Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco poprawia dodatkowo jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, żeby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego produktywności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najistotniej sprawnych modelach, jest z reguły wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o sprawności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie nad wyraz docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej skażeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,w dodatku czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.nieprzeciętną skuteczność urządzenia podkreśla użycie najmocniej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l gwarantuje, że nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które dokładne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to artykuł wysokiej jakości, który dzięki swemu innowacyjnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie najczęściej funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią także miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana podmiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Informacje technologicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przejrzysty zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34


Blaupunkt VCB201

Blaupunkt VCB201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB201
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala dodatkowo jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 podkreśla klasa energetyczna A, która powiadamia użytkownika, że odkurzacz cechuje się szczególnie wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najbardziej produktywnych modelach jest z zasady wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co istotnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o objętości 2 l. Zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m kabel, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  na dodatek, regulacja ssania pozwoli Ci dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się uzupełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 firmy Blaupunkt to towar, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o pojemności 2 lZwijacz przewodu, kabel: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 komfortowe sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc osiągalne jest dzięki lekkim i poręcznym odkurzaczom ręcznym.

  sugerowane są one głównie osobom, które lubią na bieżąco sprzątać niewielkie zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty ergonomiczny i lekki Stojak ze stacją ładującą produktywny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l komplet zawiera: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi wymiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg efektywne działanie i skuteczność Ofertowany przez firmę Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie konkretnego silnika BLDC zapewniającego produktywne działanie i wydajność 150 W, a także filtra Hepa.

  pojemność zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na szybkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko albo inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się przez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i poręczny Model VCP801 jest wyjątkowo lekki (1,05 kg) i funkcjonalny, co zagwarantuje, iż ręka nie męczy się w trakcie sprzątania, a sama czynność nie sprawia kłopotu i jest przyjemna.

  dołączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.


Blaupunkt VCP301

Blaupunkt VCP301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP301
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP301 firmy Blaupunkt znacząco ułatwia prędkie porządki. Okazuje się pomocny za każdym razem wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego lub zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania typowego odkurzacza....

Blaupunkt VCB301

Blaupunkt VCB301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB301
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a nawet ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to aktualnie standardowy składnik wyposażenia każdego domu – komfortowy, prędki i wydajny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który stanie na wysokości zadania najszczególniej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej sprawnych modelach jest z zasady wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o produktywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co wyjątkowo docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, iż powietrze wyciągające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszystkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera skażenia do worka o obszerności 2 l. Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują również uniwersalne worki Swirl Y98.
  dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno przystępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA wykorzystywanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Dodatkowo, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli dostosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.
  W zestawie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni pomiędzy meblami oraz ssawka „pędzel", dzięki której bez problemu wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 firmy Blaupunkt to produkt, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu,...
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB701

Blaupunkt VCB701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB701
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z zasady zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco polepsza jeszcze jakość powietrza, co prawidłowo wpływa na zdrowie i samopoczucie, nie tylko alergików.

  .

  producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB701, który spełni oczekiwania najmocniej wymagających użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.

  .

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  .


  Model VCB701 wyróżnia klasa energetyczna A, która oznajmia użytkownika, że odkurzacz cechuje się wyjątkowo wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najszczególniej efektywnych modelach jest na ogół wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera jeszcze kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  .


  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC C, świadczy o efektywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCB701 zbiera do 0,87% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co nad wyraz docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji A to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Doskonałą skuteczność urządzenia eksponuje wykorzystanie najbardziej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów. Odkurzając z modelem VCB701 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  .

  WYGODA stosowanIA

  .


  Odkurzacz VCB701 zbiera kurz i skażenia do worka o pojemności aż 3,5l. W komplecie znajduje się wielorazowy worek płócienny, który w razie potrzeby można w bardzo prosty sposób opróżnić oraz jeden worek jednorazowy z mikro-włókien, dodatkowo oczyszczający powietrze.
  pakiet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym jest dostępny jako ACC014 oraz filtr wylotowy ACC015. Do odkurzacza pasują jeszcze uniwersalne worki Swirl Y93.

  .


  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5m przewód, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 78dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.
  Dodatkowo, regulacja mocy ssania pozwoli Ci przystosować moc urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki temu urządzenie będzie wydajnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  .

  dodatkowe AKCESORIA

  .


  W zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg {pomocn|przydatn)ych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, specjalna ssawka do tapicerki, a także ssawka szczelinowa z wysuwanym włosiem do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Dodatkowo, turbo-szczotka napędzana powietrzem ssącym pozwoli jeszcze efektywniej zbierać sierść zwierząt czy włosy ze wszystkich czyszczonych powierzchni. Szczotka do twardej podłogi z miękkim włosiem idealnie sprawdzi się przy odkurzaniu parkietu czy paneli. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  .


  Odkurzacz VCB701 marki Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  Właściwości:

  • Worki na kurz o pojemności 3,5l
  • Zwijacz przewodu, przewód 5m
  • Regulacja mocy ssania
  • Miękkie kółka
  • Filtr HEPA H13
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • Poziomy i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC C, Reemission: A
  • Głośność poniżej 78dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa 2w1, turboszczotka, ssawka do twardej podłogi, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • Wymiary: 44 x 30,5 x 24cm
  • Waga: 7kg

Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Blaupunkt RVC701 mop odkurzaczAutomatyczne odkurzacze, nazywane także robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia efektywnie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności? NAJWAŻNIEJSZE parametryOpcje czyszczenia: Odkurzanie i zmywanieFiltr: HEPAElektroniczne sterowanieWyświetlacz LCD z panelem dotykowymZbiornik na kurz 0,5 albo zbiornik na kurz 0,25 i zbiornik na wodę 0,2lPojemność baterii: 2150 mAhCzas pracy: Do 100 minut Odkurzacz automatyczny RVC701 wyekwipowano w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu kreuje mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, że nasze podłogi będą lśniły czystością. Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy gwarantuje ponadto, że nie będzie on obijał mebli, a także ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, aby urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.wydajny i bezusterkowy silnik bezszczotkowy zagwarantuje wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot doskonale poradzi sobie z kurzem zarówno na gładkiej podłodze doszlifowanej drewnem lub ceramiką, jak i na wykładzinach, a także dywanach z krótkim włosiem.

  zanieczyszczenia zatrzymywane są w pokaźnym zbiorniku o obszerności 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.zastosowanie najistotniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów zagwarantuje nam, że powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania sprawia, że staje się on najmocniej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o pojemności 0,2 l dozuje odpowiednią ilość wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i uniemożliwiając moczeniu podłoża.

  dzięki czemu nie musimy się martwić, iż wody będzie za mało i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest istotnie niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zastosowaniu konkretnego i efektywnego akumulatora o obszerności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co zezwala na mu posprzątanie naprawdę dużej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania lub kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania. W sytuacji, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy zastosować dołączony do zestawu pasek magnetyczny, który utworzy tzw.

  wirtualną ścianę. Robot zbliżając się do paska rozpozna go, skręci albo zawróci. Wirtualną ścianę można rozłożyć np. W przejściu pomiędzy pomieszczeniami, oddzielić część wnętrza, w której znajduje się wielka liczba przewodów czy miejsce z miskami dla zwierząt.Ważną cechą urządzenia jest jego cicha praca, poniżej 60 dB, co powoduje, iż nie jest on uciążliwy dla mieszkańców.

  Bez problemów w czasie odkurzania można np. Oglądać telewizję.Robotem odkurzającym RVC701 sterować można na trzy sposoby. Bezpośrednio z panelu dotykowego z wyświetlaczem LCD umieszczonym na urządzeniu, pilotem dołączonym do zestawu albo przy pomocy asygnowanej aplikacji zainstalowanej na smartfonie z systemem iOS lub Android.Aplikacja, dzięki której możemy sterować robotem zezwala na zdalne kontrolowanie pracy urządzenia i podaje nam niemało informacji na jego temat.

  Dowiemy się z niej np. Jaką powierzchnię udało mu się posprzątać, czy do których obszarów robot nie dotarł. Aplikacja da nam dodatkowo znać, gdy robot utknie w jakimś miejscu i nie będzie mógł kontynuować pracy i gdy zakończy sprzątanie albo wyczerpie mu się bateria.

  Możemy w niej też ustawić harmonogram sprzątania. W komplecie z modelem RVC701 znajduje się stacja ładująca, zasilacz, dodatkowy filtr, ściereczka do mopowania, dodatkowa para bocznych szczotek zmiatających oraz taśma wirtualnej ściany o długości 1 metra.Postępująca technika sprawiła, że niektóre czynności porządkowe może za nas wykonać automat.

  I choć u wielu osób ten fakt wciąż budzi wątpliwości, to starczy raz zobaczyć robota odkurzającego RVC701 w akcji, by przekonać się, że jest to doskonały domowy pomocnik, który pozwoli nam zaoszczędzić dużo czasu i zadba o czystość w naszym domu SPECYFIKACJA technologicznADoskonała nawigacja dzięki mapowaniu żyroskopowemu,

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z przewodem do 10 metrów. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCP501

Blaupunkt VCP501 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP501 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP501
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czas pracy: 20 min
  Czas ładowania: 3 h
  Czyszczenie powierzchni: Goła podłoga, Podłoga, Meble, stopnie schodowe, Dywan
  EAN: 5901750504839
  Filtracja próżniowa powietrza: HEPA
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość produktu: 75 mm
  ilość pyłu: 0,3 l
  Kod Producenta: VCP501
  kolor produktu: Czarny
  Maksymalna moc wejściowa: 120 W
  Napięcie silnika BLDC: 11,1 V
  Podciśnienie: 12 kPa
  Poziom hałasu: 60 dB
  typ czyszczenia: Suchy
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Stacja do ładowania i przechowywania: Tak
  Szerokość artykułu: 75 mm
  Waga produktu: 1,05 kg
  Wysokość artykułu: 425 mm
  Właściwe wykorzystanie: Samochód, biuro, dom
  Zawartość opakowania: Odkurzacz x 1, Stacja ładowania x 1

Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  Czyszczenie powierzchni: Goła podłoga, Podłoga, poziomy schodowe, Meble, Dywan
  Długość przewodu: 5 m
  EAN: 5901750503993
  Filtracja próżniowa powietrza: HEPA
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 383 mm
  liczba pyłu: 2 l
  Klasa HEPA: HEPA 13
  Kod Producenta: VCC701
  kolor artykułu: Niebieski, Szary, Półprzezroczysty, Biały
  Maksymalna moc wejściowa: 800 W
  Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  Poziom hałasu: 73 dB
  Regulacja mocy ssania w uchwycie: Tak
  wariant czyszczenia: Suchy
  wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  Rury -eskopowe: Tak
  Szerokość towaru: 285 mm
  typ parkowania: stopnie i pionowy
  Waga towaru: 5,1 kg
  zastosowany wyłącznik: Tak
  Wysokość produktu: 275 mm
  Właściwe użycie: Dom
  Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
  Zawartość opakowania: Ssawko-szczotka uniwersalna, Ssawka „pędzel", Odkurzacz x 1, Ssawka szczelinowa x 1, Metalowa rura odkurzacza x 1
  Zwijacz przewodu zasilającego: Tak

Blaupunkt VCW401

Blaupunkt VCW401 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCW401 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCW401
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz z filtrem wodnym VCW401 firmy Blaupunkt posiada moc nominalną 1500 W, którego moc maksymalna dochodzi do 2200 W przy wyjątkowo sporym obciążeniu. Proponuje odkurzanie na mokro i tradycyjnie na sucho, w trakcie którego nieczystości trafiają do zbiornika na kurz o objętości 20 l, co sprawdza się podczas sprzątania pokaźniejszego mieszkania....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Blaupunkt cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze domowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt, odkurzacz domowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach domowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy domowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *