Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Blaupunkt VCC301

Blaupunkt VCC301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  VCC301 CYKLON BEZWORKOWY

  Odkurzacze to dziś typowy element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń. Wysokiej klasy odkurzacz stanowczo ulepsza także jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najlepsze filtry, co niejednokrotnie jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza.

  Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i wytwarzany po to, by każdy użytkownik mógł cieszyć się czystymi podłogami i meblami i świeżym powietrzem w swoim domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ
  Wysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego sprawności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz cechuje się wyjątkowo wysoką skutecznością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, nawet przy częstym odkurzaniu. Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta, w najszczególniej wydajnych modelach, jest przede wszystkim wyższa aniżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o produktywności urządzenia podczas odkurzania dywanów. Model VCC301 zbiera do 0,83% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie niezwykle docenione poprzez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam mieści się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak dobrze zbiera kurz,w dodatku czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Świetną sprawność urządzenia uwydatnia użycie najbardziej zaawansowanego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów. Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, iż powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA wykorzystywanIA
  Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Pojemność zbiornika na kurz wynosząca 1,2l zapewnia, że nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu niewiele znaczących gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5m przewód, dzięki którym odkurzysz choćby trudno dostępne miejsca jak np. Powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dopasować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu używania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem.

  dopełniające AKCESORIA
  W pakiecie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które staranne i wygodne sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCC301 firmy Blaupunkt to produkt wysokiej jakości, który dzięki swemu progresywnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, lubiącym sobie typowo funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią także miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.

  AKCESORIA WYMIENNE
  Wymienny pakiet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016. Zalecana zamiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności użytkowania odkurzacza).  EAN: 5901750501739
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: BLAUPUNKT VCC301
  typ: Odkurzacz bezworkowy/cyklonowy
  Moc: 700 W
  Poziom hałasu: 77 dB
  Worek: Brak worka
  pojemność: 1.2 l
  Filtr: HEPA 13
  Długość przewodu: 5 m
  System parkowania: stopnie
  Funkcje: Uchwyt
  Akcesoria w pakiecie: - Ssawko-szczotka uniwersalna- Ssawka rodzaju pędzel- Ssawka szczelinowa- Metalowa rura teleskopowa
  Kolor: Szary
  rozmiary: 342 x 252 x 222 mm
  Waga: 4.6 kg
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Tristar. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCP301

Blaupunkt VCP301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP301
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP301 firmy Blaupunkt znacząco ułatwia prędkie porządki. Okazuje się pomocny za każdym razem wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego lub zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania typowego odkurzacza....

Blaupunkt VCH601

Blaupunkt VCH601 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCH601 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCH601
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Blaupunkt VCH601 Wysoka efektoywność Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz znacząco ulepsza ponadto jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Wysoka skuteczność energetyczna oraz szeroka siła ssąca to niejednokrotnie kluczowe czynniki podczas wyboru odkurzacza.

  Wyposażenie urządzenia w najkorzystniejsze filtry, niska waga, a także swoboda manewrowania podczas odkurzania to niewątpliwe także atuty odkurzacza Blaupunkt Blaupunkt VCH601. W trosce o zdrowie mobilny, pionowy odkurzacz bezworkowy Blaupunkt VCH601 spełni wszystkie kryteria wymagającego użytkownika.

  znakomitą produktywność urządzenia podkreśla zastosowanie najmocniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA, a także potrójnego systemu odfiltrowania. Użytkownik ma dzięki temu pewność, iż kurz, bakterie czy komórki grzybów zostaną zatrzymane.

  skażenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 0,6 l. Wygoda użytkowania luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety odkurzacza Blaupunkt VCH601.

  Dzięki wytrzymałemu akumulatorowi litowemu czas pracy urządzenia to aż do 45 minut, co daje gwarancję odkurzenia podłóg choćby w znacznym domu. Komfortu wykorzystywania dopełnia ssawka uniwersalna z elektro-szczotką wyekwipowaną w oświetlenie LED pomagające dotrzeć do zakamarków, w których czai się kurz.

  Kompaktowe wymiary produktywny silnik zasilany napięciem 22,2 V pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do produktywnego zbierania zanieczyszczeń. Na dodatek niska waga całkowita odkurzacza Blaupunkt VCH601 (2,2 kg), a także kompaktowe wymiary sprawiają, iż jest on komfortowojszy i zajmuje dużo mniej miejsca niż konwencjonalne odkurzacze.

  Ciesz się czystymi podłogami i świeżym powietrzem w swoim domu dzięki odkurzaczom przystępnym w ofercie producenta Blaupunkt!


Blaupunkt VCB201

Blaupunkt VCB201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB201
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala dodatkowo jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.


  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ

  Model VCB201 podkreśla klasa energetyczna A, która powiadamia użytkownika, że odkurzacz cechuje się szczególnie wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu. Wartość ta w najbardziej produktywnych modelach jest z zasady wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni.

  Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów. Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co istotnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów. Klasa reemisji C to gwarancja pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.


  WYGODA stosowanIA


  Odkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o objętości 2l. Zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y201. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8m kabel, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza.

  Głośność poniżej 80dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Na dodatek, regulacja ssania pozwoli Ci dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  .

  dopełniające AKCESORIA


  W zestawie z odkurzaczem znajduje się uzupełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.


  Odkurzacz VCB201 firmy Blaupunkt to towar, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  .

  właściwości:

  • Worki na kurz o pojemności 2l
  • Zwijacz przewodu, kabel 4,8m
  • Regulacja ssania w uchwycie węża
  • Miękkie kółka
  • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
  • stopnie i pionowy system parkowania
  • Klasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: C
  • Głośność poniżej 80dB
  • Akcesoria: Ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowa
  • Zasilanie 220-240V~50/60Hz, moc: 700W
  • rozmiary: 34,3 x 24 x 20cm
  • Waga: 3,9kg
  • Kod EAN: 5901750502224
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pojemność do 2.0 litrów. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCB301

Blaupunkt VCB301 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCB301 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCB301
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz z workiem o mocy silnika 700 W, miękkie gumowe kółka, metalowa rura teleskopowa, poziomy i pionowy system parkowania, zasięg pracy 7.5 m, wymienny worek na kurz o pojemności 2 l, mechaniczny wskaźnik zapełnienia worka, poziom hałasu 78 dB.


Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wygodne sprzątanie wszelkich rodzajów podłóg, dywanów, zakamarków i trudno przystępnych miejsc osiągalne jest dzięki lekkim i praktycznym odkurzaczom ręcznym. Sugerowane są one typowo osobom, które lubią na bieżąco sprzątać nieduże zabrudzenia na fotelach, kanapach albo w samochodzie....

Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz z workiem o mocy silnika 700 w, miękkie gumowe kółka, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, poziomy i pionowy system parkowania, filtr hepa h13, zasięg pracy 7.5 m, wymienny worek na kurz o objętości 3.5 l, mechaniczny wskaźnik zapełnienia worka, poziom hałasu 72 db.


Blaupunkt VCP501

Blaupunkt VCP501 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP501 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP501
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP501 producenta Blaupunkt zasadniczo usprawnia szybkie porządki. Okazuje się pomocny za każdym razem wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego albo zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania charakterystycznego odkurzacza....

Blaupunkt RVC701

Blaupunkt RVC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne odkurzacze, nazywane również robotami odkurzającymi, coraz bardziej zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, gdyż sprzątanie nie należy do czynności, które wykonujemy z pasją czy hobbistycznym zacięciem, a te sprytne urządzenia skutecznie nas w tym wyręczają.

  Dlaczego więc nie skorzystać z takiej sposobności?Odkurzacz samoczynny RVC701 wyposażono w nawigację z mapowaniem żyroskopowym, dzięki temu formuje mapę przestrzeni, którą ma sprzątnąć i porusza się po niej w zaplanowany, systemowy sposób, nie omijając choćby trudno przystępnych miejsc.

  I to właśnie dzięki dopracowanej logice sterującej pracą i sposobem poruszania się robota RVC701 mamy pewność, iż nasze podłogi będą lśniły czystością.Wyposażenie modelu RVC701 w czujka zbliżeniowy gwarantuje dodatkowo, iż nie będzie on obijał mebli, a także ścian, a czujniki krawędzi podłoża zadbają o to, by urządzenie w czasie odkurzania nie spadło ze schodów.

  Jeżeli przeszkoda nie zostanie zauważona przez czujniki podczerwieni, czujniki w zderzaku zareagują po delikatnym kontakcie z przedmiotem.produktywny i bezawaryjny silnik bezszczotkowy zapewnia wysoką siłę ssania na poziomie 1,2 kPa.

  Dlatego przy zastosowaniu dwóch bocznych szczotek zmiatających i szczotki centralnej o długości 17 cm, robot perfekcyjnie poradzi sobie z kurzem zarówno na gładkiej podłodze wykończonej drewnem lub ceramiką, jak i na wykładzinach i dywanach z krótkim włosiem.

  skażenia zatrzymywane są w obszernym zbiorniku o obszerności 0,5 l, który można myć pod bieżącą wodą.zastosowanie najszczególniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA, który zatrzymuje ponad 99,9% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków oraz grzybów zagwarantuje nam, iż powietrze, które wydostaje się z robota jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla domowników.Robot odkurzający RVC701 wyręczy nas w jeszcze jednej czynności – umyje za nas podłogę.

  Wyposażenie urządzenia w funkcję mopowania sprawia, że staje się on najbardziej pożądanym domowym pomocnikiem. Pompa umieszczona zbiorniku wody o obszerności 0,2 l dozuje odpowiednią liczba wody ze zbiornika na ściereczkę do mycia, kontrolując w ten sposób jej nawilżenie, i uniemożliwiając moczeniu podłoża.

  dzięki temu nie musimy się martwić, że wody będzie za niewiele i zabrudzenia nie zostaną usunięte iż podłoga zbyt długo pozostanie mokra, co jest stanowczo niewskazane w przypadku paneli i posadzek drewnianych.Dzięki zaimplementowaniu solidnego i wydajnego akumulatora o pojemności 2150 mAh, czas pracy robota wynosi aż 100 minut, co umożliwia mu posprzątanie naprawdę wielkiej powierzchni.

  Po zakończeniu odkurzania lub kiedy bateria jest bliska wyczerpania, RVC701 wraca do bazy doładować akumulator. Odkurzacz może wznowić pracę w miejscu uprzednio zakończonego procesu odkurzania.w przypadku, gdy chcemy graniczyć obszar działania urządzenia, możemy wykorzystać dołączony do zestawu pasek magnetyczny...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Concept. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt RVC201

Blaupunkt RVC201 Najniższa Cena Online

Blaupunkt RVC201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt RVC201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  artykuł producent Blaupunkt Kod producenta RVC201 EAN 5901750503740 dane PODSTAWOWE Moc silnika Brak odcień Biały FIZYCZNE Wysokość [cm] 7.5 Średnica [cm] 28 Waga [kg] 1.7 FUNKCJE Funkcja mopowania Nie Funkcja mapowania pomieszczeń Nie Regulacja mocy Tak Możliwość współpracy z wirtualną ścianą Nie Możliwość współpracy z wirtualną latarnią Nie automatyczny powrót do bazy Nie ilość programów 3 Harmonogram pracy Nie technologicznE pojemność zbiornika na kurz 0.5 l Poziom hałasu 55 dB Maksymalny czas działania 55 minut Czas ładowania 300 minut Wi-Fi Nie Sterowanie przez aplikację NieInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Blaupunkt cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze domowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt, odkurzacz domowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach domowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy domowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.