Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Deerma. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Deerma. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Deerma,
 • TOP5 często wybieranych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Deerma. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Deerma, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Deerma VC55

Deerma VC55 Najniższa Cena Online

Deerma VC55 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC55
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Deerma VC55
  Deerma VC55 to bezprzewodowy odkurzacz pionowy, który dzięki sile ssania do 13 000 Pa i oryginalnej konstrukcji szczotki idealnie radzi sobie nawet z uporczywym brudem. Został zaopatrzony w 2 wałki i 2 niezależne silniki, co powoduje,błyskawicznie i skutecznie usuwa kurz. Jego przemyślany design zapewnia swobodę ruchów i ułatwia czyszczenie podłóg pod meblami, a drobna waga sprawia,z łatwością go podniesiesz, aby na przykład odkurzyć zasłony.

  Jeszcze wydajniejsze sprzątanie
  Co powoduje, iż VC55 może sprzątać choćby 2 razy wydajniej niżeli zwykłe odkurzacze? Jego szczotka została zaopatrzona w 2 aksamitne wałki i 2 silniki, dzięki którym obracają się one z szybkością do 2400 razy na minutę. Na dodatek przedni wałek obraca się do tyłu, a tylny do przodu, co pozwala jeszcze precyzyjniej eliminować brud. Wszystko to powoduje, że odkurzacz szybko i bezusterkowo rozprawia się z kurzem, okruchami, sierścią, włosami i innymi odpadami.

  skuteczny silnik - produktywna filtracja
  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być czasochłonne ani męczące. Odkurzacz VC55 został wyekwipowany w sprawny silnik bezszczotkowy, który gwarantuje jednostajną, produktywną pracę i siłę ssania na poziomie 13 000 Pa. Urządzenie ma także 3-stopniową filtrację. Dzięki czemu nie tylko wydajnie likwiduje kurz i inne odpady, ale też uniemożliwia wtórnemu skażeniu.

  Komfort wykorzystywania
  Szczotka VC55 została zaprojektowana w taki sposób, aby dało się ją luźno obracać o 360°. Dzięki temu manewrowanie urządzeniem staje się dużo łatwiejsze. Na dodatek możesz choćby położyć płasko rurę odkurzacza. Wszystko to pozwala komfortowo odkurzać podłogę między nogami krzeseł, pod meblami, przy ścianach i w kątach. Co więcej, waga około 1 kg (tylko główny moduł) i bezprzewodowa budowa powodują, iż bez trudu przeniesiesz urządzenie albo je podniesiesz, aby pozbyć się kurzu z zasłon albo pajęczyn z sufitu.

  poręczna szczotka 2w1 w pakiecie
  Ułatw sobie sprzątanie trudno dostępnych zakamarków. W skład zestawu wchodzi dodatkowa szczotka 2w1 z 2 końcówkami do przeróżnych zastosowań. Płaska końcówka szczelinowa rewelacyjnie nada się między innymi do odkurzania wąskich przestrzeni i wgłębień w kanapach czy fotelach. Końcówkę ze szczoteczką możesz wykorzystać na przykład do odkurzania kanap, zasłon i innych materiałowych powierzchni.

  Długi czas pracy
  Z VC55 możesz dokładnie odkurzyć wnętrza w swym domu bez konieczności robienia przerw na ładowanie urządzenia. Odkurzacz został zaopatrzony w wytrzymały akumulator, którego pojemność wynosi 2500 mAh. Dzięki temu w pełni naładowany może pracować choćby poprzez 20 minut. Urządzenie ma wbudowany port USB-C, który pozwala na jego komfortowe ładowanie za pomocą wchodzącego w skład zestawu kabla.

  Jeszcze więcej udogodnień
  Specjalny uchwyt ścienny zezwala na wygodne przechowywanie odkurzacza i akcesoriów takich jak szczotka 2w1. Dzięki czemu VC55 nie zajmie niemało miejsca i pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Urządzenie ma także specjalny wskaźnik świetlny, który dostarczy Ci informacji o jego statusie - wystarczy rzucić okiem. Ponadto element filtra można umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu użyć ponownie - w ten sposób wydłużysz jego żywotność. To oznacza, iż nie musisz zbyt niejednokrotnie kupować nowych części!

  W komplecie
  Odkurzacz
  Szczotka 2w1
  Szczoteczka do czyszczenia z nożykiem
  przewód do ładowania (USB-C)
  Adapter
  Instrukcja obsługi

  Specyfikacja

  firma Deerma
  Nazwa Handheld Wireless Vacuum Cleaner
  Model DEM-VC55
  Siła ssania Do 13 000 Pa
  Napięcie znamionowe 14,4 V
  Moc znamionowa 130 W
  Natężenie ładowania 2 A
  Napięcie ładowania 5 V
  pojemność akumulatora 2500 mAh
  objętość zbiornika na kurz 0,3 l
  Waga 2,2 kg
  Czas ładowania Ok. 5 h
  rozmiary 235 x 158 x 1140 mm
  Poziom głośności ≤78 dB(A)
  Czas pracy Do 20 minut (tryb kanon) / do 10 minut (tryb High Speed)
  Materiał ABS / PC


Deerma VC40

Deerma VC40 Najniższa Cena Online

Deerma VC40 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC40
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Pionowy Deerma Vaccum Cleaner 40

  Z przenośnym, bezprzewodowym odkurzaczem Xiaomi Deerma VC40 sprzątanie jest jeszcze wygodniejsze i szybsze. Niska waga, ergonomiczna pokrywa i bateria wystarczająca choćby na 35 minut sprzątania sprawiają, że odkurzanie staje się przyjemnością.

  POMOCNIK W TWOIM DOMU

  Wysokoobrotowy silnik bezszczotkowy odkurzacza DEERMA VC40 gwarantuje bardzo wysoką moc ssania, sprawiając, że odkurzanie jest skuteczne i staranne. Ponadto dzięki swojej konstrukcji zapewnia jest widocznie trwalszy w porównaniu ze standardowymi silnikami szczotkowymi.

  WYMIENNE SZCZOTKI OBROTOWE

  Wysokoobrotowa turboszczotka dotrze do każdego zakamarka, na dodatek w szczeliny między panelami czy płytkami. W pakiecie znajdują się aż dwie szczotki obrotowe, dzięki temu możesz połączyć je do sprzątanych powierzchni. Szczotka wykonana z miękkich i sprężystych włókien wspaniale stanie na wysokości zadania podczas odkurzania wykładzin i niskich dywanów. Natomiast szczotka wytwarzana z miękkiego aksamitu wyśmienita będzie do odkurzania płytek, paneli czy kafelków, łącząc w sobie wydajność sprzątania i delikatność. Ponadto szczotka wyekwipowana została w diodę LED, która oświetlając sprzątanie powierzchnie sprawia, że nie umknie Ci najdrobniejszy nawet pyłek kurzu.

  konkretnA BATERIA

  Pomimo niewielkich rozmiarów obudowy, urządzenie kryje w sobie wydajną baterię o wysokiej mocy, dzięki której będziesz mógł odkurzać bez przerwy choćby poprzez 35 minut. Dzięki bezprzewodowej pracy sprzątanie jest jeszcze szybsze i łatwiejsze.

  PODWÓJNY SYSTEM CYKLONOWY

  wykorzystanie cyklonowego systemu filtracji stanowczo udoskonala jakość oczyszczanego powietrza, dzięki czemu sprzątanie jest jeszcze bardziej skuteczne, a konieczność wycierania kurzy z mebli rzadsza.

  ŁATWE PRZECHOWYWANIE

  Dzięki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, odkurzacz można przechowywać w pionie, dzięki czemu zajmuje on istotnie mniej miejsca, pozostając gotowym do pracy za każdym razem, gdy tylko przyjedzie Ci ochota.

  PEŁNA GAMA KOŃCÓWEK SPRZĄTAJĄCYCH

  W pakiecie wyszukamy nie tylko dwa typy turboszczotki, lecz także dopełniające końcówki, dzięki którym odkurzacz można wykorzystać do kompleksowego sprzątania całego domu, i nie tylko. Wraz z urządzeniem uzyskujesz dwufunkcyjną końcówkę szczelinową, miękką szczotkę do czyszczenia tapicerki samochodowej oraz dwufunkcyjną szczotkę elektrostatyczną, perfekcyjną do odkurzania mebli.

  SYSTEM BEZDOTYKOWEGO USUWANIA KURZU

  Dzięki specjalnej budowie pojemnika na kurz, starczy przycisnąć jeden przycisk, by opróżnić zawartość pojemnika, bez konieczności dotykania go.

  Specyfikacja technologiczna:

  Siła ssania: 6000/15000 pa

  Moc: 250W

  Napięcie wejściowe: 100-240V

  Bateria: 2500 mAh / 21,6V

  objętość pojemnika na kurz: 0,6 l

  Poziom głośności: maks. 80 dB

  Czas ładowania: ok. 2,5 h

  Czas pracy: do 35 minut

  Waga: 4540 g

  rozmiary: 124,6 x 23 x 21,2 cm

  Opakowanie gromadzi:

  - odkurzacz Deerma VC40,

  - akumulator,

  - aluminiowa rura,

  - turboszczotka do podłóg twardych,

  - wymienna szczotka do wykładzin,

  - końcówka szczelinowa,

  - końcówka elektrostatyczna,

  - końcówka do czyszczenia tapicerki,

  - zasilacz EU,


Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Ecovacs. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci ekspresowo i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania, a także aż 3 wymienne szczotki sprawiają,łatwo przypasujesz go do swych potrzeb. Innowacyjny system filtracji wydajne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką efektywność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego funkcjonalny design oraz 5-metrowy przewód, który zagwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być wykorzystywany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Wyśmienicie sprawdzi się więc w wielu różnorodnych użyciach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swoim domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast wygodnie posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się otrzymać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do zróżnicowanych zastosowań

  W komplecie odszukasz 3 praktyczne szczotki, za pomocą których dokładnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na najróżniejszych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka zezwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które usprawniają jej prowadzenie, a także uchwyt na kabel odkurzacza).

  skuteczna filtracja skażeń

  Odkurzacz został wyekwipowany w filtr HEPA, który pozwala uniemożliwiać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o pojemności 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z skażeniami do minimum.

  Cichy i sprawny

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada wytwarzany z miedzi, efektywny silnik. Akcentuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, lecz też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość sprawnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie rewelacyjnym wyborem.

  precyzyjnie przemyślana kompozycja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego efektywność, ale też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w kabel o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na przeznaczonym do tego, zastosowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka ułatwiające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza gwarantuje powiększony komfort wykorzystywania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • pojemność pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej aniżeli 76dB
  • Długość kabla: 5m


Deerma VC25

Deerma VC25 Najniższa Cena Online

Deerma VC25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma VC25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma VC25

  Z odkurzaczem Deerma VC25 sprzątanie domu będzie prostsze niżeli kiedykolwiek

  specjalna budowa i umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza ułatwia jego podnoszenie i manewrowanie w trakcie sprzątania

  2 stopnie ssania, trafne do przeróżnych potrzeb

  szczotkę podłogową można obracać o 90 poziomów w pionie i 180 stopni w poziomie, aby łatwo dotrzeć do wszelkich zakamarków

  4- stopniowa filtracja

  bateria o sporej obszerności 2200 mAh,

  czas pracy to aż 35 minut po jednym ładowaniu ( ok 120m2 powierzchni)

  znaczny szczelny pojemnik na nieczystości ( 0,7L)

  bezprzewodowa budowa i wytworny wygląd

  zbalansowany środek ciężkości

  obfita siła ssąca

  Lekki i przenośny

  starczy w łatwy sposób zamontować odpowiednią szczotkę, żeby móc posprzątać np w samochodzie.

  Modułowa budowa

  Odkurzacz bezprzewodowy Deerma V25 możesz zintegrować genialnie do swych potrzeb, bezproblemowo dotrzesz do każdego zakamarka. Do wyboru miękka szczotka elektryczna, szczotka 2w1 i niewiele znacząca szczotka narożna.

  poręczny uchwyt ułatwia pracę

  Uchwyt został specjalnie zaprojektowany pod kątem nachylenia 60 ° co zniża obciążenie rąk podczas odkurzania. Na dodatek korzystnie wyważony środek ciężkości sprawia, iż odkurzanie jest lekkie i przyjemne, choćby na górze.

  Obrotowa szczotka podłogowa!

  Szczotkę można obracać o 90 ° w pionie i 180 ° w poziomie. Taka konstrukcja upraszcza dotarcie do wszelkich zakamarków, posprzątasz starannie pod łóżkiem czy za szafką.

  Obrotowa szczotka podłogowa ma wbudowany silnik elektryczny, który może osiągać obroty do 2500 razy na minutę. Perfekcyjnie radzi sobie ze zbieraniem wszystkich skażeń, jeszcze włosów.

  Bezprzewodowy odkurzacz Deerma VC25 został zaopatrzony w 2 poziomy intensywności ssania - przypasuj je do swych potrzeb! uzupełniające akcesoria - w zestawie znajdują się uzupełniające szczotki
  • trójkątna szczoteczka
  • końcówka szczelinowa 2 w 1 - doskonała do narożników, może służyć jako odkurzacz samochodowy
  Bezprzewodowa konstrukcja

  Bez plączących się kabli posprzątasz cały dom

  4 poziomowa filtracja

  Dzięki wykorzystaniu siły odśrodkowej pył zostaje oddzielony od powietrza. W następnej kolejności powietrze zostaje filtrowane przez filtr HEPA. Możesz oddychać bezpiecznie!

  szczególnie proste (i bez kontaktu z brudem) opróżnianie zbiornika na nieczystości.

  pakiet gromadzi
  • odkurzacz Deerma wireless vacuum VC25
  • obrotowa szczotka podłogowa
  • płaska szczotka 2w1,
  • trójkątna szczotka,
  • rura przyłączeniowa
  • instrukcja
  Specyfikacja techniczna
  • Napięcie znamionowe: 21,6 V.
  • Moc znamionowa: 150 W.
  • Napięcie ładowania: 27 V.
  • Prąd ładowania: 1000mA
  • Akumulator litowo-jonowy: 2200 mAh
  • Czas ładowania: 3 godz
  • objętość kosza na śmieci: 0,7 l
  • Hałas: 80 dB i mniej
  • Siła ssąca: ≥6 kPa (poziom charakterystyczny), ≥10 kPa (poziom wysoki)
  • Czas wytrzymałości: 35 minut (poziom standardowy), 20 minut (poziom wysoki)
  • Waga artykułu: 2,50 kg
  • wymiar artykułu: 23,50 x 29,50 x 114,50 cm

Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  poręczny odkurzacz, który zaskoczy Cię sprawnością Nowa odsłona DX118C! Odkurzacz jest dzisiaj dostępny w nowym, szarym wariancie kolorystycznym. Dzięki sprawnej pracy i komforcie stosowania stanie na wysokości zadania wymagających użytkowników.

  To lekkie i poręczne urządzenie zostało zaopatrzone w 5-metrowy przewód, który zapewni Ci swobodę, jakiej Ci trzeba. Skuteczność odkurzacza gwarantuje moc ssania nawet 16000 Pa oraz 3 wymienne szczotki, które znajdą wykorzystanie w wielu różnorodnych sytuacjach.

  Zbiornik na odpady o objętości 1,2 kg łatwo opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Wykorzystasz go na 2 sposoby Dzięki lekkiej i praktycznej konstrukcji DX118C możesz nim prosto operować i posprzątać każdy kąt w swoim domu.

  To praktyczne urządzenie wykorzystasz na 2 sposoby – jako odkurzacz pionowy oraz ręczny. Używając go, prosto wyczyścisz podłogi i nie tylko. Podniesienie go w celu odkurzenia zasłon, wyżej położonych półek czy sufitu nie stanowi najmniejszego nawet problemu.

  3 szczotki w pakiecie W opakowaniu wynajdziesz aż 3 warianty szczotek. Szczotka do podłóg doskonale sprawdza się niemal na każdej powierzchni. Wydajnie czyści panele, kafelki, a choćby dywany. Operowanie nią jest stanowczo proste i wygodne.

  Płynnie sunie po podłodze, a dzięki grubości zaledwie 5 cm i obrotowości w zakresie 90° dotrzesz z nią do każdego zakamarka. Płaska szczotka świetnie pasuje do odkurzania wgłębień w meblach lub klawiatury, a szczotka trójkątna stanie na wysokości zadania w wypadku zasłon, prześcieradeł i innych tworzyw, usuwając z nich kurz, włosy czy sierść.

  Zaskakująca sprawność Odkurzacz został wyekwipowany w sprawny silnik, który może pracować z prędkością nawet 28 000 obrotów na minutę. To właśnie dzięki niemu możliwe jest osiąganie tak sporej mocy ssącej.

  Wszystko to składa się na niesamowitą skuteczność DX118C – za jego pomocą ekspresowo pozbędziesz się kurzu i innych zanieczyszczeń. Bezpieczeństwo i higiena wykorzystywania Korzystając z DX118C nie tylko precyzyjnie odkurzysz cały dom, ale też ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Urządzenie zostało wyposażone w produktywny filtr HEPA, który znakomicie filtruje kurz. Można go myć pod bieżącą wodą, podobnie jak pojemny zbiornik na odpady, do którego opróżnienia starczy naciśnięcie jednego przycisku.

  Wszystko to powoduje, iż korzystanie z odkurzacza jest bezpieczne dla zdrowia i higieniczne. Prosto go przechowasz Kolejną zaletą pionowego odkurzacza jest łatwość jego przechowywania. Starczy umieścić go przy ścianie – nie zajmie zbyt sporo miejsca w Twoim domu.

  Urządzenie eksponuje się także prostym, a zarazem wyszukanym wzornictwem. Jego progresywny design, funkcjonalna , a także imponująca funkcjonalność sprawiają, iż może stać się fantastycznym uzupełnieniem Twojego mieszkania.

  Specyfikacja marka Deerma Model DX118C Siła ssania 16 000 Pa Napięcie znamionowe 220V pojemność pojemnika na kurz 1.2l Poziom hałasu mniej aniżeli 76 dB Moc znamionowa 400W – 600W Waga 1.86kg Częstotliwość znamionowa 50Hz rozmiary 240 x 130 x 950mm Długość kabla 5m odcień szary

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe pomarańczowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, dużo możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje wymagania. Poręczny design, wysoka sprawność, dużo możliwości wykorzystania - przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W kolorze srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 prosto przypasujesz do swych potrzeb. Możesz zastosować go równocześnie jako minimalny odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako klasyczny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie także jego minimalna waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami albo podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to również poręczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się rozciągliwością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci precyzyjne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich rewelacyjnie stanie na wysokości zadania na różnych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić rewelacyjny porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką szybko i efektywnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, z łatwością możesz więc wprowadzić ją także do trudno przystępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy pomiędzy nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  minimalna szczotka do kurzu pozwoli Ci dokładnie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty i meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najmocniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i skutecznie pousuwa z niego śmieci. Przestrzeń między meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od zanieczyszczeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz, a także sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, skuteczne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się skażeń na powierzchniach. Dzięki temu poręcznemu rozwiązaniu możesz cieszyć się długotrwałą czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i wygodne sprzątanie

  Moc silnika 600 W oraz siła ssania 15000 Pa wydajną i produktywną pracę odkurzacza - żadne, nawet najszczególniej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o obszerności 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z zanieczyszczeniami. Tym, co podkreśla urządzenie jest w dodatku niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niedużo efektywnymi, trudnymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, iż sprzątanie stanie się szybkie i przyjemne.

  Design, który stanie na wysokości zadania wszędzie

  Prosty, ascetyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko praktycznym, ale też gustownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały kolor urządzenia nadzwyczajnie wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli też zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 perfekcyjnie spełni oczekiwania także w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  objętość zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Deerma ZQ990

Deerma ZQ990 Najniższa Cena Online

Deerma ZQ990 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma ZQ990
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz i mop parowy 2w1 firmy DEERMA o mocy 1300 W. Tym, co wyróżnia urządzenie, jest jego wielofunkcyjność. Deerma ZQ990W pozwala równocześnie odkurzać podłogi i myć je na mokro....

Deerma CM800

Deerma CM800 Najniższa Cena Online

Deerma CM800 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma CM800
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma CM800

  Odkurzacz Deerma CM800 to szybki i produktywny sposób żeby pozbyć się niechcianych skażeń albo roztoczy ze swojego otoczenia. Urządzenie w sposób postępowy łączy ze sobą wysoką temperaturę, światło ultrafioletowe, dużą moc ssania oraz drgania o wysokiej częstotliwościwydajnie zlikwidować roztocze czy kurz.

  Moc ultrafioletu

  Odkurzacz wykorzystuje światło fioletowe o długości 253,7 nm, które wydajnie pozbywa się równocześnie dorosłych osobników jak i jaj roztoczy. Skuteczność tej metody wynosi aż 99,9%! na dodatek lampa ultrafioletowa ma cechy wiruso i bakteriobójcze poprzez co nieprzeciętnie pasuje do stosowania przez alergików, a materac pozostawia wyjątkowo świeży i w pełni higieniczny.

  Wysoka temperatura

  Powietrze o temperaturze 50 poziomów celsjusza jest zabójcze dla roztoczy oraz potrafi przeniknąć w głębokie warstwy materaca by jeszcze skuteczniej usuwać niechciane osobniki.

  Siła ssania

  Wysoka moc ssąca na poziomie 13000 Pa oraz drgania o częstotliwości 8000 uderzeń na minutę pozwalają dogłębnie oczyścić materac nie zostawiając zanieczyszczonych miejsc.

  Filtracja

  na dodatek odkurzacz zaopatrzony jest w filtr HEPA i podwójną warstwę oczyszczającą dzięki czemu przy czyszczeniu materaca równocześnie oczyszcza powietrze wokół urządzenia.

  poręczne rozwiązania

  pokrywa stworzona jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają długą żywotność odkurzacza, a wygodny uchwyt gwarantuje wysoki komfort i prędkość korzystania. Pojemnik na kurz jest nieskomplikowany w czyszczeniu, po opróżnieniu wystarczy przemyć go pod bieżącą wodą.

  Bezpieczne stosowanie

  Specjalne zabezpieczenie powoduje, iż lampa uruchamia się tylko przy kontakcie z płaską powierzchnią przez co zagwarantuje ochronę przed promieniowaniem UV i zapewnia ochronę oczu. W obudowie znajdują się specjalne kratki wentylacyjne, które zapewniają utrzymanie trafnej temperatury urządzenia bez przegrzewania się.

  Producent: Deerma

  Model: CM800

  Moc ssania: >13kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Moc znamionowa: 450W

  Poziom hałasu: <78dB


Deerma DX600

Deerma DX600 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe Xiaomi o dużej mocy ssania. Ranking TOP10 modeli

Deerma DX600 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX600
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX600 (czarny)

  Odkurzacz pionowy Deerma DX600
  Już wkrótce każdy kąt w Twoim domu może lśnić czystością. Odkurzacz pionowy Deerma DX600 pracuje z mocą 600 W i proponuje ulepszoną technikę cykloniczną,momentalnie usuwać kurz i odpady. Sprzątanie ułatwią Ci jeszcze wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki. 4-stopniowa filtracja efektywnie eliminuje skażenia i alergeny. Urządzenie jest przy tym lekkie i użyteczne,a długi, 4,5m przewód powoduje, że Deerma DX600 może pełnić rolę równocześnie zwykłego odkurzacza pionowego, jak i ręcznego.

  bezusterkowe odkurzanie
  Kurz, pyłki, roztocza, sierść i inne odpady nie tylko zanieczyszczają nasze mieszkania, ale też nierzadko powodują alergie. Odkurzacz DX600 pomoże Ci rozwiązać podobne problemy! zastosowanie ulepszonej technologii cyklonicznej pozwoliło powiększyć siłę ssania do choćby 15 000 Pa. Co więcej, stalowa siatka z 12 999 otworami o średnicy 0,25 mm uniemożliwia zapychaniu filtra przez kurz, co przekłada się na bezawaryjne działanie odkurzacza.

  genialna szczotka do podłóg
  dzisiaj możesz starannie odkurzyć podłogi w całym mieszkaniu. Szczotka DX600 jest na tyle cienka, że bez trudu wprowadzisz ją pod meble - jej grubość nie przekracza 38 mm. Jest również obrotowa w zakresie 270°, co istotnie upraszcza odkurzanie powierzchni pomiędzy nogami krzeseł czy w rogach pomieszczeń. Jej dokładnie przemyślana budowa w połączeniu z dużą siłą ssania odkurzacza pozwala wydajnie usuwać choćby wyjątkowo uporczywy, ukryty w szczelinach brud.

  4-stopniowa filtracja
  za pomocą DX600 nie tylko precyzyjnie odkurzysz podłogi, lecz też stworzysz czyste, bezpieczne dla zdrowia środowisko w swym domu. Urządzenie zostało zaopatrzone w 4-stopniowy system filtracji z filtrem HEPA, który produktywnie zatrzymuje cząsteczki kurzu i zapobiega ich ponownemu przedostawaniu się do powietrza. Zaimplementowane rozwiązania niewątpliwie docenią niezwykle alergicy i rodzice niepokaźnych dzieci.

  2w1
  Czy wiesz,nabywając DX600, zyskujesz aż 2 praktyczne urządzenia w jednym? produkt sprawdzi się w roli zwykłego odkurzacza pionowego i drobnego odkurzacza ręcznego. Dzięki temu rewelacyjnie pasuje nie tylko do odkurzania podłóg, lecz też do czyszczenia mebli, zasłon, a choćby samochodu. DX600 jest przy tym niezwykle lekki - łatwo go podniesiesz. Jako odkurzacz ręczny waży tylko 1,4 kg, a pionowy 2 kg. Co więcej, manewrowanie urządzeniem upraszcza poręczny, przeciwpoślizgowy uchwyt.

  Wymienne szczotki w komplecie
  aby ułatwić Ci skrupulatne odkurzanie wszystkich zakamarków, w skład zestawu wchodzą uzupełniające, wymienne szczotki. Za pomocą szczotki szczelinowej bez trudu pozbędziesz się kurzu na przykład z wgłębień w kanapach albo fotelach. Przyda Ci się jeszcze podczas sprzątania wąskich, trudno dostępnych przestrzeni. Niewielka szczotka do czyszczenia usprawnia odkurzanie mebli i nierównych, delikatnych powierzchni takich jak na przykład klawiatury czy zasłony.

  W dbałości o bezpieczeństwo
  Odkurzacz DX600 będzie nieprzeciętnie Ci służyć poprzez długi czas. Wykonano go z wysokiej klasy materiałów takich jak na przykład stal nierdzewna, dzięki czemu jest stanowczo wytrzymały i niepodatny na zużycie. Został też zaprojektowany w taki sposób, aby sprawnie bronić silnik przed przegrzaniem i zniszczeniem. Specjalny, trójwymiarowy otwór wentylacyjny gwarantuje skuteczne odprowadzanie ciepła. Został umieszczony z tyłu, żeby uwalniane powietrze nie dmuchało Ci w twarz.

  obszerny zbiornik na kurz
  Odkurzacz Deerma DX600 został zaopatrzony w duży zbiornik na kurz o pojemności 0,8 l. Aby go opróżnić, wystarczy odłączyć go od urządzenia, naciskając przycisk. Następnie po prostu wyrzuć odpady do śmietnika - choćby nie ubrudzisz sobie rąk! Możesz również bez obaw umyć zbiornik pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu zastosować go ponownie - w ten sposób przedłużysz jego żywotność i unikniesz mnożenia się bakterii.

  W komplecie
  Odkurzacz
  Rura
  Szczotka do podłóg
  Instrukcja obsługi
  mała szczotka
  Szczotka szczelinowa

  Specyfikacja

  marka Deerma
  Nazwa Vacuum cleaner
  Model DX600
  Napięcie znamionowe / częstotliwość 220-240 V~ 50-60 Hz
  Moc znamionowa 600 W
  pojemność zbiornika na kurz 0,8 l
  Siła ssania ⩽15 000 Pa
  Poziom głośności ⩽82 dB
  Długość przewodu 4,5 m
  Materiał ABS / PC
  rozmiary 252 x 238 x 1149 mm
  Waga 2 kg


Deerma DX1000

Deerma DX1000 Najniższa Cena Online

Deerma DX1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX1000
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  deerma dx1000w odkurzacz pionowyodkurzacz pionowy deerma dx1000wprzekonaj się, iż sprzątanie może być przyjemne. Komfortowy w użyciu odkurzacz pionowy deerma dx1000w gwarantuje siłę ssania do 16 000 pa, dzięki temu ekspresowo rozprawia się brudem.

  wchodzące w skład zestawu 3 wymienne szczotki pozwolą ci starannie posprzątać każdy kąt, a 3-stopniowa filtracja produktywnie likwiduje zanieczyszczenia. Urządzenie stylowym, artystycznym wzornictwem.bezawaryjny w walce z brudemodkurzacz został zaopatrzony w wysokiej klasy silnik, który pracuje z szybkością do 38 000 obrotów na minutę.

  wystarczy włączyć dx1000w, aby natychmiast zaczął skutecznie usuwać skażenia. Za nieszablonową produktywność urządzenia odpowiada także jego prosty kanał powietrzny. Wszystko to powoduje, że odkurzacz prędko radzi sobie z kurzem, okruchami i innymi odpadami, nie pomijając przy tym nawet szczelin w podłodze.2 tryby pracy - wybierz optymalny dla siebieurządzenie zostało zaprojektowane z myślą o przeróżnych potrzebach użytkowników.

  dlatego przystępne są 2 tryby pracy, pomiędzy którymi możesz się przełączać za pomocą jednego przycisku. Tryb typowy nieprzeciętnie sprawdzi się na co dzień. Tryb wysokiej mocy gwarantuje jeszcze staranniejsze i wydajniejsze odkurzanie - wyśmienicie pasuje do usuwania bardziej uporczywych zabrudzeń.dopełniające szczotki w zestawiew pakiecie znajdziesz także płaską szczotkę szczelinową i niewielką szczotkę do czyszczenia bardziej wymagających powierzchni.

  za pomocą pierwszej z nich z łatwością odkurzysz wgłębienia w fotelach, kanapach czy sofach. Drugą z powodzeniem wykorzystasz podczas gruntownych porządków. Zezwala na czyszczenie delikatnych lub nierównych powierzchni takich jak na przykład klawiatura laptopa.sprawna filtracja skażeńpożegnaj brud na prawidłowe.

  wewnętrzny system cykloniczny skutecznie zatrzymuje obszerniejsze skażenia. 3-stopniowy system filtracji z filtrem hepa blokuje nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu. Co więcej, wszystkieInne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Znane odkurzacze do domu. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Deerma opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Deerma cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Deerma,
 • odkurzacze domowe Deerma jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Deerma, odkurzacz domowy Deerma cena, opinie o odkurzaczach domowych Deerma, ranking odkurzaczy domowych Deerma

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *