Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 1200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 1200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 1200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 1200 zł. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 1200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz unlimited 7 bcs711ext (4242005306985)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, zaopatrzony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: rozmiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz wariant wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa skuteczność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: tworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i wydajności z automatycznym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla stosownych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania rewelacyjnych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Nieskomplikowane czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami. Nieskomplikowana obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: praktyczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest genialne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: obszerna ssawka jest świetna do czyszczenia znacznych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania śladowych przedmiotów. Przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Ergonomiczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! praktyczna, zginana rura prosto umożliwia dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania umożliwia bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na komfortowe sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najmocniejsze - bez użycia dłoni. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz Unlimited 7 jest rewelacyjny do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni, a także trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak konwencjonalny odkurzacz, jednocześnie nad wyraz użyteczny. Teraz jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą wydajność jak klasyczny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, efektywnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak wydajny jak klasyczny odkurzacz², zapewniając skrupulatne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips

odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips Najniższa Cena Online

odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz bezprzewodowy aqua 3000 xc3131/01 marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Aż 60 min pracy na jednym ładowaniu i nasadka z diodami LED

  Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 producenta Philips wystarczy jedno sprzątanie,dokładnie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest skutecznie usuwany dzięki technice PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua pozwala na jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu upraszcza sprzątanie domu.

  PowerCyclone 8 likwiduje więcej kurzu... (zobacz więcej)


Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy, a także nowy, produktywny silnik. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m spory wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły potrzebujesz kilku różnorodnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie usuniesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki błyskawicznie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę wielkiemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na niewielkie akcesoria gwarantuje, że są one za każdym razem pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania pomieszczenia chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te niepokaźne ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, że je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Wielki pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  prosto odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - wyśmienity dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  pokaźny pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki pokaźnemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie niezbędne, pojemnik na wodę może być prosto wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza wymiana kompozycja odkurzacza umożliwia swobodne rołożenie się worka i zastosowanie dostępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika sprawność Specjalna turboszczotka umożliwiająca wydajne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem śladowych przedmiotów Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla szczególnie spore i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  znaczna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów niewielka ssawka do prania tapicerki Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: śladowa szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i śladowa ssawka szczelinowa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE cechy:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka niepokaźna / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria zawsze pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi choćby przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Łatwo odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, dodatkowo meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie łatwo też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest nieprzeciętny do odkurzania w samochodzie. Łatwy do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najistotniej Ci nadaje się.

  Samostojący budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.komfortowe rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, zaopatrzonym w elektroszczotkę, momentalnie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Łatwo nim odkurzysz jeszcze okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Stale wysoka produktywność.sporo odkurzaczy traci błyskawicznie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu stosownego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Przystępne czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka znikoma / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz rozmiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.komfortowy, szybki i precyzyjny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla obszerniejszej rozciągliwości i wygody przy rutynowym odkurzaniu. Dane ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość poziomów mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min


Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Niceboy. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o idealnym odkurzaniu z pomocą dużej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ perfekcyjne rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o znakomitym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje niepokaźne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  drobna turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  wyjątkowa technologia Exclusive PowerCyclone 8 ekspresowo przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, zapewniając perfekcyjne efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ pozwala na sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ delikatnie podwyższa włosie dywanu, aby mógł być on dokładnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają obfite cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka efektywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  Filtr antyalergiczny o skuteczności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air generuje idealne uszczelnienie i namierza 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach i innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest w całości uszczelniony.

  nieskomplikowane opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.

  minimalna, obrotowa turboszczotka do przystępnego usuwania włosów i kłaczków kurzu nieduża turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Idealnie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nietrudny dostęp

  efektywność energetyczna A+

  Odkurzacz firmy Philips pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa wydajności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika bardzo trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  mała turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka mała

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro prędkość i staranne odkurzanie choćby trudno dostępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka kolor Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° pozwala na sprawne i precyzyjne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o skutecznym i dokładnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, choćby w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia prędkości dostosowane do rozmaitych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia szybkości przypasowane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V umożliwiają sprzątanie przez 40 minut Dzięki skutecznym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są stanowczo proste w użyciu — wystarczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i łatwo nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co pozwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, by dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  poręczna budowa pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyekwipowany w pojemnik na kurz, który można z łatwością wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej prędkości Silnik PowerBlade został opracowany, aby zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technologia PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia dużą prędkość na dłużej System filtracji powoduje, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą prędkość powietrza i wysoką produktywność poprzez dłuższy czas.

  dane technologicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min rodzaj baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra rodzaj kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 kolor Ciemnogranatowy objętość pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr standardowa nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w pakiecie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga artykułu: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku


odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch Najniższa Cena Online

odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz piorący aqua wash&clean bwd41740 marki Bosch
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD41740 potężny 1700W Odkurzacz piorący AquaWash&Clean o mocy 1700W. Przeznaczony do prania dywanów, zbierania płynów i odkurzania wszelkich powierzchni. Ma zbiornik na wodę o obszerności 5 litrów.

  Promień działania urządzenia to 9 metrów. NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurzacz piorący Odkurzacz wielofunkcyjny Funkcja prania Możliwość odkurzania na sucho Turboszczotka Moc: 1700W Filtr wodny duża objętość zbiornika: 5L Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania.

  Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie wyeliminujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki prędko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej aniżeli uniwersalna szczotka.

  pokaźny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho. Zwykle potrzebujesz kilku najróżniejszych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho. Odkurzacz AquaWash&Clean obfity wachlarz specjalistycznych akcesoriów.

  teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia! Oszczędność i rzadsza zamiana.

  budowa odkurzacza umożliwia luźne rozłożenie się worka i użycie dostępnego miejsca w komorze, w dodatku wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchwytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki temu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. Higiena Zmywalny filtr EPA - łatwe czyszczenie pod bieżącą wodą SPECYFIKACJA technologicznA Komfort Szczotka uniwersalna z separatorem drobnych przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – usztywniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla nad wyraz duże i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem Parkowanie pionowe i poziome Filtr ochrony silnika przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Zasięg odkurzania: 9 m obszerna objętość zbiornika: 5l Pojemnik na kurz: rozmiar XL Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: znikoma szczotka, nieznaczna ssawka do tapicerki i nieduża ssawka szczelinowa szeroka ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów niewielka ssawka do prania tapicerki informacje techniczne Poziom hałasu: 85 dB(A) re 1 pW Masa netto: 12.1 kg Masa brutto (kg): 14.0 kg wymiary urządzenia: 360 x 350 x 490 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm):.440 x 400 x 600 mm Maksymalna moc: 1700W Częstotliwość (Hz): 50 Hz

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe kremowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190)

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190) Najniższa Cena Online

Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Jimmy h8 pro odkurzacz pionowe bezprzewodowy 500w (7802882346190)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Jimmy H8 Pro stanowi udaną kompilację lekkiej wagi 1,49 kg, a także szerokiej mocy ssania 160 AW. Cechuje się także długim czasem pracy sięgającym nawet 70 minut....


Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Philips linia Aqua 3000 XC3131/01 likwiduje więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 marki Philips starczy jedno sprzątanie,precyzyjnie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest skutecznie usuwany dzięki technice PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua zezwala na jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu¹ ułatwia sprzątanie domu. NAJWAŻNIEJSZE parametry Odkurza i myje jednocześnie Nasadka z podświetleniem LED technologia PowerCyclone 8 Wymienny akumulator litowo-jonowy 3-stopniowa filtracja Czas pracy: do 60 minut Czas pracy (Turbo): do 15 min. PowerCyclone 8 usuwa więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Nasza technika PowerCyclone 8 to nadzwyczajne połączenie sprawności zużycia baterii i skuteczności sprzątania. Została zaprojektowana po to, żeby zbierać maksymalną liczba kurzu (aż do 99%) i działać bezustannie poprzez 60 minut pracy w trybie normalnym1 i 15 minut pracy z najwyższą mocą². Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia ukryty kurz i ułatwia sprzątanie Dzięki nasadce z podświetleniem LED żaden ruch nie pójdzie na marne. Diody LED ustawione pod odpowiednim kątem pozwalają dostrzec drobinki kurzu niewidoczne gołym okiem, dzięki czemu wiesz, które miejsca wymagają sprzątania. Długi czas pracy na pełnym naładowaniu — do 60 minut¹ Sprzątanie całego domu za jednym razem dzięki produktywnemu akumulatorowi 25.2 V, gwarantującemu aż do 60 min pracy w trybie normalnym¹ albo 15 min w trybie turbo². Skrupulatna nasadka LED umożliwia czyszczenie przestrzeni w odległości choćby 1 mm przy ścianie Usuwaj kurz i brud z trudno dostępnych miejsc przy użyciu naszej dokładnej nasadki z podświetleniem LED. Przemyślana konstrukcja pozwala pozbywać się kłopotliwych do sprzątnięcia drobinek kurzu przy ścianach i listwach. 3-stopniowy system filtracji skutecznie lokalizuje kurz Aż 99,9% małego kurzu i brudu nie wydostanie się na zewnątrz dzięki trzem wydajnym etapom filtracji. Po usunięciu nieczystości z podłogi pozostaną one zamknięte w środku odkurzacza. Silnik cyfrowy gwarantuje trwałość Nasz silnik cyfrowy zapewnia odporność i odpowiednią moc odkurzacza bezprzewodowego. Wymienny akumulator 25.2 V zezwala na dłuższe sprzątanie Chcesz sprzątnąć pokaźniejszą powierzchnię bez konieczności ładowania akumulatora? Akumulator można wyjąć i wymienić na już naładowany, dzięki czemu starczy krótka chwila, by kontynuować sprzątanie3. Odłączany odkurzacz ręczny może być za każdym razem pod ręką Odkurzacz bezprzewodowy kolekcji 3000 producenta Philips może być użytkowany jako odkurzacz ręczny, co upraszcza sprzątanie zróżnicowanych rodzajów powierzchni (np. Blatu stołu, kanap czy samochodu), ¹ W trybie Eco, dla odkurzacza ręcznego. ² W trybie Turbo, tylko jako urządzenie ręczne. ³ Drugi akumulator sprzedawany oddzielnie (XV1633). SPECYFIKACJA technologicznA Nasadki i akcesoria charakterystyczna nasadka: Nasadka z podświetleniem LED Akcesoria w pakiecie: Moduł Aqua Projekt Kolor: Bladoniebieski Waga i rozmiary wymiary opakowania (szer. × wys. × dł.): 37,9 × 73,2 × 13,4 cm Masa w trybie ręcznym: Około 1,5 kg produktywność wariant baterii/akumulatora: Wymienny akumulator litowo-jonowy Czas ładowania: 5 godzin Poziom głośności: <80 dB Napięcie baterii: 25,2 V Czas pracy: Do 60 minut Czas pracy (Turbo): Do 15 min Filtracja System filtracji: 3-stopniowa filtracja

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) Najniższa Cena Online

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący kolor:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa produktywności odkurzania dywanów:B;Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;objętość worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:klasyczny;wymiary - głębokość:47 cm;wymiary - szerokość:32 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 1200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 1200 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 1200 zł,
 • odkurzacze domowe do 1200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 1200 zł, odkurzacz domowy do 1200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 1200 zł, ranking odkurzaczy domowych do 1200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *