Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 1000 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT, BWD 421 POW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA zezwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody i pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy i nowy, sprawny silnik. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m pokaźny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły potrzebujesz kilku różnorodnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean znaczny wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do dokładnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie pousuwasz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki szybko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę dużemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na drobne akcesoria zagwarantuje, że są one zawsze pod ręką. Jeśli podczas odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te śladowe ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i wygodne rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Pokaźny pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - rewelacyjny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  obfity pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki znacznemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza zamiana kompozycja odkurzacza zezwala na luźne rołożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, dodatkowo wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika skuteczność Specjalna turboszczotka umożliwiająca skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem śladowych przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: rozmiar L samoczynne zwijanie kabla szczególnie duże i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  duża ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów drobna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 śladowe akcesoria w schowku: minimalna szczotka, mała ssawka do tapicerki i śladowa ssawka szczelinowa


FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS Najniższa Cena Online

FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: FC6718/01 Aqua 5000 Odkurzacz bezprzewodowy PHILIPS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Philips Aqua5000 FC6718/01 prędkość. 3 w 1: odkurzacz, mop i odkurzacz ręczny Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 5000 pozwala na prędkie i precyzyjne odkurzanie, nawet trudno dostępnych miejsc.

  Jest wyposażony w nasadkę zasysającą 180° pozwalającą na skrupulatne zbieranie kurzu oraz unikatowy system do odkurzania i mycia. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 18 V, do 40 minut działania 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny pojemność pojemnika na kurz: 0,4 l pojemność zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 l parametry konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Waga towaru: 2.1 Poziom głośności: 80 dB Czas pracy: 40 min namierza do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o dokładnym i efektywnym wychwytywaniu do 98% kurzu i brudu przy każdym ruchu, niezależnie od typu podłogi, choćby w trudno przystępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dopasowane do rozmaitych typów podłogi i skażeń Dwa ustawienia szybkości przypasowane do różnych typów podłogi i zanieczyszczeń. System do odkurzania, mycia i odkurzania ręcznego likwidujący do 99% bakterii wyjątkowy system odkurzania i mycia pozwala polikwidować choćby 99% bakterii za jednym razem.

  Kontrolowane uwalnianie wody utrzymuje adekwatną wilgotność na wszelkich twardych powierzchniach podczas czyszczenia. Wkładki z mikrofibry można myć ręcznie lub w pralce. Do wielu rodzajów skażeń, w tym AquaBoost do trudniejszych zabrudzeń Tryb AquaBoost zezwala na szybsze czyszczenie trudniejszych zabrudzeń.

  Akumulatory litowo-jonowe 18 V umożliwiają sprzątanie przez 40 minut Dzięki produktywnym akumulatorom litowo-jonowym 18 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są bardzo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest zawsze pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Prędkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest sprężysty i z łatwością nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co umożliwia utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o pokaźnej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, by zapewniać dużą szybkość, produktywną pracę i skrupulatne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką skuteczność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki temu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  poręczna konstrukcja pojemnika na kurz zapobiega powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie wywołując powstawania kłębów kurzu.

  Zmywalny filtr gwarantuje wysoką skuteczność na dłużej* System filtrów wychwytuje do 99% pyłków i zarodników pleśni, a następnie zwraca czyste powietrze do silnika, zapewniając silny przepływ powietrza i długookresowe działanie.

  SPECYFIKACJA technologicznA: jednostajny rozwój Opakowanie: > 90% materiału z odzysku Nasadki i akcesoria Akcesoria w zestawie: Zasilacz sieciowy, Szczelinówka, Wkładka z mikrofibry, Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie, Zbiornik na wodę typowa nasadka: Odkurzanie i mycie Dodatkowa nasadka: Nasadka zasysająca 180° Filtry objętość pojemnika na kurz: 0,4 Filtr silnika: Zmywalny filtr* praktyczność Uchwyt: Góra strony objętość zbiornika czystej wody (maks.): 0.28 Detergenty, których można użyć: przezroczysty detergent lub sama woda wariant kółek: Gumowe Projekt atrybuty konstrukcyjne: 3 w 1 Kolor: Ciemnogranatowy Masa i rozmiary Waga towaru: 2.1 skuteczność Typy akumulatorów: Litowo-jonowy Poziom głośności: 80 dB Napięcie baterii: 18 V Czas ładowania: 5 h Czas pracy: 40 min Czas działania (w trybie turbo): 22 min Nadmuch (maks.): Do 800 Powierzchnia, którą można wyczyścić na 1 zbiorniku: 60 m kwadratowych


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim odcieniu. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy znikomym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania skuteczne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich maszyn domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych producenta Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz wyraźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu postępowemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich Ci potrzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 produkowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Idealny dodatkowo w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Unlimited łatwo też zmienić w poręczne urządzenie, które jest nadzwyczajne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technologicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najmocniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy niewielkim wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Webber. Ranking TOP10 modeli

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) Najniższa Cena Online

Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips performer silent fc8784/09 (8710103860549)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość przewodu:9 m;Dominujący kolor:czerwony;Etykieta energetyczna:klasy A+++ - D;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:automatyczne zwijanie kabla, wskaźnik zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;Klasa energetyczna:A+;Klasa reemisji kurzu:A;Klasa efektywności odkurzania dywanów:B;Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych:A;Kolor:czarno-czerwony;Maksymalny czas pracy:0;Moc wejściowa:650 W;Model worka:s-bag;Napięcie akumulatora:0;Nazwa filtra:microfiltr;pojemność worka/pojemnika:4 litry;Poziom hałasu:66 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Roczne zużycie energii:21,5 kWh;typ worka:papierowy;Rury:metalowe-teleskopowe;Szczotka w wyposażeniu:szczotka do parkietów, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active;typ filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:klasyczny;wymiary - głębokość:47 cm;rozmiary - szerokość:32 cm;rozmiary - wysokość:28 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, mini turboszczotka, rura teleskopowa, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka Tri-Active, szczotka do parkietów, wąż ssący;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:230-240 V 50/60 Hz...


Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) Najniższa Cena Online

Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips odkurzacz bezprzewodowy speedpro fc6724/01 (8710103886808)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Philips FC 6724/01 SpeedPro szybkość i staranne odkurzanie nawet trudno przystępnych miejsc. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Nasadka zasysająca 180° 21,6 V, do 40 minut działania 2 w 1: odkurzacz i odkurzacz ręczny Gumowe kółka odcień Granatowo-pomarańczowy Czas ładowania 5 godzin Uchwyt do przenoszenia Zmywalny filtr silnika Nasadka zasysająca 180° pozwala na skuteczne i dokładne zbieranie kurzu Nasadka zasysająca 180° została zaprojektowana z myślą o sprawnym i dokładnym zbieraniu kurzu i brudu ze wszelkich typów podłóg, nawet w trudno dostępnych miejscach.

  Dwa ustawienia szybkości dobrane do zróżnicowanych typów podłogi i zanieczyszczeń Dwa ustawienia prędkości dobrane do najróżniejszych typów podłogi i zanieczyszczeń. Akumulatory litowo-jonowe 21,6 V zezwalają na sprzątanie przez 40 minut Dzięki efektywnym akumulatorom litowo-jonowym 21,6 V jedno ładowanie wystarcza na 40 minut pracy w trybie normalnym i 20 minut w trybie Turbo.

  Odkurzacz ręczny, zintegrowana szczelinówka i szczotka Akcesoria są wyjątkowo proste w użyciu — starczy jedno kliknięcie. Dzięki odłączanemu odkurzaczowi ręcznemu SpeedPro to dwa urządzenia w jednym.

  Szczotka i szczelinówka jest zintegrowana z rurą, więc jest za każdym razem pod ręką, umożliwiając czyszczenie sufitów i półek. Szybkie dotarcie do trudno przystępnych zakamarków, także przestrzeni pod niskimi meblami Odkurzacz SpeedPro jest elastyczny i prosto nim manewrować.

  Pojemnik na kurz znajduje się na górze urządzenia, co zezwala na utrzymywanie mniejszego kąta w stosunku do podłogi, a nawet odkurzanie w zupełnie płaskiej pozycji, żeby dotrzeć do przestrzeni pod niskimi meblami.

  użyteczna budowa pojemnika na kurz uniemożliwia powstawaniu kłębów kurzu podczas opróżniania Odkurzacz jest wyposażony w pojemnik na kurz, który można łatwo wyjmować i opróżniać w higieniczny sposób, nie powodując powstawania kłębów kurzu.

  Silnik PowerBlade opracowany z myślą o wielkiej szybkości Silnik PowerBlade został opracowany, żeby zapewniać dużą prędkość, wydajną pracę i staranne zbieranie skażeń na poziomie nasadki. Technika PowerCyclone 7 utrzymuje wysoką efektywność na dłużej technika PowerCyclone 7 natychmiastowo oddziela kurz od powietrza, dzięki czemu moc ssania pozostaje wysoka na dłużej.

  Zmywalny filtr zapewnia dużą prędkość na dłużej System filtracji sprawia, iż do silnika trafia wyłącznie czyste powietrze, tym samym zapewniając dużą szybkość powietrza i wysoką skuteczność poprzez dłuższy czas.

  dane technicznE: Nadmuch (maks.): do 800 l/min typ baterii/akumulatora Li-Ion Napięcie baterii: 21,6 V Czas ładowania: 5 godzin Czas pracy: 40 minut Czas działania (w trybie turbo): 20 minut Poziom głośności: 80 dB Uchwyt do przenoszenia: Góra typ kółek: Gumowe Stylistyka: 2 w 1 kolor Ciemnogranatowy pojemność pojemnika na kurz: 0,4 L Filtr silnika: Zmywalny filtr charakterystyczna nasadka Nasadka zasysająca 180° Akcesoria w zestawie Zasilacz sieciowy, Szczelinówka Zintegrowana szczotka, Stacja dokująca montowana na ścianie Waga produktu: 2,48 kg Opakowanie > 90% materiału z odzysku


Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips Najniższa Cena Online

Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz podłogowy powerpro expert fc9744/09 zielony marki Philips
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Model Philips PowerPro Expert opracowano z myślą o rewelacyjnym odkurzaniu z pomocą obfitej mocy ssania.
  technologia PowerCyclone 8 i nasadka TriActive+ wspaniałe rezultaty w sytuacji każdego typu podłogi.

  Opracowany z myślą o wspaniałym zbieraniu kurzu*

  Zatrzymuje drobne drobinki kurzu dzięki funkcji Allergy Lock

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nasadka TriActive+
  Turboszczotka
  nieznaczna turboszczotka

  technika PowerCyclone 8 oddziela kurz od powietrza
  nieszablonowa technologia Exclusive PowerCyclone 8 błyskawicznie przyspiesza ruch powietrza w komorze cyklonicznej, by oddzielić kurz.
  Silny ruch wirowy maksymalizuje przepływ powietrza i wydajność, gwarantując wyśmienite efekty odkurzania.

  Nasadka TriActive+ pozwala na sprzątanie na 3 sposoby wyjątkowa nasadka TriActive+ subtelnie podciąga włosie dywanu, by mógł być on precyzyjnie odkurzony.

  Kanały powietrzne z przodu wsysają wielkie cząsteczki, a dwie szczotki boczne zbierają kurz wzdłuż mebli i ścian.

  Wysoka wydajność odkurzania twardych podłóg Ten odkurzacz uzyskał ocenę klasy A w zakresie odkurzania twardych podłóg. Oznacza to, że zbiera 100% kurzu na swej trasie.

  Filtr antyalergiczny o produktywności filtracji 99,95% Filtr powietrza Clean Air formuje wspaniałe uszczelnienie i namierza 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu —
  w tym pyłki, sierść, roztocza — z myślą o alergikach, a także innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.

  Funkcja Allergy Lock zatrzymuje kurz w urządzeniu System Allergy Lock wykorzystuje czujka, który przed rozpoczęciem korzystania z urządzenia sprawdza, czy pojemnik na kurz jest całkowicie uszczelniony.

  przystępne opróżnianie jedną ręką z kontrolą nad kurzem

  Pojemnik można opróżnić jedną ręką dzięki nieszablonowemu kształtowi i przygładzonej powierzchni.

  niewielka, obrotowa turboszczotka do łatwego usuwania włosów i kłaczków kurzu niewielka turboszczotka eliminuje sierść, kłaczki i kurz z kanap, poduszek i innych tkanin. Wyśmienicie pasuje dla posiadaczy zwierząt.

  Akcesoria przechowywane w urządzeniu — za każdym razem pod ręką

  Miękka szczotka zintegrowana z uchwytem nietrudny dostęp

  produktywność energetyczna A+

  Odkurzacz marki Philips pozostał produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej sprawności przy zachowaniu klasy produktywności energetycznej A+.

  Zasięg działania 10 m

  Klasa produktywności energetycznej A+
  Nadmuch (maks.) 41 l/s
  Moc wejściowa (maks.) 650 W
  Poziom głośności 76 dB
  Klasa wydajności odkurzania dywanów C
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa produktywności odkurzania podłóg twardych A

  Filtracja

  pojemność pojemnika na kurz 2 L
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika wyjątkowo trwały, zmywalny filtr

  Schowek na akcesoria Zintegrowany
  Dodatkowa nasadka

  niewiele znacząca turboszczotka
  Nasadka CarpetClean
  Nasadka do twardych powierzchni

  typowa nasadka Nasadka TriActive+
  Akcesoria w zestawie

  Szczelinówka
  Zintegrowana szczotka
  Nasadka nieduża
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Raven. Ranking TOP10 modeli

Zelmer Odkurzacz pionowy zsvc925f karol

Zelmer Odkurzacz pionowy zsvc925f karol Najniższa Cena Online

Zelmer Odkurzacz pionowy zsvc925f karol - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Zelmer
 • Pełna nazwa odkurzacza: Zelmer Odkurzacz pionowy zsvc925f karol
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Zelmer ZSVC925F Karol 25.9V 0,8l Nasz odkurzacz ZSVC925F Karol niezwykle wydajny i wytrzymały silnik bezszczotkowy Digital Power. Jego wymienny akumulator pozwoli Ci na 30 min ciągłego odkurzania. Zaawansowany 4-stopniowy system filtracji zadba o zdrowie Twoje i Twoich najbliższych. Składana rura (technologia Flex4U) pozwoli Ci odkurzyć pod meblami bez konieczności przestawiania ich. Dzięki elektroszczotce z oświetleniem LED dostrzeżesz choćby najmniejsze odrobiny kurzu. Sprzątanie nigdy nie było tak wygodne i proste! NAJWAŻNIEJSZE właściwości Napięcie: 25.9 V wariant silnika: BLDC Maksymalny czas pracy: do 30 minut Czas ładowania: 240 min pojemność zbiornika: 0,8 l liczba prędkości pracy: 2 Technologie: Cyklonowa Teleskopowa rura: Nie wariant filtra: HEPA, 4-stopniowy system filtracji Oświetlenie LED: Tak Elektroszczotka: Tak Szczotka szczelinowa: Tak Ssawka 2 w 1: Tak wbudowany odkurzacz ręczny: Tak Możliwość konstrukcji na ścianie: Tak Funkcje dopełniające: Składana rura, Wymienna bateria technika Flex4U Dzięki technologii Flex4U możesz zapomnieć o schylaniu się podczas odkurzania. Nowoczesna rura składa się mniej więcej w połowie, co usprawnia odkurzanie podłóg pod meblami czy w innych trudno przystępnych zakamarkach. Prędko docenisz to proste, a jakże ergonomiczne rozwiązanie. Silnik bezszczotkowy Digital Power Digital Power to trwały i bezawaryjny silnik bezszczotkowy cechujący się wysoką mocą gwarantującą produktywne działanie na każdej powierzchni. Zapewnia bardzo dużą moc ssania, utrzymującą się na stale wysokim poziomie, dzięki czemu z łatwością pousuwasz wszelkie, nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia. Dodatkowo, bateria w odkurzaczu Karol jest wyjmowana, dzięki czemu w każdej chwili możesz ją wymienić i tym samym wydłużyć czas pracy odkurzacza. 4 – stopniowy system filtracji Honey Hepa System filtracji zaimplementowany w odkurzaczu Zelmer Karol to odpowiedź na potrzeby najistotniej wymagających użytkowników. Filtracja jest 4-stopniowa i gwarantuje wyłapanie choćby najmniejszych cząsteczek takich jak kurz i alergeny. Zanieczyszczenia trafiają do pojemnika, gdzie są oddzielane przez cyklonowy ruch powietrza, a następnie wstępnie odfiltrowane w metalowym filtrze o strukturze plastra miodu, gwarantującej dużą skrupulatność. Następne etapy filtracji to dwa filtry HEPA, które wyłapują mniejsze zanieczyszczenia i sprawiają, iż powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste. Dostrzeżesz choćby najdrobniejszy kurz Elektroszczotka odkurzacza Karol wbudowane oświetlenie LED, które jest wyjątkowo produktywne i upraszcza codzienne odkurzanie. Jasne światło o specjalnie dobranej barwie pomoże zobaczyć najmniejsze drobiny kurzu, więc nic już nie przeoczysz. Postaw na wielofunkcyjność Odkurzacz ZSVC925F Karol może także pełnić rolę wygodnego odkurzacza ręcznego. W zestawie z urządzeniem odnajdziesz potrzebne akcesoria – ssawkę szczelinową (którą wyczyścisz np. Zagłębienia kanapy) i ssawkę 2 w 1, która pozwoli Ci na utrzymanie czystości w domu a nawet w samochodzie. Wygodne przechowywanie załączony do zestawu uchwyt naścienny pozwoli na łatwe i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Zamontowany na ścianie będzie gotowy do użycia wraz ze wszystkimi szczotkami. ZSVC925F Karol będzie zawsze pod ręką!

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522)

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522) Najniższa Cena Online

Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips Odkurzacz podłogowy performer active fc8578/09 czarny (8710103762522)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  technika AirflowMax
  Nasadka TriActive+
  Nasadka do twardych podłóg
  Animal

  Odkurzacz workowy z technologią AirflowMax
  Nowy odkurzacz Philips Performer Active zapewnia maksymalną efektywność i higieniczne eliminowanie kurzu.
  technika AirflowMax rozszerza moc ssania na dłużej*, a nasadka TriActive skutecznie likwiduje kurz
  niezależnie od rodzaju podłogi.

  Ten odkurzacz pozostał produkowany z myślą o uzyskaniu najwyższej efektywności
  przy zachowaniu klasy efektywności energetycznej A.

  rewolucyjna technika AirflowMax zapewnia dużą moc ssania

  nieszablonowa technika AirflowMax utrzymuje dużą moc ssania przez dłuższy czas*,
  co pozwala na zastosowanie worka do samego końca.
  technologia skupia się na optymalizacji trzech kluczowych elementów:
  1) unikatowy żebrowany profil w środku komory na kurz maksymalizuje przepływ powietrza w worku na kurz i pozwala na użycie całej powierzchni worka.
  2) pojemność specjalnie zaprojektowanej komory na kurz zezwala na pełne i równomierne rozłożenie worka.
  3) Wysokiej jakości niezatykające się struktury włókien w worku na kurz pochłaniają zabrudzenia bez zatykania porów, co pozwala uniknąć redukcji mocy ssania.

  Nowa nasadka TriActive+ 3 w 1 zbiera niepokaźne i pokaźne cząsteczki kurzu
  Nasadka TriActive+ zezwala na wyczyszczenie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby:
  1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej stopy subtelnie „otwiera" dywan w celu starannego usunięcia kurzu.
  2) Wysysa spore cząsteczki przez wielki otwór z przodu.
  3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian przy pomocy dwóch szczotek bocznych.

  Klasa A produktywności odkurzania twardych podłóg
  Ten produkt osiąga najwyższą klasę efektywności odkurzania twardych podłóg. Zbiera 100% kurzu!

  Zintegrowana szczotka dla maksymalnej wygody
  Odkurzacz jest zaopatrzony w zintegrowane akcesoria, więc nie trzeba nosić dodatkowych komponentów w trakcie sprzątania.
  Miękka szczotka do odkurzania jest komfortowo zintegrowana z uchwytem urządzenia i jest zawsze pod ręką.

  Łączenia ActiveLock umożliwiają łatwe dobranie do każdego zadania
  Łączenia ActiveLock zezwalają na łatwy montaż i demontaż przeróżnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej w trakcie sprzątania

  Miękki zderzak umożliwiający przystępne przesuwanie wzdłuż mebli i ścian
  Miękki zderzak chroni meble i zapobiega uszkodzeniom, które mogą powstać w razie przypadkowego uderzeniaw mebel lub ścianę.
  zapobiega także utknięcie urządzenia na krawędziach, usprawniając w ten sposób szybsze poruszanie.

  Filtr antyalergiczny wyłapuje ponad 99,9% niepokaźnych cząsteczek kurzu
  wyprodukowany z myślą o zaspokajaniu unikalnych potrzeb alergików, a także innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

  Worek s-bag Classic Long Performance wytrzymuje do 50% dłużej
  Ten nowy plastikowy worek producenta Philips pozostał opracowany w celu zapewnienia długookresowej produktywności odkurzacza, tj. Wysokiego poziomu sprawności, a także maksymalnej filtracji — aż do momentu, gdy worek będzie pełny i gotowy do utylizacji.

  Dłuższe sprzątanie bez opróżniania dzięki objętości 4 l
  Specjalnie zaprojektowana komora na kurz o obszerności 4 l pozwala na trafne wykorzystanie worka na kurz,
  dzięki czemu można sprzątać dłużej.

  towar przetestowany poprzez ECARF pod kątem jakości przychylnej alergikom
  Ten odkurzacz otrzymał znak jakości Europejskiego Centrum Badań nad Alergiami (ECARF)
  jako przychylny osobom cierpiącym na alergie.
  Powietrze wylotowe jest oczyszczane z 99,9% alergenów pochodzących z sierści psów i kotów,
  a także z roztoczy i pyłków, stwarzając w domu atmosferę przychylną alergikom.

  Charakterystyka
  Zasięg działania 9 m
  Klasa skuteczności odkurzania dywanów D
  Klasa reemisji kurzu A
  Klasa wydajności energetycznej A

  Nadmuch (maks.) 32,17 l/s
  Moc wejściowa (IEC) 650 W
  Poziom głośności 79 dB
  Podciśnienie (maks.) 17,5 kPa

  Filtracja
  wariant worka na kurz s-bag Classic Long Performance
  pojemność pojemnika na kurz 4 l
  Filtr wylotowy Filtr antyalergiczny
  Filtr silnika Mikrofiltr

  parametry użytkowe
  Zasięg działania 9 m
  Uchwyt do przenoszenia Przód
  Długość przewodu 6 m
  rodzaj rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
  typ kółek Gumowe
  Łączenie rury ActiveLock
  Regulacja mocy Pokrętło

  odcień czarny

  Nasadki i akcesoria
  Akcesoria w pakiecie

  • Szczelinówka
  • Zintegrowana szczotka

  Dodatkowa nasadka Nasadka do twardych powierzchni

  standardowa nasadka
  Nasadka TriActive+

  rozmiary artykułu (D x S x W) 447 x 304 x 234 mm
  Waga towaru 5,2 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe TCL. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy Philips Seria Aqua 3000 XC3131/01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Philips seria Aqua 3000 XC3131/01 eliminuje więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Z bezprzewodowym odkurzaczem Aqua 3000 producenta Philips starczy jedno sprzątanie,dokładnie wyczyścić podłogi. Nasadka z diodami LED pozwala uwidocznić ukryty kurz i brud, który następnie jest efektywnie usuwany dzięki technice PowerCyclone 8. Dołączany moduł Aqua umożliwia jednoczesne odkurzenie i umycie podłóg. Aż 60 minut pracy na jednym ładowaniu¹ ułatwia sprzątanie domu. NAJWAŻNIEJSZE cechy Odkurza i myje jednocześnie Nasadka z podświetleniem LED technologia PowerCyclone 8 Wymienny akumulator litowo-jonowy 3-stopniowa filtracja Czas pracy: do 60 minut Czas pracy (Turbo): do 15 min. PowerCyclone 8 usuwa więcej kurzu przy mniejszym zużyciu baterii Nasza technologia PowerCyclone 8 to genialne połączenie produktywności zużycia baterii i efektywności sprzątania. Została zaprojektowana po to, aby zbierać maksymalną ilość kurzu (aż do 99%) i działać nieustannie przez 60 minut pracy w trybie normalnym1 i 15 minut pracy z najwyższą mocą². Nasadka z podświetleniem LED uwidacznia ukryty kurz i ułatwia sprzątanie Dzięki nasadce z podświetleniem LED żaden ruch nie pójdzie na marne. Diody LED ustawione pod odpowiednim kątem pozwalają dostrzec drobinki kurzu niewidoczne gołym okiem, dzięki czemu wiesz, które miejsca wymagają sprzątania. Długi czas pracy na pełnym naładowaniu — do 60 minut¹ Sprzątanie całego domu za jednym razem dzięki produktywnemu akumulatorowi 25.2 V, zapewniającemu aż do 60 min pracy w trybie normalnym¹ lub 15 min w trybie turbo². Dokładna nasadka LED umożliwia czyszczenie przestrzeni w odległości nawet 1 mm przy ścianie Usuwaj kurz i brud z trudno przystępnych miejsc przy użyciu naszej dokładnej nasadki z podświetleniem LED. Przemyślana konstrukcja pozwala pozbywać się kłopotliwych do sprzątnięcia drobinek kurzu przy ścianach i listwach. 3-stopniowy system filtracji sprawnie wykrywa kurz Aż 99,9% niepokaźnego kurzu i brudu nie wydostanie się na zewnątrz dzięki trzem sprawnym etapom filtracji. Po usunięciu nieczystości z podłogi pozostaną one zamknięte wewnątrz odkurzacza. Silnik cyfrowy zapewnia wytrzymałość Nasz silnik cyfrowy gwarantuje solidność i odpowiednią moc odkurzacza bezprzewodowego. Wymienny akumulator 25.2 V zezwala na dłuższe sprzątanie Chcesz sprzątnąć obszerniejszą powierzchnię bez konieczności ładowania akumulatora? Akumulator można wyjąć i wymienić na już naładowany, dzięki temu wystarczy krótka chwila, aby kontynuować sprzątanie3. Odłączany odkurzacz ręczny może być za każdym razem pod ręką Odkurzacz bezprzewodowy kolekcji 3000 producenta Philips może być użytkowany jako odkurzacz ręczny, co ułatwia sprzątanie przeróżnych rodzajów powierzchni (np. Blatu stołu, kanap czy samochodu), ¹ W trybie Eco, dla odkurzacza ręcznego. ² W trybie Turbo, tylko jako urządzenie ręczne. ³ Drugi akumulator sprzedawany oddzielnie (XV1633). SPECYFIKACJA technologicznA Nasadki i akcesoria standardowa nasadka: Nasadka z podświetleniem LED Akcesoria w pakiecie: Moduł Aqua Projekt Kolor: Bladoniebieski Waga i rozmiary rozmiary opakowania (szer. × wys. × dł.): 37,9 × 73,2 × 13,4 cm Masa w trybie ręcznym: Około 1,5 kg produktywność wariant baterii/akumulatora: Wymienny akumulator litowo-jonowy Czas ładowania: 5 godzin Poziom głośności: <80 dB Napięcie baterii: 25,2 V Czas pracy: Do 60 minut Czas pracy (Turbo): Do 15 min Filtracja System filtracji: 3-stopniowa filtracja

Aeno Odkurzacz pionowy asc3 (5291485010942)

Aeno Odkurzacz pionowy asc3 (5291485010942) Najniższa Cena Online

Aeno Odkurzacz pionowy asc3 (5291485010942) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: AENO
 • Pełna nazwa odkurzacza: Aeno Odkurzacz pionowy asc3 (5291485010942)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy AENO ASC3 Turboszczotka LED 0,5l Odkurzacz pionowy Aeno SC3 to symbol bezprzewodowego komfortu. Dzięki niemu możesz zapomnieć o uciążliwych przewodach zasilających i giętkich rurach. Zaskakująco lekka budowa ważąca jedynie 1,4 kg oraz funkcjonalnie zaprojektowany uchwyt sprawiają, iż dotarcie do nawet najtrudniejszych zakamarków staje się proste i przyjemne. Sprzątanie pod meblami przestaje być wyzwaniem, a Twój dom olśniewa czystością. NAJWAŻNIEJSZE parametry: Pojemnik na kurz: 500 ml Czas pracy: do 45 min Moc ssania: 28 000 Ра Filtr: Mikrofiltr z możliwością mycia Poziom hałasu: 60 dB Czas ładowania: 4 h objętość akumulatora: 2000 mAh Siła ssania: 110 W technika uniemożliwiania owijaniu się włosów: Tak wyświetlacz cyfrowy: lampka kontrolna pokazuje poziom naładowania i wybrany tryb Zawartość opakowania: Aluminiowa rura przedłużająca, podświetlana diodami LED turboszczotka, szczotka okrągła, szczotka szczelinowa, śruby montażowe i podkładki samoprzylepne, uchwyt ścienny / ładowarka Kompatybilne akcesoria: ASCF3 (filtr) wymiary: 230 x 218 x 1060 mm Waga: 1.4 kg Turboszczotka z podświetleniem LED W bezprzewodowym odkurzaczu Aeno SC3 turboszczotka pozwala uzyskać genialne efekty sprzątania, niezależnie od rodzaju podłoża. Odkurzy każdą powierzchnię podłogi – zarówno twardą – płytki, panele, deski, jak i miękką, na przykład dywan czy wykładzinę. Elektroszczotka w Aeno SC3 ma własny, oddzielny silnik elektryczny, który napędza specjalny wałek. Ten pod wpływem ruchu zbiera kurz, sierść zwierząt i małe skażenia. Taka budowa sprawia, iż turboszczotka wspaniale przylega do czyszczonej powierzchni i jest wydajniejsza niżeli zwykła szczotka i pozwala czyścić nawet dywany z długim włosiem. Turboszczotka w naszym odkurzaczu Aeno SC3 wyposażona jest także w podświetlenie LED, z którym dostrzeżesz nawet ukryty kurz. Nie Ci potrzeba włączać dodatkowego oświetlenia,starannie widzieć czy sprzątałeś już za sofą czy jeszcze nie. Bezproblemowe eliminowanie włosów Długie włosy i sierść zwierząt nie będą już problemem. Odkurzacz Aeno SC3 został zaopatrzony w system uniemożliwiający nawijaniu włosów na komponenty czyszczące. Specjalna wkładka z ostrzami przecina splątane włosy, polepszając siłę ssania i wydajność odkurzania. Twoje sprzątanie stanie się znacznie łatwiejsze. Zmywalny filtr MIF Czystość Twojego odkurzacza to klucz do efektywnego sprzątania. Dzięki zmywalnemu filtrowi MIF możesz prosto utrzymać odkurzacz w świetnej formie. Po prostu zdejmij filtr i opłucz go pod bieżącą wodą. Unikaj używania tworzyw ściernych - wystarczy delikatne płukanie. Pamiętaj o skrupulatnym wysuszeniu filtra przed ponownym umieszczeniem go w odkurzaczu. Mobilność, Higiena i produktywność Odkurzacz Aeno SC3 to mobilność w pełnym tego słowa znaczeniu. Mobilny pojemnik o obszerności 500 ml, ładowanie na 55 minut i stacja ładująca montowana na ścianie to tylko niektóre z jego zalet. Wyjątkowo skuteczny silnik o mocy 250 W w połączeniu z siłą ssania 25 000 Pa zagwarantuje rewelacyjne rezultaty na każdej powierzchni.i higiena Oszczędność przestrzeni w Twoim domu Oszczędność miejsca to priorytet dla wielu osób, zwłaszcza dla tych mieszkających w blokach. Odkurzacz Bezprzewodowy Aeno SC3 proponuje rozwiązanie, które nieprzeciętnie odpowiada tym potrzebom. Nasza postępowa stacja ładująca to 2 w 1 – miejsce do ładowania oraz system pionowego przechowywania. Dzisiaj możesz przechowywać swój odkurzacz i akcesoria w jednym miejscu, zawsze gotowe do użycia. Solidna moc sprzątania Silnik o mocy 250 W w połączeniu z imponującą siłą ssania 25 000 Pa sprawiają, że nasz odkurzacz Aeno SC3 to prawdziwy siłacz w sprzątaniu. Bez względu na wariant podłogi - od twardych desek i paneli, po miękkie dywany i wykładziny - produktywność sprzątania nigdy nie była większa. Dom, Biuro, Samochód – Sprzątaj wszytko bezprzewodowo Odkurzacz Bezworkowy Aeno SC3 to nie tylko rozwiązanie dla domu. Teraz możesz radować się bezprzewodowym sprzątaniem także w biurze, samochodzie czy w trudnodostępnych miejscach. Dzięki szerokiemu zestawowi akcesoriów, takich jak elektryczna turboszczotka z oświetleniem, kolista szczotka z włosiem do czyszczenia mebli i tapicerki, i szczotka szczelinowa do dokładnego sprzątania trudno dostępnych zakamarków, Twoje sprzątanie będzie bardziej wszechstronne niżeli kiedykolwiek wcześniej. Dopełniające akcesoria dla pełnej funkcjonalności Odkurzacz Aeno SC3 to także dostęp do dodatkowych akcesoriów, które możesz przystosować do swych potrzeb. Wymienne filtry ASCF3 MIF przystępne na zamówienie pomagają w utrzymaniu odkurzacza w stosownej kondycji, zapewniając długotrwałą skuteczność.


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 1000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 1000 zł, odkurzacz domowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *