Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 900 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 900 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 900 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) Najniższa Cena Online

Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz DREAME T30 (6972086390600)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, iż sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz precyzyjnie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich danych jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED usprawnia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka konstrukcja z włókna węglowego pozwala na wygodne czyszczenie nawet trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik marki Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką produktywnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa zanieczyszczenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, jednocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie marnotrawiąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zastosowaniu lepszej technice. Bateria jest broniona, dzięki technologii Smart Cool, aby zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu sprawia, iż praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki temu wyłapuje choćby najmniejsze zanieczyszczenia i samoczynnie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej sprawne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz akcentuje się w dodatku nad wyraz prędkim czasem reakcji i wyłapuje skażenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania rozszerza na dywanach, wnikając w jego włókna.

  poręczna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,stosowanie T30 było jak najmocniej komfortowe. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki czemu odkurzanie na wysokościach nie sprawi pokaźniejszego problemu. Kształt urządzenia i jego funkcjonalna konstrukcja, zezwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w zestawie

  Dzięki akcesoriom załączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Rozciągliwe narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno przystępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w dużym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o niemało łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki i jej ulepszone zakończenie skutecznie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów niedługiej i średniej długości. Natomiast, kompozycja w zarysie litery V mieści dłuższe włosy i eliminuje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który ma czterokrotnie dłuższą żywotność aniżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało zaopatrzone w 3 tryby pracy. W trakcie trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia poprzez 90 minut czyszcząc, na przykład, większy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co starczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo spełni oczekiwania podczas sprzątania auta.

  eliminuje 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie likwiduje 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i uniemożliwia ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, za pomocą którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy albo siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować produktywność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, żeby uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i postępowy design

  T30 to urządzenie bardzo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego wykorzystania, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych komponentów. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się również obawiać o niepoprawne zamontowanie komponentów urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię wbudowany ekran. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki temu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 wyróżnia się postępowym designem, a szary odcień nadaje wyszukanego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w kształcie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • pojemność baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • objętość zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy bbh6parq (4242005134854)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBH6PARQ 25,2V 1l LED Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator 25.2V zezwalający na 60 min pracy bezprzewodowej. Urządzenie posiada odłączany odkurzacz ręczny. Silnik LongLife zapewnia wysoką sprawność.

  2 stopnie regulacji mocy oraz tryb turbo. Pojemnik na kurz w wymiarze XL. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz akumulatorowy pionowy Napięcie: 25.2 V Czas ładowania: 180 - 360 min Czas działania: 60 min SmartSnesor Control 3 poziomy regulacji mocy Higieniczny filtr wylotowy objętość pojemnika na kurz: 1l Wysoka produktywność poprzez cały czas za każdym razem oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale obserwuje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką skuteczność odkurzania.

  Wskaźnik LED oznajmia o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie produktywność. Dzięki czemu masz gwarancje, że urządzenie będzie pracowało produktywnie nawet poprzez sporo lat. Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu dopełniające akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, spora ssawka do odkurzania tapicerki, dostosowywany pasek na ramię,, a także, w niektórych wariantach - niedługi uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *przejrzyj szczegółowy opis i wyposażenie mocnego wariantu urządzenia Maksymalna swoboda dzięki dopełniającemu wyposażeniu dodatkowe akcesoria pomogą Ci dotrzeć do miejsc, których nie możesz odkurzyć charakterystyczną szczotką.

  W skład zestawu wchodzą (w zależności od modelu): rozciągliwy wąż, długa ssawka szczelinowa, znaczna ssawka do odkurzania tapicerki, regulowany pasek na ramię, i, w niektórych wariantach - krótki uchwyt adapter.

  * Utrzymanie w czystości mebli tapicerowanych, odkurzanie ścian, szuflad, wysoko zawieszonych półek, czy foteli w samochodzie już nigdy nie będzie stanowiło problemu. *zobacz szczegółowy opis i wyposażenie konkretnego rodzaju urządzenia proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  Do wszelkich rodzajów podłóg W pomieszczeniach są przeważnie różne rodzaje podłóg. Wydajna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia staranne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki.

  Pracuje z dużą prędkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia. A ponieważ jest znaczna szybciej uporasz się z odkurzaniem domu. SPECYFIKACJA technicznA produktywność Silnik LongLife dla wysokiej wydajności i długiej żywotności technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i sprawności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanie Gruntowne czyszczenie wszystkich powierzchni dzięki wysokiej efektywności technice bezworkowej i sprawnej elektroszczotce AllFloor HighPower AllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej efektywności odkurzania na wszystkich typach powierzchni SmartSensor Control: wysoka wydajność odkurzania przez cały czas dzięki sensorowej kontroli efektywności z wskaźnikiem LED 3stopnie regulacji mocy: Poziom 1: do prostego czyszczenia i maksymalnego czasu pracy Poziom 2: do normalnego czyszczenia i przeciętnego czasu pracy Poziom Turbo: do niełatwych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Higiena Czyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED zawiadamia czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Higieniczny filtr wylotowy Komfort Dodatkowa rolka do delikatnych parkietów: dba o delikatne podłogi dzięki wyjątkowo miękkiemu włosiu zestaw akcesoriów składający się z: węża i paska na ramię, ssawki szczelinowej, do tapicerki meblowej i samochodowej – nadzwyczajne do odkurzania tapicerki, szczelin i trudno przystępnych miejsc Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niepokaźnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Maksymalna swoboda: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża i dodatkowym akcesoriom Samostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 60 min Wkaźnik ładowania baterii: tak, potrójny niedługi czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii) 6 godzin (100% naładowanie baterii) Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  Miękki uchwyt Waga: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 58 cm. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor

Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor Najniższa Cena Online

Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lavor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz piorący gbp 20 marki Lavor
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący LAVOR GBP 20 z silnikiem o mocy 1400 W. Przepływ powietrza wynosi 52 l/s, a podciśnienie 225 mbar....

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy minimalnym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL starczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - efektywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezawaryjny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni solidne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz znacznie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki czemu nowoczesnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich potrzebujesz. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 stworzone są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak nieskomplikowane jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,dzisiaj możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Idealny także w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest perfekcyjne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technologicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można zastosować inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najmocniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy niewielkim wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno dostępne miejsca w samochodzie przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe informacje techniczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny


VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony Najniższa Cena Online

VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: VILEDA 3 W 1 JET CLEAN, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz myjący – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym procesu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, by przeznaczyć go na to, co najszczególniej lubisz!

  NAJWAŻNIEJSZE cechy: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, by odkurzyć a jednocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, żeby zassać płyny i pousuwać resztki wody, by podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz przemywający Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,jednocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. W trakcie ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w procesu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści usuwa wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz, a także mokre plamy. JetClean może być użytkowany do różnego rodzaju twardych podłóg, takich jak drewno, laminat lub płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  eliminuje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując znakomite efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii likwiduje ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest stworzona z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna całkowicie zbierają brud. W ten sposób usuwane są także bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę w trakcie czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest za każdym razem myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyekwipowany jest w podstawkę, która zezwala na jego nieskomplikowane czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu wystarczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy dodatkowo do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono używane.

  System podwójnego filtrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system filtrujący skutecznie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / użyteczny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  kabel zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i efektywne czyszczenie dużych powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia pomiędzy gniazdkami. Kształt urządzenia nietrudne czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean stworzony jest z kompozycji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co efektywność w usuwaniu choćby takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyznaczony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał nad wyraz prawidłowe noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  dane technologicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw posiada: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do dokładnego czyszczenia

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522)

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522) Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active zapewnia maksymalną produktywność i higieniczne likwidowanie kurzu.
  technika AirflowMax rozszerza moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive wydajnie usuwa kurz
  niezależnie od typu podłogi.

  Ten odkurzacz został wyprodukowany z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności
  przy zachowaniu klasy sprawności energetycznej A.

  przełomowa technologia AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

  wyjątkowa technologia AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co umożliwia zastosowanie worka do samego końca.
  technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych części:
  1) wyjątkowy żebrowany profil wewnątrz komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i umożliwia wykorzystanie całej powierzchni worka.
  2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera niewiele znaczące i spore cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ umożliwia wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy finezyjnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa obszerne cząsteczki poprzez znaczny otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A efektywności odkurzania twardych podłóg
  Ten towar osiąga najwyższą klasę produktywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest wyposażony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych składników w trakcie sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest wygodnie zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dopasowanie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwy montaż i demontaż rozmaitych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający proste przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak chroni meble i uniemożliwia uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel lub ścianę.
  uniemożliwia także utknięcie urządzenia na krawędziach, ułatwiając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny namierza ponad 99,9% małych cząsteczek kurzu
  wytwarzany z myślą o zaspokajaniu oryginalnych potrzeb alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy plastikowy worek producenta Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długookresowej efektywności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu efektywności i maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki objętości 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 4 l zezwala na adekwatne wykorzystanie worka na kurz,
  dzięki temu można sprzątać dłużej.

  artykuł przetestowany przez ECARF pod kątem jakości przychylnej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przyjazną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa efektywności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa skuteczności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  typ worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  pojemność pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  właściwości użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  typ rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  typ kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  kolor czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w komplecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  standardowa nasadka
  Nasadka TriActive+

  rozmiary towaru (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga artykułu 5,2 kg

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) Najniższa Cena Online

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS41K332 2,4 l 550 W potężny odkurzacz bezworkowy z SmartSensor Control. Nadzwyczajne połączenie super skrupulatności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE właściwościMoc: 550 WPojemność zbiornika na kurz: 2,4 lFiltr: HEPAPromień działania: 10 mPoziom głośności: 72 dBaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaRura teleskopowa Wyższa skuteczność odkurzania z kontrolą sprawności.Wyższa efektywność odkurzania przez cały czas dzięki sensorom, które kontrolują sprawność i sygnalizują, kiedy należy wyczyścić filtr.

  technika czujnik AirCycle w połączeniu z solidnym silnikiem Bosch generuje niezwykle solidną siłę odśrodkową ( 4-krotna rotacja powietrza w pojemniku), która jeszcze produktywniej oddziela kurz i od powietrza.

  Wszelkie skażenia zostają w pojemniku a czyste powietrze, po przejściu w dodatku poprzez filtr, wydostaje się na zewnątrz. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurzWygodna obsługa to pokaźny składnik każdego urządzenia.

  System EasyClean zagwarantuje łatwiejsze stosowanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić i utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Prosto odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - doskonały dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Łatwa obsługa dzięki ergonomicznemu designowi.poręczny design jest wyjątkowo ważny w odkurzaczy. Funkcjonalność i estetyka wygodne używanie przy przenoszeniu, manewrowaniu czy przechowywaniu.

  Z użytecznym kształtem i obszernym pojemnikiem na kurz, sprzątanie stanie się nietrudne! Stale wysoka mocZawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, aby zapewnić wysoką efektywność odkurzania.

  Kiedy spadnie przepływ powietrza, wskaźnik LED zaświeci się na czerwono. Jest to informacja o konieczności czyszczenia filtra. Nie trzeba już pamiętać kiedy ostatnio filtr był czyszczony. Urządzenie zrobi to za nas.

  przez regularne czyszczenie filtra, odkurzacz będzie służył niemało lat. SPECYFIKACJA technologicznASkutecznośćSkutecznie, czysto i szybko. I bezworkowo. SmartSensor Control: zminimalizowana obsługa. Brak dodatkowych kosztów.QuattroPower System wysoka skuteczność dla bezawaryjnych rezultatów.technika SmartSensor Control: stałe monitorowanie efektywnościPoziom głośności: 72 db(A)HigienaCzyszczenie filtrów: obsługa wymagająca mało wysiłku dzięki EasyClean SystemFiltr HEPA: doskonały dla alergików.

  Filtr jest na dodatek zmywalny, dzięki czemu unikasz dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy wymiarŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.2 uchwyty dla wygodnego przenoszenia urządzeniaSpecjalnie zaprojektowana szczotka do odkurzania twardych powierzchni ze szczelinami i przerwami takich jak kafelki oraz klepki podłogowe.

  genialna dodatkowo do odkurzania delikatnych podłóg parkietowychRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar XL.Parkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 10 m2 wielkie koła/1 kółko obrotoweCiężar: 5.6 kg (bez wyposażenia) WzornictwoDominującyproduktu: Biały, CzarnyKolor uzupełniający: CzarnyMateriał rury: MetalIlość kółek: 2 duże koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 267 x 324 x 474 mmCiężar - bez wyposażenia: 5,6 kgMasa brutto: 8,3 kgSzczegółowe informacje technologiczneNatężenie: 10 ACzęstotliwość: 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 550 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Zelmer zvc5105b (5908269354177)

Zelmer zvc5105b (5908269354177) Najniższa Cena Online

Zelmer zvc5105b (5908269354177) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer zvc5105b (5908269354177)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy fachowy Zelmer ZVC 5105B Ci trzeba wyjątkowo skutecznego odkurzacza? Ten model jest tworzony dla Ciebie. Zamontowaliśmy w nim nad wyraz produktywny silnik Eco Long Life o mocy maksymalnej 1040 W, wydłużyliśmy czas pracy o 55% i podnieśliśmy podciśnienie o 60%.

  Nie spalisz go- posiada zabezpieczenie cieplne. Ponadto jest to produkt Polski. Przy objętości worka 5 l nie musisz martwić się o jego częste opróżnianie co przy zasięgu 11 m jest imponującym rezultatem.

  Do odkurzacza dołączamy wielofunkcyjne akcesoria: ssawka śladowa, ssawka okrągła z włosem, ssawka szczelinowa i ssawka obfita podłogowa. NAJWAŻNIEJSZE właściwości Moc: 950 W Ssawka szeroka podłogowa Szczotka szczelinowa Ssawka tapicerska Zwijacz przewodu Długość przewodu zasilającego: 7 m Zasięg pracy: 11 m Uchwyt do przenoszenia objętość worka: 5l Silnik Eco Long Life Do odkurzacza zamontowaliśmy Silnik Eco Long Life o maksymalnej mocy 1040 W.

  Silnik znamionuje się podwyższoną żywotnością i doskonalszymi parametrami: dłuższa żywotność o 55% i podciśnienie wyższe o 60%. By jeszcze rozszerzyć jego żywotność zainstalowaliśmy zabezpieczenie cieplne.

  Zasięg pracy 11m Masz dom o szerokiej powierzchni? Nie musisz już co chwilę przełączać się miedzy gniazdkami z prądem. Nasz odkurzacz ma zasięg 11 m, prosto sięgniesz w najbardziej oddalony kąt. Pojemny worek i rozbudowane akcesoria Worek o pojemności 5 l wystarczy Ci na długie odkurzanie.

  Przy starannym sprzątaniu pomogą Ci załączone akcesoria.


Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) Najniższa Cena Online

Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Odkurzacz autonomiczny mi robot vacuum-mop (6934177713361)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Naciśnij przycisk, a robot sprawdzi, jak najlepiej wyczyścić Twój dom.
  Robot określa swoje położenie i wytwarza mapę wnętrza za pomocą 12 czujników, 3 procesorów, a także czołowego na rynku algorytmu SLAM. Dzieli wnętrze na obszary, a następnie ustala ścieżki czyszczenia w kształcie litery Z i podąża nimi, dzięki temu zapewnia stosowną produktywność czyszczenia. Niezwykle skrupulatny laserowy detektor odległości. Laserowy czujnik odległości sprawdza pomieszczenie w zakresie 360 poziomów, 5 razy na sekundę. Dzięki niemu robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU lokalizuje przeszkody i określa odległość, w jakiej się znajdują. Trzy współpracujące ze sobą procesory. Trzy procesory synchronizują gromadzenie i przetwarzanie danych. Korzystając z obliczeń, bieżących danych dotyczących pozycji i informacji gromadzonych przez czujniki, robot buduje mapy w czasie rzeczywistym i szczególnie produktywny plan czyszczenia. Czysta i przytulna przestrzeń. Modułowa budowa składa się z 7 odrębnych składników w surowej białej obudowie. Robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU ma zaledwie 8,2 cm wysokości, więc łatwo zmieści się pod większością mebli. Pokrywa została tworzona w procesie IMR, dzięki temu udało się uzyskać przejrzystą i wytrzymałą obudowę z tworzywa nienaturalnego ABS. Boki i tył mają matowe wykończenie, które zwiększa oporność pokrywy na uszkodzenia, a stacja ładująca została stworzona z materiału ognioodpornego klasy V0. Szeroka moc zasysania. Importowany z Japonii bezszczotkowy silnik NIDEC zapewnia przepływ powietrza o wartości maks. 0,67 m3/min i maksymalne ciśnienie powietrza ok. 1800 Pa. Wielka moc zasysania pozwala ekspresowo i produktywnie czyścić podłogi i dywany. Czyści szczególnie blisko ściany. Najtrudniejszymi obszarami do odkurzenia w domu są miejsca blisko ścian. Za pomocą specjalnego czujnika robot sprzątający XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite EU utrzymuje stałą odległości zaledwie 10 mm od ściany, zapewniając czystość na najwyższym poziomie. Wielki akumulator. Akumulatory LG/Panasonic 18650 mają łączną objętość 5200 mAh. W trybie charakterystycznym robot może odkurzać bezustannie poprzez około 2 godziny. To nawet 250 metrów kwadratowych na jednym naładowaniu. Inteligentne sterowanie. Otwórz aplikację Mi Home, aby sprawdzić stan czyszczenia w czasie rzeczywistym i kontrolować pracę robota. Możesz też zaplanować proces czyszczenia na dowolną porę, na przykład tuż przed wyjściem z domu do pracy. Do wyboru masz następujące tryby czyszczenia: cichy, zrównoważony, turbo i maks. Aplikacja Mi Home powiadomi Cię, gdy jakaś część robota będzie wymagała zamiany.

Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804)

Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804) Najniższa Cena Online

Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający mopujący iRobot Braava 390T (5060359282804)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Robot sprzątający iRobot Braava 390T

  iRobot Braava - robot sprzątający podłogi został zaprojektowany do szybkiego i wydajnego czyszczenia podłóg twardych. Systematycznie dba o czystość całej podłogi. Jest przystępny w używaniu. Wystarczy umieścić ściereczkę na głowicy czyszczącej, postawić robota na podłodze i wybrać tryb pracy: praca na sucho (zamiatanie). Dzięki nowoczesnemu systemowi nawigacji iAdapt 2.0 z kostką nawigacyjną North Star iRobot Braava rozpoznaje miejsca, w których już sprzątał oraz te, do których powinien się jeszcze udać.


  Dwa tryby pracy

  Tryb zamiatania: czyszczenie przy użyciu suchej ściereczki w celu wytarcia pyłu, brudu, a także włosów. Tryb mopowania: czyszczenie na mokro przy użyciu wilgotnej ściereczki w celu wytarcia zabrudzeń.

  Czyści wszystkie typy podłóg twardych

  Pracuje na wszystkich rodzajach podłóg twardych, takich jak: panele, podłogi drewniane, kafelki, linoleum, marmur, itp.

  Bez wysiłku

  Kurz osiada codziennie, możesz pozbyć się go łatwo. Po prostu naciśnij przycisk, a Braava wykona za Ciebie całą brudną robotę, uwalniając Cię od obowiązków i pozwalając radować się wolnym czasem.

  Zakres dostawy:

  Robot sprzątający iRobot Braava 390T

  Stacja dokująca

  Zasilacz

  Kostka nawigacyjna

  Nakładka do sprzątania

  Ściereczka do sprzątania

  Nakładka do mopowania

  Ściereczka do mopowania


  marka iRobot

  Model Braava 390T

  Kolor czarny, biały

  rozmiary 24.4 x 21.6 x 7.9 cm

  Klasa produktywności czyszczenia dywanów A

  Klasa produktywności czyszczenia podłóg twardych A

  Klasa emisji pyłów A

  Waga ok.1,8kg

  5060359282804RN

  KD

  produkt powystawowy / poprezentacyjny, 100% wydajny technicznie (towar sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). możliwe podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze. Towar zostaje wysłany do klienta gotowy do pracy.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 900 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 900 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 900 zł,
 • odkurzacze domowe do 900 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł, odkurzacz domowy do 900 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 900 zł, ranking odkurzaczy domowych do 900 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *