Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Cecotec. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz domowy Cecotec. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Cecotec,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Cecotec. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Cecotec, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Cecotec CoNga 3000

Cecotec CoNga 3000 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 3000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 3000
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  dzisiaj, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:


  Odkurzacz Cecotec Conga Ecoextreme 3000 700W

  Zapomnij o starych systemach czyszczących i wybierz bezworkowy odkurzacz multicyklonowy Cecotec Conga Ecoextreme 3000. Ultrasilny i wyjątkowo skuteczny, pozwoli Ci błyskawicznie i produktywnie poodkurzać każdą powierzchnie. Zaprojektowano go tak żeby nie tylko zapewnił Ci wysoką moc, lecz także znikome zużycie. 3,5-litrowa objętość i skuteczny filtr odkurzacza Conga Ecoextreme 3000 nie tylko pozwolą Ci okurzyć obszerne powierzchnie, ale także zadbają o to żeby drobinki kurzu i alergeny nie wydostały się z odkurzacza. Mistrzowskie przefiltrowanie powietrza składające się z 5 faz i wysokowydajny filtr usuwają choćby do 99,98% pyłu. Oddychaj kompletnie czystym powietrzem.

  praktyczne wykorzystania i oszczędność

  Odkurzacz Cecotec Conga Ecoextreme 3000 technikę TimeCyclonic Pro, która utrzymuje siłę ssania. Wszystko to dzięki progresywnemu systemowi cyklonowemu z kilkoma jednoczesnymi fazami. Co więcej, ma on także technologię Ultrapower. Dzięki niej odkurzacz uzyskuje maksymalną moc ssania podobną do tej w konwencjonalnych odkurzaczach o mocy 3000 W, a wszystko to dla najkorzystniejszych rezultatów. Conga Ecoextreme 3000 zaopatrzono także w inteligentną regulację mocy: tryb Turbo - do dywanów i mat, a także tryb Eco pozwalający oszczędzać energię podczas czyszczenia twardych podłóg.

  praktyczny Cecotec Conga Ecoextreme 3000

  Dzięki przeróżnym akcesoriom odkurzacz Cecotec Conga Ecoextreme 3000 pasuje do wszystkich rodzajów powierzchni: parkietu, dywanów, płytek i kamienia. Np. Do odkurzenia grubych mat, czy puszystych dywanów przyda się obrotowa szczotka High Speed ​​AirBrush. Odkurzacz genialnie stanie na wysokości zadania także do sprzątania sierści i włosów. Conga Ecoextreme 3000 jest także lekki i funkcjonalny i ma aż 9 metrowy promień działania. Natomiast w czasie gdy go nie używasz przyda się, system parkowania, który pozwala na zamocowanie metalowej rurki w pozycji pionowej. Postaw na funkcjonalność i ciesz się nieprzeciętnymi rezultatami.

  atrybuty

  Do wszelkich rodzajów podłóg

  5 poziomów filtracji

  technologia Multicyklonowa

  TimeCyclonic Pro

  technologia Ultrapower

  Animal Care

  Ultrasilence System

  Wychwytuje do 99,98% cząsteczek

  Smart Power

  Zakres dostawy

  Odkurzacz Cecotec Conga Ecoextreme 3000

  Rura teleskopowa

  Wąż

  Końcówka podłogowo-dywanowa przełączana

  Turboszczotka

  Ssawka szczelinowa

  Szczotka do parkietów

  Szczotka do mebli

  firma CECOTEC

  Model Conga Ecoextreme 3000 (05068)

  Kolor czarny, srebrny

  Moc silnika 700 W

  Filtr wylotowy EPA

  objętość worka/zbiornika 3,5 l

  Poziom hałasu 78 dB

  Zasięg działania 9 m

  Kolor metaliczno-czerwony

  rozmiary 41 x 27 x 31 cm

  Waga 4,5 kg

  8435484050685

  KD

  produkt nowy / leżak magazynowy, realne podniszczone opakowanie albo opakowanie zastępcze.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe stalowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex

Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga RoCKSTar 200 ViTal Ergoflex
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz 3 w 1: pionowy, miotła i ręka, z cyfrowym silnikiem bezszczotkowym, maksymalną mocą ssania i konstrukcją 360º do usuwania kurzu z dowolnego miejsca. Cyfrowa technika bezszczotkowa z najnowocześniejszym bezszczotkowym silnikiem cyfrowym, zapewniająca wyższą prędkość, niższy hałas i przedłużająca żywotność odkurzacza....

Cecotec CoNga eCoexTreme 3000

Cecotec CoNga eCoexTreme 3000 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga eCoexTreme 3000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga eCoexTreme 3000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezworkowy, cykloniczny odkurzacz Conga EcoExtreme 3000 firmy CECOTEC jest cichy i mocny. Nadaje się do wszelkich powierzchni. Produktywną, 5-stopniową filtrację, oczyszczającą powietrze i usuwającą wielki procent brudu....


Cecotec RoCKSTar 200

Cecotec RoCKSTar 200 Najniższa Cena Online

Cecotec RoCKSTar 200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec RoCKSTar 200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Cecotec Conga RockStar 200 VitalOdkurzacz cyfrowy Cecotec Conga RockStar 200 Vital ErgoFlex. Odkurzacz bezprzewodowy 3 w 1: pionowy, z miotłą i ręczny, z bezszczotkowym silnikiem cyfrowym.

  330 W mocy i 20 KPA. Do 50 min autonomii. Maksymalna sprawność. Technologia cykloniczna. Pędzel Jalisco. NAJWAŻNIEJSZE wariant: Odkurzacz pionowyOdkurzacz bezprzewodowy 3 w 1: pionowy, z miotłą i ręcznyTechnologia Digital Brushless z bezszczotkowym silnikiem cyfrowymTechnologia ForceSonic o maksymalnej mocy: 330 WSystem baterii Immortal z baterią litowo-jonową: 2500 mAh i 25,9 VDwa tryby pracy: powszedni i TurboczyszczenieZbiornik o obszerności: 400 mlPoziom hałasu tylko: 80 dBZnacznik MultiLed SPECYFIKACJA technicznAOdkurzacz bezprzewodowy 3 w 1: pionowy, z miotłą i ręczny, z bezszczotkowym silnikiem cyfrowym, maksymalną mocą ssania i konstrukcją 360º do usuwania kurzu z dowolnego miejsca.technologia Digital Brushless z bezszczotkowym silnikiem cyfrowym najnowszej generacji gwarantuje wyższą prędkość, niższy poziom hałasu i wydłuża żywotność odkurzacza.technologia ForceSonic o maksymalnej mocy 330 W.

  Odkurza wszystkie typy brudu i utrzymuje Twój dom zawsze w czystości dzięki maksymalizacji mocy ssania 20 kPa.Podwójna zmotoryzowana szczotka, wytwarzana z gąbki do twardych podłóg i dwumateriału z włosiem i silikonem do wszystkich rodzajów powierzchni.

  Taka budowa sprawia, że ​​jest to solidny odkurzacz z miotłą, który likwiduje wszystkiego rodzaju zabrudzenia z każdej powierzchni.System baterii Immortal z baterią litowo-jonową 2500 mAh i 25,9 V, która gwarantuje autonomię do 50 minut i skraca czas ładowania do 4 godzin.

  Możesz odkurzać cały dom bez konieczności ładowania.kiej wadze 2,2 kg możesz ją luźno i z łatwością przenosić. Zagwarantuje maksymalną sprawność dzięki systemowi wielofazowemu.Dwa tryby pracy: rutynowy i Turboczyszczenie,dopasować jego zastosowanie do każdej sytuacji.

  Tryb codziennego sprzątania maksymalizuje autonomię z nienagannymi rezultatami, a Turbo usuwa uporczywy brud i odkurza dywany.technika 360º, by dotrzeć do każdego zakątka domu, nawet najwyższego. Ciężar spada na uchwyt, żeby móc wygodnie podnieść odkurzacz.Maksymalna sprawność poprzez cały okres używania dzięki technice Cyclonic System.

  mieści najnowsze osiągnięcia w aspiracji do oddzielania cząstek za pomocą siły odśrodkowej.posiada zestaw mistrzowskich filtrów o wysokiej skuteczności, które zatrzymują wysoki procent kurzu i alergenów.Zbiornik o objętości 400 ml do odkurzania całego domu.Poziom hałasu tylko 80 dB, widocznie mniej niż jakikolwiek inny odkurzacz o podobnej mocy, dzięki temu nie zakłóca żadnej chwili dnia.przeznaczony do czyszczenia wszelkich rodzajów powierzchni, zarówno miękkich, jak i twardych.widocznik MultiLed, który demonstruje poziom naładowania baterii i pozwala zoptymalizować czyszczenie do maksimum.Bogaty komplet akcesoriów składający się ze szczotki do twardych podłóg, wielofunkcyjnej szczotki, uchwytu ściennego, szerokiej i wąskiej ssawki do mebli i/albo narożników.Dzięki niewiel

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Princess. Ranking TOP10 modeli

Cecotec CoNga 6090

Cecotec CoNga 6090 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 6090 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 6090
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:240 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;liczba programów czyszczenia:10;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0,57 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;rodzaj:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;wymiary (średnica x wysokość):0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;zaimplementowane technologie:technologia OnlyOne System, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


cecotec CoNga 7090

cecotec CoNga 7090 Najniższa Cena Online

cecotec CoNga 7090 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: cecotec CoNga 7090
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 godziny;Czas pracy:240 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;liczba programów czyszczenia:10;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, intensywny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz samoczynny;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;wymiary (średnica x wysokość):0;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne;ekran:nie;zastosowane technologie:technika OnlyOne System, technika VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Cecotec CoNga 1700

Cecotec CoNga 1700 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 1700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 1700
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz 3w1: stojący, miotłowy i ręczny z cyfrowym silnikiem bezszczotkowym, maksymalną mocą ssania i konstrukcją 360 do usuwania kurzu z dowolnego miejsca....

Cecotec CoNga 2290

Cecotec CoNga 2290 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czarne do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Cecotec CoNga 2290 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 2290
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:160 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Conga 2290/ Perfect&Clean;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ls.conga2290&hl=es&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/es/app/conga-2290-perfect-clean/id1583201163;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:8;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:nie dotyczy;objętość zbiornika:0 litra;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, intensywny, manualny, miejscowy, spiralny, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;seria (wariantowanie stacja z workiem):Conga 2290 Ultra Home;Sterowanie:pilotem, współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:31 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 filtry, 2 nakładki mopa, 2 worki, pilot zdalnego sterowania, stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne;Wysokość:8 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:technologia OnlySilence, technologia SmartGyro 4.0, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Cecotec CoNga 1990

Cecotec CoNga 1990 Najniższa Cena Online

Cecotec CoNga 1990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Cecotec
 • Pełna nazwa odkurzacza: Cecotec CoNga 1990
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:160 min.;Czujniki:krawędzi, odległości, optyczny, przeszkód;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Conga 1990/Flash;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ls.conga1990&hl=es&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/es/app/conga-1990-flash/id1583535470;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:6;Ładowanie i wznawianie sprzątania:nie;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0;Poziom hałasu:64 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny, spiralny, wzdłuż ścian;typ:robot sprzątający;linia (wariantowanie):Conga 1990 Connected;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, za pomocą smartfona;Średnica:33 cm;Tworzenie mapy wnętrza:nie;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:nie;Wirtualna ściana:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, stacja dokująca;Szczotki:4 szczotki boczne, szczotka gumowa, szczotka silikonowa z włosiem;Wysokość:7 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:technika iTech Smart 2.0, technologia OnlySilence, technologia VirtualVoice;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Cecotec opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Cecotec cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Cecotec,
 • odkurzacze domowe Cecotec jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Cecotec, odkurzacz domowy Cecotec cena, opinie o odkurzaczach domowych Cecotec, ranking odkurzaczy domowych Cecotec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *