Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 900 zł. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 900 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 900 zł. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 900 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Philips FC 6724

Philips FC 6724 Najniższa Cena Online

Philips FC 6724 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6724
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro szybkość i skrupulatne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° zezwala na efektywne i precyzyjne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skutecznym i precyzyjnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszystkich typów podłóg, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dostosowane do różnych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia szybkości dopasowane do różnych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V zezwalają na sprzątanie przez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są stanowczo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a choćby odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  funkcjonalna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu w trakcie opróżniania Odkurzacz jest zaopatrzony w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, skuteczną pracę i staranne zbieranie zanieczyszczeń na poziomie nasadki. Technologia PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr gwarantuje dużą szybkość na dłużej System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą prędkość powietrza i wysoką sprawność przez dłuższy czas.

  informacje technologicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min rodzaj baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra typ kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 odcień Ciemnogranatowy objętość pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr standardowa nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w komplecie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga towaru: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku


Electrolux EUSC66-SB

Electrolux EUSC66-SB Najniższa Cena Online

Electrolux EUSC66-SB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EUSC66-SB
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Cicheodkurzenie Bogaty pakiet akcesoriów duży zasięg pracy - 12m doskonały do każdego typu podłóg Cichy odkurzacz firmy Electrolux UltraSilencer™ EUSC66-SB Electrolux UltraSilencer™ zagwarantuje wyśmienitą skuteczność pracy bez zbędnego hałasu.

  Jego sekretem jest technika Silent Air Technology™, która optymalizuje ruch powietrza, zapewniając cichą pracę urządzenia. POZNAJ UltraSilencer™ EUSC66-SB Ciche odkurzanie innowacyjna technologia izolacji silnika i filtrów pozwala zminimalizować poziom hałasu oraz gwarantuje ciche i przyjemne odkurzanie.

  teraz możesz odkurzać o dowolnej porze, nie zakłócając spokoju innych. Wysoka skuteczność odkurzania Specjalnie zaprojektowana szczotka DustPro™ do przeróżnych rodzajów podłóg, pozwala na dogłębne czyszczenie dywanów, podłóg twardych oraz szczelin, przy zachowaniu niepokaźnego hałasu.

  doskonała zwrotność innowacyjny system Motion Control™ i wielkie miękkie koła umożliwiają łatwe przemieszczanie między pokojami zapewniając jeszcze lepszą zwrotność i płynność skrętów. Dzięki temu odkurzacz nie rysuje podłóg prosto nim manewrować.

  niezwykle znaczny zasięg Zasięg odkurzacza wynosi aż 12 metrów, dzięki czemu momentalnie i z łatwością posprzątasz pokaźne powierzchnie bez potrzeby ciągłej zmiany gniazdek. W dbałości o czyste powietrze Odkurzacz UltraSilencer wyekwipowany został w zmywalny filtr Hygiene 12, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze zarodniki pleśni, odchody roztoczy i alergeny.

  Aż w 99,95% oczyszcza powietrze wylotowe. Na dodatek odkurzacz ma 3,5 litrowy worek s-bag Classic Long Performance o rewelacyjnej sprawności. Akcesoria w komplecie Odkurzacz UltraSilencer posiada w zestawie szeroką gamę akcesoriów.

  dzięki czemu bez wysiłku odkurzysz fotele, kanapy, materace z wszelkich zanieczyszczeń....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi HaNdHeld

Xiaomi HaNdHeld Najniższa Cena Online

Xiaomi HaNdHeld - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi HaNdHeld
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Mi Vacuum Cleaner G10

  BHR4307GL

  Wysoka wydajność / duża moc ssąca 150 AW / Inteligentny dobór mocy / kolorowy ekran TFT HD / Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym / Odkurzacz, a także mop w jednym /

  3 tryby pracy: Eco, charakterystyczny, Wysoka Moc.

  potężna moc ssąca 150 AW

  progresywny silnik o wysokiej szybkości obrotowej 125 000 obr./min zagwarantuje dużą moc ssącą i zapewnia wyśmienitą wydajność.

  barwny ekran TFT o wysokiej rozdzielczości

  Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 zaopatrzony jest w barwny ekran TFT, który przystępne przeglądanie danych, takich jak bieżący tryb, stan baterii czy wysokość mocy. Wyraźny wyświetlacz zapewnia rewelacyjne wrażenia wizualne oraz jednoczesną kontrolę.

  automatyczna blokada za jednym dotknięciem

  Nowo dodana do wyświetlacza niepowtarzalna, elektroniczna funkcja automatycznego blokowania oznacza, że nie musisz już naciskać

  i przytrzymywać przycisku w trakcie używania. Zamiast tego starczy dotknąć przycisk „Zablokuj", aby włączyć ciągłe działanie oraz nacisnąć go ponownie, żeby odblokować. Uwalnia to palce i minimalizuje awarie przycisku spowodowane wielokrotnym użyciem.

  Inteligentna szczotka podłogowa o wysokim momencie obrotowym

  Inteligentna szczotka do podłóg automatycznie namierza wariant materiału podłogi i optymalnie dostosowuje swoją szybkość. Po wykryciu dywanu uaktywnia większą moc ssącą. Funkcja ta pokaźnie wydłuża żywotność baterii, obniżając liczba czasu spędzanego niepotrzebnie w trybach o wyższej mocy.

  kompozycja uniemożliwiająca plątaniu się włosów na szczotce

  budowa szczotki w zarysie litery V zapewnia rozszerzoną średnicę, która zniża liczbę obrotów włosa.

  Włosy przesuwane w kierunku centralnej dyszy ssącej, co sprawnie uniemożliwia ich plątaniu się. Szczotka tworzona jest z wysokiej jakości plastiku z domieszką nienaturalnego włosia, które jest szczególnie niedługie, dzięki czemu sprzątanie jest bardziej sprawne. Szczotka jest przystępna w utrzymaniu czystości. Szczotka w porównaniu z poprzednimi modelami posiada dwa dopełniające kółka oraz kółka wspomagające, które sprawiają, iż prowadzenie odkurzacza jest pokaźnie przyjemniejsze. Szczotka wyekwipowana jest także w gumowy zderzak, dzięki któremu nie musisz obawiać się, iż poobijasz meble.

  Odkurzanie i mycie za jednym razem

  Magnetyczny zbiornik na wodę o objętości 230 ml i wymienna wkładka do mopowania, mocowana na rzep umożliwiają odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie. Starczy, iż uruchomisz przy pomocy włącznika funkcję mopowania. Możesz w dodatku regulować natężenie przepływu wody na ekranie urządzenia. Płynna regulacja trybów zezwala na korzystanie z funkcji mopującej na różnych powierzchniach, a także do różnego rodzaju zabrudzeń.

  Wysokiej jakości akumulator o wielkiej pojemności zagwarantuje 65 minut bezustannej pracy

  pokaźna pojemność baterii 3000 mAh umożliwia 65 minut ciągłego odkurzania, dzięki czemu Odkurzacz Mi Vacuum Cleaner G10 doskonale spełni oczekiwania do czyszczenia dużych powierzchni. Czas ładowania wynosi ok 3 h.

  wymiana baterii za jednym dotknięciem - dłuższy czas pracy odkurzacza

  Wyjmowana bateria zezwala na jej podmianę jednym dotknięciem. Starczy nacisnąć przycisk by odkurzać bez potrzeby doładowywania odkurzacza podczas sprzątania.

  * Dodatkowa bateria wymaga oddzielnego zakupu.

  kompozycja umożliwiająca ładowanie dwóch baterii jednocześnie

  Odkurzacz jest wyposażony w mocowany na ścianie uchwyt do ładowania, który służy zarówno do ładowania, jak i przechowywania. Opcjonalne gniazdo z podwójnym ładowaniem umożliwia jednoczesne ładowanie dwóch akumulatorów, co pozwala uniknąć częstego ładowania.

  12-stopniowy system separacji. Wyraźnie udoskonalający żywotność filtra

  W odkurzaczu Mi Vacuum G10 filtr HEPA wspomagany jest przez innowacyjny 12 stopniowy system separacji, którego zadaniem jest zmniejszenie poziomu kurzu dostającego się do wnętrza odkurzacza, a zmywalne filtry wstępne na dodatek zmniejszają potrzebę częstej zamiany głównego filtra.

  Filtracja tak skuteczna jak oczyszczacz - 99,97% filtracji cząstek 0,3 μm

  efektywny 5 -warstwowy system filtracji gwarantuje maksymalny poziom oczyszczania powietrza. Filtr HEPA jest chroniony przez multicyklonowy system separacji, który zniża poziom pyłu, a zmywalne filtry obniżają potrzebę częstej zamiany filtra.

  popularne akcesoria, adekwatne do Twoich potrzeb

  zastosowanie akcesoriów i inteligentne odkurzanie i jednoczesne mycie zezwalają na wykonanie prac domowych w o połowę krótszym czasie.

  Mini szczotka elektryczna do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych

  W zestawie dołączona jest mini szczotka elektryczna, która może być stosowana do czyszczenia włosów i sierści zwierząt domowych na powierzchni łóżka. Prosto wyczyścisz pościel i kanapy, dbając o czystość i swoje zdrowie.

  Dysza szczelinowa

  Do czyszczenia szczelin i narożników.

  Odkurz szczeliny, narożniki, drzwi i okna.

  Szczotka do kurzu 2 w 1

  Do odkurzania mebli, klawiatur.

  Odkurz stoły, krzesła, szafki, klawiatury, sufity i nie tylko.

  pokaźny, wyjmowany pojemnik na kurz o pojemności 0,6 l

  zawiera więcej kurzu i usprawnia czyszczenie. Dodatkowym atutem jest łatwe opróżnianie pojemnika na kurz. Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku żeby zbiornik się otworzył. Możliwość demontażu pojemnika z filtrem co pozwala na jego umycie.

  Oszczędność miejsca

  Przechowuj razem odkurzacz i akcesoria.

  Zmywalne komponenty HEPA

  Łatwy w utrzymaniu, gwarantujący długookresową czystość.

  typ artykułu

  Odkurzacz

  wariant ekranu

  TFT

  Funkcje

  automatyczna regulacja mocy na rozmaitych rodzajach powierzchni

  Blokada cyfrowa

  Nadające się do mycia części HEPA

  Szczotka w profilu V zapobiegająca zaplątywaniu

  Silnik

  12-cyklonowa technika

  Moc ssania

  Ssanie 150 AW

  pojemność pojemnika na kurz

  600 ml

  Funkcje odkurzacza

  Bezworkowa kompozycja

  5-stopniowa filtracja

  Zbiera do 99,97% zanieczyszczeń

  Zasilanie

  25,2 V

  wariant ogniwa

  Litowy

  objętość baterii

  7 × 3000 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 65 min (tryb eco)

  Czas ładowania

  do 3,5 h

  Moc znamionowa

  450 W

  Napięcie znamionowe

  25,2 V

  Waga

  4 kg

  Poziom hałasu

  Max 79 dBA

  dopełniające dane

  mobilna i bezprzewodowa konstrukcja

  Możliwość montażu naściennego

  Odpinany pojemnik

  Odłączana bateria

  Ustawienia językowe

  Wskaźnik stanu baterii i ładowania

  Wskaźnik trybu pracy

  pakiet

  Odkurzacz ręczny

  Zasilacz

  Stacja dokująca

  Magnetyczne akcesorium do mopowania

  Końcówka do podłóg

  Końcówka do łóżek

  Dysza ze szczotką

  Szczelinówka

  Drążek przedłużający

  Instrukcja obsługi

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Severin. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS4PET2

Bosch BGLS4PET2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4PET2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4PET2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BGLS4PET2 to gratka dla miłośników zwierząt: do 30% szybsze czyszczenie dzięki dyszy AirTurbo Plus. Odkurzacz ProAnimal z higieniczną funkcją samoczyszczenia. Kontrola mocy gwarantuje słuszne wyniki na wszelkich rodzajach podłóg z staranną kontrolą ssania.

  Worek na kurz AirFresh pomoże do sprawnie eliminować nieprzyjemne zapachy. Zmywalny filtr higieniczny HEPA: zalecany dla alergików. Zbiera nawet mały kurz i oczyszcza z niego wydmuchiwane powietrze do 99,99%....


Electrolux PD82-4MB

Electrolux PD82-4MB Najniższa Cena Online

Electrolux PD82-4MB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux PD82-4MB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane artykuły gospodarstwa domowego marki Electrolux z kodem MDW2PL90 (ważna od 15.02. Do 21.02.2021 lub do wyczerpania zapasów)! Odkurzacz workowy, którego poziom hałasu wynosi tylko 57 dB.

  Electrolux PD82–4MB zaopatrzony jest w technologię SMART, dzięki której rozpoznaje typ powierzchni i dostosowuje do niej moc odkurzania. Dysza OneGo Power Clean efektywnie odkurza mniejsze i większe skażenia.

  Odkurzacz wytworzony w 55% z tworzywa pochodzącego z recyklingu


Philips FC 9555

Philips FC 9555 Najniższa Cena Online

Philips FC 9555 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9555
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:0 m;Dominujący kolor:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;odcień:zielony;Linia odkurzacza:PowerPro Active;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:900 W;Możliwość stosowania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;objętość worka/pojemnika:1,5 litra;Poziom głośności:76 dB;Przechowywanie akcesoriów:uchwyt na akcesoria;Regulacja mocy ssania:zamek błyskawiczny;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:4,5 kg;Wariantowanie kolekcja:PowerPro Active;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:41,2 cm;wymiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active +;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zaimplementowane technologie:technika cyklonowa Philips PowerCyclone;Zwijacz przewodu:tak


Eta 2231 90000

Eta 2231 90000 Najniższa Cena Online

Eta 2231 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 2231 90000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze cechy: Odkurzacz 2 w 1 - pionowy i ręczny Silnik cyfrowy o przedłużonej żywotności Wysoka skuteczność odkurzania 2 tryby pracy Podświetlenie pracy i ładowania Wymienny akumulator Li-Ion 21,6 V Czas pracy: około 25 minut Wysokiej jakości filtr HEPA Czas ładowania: 4 godziny Pojemnik na kurz: 0,45 l użyteczna i giętka rękojeść dla komfortowej obsługi i przechowywania Proste sterowanie i nieskomplikowana konserwacja Bogaty zestaw akcesoriów: obrotowa turboszczotka z napędem bezpośrednim, minimalna turboszczotka, ssawka szczelinowa, długa końcówka szczelinowa, obrotowa turboszczotkassawka do tapicerki, uchwyt ścienny usprawniający przechowywanie.

  Poziom głośności: 78 dB


Philips FC 6722

Philips FC 6722 Najniższa Cena Online

Philips FC 6722 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6722
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy SpeedPro FC6722/01

  szybkość i skrupulatne odkurzanie, nawet trudno dostępnych miejsc

  Bezprzewodowy odkurzacz SpeedPro zezwala na prędkie i skrupulatne odkurzanie.
  Jest zaopatrzony w nasadkę zasysającą 180° zezwalającą na dokładne zbieranie skażeń, choćby w trudno przystępnych miejscach - przy ścianach, meblach i w narożnikach.

  prędkie i precyzyjne odkurzanie

  • Nasadka zasysająca 180° zezwala na wydajne i dokładne zbieranie kurzu
  • Dwa ustawienia szybkości dopasowane do najróżniejszych typów podłogi i skażeń

  bezustanne, wydajne sprzątanie

  • Akumulatory litowo-jonowe 18 V pozwalają na sprzątanie poprzez 30 minut
  • Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka
  • prędkie dotarcie do trudno dostępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami
  • funkcjonalna konstrukcja pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania

  obszerna prędkość gwarantująca doskonałe efekty odkurzania

  • Silnik PowerBlade opracowany z myślą o obszernej szybkości
  • technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką produktywność na dłużej
  • Zmywalny filtr gwarantuje dużą szybkość na dłużej

  Nasadka zasysająca 180°
  Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o sprawnym i starannym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, nawet w trudno przystępnych miejscach.

  Zintegrowane akcesoria

  Akcesoria są stanowczo proste w użyciu - starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym. Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek.

  Silnik PowerBlade
  Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, wydajną pracę i precyzyjne zbieranie skażeń na poziomie nasadki.

  Dwa poziomy szybkości
  Dwa ustawienia prędkości dopasowane do różnych typów podłogi i zanieczyszczeń.

  szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków
  Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i prosto nim manewrować. Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  technika PowerCyclone 7
  technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Jedno ładowanie wystarcza na 30 minut

  Dzięki efektywnym akumulatorom litowojonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 30 minut pracy w trybie normalnym i 15 minut w trybie Turbo.

  Higieniczne opróżnianie
  Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można prosto wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr
  System filtracji powoduje, że do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą prędkość powietrza i wysoką efektywność poprzez dłuższy czas.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Bestron. Ranking TOP10 modeli

Lavor GBP-20

Lavor GBP-20 Najniższa Cena Online

Lavor GBP-20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lavor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lavor GBP-20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący LAVOR GBP 20 z silnikiem o mocy 1400 W. Przepływ powietrza wynosi 52 l/s, a podciśnienie 225 mbar....

Electrolux WQ71-P50IB

Electrolux WQ71-P50IB Najniższa Cena Online

Electrolux WQ71-P50IB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ71-P50IB
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:13 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, proste wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca budowa, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;liczba trybów pracy:2;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:0 W;Model:Electrolux Well Q7;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:5-stopniowy, cyklonowy, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:eco, max;typ filtra:zmywalny;Waga:4 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,5 cm;rozmiary - szerokość:14 cm;wymiary - wysokość:110,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 900 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 900 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 900 zł,
 • odkurzacze domowe do 900 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 900 zł, odkurzacz domowy do 900 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 900 zł, ranking odkurzaczy domowych do 900 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *