Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCH602BL, kolor czarny
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy VCH602BL

  Odkurzacz to ten typ sprzętu, bez którego trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie. Rewelacyjny pomocnik w trakcie domowych porządków, produktywnie usuwający z naszego otoczenia kurz, roztocza, pyły, a także inne zanieczyszczenia i zatrzymujący je we wnętrzu urządzenia.

  Model VCH602BL to wysokiej klasy bezprzewodowy odkurzacz pionowy, cechujący się nadzwyczajną wydajnością energetyczną i dużą siłą ssącą, którą gwarantuje wydajny silnik zasilany napięciem 22,2 V.

  Działanie urządzenia opiera się na tzw. Cyklonowej separacji kurzu. Oznacza to, iż w zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, zanieczyszczenia są oddzielane za pomocą działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu.

  Wyposażenie odkurzacza w potrójny system przefiltrowania powietrza sprawia, że znacząco wpływa on w dodatku na jakość powietrza w sprzątanym pomieszczeniu. Dwa filtry wstępne i filtr HEPA dają użytkownikowi pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów nie wydostaną się z urządzenia.

  Zaleca się przy tym zamianę filtra HEPA co 4 miesiące, natomiast filtrów wstępnych co 2 miesiące, w zależności od intensywności używania odkurzacza. Komplet, zawierający dwa filtry wlotowe i jeden filtr wylotowy, przystępny jest w sprzedaży jako akcesorium o symbolu ACC041.

  zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, nietrudnym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o objętości 0,7 l.

  luźne manewrowanie w czasie pracy to ogromna zaleta tego bezprzewodowego modelu. Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to 30 minut, co pozwala na odkurzenie podłóg choćby w dużym domu.

  Komfortu stosowania dopełnia ssawka uniwersalna 2w1, elektroszczotka wyśmienicie wyczesująca włosy i sierść z dywanów i wykładzin i specjalna długa, wąska ssawka elastyczna, która dotrze do wszystkich zakamarków, w których czai się kurz.

  Pionowa konstrukcja modelu VCH602BL, jego stosunkowo niepokaźna waga wynosząca 2,4 kg, a także kompaktowe rozmiary powodują, iż jest on nad wyraz wygodny w obsłudze, a jednocześnie zajmuje dużo mniej miejsca od konwencjonalnych odkurzaczy.


Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco poprawia dodatkowo jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, żeby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego produktywności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najistotniej sprawnych modelach, jest z reguły wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o sprawności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie nad wyraz docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej skażeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,w dodatku czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.nieprzeciętną skuteczność urządzenia podkreśla użycie najmocniej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l gwarantuje, że nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które dokładne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to artykuł wysokiej jakości, który dzięki swemu innowacyjnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie najczęściej funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią także miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana podmiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Informacje technologicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przejrzysty zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Hoover. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp801
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy pionowy Blaupunkt VCP 801 komfortowe sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno dostępnych miejsc osiągalne jest dzięki lekkim i poręcznym odkurzaczom ręcznym.

  sugerowane są one głównie osobom, które lubią na bieżąco sprzątać niewielkie zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty ergonomiczny i lekki Stojak ze stacją ładującą produktywny silnik BLDC, 14,8 V Moc silnika: 150 W Maksymalne podciśnienie: 14kPa Czas pracy: do 20 minut Czas ładowania: 2,5 godziny Cicha praca, poniżej 60 dB Filtr: HEPA pojemność zbiornika na kurz: 0,3 l komplet zawiera: odkurzacz, stacja ładująca, ssawka szczelinowa 2 w 1, rura, ssawko-szczotka do podłogi wymiary: 42,5 x 7,5 x 7,5 cm Waga: 1,05 kg efektywne działanie i skuteczność Ofertowany przez firmę Blaupunkt odkurzacz ręczny VCP801 to połączenie konkretnego silnika BLDC zapewniającego produktywne działanie i wydajność 150 W, a także filtra Hepa.

  pojemność zbiornika na kurz to 0,3 l i czas pracy urządzenia wynoszący 20 minut, pozwoli na szybkie uprzątnięcie okruszków przed przyjściem gości. Dzięki cichej pracy VCP801 poniżej 60 dB użytkownik ma także możliwość wykonać tę czynność, gdy obok śpi dziecko albo inny domownik.

  Czas ładowania modelu VCP801 wynosi ok. 2,5 h i odbywa się przez umieszczenie urządzenia na stojaku ze stacją dokującą. Lekki i poręczny Model VCP801 jest wyjątkowo lekki (1,05 kg) i funkcjonalny, co zagwarantuje, iż ręka nie męczy się w trakcie sprzątania, a sama czynność nie sprawia kłopotu i jest przyjemna.

  dołączone do zestawu akcesoria tj. Ssawka szczelinowa 2 w 1 i ssawko-szczotka do podłogi, dopełniają komfortu obsługi.


Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt

Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz pionowy vch601 (aku 22,2v hepa) marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Blaupunkt VCH601 Wysoka efektoywność Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz znacząco ulepsza ponadto jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Wysoka skuteczność energetyczna oraz szeroka siła ssąca to niejednokrotnie kluczowe czynniki podczas wyboru odkurzacza.

  Wyposażenie urządzenia w najkorzystniejsze filtry, niska waga, a także swoboda manewrowania podczas odkurzania to niewątpliwe także atuty odkurzacza Blaupunkt Blaupunkt VCH601. W trosce o zdrowie mobilny, pionowy odkurzacz bezworkowy Blaupunkt VCH601 spełni wszystkie kryteria wymagającego użytkownika.

  znakomitą produktywność urządzenia podkreśla zastosowanie najmocniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA, a także potrójnego systemu odfiltrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  skażenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 0,6 l. Wygoda użytkowania luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety odkurzacza Blaupunkt VCH601.

  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to aż do 45 minut, co daje gwarancję odkurzenia podłóg choćby w znacznym domu. Komfortu wykorzystywania dopełnia ssawka uniwersalna z elektro-szczotką wyekwipowaną w oświetlenie LED pomagające dotrzeć do zakamarków, w których czai się kurz.

  Kompaktowe wymiary produktywny silnik zasilany napięciem 22,2 V pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do produktywnego zbierania zanieczyszczeń. Na dodatek niska waga całkowita odkurzacza Blaupunkt VCH601 (2,2 kg), a także kompaktowe wymiary sprawiają, iż jest on komfortowojszy i zajmuje dużo mniej miejsca niż konwencjonalne odkurzacze.

  Ciesz się czystymi podłogami i świeżym powietrzem w swoim domu dzięki odkurzaczom przystępnym w ofercie producenta Blaupunkt!


Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839)

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839) Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz ręczny vcp501 (5901750504839)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny VCP501

  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP501 producenta Blaupunkt znacząco ułatwia prędkie porządki. Okazuje się pomocny zawsze wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego albo zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania charakterystycznego odkurzacza. Jest też niezastąpiony w sprzątaniu samochodu. Pozwala on także dotrzeć w trudno przystępne miejsca jednocześnie w mieszkaniu, biurze, jak i w aucie.

  nieznaczny, funkcjonalny i lekki (1,05 kg) model VCP501 działa 20 minut po pełnym 3-godzinnym naładowaniu za pomocą stojaka ze stacją ładującą. Moc silnika 120 W i sprawny silnik bezszczotkowy BLDC 11,1 V zagwarantuje, iż model VCP501 upora się z rutynowymi zadaniami. Przystępny do wyjęcia i opróżnienia zbiornik na kurz o pojemności 0,3 l dopełnia komfortu obsługi. Pomimo niewielkich gabarytów i niewielkiej wagi, moc ssania nie ustępuje obszerniejszym odkurzaczom akumulatorowym.

  Urządzenie to może nam się przydać zawsze wtedy, gdy chcemy posprzątać samochód, odkurzyć salonowa kanapę oraz pod namiotem, czy również w przyczepie campingowej podczas podróży.


Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe turkusowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu albo biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. By spełniać swoją rolę musi jednak znamionować się wygodą użytkowania, konserwacji oraz nieprzeciętnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie przede wszystkim zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Potrójny system oczyszczania Lekki i mobilny Filtr HEPA solidny silnik, maks: 800 W objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka wymiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 firmy BLAUPUNKT spełnia te wszystkie kryteria.

  wydajny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do sprawnego zbierania skażeń. Wysoką sprawność tego modelu wyróżnia zastosowanie najbardziej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu filtrowania.

  Użytkownik ma dzięki czemu pewność, że kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 1,5 l.

  luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu. 4,8-metrowy przewód umożliwia odkurzanie nawet trudno przystępnych miejsc dodatkowo zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niż klasyczne odkurzacze.

  Niska całkowita waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu używania. Model VCH201 ma w pakiecie wyjątkowo potrzebne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem, a także turbo-szczotkę.


Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740)

Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740) Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  samoczynny powrót do stacji bazowej: Nie
  Czas pracy: 55 min
  Czas ładowania: 5 godz
  Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  EAN: 5901750503740
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  ilość szczotek: 2
  Kod Producenta: RVC201
  kolor towaru: Biały
  zarys: kolisty
  Lampka kontrolna: Tak
  Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V
  Podręcznik użytkownika: Tak
  pojemność na kurz (łącznie): 0,5 l
  Posadzki: Drewno, Parkiet, Dywan, Podłoga, Linoleum, Laminat
  Programy do odkurzaczy: Przypadkowy, Spiralny
  typ opakowania: Pudełko
  typ pojemnika na kurz: Bez worka
  Waga artykułu: 1,7 kg
  Ładowanie akumulatora: Tak
  Łatwość czyszczenia: Tak

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702)

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702) Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCB301 (5901750503702)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  dzisiaj nie wyobrażamy sobie dbania o podłogi, dywany, meble, a nawet ściany, bez pomocy odkurzacza. Jest to aktualnie standardowy składnik wyposażenia każdego domu – komfortowy, prędki i wydajny w działaniu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek, ale także zdrowotną, pozbywając się z naszego otoczenia kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.
  producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB301, który stanie na wysokości zadania najszczególniej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.
  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ!
  Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej sprawnych modelach jest z zasady wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Oznaczenie DpuC D, świadczy natomiast o produktywności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB301 zbiera do 82% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co wyjątkowo docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji B to gwarancja, iż powietrze wyciągające się z odkurzacza będzie pozbawione kurzu i pyłków, czyli bezpieczne dla wszystkich domowników.
  Odkurzacz VCB301 zbiera skażenia do worka o obszerności 2 l. Komplet worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny w sprzedaży jako akcesorium ACC042. Do odkurzacza pasują również uniwersalne worki Swirl Y98.
  dużym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m kabel, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno przystępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem.
  WYGODA wykorzystywanIA!
  Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, a głośność poniżej 78 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Dodatkowo, regulacja ssania w uchwycie węża pozwoli dostosować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu stosowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie sprawnie przesuwać się po podłodze, nie wywołując zarysowań.
  W zestawie z odkurzaczem znajduje się dodatkowe akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa do wąskich przestrzeni pomiędzy meblami oraz ssawka „pędzel", dzięki której bez problemu wyczyścimy kanapę czy regał z książkami. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.
  Odkurzacz VCB301 firmy Blaupunkt to produkt, który dzięki swej funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu,...

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie optymalnego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Dzisiaj z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem innowacyjne sprzęty istotnie usprawniające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to obecnie standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,też zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, jednocześnie nie pozwala im dostać się do powietrza, którym oddychamy, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt stanie na wysokości zadania wszelkich użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 podkreśla się niezwykle wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Wydajnie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Sprawność czyszczenia dywanów także jest niezwykle przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  wyśmienitą produktywność urządzenia uwydatnia wykorzystanie najistotniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszystkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 2 l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu znikomych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Ponadto, płynna regulacja mocy silnika, a także regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli dopasować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo wykorzystywania, a także odporność urządzenia gwarantuje termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W zestawie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, duża ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa dedykowana do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Między meblami oraz ssawka pędzel, dzięki której bezproblemowo odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te części sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, szybkie, a zwykle precyzyjne.

  Odkurzacz VCC701 producenta Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) Najniższa Cena Online

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala dodatkowo jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 podkreśla klasa energetyczna A, która powiadamia użytkownika, że odkurzacz cechuje się szczególnie wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najbardziej produktywnych modelach jest z zasady wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co istotnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o objętości 2 l. Zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m kabel, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  na dodatek, regulacja ssania pozwoli Ci dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się uzupełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 firmy Blaupunkt to towar, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o pojemności 2 lZwijacz przewodu, kabel: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kgInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Blaupunkt cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze domowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt, odkurzacz domowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach domowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy domowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *