliwy i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, skuteczną pracę i skrupulatne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  praktyczna konstrukcja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr zapewnia wysoką wydajność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, gwarantując silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA: jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w pakiecie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę charakterystyczna nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry pojemność pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* praktyczność Uchwyt: Góra strony objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można zastosować: przejrzysty detergent albo sama woda wariant kółek: Gumowe Projekt parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga artykułu: 2.1 skuteczność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W

Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W, DEM-T30W
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Deerma DEM-T30W Deerma DEM-T30W to pionowy bezprzewodowy odkurzacz ssący z optyczną lampą namierzającą kurz, która pozwala zauważyć nawet najdrobniejszy kurz. Urządzenie posiada siłę ssącą na poziomie 23kPa, która pozwala skutecznie pozbyć się wszelkich drobinek, abyś mógł radować się nieskazitelnie czystą podłogą.

  Dziewięciostożkowa konstrukcja filtra natychmiastowo oddziela kurz od powietrza. Do zestawu dołączona została dysza ssąca zakończona szczotką, którą można użyć np. Do sprzątania samochodu czy odkurzania firan.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby wyczyścić zbiornik na kurz. Wielofunkcyjność Odkurzacz posiada w pakiecie zarówno długą rurę i elektryczna dyszę podłogową wmiatającą skażenia do we wnętrzu, które rewelacyjnie sprawdzą się do odkurzania sporych powierzchni.

  W czasie, gdy potrzeba obszerniejszej precyzji, równocześnie rurę i dyszę elektryczną można zdjąć, a na ich miejsce założyć dysze szczelinową zakończoną szczotką, która umożliwia bardziej precyzyjne manewrowanie odkurzaczem i dostanie się do szczelin np.

  w samochodzie. Lampa optyczna Drobinki kurzu często są niewidoczne w zaciemnionych pomieszczeniach, stąd szczotka elektryczna podkurzacza posiada zieloną lampę optyczną, która podświetla drobinki kurzu sprawiając, że rzucają cień pozwalający je zauważyć.

  uniemożliwiaj alergii na kurz i roztocza z odkurzaczem Deerma DEM-T30W! Wysoka moc ssąca Urządzenie cechuje się sprawnością na poziomie 240W, 8000 obrotów na minutę i mocą ssącą o wartości 23kPa, która pozwala produktywnie zasysać zabrudzenia do środka odkurzacza, co pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który możesz przeznaczyć na odpoczynek lub rozwój osobisty.

  Nowa szczotka zainstalowana w odkurzaczu przypomina wałek do malowania, w którym wykorzystano miękkie i twarde włókna pozwalające na czyszczenie szczelin bez zarysowań na podłodze. Zapomnij o kablach Odkurzacz Dreema DEM-T30W daje Ci swobodę sprzątania bez martwienia się, czy przewód jest wystarczająco długi, abyś mógł dotrzeć w każdy kąt mieszkania lub chodzenia po mieszkaniu i przepinania kabla do kolejnego gniazda.

  dzięki temu bezprzewodowemu odkurzaczowi możesz poruszać się bez żadnych ograniczeń! Akumulator o objętości 2500mAh pozwala Ci na 45 minut sprzątania. Wymaga 5.5h ładowania. Pojemnik na kurz objętość zbiornika na kurz wynosi maksymalnie 0.56 litra dzięki, czemu nie musisz często go czyścić.

  krystaliczny materiał pozwala na Ci stały podgląd, czy odkurzacz przypadkowo nie zaciągnął czegoś ważnego. Kiedy zajdzie taka potrzeba, możesz dzięki jednemu przyciskowi zwolnić klapę pojemnika, aby wyrzucić całą jego zawartość i opcjonalnie go umyć.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Rura do odkurzacza Dysza szczelinowa Elektryczna dysza podłogowa Uchwyt do przechowywania Naklejka pozycjonująca Śruba x 2 Kołki rozporowe x 2 Instrukcja producent Deerma Model DEM-T30W Moc 240W Napięcie ładowana 26V Natężenie ładowania 0.5V Napięcie pracy 21.6V szybkość silnika szczotki elektrycznej 8000RPM Czas pracy 45min pojemność akumulatora 2500mAh Czas ładowania 5.5h Siła ssąca 23kPa objętość zbiornika na kurz 0.35L (produktywna), 0.56L (maksymalna)


Xiaomi Odkurzacz pionowy dreame v11 450w szary (6972086390273)

Xiaomi Odkurzacz pionowy dreame v11 450w szary (6972086390273) Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz pionowy dreame v11 450w szary (6972086390273) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz pionowy dreame v11 450w szary (6972086390273)
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa ulepszona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w użyteczny wyświetlacz OLED. Model wyposażony jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z szybkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyposażony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać choćby najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Budowa urządzenia prosty dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest szczególnie proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie za pomocą spustu. Należy też wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", za pomocą której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu starczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki drobnej wadze zaledwie 1.6 kg jest niezwykle poręczny. Konstrukcja i materiały zastosowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała budowa jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w barwny wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma konwencjonalny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest nad wyraz przyjemna, upraszcza ją dodatkowo zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet zawiera niemało wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia różnych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która znakomicie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - przy pomocy których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno dostępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz oraz 2 dopełniające szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma objętość 0.5l i jest nietrudny do opróżnienia – wystarczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy usprawniające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego stosowania, a także w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najbardziej spójny brud, lecz podłoga będzie w całości czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest korzystnym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszystkiego, co wynajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  wbudowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować świetną żywotność, prawdopodobnie jedną z najkorzystniejszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni umożliwia pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie poprzez zintegrowany ekran OLED jak i przy pomocy trzech znikomych diod LED umieszczonych zarówno po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  skuteczność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny

  konstrukcja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor artykułu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz pełną funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które akcentuje się zwykle wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te atrybuty zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technologicznych. Dreame V11 wyekwipowany jest głównie w silnik cyklonowy, który pracować może z prędkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem starannej filtracji zapewnia niemal 100% wydajność w zbieraniu choćby najbardziej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  w dodatku, Dreame V11 zaimplementowaną baterię o objętości 3000 mAh szerokie przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 proponuje trzy tryby pracy, które widocznie usprawniają sprzątanie. Tryb organiczny zalecany jest do stosowania codziennego - sprawnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb średni to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści istotnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania usuwa wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  budowa odkurzacza Dreame V11 została precyzyjnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To słuszna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Dodatkowo, w zestawie, oprócz samego odkurzacza znajduje się mnóstwo akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyekwipowany, dzięki temu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, ale także prosto nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokojakościowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 1000 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze pionowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 1000 zł, odkurzacz pionowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *