Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Deerma. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i oryginalnej konstrukcji szczotki idealnie radzi sobie nawet z uporczywym brudem. Został zaopatrzony w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co powoduje,błyskawicznie i skutecznie usuwa kurz. Jego przemyślany design zapewnia swobodę ruchów i ułatwia czyszczenie podłóg pod meblami, a drobna waga sprawia,z łatwością go podniesiesz, aby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze wydajniejsze sprzątanie
  Co powoduje, iż VC55 może sprzątać choćby 2 razy wydajniej niżeli zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została zaopatrzona w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z szybkością do 2400 razy na minutę. Na dodatek przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze precyzyjniej eliminować brud. Wszystko to powoduje, że odkurzacz szybko i bezusterkowo rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  skuteczny silnik - produktywna filtracja
  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyekwipowany w sprawny silnik bezszczotkowy, który gwarantuje jednostajną, produktywną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki czemu nie tylko wydajnie likwiduje kurz i inne odpady, ale też uniemożliwia wtórnemu skażeniu.

  Komfort wykorzystywania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, aby dało się ją luźno obracać o 360°. Dzięki temu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Na dodatek możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala komfortowo odkurzać podłogę między nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa budowa powodują, iż bez trudu przeniesiesz urządzenie albo je podniesiesz, aby pozbyć się kurzu z zasłon albo pajęczyn z sufitu.

  poręczna szczotka 2w1 w pakiecie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do przeróżnych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa rewelacyjnie nada się między innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz wykorzystać na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz dokładnie odkurzyć wnętrza w swym domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, którego pojemność wynosi 2500 mAh. Dzięki temu w pełni naładowany może pracować choćby poprzez 20 minut. Urządzenie ma wbudowany port USB-C, który pozwala na jego komfortowe ładowanie za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny zezwala na wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki czemu VC55 nie zajmie niemało miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci informacji o jego statusie - wystarczy rzucić okiem. Ponadto element filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu użyć ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, iż nie musisz zbyt niejednokrotnie kupować nowych części!

  W komplecie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  przewód do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  pojemność akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  rozmiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb kanon) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PC


Deerma VC20

Deerma VC20 Najniższa Cena Online

Deerma VC20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC20
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC20 Pro

  Odkurzacz i mop 2w1 Deerma VC20Pro

  Zachowanie podłogi w czystości nigdy nie było prostsze! Bezprzewodowy odkurzacz z funkcją mopowania Deerma VC20Pro został wyekwipowany w lepszy, bezszczotkowy silnik, który zagwarantuje mu zwiększoną produktywność, a dzięki wytrzymałemu akumulatorowi może pracować do 50 minut na jednym ładowaniu. Siła ssania aż do 17 000 Pa powoduje,świetnie radzi sobie z choćby najmocniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Prosty i wygodny w obsłudze, możesz go stosować też jako odkurzacz ręczny. Ponadto, przy pomocy wchodzących w skład zestawu wymiennych szczotek dokładnie posprzątasz każdy kąt.

  Myj i odkurzaj podłogi w tym samym czasie

  Jedno urządzenie starczy, by kompleksowo posprzątać podłogi. VC20Pro pozwala na odkurzanie i mycie zróżnicowanego typu powierzchni oraz realizowanie obu tych czynności jednocześnie! W ten sposób możesz zaoszczędzić niemało czasu i energii. Z Deerma VC20Pro bez obszerniejszego wysiłku sprawisz, że Twoje podłogi będą lśnić czystością!

  Pożegnaj plamy i bakterie

  Zbiornik na wodę ma pojemność aż 400 ml. VC20Pro spełni oczekiwania zatem jednocześnie w śladowych, jak i znacznych mieszkaniach. Korzystając z urządzenia, nie musisz też obawiać się zacieków. Przepływ wody jest stale kontrolowany, dzięki temu poziom nawilżenia utrzymuje się na stosownym poziomie, a ryzyko przeciekania zostało zmniejszone do minimum. Do zbiornika możesz też dodać preparat dezynfekujący, by pozbyć się z podłogi bakterii i innych zarazków. Produkowany z włókna mop perfekcyjnie wchłania wodę i gwarantuje skrupulatne, równomierne mycie.

  bezawaryjne odkurzanie

  Urządzenie zostało wyposażone w skuteczny silnik bezszczotkowy nowej generacji. To pozwoliło rozszerzyć jego moc aż o 60% względem poprzedniego modelu, a siłę ssania aż o 110%. To, w połączeniu z prostym kanałem powietrznym, powoduje, że VC20Pro fantastycznie radzi sobie z brudem. Momentalnie usuwa kurz, okruchy, drobne śmieci, sierść, a choćby włosy.

  wspaniale zaprojektowana szczotka do podłóg

  Elektryczna szczotka do podłóg pozwoli Ci odkurzyć każdy zakamarek. Obrotowa w zakresie 180° i wyginana pod kątem 90° - umożliwia komfortowe i staranne sprzątanie dodatkowo pod meblami albo w rogach pomieszczeń. Wyposażona w miękkie włosie i spiralną skrobaczkę - dokładnie zbiera wszystkie odpady, czyszcząc każdy centymetr podłogi. Szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby nie plątały się w nią włosy - już nie musisz tracić wielu cennych minut na jej czyszczenie!

  Kompleksowo dbaj o porządek dzięki dodatkowym szczotkom w zestawie

  W zestawie odnajdziesz też inne, jednakowo przydatne szczotki. Szczotka szczelinowa 2w1 pozwala na odkurzanie wąskich miejsc takich jak wgłębienia w fotelach. Pozwala także na precyzyjne sprzątanie nierównych powierzchni - na przykład klawiatury laptopa. Nieduża, trójkątna szczotka nadaje się natomiast do czyszczenia różnorodnego typu mebli i tworzyw. Za jej pomocą odkurzysz między innymi kanapę, łóżko lub blat.

  Odkurzaj do czasu, aż Ci trzeba

  Odkurzaj bez zbędnych przerw. Wytrzymały akumulator gwarantuje choćby 50 minut pracy VC20Pro! Możesz więc skrupulatnie posprzątać cały dom. Co jeszcze sprawia, że urządzenie jest tak skuteczne? zaawansowany system zarządzania akumulatorem BMS, który przedłuża jego żywotność i odpowiada za jego adekwatne działanie.

  Oddychaj czystym powietrzem

  przy pomocy VC20Pro zamienisz swój dom w czyste, przychylne dla zdrowia miejsce. Umożliwia to produktywny system filtracji. Składa się na niego pomiędzy innymi filtr HEPA, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Za wzmocnienie jego działania odpowiada specjalna, mikroporowa komora cykloniczna. Odpady są kierowane do wyposażonego w filtr cykloniczny zbiornika o objętości 0,6 l. Jego opróżnianie jest bajecznie proste. Starczy go odkręcić i wyrzucić śmieci do kosza! jednocześnie komponenty filtra, jak i pojemnik na kurz możesz umyć pod bieżącą wodą. Z Deerma zadbasz nie tylko o porządek, ale też o swoje zdrowie!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Odkurzanie może być przyjemne! VC20Pro nie waży zbyt mnóstwo, więc prosto go podniesiesz i odkurzysz sufit lub półki. Żeby zdemontować zbiornik na wodę, nie musisz się choćby schylać! starczy, że naciśniesz umieszczony wdostępnym miejscu przełącznik nożny. Urządzenie możesz także w bajecznie prosty sposób przekształcić w komfortowy w użyciu odkurzacz ręczny. Bezprzewodowa konstrukcja VC20Pro sprawia, że z powodzeniem użyjesz go wszędzie, gdzie chcesz: na piętrze, w garażu, a choćby w samochodzie! Nic nie będzie ograniczać Twojej swobody ruchów.

  Nagrodzony design

  Co jeszcze uwydatnia VC20Pro? Jedyny w swoim typu, przyciągający wzrok, nowoczesny fason! Połączenie czerni i granatu nadaje urządzeniu wyjątkowo szykowny charakter, który ponadto podkreślają detale w kolorze różowego złota. Oryginalne wzornictwo odkurzacza zostało docenione nagrodami Red Dot Design Award i K-Design Award - dzisiaj może ozdobić w dodatku Twój dom!

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Nazwa: Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  • Model: VC20 Pro
  • Moc znamionowa: 220 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Siła ssania: 7 kPa (tryb charakterystyczny)/17 kPa (tryb wysokiej mocy)
  • objętość zbiornika na kurz: 0,6 l
  • Waga netto: 2,3 kg
  • Czas ładowania: Ok. 3 h
  • Poziom głośności: ≤84 dB (A)
  • Czas pracy: Ok. 50 minut (tryb typowy)/20 minut (tryb wysokiej mocy)
  • Materiał: ABS/PC
  • rozmiary: 240x210x1180 mm
  • Poj. Zbiornika na wodę: 400 ml
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Neato Robotics. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Poręczny design, wysoka sprawność, dużo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przypasujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go równocześnie jako minimalny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego minimalna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również poręczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci precyzyjne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką szybko i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją także do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  minimalna szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa wydajną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest w dodatku niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo efektywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko praktycznym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli też zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 perfekcyjnie spełni oczekiwania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma BY200

Deerma BY200 Najniższa Cena Online

Deerma BY200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma BY200
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz piorący do dywanów Deerma DEM-BY200

  Ułatw sobie czyszczenie dywanów, tapicerek i nie tylko. Odkurzacz piorący Deerma DEM-BY200 w mgnieniu oka pousuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, wykorzystując do tego gorącą wodę o temperaturze około 50°C. Urządzenie prędkie suszenie i jest wodoodporne na poziomie IPX4. Oferuje na dodatek 2 tryby czyszczenia i jest nad wyraz komfortowe w obsłudze. Przystępne są także wymienne szczotki, za pomocą których bez trudu wyczyścisz dywan, pozbędziesz się plam z kanapy, a nawet umyjesz okno.

  2 tryby czyszczenia

  Pożegnaj uporczywe plamy - przy pomocy odkurzacza Deerma prosto się ich pozbędziesz. Urządzenie oferuje 2 tryby czyszczenia do wyboru. Pracując w pierwszym z nich, wykorzystuje wodę o temperaturze pokojowej. To świetne rozwiązanie na co dzień - pozwoli zlikwidować mniejsze skażenia, chroniąc materiały przed zniszczeniem i nie powodując blaknięcia kolorów. Drugi tryb gwarantuje wodę o temperaturze około 50°C - za jej samoczynne nagrzewanie odpowiada wbudowany podgrzewacz PTC. Takie rozwiązanie perfekcyjnie sprawdzi się podczas czyszczenia dywanów i ułatwi usuwanie trudnych plam.

  Aż 5 szczotek w pakiecie

  Zadbaj o porządek w całym domu. Pomogą Ci w tym specjalne szczotki! standardowa szczotka z włosiem umożliwia spryskiwanie materiałów wodą i prędkie usuwanie skażeń. Duża szczotka o szerokości 16 cm pozwoli wyczyścić obszerniejsze powierzchnie w krótszym czasie. Spełni oczekiwania na przykład w wypadku dywanów. Myjka do szyb ułatwi Ci mycie okien czy luster, a nieduża szczotka z miękkim włosiem nada się na przykład do czyszczenia butów. Przystępna jest też szczotka z zaokrągloną głowicą, dzięki której łatwo zlikwidujesz skażenia z pluszaków i nie tylko.

  Twój sposób na skażenia

  Rozlana kawa czy sok to już nie problem - sprzątanie nigdy nie było prostsze! Szczotka odkurzacza nie tylko spryskuje tkaniny wodą pod ciśnieniem (około 1 bara), ale też pozwala eliminować skażenia z głębszych warstw tworzyw. W efekcie wspaniale radzi sobie choćby z najistotniej uporczywym brudem! Model DEM-BY200 zezwala na także prędkie suszenie. Ekspresowo odsysa wodę z skażeniami, dzięki czemu materiał pozostaje doskonale czysty i suchy.

  2 zbiorniki na wodę

  Nie obawiaj się,skażenia znów znajdą się na dopiero co posprzątanym dywanie czy fotelu. Odkurzacz DEM-BY200 został wyekwipowany w 2 zbiorniki - na czystą i brudną wodę. Pierwszy z nich ma objętość 1,6 l, a drugi 1,4 l. Obydwa są szczególnie szczelne i na tyle wielkie, że nie musisz zbyt często ich uzupełniać albo opróżniać. Do zbiornika na czystą wodę możesz także dodać trochę środka czyszczącego, by zapewnić sobie jeszcze lepsze rezultaty.

  wygodne sprzątanie

  Zapewnij sobie maksymalny komfort podczas sprzątania. Odkurzacz jest niezwykle prosty i wygodny w obsłudze. Pozwala także na automatyczne czyszczenie szczotki - nie musisz robić tego ręcznie! Jego przemieszczanie w dodatku nie sprawi Ci problemu. Na uwagę zasługuje także długi, 5-metrowy przewód - by go zwinąć, wystarczy nacisnąć przycisk. Co więcej, specjalne uchwyty ułatwią Ci przechowywanie szczotek, a 1,5-metrowy wąż zapewni swobodę ruchów.

  W pakiecie
  • Odkurzacz piorący
  • Szczotki
  • Wąż
  • Zapięcie do węża x4
  • Zbiornik na czystą wodę
  • Zbiornik na brudną wodę
  • Instrukcja obsługi

Deerma DX888

Deerma DX888 Najniższa Cena Online

Deerma DX888 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX888
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX888

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 zapewnia wysoki komfort wykorzystywania i akcentuje się siłą ssania choćby 15 000 Pa. Dzięki temu rewelacyjnie radzi sobie z brudem. Usuwanie kurzu z trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a wielki, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów - sprawdzi się jednocześnie jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny. Jego montaż albo demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów.

  Używaj go tak, jak chcesz

  Odkurzacz podkreśla się modułową konstrukcją, dzięki temu możesz z łatwością przystosować go do swych potrzeb. Jego najważniejsze elementy (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co pozwala na zróżnicowane konfiguracje. Urządzenie sprawdzi się także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, żeby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, by przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony lub zebrać pajęczyny z sufitu.

  Twój pomocnik w walce z brudem

  dzisiaj możesz w niedługim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został zaopatrzony w sprawny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki czemu prędko i produktywnie eliminuje brud. Urządzenie wykorzystuje także potrójną filtrację oraz specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. W wyniku czego jeszcze lepiej eliminuje zanieczyszczenia i stabilnie utrzymuje siłę ssania na trafnym poziomie. Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem!

  Komfort wykorzystywania

  Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać obszernego wysiłku. Odkurzacz DX888 znamionuje się przemyślaną, praktyczną konstrukcją. Jego pokaźny, trójkątny uchwyt jest zakrzywiony pod kątem 106°, co powoduje,genialnie leży w dłoni i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i komfortowe - jego szczotka została wyekwipowana w niepokaźne kółka, które sprawdzą się na różnorodnych powierzchniach. Odkurzacz jest także stosunkowo lekki - możesz łatwo go podnieść, by odkurzyć zasłony lub wyżej położone półki.

  ulepszona szczotka do podłóg

  Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością. Odkurzacz DX888 został zaopatrzony w lepszą szczotkę, która świetnie pasuje do sprzątania zróżnicowanych powierzchni - od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można także obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°. Dzięki temu łatwo odkurzysz podłogę pod meblami albo w kątach. Na uwagę zasługuje także obszerny otwór szczotki - jego szerokość wynosi aż 230 mm, co pozwala na prędkie sprzątanie obszerniejszych obszarów.

  dopełniające szczotki w komplecie

  W komplecie wynajdziesz też 2 uzupełniające szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie trudno dostępnych zakamarków. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci pozbyć się brudu z wąskich miejsc, na przykład z wgłębień w sofach i fotelach. Trójkątna miękka szczotka wyśmienicie nadaje się do czyszczenia powierzchni mebli - za jej pomocą bez trudu usuniesz kurz, włosy, okruchy czy sierść z kanapy lub materaca. Teraz prosto sprawisz, iż Twój dom będzie zniewalająco czysty!

  Jeszcze więcej udogodnień

  Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w konstrukcji i demontażu - łatwo dostosujesz go do swych potrzeb. Jego przechowywanie także nie sprawi Ci problemu - urządzenie zostało zaopatrzone w użyteczny uchwyt ścienny. Do dyspozycji masz również pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz - żeby go opróżnić, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie rąk! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymały i łatwy w czyszczeniu.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Rura
  • Szczotka do podłóg
  • Miękka szczotka
  • Szczotka szczelinowa
  • Instrukcja obsługi

  Specyfikacja:

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe czerwone do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci momentalnie i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego użytkowania i aż 3 wymienne szczotki sprawiają,z łatwością przypasujesz go do swych potrzeb.

  innowacyjny system filtracji skuteczne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego poręczny design oraz 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Rewelacyjnie stanie na wysokości zadania więc w wielu różnorodnych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i mnóstwo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do różnych zastosowań W komplecie odszukasz 3 praktyczne szczotki, za pomocą których skrupulatnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy zarówno kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka umożliwia staranne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie, a także uchwyt na kabel odkurzacza). Wydajna filtracja zanieczyszczeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i wydajny Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada wytworzony z miedzi, skuteczny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość wydajnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie wyśmienitym wyborem. Precyzyjnie przemyślana budowa Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego wydajność, lecz też wygodę użytkownika.

  Urządzenie wyekwipowane zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go prosto zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zaimplementowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka usprawniające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zapewnia zwiększony komfort używania. Specyfikacja marka Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m


Deerma TJ200

Deerma TJ200 Najniższa Cena Online

Deerma TJ200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma TJ200
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Deerma TJ200 – Twój sprzymierzeniec w walce o czysty dom Wielofunkcyjny odkurzacz producenta Deerma pozwoli produktywnie zadbać o czystość w Twoim domu – zasysa zarówno suche odpady, jak i rozlane płyny. Wyekwipowany został w produktywny silnik o prędkości 33 000 obrotów na minutę, rozszerzający komfort użytkowania przełącznik nożny oraz 4-stopniowy system filtracji, dzięki któremu efektywnie pozbędziesz się zanieczyszczeń i alergenów.

  zestaw wymiennych szczotek pozwala na dokładne posprzątanie całego mieszkania. Odkurzy wszystko, co chcesz Odkurzacz znakomicie radzi sobie zarówno z suchymi, jak i wilgotnymi odpadami. Kurz, okruchy, rozsypana mąka, resztki jedzenia, plama z keczupu czy rozlane mleko – te i mnóstwo innych rodzajów produktywnie posprzątasz z pomocą tylko jednego urządzenia!

  TJ200 doskonale sprawdza się na co dzień. Sprostapokaźniejszym wyzwaniom – pomoże Ci na przykład w doprowadzeniu mieszkania do porządku po remoncie. Wygraj wojnę z brudem Urządzenie wyposażone zostało w silnik o mocy 800 W.

  pozwala na on uzyskanie siły ssania nawet 18 000 Pa. Dzięki temu bez najmniejszych choćby problemów sprzątniesz różnego rodzaju zanieczyszczenia – kurz, okruchy, włosy, a nawet rozlany napój. Nic nie oprze się niezwykłej mocy odkurzacza Deerma – już wkrótce Twój dom będzie lśnił czystością.

  Szczotki na każdą okazję W komplecie znajdziesz kilka wymiennych szczotek, dzięki którym sprzątanie stanie się jeszcze prostsze i przyjemniejsze: Płaska, chłonna szczotka – idealnie dopasowuje się do podłogi i efektywnie likwiduje skażenia takie jak rozlana zupa czy plamy z sosu.

  Jest ona transparentna, dzięki czemu doskonale widzisz, czy precyzyjnie usuwasz brud. Typowa szczotka – radzi sobie z kurzem i śmieciami na gładkiej powierzchni oraz z zaplątaną w dywan sierścią czy okruchami.

  Posprząta zarówno suchą, jak i mokrą podłogę. Bezproblemowo zassa choćby leżące w kałuży wody włosy. Wielofunkcyjna szczotka – nadzwyczajnie pasuje do czyszczenia trudno dostępnych miejsc i nierównych powierzchni.

  Z jej pomocą odkurzysz zagłębienia w sofach i fotelach, klawiaturę czy wąskie kąty. Szczotka narożna – wyśmienicie zbiera kurz i odpady z tworzyw albo monitorów. Użyteczna suszarka Korzystaj z użytecznego trybu blow-off, aby jeszcze bardziej ułatwić sobie życie.

  szybko i wygodnie wysusz mokrą podłogę, aby umożliwić wszystkim swobodne poruszanie się po mieszkaniu. Już nie musisz się martwić, że ktoś pozostawi nieestetyczne ślady na świeżo wyczyszczonej powierzchni.

  Możeszużyć ten tryb, żeby zmienić odkurzacz w poręczną suszarkę dla zwierząt! Korzystaj z zalet pojemnego zbiornika Zbiornik na kurz ma pojemność aż 6 l. Z łatwością odłączysz go od głównego modułu odkurzacza, a następnie opróżnisz i umyjesz.

  To prawdziwa oszczędność czasu i energii oraz sposób na utrzymanie urządzenia w czystości i ograniczenie kontaktu z brudem. Kiedy miejsce w pojemniku zacznie się kończyć albo zajdzie potrzeba jego wyczyszczenia, poinformuje Cię o tym specjalny wskaźnik.

  komfortowo sprzątaj cały dom stworzona z aluminium rura odkurzacza jest wyjątkowo lekka i oporna na korozję, a jej długość można regulować w zakresie 54-82 cm. Długość kabla TJ200 to aż 5 m, a węża 1,5 m.

  dodatkowo 4 wytrzymałe kółka powodują, że sprzęt jest jeszcze bardziej przenośny i wygodny w użyciu. Wszystko to przekłada się na nietrudne i komfortowe sterowanie odkurzaczem – dzięki czemu możesz swobodnie posprzątać cały dom.

  Zadbaj o czystość i zdrowie 4-stopniowy system filtracji sprawia, że z pomocą odkurzacza Deerma zadbasz nie tylko o czystość w swoim mieszkaniu, ale też o swoje zdrowie. Ekspresowo i wygodnie stwórz wolne od kurzu, a także innych alergenów środowisko – umożliwi Ci to pomiędzy innymi spory filtr HEPA 150 mm.

  Zaprojektowany dla Twojej wygody Urządzenie stworzone zostało z wytrzymałego, a zarazem lekkiego tworzywa ABS. Dzięki czemu odróżnia się od innych, ciężkich, nieporęcznych sprzętów i jest wyjątkowo wygodne w użytkowaniu.

  użyteczny przełącznik nożny pozwala na wygodne włączanie i wyłączanie odkurzacza – dzięki czemu unikniesz uciążliwego schylania się i bólu pleców. Wymienne szczotki możesz przymocować do obudowy TJ200 – w ten sposób będziesz posiadać je zawsze pod ręką, a jednocześnie nie będą Ci przeszkadzać i zachowasz je w porządku.

  Deerma skutecznie łączy funkcjonalność z wygodą wykorzystywania. Specyfikacja firma Deerma Model TJ200 Moc znamionowa 800 W Waga 5,07 kg Moc ssania 18 kPa Głośność <89 dB rozmiary 306 x 290 x 536 mm pojemność zbiornika na wodę 3.5 L objętość zbiornika odkurzacza 6 L

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe moc ssania do 300 W. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX600

Deerma DX600 Najniższa Cena Online

Deerma DX600 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX600
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i proponuje ulepszoną technikę cykloniczną,momentalnie usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci jeszcze wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja efektywnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i użyteczne,a długi, 4,5m przewód powoduje, że Deerma DX600 może pełnić rolę równocześnie zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezusterkowe odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko powodują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! zastosowanie ulepszonej technologii cyklonicznej pozwoliło powiększyć siłę ssania do choćby 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra przez kurz, co przekłada się na bezawaryjne działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz starannie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, że bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest również obrotowa w zakresie 270°, co istotnie upraszcza odkurzanie powierzchni pomiędzy nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej dokładnie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala wydajnie usuwać choćby wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko precyzyjnie odkurzysz podłogi, lecz też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało zaopatrzone w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który produktywnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zaimplementowane rozwiązania niewątpliwie docenią niezwykle alergicy i rodzice niepokaźnych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,nabywając DX600, zyskujesz aż 2 praktyczne urządzenia w jednym? produkt sprawdzi się w roli zwykłego odkurzacza pionowego i drobnego odkurzacza ręcznego. Dzięki temu rewelacyjnie pasuje nie tylko do odkurzania podłóg, lecz też do czyszczenia mebli, zasłon, a choćby samochodu. DX600 jest przy tym niezwykle lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem upraszcza poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w komplecie
  aby ułatwić Ci skrupulatne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą uzupełniające, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach albo fotelach. Przyda Ci się jeszcze podczas sprzątania wąskich, trudno dostępnych przestrzeni. Niewielka szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie nieprzeciętnie Ci służyć poprzez długi czas. Wykonano go z wysokiej klasy materiałów takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest stanowczo wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby sprawnie bronić silnik przed przegrzaniem i zniszczeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, żeby uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  obszerny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został zaopatrzony w duży zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, wystarczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz również bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  mała szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  pojemność zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  rozmiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Deerma DX1000

Deerma DX1000 Najniższa Cena Online

Deerma DX1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX1000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deerma dx1000w odkurzacz pionowyodkurzacz pionowy deerma dx1000wprzekonaj się, iż sprzątanie może być przyjemne. Komfortowy w użyciu odkurzacz pionowy deerma dx1000w gwarantuje siłę ssania do 16 000 pa, dzięki temu ekspresowo rozprawia się brudem.

  wchodzące w skład zestawu 3 wymienne szczotki pozwolą ci starannie posprzątać każdy kąt, a 3-stopniowa filtracja produktywnie likwiduje zanieczyszczenia. Urządzenie stylowym, artystycznym wzornictwem.bezawaryjny w walce z brudemodkurzacz został zaopatrzony w wysokiej klasy silnik, który pracuje z szybkością do 38 000 obrotów na minutę.

  wystarczy włączyć dx1000w, aby natychmiast zaczął skutecznie usuwać skażenia. Za nieszablonową produktywność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że odkurzacz prędko radzi sobie z kurzem, okruchami i innymi odpadami, nie pomijając przy tym nawet szczelin w podłodze.2 tryby pracy - wybierz optymalny dla siebieurządzenie zostało zaprojektowane z myślą o przeróżnych potrzebach użytkowników.

  dlatego przystępne są 2 tryby pracy, pomiędzy którymi możesz się przełączać za pomocą jednego przycisku. Tryb typowy nieprzeciętnie sprawdzi się na co dzień. Tryb wysokiej mocy gwarantuje jeszcze staranniejsze i wydajniejsze odkurzanie - wyśmienicie pasuje do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.dopełniające szczotki w zestawiew pakiecie znajdziesz także płaską szczotkę szczelinową i niewielką szczotkę do czyszczenia bardziej wymagających powierzchni.

  za pomocą pierwszej z nich z łatwością odkurzysz wgłębienia w fotelach, kanapach czy sofach. Drugą z powodzeniem wykorzystasz podczas gruntownych porządków. Zezwala na czyszczenie delikatnych lub nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatura laptopa.sprawna filtracja skażeńpożegnaj brud na prawidłowe.

  wewnętrzny system cykloniczny skutecznie zatrzymuje obszerniejsze skażenia. 3-stopniowy system filtracji z filtrem hepa blokuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Co więcej, wszystkie


Xiaomi VC01

Xiaomi VC01 Najniższa Cena Online

Xiaomi VC01 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi VC01
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy marki XIAOMI zasilany akumulatorowo. Urządzenie wyekwipowano w odłączany odkurzacz ręczny. Prosto odepniesz go w dowolnej chwili, aby odkurzyć meble, blat lub podłogę. Odłączany odkurzacz ręczny przyda się jeszcze podczas sprzątania wnętrza samochodu oraz w wielu innych sytuacjach....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Deerma cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze domowe Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Deerma, odkurzacz domowy Deerma cena, opinie o odkurzaczach domowych Deerma, ranking odkurzaczy domowych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *