Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Blaupunkt. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Blaupunkt,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Blaupunkt. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Blaupunkt, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy vcc301 marki Blaupunkt
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Blaupunkt VCC301 bezworkowyCiesz się czystymi podłogami i meblami, a także świeżym powietrzem w swym domuBLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT! Odkurzacze to dziś charakterystyczny element wyposażenia każdego domu.

  Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,z reguły zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń. Wysokiej klasy odkurzacz znacząco poprawia dodatkowo jakość powietrza, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Producent, z myślą o alergikach, wyposażył urządzenie w najkorzystniejsze filtry, co często jest kluczowym czynnikiem w trakcie wyboru odkurzacza. Model VCC301 marki Blaupunkt został zaprojektowany i produkowany po to, żeby każdy użytkownik mógł radować się czystymi podłogami i meblami oraz świeżym powietrzem w swym domu.

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆWysoką jakość odkurzacza VCC301 potwierdza klasa energetyczna A. Jest to stosunek poboru energii przez urządzenie do jego produktywności. Klasa A oznacza, iż odkurzacz charakteryzuje się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii, co przekłada się na zauważalnie niższe wydatki na prąd, choćby przy częstym odkurzaniu.Klasa DpuHF A oznacza, iż na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta, w najistotniej sprawnych modelach, jest z reguły wyższa niż 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera też kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Klasa skuteczności A na podłogach twardych to najwyższa wartość wśród modeli domowych.Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o sprawności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCC301 zbiera do 83% kurzu ze wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co będzie nad wyraz docenione przez osoby uczulone na kurze, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej skażeń i alergenów.

  O jakości odkurzacza VCC301 świadczy nie tylko to jak korzystnie zbiera kurz,w dodatku czystość powietrza, która wydostaje się z urządzenia po drugiej stronie przy wylocie. Klasa reemisji A w modelu VCC301 to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu.nieprzeciętną skuteczność urządzenia podkreśla użycie najmocniej progresywnego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków i grzybów.Odkurzając z modelem VCC301 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie oraz Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIA Odkurzacz bezworkowy VCC301 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia.

  objętość zbiornika na kurz wynosząca 1,2 l gwarantuje, że nie trzeba go niejednokrotnie opróżniać, przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia. Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi na 5 m kabel, dzięki którym odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca jak np.

  powierzchnia pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 77 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  ponadto, regulacja mocy podciśnienia w uchwycie pozwoli Ci dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu użytkowania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się szereg przydatnych akcesoriów, które dokładne i komfortowe sprzątanie: uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka z włosiem oraz ssawka szczelinowa do wąskich miejsc.

  Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się, a także pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.Odkurzacz VCC301 marki Blaupunkt to artykuł wysokiej jakości, który dzięki swemu innowacyjnemu projektowi przypadnie do gustu zarówno wymagającym użytkownikom, szanującym sobie najczęściej funkcjonalność, jak i estetom, dla których ergonomiczne urządzenia stanowią także miłe dla oka urozmaicenie wyposażenia domu.AKCESORIA WYMIENNEWymienny komplet filtrów (2 filtry wlotowe EPA H12, 1 wylotowy HEPA H13) ACC016.

  Zalecana podmiana filtra wlotowego co 2-4 miesiące, filtra wylotowego co 4-8 miesięcy (zależnie od intensywności stosowania odkurzacza). Informacje technologicznE:rodzaj: Odkurzacz bezworkowyKlasa sprawności energetycznej: ARoczne zużycie energii (kWh/rok): 26.3Klasa wydajności odkurzania dywanów: DKlasa efektywności odkurzania podłóg twardych: AKlasa reemisji kurzu: AAutomatyczne zwijanie kabla: takDługość przewodu (m): 5Konstrukcja rur: Metalowe, TeleskopoweTyp worka: BezworkowyPojemność worka/pojemnika (l): 1.2Rodzaj filtrów: HEPA H13Regulowana moc ssania: Na uchwycieWskaźnik zapełnienia worka/pojemnika: przejrzysty zbiornikParkowanie: Poziome i pionoweWysokość (cm): 25.2Szerokość (cm): 22.2Długość (cm): 34

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Emerio. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740)

Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740) Najniższa Cena Online

Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt Odkurzacz rvc201 (5901750503740)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot odkurzający RVC201

  Roboty odkurzające coraz częściej spotkać można w naszych domach i mieszkaniach. Te niepozornie wyglądające urządzenia wspaniale wyręczą nas bowiem w powszednich porządkach i pozwolą zyskać całkiem niemało wolnego czasu.

  Podążając za wciąż rosnącymi oczekiwaniami użytkowników, Blaupunkt wprowadza do oferty nowy model robota odkurzającego RVC201, który świetnie spełni oczekiwania jednocześnie na gładkich podłogach drewnianych, laminowanych i ceramicznych, jak na dodatek na wykładzinach i krótkowłosych dywanach.

  Model RVC201 wyekwipowany został w 3 tryby pracy losowy, spiralny i wzdłuż ścian, zmieniające się regularnie co pewien czas, ustalony fabrycznie. Zastosowano w nim również dwie boczne szczotki zmiatające i produktywny silnik ssący o mocy 10 W. Dzięki takim rozwiązaniom mamy pewność,wnętrze zostanie prawidłowo odkurzone. Sprzyjają temu ponadto kompaktowe wymiary odkurzacza i niski jego profil, wynoszący tylko 7,5 cm, co powoduje, że robot zmieści się choćby pod niewysokie łóżka czy kanapy.

  Odkurzacz może pracować bez przerwy poprzez około 55 minut, po czym czerwona dioda kontrola na przycisku włącznika zasygnalizuje, iż bateria została rozładowana. Należy go wtedy podłączyć do lądowania na około 4-5 godzin.

  Urządzenie będzie pracowało do czasu rozładowania baterii lub wyłączenia go przez użytkownika.

  Robot odkurzający RVC201 to duża oszczędność czasu i niezastąpiona pomoc w rutynowym utrzymaniu czystości.


Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) Najniższa Cena Online

Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt vcb201 odkurzacz workowy (5901750502224)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz workowy Blaupunkt VCB201Odkurzacze to dziś standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Spełniają nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować porządek,w głównej mierze zdrowotną, pozbywając się kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń.

  Wysokiej klasy odkurzacz zasadniczo udoskonala dodatkowo jakość powietrza, co dobrze wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie. Producent Blaupunkt stworzyła odkurzacz workowy VCB201, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, szanujących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.BLAUPUNKT - NIEMIECKI PRODUCENT!

  NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆModel VCB201 podkreśla klasa energetyczna A, która powiadamia użytkownika, że odkurzacz cechuje się szczególnie wysoką sprawnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Klasa DpuHF A oznacza, że na twardej podłodze odkurzacz zbierze do 111% procent kurzu.

  Wartość ta w najbardziej produktywnych modelach jest z zasady wyższa niżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera również kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Drugie z oznaczeń, klasa DpuC D, świadczy o wydajności urządzenia w trakcie odkurzania dywanów.

  Model VCB201 zbiera do 82% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co istotnie docenią osoby uczulone na kurz, ponieważ to właśnie tam zawiera się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  Klasa reemisji C to pewność pozbawionego kurzu i pyłków powietrza w czyszczonym pomieszczeniu. Odkurzając z modelem VCB201 masz pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich.

  WYGODA stosowanIAOdkurzacz VCB201 zbiera kurz i zanieczyszczenia do worka o objętości 2 l. Zestaw worków wraz z wymiennym filtrem wlotowym i wylotowym jest dostępny jako ACC025. Do odkurzacza pasują dodatkowo uniwersalne worki Swirl Y201.Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 4,8 m kabel, dzięki któremu odkurzysz choćby trudno przystępne miejsca np.

  powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza. Głośność poniżej 80 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników.

  na dodatek, regulacja ssania pozwoli Ci dopasować siłę ssącą urządzenia do aktualnie czyszczonej powierzchni. Komfortu wykorzystywania dopełnia zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz kółka z miękkiego materiału, dzięki czemu urządzenie będzie produktywnie przesuwać się po podłodze, nie powodując zarysowań.

  dopełniające AKCESORIAW zestawie z odkurzaczem znajduje się uzupełniające akcesoria tj. Uniwersalna ssawko-szczotka, ssawka szczelinowa 2 w 1 do wąskich miejsc, pozwolą Ci sprzątać dokładnie i wygodnie. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc.

  Odkurzacz VCB201 firmy Blaupunkt to towar, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

  SpecyfikacjaWorki na kurz o pojemności 2 lZwijacz przewodu, kabel: 4,8 mRegulacja ssania w uchwycie wężaMiękkie kółkaZabezpieczenie przed przegrzaniemPoziomy i pionowy system parkowaniaKlasa energetyczna A, DpuHF A, DpuC D, Reemission: CGłośność poniżej 80 dBAkcesoria: ssawko-szczotka uniwersalna, ssawka szczelinowa 2w1, metalowa rura teleskopowaZasilanie: 220-240 V ~ 50/60 Hz, moc: 700 WWymiary: 34,3 x 24 x 20 cmWaga: 3,9 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe oliwkowe. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny BLAUPUNKT VCP301, 2_699201
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny VCP301

  Bezprzewodowy odkurzacz ręczny VCP301 firmy Blaupunkt znacząco ułatwia prędkie porządki. Okazuje się pomocny za każdym razem wtedy, kiedy chcemy sprzątnąć rozsypaną kawę, pozbierać okruchy ze stołu kuchennego lub zebrać naniesiony piasek przy wycieraczce, bez konieczności wyjmowania typowego odkurzacza. Jest również niezastąpiony w sprzątaniu samochodu. Pozwala on także dotrzeć w trudno przystępne miejsca zarówno w mieszkaniu, biurze, jak i w aucie.

  niewiele znaczący, praktyczny i lekki (0,7 kg) model VCP301 działa 12 minut po pełnym 4-godzinnym naładowaniu. Dzięki możliwości ładowania urządzenia przez gniazdo USB, możemy ten odkurzacz wziąć ze sobą wszędzie i ładować za pomocą dowolnej ładowarki USB. Urządzenie może nam się przydać pod namiotem, czy również w przyczepie campingowej w trakcie podróży.

  Moc silnika 60 W, a także skuteczny silnik DC 7,2 V zagwarantuje, że model VCP301 upora się z rutynowymi zadaniami. Prosty do wyjęcia i opróżnienia zbiornik na kurz o objętości 0,2 l dopełnia komfortu obsługi.


Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu albo biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. By spełniać swoją rolę musi jednak znamionować się wygodą użytkowania, konserwacji oraz nieprzeciętnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie przede wszystkim zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Potrójny system oczyszczania Lekki i mobilny Filtr HEPA solidny silnik, maks: 800 W objętość: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka wymiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 firmy BLAUPUNKT spełnia te wszystkie kryteria.

  wydajny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do sprawnego zbierania skażeń. Wysoką sprawność tego modelu wyróżnia zastosowanie najbardziej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA i potrójnego systemu filtrowania.

  Użytkownik ma dzięki czemu pewność, że kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, nieskomplikowanym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o pojemności 1,5 l.

  luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu. 4,8-metrowy przewód umożliwia odkurzanie nawet trudno przystępnych miejsc dodatkowo zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca niż klasyczne odkurzacze.

  Niska całkowita waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu używania. Model VCH201 ma w pakiecie wyjątkowo potrzebne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem, a także turbo-szczotkę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Teesa. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie optymalnego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Dzisiaj z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem innowacyjne sprzęty istotnie usprawniające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to obecnie standardowy komponent wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,też zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych zanieczyszczeń, jednocześnie nie pozwala im dostać się do powietrza, którym oddychamy, co poprawnie wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt stanie na wysokości zadania wszelkich użytkowników, lubiących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, lecz także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 podkreśla się niezwykle wysoką wydajnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Wydajnie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej efektywnych modelach jest najczęściej wyższa aniżeli 100%, ponieważ podczas odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Sprawność czyszczenia dywanów także jest niezwykle przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co szczególnie docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  wyśmienitą produktywność urządzenia uwydatnia wykorzystanie najistotniej innowacyjnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje nawet 99,97% zanieczyszczeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszystkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu poprzez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 2 l zapewnia, że nie trzeba go nieraz opróżniać, przy zachowaniu znikomych gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy choćby trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, iż odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. Ponadto, płynna regulacja mocy silnika, a także regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli dopasować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo wykorzystywania, a także odporność urządzenia gwarantuje termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W zestawie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, duża ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa dedykowana do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Między meblami oraz ssawka pędzel, dzięki której bezproblemowo odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się i pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te części sprawiają, że sprzątanie jest wygodne, szybkie, a zwykle precyzyjne.

  Odkurzacz VCC701 producenta Blaupunkt to produkt, który dzięki swojemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom ceniącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Blaupunkt opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Blaupunkt cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Blaupunkt,
 • odkurzacze domowe Blaupunkt jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Blaupunkt, odkurzacz domowy Blaupunkt cena, opinie o odkurzaczach domowych Blaupunkt, ranking odkurzaczy domowych Blaupunkt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *