Rankingi Odkurzaczy Znanych Marek

Najlepsze odkurzacze Tefal. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego odkurzacza Tefal. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy Tefal,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy.

[TOP10] Odkurzacze Tefal. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami Tefal, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Tefal TY6751

Tefal TY6751 Najniższa Cena Online

Tefal TY6751 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6751
 • Ilość ofert: 3
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  TEFAL TY6751 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania. Towar charakteryzuje automatyzowana szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z produktywną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. Wygoda i skuteczność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić charakterystyczny odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli. Wszystko za jednym kliknięciem. Skuteczne odkurzanie nawet trudno przystępnych miejsc Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz dokładnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED. Nowy wymiar komfortu Ultralekki i praktyczny Lekka konstrukcja i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają cechy takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Łatwe przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt powodują, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu. Wszystko to dla maksymalnej wygody. Nieporównana wygoda odkurzania doskonałe rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia luźne odkurzanie bez kabla nawet do 45 minut w trybie minimalnym. Nadzwyczajny jednocześnie do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania. Dłuższy czas pracy Ultrawytrzymała bateria Urządzenie wyposażone zostało w najnowszą baterię litowo-jonową 21,6 V. Pozwala to na długie odkurzanie bez kabla! ekstremalnie skuteczne odkurzanie technologia cyklonu idealne rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która wydajną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować wydajnie poprzez długi czas. Szybkie i produktywne odkurzanie Ultralekka budowa Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i prędkie odkurzanie każdego dnia....

Tefal TW7487

Tefal TW7487 Najniższa Cena Online

Tefal TW7487 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7487
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0;Długość kabla:8,4 m;Dominujący barwa:biały;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;kolor:biały;Maksymalny czas pracy:0;Miękkie kółka:nie;Moc wejściowa:400 W;Model worka:Hygiene Bag System, Hygiene Dust Bag;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:3-stopniowy;objętość worka/pojemnika:4,5 litra;Poziom głośności:58 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:odzieżowy;wariant filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:klasyczny;Waga:0 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 worki;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kanap, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:11 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Tefal TW4871

Tefal TW4871 Najniższa Cena Online

Tefal TW4871 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4871
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy TEFAL Compact Power XXL Model: TW4871 wydajność i wygoda w kompaktowej formie Odkurzacz bezworkowy Compact Power XXL to najwyższa jakość sprzątania zamknięta w kompaktowej formie.

  Urządzenie efektywnie radzi sobie z wszelkimi zabrudzeniami, równocześnie zapewniając komfort pracy. Obszerny zbiornik na kurz o pojemności 2,5 l zagwarantuje maksymalną wygodę odkurzania i jest wyjątkowo nieskomplikowany w czyszczeniu.

  zastosowana w urządzeniu technologia cyklonowa w połączeniu z silnikiem EffiTech to gwarancja najkorzystniejszych efektów odkurzania każdego dnia. Odkurzanie bez ograniczeń obfita objętość Zbiornik na kurz o obszerności aż 2,5 l zezwala na długą pracę urządzenia bez przerw.

  doskonale sprawdza się w mieszkaniach i domach o sporej powierzchni. Komfortowy i poręczny łatwy w użyciu, przenoszeniu i przechowywaniu Tefal Compact Power XXL zmieści się wszędzie, dzięki kompaktowym wymiarom.

  równocześnie rozwiązanie to oferuje prawdziwą wygodę odkurzania. Wyjątkowa oszczędność prądu skuteczność energetyczna Możesz efektywniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech.

  Łatwe czyszczenie System szybkiego opróżniania zbiornika System Clean Express oznacza proste opróżnianie zbiornika na kurz. Wystarczą tylko 4 proste ruchy - wyjmij zbiornik, opróżnij go, wyczyść i włóż z powrotem do odkurzacza.

  arcytrudnie sprawne odkurzanie technika cyklonu perfekcyjne rezultaty odkurzania dzięki technice cyklonowej, która efektywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować efektywnie przez długi czas.

  Skuteczność na każdym podłożu produktywna szczotka wygodne odkurzanie zagwarantuje efektywna i nietrudna w prowadzeniu szczotka 2w1, która bez trudu radzi sobie z zabrudzeniami na przeróżnych powierzchniach.. Swoboda ruchów Długi przewód przewód o długości 6,2 m daje zasięg pracy do 8,8 m, co pozwala na wygodne odkurzanie powierzchni do 95 m² bez konieczności przepinania wtyczki.

  Dla miłośników zwierząt dodatkowe akcesoria Do urządzenia dołączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt produktywne usuwanie sierści z dywanów, tapicerek i każdej szczeliny w meblach. Maksymalna skuteczność odkurzania i obszerny pojemnik na kurz w połączeniu z kompaktowym designem powodują, iż Compact Power XXL to perfekcyjny odkurzacz do każdego domu.

  Zbiornik na kurz o pojemności 2,5 l zagwarantuje maksymalną wygodę odkurzania bez konieczności częstego opróżniania i jest wyjątkowo prosty w czyszczeniu. Równocześnie kompaktowe wymiary powodują, iż urządzenie jest proste w przechowywaniu - zmieści się w każdym schowku czy szafie.

  zastosowana w Compact Power XXL technologia cyklonowa charakteryzuje się wysokim poziomem separacji kurzu od powietrza i gwarantuje zawsze precyzyjne odkurzanie. Połączenie energooszczędnego silnika EffiTech najnowszej generacji i szczotki 2w1 do dywanów i podłóg zapewnia jeszcze skuteczniejsze czyszczenie.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze iRobot do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TY9990

Tefal TY9990 Najniższa Cena Online

Tefal TY9990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9990
 • Ilość ofert: 4
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:3 godziny;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:tak;Funkcja mycia:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:5 trybów pracy, podświetlenie LED, sterowanie dotykowe, tryb Boost;Inne:wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:70 minut;Napięcie akumulatora:32,4 V;Nazwa filtra:HEPA;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;pojemność pojemnika:0,9 litra;Poziom hałasu:84 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:wisząca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:antyalergiczny;Waga:3,2 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 x nakładka z mikrofibry, stacja dokująca;Szczotki, ssawki:mini elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do tapicerki, szczotka uniwersalna;ekran:LCD;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa...


Tefal TY6737

Tefal TY6737 Najniższa Cena Online

Tefal TY6737 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6737
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy TEFAL Dual Force™ 2w1 Model: TY6737 Odkurz wszędzie w kilka chwil! Dual Force™ 2 w 1 to odkurzacz bezprzewodowy i zaimplementowany moduł ręczny w jednym urządzeniu. To połączenie pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje wyjątkową wygodę sprzątania.

  produkt charakteryzuje samoczynna szczotka w głowicy i podświetlanie LED wraz z produktywną baterią litowo-jonową i ultralekką konstrukcją. To wszystko umożliwia prędkie sprzątanie bez wysiłku. Zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie, odkurzacz bezprzewodowy Dual Force™ 2 w 1 z modułem ręcznym pozwala zaoszczędzić czas i gwarantuje łatwiejsze czyszczenie wszędzie gdzie tego potrzebujesz.

  Odkryj zupełnie nowy wymiar sprzątania, mając wszystko pod ręką dla prędkich i wydajnych rezultatów. Podświetlanie LED ulepszoną widoczność pod meblami i w innych ciemnych miejscach, a automatyczna głowica zagwarantuje wysoką wydajność odkurzania.

  Składany uchwyt proste przechowywanie, a pionowa pozycja powoduje, że sprzątanie staje się jeszcze komfortowojsze. Wysokowydajna bateria litowo-jonowa gwarantuje ciągłą pracę aż do 45 minut, z 5-godzinnym cyklem ładowania.

  Razem z ultra-lekką konstrukcją daje to wspaniałe urządzenie do komfortowego sprzątania. Wygoda i produktywność Urządzenie 2 w 1 Możesz zmienić charakterystyczny odkurzacz do podłóg i dywanów w odkurzacz ręczny do schodów albo mebli.

  Wszystko za jednym kliknięciem. Produktywne odkurzanie Szczotka z podświetleniem Od teraz możesz precyzyjnie odkurzyć najgłębsze zakamarki albo ciemne miejsca pod meblami. Pomoże Ci w tym szczotka z podświetleniem LED.

  Nowy rozmiar komfortu Ultralekki i poręczny Lekka kompozycja i udoskonalona ergonomia daje maksymalny komfort odkurzania. Ten efekt podkreślają atrybuty takie jak pionowa pozycja i komfortowy uchwyt. Przystępne przechowywanie Składany uchwyt Możliwość odkurzania bezprzewodowego i składany uchwyt sprawiają, że przechowywanie nie sprawia żadnego problemu.

  Wszystko to dla maksymalnej wygody. Niezrównana wygoda odkurzania perfekcyjne rezultaty bez kabla Dual Force™ zapewnia swobodne odkurzanie bez kabla nawet do 45 minut w trybie niepokaźnym. Doskonały jednocześnie do prędkich poprawek, jak i długich sesji odkurzania.

  skrajnie sprawne odkurzanie technika cyklonu wspaniałe rezultaty odkurzania dzięki technologii cyklonowej, która produktywną separację kurzu z powietrza. Za sprawą niezapychających się filtrów odkurzacz może pracować efektywnie przez długi czas.

  szybkie i wydajne odkurzanie Ultralekka konstrukcja Urządzenie waży zaledwie 2,5 kilograma. W połączeniu z możliwością odkurzania bezprzewodowego daje to bezproblemowe i szybkie odkurzanie każdego dnia.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Bosch do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW3953EA

Tefal TW3953EA Najniższa Cena Online

Tefal TW3953EA - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW3953EA
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  TEFAL prawidłowYW ODKURZANIU DYWANÓW najkorzystniejszY W ODKURZANIU PODŁÓG najlepszA FILTRACJA KURZU NAJEFEKTYWNIEJSZY ENERGETYCZNIE Kompaktowy odkurzacz workowyTefal Compact Power TW3953EAo skuteczności 3Aze szczotką 2w1 do dywanów i podłóg,i szczotką do parkietu skuteczność 3AAAw kompaktowym wymiarze!

  Skuteczność 3AAA wkompaktowym wymiarze! najkorzystniejszy odkurzacz w swojej klasie pod względem skuteczności energetycznej, produktywności odkurzania podłóg twardych ireemisji kurzu to cechy uwydatniające odkurzacz Compact Power.

  najkorzystniejsza efektywność odkurzania podłóg:A najkorzystniejszą produktywność zbierania kurzu zpodłóg twardych zapewnia dwupozycyjna szczotka SPA. SkrajnIE produktywnE ODKURZANIE sprawdź jak i gdzie wytworzone są odkurzacze Tefal najlepsza filtracja kurzu:A najkorzystniejszą reemisję kurzu na poziomie 0,02% zapewnia 2-poziomowa filtracja iworki Hygiene+.

  dzięki czemu aż 99,98% kurzu zostaje oczyszczane. Najlepsza wydajność energetyczna:A produktywniejsze zbieranie kurzu przy mniejszym zużyciu energii dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech Zapomnij owymianie filtrów Nie musisz już pamiętać owymianie filtra.

  Wszystko dzięki workom Hygiene+ onajwyższym poziomie filtracji, która sprawia, iż na filtrze EPA osadza się znikoma liczba kurzu. Łatwy w użyciu iprzechowywaniu wygodne przechowywanie iswobodę odkurzania zapewniają kompaktowe rozmiary, pojemność 3l oraz zasięg pracy 8,8 m.

  Maksymalna higiena Najwyższy poziom filtracji ibrak chmur kurzu w trakcie podmiany worka Hygiene+ zsamozamykającą się klapką. Dodatkowa szczotka podręką prędkie odkurzanie trudno przystępnych powierzchni np.

  narożników, schodów czy mebli dzięki zintegrowanej zuchwytem szczotce Easy Brush. Z zasady zadawane pytania Od 1 września 2017 r. Odkurzacze wprowadzane na rynek muszą spełniać niewielkie wymagania skutecznościowe dotyczące zużycia energii, mocy, wydajności zbierania kurzu, reemisji kurzu, hałasu, a także mieć etykietę energetyczną.

  Czy efektywny odkurzacz musi posiadać wysoką moc? Silniki owysokiej mocy nie są potrzebne aby uzyskać wysoką sprawność ijakość odkurzania. Przy obecnej technologii odkurzacze oniskiej mocy gwarantują wyższą efektywność wporównaniu do starszych modeli zdużą mocą.

  Co wpływa na skuteczność odkurzacza? O skuteczności odkurzacza, azatem efektywności odkurzania, decyduje niemało elementów: od energooszczędnego silnika, po nowoczesne filtry iinnowacyjną konstrukcję ssawek zwiększających ilość zbieranego kurzu.

  Co oznacza parametr skuteczność odkurzania dywanów i podłóg? Jest to informacja oilości zgromadzonego kurzu zodkurzanej powierzchni, wyrażona przy pomocy klasy wydajności. Klasa, którą osiągnął dany odkurzacz, jest wskazana na etykiecie energetycznej rozszerzoną czcionką wrzędzie liter od A (najwyższa klasa) do G.

  Korzyści dla kupujących ze zmiany wymogów dot. Odkurzaczy? Zmiany wycofują zprodukcji urządzenia zbyt hałaśliwe, emitujące dużo kurzu, ze słabą sprawnością odkurzania izdużym zużyciem prądu. Zmiany wpłyną zatem na komfort użytkowników, atakże na oszczędności wrachunkach za prąd.


Tefal RG7687

Tefal RG7687 Najniższa Cena Online

Tefal RG7687 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7687
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  robot odkurzający i mopujący z akumulatorem litowo-jonowym, czas pracy do 150 minut, ładowania 4 godziny, 2 szczotki boczne i elektroszczotka animal zbiera sierść i zabrudzenia, 4 programy odkurzania, aplikacja na smartfona, komunikaty głosowe (asystent google, alexa amazon), silnik indukcyjny bezszczotkowy o mocy 2700 pa, harmonogram sprzątania, filtr hepa, zbiornik na kurz o pojemności 400 ml, 2 nakładki mopa z mikrofibry w komplecie.

Tefal TY6756

Tefal TY6756 Najniższa Cena Online

Tefal TY6756 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY6756
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:20 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:metaliczny/szary;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:podświetlenie LED;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:metaliczny;Lampa UV:nie;Maksymalny czas pracy:75 minut;Moc wejściowa:0 W;Model filtra (relacje):ZR005203;Napięcie akumulatora:21,6 V;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,6 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:przycisk;Składana rączka:tak;Stacja ładująca:brak;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:konfekcyjny;Waga:2,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:27,1 cm;wymiary - szerokość:17,8 cm;wymiary - wysokość:113 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe...


Tefal RG7267

Tefal RG7267 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze Samsung do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Tefal RG7267 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal RG7267
 • Ilość ofert: 1
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający TEFAL Explorer Serie 40 Total Care Model: RG7267 Twój pomocnik do walki z kurzem i alergenami samoczynny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 powstał z myślą o dokładnym i bezwysiłkowym sprzątaniu domu.

  nowoczesny system Aqua Force mopuje podłogę w trakcie odkurzania - to działanie 2w1 pozwala oszczędzić czas! Urządzenie wyekwipowano w wysokowydajny filtr, którzy odpowiada za zatrzymanie aż 99,9% kurzu.

  Z kolei system nawigacji Smart Exploration 2.0 zapewnia staranne sprzątanie całego mieszkania. Wystarczy połączyć się z asygnowaną aplikacją, by w komfortowy sposób sterować urządzeniem z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie.

  dzięki temu sprzątanie jest prostsze aniżeli kiedykolwiek! Sprząta i mopuje jednocześnie Tefal Explorer Serie 40 to robot odkurzający, który polikwiduje brud i kurz ze wszelkich podłóg. Dzięki dopełniającej funkcji mopa, urządzenie jest w stanie jednocześnie odkurzać i myć podłogi, usuwając nawet najdrobniejsze zabrudzenia.

  Nakładkę z mikrofibry z łatwością wypierzesz w pralce. Usiądź wygodnie, Explorer posprząta Z pomocą aplikacji "Tefal Robots" na telefonie możesz sterować pracą odkurzacza z dowolnego miejsca w Twoim domu.

  intuicyjna obsługa sprawia,momentalnie zapomnisz o pracy urządzenia, jednocześnie ciesząc się czystym domem. Sprawdza się w różnych sytuacjach Do Twojej dyspozycji są aż 3 rozmaite tryby pracy odkurzacza, które przypasujesz w zależności od potrzeb: samoczynny - dokładne odkurzanie całej powierzchni z omijaniem przeszkód.

  Wzdłuż ścian - staranne odkurzanie wzdłuż ścian i listew przypodłogowych. Prędki - 30 minut prędkiego odkurzania w trybie Auto. Znakomite eliminowanie sierści Turboszczotka Animal Turbo o wysokiej produktywności znakomicie stanie na wysokości zadania do usuwania sierści i kurzu w Twoim domu, a dodatkowe akcesorium ułatwi oczyszczenie szczotki z wplątanych w nią włosów.

  Urządzenie posiada też wysokowydajny filtr, który zatrzymuje aż do 99,9% kurzu, dzięki czemu odkurzanie jest naprawdę efektywne. Dzięki nakładce mopującej Aqua Force ze zbiorniczkiem na wodę urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, usuwając choćby najdrobniejsze zabrudzenia.

  Bezpieczne i proste nawigowanie specyficzny system nawigacji Smart Exploration 2.0 wykorzystuje czujniki na podczerwień, aby ominąć przeszkody i zapewnić najbardziej optymalne odkurzanie całej powierzchni.

  jednocześnie czujniki uniemożliwiają upadkowi urządzenia z wysokości, np. Ze schodów. Automatyczny odkurzacz Tefal Explorer Serie 40 pomoże Ci pozbyć się kurzu i alegenów bez żadnego wysiłku! Dzięki systemowi Aqua Force urządzenie myje podłogę podczas odkurzania, podczas gdy wysokowydajny filtr zatrzymuje aż 99,9% kurzu.

  O precyzję sprzątania i dotarcie do każdego zakamarka dba system nawigacji Smart Exploration 2.0. Za pomocą aplikacji możesz ustalić harmonogram odkurzania i kontrolować pracę urządzenia z dowolnego miejsca i w dowolnym mom...


Tefal TW4881

Tefal TW4881 Najniższa Cena Online

Tefal TW4881 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW4881
 • Ilość ofert: 2
 • Segment odkurzaczy: Modele znanych marek
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6,2 m;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, uchwyt do przenoszenia;Gwarancja:24 miesiące;barwa:niebieski;Linia odkurzacza:Compact Power;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:EPA;pojemność worka/pojemnika:2,5 litra;Poziom głośności:0 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ odkurzacza:bezworkowy;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;wymiary - głębokość:0 cm;wymiary - szerokość:0 cm;wymiary - wysokość:0 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka 2 w 1, ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;ekran:nie;Zasięg pracy:8,8 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Znane odkurzacze domowe. Zestawienie na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz Tefal opinie,
 • dobre odkurzacze Tefal cena,
 • ranking z odkurzaczami Tefal,
 • odkurzacze Tefal jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy znanych marek:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze Tefal, odkurzacz Tefal cena, opinie o odkurzaczach Tefal, ranking odkurzaczy Tefal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *