Rankingi Odkurzaczy Pionowych

Najlepsze odkurzacze pionowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz pionowy do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy pionowych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych pionowych stojących odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze pionowe do 1500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z pionowymi odkurzaczami do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 sprawia, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera zanieczyszczenia nawet te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów lub błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego zezwala na wygodne czyszczenie nawet trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został zaopatrzony w najnowszy silnik marki Dreame SPACE 5.0 Smart, który charakteryzuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i eliminuje zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technice. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, aby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki czemu wykrywa choćby najmniejsze zanieczyszczenia i automatycznie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej efektywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się dodatkowo nad wyraz szybkim czasem reakcji i namierza zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy rodzaj powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania powiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  praktyczna budowa

  Dreame zadbało o to,wykorzystywanie T30 było jak najszczególniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi obszerniejszego problemu. Kształt urządzenia i jego użyteczna budowa, umożliwiają wygodne odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Na dodatek przycisk blokady elektrycznej zezwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w obfitym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o mnóstwo łatwiejsze. Pokaźniejsza średnica ssawki i jej ulepszone zakończenie wydajnie zapobiega zaplątywaniu się włosów krótkiej i przeciętnej długości. Natomiast, budowa w kształcie litery V gromadzi dłuższe włosy i eliminuje je bardziej sprawnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niż zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb standardowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo stanie na wysokości zadania podczas sprzątania auta.

  likwiduje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz wydajnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o rozmiarze 0.3 mikrona oraz uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować wydajność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, aby uniknąć niespodziewanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie wyjątkowo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego korzystania, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się jeszcze obawiać o niepoprawne zamontowanie składników urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 podkreśla się nowoczesnym designem, a szary odcień nadaje wytwornego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w kształcie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o pojemności 260 ml prędkie i staranne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka budowa - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki wyjątkowo bogaty komplet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie krótkim czasem ładowania innowacyjny system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia duży zbiornik na zanieczyszczenia suche o objętości 550 ml Opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyekwipowano w dopełniającą turboszczotkę, która pozwala na umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają równocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór myjący o obszerności 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. By ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 stwarza solidną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy rąk Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, że wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 na dodatek jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz posiada przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika w trakcie odkurzania, starczy raz przycisnąć, aby urządzenie pracowało.

  To bardzo pozytywnie wpływa na komfort używania. Oświetlenie LED to skrupulatniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka w trakcie odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz zanieczyszczenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Dodatkowo giętka rura pomaga dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, w których typowo kryje się najwięcej kurzu.

  zaawansowana filtracja = powietrze przyjazne alergikom Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy - oznacza to, iż po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest łatwe, więc możesz to robić choćby po każdym odkurzaniu. Dodatkowo filtry znajdujące się w zbiorniku, a także inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, żeby filtr gąbkowy,na dodatek wszystkie inne części były skrupulatnie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, szczególnie szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować nawet przez 45 minut!

  bez wątpienia ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! spory zbiornik, proste opróżnianie pojemność zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć choćby kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie skategoryzowanych śmieci jest jednak przystępne i bezproblemowe. Starczy, iż naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, żeby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skategoryzowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest bardzo szybkie. Proste dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, między nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo łatwe. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 zawsze pod ręką W zestawie wynajdziesz wszystkie części konieczne do tego, abyś miał swojego PURONA PU20 za każdym razem pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy lub przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, aby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, żeby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  perfekcyjnie zaopatrzony odkurzacz - odkurzanie i mycie jednocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z krótkim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc niepokaźna turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka usprawniająca czyszczenie komponentów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE dostajesz 3 rodzaje profesjonalneGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wyśmienity do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący stanowczo rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA produktywnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) komplet gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie zalety posiadają płyny do robotów Clean$1872 sugerowane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta wyjątkowo skuteczne czyszczą gruntownie i ekspresowo wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wyciąga naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą choćby najdelikatniejszych powierzchni mają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy lub cytrynowy słabo pieniące przychylne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z dokumentem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub obszerniejszej pojemności należy optymalnie ograniczyć albo rozszerzyć liczba płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min pojemność zbiornika na skażenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB rodzaj baterii, objętość litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg rozmiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe z poziomem hałasu do 84 dB. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to obfite wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci albo zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO prędko rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Znakomicie spełni oczekiwania w przypadku podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który z łatwością dociera do najtrudniejszych nawet zakamarków gwarantując wysoką wydajność i niedościgniony komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO cechuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To progresywna kompozycja, która wyśmienicie wpisuje się w potrzeby domu i biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wydobywać sporego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest za każdym razem gotowy do pracy. Niewiele znaczący, użyteczny, wyekwipowany w obszerny wachlarz dodatkowych akcesoriów wyśmienicie poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi skażeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  dzisiaj łatwo zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został zaopatrzony w niesamowicie efektywny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki temu wspaniale radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W zestawie wynajdziesz też kilka wymiennych szczotek, przy pomocy których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  błyskawicznie eliminuje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma wbudowany 5-stopniowy system filtracji oraz wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W wyniku czego możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz stanowczo błyskawicznie i sprawnie likwiduje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie choćby z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie rozszerza siłę ssania na dywanach, aby zapewnić ich staranne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz stosownie dostosować pracę odkurzacza do swych potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To możliwe! V12 Pro oferuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco genialnie sprawdzi się na co dzień. również najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został zaopatrzony w wytrzymały akumulator o pokaźnej oraz innowacyjny system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny umożliwia komfortowe ładowanie urządzenia w trakcie jego przechowywania.

  wspaniała szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która znakomicie nadaje się do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją równocześnie na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w profilu litery V nie tylko produktywnie usuwa kurz, lecz też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i perfekcyjnie wyważony. Dzięki czemu prosto przeniesiesz go pomiędzy piętrami albo podniesiesz, aby odkurzyć sufit czy zasłony. Poręczny uchwyt sprawia, że jego prowadzenie jest wyjątkowo wygodne. Duży zbiornik na kurz o objętości 500 ml wystarczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest wyjątkowo prędkie i proste - wystarczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma wbudowany czytelny wyświetlacz LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo aktualny tryb. Przystępna jest jeszcze funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz przez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki temu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  praktyczne akcesoria w zestawie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,starannie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem sprawdzi się na przykład w trakcie czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a elastyczny wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno przystępnych miejsc.

  W pakiecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • elastyczny wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • rozciągliwy adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Jimmy H9 Flex

Jimmy H9 Flex Najniższa Cena Online

Jimmy H9 Flex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy H9 Flex
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy H9 Flex Przekonaj się, iż odkurzanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy H9 Flex ekspresowo i produktywnie eliminuje brud, a dzięki praktycznej konstrukcji i zginanej rurze jest niezwykle komfortowy w użyciu.

  Jego silnik wyróżnia się mocą nawet 550 W, a wchodzące w skład zestawu akcesoria pozwolą precyzyjnie odkurzyć każdy zakamarek w Twoim domu. Urządzenie ma także zaimplementowany ekran LED oraz inteligentny czujka kurzu.

  Imponująca skuteczność Z Jimmy w mgnieniu oka pozbędziesz się brudu. Odkurzacz H9 Flex został zaopatrzony w bezszczotkowy silnik o wysokiej wydajności, który pozwala radować się mocą czyszczącą na poziomie 200 AW.

  To oznacza,bez problemu radzi sobie z kurzem, okruchami i sierścią. Wydajnie likwiduje nawet zanieczyszczenia ukryte w szczelinach w podłodze. Urządzenie wykorzystujezastrzeżoną technologię podwójnej filtracji cyklonicznej, dzięki której usuwa do 99,9% nieznacznych cząsteczek brudu i uniemożliwia wtórnemu skażeniu.

  Wytrzymały akumulator Nie obawiaj się konieczności przerywania sprzątania w celu naładowania odkurzacza. Jimmy H9 Flex został wyekwipowany w wytrzymały akumulator, który zagwarantuje czas pracy do 55 minut, gdy używasz elektrycznej szczotki do podłóg lub nawet do 80 minut, jeśli ją zdemontujesz.

  dołączony do zestawu uchwyt ścienny zezwala na komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania. Co więcej, gdy akumulator zacznie się starzeć, możesz go odłączyć i wymienić – nie musisz kupować nowego odkurzacza!

  Kilka trybów pracy do wyboru teraz prosto przypasujesz działanie odkurzacza do swoich potrzeb. Jimmy H9 Flex proponuje kilka trybów odkurzania do wyboru. Eco gwarantuje najdłuższy czas pracy i genialnie sprawdza się na co dzień.

  Turbo i Max doskonale nadają się do usuwania trudniejszych, bardziej wymagających skażeń. Przystępny jest na dodatek tryb Auto, w którym odkurzacz inteligentnie namierza typ podłogi i stopień jej zabrudzenia,automatycznie przystosować do niej odpowiednią siłę ssania.

  Inteligentne rozwiązania Ułatw sobie odkurzanie. Jimmy H9 Flex został wyposażony w wyświetlacz LED, na którym wyświetlane są najważniejsze dane dotyczące jego pracy takie jak poziom naładowania akumulatora i aktualny tryb.

  Urządzenie ma także inteligentny czujnik kurzu, który namierza stopień zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Gdy widoczny na ekranie pasek jest czerwony, to oznacza, że jest ona niezwykle brudna, a gdy jest niebieski, to oznacza, iż jest czysta.

  Już nie musisz się zastanawiać, czy udało Ci się precyzyjnie odkurzyć dom! Zaprojektowany dla Twojej wygody Z H9 Flex sprzątanie staje się przyjemne. Odkurzacz eksponuje się bezprzewodową, praktyczną konstrukcją, dzięki której korzystanie z niego jest bardzo proste i komfortowe.

  Zginana rura pozwala komfortowo odkurzyć przestrzeń pod meblami, a szczotka do podłóg została wyposażona w 6 diod LED, które upraszczają sprzątanie ciemnych zakamarków – teraz żaden brud się przed Tobą nie ukryje!

  na dodatek zbiornik na odpady odkurzacza ma pojemność 0,6 l i jest bardzo prosty w opróżnianiu – wystarczy nacisnąć przycisk! Wymienne szczotki w zestawie Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością.

  komplet gromadzi także kilka wymiennych szczotek, które znacznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka do mebli 2w1 znakomicie pasuje na przykład do czyszczenia blatów, a szczotka szczelinowa pozwala na odkurzanie wąskich przestrzeni i wgłębień w fotelach.

  przy pomocy elektrycznej szczotki do materacy łatwo pozbędziesz się kurzu z łóżka albo sofy, a miękka szczotka i elastyczny wąż pomogą Ci w sprzątaniu trudno dostępnych miejsc. W komplecie Odkurzacz Zginana rura (metalowa) Elektryczna szczotka do podłóg Elektryczna szczotka do materacy elastyczny wąż Szczotka do mebli 2w1 Szczotka szczelinowa Miękka szczotka Łącznik Ładowarka Uchwyt do ładowania Akumulator Wałek do dywanów producent Jimmy Model H9 Flex Moc znamionowa (W) 600 Napięcie znamionowe (V) 28,8 Specyfikacja akumulatora 8 x 2.5 AH, 72 WH Czas pracy ręcznej (min) 13/25/80 Czas pracy ręcznej + elektrycznej głowicy podłogowej (min) 13/22/55 Czas ładowania (H) 4-5 Moc ssania (AW) 200 Ciśnienie ssania(Kpa) 25 Hałas (dBA) 82 Sposób zbierania pyłu Dwucyklonowy objętość pojemnika na pył (L) 0,6 ekran wyświetlacza LED detektor pyłu Tak rodzaj wałka szczotkowego kompilacja miękkiego i twardego włosia wariant filtra wlotowego HEPA Wyjmowany akumulator Tak Głowica podłogowa uniemożliwiająca owijaniu się włosów Tak Podstawa do ładowania akumulatora Nie Sposób ładowania Uchwyt ścienny do ładowania


Puron PU30

Puron PU30 Najniższa Cena Online

Puron PU30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU30
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Puron PU30 Flex Mop Pro 420 WPURON PU30 FLEX MOP odkurzacz pionowy i ręczny z mocną siłą ssącą, mopem, łamaną rurą do odkurzania pod meblami i bogatym asortymentem. Dzięki czemu, z łatwością odkurzysz nim nawet całe mieszkanie.

  Co ważne, żeby uruchomić urządzenie, starczy nacisnąć przycisk, nie musisz go trzymać w trakcie pracy. z łatwością prowadzi się ssawę, którą ominiesz nogi od krzeseł i inne przeszkody.NAJWAŻNIEJSZE prędkie i staranne czyszczenie dzięki sile ssącej do 28000 Pa!3-poziomowa regulacja siły ssącej: 28 KPa / 15 KPa / 8 KPaUltralekka kompozycja: 1,4 kgZbiornik do mopowaniaŁamana rura ułatwiająca odkurzanie pod meblamiSzybkie ładowanie baterii ok.

  3 godz.niemało akcesoriów w komplecie: dwie rolki do podświetlanej turboszczotki, znikoma do odkurzania sierści z kanap czy tapicerek, dwie szczelinówki, wąż do trudno dostępnych miejsc, ssawa do wykładzin, dodatkowy filtrZaawansowany system filtracji HEPA H13Dogodny czas pracy: 48 min.

  / 22 min. / 10 min. Zależnie o wybranej siły ssącejZbiornik na skażenia o objętości 700 mlOpróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przyciskuLampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, ułatwiając znalezienie kurzu do odkurzeniaTurboszczotka z podświetleniem i wymienną szczotką do podłóg twardych, jak i wykładzinKlasyczna turboszczotka, wyekwipowana jest w podświetlenie ledowe.

  dzięki czemu wyśmienicie zobaczysz okruchy i inne zanieczyszczenia, które odkurzacz z łatwością wciągnie do zbiornika. Pakiet doposażyliśmy w dodatkowy wałek. Masz więc do dyspozycji klasyczny wałek do podłóg twardych i wykładzin z miękkiego włosia oraz szczotkę z nieco twardszym włosiem ułożonym w paski.

  Drugi wałek niezwykle polecamy do dywanów i wykładzin, ponieważ dokładniej wyczesuje zanieczyszczenia z miękkich powierzchni.MopW komplecie wynajdziesz zbiornik do mopowania z dwiema szmatkami. Mopa prosto zamontujesz do ssawy, bez schylania się.

  Po prostu nałóż turboszczotkę na zbiornik. Części połączą się dzięki magnesowi w jedną chwilę. Co ważne, w trakcie mopowania aktywna jest funkcja odkurzania, więc możesz robić dwie czynności równocześnie!

  Nie wpływa to także na czas pracy urządzenia.Łamana rura do odkurzania pod meblamiW komplecie z odkurzaczem PURON PU30 otrzymasz jeszcze łamaną rurę, którą możesz zamontować do długiej, konwencjonalnej rury.

  Dzięki niej odkurzysz pod meblami bez konieczności schylania się. Starczy nacisnąć przycisk, a cała budowa „złamie się" ułatwiając odkurzanie pod sofami, stołem, czy szafkami. Po sprzątnięciu, po prostu wyprostuj rurę – nie musisz używać żadnego przycisku, ona sama się zablokuje, a Ty możesz dalej odkurzać mieszkanie.nieznaczna turboszczotka do tapicerekUlepszona szczotka do mebli tapicerowanych, dzięki której odkurzysz sofy, kanapy i fotele w samochodzie.

  Możesz ją podłączyć zarówno bezpośrednio do rękojeści, jak i do rury. Na czym poleca udoskonalenie? Ssawa bardziej przylega do podłoża, dzięki ruchomej części, która zabezpiecza przed uciekaniem powietrza, w trakcie odkurzania.

  dzięki czemu cała moc odkurzacza wciąga brud, nie rozpraszając jej na boki.niedługi wąż do trudno dostępnych miejscPrzygotowaliśmy także akcesorium, dzięki któremu dotrzesz do trudno dostępnych miejsc, takich tak: przestrzenie w szufladach, na półkach, pomiędzy książkami, zakamarki w aucie.

  To krótki wąż gięty, do którego możesz podłączyć każdą końcówkę, np. Szczelinówkę.Dwie szczelinówkiWraz z odkurzaczem otrzymasz nie jedną, a dwie szczelinówki. Jedna długa, klasyczna, ścięta po skosie, druga z doczepionym włosiem, płaska.

  dzięki temu odkurzysz jednocześnie przestrzenie między poduchami w kanapie, jak i meble bez obaw, iż je porysujesz.Dodatkowy filtr HEPAOdkurzacz ma progresywny system filtracji. We wnętrzu rękojeści znajduje się cylidryczny filtr HEPA.

  W pakiecie otrzymasz także zapasowy filtr, dzięki temu, powietrze w trakcie odkurzania będzie skutecznie oczyszczane. To wyśmienite rozwiązanie dla alergików.potężne podciśnienie ssania z możliwością regulacji Podciśnienie ssania w tym odkurzaczu (w trybie MAX) wynosi aż 28 000 Pa!

  Ta konkretna moc rozprawi się ze wszystkimi skażeniami. Pamiętaj, nabywając odkurzacz, by zwracać wyjątkowo uwagę na ten parametr. Są producenci, którzy nie podają podciśnienia ssania z prostej przyczyny – jest na tyle znikoma, że nie chcą jej ujawniać.

  Moc odkurzacza możesz dopasowywać równocześnie do stopnia skażenia, jak i do powierzchni, którą sprzątasz. Za pomocą przycisku, znajdującego się na baterii, możesz ustawić: poziom niebieski – niewielka moc 8 000 Pa poziom fioletowy – przeciętna moc 15 000 Pa (na tym poziomie odkurzacz się uruchamia automatycznie) poziom czerwony – maksymalna moc 28 000 Pa Moc odkurzacza sygnalizuje odcień panelu, jak i ikona znajdująca się na nim.

  Pojemna bateria - długi czas pracy solidną moc odkurzacz zawdzięcza nie tylko bezszczotkowemu potężnemu silnikowi,dodatkowo dzięki pojemnej baterii. Co ważne, baterię naładujesz do pełna w 3 godziny! Na niewiele znaczącym poziomie mocy odkurz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w kolorze białym, zaopatrzony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: rozmiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm rozmiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz wariant wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie charakterystyczne: 1 x Ssawka szczelinowa wydajność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wytwarzany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności z automatycznym dopasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa skuteczność dla trafnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania doskonałych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Przystępne czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami. Nietrudna obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania usprawniające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest wyśmienite do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: obfita ssawka jest wyśmienita do czyszczenia obfitych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania nieznacznych przedmiotów. Nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Praktyczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! poręczna, zginana rura prosto zezwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania pozwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez zastosowania dłoni. Wszystko to powoduje, że odkurzacz Unlimited 7 jest wyśmienity do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni i trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak tradycyjny odkurzacz, jednocześnie wyjątkowo funkcjonalny. Teraz jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zapewnia taką samą produktywność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, sprawnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak skuteczny jak konwencjonalny odkurzacz², gwarantując precyzyjne i równocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza tradycyjnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


Concept VP-6120

Concept VP-6120 Najniższa Cena Online

Concept VP-6120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Concept
 • Pełna nazwa odkurzacza: Concept VP-6120
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny i pionowy w jednym
  Odkurzacz Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 stanie się uniwersalnym pomocnikiem w każdym domu. Gwarantuje dużą siłę ssania, długą wytrzymałość i maksymalną sprężystość zastosowań. Może pełnić rolę zarówno odkurzacza ręcznego, jak i pionowego, a także wygodnie odkurzać wszystkie podłogi i dywany. Dzięki lekkiej konstrukcji i poręcznemu uchwytowi jest prosty w obsłudze. Odkurzacz ręczny może sprzątać dosłownie od podłogi do sufitu. Dużą zaletą modelu VP6120 jest przemyślana budowa dyszy podłogowej, która zwiększa jej stabilność. Jeśli podczas pracy trzeba odłożyć odkurzacz, nie trzeba go kłaść na podłodze ani nigdzie opierać. Odkurzacz będzie stał samodzielnie.

  rozciągliwy przegub
  Dzięki przemyślanej konstrukcji model VP6120 oferuje maksymalną rozciągliwość. Rura przedłużająca z rozciągliwym przegubem w pełni dopasowuje się do ruchów użytkownika. Odkurzanie pod niskimi meblami i w innych trudno dostępnych miejscach jest nietrudne i nie sprawia wygięcia pleców.

  efektywny silnik BLDC
  obfita moc ssania jest zasługą silnika BLDC. Jest to nowo zaimplementowany cyfrowy bezszczotkowy silnik na prąd stały, który ma sporo zalet. Są one cichsze, bezusterkowe, energooszczędne i mają dłuższą żywotność niż silniki tradycyjne.

  Zmotoryzowana dysza podłogowa z 2 szczotkami
  Odkurzaj twarde podłogi i dywany za pomocą odkurzacza Iconic Animal Flex VP6120. Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyposażona w dyszę samojezdną, która powiększa siłę ssania, dzięki czemu można uzyskać wydajne sprzątanie w istotnie krótszym czasie. Można wybrać jedną z dwóch szczotek, więc naprawdę poradzi sobie z każdą powierzchnią. Szczotka do dywanów składa się z połączenia włosia i gumowych ostrzy i jest trafna do wszystkich rodzajów podłóg, w tym dywanów. Jeśli w domu przeważają twarde podłogi, zalecamy zamontowanie szczotki HardFloor. Jego miękka powierzchnia ze specjalnymi włóknami powoduje, iż jest niezwykle delikatny dla podłóg i może zebrać do 3 razy więcej brudu, w tym jego miniaturowe cząsteczki.

  Nic mu nie umknie.

  Ssawka podłogowa odkurzacza jest wyekwipowana w oświetlenie LED, dzięki czemu żadna plamka nie pozostanie w ukryciu. Świeci nadzwyczajnym światłem nawet w najciemniejszych miejscach w domu, dzięki temu zawsze będziesz posiadać wyśmienicie czyste wnętrze.

  nieznaczna turboszczotka
  specyficzna kompozycja i dobrany rozmiar tej szczotki pozwala wyeliminować każdy włos z mebli tapicerowanych i wszelkich miejsc, do których nie można dotrzeć przy pomocy sporej szczotki. Idealnie nadaje się do sprzątania po swych futrzanych pupilach. produktywny filtr HEPA 13 zatrzymuje niechciane bakterie i alergeny.

  Odkurzanie ręczne
  Odkurzacz ręczny Iconic Animal Flex Concept VP6120 2 w 1 jest zaopatrzony w odłączaną jednostkę ręczną, którą docenisz zwłaszcza podczas małych prac porządkowych. Dzięki praktycznym akcesoriom w postaci długiej i krótkiej ssawki szczelinowej ze szczotką możesz wyczyścić wnętrze samochodu, kanapę, blat kuchenny, a choćby klawiaturę. Dzięki rurze teleskopowej można ponadto wygodnie odkurzać pajęczyny przy suficie.

  3 tryby odkurzania
  Można wybrać jeden z 3 trybów zasilania: niski, normalny i wysoki. W zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni można wygodnie regulować siłę ssania bezpośrednio na uchwycie odkurzacza. Niska moc jest odpowiednia do twardych podłóg, wysoka do konkretnie zabrudzonych powierzchni albo dywanów o wysokim włosiu.

  Wyjmowana bateria o długiej żywotności
  Odkurzacz bezprzewodowy VP6120 zagwarantuje całkowitą swobodę ruchów w trakcie sprzątania. Podczas pracy nie będzie przeszkadzał żaden przewód, więc można sprzątać bez ograniczeń. W korpusie odkurzacza znajduje się wyjmowany akumulator litowo-jonowy o obszerności 2500 mAh, który cechuje się dużą wytrzymałością i długim czasem pracy. Na jednym ładowaniu można sprzątać do 60 minut, dzięki czemu można komfortowo odkurzyć całe mieszkanie.

  Szybka konserwacja
  Pojemnik na kurz ma objętość 0,5 l i wyjątkowo prędko się go czyści. Po zapełnieniu starczy nacisnąć przycisk zwalniający, wyjąć pojemnik z korpusu odkurzacza, otworzyć go i opróżnić. Dzięki wysokiej jakości filtrowi HEPA 13 odkurzacz jest trafny na dodatek dla alergików. By utrzymać wysoką sprawność odkurzania, zalecamy regularne sprawdzanie i czyszczenie wszystkich szczotek.


Zelmer ZSVC925T

Zelmer ZSVC925T Najniższa Cena Online

Zelmer ZSVC925T - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer ZSVC925T
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925T Wiktor 25.9V Nasz odkurzacz ZSVC925T Wiktor wyposażyliśmy w technikę Digital Power (szczególnie wydajny i wytrzymały silnik bezszczotkowy). Wymienny akumulator urządzenia pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania.

  O zdrowie Twoje i Twoich najbliższych zadba zaawansowany 4-stopniowy system filtracji Honey HEPA. Dzięki technice Long4U długość rury idealnie złączysz do swojego wzrostu. Dostrzeżesz nawet najmniejsze drobiny kurzu dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED.

  Przekonaj się jak sprzątanie może być proste i przyjemne! NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Napięcie: 25.9 V wariant silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 32 min Czas ładowania: 260 min pojemność zbiornika: 0,8 l ilość prędkości pracy: 2 Technologie: Digital Power, Long4U Teleskopowa rura: Tak wariant filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Ssawka 2 w 1: Tak wbudowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak Funkcje dodatkowe: Wymienna bateria uzupełniające akcesoria: Filtry, Rolka do twardych powierzchni, Wąż Teleskopowa rura Long4U Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia, którymi odkurza się w szczególnie wygodny sposób, ale należy pamiętać, iż długość rury ma spory wpływ na komfort używania.

  technika Long4U zaimplementowana w odkurzaczu Zelmer Wiktor maksymalizuje ten komfort dzięki teleskopowej rurze umożliwiającej dopasowanie wysokości odkurzacza do wzrostu, a także jednostkowych preferencji.

  Rura ma aż 13 ustawień długości – od 89 do 113 cm, dzięki czemu zapewni użyteczną wysokość odciążając Twoje nadgarstki. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i niezawodny silnik bezszczotkowy cechujący się wysoką mocą zapewniającą efektywne działanie na każdej powierzchni.

  gwarantuje bardzo dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki temu z łatwością wyeliminujesz wszelkie, choćby najdrobniejsze zanieczyszczenia. Na dodatek, bateria w odkurzaczu Wiktor jest wyjmowania, dzięki czemu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza.

  4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zaimplementowany w odkurzaczu Zelmer Wiktor to odpowiedź na potrzeby najistotniej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i zagwarantuje wyłapanie nawet najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny.

  zanieczyszczenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane przez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie filtrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, gwarantującej dużą precyzyjność.

  Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze zanieczyszczenia i sprawiają, iż powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz nawet najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Wiktor zastosowane oświetlenie LED, które jest niezwykle wydajne i ułatwia codzienne odkurzanie.

  Jasne światło o specjalnie dostosowanej barwie pomoże zobaczyć najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Sprzątaj jak najwygodniej – odkurzacz ręczny W jednej chwili zmień Wiktora w niezwykle komfortowy w obsłudze odkurzacz ręczny.

  wystarczy, że wypniesz teleskopową rurę Long4U i podczepisz rozciągliwy wąż, który wynajdziesz w zestawie z urządzeniem. Takie rozwiązanie pozwoli Ci na wysprzątanie wszystkich zakamarków w Twoim domu i samochodzie.

  wygodne przechowywanie W Twoim mieszkaniu brakuje miejsca na przechowywanie odkurzacza? A może masz dość schylania się i rozkładania urządzenia gdy tylko chcesz posprzątać? W komplecie z ZSVC925T Wiktorem wyszukasz uchwyt naścienny, dzięki któremu odkurzacz będzie za każdym razem pod ręką gotowy do wykorzystania!

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze pionowe Prime3. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH6

Bosch BBH6 Najniższa Cena Online

Bosch BBH6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH6
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V pozwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zapewnia wysoką sprawność.

  2 stopnie regulacji mocy, a także tryb turbo. Pojemnik na kurz w rozmiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE właściwości rodzaj: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 poziomy regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy pojemność pojemnika na kurz: 1l Wysoka produktywność przez cały czas za każdym razem oczekujesz najkorzystniejszych rezultatów? System SmartSensor Control stale monitoruje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie produktywność. Dzięki czemu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało wydajnie choćby poprzez niemało lat. Maksymalna swoboda dzięki uzupełniającemu wyposażeniu uzupełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć typową szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): elastyczny wąż, długa ssawka szczelinowa, duża ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *sprawdź szczegółowy opis i wyposażenie solidnego wariantu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki uzupełniającemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie potężnego rodzaju urządzenia nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  Do wszystkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są przede wszystkim najróżniejsze typy podłóg. Sprawna elektroszczotka AllFloor HighPower gwarantuje precyzyjne odkurzanie wszystkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest wielka szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technologicznA sprawność Silnik LongLife dla wysokiej efektywności i długiej żywotności technologia litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i wydajności, ekstra-długi czas pracy i prędkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej wydajności technice bezworkowej i efektywnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszystkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka skuteczność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorowej kontroli sprawności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do łatwego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy Poziom Turbo: do nieprzystępnych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED powiadamia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki bardzo miękkiemu włosiu zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – doskonałe do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno dostępnych miejsc Czysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niedużej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg


Jimmy JV85 Pro

Jimmy JV85 Pro Najniższa Cena Online

Jimmy JV85 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza pionowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy JV85 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Pionowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Xiaomi JIMMY JV85 Pro 200AW Suction Cordless Vacuum Cleaner

  Fioletowy

  Odkurzacz Jimmy JV85 to jedno z bezprzewodowych urządzeń sprzątających proponowanych poprzez firmę Xiaomi. Dzięki swojej mocy i osiągom uznawany jest za najszczególniejszy bezprzewodowy odkurzacz. Odkurzacz Jimmy JV85 wyekwipowany jest w produktywny, bezszczotkowy silnik o mocy 600W, którego moc ssania wynosi 200AW. W modelu Jimmy JV85 Pro zaimplementowano szereg innowacyjnych rozwiązań takich jak między innymi inteligentne polepszanie szybkości powietrza czy zapobieganie owijania się włosów wokół szczotki. To wszystko w rezultacie zapewnia zbieranie niemal 100% zanieczyszczeń, maksymalną produktywność oraz całkowitą funkcjonalność.

  Odkurzacz Jimmy JV85 wyekwipowany jest w pojemnik na kurz o sporej pojemności 0,6 l, co w połączeniu z pojemną baterią gwarantuje długi czas działania, bez konieczności częstego ładowania i czyszczenia kubka. Maksymalny czas pracy odkurzacza Jimmy JV85 sięga maksymalnie 55 minut z głowicą elektryczną oraz 70 minut bez głowicy. W dodatku, urządzenie jest niezwykle lekkie, a jego przemyślana kompozycja usprawnia przenoszenie i minimalizuje wysiłek podczas odkurzania wyższych części domu czy mieszkania.

  dodatkowo, odkurzacz Jimmy JV85 wyposażony jest w inteligentne funkcje, takie jak wyświetlanie stanu naładowania akumulatora czy wybrany tryb pracy. Z powodzeniem wspomagają one plan sprzątania i zezwalają na stałe monitorowanie. Wraz z odkurzaczem, użytkownicy w zestawie uzyskują jeszcze komponenty znacznie upraszczające odkurzanie. Są to między innymi: uchwyt ładowania, sprężysta rura, elektryczne końcówki przeznaczone do odkurzania podłogi i materacy, szczotka obrotowa do dywanów. Mnogość szczoteczek i poszczególnych części załączonych do odkurzacza Jimmy JV85 pozwala dotrzeć w najtrudniej przystępne obszary, takie jak wąskie przestrzenie pod meblami czy wykrzywione miejsca i odkurzyć delikatne powierzchnie.

  wszelkich zainteresowanych namawiamy do szczegółowego poznania się z przedstawionymi poniżej parametrami technologicznymi odkurzacza Jimmy JV85 oraz do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty.

  JIMMY JV85 Pro - najpotężniejszy bezprzewodowy odkurzacz

  niezwykle szeroka moc ssania 200AW

  Do 70 minut czasu pracy

  Inteligentny wyświetlacz LED

  elastyczna metalowa rura do komfortowego czyszczenia

  opatentowana technika poziomego cyklonu

  duży pojemnik na kurz o objętości 0,6 l

  opatentowana budowa górnego uchwytu, prosta do przenoszenia przy niewielkim wysiłku

  Czyści włosy bez owijania wałka

  Najsilniejsza moc ssania 200AW

  Napędzany przez Jimmy 55% bezszczotkowy silnik cyfrowy o mocy 600 W, JV85 Pro osiąga moc ssania 200AW, poprawioną o 70%. Czyni to JV85 Pro najpotężniejszym bezprzewodowym odkurzaczem.

  70 minut długiego czasu pracy

  8-częściowa bateria litowa o szerokiej obszerności, wyekwipowana w silnik Jimmy 55% o wysokiej efektywności, maksymalny czas pracy maszyny sięga 70 minut.

  Czas pracy z głowicą elektryczną: 13/25/55 min

  Czas pracy bez głowicy: 15/30/70 min

  Inteligentny wyświetlacz LED

  Inteligentny wyświetlacz LED demonstruje stan naładowania akumulatora i tryb pracy maszyny, pomagając stworzyć ulepszony plan czyszczenia.

  elastyczna rura metalowa ułatwia czyszczenie pod meblami

  elastyczna metalowa rura przesuwa się automatycznie pod zróżnicowanym kątem w trakcie czyszczenia rozmaitych obszarów, umożliwiając czyszczenie pod meblami przy mniejszym wysiłku. Zezwala na luźne wchodzenie głowicy podłogowej w każdy rodzaj niskich obszarów.

  zastrzeżony stopnie cyklon zniża straty ssania

  JV85 Pro zastosował najnowszą zastrzeżoną poprzez Jimmy'ego konstrukcję poziomego cyklonu, redukuje krzywe na ścieżce powietrza w kubku na kurz, ulepsza prędkość powietrza i likwiduje blokowanie ścieżki powietrza.

  spory pojemnik na kurz o objętości 0,6 l

  Kubek na kurz o znacznej objętości 0,6 l skraca czas czyszczenia. Pojemność pojemnika na kurz udoskonala się o 20%.

  opatentowana budowa górnego uchwytu, łatwe do przenoszenia przy niewielkim wysiłku

  Ramię, rura odkurzacza i głowica podłogowa znajdują się w tej samej linii podczas czyszczenia, oszczędzasz siły podczas sprzątania.

  Czyści włosy bez owijania ich wokół szczotki

  Jimmy opracował projekt sprzątania na podłodze, który może uniemożliwiać owinięciu się zwierzęcego albo ludzkiego włosa wokół szczotki w trakcie czyszczenia. Znakomite do domów ze zwierzętami.

  Ogólne

  firma: Xiaomi JIMMY

  typ: ręczny bezprzewodowy solidny odkurzacz

  Model: JV85 Pro

  Kolor fioletowy

  Moc znamionowa: 600 W.

  Specyfikacja baterii: 2500 mAh

  Napięcie: 28,8 V.

  Czas pracy z głowicą (tryb ssania normalny / solidny / maksymalny): około 13/25/55 min

  Czas pracy bez głowicy zasilającej (tryb ssania normalny / solidny / maksymalny): około 15/30/70 min

  Czas ładowania: 5 godz

  Moc ssania: 200AW

  Hałas: 82dBa

  objętość na kurz: 0,6 l

  komplet:

  1. Rozciągliwa rura
  2. Ręczny odkurzacz
  3. Elektryczna Końcówka Podłogowa
  4. Elektryczna Końcówka do Materacy
  5. Rozciągający się wąż
  6. Narzędzie do tapicerki 2-w-1
  7. Narzędzie do szpar 2-w-1
  8. Miękka szczotka
  9. Łącznik
  10. Ładowarka
  11. Uchwyt Ładowania
  12. Bateria
  13. Szczotka Obrotowa do DywanówInne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Znane odkurzacze pionowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking pionowych stojących odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz pionowy do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze pionowe do 1500 zł cena,
 • ranking z pionowymi odkurzaczami do 1500 zł,
 • odkurzacze pionowe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli stojących odkurzaczy pionowych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze pionowe do 1500 zł, odkurzacz pionowy do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach pionowych do 1500 zł, ranking odkurzaczy pionowych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *