Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 1200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy do 1200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 1200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 1200 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 1200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się prędkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera zanieczyszczenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy zagwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED ułatwia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka kompozycja z włókna węglowego zezwala na wygodne czyszczenie choćby trudno dostępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyekwipowany w najnowszy silnik producenta Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką sprawnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i likwiduje skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu udoskonalonej technologii. Bateria jest chroniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne przypasowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki czemu wyłapuje choćby najmniejsze zanieczyszczenia i samoczynnie dopasowuje moc ssania, uzyskując bardziej wydajne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię wyświetlacz, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz eksponuje się jeszcze wyjątkowo prędkim czasem reakcji i wykrywa zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy typ powierzchni, zbiera kurz i inne zanieczyszczenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania zwiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  funkcjonalna budowa

  Dreame zadbało o to,użytkowanie T30 było jak najbardziej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki temu odkurzanie na wysokościach nie sprawi pokaźniejszego problemu. Zarys urządzenia i jego użyteczna konstrukcja, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Dodatkowo przycisk blokady elektrycznej umożliwia włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki temu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Elastyczne narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w obfitym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o niemało łatwiejsze. Obszerniejsza średnica ssawki, a także jej udoskonalone zakończenie sprawnie uniemożliwia zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, konstrukcja w profilu litery V mieści dłuższe włosy i usuwa je bardziej wydajnie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 zaopatrzono w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, pokaźniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co wystarczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz sprawnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% zanieczyszczeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 ma inteligentny ekran HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak informacje czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki temu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, by uniknąć nieoczekiwanego rozładowania baterii.

  Przemyślany i progresywny design

  T30 to urządzenie bardzo proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych części. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się w dodatku obawiać o niepoprawne zamontowanie części urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zaimplementowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 eksponuje się nowoczesnym designem, a szary odcień nadaje wytwornego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w zarysie litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • sprężyste narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo samoczynny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest dodatkowo pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zaimplementowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian i za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci automatycznego odkurzania, a także odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego rodzaju skażenia przy użyciu szczotki głównej w kształcie litery V wspieranej silnikiem wytwarzającym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku wyszukamy jeszcze filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 stopni zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu robota sprzątającego. Aby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy myjącej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  obfity zbiornik na wodę o objętości 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na komfortową i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego kompletowania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej w trakcie sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, żeby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować podczas Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, że spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest ponadto w czujniki spadku, co mu umożliwia wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za produktywne wygarnianie skażeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków efektywnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji mobilnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google i Amazon Alexa i wytworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i proponuje niestandardowe harmonogramy dostosowane do Naszych potrzeb. Poleca ponadto rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Uzupełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy komplet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - automatyczne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja przenośna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, aby pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ariete. Ranking TOP10 modeli

Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA umożliwia odkurzanie na sucho, zbieranie wody, a także pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy, a także nowy, produktywny silnik. NAJWAŻNIEJSZE właściwości typ: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m spory wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły potrzebujesz kilku różnorodnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean duży wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – przy pomocy jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie usuniesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki błyskawicznie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  luźne odkurzanie Dzięki naprawdę wielkiemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria zawsze pod ręką Zintegrowany schowek na niewielkie akcesoria gwarantuje, że są one za każdym razem pod ręką. Jeśli w trakcie odurzania pomieszczenia chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te niepokaźne ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, że je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Wielki pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, że dobra jakość powietrza jest ważna.

  prosto odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - wyśmienity dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  pokaźny pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki pokaźnemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie niezbędne, pojemnik na wodę może być prosto wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza wymiana kompozycja odkurzacza umożliwia swobodne rołożenie się worka i zastosowanie dostępnego miejsca w komorze, na dodatek wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika sprawność Specjalna turboszczotka umożliwiająca wydajne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem śladowych przedmiotów Wytrzymały i rozciągliwy wąż Flexi – umocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: rozmiar L automatyczne zwijanie kabla szczególnie spore i miękkie kółka bronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  znaczna ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów niewielka ssawka do prania tapicerki Akcesoria W pakiecie detergenty do prania 3 minimalne akcesoria w schowku: śladowa szczotka, minimalna ssawka do tapicerki i śladowa ssawka szczelinowa


Miele C3

Miele C3 Najniższa Cena Online

Miele C3 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele C3
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Complete C3 Power 1600 W - SGSC1Odkurzacz workowy z wysoką mocą ssania i sterowaniem nożnym dla precyzyjnego, komfortowego odkurzaniaWysoka moc ssania - 1.600 WWszechstronne wykorzystania – uniwersalna ssawka podłogowaOdciążenie pleców dzięki sterowaniu nożnemu plus/minusKomfortowa regulacja wysokości dzięki rurze teleskopowej ComfortWygodny i wszechstronny z 3-częściowym wyposażeniem dodatkowymWydajność czyszczeniaEfektywność dla najlepszych rezultatówWysoka moc w Watach nie czyni jeszcze odkurzacza dobrym.

  Dlatego w odkurzaczach Miele użyto szereg produktywnych rozwiązań konstrukcyjnych. Szczelność pokrywy odkurzacza Miele i perfekcyjne prowadzenie powietrza zapewniają dużą moc ssania na ssawce podłogowej.

  Dla niskowatowych odkurzaczy Miele opracowało nad wyraz skuteczne ssawki podłogowe, które także przy niskim ustawieniu mocy osiągają najlepsze rezultaty czyszczenia.HigienaSystem odfiltrowania AirClean1Niezwykle efektywna filtracja w odkurzaczach Miele opiera się na wielostopniowym systemie.

  To efekt współdziałania worka HyClean, filtra wylotowego, a także filtra broniącego silnik. Współdziałanie tych składników zapewnia filtrowanie ponad 99,9% wszelkich drobinek kurzu1. Można odetchnąć!1zgodnie z normą EN 60312-1Filtr AirClean PlusFiltr AirClean Plus - prawidłowy klimat w pomieszczeniuMiele oferuje możliwość wyboru spośrod czterech rozmaitych filtrów wylotowych.

  Filtr AirClean Plus dysponuje skuteczną filtracją dla szczególnie czystego powietrza w pomieszczeniu. Wskaźnik Timestrip® informuje użytkownika o konieczności wymiany filtra.Uchwyty z metalowym odgromnikiemDziała jak piorunochronWszystkie odkurzacze Miele posiadają zaimplementowaną w uchwyt cienką metalową nić, która działa jak nieduży odgromnik.

  usuwa to wyładowania statyczne pomiędzy urządzeniem a użytkownikiem.Łagodny rozruch silnikaOchrona sieci elektrycznejW odkurzaczach Miele wybrana moc jest łagodnie osiągana po włączeniu. Instalacja elektryczna jest dzięki czemu chroniona poprzez przeciążeniem.Ochrona przed przegrzaniemFunkcja zapewniająca ochronę przed przegrzaniemSilniki odkurzaczy Miele są bronione przed przegrzaniem przez ogranicznik temperatury.

  Jeśli kanał powietrzny zostanie zatkany – np. Poprzez zbyt znaczne wessane przedmioty - silnik zostaje automatycznie wyłączony ze względów bezpieczeństwa. Po usunięciu przyczyny problemu i ostygnięciu urządzenie jest znów gotowe do pracy.Listwa ochronnaChroni meble i ścianyOdkurzacze Miele S700, S5 i S8 mają listwę ochronną wykonaną z miękkiego tworzywa.

  broni ona meble i urządzenie w razie przypadkowych kolizji.System parkowania na wypadek przerw w odkurzaniuŁatwa obsługa bez konieczności schylania sięSsawka podłogowa zaczepiona jest po prostu z tyłu odkurzacza w taki sposób, że gotowa do złapania rura ssąca tkwi pewnie w pozycji roboczej.

  wyjątkowo inteligentne rozwiązanie: silnik wyłącza się samoczynnie i nie trzeba się schylać.Pełnowartościowe akcesoriaZawsze w zasięgu rękiOdkurzacze Miele są seryjnie wyposażone w trzy wysokiej jakości elementy wyposażenia: ssawkę do tapicerki, ssawkę szczelinową i ssawkę pędzlową z włosia naturalnego.

  Są one przechowywane w zintegrowanym schowku lub - jedynie w Miele - zamocowane na uchwycie VarioClip i w każdej chwili przystępne.Jakość100% kontroli!Jakość w firmie Miele stanowi najwyższy priorytet. Od koncepcji do gotowego urządzenia.

  Odkurzacze Miele są projektowane i wytworzone jedynie we własnych zakładach produkcyjnych. Pod koniec cyklu produkcyjnego każdy pojedynczy odkurzacz jest całościowo kontrolowany pod względem technologicznym.

  Rygorystyczne testy pozwalają osiągnąć nam nieszablonową jakość i odporność naszych towarów.Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowymBez konieczności schylania sięWe wszystkich odkurzaczach Miele można wygodnie zwinąć przewód za pomocą przycisku nożnego, dzięki czemu nie trzeba się schylać.

  Serie S6 i S8 są ponadto zaopatrzone w funkcję umożliwiającą zwinięcie całego kabla za jednym naciśnięciem przycisku.funkcjonalny system blokadyBezpieczne zamknięcie z kliknięciemSsawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują w słyszalny sposób.

  Połączenie w odkurzaczach jest mocne,równocześnie można je łatwo rozłączyć poprzez jedno naciśnięcie guzika, np. Aby podłączyć inne akcesoria ssące.Komfort obsługiWygodne odkurzanie? Tak – z Miele.Aby maksymalnie ułatwić pielęgnację podłogi, producent Miele opracowała mnóstwo przemyślanych rozwiązań.

  Sterowanie radiowe na uchwycie pozwala nie tylko bez schylania się włączać i wyłączać urządzenie,dodatkowo rozciągliwie regulować moc ssania odkurzacza przyciskami +/-. Bez uciążliwego schylania.Obustronny system parkowania do przechowywaniaWygoda dla prawo- i leworęcznychRura ssąca i wąż dają się pewnie zamocować na stojącym urządzeniu - po obu stronach.

  dzięki czemu odkurzacz można prosto transportować, oszczędnie przechowywać i wygodnie obsługiwać lewą albo prawą ręką.System SilenceCiche i relaksujące odkurzanieOptymalnie wyciszony silnik oraz zintegrowany tłumik sprawiają, że odkurzacze pracuj


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro podkreśla się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, ergonomiczną konstrukcją.

  Został wyekwipowany w opracowany poprzez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o szybkości 120 000 rpm, a dołączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć sporo przeróżnych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści choćby 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro udoskonalony silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną prędkością 120 000 rpm i gwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa umożliwia niezwykle efektywne działanie i precyzyjne odkurzanie.

  dzięki temu Dreame P10 Pro doskonale radzi sobie z minimalnymi i obszerniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co znaczne, możesz komfortowo przełączać się pomiędzy 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, że odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie ma akumulator o pojemności 2500 mAh i zagwarantuje nawet 60 minut ciągłej pracy. W razie zapotrzebowania możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, aby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — efektywnie odprowadza ciepło, dzięki czemu zapewnia stosowne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu albo oddzielnie.

  sporo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza wspaniale sprawdza się w trakcie zbierania obszerniejszych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w profilu litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W pakiecie znajdziesz także dyszę szczelinową 2w1, która skutecznie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest dodatkowo elektryczna minissawka — dokładnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i funkcjonalny kompozycja odkurzacza została precyzyjnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku użyć P10 Pro, by odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię w trakcie odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także ergonomiczny zarys uchwytu. Idealna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki czemu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz radować się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został wyekwipowany w ekran LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz i filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o wydajnym odkurzaniu, ale nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie zniewala surowym wzornictwem, a dzięki nowoczesnemu designowi dobrze wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza firma Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie pojemność akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg typ filtra EPA (APB03) Funkcje wyświetlacz LED, 3 tryby pracy, SmartCooling

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 9744

Philips FC 9744 Najniższa Cena Online

Philips FC 9744 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 9744
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o idealnym odkurzaniu z pomocą dużej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ perfekcyjne rezultaty w sytuacji każdego rodzaju podłogi.

  Opracowany z myślą o znakomitym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje niepokaźne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  drobna turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  wyjątkowa technologia Exclusive PowerCyclone 8 ekspresowo przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i produktywność, zapewniając perfekcyjne efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ pozwala na sprzątanie na 3 sposoby unikatowa nasadka TriActive+ delikatnie podwyższa włosie dywanu, aby mógł być on dokładnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają obfite cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli oraz ścian.

  Wysoka efektywność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, iż zbiera 100% kurzu na swojej trasie.

  Filtr antyalergiczny o skuteczności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air generuje idealne uszczelnienie i namierza 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach i innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujnik, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest w całości uszczelniony.

  nieskomplikowane opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni.

  minimalna, obrotowa turboszczotka do przystępnego usuwania włosów i kłaczków kurzu nieduża turboszczotka usuwa sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych dzianin. Idealnie nadaje się dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — zawsze pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nietrudny dostęp

  efektywność energetyczna A+

  Odkurzacz firmy Philips pozostał tworzony z myślą o uzyskaniu najwyższej produktywności przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa wydajności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  objętość pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika bardzo trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  mała turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka mała

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Led Parquet
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid LED Parquet Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyposażony w dwa rodzaje filtrów: filtr cyklonowy easyBox oraz filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model LED Parquet jest dedykowany osobom, które chcą nad wyraz skrupulatnie i równocześnie delikatnie dbać o parkiety i podłogi drewniane.

  Modele kolekcji cycloone hybrid dają niespotykany dotąd wybór sposobu odkurzania: szybkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu za pomocą filtra cyklonowego easyBox, a także staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu za pomocą filtra wodnego Aqua Fresh-Air-Box.

  Od teraz, jeżeli doceniasz mocne strony odkurzania za pomoca filtra wodnego, nie musisz mieć w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa seria odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easyBox Łatwość codziennego używania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest bardzo dokładne a opróżnianie pojemnika istotnie higieniczne.

  Pojemnik jest wyekwipowany w trzy komory na kurz: jedną na wielkie skażenia oraz dwie na niewiele znaczący pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana poprzez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na wielkie zanieczyszczenia jest przystępne nawet przy rutynowym odkurzaniu.

  niewielki, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na nieznaczny kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym niedużym pyłem i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox precyzyjne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najbardziej jest to możliwe. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on staranne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszelkie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  w dodatku otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Szczotka z oświetleniem LED Szczotka z przełącznikiem do odkurzania podłóg, a także dywanów. Jest ona dodatkowo zaopatrzona w oświetlenie LED, które umożliwia precyzyjne odkurzanie w zaciemnionym miejscach, np.

  pod łóżkami. Oświetlenie uruchamia się automatycznie w momencie, gdy czujnik jednocześnie namierza ruch oraz zmniejszoną jasność. Szczotka do parkietów rewelacyjnie przylega do parkietu w trakcie odkurzania.

  Nie tylko zbiera kurz i skażenia, lecz także jednocześnie pielęgnuje parkiet. Jest to możliwe dzięki jej specjalnej konstrukcji....


Jimmy H9 Flex

Jimmy H9 Flex Najniższa Cena Online

Jimmy H9 Flex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy H9 Flex
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy H9 Flex Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być przykrym obowiązkiem. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Jimmy H9 Flex prędko i wydajnie likwiduje brud, a dzięki użytecznej konstrukcji i zginanej rurze jest niezwykle komfortowy w użyciu.

  Jego silnik wyróżnia się mocą choćby 550 W, a wchodzące w skład zestawu akcesoria pozwolą skrupulatnie odkurzyć każdy zakamarek w Twoim domu. Urządzenie ma także zastosowany ekran LED, a także inteligentny czujnik kurzu.

  Imponująca sprawność Z Jimmy w mgnieniu oka pozbędziesz się brudu. Odkurzacz H9 Flex został zaopatrzony w bezszczotkowy silnik o wysokiej skuteczności, który pozwala radować się mocą czyszczącą na poziomie 200 AW.

  To oznacza,bez problemu radzi sobie z kurzem, okruchami i sierścią. Skutecznie eliminuje choćby skażenia ukryte w szczelinach w podłodze. Urządzenie wykorzystujezastrzeżoną technikę podwójnej filtracji cyklonicznej, dzięki której eliminuje do 99,9% znikomych cząsteczek brudu i zapobiega wtórnemu zanieczyszczeniu.

  Wytrzymały akumulator Nie obawiaj się konieczności przerywania sprzątania w celu naładowania odkurzacza. Jimmy H9 Flex został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, który zagwarantuje czas pracy do 55 minut, gdy używasz elektrycznej szczotki do podłóg albo nawet do 80 minut, jeśli ją zdemontujesz.

  załączony do zestawu uchwyt ścienny umożliwia wygodne ładowanie urządzenia w trakcie jego przechowywania. Co więcej, gdy akumulator zacznie się starzeć, możesz go odłączyć i wymienić – nie musisz kupować nowego odkurzacza!

  Kilka trybów pracy do wyboru teraz prosto przypasujesz działanie odkurzacza do swych potrzeb. Jimmy H9 Flex proponuje kilka trybów odkurzania do wyboru. Eco zapewnia najdłuższy czas pracy i świetnie sprawdza się na co dzień.

  Turbo i Max rewelacyjnie nadają się do usuwania trudniejszych, bardziej wymagających zanieczyszczeń. Przystępny jest na dodatek tryb Auto, w którym odkurzacz inteligentnie wykrywa typ podłogi i stopień jej zabrudzenia,automatycznie dostosować do niej odpowiednią siłę ssania.

  Inteligentne rozwiązania Ułatw sobie odkurzanie. Jimmy H9 Flex został wyposażony w wyświetlacz LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy takie jak poziom naładowania akumulatora i aktualny tryb.

  Urządzenie ma także inteligentny czujnik kurzu, który lokalizuje stopień zabrudzenia odkurzanej powierzchni. Gdy widoczny na ekranie pasek jest czerwony, to oznacza, iż jest ona niezwykle brudna, a gdy jest niebieski, to oznacza, iż jest czysta.

  Już nie musisz się zastanawiać, czy udało Ci się precyzyjnie odkurzyć dom! Zaprojektowany dla Twojej wygody Z H9 Flex sprzątanie staje się przyjemne. Odkurzacz podkreśla się bezprzewodową, funkcjonalną konstrukcją, dzięki której korzystanie z niego jest bardzo proste i komfortowe.

  Zginana rura pozwala komfortowo odkurzyć przestrzeń pod meblami, a szczotka do podłóg została wyposażona w 6 diod LED, które usprawniają sprzątanie ciemnych zakamarków – teraz żaden brud się przed Tobą nie ukryje!

  dodatkowo zbiornik na odpady odkurzacza ma pojemność 0,6 l i jest szczególnie prosty w opróżnianiu – wystarczy nacisnąć przycisk! Wymienne szczotki w pakiecie Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością.

  pakiet mieści także kilka wymiennych szczotek, które widocznie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka do mebli 2w1 wspaniale pasuje na przykład do czyszczenia blatów, a szczotka szczelinowa pozwala na odkurzanie wąskich przestrzeni i wgłębień w fotelach.

  za pomocą elektrycznej szczotki do materacy z łatwością pozbędziesz się kurzu z łóżka albo sofy, a miękka szczotka i elastyczny wąż pomogą Ci w sprzątaniu trudno przystępnych miejsc. W pakiecie Odkurzacz Zginana rura (metalowa) Elektryczna szczotka do podłóg Elektryczna szczotka do materacy elastyczny wąż Szczotka do mebli 2w1 Szczotka szczelinowa Miękka szczotka Łącznik Ładowarka Uchwyt do ładowania Akumulator Wałek do dywanów marka Jimmy Model H9 Flex Moc znamionowa (W) 600 Napięcie znamionowe (V) 28,8 Specyfikacja akumulatora 8 x 2.5 AH, 72 WH Czas pracy ręcznej (min) 13/25/80 Czas pracy ręcznej + elektrycznej głowicy podłogowej (min) 13/22/55 Czas ładowania (H) 4-5 Moc ssania (AW) 200 Ciśnienie ssania(Kpa) 25 Hałas (dBA) 82 Sposób zbierania pyłu Dwucyklonowy objętość pojemnika na pył (L) 0,6 ekran wyświetlacza LED detektor pyłu Tak typ wałka szczotkowego kombinacja miękkiego i twardego włosia rodzaj filtra wlotowego HEPA Wyjmowany akumulator Tak Głowica podłogowa zapobiegająca owijaniu się włosów Tak Podstawa do ładowania akumulatora Nie Sposób ładowania Uchwyt ścienny do ładowania

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szare do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends Najniższa Cena Online

Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Thomas
 • Pełna nazwa odkurzacza: Thomas Cycloon Hybrid Pet & Friends
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Thomas cycloone hybrid Pet&Friends Bezworkowy odkurzacz hybrydowy wyekwipowany w dwa typy filtrów: filtr cyklonowy easyBox i filtr wodny Aqua Fresh-Air-Box. Model Pet&Friends jest asygnowany właścicielom zwierząt domowych, poprzez co jest wyposażony w szereg niezbędnych szczotek do sprawnego usuwania sierści i wszelkiego typu zabrudzeń.

  Modele linii cycloone hybrid dają nieprzeciętny dotąd dobór sposobu odkurzania: prędkie, codzienne bez konieczności płukania zbiornika po każdym odkurzaniu przy pomocy filtra cyklonowego easyBox i staranne, połączone z jednoczesnym odświeżaniem i nawilżaniem powietrza w pomieszczeniu: za pomoca filtra wodnego Aqua Fresh-Air-box.

  Od teraz, jeżeli doceniasz atuty odkurzania za pomoca filtra wodnego nie musisz posiadać w domu drugiego urządzenia do prędkiego odkurzania! Wszystko to zapewni nowa linia odkurzaczy Thomas Cycloone Hybrid.

  Filtr cyklonowy easybox Łatwość codziennego wykorzystywania bez konieczności zamiany worków na kurz! Dzięki nowemu, opracowanemu w firmie THOMAS pojemnikowi easyBox odkurzanie jest stanowczo precyzyjne a opróżnianie pojemnika niezwykle higieniczne.

  Pojemnik jest wyposażony w trzy komory na kurz: jedną na duże zanieczyszczenia i dwie na niewiele znaczący pył. Separacja zanieczyszczeń jest dokonywana przez 12 filtrów cyklonowych. Opróżnianie pojemnika na pokaźne skażenia jest nietrudne choćby po powszednim odkurzaniu.

  niewiele znaczący, alergiczny pył nie wydostaje sie na zawnątrz, pozostając szczelnie zamknięty w specjalnych pojemnikach. Gdy potrzebujemy opróżnić komory na drobny kurz, nawet dopiero po dwóch, trzech miesiącach, wówczas do komór nalewamy wodę, całość płuczemy i wylewamy do kanalizacji.

  Bez kontaktu z alergicznym małym pyłm i kurzem. Filtr wodny Aqua-Fresh AirBox staranne odkurzanie i jednoczesne odświeżanie powietrza, a także zbieranie płynów? Tak, jak najszczególniej jest to osiągalne. Odkurzacze Thomas cycloone hybrid są wyekwipowane także w filtr wodny Aqua-Fresh AirBox.

  Umożliwa on dokładne odkurzanie połączone z nawilżaniem i jednoczesnym odświeżaniem powietrza w pomieszczeniu. Dzięki zaimplementowaniu systemu dysz nawilżających WetJet System wszlekie skażenia na wlocie do pojemnika filtra wodnego są zwilżane, dzieki czemu łatwiej wiążą się z wodą w pojemniku i nie wydostają się na zewnątrz.

  dodatkowo otrzymyjemy lekko nawilżone, odświeżone i oczyszczone powietrze w pomieszczeniu. Turboszczotka znakomicie likwiduje sierść z dywanów i wykładzin. Posiada ona uzupełniającą o funkcję wyłączenia wałka, dzieki temu może być użytkowana także jak konwencjonalna szczotka.

  Aby łatwo ją czyścić, ma zdejmowaną przednią osłonę która umożliwia bezproblemowy dostęp do wałka zbierającego sierść. Specjalna szczotka parkiet / dywan do usuwania sierści Szczotka opracowna specjalnie dla odkurzaczy Thomas dedykowanych właścicielom zwierząt.

  Jest zaopatrzona w przełącznik, który pozwala na jej wykorzystywanie z...


Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim kolorze. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania wydajne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszelkich 18V maszyn Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który nadaje się do wszelkich urządzeń domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych producenta Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - sprawne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę dobrą skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni mocne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie albo z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz pokaźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich potrzebujesz. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wykonane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak przystępne jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową sprawia, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,teraz możesz jeszcze swobodniej odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich stopniach - od podłogi aż po sufit. Rewelacyjny jeszcze w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, jeszcze meble tapicerowane, a choćby sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany oraz wykładziny. Unlimited prosto też zmienić w praktyczne urządzenie, które jest znakomite do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najistotniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy śladowym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie proste przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0MaksymalnyInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 1200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 1200 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 1200 zł,
 • odkurzacze domowe do 1200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 1200 zł, odkurzacz domowy do 1200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 1200 zł, ranking odkurzaczy domowych do 1200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *