Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy do 200 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych do 200 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe do 200 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami do 200 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Poręczny design, wysoka produktywność, sporo możliwości zastosowania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze metalicznym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Możesz zastosować go jednocześnie jako nieduży odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli albo tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego minimalna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu prosto przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również funkcjonalny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci skrupulatne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich wyśmienicie spełni oczekiwania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić perfekcyjny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką szybko i sprawnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją ponadto do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana budowa szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci precyzyjnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, choćby najbardziej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie usunie z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a nawet klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 sprawnie izoluje brud, włosy, kurz i sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne zapobieganie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz radować się długotrwałą czystością i przychylnym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W i siła ssania 15000 Pa skuteczną i skuteczną pracę odkurzacza - żadne, nawet najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o pojemności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki czemu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest jeszcze niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z mało produktywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, surowy design odkurzacza powoduje, iż będzie on nie tylko użytecznym, lecz też wytwornym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia idealnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli też zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 doskonale spełni oczekiwania dodatkowo w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ atrybuty Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, żeby móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  progresywny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zapewnia trafną wilgotność w trakcie odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon zapewnia niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory bardzo szybko i przyspiesza dzięki wykrzywionemu przepustowi, co wydajnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, aby zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyekwipowano w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyekwipowano w akumulator litowo-jonowy, który zezwala na bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o rutynowy porządek jest o dużo prostsze. Na urządzenie składają się praktyczny bezworkowy odkurzacz pionowy stosowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno dostępnych miejsc i kanap, krzeseł czy foteli i system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA skutecznOŚĆ Niezwykła szybkość, wydajne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość choćby 300 km/h.

  Taka prędkość powoduje, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się stanowczo efektywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób choćby najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane poprzez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. By sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Sprawne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę znakomicie zaprojektowany odkurzacz zezwala na prędkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w stosowny sposób dzięki nieszablonowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje idealną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Wygodne nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody zezwalają na łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro oraz odpięcie od niej.

  Wysoka skuteczność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką produktywność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin, a także zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  rewelacyjnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do stosowania na wszystkich podłogach. Bardziej skuteczne czyszczenie wszelkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia świetne czyszczenie wszelkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny i płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Znakomite zastosowanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym prosto pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także zlikwidować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Kalorik. Ranking TOP10 modeli

Bosch BCHF216

Bosch BCHF216 Najniższa Cena Online

Bosch BCHF216 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCHF216
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny 40 min Nareszcie! Bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Doskonały pomocnik do prędkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką sprawnością. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Kolor: Jet black injection wariant urządzenia: Ręczny 2-w-1 Grupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowy Głębokość urządzenia: 165 mm Wysokość urządzenia: 1 160 mm Waga urządzenia: 2,4 kg Szerokość urządzenia: 265 mm Szczotka do dywanów: Mechaniczna Wskaźnik ładowania: Tak ilość stopni mocy: 2 2w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniu: Tak Czas ładowania: 5 h Napięcie: 14,4 V Maksymalny czas pracy (max.): 40 min Maksymalnie wszechstronny.

  wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu. Odkurzaczem pionowym, zaopatrzonym w elektroszczotkę, ekspresowo odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i wygodnie odkurzyć meble i tapicerkę.

  Łatwo nim odkurzysz też okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad. Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci potrzeba. Jedna szczotka do wielu powierzchni. Każdy dom jest inny. Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki.

  Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Przystępny do odstawiania. Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje. Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nieskomplikowane czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SPECYFIKACJA technologicznA: wydajność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą przystępne wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki niezwykle giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: łatwy w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki znikomej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 40 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Adler AD 7036

Adler AD 7036 Najniższa Cena Online

Adler AD 7036 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Adler AD 7036
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Ręczny Adler AD 7036


  znaczna wydajność i wygoda


  Nie wiesz czy warto kupować taki odkurzacz? Regularne sprzątanie wymaga równocześnie i czasu i energii, dlatego warto je jak najmocniej ułatwić. Odkurzacz pionowy to genialny sposób na szybkie czyszczenie dywanów, wykładzin, parkietów i wszelkich rodzajów podłóg. Dzięki swojej kompaktowej konstrukcji nie zajmie nam dużo miejsca. Stanowi wyśmienity dobór a zwłaszcza w tych mniejszych mieszkaniach.  Odkurzacze pionowe mają dużo zalet, lecz warto im się przyjrzeć bliżej zanim zadecydujesz, który z nich zabierzesz do domu. Przystępne są odkurzacze z akumulatorem i z zasilaniem elektrycznym. Odkurzacz pionowy ma typową konstrukcję, to jakby długa szczotka, która na górze uchwytu ma zamontowany silnik, a także pojemnik na kurz i zabrudzenia.


  Czym się kierować wybierając odkurzacz pionowy? Odkurzacz pionowy to spora ulga dla osób, które mają problemy z kręgosłupem, przecież korzystając z takiego odkurzacza nie trzeba się schylać. Odkurzacz pionowy chętnie wybierają także posiadacze zwierzaków, momentalnie sprzątnie sierść z wykładzin, kobierców i twardych powierzchni. Jest wygodny, lekki, skuteczny i dlatego popularność tego typu odkurzaczy rośnie z miesiąca na miesiąc. Ten towar to rozwiązanie dla każdego. Odkurzacz niezwykle wydajny silnik o nominalnej mocy 800 W. Zasięg pracy odkurzacza ADLER AD 7036 to 7 metrów. Pozwoli nam to wygodnie odkurzyć każde pomieszczenie w domu, w pracy czy chociażby wnętrze samochodu.  Cechą wyróżniającą odkurzacz ADLER AD 7036 jest czujnik termiczny, który zabezpiecza urządzenie przed przegrzaniem. Włącznik/wyłącznik znajduje się w widocznym iprzystępnym miejscu, co umożliwia szybkie włączanie i wyłączanie odkurzacza. Klamra blokująca uniemożliwia przypadkowemu odłączeniu się pojemnika na kurz. Pojemnik możemy wygodnie odczepić za pomocą przycisku zwalniającego. Filtr oraz pojemnik na kurz o obszerności 1,5l nadają się do mycia pod wodą. Pojemnik jest przezroczysty, więc na bieżąco widzimy poziom kurzu  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7036 to idealny wybór.

  właściwości:
  Bezworkowy
  Filtr i pojemnik nadający się do mycia
  zestaw 3 szt ssawek:
  wąskiej, szerokiej, szczelinowej.
  Lekki i funkcjonalny  Specyfikacja technologiczna:
  Zasięg używania 7m
  Moc maksymalna 800W
  pojemność pojemnika na kurz 1,5L
  *Clatronic AKS 832

Clatronic AKS 832 Najniższa Cena Online

Clatronic AKS 832 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Clatronic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Clatronic AKS 832
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz akumulatorowy Clatronic AKS 832


  znikome jest atrakcyjne


  Do czego się przydają takie nieznaczne akumulatorowe odkurzacze? Odkurzacze ręczne to takie drobne mobilne urządzenia do zbierania małych skażeń z niewielkich powierzchni. Mają zasilanie akumulatorowe wystarczające na ok. 15-30 minut pracy. To wyśmienite dopełniające urządzenie sprzątające, które pomoże utrzymać nam czystość. Są perfekcyjne żeby dotrzeć do niewiele znaczących, ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Niezastąpione przy sprzątaniu samochodu. Ekspresowo i efektywnie doprowadzą do porządku zaśmieconą tapicerkę i wciągną kurz z każdego zakamarka pod siedzeniami. Dzięki nieznacznym gabarytom i zasilaniu akumulatorowym taki podręczny odkurzacz zabierzemy ze sobą wszędzie. Za każdym razem gotowy do pracy w mgnieniu oka sprzątnie rozsypane okruszki czy sierść psa przed niezapowiedzianymi gośćmi. W sytuacji takich odkurzaczy ręcznych, nie ma zbyt wielu parametrów, na które trzeba żeby było zwrócić uwagę  Akcesoria:
  - końcówka szczelinowa (13cm)
  - końcówka szczelinowa (26cm)
  - nasadka do odkurzania na mokro
  - nasadka szczotkowa
  - kabel przyłączeniowy zasilacza DC 12V, 5.2A
  - ładowarka do gniazda sieciowego 230V


  Polecamy ręczny odkurzacz o nadzwyczajnych parametrach Odkurzacze ręczne to proste urządzenia, niewyposażone w żadne skomplikowane elektroniczne udogodnienia, zostały produkowane z reguły po to,momentalnie poradzić sobie z niewiele znaczącymi zabrudzeniami na śladowej powierzchni. Ale nie warto sięgać po pierwszy ulepszony z brzegu sprzęt. Postaw na jakość i sprawdzonego producenta. Przenośny odkurzacz bezprzewodowy najwyższej jakości firmy Clatronic. Rewelacyjny design, przyjemny dla oka. Precyzyjnie dobrany kształt, by jak najlepiej się nim posługiwać. Odkurzaczem możemy odkurzać i na mokro i na sucho. Jest niesłychanie lekki, poręczny i produktywny. Zasilany akumulatorowo,posiada także funkcję zasilania bezpośredniego. Jeżeli rozładuje się w pełni można zacząć używać go od razu w trybie zasilania 12V. Bogate wyposażenie zapewni precyzyjność sprzątania.

  Opis:
  Odkurzacz na mokro/ sucho
  Filtr cząstek stałych (zmywalny)
  Lampka kontrolna ładowania (LED)
  wbudowany schowek na przewód zasilania 12V
  *Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe szerokość do 25 cm. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci prędko i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania oraz aż 3 wymienne szczotki powodują,prosto dopasujesz go do swoich potrzeb. Innowacyjny system filtracji produktywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design i 5-metrowy przewód, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy lub ręczny. Doskonale sprawdzi się więc w wielu różnorodnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i sporo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do zróżnicowanych zastosowań

  W pakiecie odnajdziesz 3 funkcjonalne szczotki, za pomocą których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka pozwala na staranne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie i uchwyt na kabel odkurzacza).

  skuteczna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został wyposażony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, przefiltrowującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Łatwo odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny

  Za efektywną pracę odkurzacza odpowiada wytwarzany z miedzi, sprawny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko skuteczne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie nadzwyczajnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego sprawność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie wyposażone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, wbudowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka usprawniające jej przesuwanie, a funkcjonalny uchwyt odkurzacza zagwarantuje powiększony komfort użytkowania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • rozmiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m


Deerma DX888

Deerma DX888 Najniższa Cena Online

Deerma DX888 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX888
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Deerma DX888 Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 gwarantuje wysoki komfort stosowania i podkreśla się siłą ssania choćby 15 000 Pa. Dzięki temu świetnie radzi sobie z brudem.

  usuwanie kurzu z trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a wielki, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów – stanie na wysokości zadania równocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny.

  Jego montaż albo demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów. Używaj go tak, jak chcesz Odkurzacz wyróżnia się modułową konstrukcją, dzięki czemu możesz łatwo dostosować go do swych potrzeb. Jego najważniejsze części (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co pozwala na zróżnicowane konfiguracje.

  Urządzenie sprawdzi się także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, aby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, żeby przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony albo zebrać pajęczyny z sufitu.

  Twój pomocnik w walce z brudem teraz możesz w niedługim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został zaopatrzony w sprawny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki temu szybko i efektywnie usuwa brud.

  Urządzenie wykorzystuje też potrójną filtrację oraz specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. W konsekwencji jeszcze lepiej likwiduje skażenia i jednostajnie utrzymuje siłę ssania na optymalnym poziomie.

  Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem! Komfort używania Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać szerokiego wysiłku. Odkurzacz DX888 cechuje się przemyślaną, funkcjonalną konstrukcją.

  Jego wielki, trójkątny uchwyt jest wykrzywiony pod kątem 106°, co powoduje,doskonale leży w rąk i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i wygodne – jego szczotka została wyposażona w niewiele znaczące kółka, które sprawdzą się na najróżniejszych powierzchniach.

  Odkurzacz jest także stosunkowo lekki – możesz prosto go podnieść, żeby odkurzyć zasłony lub wyżej położone półki. Ulepszona szczotka do podłóg Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością.

  Odkurzacz DX888 został wyposażony w udoskonaloną szczotkę, która idealnie nadaje się do sprzątania różnorodnych powierzchni – od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można też obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°.

  dzięki czemu prosto odkurzysz podłogę pod meblami albo w kątach. Na uwagę zasługuje także duży otwór szczotki – jego szerokość wynosi aż 230 mm, co zezwala na szybkie sprzątanie obszerniejszych obszarów. Uzupełniające szczotki w pakiecie W zestawie odszukasz także 2 dopełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie trudno przystępnych zakamarków.

  Szczotka szczelinowa pozwoli Ci pozbyć się brudu z wąskich miejsc, na przykład z wgłębień w sofach i fotelach. Trójkątna miękka szczotka świetnie nadaje się do czyszczenia powierzchni mebli – za jej pomocą bez trudu wyeliminujesz kurz, włosy, okruchy czy sierść z kanapy albo materaca.

  teraz z łatwością sprawisz, iż Twój dom będzie zachwycająco czysty! Jeszcze więcej udogodnień Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w konstrukcji i demontażu – prosto przystosujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie w dodatku nie sprawi Ci problemu – urządzenie zostało zaopatrzone w funkcjonalny uchwyt ścienny.

  Do dyspozycji masz dodatkowo pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz – by go opróżnić, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie musisz choćby brudzić sobie rąk! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i nieskomplikowany w czyszczeniu.

  W komplecie Odkurzacz Uchwyt Rura Szczotka do podłóg Miękka szczotka Szczotka szczelinowa Instrukcja obsługi marka Deerma Nazwa Deerma vacuum cleaner Model DX888 Siła ssania ≥ 15 000 Pa Napięcie znamionowe 220-240 V Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz Moc znamionowa 600 W pojemność zbiornika na kurz 0,45 l Poziom hałasu: <85 db Waga [kg]: 2,1 kg (z opakowaniem 2,8 kg) Zasięg pracy [m]: 5m przewód

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe o mocy do 750 W. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego używania oraz aż 3 wymienne szczotki sprawiają,łatwo przystosujesz go do swoich potrzeb.

  innowacyjny system filtracji efektywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką sprawność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design, a także 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być używany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Wspaniale sprawdzi się więc w wielu różnorodnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swym domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań W pakiecie wynajdziesz 3 poręczne szczotki, przy pomocy których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na różnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy równocześnie kafelki albo panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka umożliwia skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza). Produktywna filtracja zanieczyszczeń Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i produktywny Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada wyprodukowany z miedzi, produktywny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko wydajne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie świetnym wyborem. Dokładnie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go łatwo zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka ułatwiające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza gwarantuje rozszerzony komfort użytkowania. Specyfikacja producent Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg rozmiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m


Hyundai VC 800

Hyundai VC 800 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 800
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: rodzaj odkurzacza: 2w1 pionowy i ręczny Moc: 600 W Pojemnik na kurz: 0,5 l Lekka budowa (1,7 kg) upraszcza sprzątanie Długość przewodu: 7 m Zasięg pracy: 8 m Poziom głośności: 75 dB Silnik ECO o wysokiej wydajności Prosta obsługa i nietrudna konserwacja Akcesoria w komplecie: uniwersalna dysza do parkietu, dysza szczelinowa, niepokaźna szczotka metalowa rura teleskopowa rozmiary: Wysokość: 113,5 cm Szerokość: 25,0 cm Głębokość: 15,5 cm


Ariete 2474

Ariete 2474 Najniższa Cena Online

Ariete 2474 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2474
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Lekki odkurzacz akumulatorowy marki ARIETE o objętości akumulatora 1200 mAH, możliwość odkurzania suchych i wilgotnych skażeń, czas pracy 12 minut. Odkurzacz wyekwipowany w zmywalny filtr. Pojemność zbiornika na suche odpady 400 ml, mokre 45 ml.

  Odkurzacz wyekwipowany we wskaźnik konieczności naładowania, wskaźnik naładowania, posiada blokadę zamknięcia pokrywy przy złym założeniem pojemnika. Odkurzacz perfekcyjnie radzi sobie z odkurzanie suchych jak i mokrych powierzchni.

  niezwykle prosta obsługa oraz wysoka produktywność swobodną pracę, a także łatwość w dotarciu nawet trudno przystępnych miejsc. Zapanuj nad bałaganem i zostań mistrzem odkurzania kanapy w swym domu, w podróży, w samochodzie i w wielu innych miejscach....Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy do 200 zł opinie,
 • dobre odkurzacze domowe do 200 zł cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami do 200 zł,
 • odkurzacze domowe do 200 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe do 200 zł, odkurzacz domowy do 200 zł cena, opinie o odkurzaczach domowych do 200 zł, ranking odkurzaczy domowych do 200 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *