Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Tefal. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V

Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V Najniższa Cena Online

Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Dual Force 2in1 TY6756 21,6V
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:75 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR005203;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:konfekcyjny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:27,1 cm;wymiary - szerokość:17,8 cm;wymiary - wysokość:113 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal Robot sprzątający x-plorer serie 95 rg7975

Tefal Robot sprzątający x-plorer serie 95 rg7975 Najniższa Cena Online

Tefal Robot sprzątający x-plorer serie 95 rg7975 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot sprzątający x-plorer serie 95 rg7975
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  podstawowe informacje wyśmienite przypasowanie do twojego domu spersonalizowane odkurzanie zaawansowana technologia gwarantuje wyjątkowo skrupulatną nawigację, skanowanie przestrzeni i możliwość indywidualnych ustawień co sprawia, że robot bez trudu posprząta każdy zakątek twojego domu.

  2w1: odkurzanie i mopowanie system aqua force dzięki funkcji mopowania aqua force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia. Z myślą o właścicielach zwierząt domowych elektroszczotka animal turbo szczególnie produktywna i prosta w utrzymaniu elektroszczotka animal turbo produkowana z naturalnego włosia i poliuretanu łatwo upora się z sierścią zwierząt i większymi zabrudzeniami.

  pomoc w walce z alergenami wysokowydajny filtr epa filtr zatrzymuje choćby nieznaczne cząsteczki kurzu i alergenów sprawiając, iż urządzenie nadzwyczajnie nadaje się dla alergików. Zdalne sterowanie asygnowana aplikacja po synchronizacji urządzenia z aplikacją tefal robots (kompatybilność z systemami ios i android) możesz wybrać tryb sprzątania i poziom mocy, czy ustalić jednostkowy harmonogram odkurzania - wybranych pomieszczeń, w wybranym czasie.

  szybki start urządzenia samoczynne łączenie z wifi urządzenie automatycznie łączy się z wifi dzięki temu zespolisz urządzenie z aplikacją i od razu zaczniesz odkurzanie dokładność odkurzania 2 boczne szczotki dual force dwie szczotki boczne zostały zaprojektowane tak, żeby dotrzeć do każdego zakamarka i zebrać wszystkie zabrudzenia z maksymalną efektywnością z przeróżnych powierzchni (podłóg i dywanów).

  łatwy w użyciu 3 tryby mocy urządzenie zostało wyposażone w 3 tryby mocy: eco (czas pracy: do 100 min), standard (czas pracy: do 90 min) i boost (czas pracy: do 60 min), w zależności od odkurzanej powierzchni i ilości zabrudzeń.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh Najniższa Cena Online

Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot sprzątający xplorer serie 50 rg7387wh
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  niepowtarzalny system nawigacji wykorzystuje czujniki na podczerwień i zaimplementowany żyroskop, aby dotrzeć do choćby trudno przystępnych miejsc i pozostawić Twój dom lśniąco czysty, zawsze....

Tefal Ty1129wo x-nano odkurzacz bezprzewodowy

Tefal Ty1129wo x-nano odkurzacz bezprzewodowy Najniższa Cena Online

Tefal Ty1129wo x-nano odkurzacz bezprzewodowy - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Ty1129wo x-nano odkurzacz bezprzewodowy
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 14.4 v, czas pracy do 40 minut, ładowania 3 godziny, wyjmowany akumulator, 2 ustawienia mocy ssania, zbiornik na kurz o objętości 0.4 l, ultra lekka praktyczna konstrukcja.

Tefal Ty99f1wo x-force flex 15.60 animal odkurzacz bezprzewodowy (3221616034938)

Tefal Ty99f1wo x-force flex 15.60 animal odkurzacz bezprzewodowy (3221616034938) Najniższa Cena Online

Tefal Ty99f1wo x-force flex 15.60 animal odkurzacz bezprzewodowy (3221616034938) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Ty99f1wo x-force flex 15.60 animal odkurzacz bezprzewodowy (3221616034938)
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 32.4 v, czas pracy do 70 minut, ładowania 3 godziny, zbiornik na kurz o obszerności 900 ml, końcówka aqua do mopowania powierzchni twardych o pojemności 350 ml, konkretny i sprawny silnik digitalforce, oświetlenie led odkurzanej podłogi, antyalergiczny filtr hepa, dotykowy panel sterowania, wszechstronny ze względu na bogate wyposażenie.

RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL

RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL Najniższa Cena Online

RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: RG8575WH X-PLORER SERIE 75 S ANIMAL & AL Robot odkurzający TEFAL
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wyjątkowo dokładne sprzątanie robot został zaopatrzony w ultraprecyzyjną nawigację laserową smart exploration 8.0, dzięki której bez trudu zaprowadzi porządek w twoim domu i dotrze choćby do trudno dostępnych zakamarkówpełna wszechstronnośćodkryj działanie 4 w 1 ze szczotką boczną, która dociera do trudno dostępnych miejsc zamiatając kurz i pył, skuteczną elektroszczotką animal turbo zbierającą sierść i większe zabrudzenia, mocnym bezszczotkowym silnikiem, który pozwala wydajnie odkurzyć każdą powierzchnię i systemem aqua power mopującym podłogi.mopowanie dobrane do potrzebsystem smart aqua power skuteczne i staranne mopowanie dzięki 3 poziomom ilości wody, które możesz wybrać w zależności od czyszczonej powierzchni.perfekcyjne przypasowanie do twojego domuspersonalizuj codzienne porządki. Ustaw strefy bez odkurzania, aktywuj sprzątanie miejscowe, odkurzaj tylko wybrane wnętrza, zapisuj mapy i przypasuj cykl sprzątania do swoich potrzeb.możliwość pokonywania przeszkódrobot może pokonywać przeszkody np. Progi o wysokości 18 mm. Sprawne odkurzanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.cicha praca urządzenia odkryj komfortowojszy sposób na domowe porządki. Cichy tryb pracy na poziomie 65 db powoduje, iż odkurzanie jest mniej uciążliwe dla całej rodziny.komfortowo długi czas pracy wytrzymała bateria litowo-jonowa umożliwia posprzątanie mieszkania o powierzchni 120 m2 albo 120 minut pracy urządzenia, bez konieczności ładowania.
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Xiaomi do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455

Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455 Najniższa Cena Online

Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Robot odkurzający explorer serie 60 rg7455
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Twój inteligentny pomocnik Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 60 to robot odkurzający, któryusunie brud i kurz ze wszystkich podłóg. Dziękidodatkowej funkcji mopa, robot jest w stanie równocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając znichnawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkęzmikrofibry łatwo wypierzesz wpralce, oszczędzając czas i pieniądze. Dotrze wszędzie Explorer Serie 60 to wyjątkowo niski odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Dzięki wysokości zaledwie 6 cm zmieści się wszędzie i prosto posprząta pod meblami.

  Ty odpoczywasz, a Explorer pracuje Usiądź wygodnie. Z pomocą aplikacji „Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza zdowolnego miejsca w Twoim domu. Instynktowna obsługa powoduje,prosto możesz zapomnieć opracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem.

  Zdalne sterowanie Panel sterowania w aplikacji „Tefal Robots" pozwoli Ci zdalnie rozpocząć i zakończyć sesję odkurzania, zmieniać tryb sprzątania i poziom mocy, czy odesłać robota do bazy. Natomiast 24-godziny harmonogram umożliwi staranne planowanie sesji odkurzania, a odkurzacz sam uruchomi sięw poszczególne dni i o wybranej porze.

  przystosuj do Twoich potrzeb Robot został wyposażony w 3 stopnie mocy: Eco, kanon iBoost, aby móc dopasować odkurzanie do typu powierzchni i ilości zabrudzeń. Na dodatek, dla trafnej wydajności, funkcja wykrywania dywanów pozwala samodzielnie powiększyć moc urządzenia, gdy wyszuka się ono na dywanie.

  Sprawdza się w zróżnicowanych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są 3 przeróżne tryby sprzątania, dzięki którym dopasujesz pracę urządzenia do Twoich potrzeb: • Metodyczny - dzięki zaimplementowaniu żyroskopu tryb ten gwarantuje staranne i metodyczne odkurzanie całego pomieszczenia, bez pominięcia żadnego zakamarka • Miejscowy - spiralny ruch wokół miejsca startu zagwarantuje miejscowe, intensywne odkurzanie wybranej powierzchni • Wzdłuż ścian - gdy potrzebne jest precyzyjne sprzątanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych.

  skrupulatne odkurzanie W linii S60 wykorzystano inteligentne rozwiązania, gwarantujące jeszcze lepszą pracę urządzenia: • wbudowany żyroskop zapewnia logiczną nawigację metodyczną • najnowsza technika czujników pomiaru odległości wraz z kamerą staranne śledzenie linii ścian.

  • czujniki na podczerwień pozwalają ominąć przeszkody i zapobiec upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Doskonałe likwidowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej sprawności perfekcyjnie spełni oczekiwania do usuwania sierści i kurzu, a uzupełniające akcesorium ułatwi czyszczenie szczotki z wplątanych wniąwłosów.

  1. 2 w 1 odkurzanie i mopowanie 2. Dociera pod niskie meble 3. Sprzątanie bez wysiłku 4. Czystość każdego dnia 5. Możliwość zdalnego sterowania Wypróbuj odkurzacz na żywo w swoim domu Pobierz aplikację HomeARound i wypróbuj odkurzacz w Twoim własnym wnętrzu.

  odnajdziesz tam też pora...


Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7865WH (3221616024830)

Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7865WH (3221616024830) Najniższa Cena Online

Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7865WH (3221616024830) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal X-plorer Serie 120 AI RG7865WH (3221616024830)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:120 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Tefal Robots;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.groupeseb.aspitefal&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/pl/app/tefal-robots/id1411996958;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 5.1, iOS od wersji 14.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji, detale dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:https://tefal24.pl/pl/robot-sprzatajacy-tefal-xplorer-s120-ai.html?utm_source=commerce_connector&utm_medium=bno&utm_campaign=tefalstore;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Tefal X-plorer Serie 120 AI RG78x;Model worka:nie dotyczy;pojemność zbiornika:0,7 l;Poziom hałasu:65 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;rodzaj:robot sprzątający;kolekcja (wariantowanie):X-plorer Serie 120 AI RG7865WH;Sterowanie:współpraca z Google Assistant i Amazon Alexa, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:silikonowa z włosiem;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki:2 szczotki boczne, szczotka silikonowa z włosiem;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Thomas do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 Najniższa Cena Online

Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal x-force flex 9.60 auto ty2039
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Długość przewodu:0 m;Kolor:fioletowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, możliwość ładowania produktu zawieszonego na ścianie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-fioletowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:45 minut;Moc wejściowa:250 W;Napięcie akumulatora:18 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:83 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;rodzaj filtra:cyklonowy;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:23,4 cm;rozmiary - szerokość:24,8 cm;wymiary - wysokość:112 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:filtr, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:2 x easy brush, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...

Tefal Compact Power XXL TW4881 (3221616000209)

Tefal Compact Power XXL TW4881 (3221616000209) Najniższa Cena Online

Tefal Compact Power XXL TW4881 (3221616000209) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal Compact Power XXL TW4881 (3221616000209)
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:6,2 m;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:ZR780000, ZR903501;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):WTEF01;Możliwość wykorzystywania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2,5 l;Poziom hałasu:0 dB;Regulacja mocy ssania:w uchwycie węża;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;rozmiary - głębokość:0 cm;rozmiary - szerokość:0 cm;rozmiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Zestawienie na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal, odkurzacz Tefal cena, opinie o odkurzaczach Tefal, ranking odkurzaczy Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *