Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 1000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

iRobot Roomba Combo

iRobot Roomba Combo Najniższa Cena Online

iRobot Roomba Combo - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: iRobot
 • Pełna nazwa odkurzacza: iRobot Roomba Combo
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  iRobot Roomba Combo samoczynny odkurzacz z funkcją mopa

  Pierwszy robot sprzątający z funkcja odkurzania i mycia w trakcie jednego przejazdu producenta iRobot. Model Combo jest jeszcze pierwszym modelem tego producenta w którym zostały zastosowane dwie szczotki boczne odpowiadające za czyszczenie krawędzi i rogów ścian, a także za wygarnianie zanieczyszczeń z trudnodostępnych zakamarków.


  Odkurzanie i mycie w trakcie jednego przejazdu

  iRobot Roomba Combo oferuje dwie funkcje sprzątania w postaci samoczynnego odkurzania oraz odkurzania i mopowania na wilgotno twardych powierzchni w trakcie jednego przejazdu.


  automatyczne odkurzanie

  iRobot Roomba Combo usuwa kurz, brud, piasek i innego typu zanieczyszczenia przy użyciu szczotki głównej w kształcie litery V wspieranej silnikiem kreującym siłę ssącą, transportując zanieczyszczania do pojemnika na brud o wielkości 0,4l. W pojemniku odnajdziemy na dodatek filtr odpowiedzialny za czystość powietrza. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość dopasowania do własnych potrzeb 1 z 2 poziomów zasysania.


  Funkcja hybrydowa ( 2w1 )

  Jest to nic innego, jak odkurzanie i mopowanie w trakcie jednego przejazdu robota sprzątającego. Żeby uzyskać tę funkcję, do samoczynnego odkurzacza iRobot Roomba Combo od spodu należy podłączyć akcesorium w postaci plastikowej głowicy przemywającej, która znajduje się w zestawie urządzenia. Przed podłączeniem do robota danego elementu, na rzepy do niego przyczepiamy nakładkę z mikrofibry o specjalnej strukturze, która zwilżana jest wodą z pojemnika na ciecz za pośrednictwem elektronicznej pompki.


  Zbiornik na wodę

  spory zbiornik na wodę o pojemności 300ml umieszczony jest w konstrukcji urządzenia. Pozwala na wygodną i długa pracę robota sprzątającego bez konieczności częstego dobierania wody. Elektroniczna pompka kontroluje przepływ wody i utrzymuje nawilżenie całej nakładki czyszczącej podczas sprzątania. Za pośrednictwem aplikacji mobilnej iRobot HOME mamy możliwość przypasowania do własnych potrzeb 1 z 3 poziomów nawilżania mikrofibry.


  Porusza się systematycznie

  iRobot Roomba Combo, dzięki wyposażeniu w czujniki kierunku ruchu, porusza się systematycznie w równych liniach. W połączeniu z jego niskim profilem 7,9cm, robot sprzątający dociera w większości zakamarków Naszych domów i daje wysoki efekt posprzątania powierzchni. Urządzenie po skończonej pracy automatycznie wrócić na stacje dokującą w celu naładowania się, aby być gotów do kolejnego zadania. Robot sprzątający, może luźno pracować w trakcie Naszej nieobecności w domu i nie musimy się chociażby martwić, iż spadnie nam ze schodów, ponieważ wyekwipowany jest dodatkowo w czujniki spadku, co mu pozwala na wykrywanie schodów i innych uskoków.


  Dwie szczotki do czyszczenia narożników

  automatyczny odkurzacz z funkcja mopa posiada, jako jedyny iRobot dwie szczotki boczne. Odpowiadają one za efektywne wygarnianie zanieczyszczeń z krawędzi, rogów ścian, a także z trudnodostępnych zakamarków produktywnie wspomagają cały proces czyszczenia.


  Aplikacja mobilna iRobot HOME

  Robot sprzątający iRobot Roomba Combo może sprzątać, kiedy nie ma Nas w domu. Dzięki możliwości obsługiwania urządzenia z poziomu aplikacji przenośnej iRobot HOME, możemy go uruchomić z dowolnego miejsca na ziemi, nie przejmując się już zanieczyszczonymi podłogami w Naszym domu, po powrocie z urlopu.

  Sprząta bez kiwnięcia palcem

  iRobot Roomba Combo możemy obsługiwać za pośrednictwem komunikatów głosowych. Robot sprzątający obsługuje Assitant Google i Amazon Alexa i wytworzona zlecone zadanie sprzątania po Naszym poleceniu głosowym.


  Inteligentny harmonogram sprzatania

  samoczynny odkurzacz z funkcją mopa w połączeniu z platformą iRobot Genius uczy się Naszych nawyków sprzątania i oferuje niestandardowe harmonogramy dobrane do Naszych potrzeb. Poleca w dodatku rozwiązania, o których nie myślimy, jak np. Dopełniające sprzątanie w sezonie pylenia roślin albo w czasie linienia zwierząt. Harmonogram tygodniowy możemy ustawić ręcznie w aplikacji iRobot HOME wedle Naszych potrzeb.


  Zawartość zestawu
  • iRobot Roomba Combo
  • Zintegrowana Stacja Dokująca
  • kabel
  • 1 dodatkowy filtr
  • Głowica mopująca
  • 2 nakładki czyszczące z mikrofibry
  • Dodatkowy pakiet szczotek bocznych
  • Akumulator NiMH (w urządzeniu)
  • Instrukcja obsługi
  • darmowA 3-letnia GWARANCJA
  Specyfikacja
  • Wysokość - 7,9 cm
  • Średnica - 35,1 cm
  • Waga - 3,2 kg
  • Programowalny harmonogram tygodniowy
  • Cliff Detect - nie spada ze schodów, uskoków
  • Self Charging - samoczynne ładowanie
  • Akumulator - NiMH 3000mAh
  • Aplikacja mobilna iRobot HOME
  • Odkurzanie i mopowanie podczas jednego przejazdu

  Kliknij TUTAJ, by pobrać instrukcję iRobot Roomba Combo w języku polskim


Bosch BWD421

Bosch BWD421 Najniższa Cena Online

Bosch BWD421 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BWD421
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA zezwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody i pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym lub bezworkowym z wykorzystaniem filtra wodnego.

  ma elektroniczną regulację mocy i nowy, sprawny silnik. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty rodzaj: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka automatyczne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m pokaźny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho z reguły potrzebujesz kilku różnorodnych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean znaczny wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Teraz możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny albo po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do dokładnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką skrupulatnie pousuwasz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki szybko obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze skażenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę dużemu zasięgowi odkurzania możesz luźno i bez przerw odkurzyć sporo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na drobne akcesoria zagwarantuje, że są one zawsze pod ręką. Jeśli podczas odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te śladowe ssawki są za każdym razem na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i wygodne rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Pokaźny pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - rewelacyjny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  obfity pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki znacznemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie potrzebne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza zamiana kompozycja odkurzacza zezwala na luźne rołożenie się worka i użycie przystępnego miejsca w komorze, dodatkowo wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek starczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technologicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika skuteczność Specjalna turboszczotka umożliwiająca skuteczne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem śladowych przedmiotów Wytrzymały i sprężysty wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa objętość worka wymiennego: rozmiar L samoczynne zwijanie kabla szczególnie duże i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: wymiar XL.

  duża ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów drobna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W komplecie detergenty do prania 3 śladowe akcesoria w schowku: minimalna szczotka, mała ssawka do tapicerki i śladowa ssawka szczelinowa


Xiaomi Dreame P10 Pro

Xiaomi Dreame P10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame P10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame P10 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro Przekonaj się, jak komfortowe może być odkurzanie Twojej przestrzeni. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro wyróżnia się długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, mocą ssania 130 AW i lekką, użyteczną konstrukcją.

  Został wyekwipowany w opracowany przez Dreame silnik bezszczotkowy Space Air 2.0 o prędkości 120 000 rpm, a załączone do zestawu końcówki pozwalają odkurzyć mnóstwo przeróżnych powierzchni. Zbiornik na kurz zmieści nawet 0,5 l nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Imponująca moc ssania Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame P10 Pro lepszy silnik Space Air 2.0, który pracuje z zawrotną prędkością 120 000 rpm i zagwarantuje moc ssania 130 AW. W połączeniu z siłą ssania na poziomie 20 000 Pa pozwala na niezwykle skuteczne działanie i skrupulatne odkurzanie.

  dzięki czemu Dreame P10 Pro idealnie radzi sobie z niewiele znaczącymi i obszerniejszymi nieczystościami, kurzem, sierścią czy włosami. Co pokaźne, możesz wygodnie przełączać się między 3 trybami ssania. Długi czas pracy Nie martw się, iż odkurzacz rozładuje się w połowie Twojej pracy.

  Urządzenie ma akumulator o pojemności 2500 mAh i gwarantuje choćby 60 minut ciągłej pracy. W razie potrzeby możesz wyposażyć się w wymienny akumulator i wymienić go, żeby przedłużyć czas działania P10 Pro.

  Na uwagę zasługuje także system SmartCooling — sprawnie odprowadza ciepło, dzięki czemu gwarantuje adekwatne warunki pracy silnika i akumulatora. Uwaga: ładowanie akumulatora może odbywać się w odkurzaczu albo oddzielnie.

  mnóstwo zastosowań AMiękka szczotka rolkowa odkurzacza idealnie sprawdza się w trakcie zbierania większych skażeń z drewnianej podłogi, płytek czy marmuru. Dzięki konstrukcji w zarysie litery V włosy i sierść nie plątają się wokół niej.

  W komplecie wyszukasz także dyszę szczelinową 2w1, która efektywnie zbiera brud z wąskich szczelin i trudno dostępnych miejsc. Do Twojej dyspozycji jest także elektryczna minissawka — skrupulatnie zbiera sierść i kurz z kanapy, pościeli i innych materiałowych powierzchni.

  Lekki i poręczny kompozycja odkurzacza została dokładnie przemyślana, możesz więc bez wysiłku wykorzystać P10 Pro, by odkurzyć górne partie mebli czy przestrzenie przy suficie. Silnik odkurzacza został umieszczony za uchwytem, co pozwoliło zrównoważyć środek ciężkości i odciążyć ramię w trakcie odkurzania.

  Na komfort pracy z urządzeniem wpływa także funkcjonalny kształt uchwytu. Genialna filtracja Odkurzanie kojarzy Ci się z nieprzyjemnym zapachem i kurzem unoszącym się w powietrzu? Z Dreame P10 Pro możesz o tym zapomnieć.

  Urządzenie wykorzystuje wielowarstwową filtrację i wychwytuje 99,89% mikrocząsteczek o wielkości nawet 0.3 μm, dzięki temu wszystkie nieczystości zostają w urządzeniu, a Ty możesz cieszyć się naprawdę czystym mieszkaniem.

  Łatwa obsługa Dreame P10 Pro został zaopatrzony w wyświetlacz LED, dzięki któremu możesz w prosty sposób sprawdzić poziom akumulatora, zmienić tryb ssania lub zablokować przycisk aktywacji i uruchomić odkurzanie ciągłe.

  Zbiornik na kurz ma pojemność 0,5 l, a do jego opróżnienia starczy jeden przycisk. Atutem jest także łatwość konserwacji — szczotka rolkowa, pojemnik na kurz i filtr mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte.

  Ozdoba Twojego domu Dreame P10 Pro został zaprojektowany z myślą o sprawnym odkurzaniu, lecz nie zapomniano także o aspektach wizualnych. Urządzenie olśniewa minimalistycznym wzornictwem, a dzięki postępowemu designowi należycie wkomponuje się w Twoje cztery ściany.

  W zestawie Odkurzacz Dreame P10 Pro Miękka szczotka rolkowa Elektryczna minissawka Dysza szczelinowa 2w1 Metalowa rura odkurzacza producent Dreame Model P10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy 60 min objętość zbiornika na kurz 500 ml Funkcja mopowania Nie objętość akumulatora 2500 mAh Czas ładowania ok.

  3h Waga 3,20 kg typ filtra EPA (APB03) Funkcje wyświetlacz LED, 3 tryby pracy, SmartCooling

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 50 cm. Ranking TOP10 modeli

Bissell 17132

Bissell 17132 Najniższa Cena Online

Bissell 17132 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 17132
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  CROSSWAVE WIELOFUNKCYJNY ODKURZACZ WODNY Szukasz uniwersalnego sprzętu sprzątającego, który pozwoli równocześnie myć, odkurzać i suszyć, do tego spełni oczekiwania w pracy z wszystkimi rodzajami podłóg? Odpowiedzią na te zapotrzebowania jest wielozadaniowy odkurzacz CrossWave.

  Odkurzacz Bissell CrossWave nieprzeciętnie sprawdza się w roli urządzenia wielofunkcyjnego. Dzięki niemu można zapomnieć o konwencjonalnych odkurzaczach czy mopach do mycia podłóg. Doceniany jest przeważnie za dużą skuteczność pracy i bezusterkowość działania.

  Użytkownikom tego odkurzacza żaden brud nie jest straszny! Urządzenie 3w1 Odkurzacz CrossWave asygnowany jest do odkurzania kurzu i zanieczyszczeń z przeróżnego rodzaju podłóg, mycia twardych nawierzchni oraz likwidowania mokrych i suchych plam.

  Skutecznie zastępuje inne urządzenia, w tym tradycyjny odkurzacz, szczotkę czy mop. Intuicyjną obsługę zapewnia cyfrowy system sterowania. Starczy wybrać z menu typ podłogi,efektywnie sprzątnąć każdy typ nawierzchni.

  Szczotka z miękkiego włosia Bissell CrossWave pozostał zaopatrzony w szczotkę z miękkiego włosia, która zapobiega powstawaniu zarysowań na twardych powierzchniach. Optymalne wymiary końcówki umożliwiają czyszczenie choćby najmniej przystępnych zakamarków.

  Szczotkę można w każdym momencie zdemontować i wyczyścić. Dwa niezależne zbiorniki na wodę Odkurzacz został wyekwipowany w dwa niezależne zbiorniki – na czystą oraz brudną wodę. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że myje podłogę jedynie czystą wodą.

  Pojemnik, w którym posiada się brudna woda, można prosto zdemontować, co zezwala na szybkie pozbycie się skategoryzowanych zanieczyszczeń. Bezworkowa kompozycja Bissell CrossWave charakteryzuje się bezworkową konstrukcją.

  Odkurzacz znakomicie spełni oczekiwania w domach i mieszkaniach alergików, ponieważ usuwa nadmiar alergenów. Skażenia zbierane są do zbiornika, który można z łatwością opróżnić po każdym sprzątaniu. Specyfikacja ogólna Czyszczone powierzchnie Wszystkie wodoszczelne podłogi, Dywany kolor Tytanowy i niebieski Moc 560 W Specyfikacja technologiczna Szczotki obrotowe 1 uniwersalna Ustawienia czyszczenia 1 przycisk do podłóg i 1 przycisk do dywanów pojemność zbiornika na czystą wodę (l) 0.82 L Długość kabla 7.5 m objętość kubła na brud (l) 0.62 L łatwe czyszczenia kubła na brud Tak Sterowanie dotykowe Tak Uchwyt wygodny, błogi w dotyku W zestawie Uchwyt, korpus, zbiornik czystej wody, uniwersalna obrotowa szczotka o podwójnym działaniu, uniwersalny płyn do czyszczenia, tacka, podręcznik użytkownika Poziom hałasu (dB) 80 dB(A) Gumowe kółka Ciche Jednoczesne podwójne działanie Tak (odkurzanie na sucho / mycie na mokro) Wskaźnik poziomu płynu Wskaźnik LED - podświetla się po naciśnięciu wyzwalacza wody Zwrotna głowica Tak (60 stopni) Narzędzia Samoczyszcząca tacka, podręcznik szybkiej instalacji Przycisk uwalniania płynu Tak rodzaj filtru do odkurzacza Plisowany filtr d...


Bosch BBS611

Bosch BBS611 Najniższa Cena Online

Bosch BBS611 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS611
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim odcieniu. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Najlżejszy: swobodne odkurzanie przy znikomym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania skuteczne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli prosto odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszystkich 18V sprzętów Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL wystarczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszystkich maszyn domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych producenta Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - produktywne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę korzystną skuteczność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która powoduje, że nasz cyfrowy silnik jest silny, niezawodny i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz wyraźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu postępowemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy za każdym razem, kiedy ich Ci potrzeba. Wystarczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 produkowane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak proste jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, że odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To powoduje,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Idealny dodatkowo w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Z łatwością odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, również meble tapicerowane, a choćby sufit. Luźno dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz jednocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany i wykładziny. Unlimited łatwo też zmienić w poręczne urządzenie, które jest nadzwyczajne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technologicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najmocniej kompaktowy: luźne odkurzanie przy niewielkim wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie przystępne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: wymiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość poziomów mocy: 2Szczegółowe informacje technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny


Amica VM X Pro

Amica VM X Pro Najniższa Cena Online

Amica VM X Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Amica
 • Pełna nazwa odkurzacza: Amica VM X Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Amica VM XPro Aqua 3w1 Bezprzewodowy 3 tryby LED Mop EPA Odkurzacz pionowy, bezprzewodowy z funkcją mopowania. NAJWAŻNIEJSZE cechy Kolor: Szary, srebrny typ odkurzacza: Bezprzewodowy Pojemnik na kurz: 0,7 l Czas pracy: 10-60 min Moc znamionowa: 420 W Elektroszczotka Podświetlenie LED elektroszczotki 3 tryby pracy Elektroniczna regulacja mocy w rączce Nakładka mopująca barwny wyświetlacz LCD Tryb Auto Tryb Auto sam dopasowuje moc ssania odkurzacza do stopnia zabrudzenia powierzchni, a wszystko dzięki zastosowaniu specjalnego czujnika DustSensor umieszczonego w głównej szczotce.

  na dodatek kiedy wjeżdżasz na dywan, odkurzacz rozpozna, iż powierzchnia się zmieniła i samoczynnie połączy swoją moc. Odkurzacz 3w1 Uciążliwe i czasochłonne odkurzanie, a potem mycie podłogi mopem? To już przeszłość!

  teraz możesz uzyskać całkowitą czystość korzystając z jednego odkurzacza 3 w 1. Z ręcznym, bezprzewodowym odkurzaczem pionowym sprawnie posprzątasz na sucho i równocześnie umyjesz podłogę na mokro. Trudno przystępne miejsca, meble oraz tapicerkę samochodu komfortowo posprzątasz, dzięki możliwości skorzystania ze skróconej rączki.

  użyteczne rozwiązania podnoszą jakość pracy i efekty sprzątania. Wszystko z myślą o pełnym porządku! Filtr EPA zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu stanowią dla ciebie zagrożenie? Szukasz rozwiązań, które redukują uciążliwy i zagrażający zdrowiu kurz, pyłki, roztocza czy bakterie? Wybierz odkurzacz wyposażony w filtr EPA.

  Filtr usuwa z wydmuchiwanego powietrza od 85 do nawet 99,5% niepożądanych cząstek. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo i czyste, zdrowe powietrze. Barwny wyświetlacz LCD Wyraźny, progresywny barwny wyświetlacz LCD przedstawia cztery ikony oznajmiające o tym, która z mocy jest obecnie włączona.

  Bezprzewodowa praca Bateria litowo-jonowa pozwala na bezprzewodową pracę bez konieczności podłączenia odkurzacza do kontaktu. Dopełniające zasilanie w elektroszczotce Silnik o mocy 10W umieszczony w elektroszczotce zezwala na łatwiejsze odkurzanie dywanów z długim włosiem.

  Silnik BLDC Bezszczotkowy silnik zagwarantuje wyższą wytrzymałość i skuteczność energetyczną. Eliminacja szczotek w silniku powoduje też, że pracuje on ciszej. Tryby pracy najróżniejsze w zależności od modelu tryby pracy jak: auto, high, middle, low umożliwiają prędkie ustawienie mocy i czasu pracy odkurzacza.

  Elektroniczna regulacja mocy W przystępny sposób przystosujesz odpowiednią moc do odkurzania zasłon, sofy, dywanów czy parkietu. Stojak na odkurzacz i akcesoria Przechowuj tak, jak lubisz – komfortowo, bezpiecznie, estetycznie, bez wiercenia dziur w ścianie.

  Gdzie tylko zechcesz. Umożliwi Ci to składany stojak na odkurzacz i akcesoria. Nakładka mopująca Specjalna nakładka mopująca ze zbiornikiem na wodę i ściereczką z chłonnego materiału potrafi zmyć choćby lepkie i zaschnięte plamy.

  Akcesoria do szczelin i książek pakiet akcesoriów dla powiększenia wydajności odkurzania. Dodatkowy filtr przed silnikiem Filtr zabezpiecza silnik przed skażeniem i wydłuża jego żywotność. Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Jeśli temperatura baterii niebezpiecznie wzrośnie, odkurzacz automatycznie się wyłączy.

  Po ochłodzeniu sprzęt znów będzie gotowy do użycia. Maksymalny czas pracy Długi czas pracy po naładowaniu do 60 minut - pozwala na odkurzenie całego mieszkania Czas pracy na pełnej mocy Akumulator umożliwia nieustanną pracę odkurzacza na pełnej mocy w zakresie od 8 do 17 min w zależności od modelu.

  Miękki start Odkurzacz inicjuje pracę na najniższym poziomie mocy i płynnie ją rozszerza. SPECYFIKACJA technicznA Funkcjonalność Miękki start Zabezpieczenie przed przegrzaniem Miękkie, ciche koła - przód Elektroniczna regulacja mocy funkcjonalny uchwyt i przyciski Podświetlenie LED elektroszczotki Bezprzewodowa praca Zabezpieczenie baterii przed przegrzaniem Regulacja mocy w rączce Wyposażenie Filtr wylotowy: EPA12 Ssawka do szczelin Ssawka do książek Szczotka do parkietu Elektroszczotka Dodatkowy filtr przed silnikiem Akcesoria do szczelin i książek Ssawka 2 w 1 Ładowarka Wałek do podłóg twardych Silnik: BLDC rodzaj rury: Metalowe dane techniczne Długość przewodu przyłączeniowego: 180 cm Szerokość netto: 255 mm Waga netto: 4.5 kg Wysokość netto: 1230 mm rodzaj wtyczki: Wtyczka Euro Moc znamionowa (W): 420 rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy Poziom hałasu: 84 dB objętość zbiornika na kurz: 0.7 l wariant worka: pojemnik na kurz Zasięg pracy: 0 m Długość rury teleskopowej: 74 cm Napięcie V: 25,9V/230V Czas pracy na pełnej mocy: 10 min Maksymalny czas pracy: 60 min Czas ładowania baterii: 4-6h dopełniające zasilanie w elektroszczotce (W): 10 Tryb pracy: 10min/20min/60min odcień wyświetlacza: wielobarwny Częstotliwość: 50Hz / 60Hz Materiał pokrywy: Plastikpokrywy: Szary, srebrny

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe wysokość do 53 cm. Ranking TOP10 modeli

Bissell 1558N

Bissell 1558N Najniższa Cena Online

Bissell 1558N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 1558N
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  Odkurzacz piorący Bissell SpotClean Pro 1558N 750W


  Ten odkurzacz piorący jest produktem użytkowanym. Może mieć zabrudzenia. Na tylnej obudowie widoczne lekkie pęknięcie plastiku, nie wpływające na działanie odkurzacza. Fotografie stanu faktycznego, a także pęknięcia widoczne w galerii.

  Pożegnaj się z nieprzystępnymi zabrudzeniami

  Usuwaj plamy i skomplikowane zabrudzenia w dowolnym miejscu w kilka sekund z urządzeniem BISSELL® SpotClean™ Pro. Szersza główka szczotki i pokaźniejszy i dłuższy wąż o nieco silniejszej mocy rozszerzają skuteczność czyszczenia na najróżniejszych powierzchniach. Jego lekka, przenośna kompozycja zezwala na likwidowanie plam ze schodów i tapicerki, a także z dywanów i chodników. SpotClean™ Pro jest dostarczany w zestawie z wyjątkowo długim kablem zasilającym, a także zestawem szczotek do usuwania świeżo powstałych plam oraz śladów pozostawionych po dawnych zabrudzeniach.

  praktyczne urządzenie w nagłych sytuacjach

  Twarda 15-centymetrowa szczotka do usuwania plam stanie na wysokości zadania nadzwyczajnie w przypadku rozlanych płynów, w trakcie gdy końcówka do schodów pomoże eliminować skomplikowane, zaschnięte plamy ze schodów, tapicerki, a nawet z wnętrza samochodu. Urządzenie BISSELL® SpotClean™ Pro użyte z płynem do czyszczenia, umożliwia osiągnięcie profesjonalnych efektów prania dywanów bez wychodzenia z domu i pomocy specjalisty. Jego dopełniającą zaletą jest eliminowanie plam bez konieczności ponownego używania brudnej wody.

  W pakiecie: odkurzacz piorący Bissell 1558N, , a także wąska końcówka.

  Producent: Bissell

  Model: 1558N

  Zasilanie: sieciowe

  Powierzchnie: dywany, dywaniki, tapicerka, samochód, schody

  Moc: 650 ‐ 750 W

  Poziom dźwięku: 82 dB

  Czyszczenie z podgrzewaniem wody: Nie

  objętość zbiornika na czystą wodę: 2,8 l

  pojemność zbiornika na brudną wodę: 2,2 l

  Długość węża: 1,5 m

  Długość kabla: 6,7 m

  Rączka do noszenia: Tak

  Waga: 5,8 kg

  AZ

  LPNHL981663327

  produkt wykorzystywany, 100% skuteczny technicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). Artykuł posiada wyraźne ślady wykorzystywania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Realne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.


Jimmy H8

Jimmy H8 Najniższa Cena Online

Jimmy H8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy H8
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy JIMMY H8 Upgrade Jimmy H8 Upgrade to lepsza wersja modelu H8, wyekwipowana w rozciągliwą rurę, dla jeszcze obszerniejszego komfortu stosowania. Odkurzacz łączy w sobie lekką wagę 1,49 kg z ogromnymi możliwościami.

  Czas pracy do 60 minut starczy na skrupulatne posprzątanie choćby obszernego domu, a 4 tryby odkurzania i dodatkowe szczotki w zestawie rozszerzają wszechstronność urządzenia. Moc ssania 160 AW sprawia, że H8 Upgrade ekspresowo zasysa odpady, a obsługę odkurzacza upraszcza wbudowany ekran.

  firma Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi. Bez wysiłku odkurzysz cały dom Bezprzewodowy design urządzenia pozwala zanieść je wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne — na piętro, do piwnicy, a nawet do samochodu.

  Zbyt niedługi przewód nie będzie ograniczał Twojego pola działania. Co więcej, Jimmy H8 Upgrade jest niesamowicie lekki. Podniesienie go w celu odkurzenia sufitu lub przeniesienie pomiędzy pomieszczeniami nie wymaga więc większego wysiłku.

  na dodatek rozciągliwa rura pozwoli dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, na przykład, pod łóżkiem albo stołem. 4 tryby pracy dla wielu zastosowań 4 tryby pracy przypasowanie działania odkurzacza do Twoich potrzeb, typu podłogi, a także stopnia jej zabrudzenia.

  Panele czy kafelki najlepiej czyścić w trybie eco, natomiast do odkurzania dywanów perfekcyjnie pasuje tryb turbo. Z kolei tryb max stosuj w wypadku najistotniej wymagających powierzchni. Odkurzacz może również sam rozpoznać rodzaj podłogi i automatycznie dopasować do niej swoją moc — by skorzystać z tej możliwości, uruchom tryb auto.

  Uniwersalna szczotka do podłóg Odkurzacz ma szczotkę do podłóg, która wyśmienicie sprawdza się na różnego rodzaju powierzchniach. Wałek o średnicy 50 mm z kombinacją miękkiego i twardego włosia starannie zbiera nie tylko większe odpady, ale też najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

  To nie koniec zalet szczotki! Została ona zaprojektowana taki sposób, by nie plątały się w nią włosy czy sierść — Jimmy H8 Upgrade to zatem świetny wybór także dla właścicieli zwierząt domowych. Uzupełniające szczotki w pakiecie W zestawie odnajdziesz także kilka dodatkowych szczotek, które możesz luźno wymieniać.

  Szczotka 2w1 pozwoli Ci wyczyścić meble, a szczotka szczelinowa umożliwia odkurzanie wgłębień w sofach i fotelach. Jeśli zaś chcesz pozbyć się roztoczy z łóżka czy kanapy, użyj elektrycznej szczotki do materacy.

  Nie oprą mu się choćby najistotniej uciążliwe śmieci Za wyjątkową wydajność odkurzacza odpowiada jego pracujący z prędkością 110 000 obrotów na minutę bezszczotkowy silnik i zastrzeżony, horyzontalny design cykloniczny, który zapobiega blokowaniu się urządzenia.

  Te nowoczesne rozwiązania powiększoną moc ssania, dzięki której H8 Upgrade prędko i produktywnie eliminuje brud — od kurzu, poprzez okruchy, aż po sierść czy zaplątane w dywan włosy. Ultrawydajny akumulator Jimmy H8 Upgrade gwarantuje dodatkowo długi czas pracy.

  W trybie eco możesz odkurzać nawet poprzez 60 minut, w trybie turbo 25 minut, a w trybie max około 13 minut. Odpowiada za to wydajny akumulator, który składa się z 7 ogniw 2500 mAh. Odkurzacz naładujesz podczas jego przechowywania przy pomocy specjalnego uchwytu ściennego.

  realne jest także odłączenie akumulatora i ładowanie go oddzielnie. Da się go także wymienić — w ten sposób przedłużysz żywotność urządzenia. Prosto zadbasz o jego czystość Odkurzanie przy pomocy Jimmy H8 Upgrade jest bezpieczne i higieniczne.

  Filtr, a także wałek szczotki możesz myć pod bieżącą wodą — to pozwoli zachować je w czystości i przedłużyć ich żywotność. Co więcej, opróżnianie pojemnika na odpady odkurzacza jest bajecznie proste — starczy, że naciśniesz przycisk i wysypiesz śmieci do kosza.

  nawet nie ubrudzisz sobie dłoni! wygodny dostęp do najważniejszych danych Pracę z Jimmy H8 Upgrade ułatwi Ci zaimplementowany wyświetlacz. Wyświetlane są na nim informacje dotyczące poziomu naładowania akumulatora, statusu filtra, a także aktualnego trybu pracy.

  wyświetlacz prezentuje ponadto kody ewentualnych błędów. Dzięki temu od razu dowiesz się, w jakim stanie jest Twój odkurzacz, zadbasz o jego odpowiednią konserwację i jeszcze lepiej zaplanujesz sprzątanie.

  W zestawie sprężysta rura odkurzacz ręczny szczotka do szczelin 2w1 elektroszczotka do podłóg szczotka do tapicerki 2w1 elektroszczotka do materaca ładowarka akumulator uchwyt producent Jimmy Model H8 Moc znamionowa (W) 500 Napięcie znamionowe (V) 25,2 Specyfikacja akumulatora 7 x 2,5 AH, 63 WH Czas pracy ręcznej (min) 13/25/60 Czas pracy ręcznej + elektrycznej głowicy podłogowej (min) 11/18/35 Czas ładowania (H) 4-5 Moc ssania (AW) 160 Ciśnienie ssania(Kpa) 23 Hałas (dBA) 80 Sposób zbierania pyłu Dwucyklonowy objętość pojemnika na pył (L) 0,5 wyświetlacz wyświetlacza LED sensor pyłu Nie rodzaj wałka szczotkowego kompilacja miękkiego i twardego włosia rodzaj filtra wlotowego HEPA Wyjmowany akumulator Tak Głowica podłogowa zapobiegająca owijaniu się włosów Tak Podstawa do ładowania akumulatora Tak Sposób ładowania Uchwyt ścienny z ładowarką

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe długość do 58 cm. Ranking TOP10 modeli

Vileda JetClean

Vileda JetClean Najniższa Cena Online

Vileda JetClean - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Vileda
 • Pełna nazwa odkurzacza: Vileda JetClean
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz przemywający Vileda Jet Clean JetClean - odkurzacz przemywający – urządzenie do odkurzania i mycia podłóg na mokro w jednym cyklu. Oszczędzaj czas na sprzątaniu, aby przeznaczyć go na to, co najmocniej lubisz!

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Moc: 400 W pojemność zbiornika na czystą wodę 640ml objętość zbiornika na brudną wodę 400 ml Długość przewodu 7 m Szerokość: 26 cm Głębokość: 27 cm Wysokość: 124 cm Obroty wałka na minutę 2800 obrotów/min Waga (bez wody): 4,7 kg ODKURZA, MYJE, OSUSZA.

  PROSTA OBSŁUGA: Wlej wodę i włącz. Czyści przy użyciu wody. Opcjonalnie możesz dodać niewielką kroplę detergentu do czyszczenia. Odkurz i umyj. Włącz tryb mycia na mokro. Przesuń do przodu, aby odkurzyć a równocześnie zmyć na mokro w tym samym czasie.

  Osusz podłogę. Przesuń do tyłu, żeby zassać płyny i polikwidować resztki wody, by podłoga była czysta i sucha. Czyszczenie 3 w 1 w jednym cyklu oszczędza czas Nowy odkurzacz myjący Vileda odkurza, myje i suszy podłogi w zaledwie jednym kroku, oszczędzając twój czas i wysiłek.

  starczy przesunąć odkurzacz do przodu,równocześnie odkurzać i umyć podłogę na mokro. Podczas ruchu urządzenia wstecz, pozostała wilgoć jest pochłaniana w cyklu odkurzania na mokro, pozostawiając podłogi osuszonymi.

  Skutecznie czyści likwiduje wszystkiego typu zabrudzenia - drobiny, kurz oraz mokre plamy. JetClean może być używany do różnorodnego typu twardych podłóg, takich jak drewno, laminat albo płytki. Specjalna rolka do mycia na mokro obracająca się z szybkością 2800 obr/min.

  likwiduje nawet tłuste zabrudzenia i uporczywe plamy, gwarantując perfekcyjne efekty czyszczenia. Eliminuje ponad 99% bakterii usuwa ponad 99% bakterii przy użyciu samej wody – dla bezpieczeństwa Twojego Domu. Rolka czyszcząca Vileda JetClean jest wykonana z mikrofibry składającej się z milionów cieniutkich włókienek.

  podczas czyszczenia mikro włókna w pełni zbierają brud. W ten sposób usuwane są w dodatku bakterie w ponad 99ciu %. *Test przeprowadzony poprzez BMA-Labor GbR na bakteriach Escherichia coli i Staphylococcus aureus występujących w domu.

  System dwóch zbiorników Odkurzacz JetClean ma dwa oddzielne zbiorniki na wodę, jeden na czystą, z którego płyn jest aplikowany na podłogę podczas czyszczenia na mokro, a drugi na brudną wodę, zbieraną z podłogi poprzez system odkurzania na mokro.

  dzięki temu rozwiązaniu podłoga jest zawsze myta czystą wodą a urządzenie zużywa do pięciu razy mniej wody niżeli zwykły mop i wiadro. Prosty i komfortowy system samooczyszczenia Odkurzacz Vileda wyposażony jest w podstawkę, która zezwala na jego przystępne czyszczenie.

  Po zakończonym sprzątaniu starczy umieścić urządzenie na tacy czyszczącej, napełnić ja zalecanym poziomem wody i włączyć urządzenie. Taca służy ponadto do komfortowego przechowywania urządzenia, gdy nie jest ono użytkowane.

  System podwójnego odfiltrowania Filtr wstępny i dwuwarstwowy system odfiltrowujący wydajnie wychwytuje drobiny i kurz. Czyści do 70 m² / funkcjonalny w użyciu Wyczyść do 70 m2 w jednym procesu, napełniając zbiornik tylko raz!

  przewód zasilający o długości 7 m zezwala na szybkie i sprawne czyszczenie wielkich powierzchni. Możesz czyścić bez konieczności przełączania urządzenia między gniazdkami. Zarys urządzenia przystępne czyszczenie podłóg choćby pod meblami.

  Włókna czyszczące z mikrofibry Wałek czyszczący JetClean wykonany jest z kompilacji włókien z mikrofibry (50%) i włókien „power", co sprawność w usuwaniu nawet takich zabrudzeń jak tłuste i uporczywe plamy.

  wyodrębniony w niezależnych testach eksperckich W niezależnych testach niemieckich instytutów JetClean uzyskał bardzo dobre noty w kategorii czyszczenia podłogi i osuszania z pozostałej po czyszczeniu na mokro wody.

  informacje technicznE:pojemność zbiornika na czystą wodę 640mlPojemność zbiornika na brudną wodę 400 mlDługość przewodu 7 mCałkowite wymiary urządzenia: 26 cm x 27 cm x 124 cm (szerokość, długość, wysokość)Moc: 400 WObroty wałka na minutę 2800 obrotów/minWaga (bez wody): 4,7 kgZestaw gromadzi: Odkurzacz bezworkowy, Wałek z mikrofibry do dokładnego czyszczenia


Xiaomi Dreame R10 Pro

Xiaomi Dreame R10 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame R10 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame R10 Pro
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame R10 Pro przejrzyj, jak przyjemne może być sprzątanie domu! Z bezprzewodowym odkurzaczem pionowym Dreame R10 Pro zapanuje w nim perfekcyjny porządek. Wyróżnia się on długim czasem pracy, siłą ssania 20 000 Pa, 150 AW oraz lekką i funkcjonalną konstrukcją.

  dopełniające końcówki, dołączone do zestawu umożliwią Ci odkurzanie wielu przeróżnych powierzchni. Co więcej, zbiornik na kurz pomieści choćby 600 ml nieczystości, a jego opróżnianie odbywa się za pośrednictwem jednego przycisku.

  Ciesz się nieprzeciętną czystością w swoim domu z Dreame! staranne i ciche czyszczenie Masz dość plączących się kabli podczas odkurzania? Z Dreame R10 Pro ten kłopot zniknie! Z tym bezprzewodowym odkurzaczem możesz sprzątać aż do 65 minut ze stałą potężną 150 AW i niesłabnącą siłą ssania sięgającą 20 000 Pa.

  Co więcej, jest on zasilany przez akumulator objętości 3,000 mAh. Jego silnik pracuje z szybkością 108 000 obr/min, co zagwarantuje staranne zbieranie włosów, brudu, kurzu oraz innych skażeń. Nie musisz jednak obawiać się nieprzyjemnych odgłosów, ponieważ Dreame R10 Pro jest dość cichy.

  postępowa szczotka Tym, co eksponuje odkurzacz R10 Pro jest jego postępowa, wielopowierzchniowa i wielofunkcyjna szczotka w zarysie litery V. Za sprawą unikalnego projektu jest w stanie z łatwością pousuwać włosy, brud i inne oraz obfite zanieczyszczenia z zróżnicowanych podłóg.

  Co więcej, by sprzątanie było jeszcze prostsze i komfortowojsze, specjalne zęby, przypominające grzebień rozplątują włosy. Dzięki temu czyszczenie całego domu jest jeszcze przyjemniejsze i szybsze. Miękka szczotka do zadań specjalnych Dreame R10 Pro został wyekwipowany także w dodatkową szczotkę z miękkim wałkiem.

  Została ona zaprojektowana tak, żeby umożliwić czyszczenie przy samej krawędzi. Porusza się ona w odległości do 7 mm od listew przypodłogowych, dzięki temu lepiej przylega do ścian i zagłębia się w zakamarki, co zagwarantuje dokładniejsze sprzątanie domu.

  Diody LED Dreame R10 Pro powstał z myślą o precyzyjnym i wygodnym czyszczeniu, dlatego został wyposażony w diody LED. Za ich pomocą rozświetlisz ciemne przestrzenie pod meblami czy w szczelinach i jeszcze skuteczniej wyczyścisz brud, czy kurz, który normalnie mógłbyś przeoczyć.

  Z Dreame każdy zakamarek Twojego domu będzie lśnić czystością! innowacyjny system filtracji Dla jeszcze skuteczniejszego czyszczenia odkurzacz Dreame R10 Pro został zaopatrzony w zaawansowany, pięciowarstwowy system filtracji wykazujący 99,9% skuteczności.

  dzięki czemu urządzenie jest w stanie wychwycić znikomy kurz i cząsteczki. Powoduje to, iż wszystkie skażenia trafiają do pojemnika na kurz, z którego z łatwością możesz wysypać je do kosza. Tworzona dla wielbicieli zwierząt Zmagasz się z uporczywą sierścią zwierząt, która zalega na wszystkich meblach i podłodze? Z Dreame R10 Pro łatwo się z nią uporasz!

  Do zestawu dołączona została miniszczotka, która została zoptymalizowana do usuwania włosów i sierści z dzianin i mebli. Od dzisiaj sprzątanie po Twoim czworonożnym przyjacielu będzie dziecinnie proste!

  Jeszcze więcej możliwości Ciesz się jeszcze dokładniejszym sprzątaniem z Dreame R10 Pro! Do zestawu załączone zostały dopełniające końcówki, które pomogą Ci w czyszczeniu najróżniejszych powierzchni. Szeroką szczotkę zastosuj do odkurzania klawiatury czy szczelin z tyłu regału.

  Natomiast dysza szczelinowa przyda się w trudno przystępnych miejscach jak na przykład narożniki. Nietrudne czyszczenie Sprzątanie, jak i obsługa Dreame R10 Pro jest nad wyraz prosta. Zbiornik na kurz ma pojemność aż 600 ml, a do jego opróżnienia wystarczy jeden przycisk.

  Zaletą jest także łatwość konserwacji — niektóre elementy takie jak filtr czy pojemnik na kurz mogą być umyte pod wodą i ponownie użyte. Sprawia to,z łatwością utrzymasz swój odkurzacz w korzystnej kondycji.

  Przechowuj wygodnie Nie musisz już obawiać się o zgubione akcesoria do odkurzacza, ponieważ specjalny uchwyt pozwoli na bezpieczne i komfortowe przechowywanie jednakowo urządzenia jak i wszystkich jego części.

  łatwo zamontujesz go na ścianie, dzięki temu za każdym razem będziesz mieć komfortowy i szybki dostęp do swego sprzętu. W pakiecie Wielofunkcyjna szczotka Miękka szczotka walcowa wielka szczotka Silikonowa miniszczotka Dysza szczelinowa Metalowa rura Uchwyt ścienny (w tym śruba x2, kołek rozporowy x2, naklejka z szablonem montażowym) Ładowarka Instrukcja obsługi producent Dreame Model R10 Pro Moc ssąca 20 000 Pa Czas pracy do 65 min pojemność zbiornika na kurz 600 ml Funkcja mopowania nie objętość akumulatora 3000 mAh Czas ładowania ok.

  4h Waga 4,20 kg typ filtra EPA (ATH5) Funkcje Podświetlenie LED szczotkiInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 1000 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 1000 zł,
 • odkurzacze domowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 1000 zł, odkurzacz domowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy domowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *