Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na czerwiec 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Tefal. Ranking czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – czerwiec 2023. *

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania.

  towar charakteryzuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z produktywną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I skutecznOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić charakterystyczny odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. SkutecznE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz skrupulatnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i poręczny Lekka kompozycja i lepsza ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają właściwości takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Łatwe PRZECHOWYWANIE Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, że przechowywanie nie powoduje żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. NiezrównanA WYGODA genialne rezultaty bez kabla Dual Force™ zagwarantuje luźne odkurzanie bez kabla nawet do 75 minut w trybie niewiele znaczącym. Rewelacyjny równocześnie do szybkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  arcytrudnIE produktywnE ODKURZANIE technologia cyklonu nieprzeciętne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować efektywnie poprzez długi czas.

  prędki I wydajnY Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia. DŁUŻSZY CZAS PRACY postępowa bateria Urządzenie zaopatrzone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V.

  Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL DUAL FORCE TY6751 Nieograniczone odkurzanie Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu.

  To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i zagwarantuje unikatową wygodę sprzątania. Produkt znamionuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z skuteczną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją.

  To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. WYGODA I sprawnOŚĆ Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić typowy odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli. Wszystko za jednym kliknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki lub ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. NOWY wymiar KOMFORTU Ultralekki i funkcjonalny Lekka kompozycja i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania.

  Ten efekt podkreślają parametry takie jak pionowa pozycja i wygodny uchwyt. Nieskomplikowane PRZECHO...


Tefal RG7867WH

Tefal RG7867WH Najniższa Cena Online

Tefal RG7867WH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7867WH
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający z czasem pracy do 120 minut, ładowania 3 godziny, zbiormik na kurz o objętości 700 ml, nakładka mopująca o pojemności 110 ml, samoczynne wykrywanie dywanów i zwiększenie siły ssania, pamięć do 4 map najróżniejszych kondygnacji, mapowanie po przez kamerę laserową oparty na nienaturalnej inteligencji, samoczynne wyznaczanie strew zakazanych, aplikacja na smartfona, sterowanie po przez komunikaty głosowe dziaki amazon alexa, siri czy gogle assistant, 3 stopniowa regulacja sily ssania.

Tefal TW4826

Tefal TW4826 Najniższa Cena Online

Tefal TW4826 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4826
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Compact Power XXL Model: TW4826 Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! Odkurzacz Tefal Compact Power XXL proponuje imponującą objętość w kompaktowym formacie, gwarantując wygodę w powszednim sprzątaniu.

  pojemność zbiornika XXL (2,5 L) jest wspaniała do wielu różnorodnych pomieszczeń mieszkalnych gwarantując pokaźniejszą autonomię i bezproblemowy proces opróżniania pojemnika na kurz. Zastosowana technologia cyklonowa w połączeniu z nad wyraz skuteczną ssawką to gwarancja najkorzystniejszych efektów odkurzania każdego dnia.

  Wszystko to dostępne w poręcznej obudowie, dzięki której jednocześnie regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo przystępne i wygodne. CMMF: 2211400904 Odkurzanie bez ograniczeń wielka pojemność 2,5 l Zbiornik na kurz o pojemności aż 2,5 l pozwala na długą pracę urządzenia bez przerw.

  wyśmienicie sprawdza się w mieszkaniach i domach o obszernej powierzchni. Prosta obsługa prosty do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się większą wygodą dzięki nieskomplikowanemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który sprawia, że odkurzanie przebiega skuteczniej.

  Niezwykła efektywność i kompaktowość techniczna synergia perfekcyjne efekty odkurzania przy wyjątkowo komfortowej formie. To efekt połączenia wydajnej głowicy i silnika Effitech. Arcytrudnie wydajne odkurzanie technologia cyklonu idealne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która skuteczną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować wydajnie poprzez długi czas. Wydajność na każdym podłożu wygodne odkurzanie zagwarantuje produktywna i nietrudna w prowadzeniu szczotka, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na rozmaitych powierzchniach.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 8,8 m Dzięki długiemu kablowi produktywnie odkurzysz każdy kąt swojego mieszkania. Komfortowy i praktyczny łatwy w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom.

  równocześnie rozwiązanie to proponuje prawdziwą swobodę odkurzania. Produkt naprawialny - 10 lat łatwa naprawa produktu Szybka i niedroga wysyłka części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat. 6500 punktów serwisowych na całym świecie.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7975

Tefal RG7975 Najniższa Cena Online

Tefal RG7975 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7975
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  podstawowe informacje wyśmienite przypasowanie do twojego domu spersonalizowane odkurzanie zaawansowana technologia gwarantuje wyjątkowo skrupulatną nawigację, skanowanie przestrzeni i możliwość indywidualnych ustawień co sprawia, że robot bez trudu posprząta każdy zakątek twojego domu.

  2w1: odkurzanie i mopowanie system aqua force dzięki funkcji mopowania aqua force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia. Z myślą o właścicielach zwierząt domowych elektroszczotka animal turbo szczególnie produktywna i prosta w utrzymaniu elektroszczotka animal turbo produkowana z naturalnego włosia i poliuretanu łatwo upora się z sierścią zwierząt i większymi zabrudzeniami.

  pomoc w walce z alergenami wysokowydajny filtr epa filtr zatrzymuje choćby nieznaczne cząsteczki kurzu i alergenów sprawiając, iż urządzenie nadzwyczajnie nadaje się dla alergików. Zdalne sterowanie asygnowana aplikacja po synchronizacji urządzenia z aplikacją tefal robots (kompatybilność z systemami ios i android) możesz wybrać tryb sprzątania i poziom mocy, czy ustalić jednostkowy harmonogram odkurzania - wybranych pomieszczeń, w wybranym czasie.

  szybki start urządzenia samoczynne łączenie z wifi urządzenie automatycznie łączy się z wifi dzięki temu zespolisz urządzenie z aplikacją i od razu zaczniesz odkurzanie dokładność odkurzania 2 boczne szczotki dual force dwie szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, żeby dotrzeć do każdego zakamarka i zebrać wszystkie zabrudzenia z maksymalną efektywnością z przeróżnych powierzchni (podłóg i dywanów).

  łatwy w użyciu 3 tryby mocy urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby mocy: eco (czas pracy: do 100 min), standard (czas pracy: do 90 min) i boost (czas pracy: do 60 min), w zależności od odkurzanej powierzchni i ilości zabrudzeń.


Tefal TW2947

Tefal TW2947 Najniższa Cena Online

Tefal TW2947 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW2947
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Swift Power Cyclonic Model: TW2947EA produktywne odkurzanie w kompaktowym wymiarze! Odkurzacz Swift Power Cyclonic producenta Tefal to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Codzienne odkurzanie nie było jeszcze tak proste! zaimplementowana technologia cyklonowa w połączeniu z nad wyraz efektywną ssawką to gwarancja najkorzystniejszych efektów odkurzania każdego dnia. Wszystko to dostępne w funkcjonalnej obudowie, dzięki której zarówno regularne korzystanie z odkurzacza, jak i jego przechowywanie jest wyjątkowo nieskomplikowane i komfortowe.

  Niezwykła produktywność i kompaktowość techniczna synergia nadzwyczajne efekty odkurzania przy wyjątkowo wygodnej formie. To efekt połączenia efektywnej głowicy i silnika Effitech. Ekstremalnie wydajne odkurzanie technologia cyklonu doskonałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza.

  Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować produktywnie przez długi czas. Prosta obsługa nietrudny do czyszczenia pojemnik na kurz Ciesz się większą wygodą dzięki nietrudnemu do czyszczenia pojemnikowi na kurz, który sprawia, iż odkurzanie przebiega sprawniej.

  przyjazny dla alergików najkorzystniejsza filtracja kurzu Dzięki wysokowydajnym filtrom Swift Power Cyclonic zapewnia najwyższy poziom separacji kurzu od powietrza. Na skutek czego ponad 99,98% pochłanianego kurzu zostaje filtrowane.

  komfortowy i funkcjonalny nietrudny w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Swift Power Cyclonic zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym rozmiarom. Równocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą swobodę odkurzania.

  Swoboda ruchów Zasięg pracy 7,6 m Dzięki długiemu kablowi produktywnie odkurzysz każdy kąt swojego mieszkania. Towar naprawialny - 10 lat przystępna naprawa artykułu Szybka i niedroga wysyłka części zamiennych przez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Genialna efektywność w walce z kurzem, pojemny zbiornik i kompaktowa forma czynią bezworkowy odkurzacz Swift Power Cyclonic genialnym rozwiązaniem do rutynowych porządków.

  zastosowana technika cyklonowa odpowiada za wysoki poziom separacji kurzu od powietrza, co przekłada się na długotrwały efekt w postaci czystej podłogi. Wysokowydajna ssawka to prawdziwy pogromca kurzu, a dzięki zastosowaniu silnika EffiTech nowej generacji, każda twarda podłoga będzie lśnić czystością w krókim czasie.

  Promień zasięgu odkurzania to aż 7,6 m, natomiast kompaktowa obudowa upraszcza przechowywanie i korzystanie z urządzenia. Co więcej, odkurzacz jest urządzeniem bezworkowym - pojemny zbiornik na kurz zagwarantuje wygodę stosowania.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY2039

Tefal TY2039 Najniższa Cena Online

Tefal TY2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY2039
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;rozmiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...

Tefal TY9690

Tefal TY9690 Najniższa Cena Online

Tefal TY9690 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9690
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Mopowanie i odkurzanie Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy wymiar sprzątania ODKURZANIE POD NISKIMI MEBLAMI Bez schylania Z odkurzaczem X-Force Flex 8.60 Aqua możesz zapomnieć o schylaniu się podczas odkurzania.

  progresywna technika Flex pozwala zgiąć rurę odkurzacza, by dosięgnąć do kurzu pod niskimi meblami nawet 4x skuteczniej*! Flex to maksymalna sprężystość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze charakterystyczną rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua wyposażono w wymienną baterię 22V, która pozwala na odkurzanie poprzez 35 minut najednym ładowaniu.

  Możesz wydłużyć czas pracy odkurzacza do 70 minut dzięki dodatkowej baterii* i bez pośpiechu posprzątać wszystkie zakamarki w Twoim domu. Wyjmowaną baterię możesz komfortowo naładować w dowolnym miejscu.

  *sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009700) komfortowE PARKOWANIE Poznaj komfort odkurzania dzięki niepowtarzalnej pozycji Stop & Go, która pozwala na pozostawienie rury odkurzacza wraz ze szczotką w pozycji pionowej w dowolnym miejscu, aby kontynuować sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Gdy skończysz, możesz komfortowo dopasować odkurzacz ręczny z podstawą, bez schylania się! WIDOCZNE KAŻDE ZABRUDZENIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua zaopatrzono w uniwersalną elektroszczotkę Power LED Vision do podłóg i dywanów.

  Dziękipłaskiej konstrukcji i podświetleniu LED dotrzesz wszędzie i dostrzeżesz najmniejsze zabrudzenia po to, by sprzątanie było jeszcze bardziej skrupulatne. Obszerna moc silnika 185W w połączeniu z skuteczną elektroszczotką gwarantują wydajne odkurzanie każdej powierzchni.

  JEDNOCZESNE ODKURZANIE I MOPOWANIE Odkurzacz X-Force Flex 8.60 Aqua to urządzenie 2w1, dzięki któremu możesz odkurzać i odświeżać podłogi na mokro, wczasie krótszym o połowę! Jednoczesne odkurzanie i mycie, to także wygoda i ułatwienie domowych porządków.

  Towszystko za jednym pociągnięciem, bez konieczności zmiany głowicy podczas odkurzania. SprawnE SPRZĄTANIE PRZY KAŻDYM RUCHU Nie martw się, że rozmażesz brud po podłodze! Specjalna technika głowicy Aqua 2w1 sprawia, iż zabrudzenia są zasysane zarówno przy ruchu głowicy do przodu i do tyłu, a w tym samym czasie podłoga jest mopowana, pozostawiając powierzchnię genialnie czystą.

  ŁATWOŚĆ OBSŁUGI Przygotowanie odkurzacza do mopowania jest wyjątkowo proste. Starczy, iż napełnisz zbiornik o obszerności 0,35L wodą z kranu, założysz ściereczkę mopującą i skonsolidujesz je z głowicą Aqua 2w1.

  Kilka minut i gotowe - możesz wygodnie odkurzać i myć podłogi za jednym razem. WIELOKROTNE zastosowanie W pakiecie wyszukasz 2 ściereczki mopujące do różnych zastosowań: - Ściereczka z mikrofibry "All Floors" to rozwiązanie do podłóg z lekkimi zabrudzeniami - Ściereczka z włóknami nylonowymi "Hard Spot" spełni oczekiwania do mycia podłóg z dużą ilością zabrudzeń Ściereczki mopujące możesz myć pod bieżącą wodą lub, dla...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Miele do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY98C0

Tefal TY98C0 Najniższa Cena Online

Tefal TY98C0 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY98C0
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe, prędkie ładowanie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania towaru zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:320 W;Napięcie akumulatora:25,2 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:82 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:antyalergiczny;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 filtry, 2 x nakładka z mikrofibry, nakładka mopująca, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal TY99F1WO

Tefal TY99F1WO Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1WO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1WO
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 32.4 v, czas pracy do 70 minut, ładowania 3 godziny, zbiornik na kurz o obszerności 900 ml, końcówka aqua do mopowania powierzchni twardych o pojemności 350 ml, konkretny i sprawny silnik digitalforce, oświetlenie led odkurzanej podłogi, antyalergiczny filtr hepa, dotykowy panel sterowania, wszechstronny ze względu na bogate wyposażenie.

Tefal TY99F1

Tefal TY99F1 Najniższa Cena Online

Tefal TY99F1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY99F1
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:czarny;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:5 trybów pracy, podświetlenie LED frontowe, tryb Boost;Inne:samostojąca konstrukcja;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;ilość trybów pracy:5;Maksymalny czas pracy:80 minut;Moc wejściowa:550 W;Model:Tefal X-Force Flex 15.60 TY99x;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:EPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:zmywalny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:rozciągliwa końcówka, elektroszczotka, miękka szczotka, mini turboszczotka, ssawka szczelinowa;wyświetlacz:tak;Zasilanie:akumulatorowe...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Zestawienie na czerwiec 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – czerwiec 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal, odkurzacz Tefal cena, opinie o odkurzaczach Tefal, ranking odkurzaczy Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *