Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz pionowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 1000 zł,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 1000 zł. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego Ci trzeba

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 uwydatnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą choćby 20 000 Pa oraz lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo komfortowy w wykorzystywaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci precyzyjnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja zapewnia niesamowitą efektywność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca skuteczność

  Urządzenie doskonale sprawdza się w walce z choćby najmocniej uciążliwymi skażeniami. Jego sprawny silnik może pracować z prędkością do 100 000 obrotów na minutę, gwarantując ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko eliminuje zabrudzenia. Na powiększoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, progresywna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w kształcie litery V fantastycznie czyści każdy typ powierzchni. Efektywnie odkurzy równocześnie panele czy kafelki, jak i dywany. Podkreśla sięporęczną konstrukcją uniemożliwiającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 nieprzeciętnie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  pakiet ergonomicznych akcesoriów

  Do zestawu załączono także szereg akcesoriów, które wyraźnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, małych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. W dodatku, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz również wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - bez wątpienia nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o objętości 2500 mAh zapewnia choćby 60 minut pracy odkurzacza w trybie charakterystycznym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,komfortowo odkurzać podłogi o łącznej powierzchni nawet 240 m2. Możesz też dokupić specjalną bazę ładującą, która zezwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i dostępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy błyskawicznie zmienisz przy pomocy umieszczonego w przystępnym miejscu przełącznika. T10 proponuje też tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  eliminuje brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% skuteczność czyszczenia dzięki lepszej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 produktywnie eliminuje kurz i choćby 99,9% roztoczy, zezwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,wspaniale nadaje się dodatkowo dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania rozszerza produktywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort używania

  Dzięki lekkiej wadze i funkcjonalnej konstrukcji odkurzacz jest stanowczo komfortowy w użyciu. Operowanie nim jest proste i wygodne, prosto go również podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, że zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie odnajdziesz także specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • objętość zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TYLKO DZIŚ! sprawdź promocje na MALL MONDAY Odkurzacz pionowy 2w1 z efektywnym akumulatorem litowo-jonowym, zapewniającym do 30 minut pracy. Bosch BBS611MAT jest zaopatrzony w skuteczną technikę bezworkową i wysokowydajną szczotkę AllFloor Power.

  Akumulator jest częścią systemu Bosch Home & Garden 18 V.


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa ulepszona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w użyteczny wyświetlacz OLED. Model wyposażony jest w niemało akcesoriów, które zezwalają na wszechstronne używanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z szybkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model wyposażony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać choćby najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Budowa urządzenia prosty dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest szczególnie proste: wystarczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie za pomocą spustu. Należy też wspomnieć, że w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", za pomocą której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu starczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki drobnej wadze zaledwie 1.6 kg jest niezwykle poręczny. Konstrukcja i materiały zastosowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała budowa jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w barwny wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma konwencjonalny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę stosowania. Manewrowość jest nad wyraz przyjemna, upraszcza ją dodatkowo zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet zawiera niemało wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia różnych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która znakomicie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - przy pomocy których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno dostępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz oraz 2 dopełniające szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma objętość 0.5l i jest nietrudny do opróżnienia – wystarczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  uzupełniające tryby pracy usprawniające sprzątanie:

  - Tryb organiczny: zalecany jest do codziennego stosowania, a także w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać nawet najbardziej spójny brud, lecz podłoga będzie w całości czysta po 2 lub 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest korzystnym kompromisem między trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszystkiego, co wynajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  wbudowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować świetną żywotność, prawdopodobnie jedną z najkorzystniejszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni umożliwia pracę ok. 30 minut, zaś w najszczególniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie poprzez zintegrowany ekran OLED jak i przy pomocy trzech znikomych diod LED umieszczonych zarówno po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  skuteczność

  • typ czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania zanieczyszczeń: Cykloniczny

  konstrukcja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • objętość dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor artykułu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • pobór mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz pełną funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które akcentuje się zwykle wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te atrybuty zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technologicznych. Dreame V11 wyekwipowany jest głównie w silnik cyklonowy, który pracować może z prędkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem starannej filtracji zapewnia niemal 100% wydajność w zbieraniu choćby najbardziej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  w dodatku, Dreame V11 zaimplementowaną baterię o objętości 3000 mAh szerokie przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 proponuje trzy tryby pracy, które widocznie usprawniają sprzątanie. Tryb organiczny zalecany jest do stosowania codziennego - sprawnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb średni to istotnie mocniejsze ssanie, które czyści istotnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania usuwa wszystko, co napotka na swojej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  budowa odkurzacza Dreame V11 została precyzyjnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To słuszna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. Dodatkowo, w zestawie, oprócz samego odkurzacza znajduje się mnóstwo akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyekwipowany, dzięki temu nie tylko dotrzeć nim można do trudno przystępnych przestrzeni, ale także prosto nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  wysokojakościowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, intuicyjna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe G3 Ferrari. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie wydajny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego sprawnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW gwarantuje niezwykłą wydajność, a wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy do nawet 60 minut. Kilka trybów pracy oraz uzupełniające akcesoria w pakiecie dobranie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro świetnie sprawdzi się dodatkowo w domach alergików - likwiduje choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z prędkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro eksponuje się unikalnym designem, który umożliwia sprawny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na zwiększoną moc ssania odkurzacza, który dzięki czemu fantastycznie radzi sobie choćby z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a choćby zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - skrupulatnie odkurzysz cały dom

  Akumulator o pojemności 2500 mAh, a także inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie standard możesz odkurzać choćby poprzez 60 minut, a w trybie wydajności do 28 minut. Chcesz skutecznie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb potężny, w którym urządzenie pozwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i wygodne - możesz to zrobić w trakcie zwykłego przechowywania odkurzacza. Zezwala na to załączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  idealnie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik i duży wałek, który skrupulatnie zgarnia różnego typu odpady - od większych okruchów po małe cząsteczki kurzu. Pozwala na również staranne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy pomiędzy kafelkami. Specjalna budowa szczotki sprawia, iż nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania ponadto w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

  dołączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, by pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z tworzyw. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 wspaniale pasuje do czyszczenia mebli. Za pomocą miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bez problemu dosięgniesz także trudno przystępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz oferuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i charakteryzuje się skutecznością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zaimplementowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich efektywność została rozszerzona do nawet 99,67%. Przy pomocy V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od zanieczyszczeń dom.

  przychylny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Wbudowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci danych dotyczących statusu urządzenia. Za pomocą czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać stosownego guzika. Dostępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego choćby problemu możesz także złożyć i rozłożyć V10 Pro, a także wymienić akcesoria.

  prosto zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma pojemność 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest prędkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie dłoni. Co więcej, realne jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć ilość materiałów eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w stosowaniu - z łatwością ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz charakteryzuje się poręczną konstrukcją, która umożliwia odciążenie mięśni - bez większego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa kompozycja powodują,prosto podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit, a także zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Ponadto, starannie przemyślany design urządzenia pozwolił stanowczo zredukować jego poziom hałasu. Dzięki czemu sprzątanie staje się o niemało bardziej komfortowe - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • objętość akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • wymiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W zestawie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Eufy HomeVaC S11 ReaCH

Eufy HomeVaC S11 ReaCH Najniższa Cena Online

Eufy HomeVaC S11 ReaCH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy HomeVaC S11 ReaCH
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezproblemowa obsługa: Bezprzewodowa, lekka budowa pozwala z łatwością manewrować w narożnikach i wokół mebli. Czyści głębiej: Wykorzystaj całą moc ssania 120AW w trybie maksymalnym, żeby uzyskać 8 minut skoncentrowanego sprzątania podczas usuwania najgłębiej osadzonego kurzu i skażeń.

  Wszechstronne tryby: Sprzątaj okruchy i kurz prosto nawet poprzez 25 minut w trybie średnim, doskonałym do codziennego bałaganu. Włącz tryb niski, gdy cały dom wymaga uwagi i wykorzystaj w pełni ultra długi, 40-minutowy czas pracy.

  Narzędzia do każdego zadania: Niezależnie od tego, czy chodzi o ciasną przestrzeń, czy delikatną powierzchnię, istnieje nasadka do każdego zadania związanego z czyszczeniem.


Black&Decker SVJ520BF

Black&Decker SVJ520BF Najniższa Cena Online

Black&Decker SVJ520BF - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black&Decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: Black&Decker SVJ520BF
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Akumulatorowy, litowo-jonowy odkurzacz 2 w 1 od BLACK+DECKER czyni codzienne obowiązki domowe łatwymi i przyjemnymi. Lekki, odłączalny, ręczny odkurzacz z miękką szczotką pasuje nieprzeciętnie do czyszczenia każdej powierzchni z kurzu, sierści zwierząt jak i okruchów z płatków śniadaniowych.

  Zasilanie akumulatorem w technologii Li-Ion o mocy 36 Wh zagwarantuje prędkie uprzątnięcie śladowych domowych skażeń. Technika Smart Charge - pełne naładowanie poniżej 5 godzin. Technologia Smart Tech: czujka filtra zawiadamia użytkownika o zapchaniu filtra i konieczności jego wyczyszczenia.

  technika Smart Tech: sensor baterii - dioda LED oznajmia użytkownika o stanie naładowania akumulatora. Technologia Smart Tech: czujnik podłogi - optymalizacja czasu pracy odkurzacza, dzięki zwiększeniu siły ssania na dywanach i przełączaniu na tryb Eco na twardych podłogach.

  Dostarczany z wkładem zapachowym - odświeża Twój dom miłą wonią naturalnej bawełny podczas sprzątania. Technika bezprzewodowa 'grab & go' i o 15% niższa waga niżeli poprzedni model z akumulatorem NiMH rozszerzają wygodę użytkowania.

  Funkcja wirowania Cyclonic Action pozwala na odwirowanie pokaźniejszych drobin od filtra i utrzymanie stałej wydajności zasysania. Kompozycja z wąską końcówką ponadprzeciętnie rozszerza dostęp do wąskich przestrzeni i zakamarków.

  Zbiornik i filtry można odłączać i spłukiwać dla prędkiego wyczyszczenia. Szeroki otwór wlotowy końcówki pozwalana zbieranie większych drobin. Wysoka produktywność dzięki potrójnemu systemowi filtracji.

  klarowny, bezworkowy zbiornik na brud ułatwia sprawdzenie poziomu jego napełnienia i opróżnianie. Tryb Intelligent Boost - powiększenie siły ssania dla usunięcia choćby najistotniej odpornych drobin brudu.

  Baza ładująca dla nieskomplikowanego i komfortowego ładowania urządzenia....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Eldom. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi JV71

Xiaomi JV71 Najniższa Cena Online

Xiaomi JV71 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi JV71
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy JV71 ma potężną, lekką konstrukcję, dzięki temu możesz bez wysiłku utrzymać dom w czystości i komforcie. Do produkcji odkurzacza zastosowano stop magnezu, znany z doskonałych atrybuty antykorozyjnych i wytrzymałości. Odkurzacz waży tylko 1150g, więc nawet ogólne czyszczenie nie będzie dla ciebie męczące. Ulepszona budowa umożliwia szybką zmianę dyszy i czyszczenie w trudno dostępnych miejscach, zasłony próżniowe, meble tapicerowane, wnętrze samochodu.

  Wysoka moc ssania:Odkurzacz ręczny Jimmy JV71 jest wyekwipowany w postępowy silnik bezszczotkowy o udoskonalonej konstrukcji z prędkością obrotową do 100 000 obrotów. Odkurzacz osiąga moc znamionową 400 watów i rozwija siłę ssącą 130 aerowatów. Dzięki Jimmy możesz momentalnie i sprawnie likwidować kurz, okruchy, piasek, wełnę i brud z laminatu, płytek i dywanów.

  Filtracja trójfazowa:Trójfazowa technologia filtracji cyklonowej gwarantuje produktywną pracę urządzenia, niezależnie od stopnia wypełnienia pojemnika na śmieci. Na pierwszym etapie filtracji oryginalny metalowy filtr zatrzymuje nieznaczny kurz i skażenia. Drugi etap filtracji oparty jest na technice cyklonowej, która zapewnia mocniejsze zasysanie i uniemożliwia ponownemu zanieczyszczeniu powietrza. W ostatnim trzecim etapie stosuje się małokomórkowy HEPA - filtr, który absorbuje kurz i powszechne alergeny do 0,3 mikrona. W trakcie czyszczenia odkurzacz usuwa do 99% zanieczyszczeń, dzięki temu atmosfera w pomieszczeniu jest świeża i komfortowa.

  Dysze:Główna dysza do czyszczenia dywanów, parkietów, laminatów i innych powłok ma konstrukcję wałka. Wałek z włókna węglowego z łatwością ślizga się po powierzchni, sprawnie usuwając wszystkie zanieczyszczenia. Ze względu na rozszerzony wymiar dysza przechwytuje duży obszar i eliminuje więcej zanieczyszczeń w jednym przejściu. Ssawka do czyszczenia mebli i tekstyliów ma działanie antystatyczne. Przy pomocy tej dyszy możesz efektywnie i delikatnie, bez uszkadzania dzianiny, czyścić tapicerowane meble, materace, zasłony i pościel, usuwając stamtąd choćby minimalny kurz i roztocza.

  Łatwe czyszczenie worka na kurz:Odkurzacz Jimmy JV71 o objętości 0,5 litra można prosto zdemontować do czyszczenia. Po usunięciu zanieczyszczeń, odpylacz powinien zostać przepłukany i wysuszony przed ponownym zainstalowaniem.

  Praca offline:Akumulator o pokaźnej objętości umożliwia korzystanie z odkurzacza do 45 minut bez ładowania, po czym odkurzacz powinien zostać umieszczony na stacji dokującej. Energooszczędna technologia wydłuża żywotność baterii odkurzacza i dba o solidność baterii.


Bosch BCH3ALL21

Bosch BCH3ALL21 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3ALL21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3ALL21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 21.6 v, czas pracy do 50 minut, ładowania 5 godzin, przystępne wyjmowanie i czyszczenie rolkiz turboszczotki, zbiornik na kurz o objętości 400 ml, 2 ustawienia mocy ssania, zmywalny filtr.

Ariete 2758

Ariete 2758 Najniższa Cena Online

Ariete 2758 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2758
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  spory dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Zestawienie na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 1000 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze pionowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 1000 zł, odkurzacz pionowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *