Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Tefal. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Tefal TY99F1

Tefal TY99F1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:5 trybów pracy, podświetlenie LED, tryb Boost;Inne:samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:80 minut;Moc wejściowa:320 W;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Stacja ładująca:stojąca;typ filtra:zmywalny;Waga:3,2 kg;Wymienna bateria:tak;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elastyczna końcówka, elektroszczotka, miękka szczotka, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa...


Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy wymiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się podczas odkurzania.

  progresywna technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, by dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami nawet 4x skuteczniej*! Flex to maksymalna sprężystość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz komfortowo naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) komfortowE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki niepowtarzalnej pozycji Stop & Go, która pozwala na pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, aby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz komfortowo dopasować odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua zaopatrzono w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Obszerna moc silnika 185W w połączeniu z skuteczną elektroszczotką gwarantują wydajne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SprawnE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, że rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technika głowicy Aqua 2w1 sprawia, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię genialnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Starczy, iż napełnisz zbiornik o obszerności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i skonsolidujesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz wygodnie odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE zastosowanie W pakiecie wyszukasz 2 ściereczki mopujące do różnych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" spełni oczekiwania do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą lub, dla...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Tefal do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9490

Tefal TY9490 Najniższa Cena Online

Tefal TY9490 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9490
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Poznaj komfort codziennego odkurzania Odkurza i mopuje równocześnie Z odkurzaczem Air Force Flex Aqua sprzątanie staniesięjeszcze prostsze, dzięki dodatkowej głowicy 2w1, która pozwala jednocześnie odkurzać i myć podłogi.

  DziękiFlexAqua oszczędzisz swój czas przeznaczony nasprzątanie i zyskasz więcej czasu na siebie! Totalne porządki nowoczesna technika zezwala na wciąganie zabrudzeń zarówno przy ruchu głowicy Aqua do przodu, jak i do tyłu, coprzy jednoczesnym mopowaniu powoduje, iż podłoga będzie wyśmienicie czysta!

  Dzięki efektywnemu odkurzaniu zabrudzenia nie trafią na ściereczkę mopującą i nie będą rozcierane napodłodze, a same ściereczki będą czystsze i łatwiejsze doutrzymania w czystości. Wygodne stosowanie Przygotowanie do mopowanie jest nad wyraz proste.

  starczy napełnić wodą zbiornik o objętości 0,35L. Następnie założyć ściereczkę czyszczącą i przymocować całość do głowicy Aqua. Gotowe! dzisiaj możesz jednocześnie odkurzać i myć na mokro podłogi w całym swoim domu.

  Bezpieczne przechowywanie Głowica mopująca wyekwipowana jest w specyficzny przycisk Start&Stop, który blokuje przepływ wody. Dzięki temu możesz ją bezpiecznie odstawić, bez ryzyka wycieku wody. Wygoda użytkowania W pakiecie wynajdziesz 2 wymienne ściereczki mopujące – uniwersalną do wszelkich zabrudzeń oraz asygnowaną dotrudnych zabrudzeń.

  Ściereczki mopujące możesz praćwpralce, choćby do 100 razy! Czyste podłogi i dywany Elektroszczotka Power Slim Vision rozprawi się z kurzem izabrudzeniami zarówno na podłogach jak i dywanach. Dziękipłaskiej konstrukcji oraz podświetleniu LED dostrzeżesz i zlikwidujesz każdy pył, nawet pod meblami.

  Koniec ze schylaniem się w trakcie odkurzania! Niskie meble, niedostępne szczeliny? Zapomnij o schylaniu siępodczas odkurzania! Dzięki postępowej rozciągliwej rurze ztechnologią Flex, dosięgniesz do kurzu pod niskimi meblami do 5 razy efektywniej!

  Czystość w każdym zakamarku Podwójna siła* bezszczotkowego silnika, o mocy 100 Air Watów, w połączeniu z brakiem kabla, gwarantuje dokładne odkurzenie wszelkich powierzchni, takich jak płytki, parkietidywany, lecz także kąty pod sufitem, wysoko położonepółki, kuchenne blaty czy tapicerkę wsamochodzie.

  *w trybie Boost w porównaniu do maszyn z linii Tefal Air Force 360 Swoboda odkurzania 35 minut* odkurzania bez ładowania - dzięki baterii jonowo-litowej o napięciu 21,9V, skrupulatnie i bez pośpiechu odkurzysz wszystkie zakamarki.

  Czas ładowania urządzenia to zaledwie 3godziny. *do 35 min (odkurzacz ręczny), do 30 min (szczotka do podłóg), do 6 min (szczotka do podłóg/tryb boost) Cichy i skuteczny Odkurzacz TEFAL Air Force 360 Flex pracuje równie skutecznie, ale 2 razy ciszej*!

  dzięki temu możesz cieszyć siękomfortem pracy, której nie zakłóca hałas urządzenia. *w trybie Boost w kontraście do urządzeń z linii Tefal Air Force 360 Kon...


Tefal RG7267

Tefal RG7267 Najniższa Cena Online

Tefal RG7267 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7267
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pozwoli Ci wysprzątać dom i pozbyć się kurzu i sierści bez żadnego wysiłku. System Aqua Force zezwala na mopowanie podłogi podczas odkurzania – prawdziwa funkcja 2w1 dla perfekcyjnych rezultatów.

  Skuteczna elektroszczotka Animal Turbo rewelacyjnie zbiera sierść czy szerokie zabrudzenia, gwarantując utrzymanie czystości na co dzień. Magnetyczna taśma pozwala wyznaczyć strefy pracy urządzenia i te, do których nie ma dostępu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 gwarantuje skrupulatne sprzątanie całego mieszkania. Na dodatek, urządzenie jest nad wyraz instynktowne i przystępne w użyciu: starczy połączyć się z aplikacją, aby sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  Nakładka mopująca Aqua Force myje podłogę podczas odkurzania - dzięki czemu rozwiązaniu 2w1 prosto osiągniesz widoczne rezultaty sprzątania. Produktywna elektroszczotka Animal Turbo została zaprojektowana z myślą o właścicielach zwierząt.

  bez problemu zbiera sierść, kurz, a nawet włosy, usprawniając codzienne utrzymanie czystości....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY6933

Tefal TY6933 Najniższa Cena Online

Tefal TY6933 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6933
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz TY6933 marki Tefal 3 w 1 cechujący się wyjątkowo długim czasem pracy i zaprojektowany z myślą o efektywnym odkurzaniu bez wysiłku. Dzięki zaimplementowaniu wysokiej jakości baterii litowo-jonowej, urządzenie jest w stanie skutecznie pracować bez kabla nawet przez 45 minut (kiedy wykorzystywane jest jako odkurzacz ręczny w trybie Min.)....


Tefal RG7867

Tefal RG7867 Najniższa Cena Online

Tefal RG7867 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot Tefal X-plorer Serie 120 AI to niezrównane urządzenie sprzątające wykorzystujące innowacyjną technologię. Odkryj nowy wymiar personalizacji dzięki sztucznej inteligencji i progresywnej nawigacji....

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  TEFAL TY6751 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania. Towar charakteryzuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z produktywną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. Wygoda i skuteczność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić charakterystyczny odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli. Wszystko za jednym kliknięciem. Skuteczne odkurzanie nawet trudno przystępnych miejsc Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz dokładnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. Nowy wymiar komfortu Ultralekki i praktyczny Lekka konstrukcja i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Łatwe przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody. Nieporównana wygoda odkurzania doskonałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia luźne odkurzanie bez kabla nawet do 45 minut w trybie minimalnym. Nadzwyczajny jednocześnie do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania. Dłuższy czas pracy Ultrawytrzymała bateria Urządzenie wyposażone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! ekstremalnie skuteczne odkurzanie technologia cyklonu idealne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która wydajną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować wydajnie poprzez długi czas. Szybkie i produktywne odkurzanie Ultralekka budowa Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia....
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Eta do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9890

Tefal TY9890 Najniższa Cena Online

Tefal TY9890 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9890
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:8 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje uzupełniające:podświetlenie LED frontowe, tryb Boost, tryb Eco;Inne:wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;kompatybilność - baterie - odkurzacze:Tefal ZR009701;Lampa UV:nie;liczba baterii na wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR009007, ZR009008;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:Allergy;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Waga:2,8 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:25,1 cm;wymiary - szerokość:27,4 cm;wymiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopujące, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:easy brush, mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kanap, szczotka Easy Brush na końcu rury ssącej;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TW3927

Tefal TW3927 Najniższa Cena Online

Tefal TW3927 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3927
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz workowy TEFAL Compact Power 3A TW3927

Tefal TW2947

Tefal TW2947 Najniższa Cena Online

Tefal TW2947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW2947
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wspaniała produktywność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic genialnym rozwiązaniem do powszednich porządków. Zaimplementowana technologia cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długotrwały efekt w postaci czystej podłogi.

  Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zastosowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie.

  Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa obudowa ułatwia przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz gwarantuje wygodę użytkowania.Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Zestawienie na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal, odkurzacz Tefal cena, opinie o odkurzaczach Tefal, ranking odkurzaczy Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.