Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Cecotec. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Cecotec. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Cecotec,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Cecotec. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Cecotec, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Cecotec CoNga 1700

Cecotec CoNga 1700 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 1700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 1700
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz 3w1: stojący, miotłowy i ręczny z cyfrowym silnikiem bezszczotkowym, maksymalną mocą ssania i konstrukcją 360 do usuwania kurzu z dowolnego miejsca....

Cecotec CoNga 2290

Cecotec CoNga 2290 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 2290 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 2290
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Cecotec Conga 2290 Ultra Home Robot odkurzający z bazą samoopróżniającą. Robot sprzątający technikę iTech SmartGyro 4.0, która równocześnie szoruje, odkurza i zamiata. 2100 Pa.

  Aplikacja z mapą. Zorganizowane sprzątanie powierzchni Twojego domu. Zbiornik na substancje stałe i mieszane, oba kompatybilne z podstawą autoclean. Podstawa Autoclean pozwala na higieniczne czyszczenie.

  samoczynne wykrywanie worka. Pojemność 2 litry. NAJWAŻNIEJSZE właściwości 4W1: Odkurzacz, który odkurza, szoruje, zamiata i mopuje 3 poziomy mocy: Eco, Normal i Turbo ilość programów: 8 samoczynny powrót stacji bazowej Smart Clean: samoczynne i inteligentne opróżnianie obfita moc ssania: 2100 Pa Głośność: 64 dB Bateria: Litowo-jonowa (Li-Ion) 2600 mAh Zamiataj, odkurzaj, szoruj i myj Z technologią 4 w 1: zamiatanie, odkurzanie, szorowanie i mopowanie.

  A dzięki technologii All in One jest w stanie aktywować wszystkie funkcje równocześnie, co zezwala na całkowite oczyszczenie w krótszym czasie. Robot szoruje za Ciebie! Inteligentny system szorowania dozuje poziom wody za pomocą elektronicznego sterowania i różnych poziomów szorowania: Wysoki, średni i Niski.

  Ciesz się peelingiem, który dopasowuje się do każdej powierzchni i likwiduje choćby najmocniej uporczywe zabrudzenia. Kontrola aplikacji Aplikacja na smartfona z mapą, za pomocą której możesz sterować robotem, wybierając tryby czyszczenia, planując czyszczenie, wybierając poziom mocy ssania i szorowania i obserwując historię czyszczenia.

  Virtual Voice Dzięki nowej technice Virtual Voice możesz dopasować robota z wirtualną asystentką sterowania głosowego Alexą. Możesz wykonywać różne polecenia głosowe, takie jak rozpoczynanie sprzątania, zatrzymywanie sprzątania, wysyłanie robota do stacji ładującej, a choćby lokalizowanie robota na podstawie emisji dźwiękowych.

  FUNKCJONALNOŚĆ iTech SmartGyro 4.0: zorganizowana nawigacja zapewniająca bardziej produktywne czyszczenie dzięki żyroskopowym czujnikom zbliżeniowym, przeciwwstrząsowym i swobodnemu spadaniu. Kontrola aplikacji: sterowanie programami, zasilaniem, szorowaniem, zapisem czyszczenia i nie tylko ze smartfona.

  Wirtualna mapa: przeglądaj mapę swojego domu z poziomu aplikacji na smartfonie. Kompletna powierzchnia: ładuje się i wraca do punktu, w którym przestał, żeby wznowić sprzątanie, do czasu, aż Twój dom nie będzie czysty.

  Alexa i Asystent Google: kompatybilny z wirtualnymi asystentami głosowymi. IWater: Inteligentne szorowanie z 3 stopniami przepływu wody (wysoki, przeciętny i niski). BestFriend Care: wymienna silikonowa szczoteczka wspaniała dla zwierząt domowych.

  Kontrola pamięci: zapamiętuje i definiuje najszybszą trasę, oczyszcza powierzchnię, poprzez którą przechodzi i wraca do bazy ładującej. ForceClean 2100 Pa: pokaźna moc ssania zapewniająca precyzyjne czyszczenie.

  8 programów: Auto, Random, Edge, Intensywne szorowanie, Room, Spiral, Manual i Back home. Pasek magnetyczny: fizycznie wyznacza obszary czyszczenia przy pomocy ściany magnetycznej. 3 poziomy mocy: Eco, Normal i Turbo.

  BrushPro: Wielofunkcyjna główna szczotka obrotowa. Smart Clean: automatyczne i inteligentne opróżnianie. Mop TwinFloor: mop z 2 tworzyw zapewniający doskonałe rezultaty szorowania. Tabela wszech czasów: Programowalna 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

  BagDetect: automatyczne wykrywanie worka. Bezpyłowy: worek o pojemności 2 litrów. Antyalergiczne: torby higieniczne zapewniające czystość i ochronę przed kurzem i brudem.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Dibea. Ranking TOP10 modeli

Cecotec CoNga 1990

Cecotec CoNga 1990 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 1990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 1990
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:160 min;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Conga 1990/Flash;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ls.conga1990&hl=es&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/es/app/conga-1990-flash/id1583535470;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:nie;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, spiralny, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;linia (wariantowanie):Conga 1990 Connected;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Szczotka główna:silikonowa z włosiem, gumowa;Średnica:33 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne, szczotka gumowa, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:7 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:technika iTech Smart 2.0, technologia OnlySilence, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Cecotec CoNga 1600

Cecotec CoNga 1600 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 1600 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 1600
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:5 h;Czas pracy z funkcją Turbo:0;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:srebrno-niebieski;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:4;Maksymalny czas pracy:90 min;Moc wejściowa:680 W;Napięcie akumulatora:29,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:nie;objętość pojemnika:0,6 l;Poziom hałasu:88 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Sterowanie w rączce:tak;Tryby pracy:auto, max, mid, normal;rodzaj filtra:antyalergiczny;Waga:3,9 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25 cm;wymiary - szerokość:27 cm;wymiary - wysokość:121 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:ładowarka;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka 2w1;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia ForceSonic...

Cecotec RoCKSTar 200

Cecotec RoCKSTar 200 Najniższa Cena Online

Cecotec RoCKSTar 200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec RoCKSTar 200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Cecotec Conga RockStar 200 VitalOdkurzacz cyfrowy Cecotec Conga RockStar 200 Vital ErgoFlex. Odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1: pionowy, z miotłą i ręczny, z bezszczotkowym silnikiem cyfrowym.

  330 W mocy i 20 KPA. Do 50 min autonomii. Maksymalna sprawność. Technologia cykloniczna. Pędzel Jalisco. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowyOdkurzacz bezprzewodowy 3 w 1: pionowy, z miotłą i ręcznyTechnologia Digital Brushless z bezszczotkowym silnikiem cyfrowymTechnologia ForceSonic o maksymalnej mocy: 330 WSystem baterii Immortal z baterią litowo-jonową: 2500 mAh i 25,9 VDwa tryby pracy: powszedni i TurboczyszczenieZbiornik o obszerności: 400 mlPoziom hałasu tylko: 80 dBZnacznik MultiLed SPECYFIKACJA technicznAOdkurzacz bezprzewodowy 3 w 1: pionowy, z miotłą i ręczny, z bezszczotkowym silnikiem cyfrowym, maksymalną mocą ssania i konstrukcją 360º do usuwania kurzu z dowolnego miejsca.technologia Digital Brushless z bezszczotkowym silnikiem cyfrowym najnowszej generacji gwarantuje wyższą prędkość, niższy poziom hałasu i wydłuża żywotność odkurzacza.technologia ForceSonic o maksymalnej mocy 330 W.

  Odkurza wszystkie typy brudu i utrzymuje Twój dom zawsze w czystości dzięki maksymalizacji mocy ssania 20 kPa.Podwójna zmotoryzowana szczotka, wytwarzana z gąbki do twardych podłóg i dwumateriału z włosiem i silikonem do wszystkich rodzajów powierzchni.

  Taka budowa sprawia, że ​​jest to solidny odkurzacz z miotłą, który likwiduje wszystkiego rodzaju zabrudzenia z każdej powierzchni.System baterii Immortal z baterią litowo-jonową 2500 mAh i 25,9 V, która gwarantuje autonomię do 50 minut i skraca czas ładowania do 4 godzin.

  Możesz odkurzać cały dom bez konieczności ładowania.kiej wadze 2,2 kg możesz ją luźno i z łatwością przenosić. Zagwarantuje maksymalną sprawność dzięki systemowi wielofazowemu.Dwa tryby pracy: rutynowy i Turboczyszczenie,dopasować jego zastosowanie do każdej sytuacji.

  Tryb codziennego sprzątania maksymalizuje autonomię z nienagannymi rezultatami, a Turbo usuwa uporczywy brud i odkurza dywany.technika 360º, by dotrzeć do każdego zakątka domu, nawet najwyższego. Ciężar spada na uchwyt, żeby móc wygodnie podnieść odkurzacz.Maksymalna sprawność poprzez cały okres używania dzięki technice Cyclonic System.

  mieści najnowsze osiągnięcia w aspiracji do oddzielania cząstek za pomocą siły odśrodkowej.posiada zestaw mistrzowskich filtrów o wysokiej skuteczności, które zatrzymują wysoki procent kurzu i alergenów.Zbiornik o objętości 400 ml do odkurzania całego domu.Poziom hałasu tylko 80 dB, widocznie mniej niż jakikolwiek inny odkurzacz o podobnej mocy, dzięki temu nie zakłóca żadnej chwili dnia.przeznaczony do czyszczenia wszelkich rodzajów powierzchni, zarówno miękkich, jak i twardych.widocznik MultiLed, który demonstruje poziom naładowania baterii i pozwala zoptymalizować czyszczenie do maksimum.Bogaty komplet akcesoriów składający się ze szczotki do twardych podłóg, wielofunkcyjnej szczotki, uchwytu ściennego, szerokiej i wąskiej ssawki do mebli i/albo narożników.Dzięki niewiel

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Cecotec CoNga 1500

Cecotec CoNga 1500 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 1500 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 1500
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Conga Popstar 1500 Animal Duo przewodowy odkurzacz pionowy 2 w 1....

cecotec CoNga 7090

cecotec CoNga 7090 Najniższa Cena Online

cecotec CoNga 7090 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: cecotec CoNga 7090
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 godziny;Czas pracy:240 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;liczba programów czyszczenia:10;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, intensywny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;wymiary (średnica x wysokość):0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;zastosowane technologie:technika OnlyOne System, technika VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Cecotec CoNga 6090

Cecotec CoNga 6090 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 6090 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 6090
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:240 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;liczba programów czyszczenia:10;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0,57 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;wymiary (średnica x wysokość):0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;zaimplementowane technologie:technologia OnlyOne System, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe złote do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Cecotec THuNderBruSH 560

Cecotec THuNderBruSH 560 Najniższa Cena Online

Cecotec THuNderBruSH 560 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec THuNderBruSH 560
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Conga Cyclonic System: moc ssania bez worka, za każdym razem jak pierwszego dnia. Odkurzacz 2 w 1: pionowy i ręczny odkurzacz dciera do każdego zakątka. Filtr o wysokiej produktywności: fachowe odfiltrowanie sporej ilości kurzu i alergenów....

Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex

Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz 3 w 1: pionowy, miotła i ręka, z cyfrowym silnikiem bezszczotkowym, maksymalną mocą ssania i konstrukcją 360º do usuwania kurzu z dowolnego miejsca. Cyfrowa technika bezszczotkowa z najnowocześniejszym bezszczotkowym silnikiem cyfrowym, zapewniająca wyższą prędkość, niższy hałas i przedłużająca żywotność odkurzacza....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Cecotec opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Cecotec cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Cecotec,
 • odkurzacze domowe Cecotec jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Cecotec, odkurzacz domowy Cecotec cena, opinie o odkurzaczach domowych Cecotec, ranking odkurzaczy domowych Cecotec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *