Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 1500 W. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy o mocy do 1500 W. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych o mocy do 1500 W,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe o mocy do 1500 W. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami moc do 1500 W, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551 Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet, 786551
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest dedykowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest wyekwipowany w szereg koniecznych szczotek do efektywnego usuwania sierści, a także wszystkiego typu zabrudzeń.

  Modele linii cycloone hybrid dają niesłychany dotąd wybór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox i skrupulatne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od dzisiaj, jeżeli doceniasz zalety odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego użytkowania bez konieczności wymiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest stanowczo dokładne a opróżnianie pojemnika istotnie higieniczne.

  Pojemnik jest zaopatrzony w trzy komory na kurz: jedną na obfite zanieczyszczenia oraz dwie na nieduży pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na duże zanieczyszczenia jest proste nawet po rutynowym odkurzaniu.

  mały, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na minimalny kurz, choćby dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym niedużym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox skrupulatne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza i zbieranie płynów? Tak, jak najistotniej jest to możliwe. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zastosowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  ponadto otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka doskonale usuwa sierść z dywanów i wykładzin. Ma ona dodatkową o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być stosowana także jak konwencjonalna szczotka.

  Aby łatwo ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która pozwala na bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas przeznaczonych właścicielom zwierząt.

  Jest wyposażona w przełącznik, który pozwala na jej wykorzystywanie z...


Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938)

Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938) Najniższa Cena Online

Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Miele Compact C2 Parquet DARMOWA DOSTAWA (22) 877 77 77 Autoryzowany Sprzedawca BEZPŁATNY ODBIÓR OSOBISTY (4002515601938)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Compact C2 Parquet PowerLine - SDAE1. Odkurzacze podłogowe z subtelną szczotką do parkietów do pielęgnacji subtelnych, twardych podłóg. Wysoka moc ssania - 1200 W. Wszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowa.

  Lekki - 6,5 kg z akcesoriami. Oszczędzające miejsce przechowywanie dzięki systemowi Compact. Nieskomplikowane odkurzanie pokaźniejszych powierzchni dzięki zasięgowi do 10 m. Wydajność czyszczenia. Sama wysoka moc silnika nie czyni odkurzacza dobrym.

  W Miele skutecznie przenika się cała gama cech konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza jak dodatkowo optymalne uformowanie wszystkich podzespołów pod kątem przepływu dbają o perfekcyjne prowadzenie powietrza.

  Aby siła ssania optymalnie docierała do ssawki podłogowej. Ssawka podłogowa AirTeQ czyści szczególnie potężnie i przy niższych ustawieniach mocy osiąga najlepsze rezultaty czyszczenia. Komfort obsługi. By maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, marka Miele opracowała niemało przemyślanych rozwiązań.

  Na przykład użyteczny system blokowania. Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują pewnie w słyszalny sposób. Dla pewnego podłączenia akcesoriów do odkurzania. Ochrona przed przegrzaniem.

  Silniki odkurzaczy Miele są chronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury. Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Przez zbyt znaczne wessane przedmioty - silnik zostaje samoczynnie wyłączony ze względów bezpieczeństwa.

  Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy. Higiena. Genialne działanie odfiltrowujące odkurzaczy Miele opiera się na wielostopniowym systemie filtrów. Składa się on z innowacyjnego worka HyClean Miele, filtra ochronnego silnika, a także filtra wylotowego Miele.

  Współdziałanie tych elementów powoduje,filtrowane jest więcej aniżeli 99,9% minimalnego pyłu 2. Można odetchnąć! Uchwyt Comfort. Ruchome mocowanie węża ssącego zezwala na ergonomiczną, komfortową obsługę. Korzystając z efektu dźwigni można łatwiej manewrować ssawką podłogową, bez nadwyrężania nadgarstków.

  Zasięg działania. Kabel, rura ssąca i wąż ssący gwarantują razem wyjątkowo pokaźny zasięg działania. Dzięki czemu ponadto pokaźniejsze pomieszczenia można wygodnie odkurzać bez częstej zmiany gniazdka. Klasa sprawności energetycznej - D Klasa wydajności odkurzania dywanów- C Klasa wydajności odkurzania podłóg twardych- A Klasa reemisji kurzu - B

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe bez regulacji prędkości. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Sencor SVC 510 GR Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 5,98 zł

Odkurzacz Sencor SVC 510 GR Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 5,98 zł Najniższa Cena Online

Odkurzacz Sencor SVC 510 GR Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 5,98 zł - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: SENCOR
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Sencor SVC 510 GR Darmowy odbiór w 21 miastach! Raty od 5,98 zł
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Sencor SVC 510 GR to doskonała pomoc w powszednich porządkach. Wysoce wydajny silnik ECO, a także technologia cyklonu czwartej generacji, gwarantująca perfekcyjne oddzielenie kurzu od powietrza, wspaniałą wydajność działania urządzenia. Znajdująca się w pakiecie końcówka szczelinowa pozwala na odkurzenie choćby najtrudniej dostępnych miejsc.

  informacje technologiczne:

  • Moc: 890 W
  • pojemność zbiornika na kurz: 1,5 litra
  • Poziom głośności: 76 dB
  • Długość przewodu zasilającego: 5 metrów
  • Promień działania: 7,5 metra
  • Wysoce sprawny silnik ECO
  • technologia cyklonu czwartej generacji gwarantuje wyśmienite oddzielanie kurzu od powietrza już na pierwszym poziomie odfiltrowania
  • technologia cyklonu czwartej generacji eliminuje potrzebę stosowania wyjściowego filtra HEPA
  • 2-częściowa plastikowa rura
  • Wejściowy filtr HEPA H10 z możliwością mycia
  • Wyjściowe, a także wejściowe mikrofiltry z możliwością mycia
  • 5-stopniowy system filtracji
  • 2 pozycje parkowania końcówki podłogowej
  • samoczynne nawijanie przewodu zasilającego
  • Pojemnik na kurz z możliwością mycia
  • Elektroniczna regulacja mocy ssania
  • Funkcja Safety Valve stanowiąca dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem silnika
  • Ssawki: uniwersalna, do tapicerki, do szczelin, do mebli

  Instrukcja obsługi: EN, DE


Sencor svc 3001

Sencor svc 3001 Najniższa Cena Online

Sencor svc 3001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor svc 3001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Sencor SVC 3001 Wet & Dry jest niezawodnym pomocnikiem podczas sprzątania w każdym gospodarstwie domowym. Bezusterkowy i efektywny odkurzacz jest optymalny do odkurzania na sucho i mokro. Dzięki funkcjonalnemu rozwiązaniu rury teleskopowej z aluminium, odkurzanie stanie się kwestią szybką i wygodną.

  Moc ssania można regulować w zależności od potrzeby. Uniwersalna dysza podłogowa ze szczotką wysuwną jest dedykowana do rewelacyjnego czyszczenia wszystkich typów podłóg. W skład akcesoriów wchodzi w dodatku specjalnie zaprojektowana dysza na meble tapicerowane oraz dysza wodoodporna przeznaczona do usuwania wody.

  Dzięki nasadce szczelinowej można odkurzyć choćby trudno przystępne miejsca i kąty. Twoje wnętrze będzie wspaniale czyste bez skażeń i alergenów. Odkurzacz uniwersalny proponuje 5-stopniowy system filtracji i pojemnik o pojemności aż 30 litrów.

  Mikrofiltr wejściowy i wyjściowy można łatwo wyjąć i wyczyścić. Odkurzacz dysponuje optymalnymi wymiarami, po pracy można go bezpiecznie włożyć do szafy lub garderoby. Dostarczane akcesoria: dysza szczelinowa dysza na tapicerkę dysza ze szczotką worek konfekcyjny


Odkurzacz vc 5750 marki Hyundai

Odkurzacz vc 5750 marki Hyundai Najniższa Cena Online

Odkurzacz vc 5750 marki Hyundai - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: HYUNDAI
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz vc 5750 marki Hyundai
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Dzięki swoim funkcjom VC 5750 jest niezbędnym pomocnikiem w nieznacznych i znacznych mieszkaniach i w sklepach i biurach o nieznacznej powierzchni. Ergonomiczny wielofunkcyjny odkurzacz Hyundai VC 5750 potrafi dużo więcej niż wyłącznie zwykłe odkurzanie. Dzięki funkcji pracy na mokro i możliwości wciągania wody może prać dywany albo tapicerkę. System filtracji, a także pojemny zbiornik na kurz albo wodę zagwarantuje komfortową pracę poprzez długi czas. Odkurzacz ma wysoką moc ssania i bogate akcesoria, w których można znaleźć ssawkę podłogową, do tapicerki, szczelinową oraz dwie końcówki do prania....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Leifheit. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz Sencor SVC 45

Odkurzacz Sencor SVC 45 Najniższa Cena Online

Odkurzacz Sencor SVC 45 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz Sencor SVC 45
 • Ilość ofert: 15
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dostrzeże każdy okruszek znakomity odkurzacz workowy Odkurzacz workowy SENCOR SVC 45RD to urządzenie, które wyśmienicie sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu. Mieści wyjątkowo dużo progresywnych rozwiązań ułatwiających proces odkurzania.

  ciekawy design urządzenia spodoba się każdemu. Informacje techniczne Odkurzacz workowy SENCOR ma wysoce wydajny silnik. Moc urządzenia wynosi 850 W. Urządzenie w trakcie pracy jest ciche. Jego poziom hałasu to zaledwie 79 dB.

  Pojemnik worka na kurz pomieści 1,5 l skażeń. Odkurzacz waży 3,6 kg. Długość urządzenia to 34,5 cm, szerokość 25,5 cm, a wysokość 21,0 cm. Wygoda użytkowania Urządzenie SENCOR jest bardzo komfortowe w użytkowaniu.

  posiada miękkie kółka, które chronią podłogę przed zarysowaniami, a w dodatku są zwinne i zezwalają na proste przesuwanie odkurzacza w pożądane miejsce. Wskaźnik napełnienia worka na kurz usprawnia nadzorowanie produktywności sprzętu i zezwala na dokonywanie wymiany na czas.

  uzupełniające akcesoria dodatkowe akcesoria załączone do odkurzacza workowego SENCOR, umożliwiają rozpoczęcie pracy bez konieczności dopełniającego przygotowania. W pakiecie znaleźć można kombinowaną końcówkę (szczelinową i szczotkową) oraz papierowy worek.

  Wszechstronne możliwości Odkurzacz workowy SENCOR 45RD został wyposażony w kabel doprowadzający o długości 5 metrów. Promień roboczy wynosi więc 7,5 m. To bardzo funkcjonalne i umożliwia odkurzanie szerokiej powierzchni bez potrzeby przełączania urządzenia.

  niewiele tego, plastikowa rura jest bardzo giętka, dzięki temu można ją dowolnie wyginać. Urządzenie ma 5-stopniowy system oczyszczania, co przekłada się na genialną czystość i świeżość pomieszczenia.

  Oprócz tego, samoczynne nawijanie przewodu pozwala ekspresowo przygotować urządzenie do schowania po zakończonej pracy. Uniwersalna końcówka podłogowa z wysuwaną szczotką rewelacyjnie sobie radzi czyszcząc różnorodne podłogi, a przy tym ich nie uszkadzając.

  na dodatek, zaimplementowane włosie genialnie ochroni panele podłogowe i parkiet....


Odkurzacz uniwersalny Einhell TH-VC 1820 S Home (4006825585162)

Odkurzacz uniwersalny Einhell TH-VC 1820 S Home (4006825585162) Najniższa Cena Online

Odkurzacz uniwersalny Einhell TH-VC 1820 S Home (4006825585162) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz uniwersalny Einhell TH-VC 1820 S Home (4006825585162)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  mocny i niezwykle praktyczny odkurzacz do sprzątania na mokro i na sucho TH-VC 1820 S marki Einhell pomoże utrzymać Twój dom w czystości. Odkurzacz z przystępnym w czyszczeniu zbiornikiem o pojemności 20 litrów, ze stali rdzoodpornej, poradzi sobie z szorstkim, śladowym, suchym i mokrym brudem.

  Możliwość podłączenia wydmuchu pozwala na komfortowe usuwanie kurzu z trudno dostępnych miejsc. Zewnętrzny filtr do popiołu, o objętości 12 litrów zezwala na prędkie i komfortowe czyszczenie zimnych pieców i kominków, bez wybrudzenia samego odkurzacza i można go z łatwością przymocować do węża lub rury ssącej.

  Filtr do małych zanieczyszczeń pochłania najdrobniejszy kurz, a filtr piankowy broni silnik w trakcie odkurzania na mokro. Uchwyty na kabel i akcesoria umożliwiają porządne przechowywanie wszystkich części bezpośrednio na odkurzaczu.

  Dla wygody i mobilności urządzenie wyekwipowane jest w uchwyt do przenoszenia i cztery kółka.


odkurzacz Piorący PROFI 50C 1400W CHROM CHEMIA

odkurzacz Piorący PROFI 50C 1400W CHROM CHEMIA Najniższa Cena Online

odkurzacz Piorący PROFI 50C 1400W CHROM CHEMIA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz Piorący PROFI 50C 1400W CHROM CHEMIA
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
   POLSKA kompozycja Profi Europe to w pełni polska marka, produkująca najwyższej jakości odkurzacze centralne, przemysłowe i piorące. NajlepszE EUROPEJSKIE części Odkurzacze Profi są budowane w oparciu o najkorzystniejsze na świecie turbiny firm Ametek i Domel. Tworzywa i akcesoria to lubiane firmy Wessel i Plastiflex. W odkurzaczach piorących montowane są szwajcarskie pompki firmy Gotec. Odkurzacze wytwarzane są w Polsce, w Rzeszowie. Odkurzacze Profi Europe mają bardzo prawidłowy stosunek cena/jakość. PROFI 50C odkurzacz piorący Najnowszy model na rok 2020r. Z akcesoriami do prania tapicerek, dywanów i wykładzin: komplet z rurami chromoniklowymi i nowym typem ssawki do tapicerki z tworzywa ABS zestaw z dodatkowymi środkami do prania i czyszczenia: komplet zawiera oryginalne dodatki marki Profi: proszek Dywanopuc i neutralizator piany mistrzowski ODKURZACZ PIORĄCY PROFI 50C o mocy 1400W MAX. I sile natrysku 1,8bar Odkurzacz ma dużą siłę ciągu - turbina By-Pass Ametek 1400W MAX. Kreuje podciśnienie 25kPa - bardzo dobrze odciąga wilgoć z tapicerek i dywanów Odkurzacz ma szwajcarską pompę GOTEC - o silne natrysku 1,8bar Osprzęt firm Ametek i Gotec jest wykorzystywany w sprzęcie Karchera i Numatica PROFI 50 C to doskonałe rozwiązanie przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni. Wielkie zbiorniki wody czystej i prosto wyjmowalny zbiornik wody brudnej pozwalają na czyszczenie przy jednorazowym napełnieniu wielkiej powierzchni. Krystaliczna pokrywa na zbiorniku wody brudnej umożliwia kontrolę poziomu wody mistrzowski odkurzacz piorący. Lekki i ergonomiczny, genialny do usług świadczonych u klienta! prosty w transporcie i opróżnianiu, niska waga i nieskomplikowany dostęp do zbiorników na wodę czystą i brudną. Nadzwyczajny wybór dla firm sprzątających i myjni: do prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych. Jednym słowem, korzystnie tworzony odkurzacz piorący o mocy maksymalnej 1400W z pompą 1,8bar i podciśnieniem 25kPA (2500mm h2o). Odkurzacz jest wyekwipowany w najnowszy komplet chromoniklowy P340R lanca do prania dywanów ssawka do prania tapicerki rury ssące + wąż natryskowy nakładka do ściągania wody kpl. Komplet do prania tapicerki i dywanów komplet posiada ponadto środki do prania ekstrakcyjnego i czyszczenia wszelkich powierzchni zmywalnych zestaw posiada także oryginale dodatki firmy Profi: proszek Dywanopuc neutralizator piany N22 dane technologiczne odkurzacza PROFI 50C moc 1400W MAX. Agregat: turbina By-Pass Ametek podciśnienie: 25 kPa moc pompy: 40 W wydatek powietrza: 65 l/s produktywność spryskiwania: 1 l/min ciśnienie spryskiwania / tłoczenia: 1,8 bar zbiornik wody czystej / brudnej (l): 9/7 l wym. (dł. X szer. X wys.): 61 x 30 x 42 cm pakiet akcesoriów z chromoniklu...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 73 dB. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi

Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi Najniższa Cena Online

Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Profi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz piorący 50.1c zestaw 1400w chemia marki Profi
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   POLSKA konstrukcja Profi Europe to w pełni polska firma, produkująca najwyższej jakości odkurzacze centralne, przemysłowe i piorące. NajkorzystniejszE EUROPEJSKIE komponenty Odkurzacze Profi są budowane w oparciu o najkorzystniejsze na świecie turbiny firm Ametek i Domel.

  Tworzywa i akcesoria to uznane firmy Wessel i Plastiflex. W odkurzaczach piorących montowane są szwajcarskie pompki producenta Gotec. Odkurzacze tworzone są w Polsce, w Rzeszowie. Odkurzacze Profi Europe mają nad wyraz korzystny stosunek wartość/jakość.

  PROFI 50.1C wersja E z dodatkowym gniazdem do podłączenia szorowarki PROFI 55 z akcesoriami do prania tapicerek, dywanów oraz wykładzin: komplet z rurami chromoniklowymi i nowym typem ssawki do tapicerki z tworzywa ABS zestaw z dodatkowymi środkami do prania i czyszczenia: 1L potężnego koncentratu Stockmeier KT22 APC 1kg proszku EX1 PRO profesjonalny ODKURZACZ PIORĄCY PROFI 50.1 C E z gniazdem do przyłączenia szorowarki PROFI 55 o mocy 1400W i sile natrysku 4,8bar Odkurzacz ma dużą siłę ciągu - turbina By-Pass Ametek 1400W generuje podciśnienie 25kPa - nad wyraz korzystnie odciąga wilgoć z tapicerek i dywanów Odkurzacz posiada szwajcarską pompę GOTEC - o silne natrysku 4,8bar Osprzęt firm Ametek i Gotec jest używany w sprzęcie Karchera i Numatica PROFI 50.1C E to świetne rozwiązanie przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni.

  obszerne zbiorniki wody czystej i prosto wyjmowalny zbiornik wody brudnej umożliwiają czyszczenie przy jednorazowym napełnieniu szerokiej powierzchni. Klarowna pokrywa na zbiorniku wody brudnej pozwala na kontrolę poziomu wody mistrzowski odkurzacz piorący.

  Lekki i ergonomiczny, nadzwyczajny do usług świadczonych u klienta! nieskomplikowany w transporcie i opróżnianiu, niska waga i prosty dostęp do zbiorników na wodę czystą i brudną. Rewelacyjny wybór dla firm sprzątających, a także myjni: do prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych i samochodowych.

  Jednym słowem, dobrze wyprodukowany odkurzacz piorący o mocy maksymalnej 1400W z pompą 4,8bar i podciśnieniem 25kPA (2500mm h2o). Odkurzacz jest wyekwipowany w pakiet chromoniklowy P50R lanca do prania dywanów ssawka do prania tapicerki rury ssące + wąż natryskowy nakładka do ściągania wody kpl.

  zestaw do prania tapicerki i dywanów zestaw posiada dodatkowo środki do prania ekstrakcyjnego i czyszczenia wszelkich powierzchni zmywalnych STOCKMEIER KT22 opakowanie 1L to jeden z najkorzystniejszych produktów APC na rynku.

  Testowany z odkurzaczami piorącymi Karcher, Numatic i Profi. Nietrudny w użyciu, nie wymaga spłukiwania, nie zostawia białych plam na tapicerkach i szybach. Rewelacyjnie radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami. Może być wykorzystywany do prania ekstrakcyjnego, bonnetowania i czyszczenia wszelkich powierzchni zmywalnych - jako APC.

  nad wyraz dobrze rozpuszcza się w wodzie, nie pozostawia osadów i nie zatyka pomp n...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy o mocy do 1500 W opinie,
 • dobre odkurzacze domowe o mocy do 1500 W cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami moc do 1500 W,
 • odkurzacze domowe o mocy do 1500 W jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 1500 W, odkurzacz domowy o mocy do 1500 W cena, opinie o odkurzaczach domowych o mocy do 1500 W, ranking odkurzaczy domowych o mocy do 1500 W

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *