Rankingi Odkurzaczy Domowych

Najlepsze odkurzacze domowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz domowy Bosch. Poniższe rankingi są aktualne na luty 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy domowych Bosch,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

[TOP10] Odkurzacze domowe Bosch. Ranking luty 2024

Zestawienie TOP10 z domowymi odkurzaczami Bosch, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – luty 2024. *

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bezprzewodowy bbhf214r readyy'y serie 2
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBHF214G 0,5l 14.4V szary Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyekwipowany w akumulator litowo-jonowy 14.4 V zezwalający na 35 min pracy bezprzewodowej. Posiada 2 poziomy regulacji mocy. Filtr zmywalny.

  System EasyClean. NAJWAŻNIEJSZE właściwości wariant: Odkurzacz 2w1 ręczny i pionowy 2 stopnie pracy pojemność zbiornika na kurz: 0,5l Zasilanie: Akumulator Litowo jonowy Napięcie: 14,4 V Czas ładowania: 300 min Czas pracy: 35 min Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min). Prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje.

  Samostojąca konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Nietrudne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SPECYFIKACJA technicznA sprawność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo-jonowej dla stale wysokiej produktywności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą proste wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla łatwego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki drobnej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: nieskomplikowane wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 35 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH Unlimited 7 BCS711EXT
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, zaopatrzony w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm wymiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa produktywność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: tworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) i innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dostosowany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z automatycznym przypasowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa wydajność dla stosownych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dopasowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi.

  najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania znakomitych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi typu Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Nietrudne czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: rozmiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami. Nietrudna obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: praktyczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nieprzeciętne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Kabel do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: szeroka ssawka jest nieprzeciętna do czyszczenia wielkich powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, sprężysta ssawka szczelinowa: upraszcza sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania niewiele znaczących przedmiotów. Proste przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Użyteczne funkcje gwarantujące dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się większą wszechstronnością! praktyczna, zginana rura prosto zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania zezwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza w trakcie przerw w sprzątaniu, a samostojąca budowa elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez zastosowania dłoni. Wszystko to sprawia, iż odkurzacz Unlimited 7 jest doskonały do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg i powierzchni, a także trudno przystępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, jednocześnie wyjątkowo praktyczny. Dzisiaj jest to możliwe: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 zapewnia taką samą efektywność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, efektywnemu silnikowi o szybkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak sprawny jak konwencjonalny odkurzacz², gwarantując precyzyjne i jednocześnie wygodne odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z


Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bbh 32101 flexxo - dostępny w ratach 0% (4242005110735)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BBH32101 Odkurzacz pionowy 2 w 1 wyposażony w akumulator litowo-jonowy zezwalający na 50 min pracy bezprzewodowej. Czas ładowania wynosi około 4 - 5 godzin. Urządzenie ma odłączany odkurzacz ręczny.

  W zestawie znajduje się szczotka 2w1, ssawka szczelinowa teleskopowa oraz elektroszczotka. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowejElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiSchowek na akcesoria w obudowie dla pokaźniejszej elastyczności i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mmDominującyartykułu: Ciemna nocIlość poziomów mocy: 2 Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to swobodnie odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 ma dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni oraz drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Prosto odkurzysz podłogi, ale też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a choćby sufit.

  swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie z łatwością też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest rewelacyjny do odkurzania w samochodzie. Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, wyposażonym w elektroszczotkę, momentalnie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Z łatwością nim odkurzysz również okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest za każdym razem pod rękę wtedy, kiedy go Ci potrzeba. Nietrudny do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci nadaje się. Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność.dużo odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Produktywny system RobustAir zagwarantuje wysoką wydajność dzięki zachowaniu optymalnego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu.

  To sprawia, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nieskomplikowane czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną sprawność.

  SkutecznośćWygodny, szybki i precyzyjny. Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla większej rozciągliwości i wygody przy rutynowym odkurzaniu.Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i niedługiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki Komfort Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla przystępnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Ekstra długi czas pracy do 50 min Ssawka kombi 2w1: szczotka niewielka / ssawka do tapicerki Teleskopowa ssawka szczelinowa Pojemnik na kurz rozmiar L Czas ładowania: 4-5 godzin informacje technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 21,6 VMaksymalny czas pracy (min.): 50 minWymiary i waga:Wysokość: 1150 mmGłębokość: 180 mmSzerokość: 265 mmCiężar: 3 kg

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe żółte do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657)

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657) Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz bezprzewodowy unlimited 7 bbs711w (4242005306657)
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: rewelacyjna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ nieskomplikowanej usuwa i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: nieskomplikowane odkurzanie dzięki wygodnym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca budowa elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o pojemności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej produktywny, gwarantujący imponującą wydajność odkurzania.

  dopełniające informacje i specyfikacja technologiczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, wyśmienita dla właścicieli zwierząt i wszelkich rodzajów podłóg - z zwiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany aby jeszcze łatwiej likwidować sierść. Ssawka zapewnia rewelacyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: tworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  instynktowny, 3-stopniowy dobór trybu pracy dobrany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa sprawność dla słusznych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności w zależności od tego, co jest niezbędne do uzyskania znakomitych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla przystępnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: komfortowe funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania ułatwiające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: praktyczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg), a także brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno dostępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest perfekcyjne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Elastyczny wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka genialna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do wygodnego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w kontraście do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga efektywność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w kontraście do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All wykorzystywanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wykonany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142)

Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142) Najniższa Cena Online

Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch Odkurzacz bchf216b (4242005183142)
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCHF216B 2w1 Ręczny 40 min Nareszcie! Bezprzewodowo. Jeszcze więcej swobody. Wspaniały pomocnik do prędkiego sprzątania w międzyczasie, ze stale wysoką wydajnością. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Kolor: Jet black injection rodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1 Grupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowy Głębokość urządzenia: 165 mm Wysokość urządzenia: 1 160 mm Waga urządzenia: 2,4 kg Szerokość urządzenia: 265 mm Szczotka do dywanów: Mechaniczna Wskaźnik ładowania: Tak liczba poziomów mocy: 2 2w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniu: Tak Czas ładowania: 5 h Napięcie: 14,4 V Maksymalny czas pracy (max.): 40 min Maksymalnie wszechstronny.

  wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu. Odkurzaczem pionowym, wyekwipowanym w elektroszczotkę, momentalnie odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można z łatwością wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę.

  Łatwo nim odkurzysz również okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad. Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go Ci trzeba. Jedna szczotka do wielu powierzchni. Każdy dom jest inny. Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki.

  Efekty zagwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Nieskomplikowany do odstawiania. Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy prosto postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci nadaje się. Samostojący budowa - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania.

  Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Przystępne czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.

  SPECYFIKACJA technologicznA: efektywność Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej efektywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodą nieskomplikowane wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Komfort Maksymalna rozciągliwość: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki wyjątkowo giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłoża Samostojąca pozycja dla prostego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdka Czysty komfort: nietrudny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki małej wadze i systemowi EasyClean System EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.

  Ekstra długi czas pracy do 40 min Czas ładowania: 4-5 godzin Wskaźnik ładowania akumulatora: tak Ciężar: 2.4 kg wymiary: 1160x265x165 mm.


Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe z poziomem hałasu do 66 dB. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BBS611LAG, ACT-WLONONWCR3900
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BBS611LAG Akumulator Lekki Nasz najlżejszy i wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy w niebieskim morskim odcieniu. Jego wymienny akumulator jest częścią znanego systemu Bosch Power for ALL a tym samym kompatybilny z wieloma elektronarzędziami Bosch z linii zielonej.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry: Najlżejszy: luźne odkurzanie przy niedużym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Możliwość dłuższego czasu pracy: w razie potrzeby można wykorzystać inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.

  System Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona) Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego stosowania efektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli łatwo odkurzyć wszystkie powierzchnie Jeden akumulator dla wszelkich 18V urządzeń Bosch do domu i ogrodu z linii zielonej...

  Nareszcie koniec z wieloma akumulatorami, które do siebie nie pasują: w ramach systemu Power for ALL starczy jeden wymienny akumulator, który pasuje do wszelkich sprzętów domowych, elektronarzędzi i elektronarzędzi ogrodowych firmy Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18V!

  Bezszczotkowy silnik, elektroszczotka - skuteczne odkurzanie. Zasługujesz na naprawdę prawidłową wydajność odkurzania. Dlatego wyposażyliśmy nasze odkurzacze z linii Unlimited w bezszczotkową technologię silnika, która sprawia, że nasz cyfrowy silnik jest silny, bezusterkowy i bezemisyjny.

  W połączeniu z elektroszczotką Bosch AllFloor Power zapewni potężne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg. MOC-na-KLIKJesli posiadasz dodatkowy akumulator - jako oddzielne wyposażenie lub z innych elektronarzędzi Bosch z rodziny Power for ALL 18V- to możesz pokaźnie wydłużyć czas działania odkurzacza Bosch Unlimited.

  dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu odkurzacze Unlimited są gotowe do pracy zawsze, kiedy ich Ci trzeba. Starczy wymienić akumulator - klik i gotowe. Niemiecka jakość Jeżeli cenisz sobie wysoką jakość produktów to nie mogłeś lepiej trafić.

  Odkurzacze Unlimited Serie | 6 wykonane są w naszej fabryce w Niemczech, która ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkowaniu odkurzaczy. Już w fazie projektowania nasze odkurzacze przechodzą setki godzin wymagających testów.

  Sprzątanie bez wysiłku dzięki lekkiej konstrukcji. Odkurzanie tak przystępne jak tylko się da. Unlimited Serie | 6 z jego lekką i kompaktową budową powoduje, iż odkurzanie staje się naprawdę lżejsze. Moduł odkurzacza ręcznego waży tylko 1,4 kg a całość z rurą i szczotką 2,3 kg.

  To sprawia,teraz możesz jeszcze luźnoj odkurzać od podłogi do sufitu. Odkurzanie na wszelkich poziomach - od podłogi aż po sufit. Rewelacyjny w dodatku w samochodzie.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  Unlimited oznacza sprzątanie 360°. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, ponadto meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Za szafą czy do wysoko zawieszonych półek.

  Skutecznie odkurzysz równocześnie twarde podłogi drewniane czy z płytek, jak i dywany, a także wykładziny. Unlimited z łatwością też zmienić w użyteczne urządzenie, które jest świetne do odkurzania w samochodzie. SPECYFIKACJA technologicznA:SkutecznośćEfektywne odkurzanie: szczotka AllFloor i kompaktowy silnik cyfrowy DigitalSpin pozwoli z łatwością odkurzyć wszystkie powierzchnieMożliwość dłuższego czasu pracy: w razie zapotrzebowania można użyć inną, wymienną baterię z systemu Power for ALL 18V.Czas pracy pojedynczego akumulatora Power For ALL 2,5 Ah: do 30 min w trybie normalnym z akcesoriami bez elektroszczotki, do 25 min.

  w trybie normalnym z elektroszczotką, do 8 min w trybie turbo z elektroszczotkąSystem Power for ALL: wymienna bateria jest częścią systemu akumulatorowego 18V Bosch elektronarzędzi z oferty Home & Garden (linia zielona)Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego używaniaHigienaFiltr o długiej żywotności: wkład filtra z membraną Pure Air i higieniczny filtr dla czystości wydmuchiwanego powietrza - filtracja na wysokim poziomie 99,9%.Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz bez konieczności mycia filtra Komfort najbardziej kompaktowy: swobodne odkurzanie przy niewiele znaczącym wysiłku dzięki lekkiej i kompaktowej konstrukcji Wielofunkcyjny: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie nieskomplikowane przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M. WzornictwoRodzaj urządzenia: PionowyGrupa produktowa: Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 265Wysokość urządzenia (mm): 1 220Waga urządzenia: 2,3Szerokość urządzenia (mm): 200KomfortSzczotka do dywanów: ElektroszczotkaIlość stopni mocy: 2Szczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 4Napięcie (V): 18,0Maksymalny


Bosch bgbs2lb1 (4242005310944)

Bosch bgbs2lb1 (4242005310944) Najniższa Cena Online

Bosch bgbs2lb1 (4242005310944) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch bgbs2lb1 (4242005310944)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  • Kompaktowy, produktywny odkurzacz workowy wytwarzany w Niemczech. Zapewnia bezproblemowe i dokładne odkurzanie.
  • 10 lat gwarancji na silnik: gwarancja produktywnego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany"
  • Higieniczny system filtracji: czyste i odfiltrowane wydmuchiwane powietrze.
  • Rzadsze wymiany worka i niższe koszty eksploatacji dzięki sporej objętości worka: 3,5 l
  • Przycisk zasilania: wysoka wydajność i pełna moc za jednym dotknięciem - bez potrzeby regulacji.
  • przychylny dla środowiska: stworzony w 64% z materiałów pochodzących z recyklingu, z opakowaniem w 100% nadającym się do recyklingu, i trwałym silnikiem.

  technika silników Bosch- moc "Made in Germany"
  Ciesz się ze stale potężną wydajnością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, by odkurzacz nie tylko zapewniał adekwatne rezultaty lecz równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją.

  Oszczędność i rzadsza podmiana
  kompozycja odkurzacza umożliwia luźne rołożenie się worka i zastosowanie przystępnego miejsca w komorze, także wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek. Dzięki temu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia oszczędność czasu i pieniędzy.

  przychylne dla środowiska materiały i trwały silnik
  firma Bosch jest zaangażowana w zrównoważony rozwój, dlatego jej urządzenia są opracowywane z myślą o ochronie środowiska. Ten odkurzacz jest produkowany w 64% z tworzyw pochodzących z recyklingu, a samo opakowanie nadaje się w 100% do recyklingu. A dzięki trwałemu silnikowi, będziesz radować się urządzeniem przez długi czas.

  komfortowy w obsłudze, łatwy w przechowywaniu.
  Dzięki swej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo lekki. Nie potrzeba dużo wysiłku, żeby go przenieść albo odkurzyć schody, trzymając go w ręku. A ponieważ ma nieznaczne wymiary to zmieści się nawet do małego schowka. Dzięki czemu masz więcej miejsca w szafie na inne potrzebne rzeczy.

  parametry technologiczne

  typ Workowy Moc 600 W Poziom hałasu 80 dB Worek plastikowy pojemność 3.5 l Filtr Mikrofiltr Zasięg 8 m System parkowania - poziomy
  - Pionowy Funkcje Uchwyt kolor Czarny wymiary

  23.7 x 29 x 36.7 cm

  Waga 4.2 kg Pozostałe właściwości
  • Przełączalna szczotka rolkowa
  • Rura teleskopowa
  • wygodny, użyteczny uchwyt
  • objętość worka wymiennego: wymiar L
  • spora objętość worka na kurz pomimo kompaktowych wymiarów odkurzacza: rzadsze zamiany worka - obszerniejsza oszczędność.
  • samoczynne zwijanie kabla
  • 2 duże koła/1 kółko obrotowe

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 Najniższa Cena Online

Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch odkurzacz 2 w 1 bbh3zoo25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy i ręczny Bosch BBH3ZOO25 2w1Łatwe odkurzanie sierści. Do 30% szybciej ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt. NAJWAŻNIEJSZE parametry:Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszystkich rodzajów powierzchni2 poziomy mocyCzas pracy do 55 minWymiary: 1150x265x180 mm.Czas ładowania: 4-5 godzinBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieznaczna / ssawka do tapicerkiSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywaniaRodzaj: Odkurzacz akumulatorowyKolor: Czerwony Jedna szczotka do wielu powierzchni.Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Akcesoria za każdym razem pod ręką.Nie marnuj czasu na szukanie akcesoriów!

  Są one tuż pod ręką, w schowku zintegrowanym w korpusie urządzenia. Telskopową ssawką szczelinową dotrzesz w zakamarki za meblami, a jeśli ją rozłożysz, to luźno odkurzysz rogi nawet przy suficie. Szczotka 2w1 posiada dwie końcówki: z miękkim włosiem, dzięki któremu nie zarysujesz delikatnych powierzchni i drugą część do odkurzania tapicerki.

  Akcesoria są schowane z tyłu pokrywy odkurzacza, więc nigdy się nie zgubią. W wariancie ProAnimal specjalnie zaprojektowany dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem zbiera sierść jeszcze skuteczniej.

  Podłoga, meble, sufit a choćby Twój samochód.Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu. Łatwo odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, też meble tapicerowane, a choćby sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np.

  do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest wspaniały do odkurzania w samochodzie. Łatwy do odstawiania.Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci pasuje.

  Samostojący budowa - prawdziwa zaleta w trakcie przechowywania czy niedługich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.Maksymalnie wszechstronny.wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzacz pionowy i ręczny w jednym urządzeniu.

  Odkurzaczem pionowym, zaopatrzonym w elektroszczotkę, prędko odkurzysz podłogi. Moduł odkurzacza ręcznego można prosto wyjąć i komfortowo odkurzyć meble i tapicerkę. Prosto nim odkurzysz też okruszki ze stołu jak i zakamarki szuflad.

  Jest zawsze pod rękę wtedy, kiedy go potrzebujesz. Stale wysoka efektywność.sporo odkurzaczy traci szybko moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz. Wydajny system RobustAir zapewnia wysoką skuteczność dzięki zachowaniu słusznego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu.

  To powoduje, iż pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia. Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Nieskomplikowane czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i starannie wyczyścić, przywracając jej maksymalną skuteczność.

  SkutecznośćOdkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniuWytrzymałe baterie w technologii litowo- jonowej dla stale wysokiej sprawności i krótkiego czasu ładowaniaElektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni2 stopnie mocyHigienaFiltr zmywalny - możliwość czyszczenia pod wodąŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurzSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiKomfortEkstra długi czas pracy do 55 minCzyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki szczególnie giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nieskomplikowanego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaBardzo wytrzymała dodatkowa ssawka 2w1: szczotka nieduża / ssawka do tapicerkiGiętka, teleskopowa ssawka szczelinowaPojemnik na kurz wymiar LCzas ładowania: 4-5 godzinCiężar: 3 kgWymiary: 1150x265x180 mm.wygodny, szybki i precyzyjny.

  Ze schowkiem na akcesoria w obudowie dla większej rozciągliwości i wygody przy powszednim odkurzaniu. Informacje ogólneMarka: BoschLinia: Flexxo 2in1Kod EAN: 4 242 005 109 951WzornictwoRodzaj urządzenia: Ręczny 2-w-1Odkurzacz akumulatorowyWymiary i wagaGłębokość urządzenia (mm): 180 mmWysokość urządzenia (mm): 1 150 mmWaga urządzenia: 3,0 kgSzerokość urządzenia (mm): 265 mmKomfortSzczotka do dywanów: MechaniczneIlość stopni mocy: 22w1 - odkurzacz kolumnowy i ręczny w jednym urządzeniuSzczegółowe dane technologiczneCzas ładowania: 5 hNapięcie (V): 25,2 VMaksymalny czas pracy (min.): 55 min

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze domowe tytanowe do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT Najniższa Cena Online

Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BOSCH BWD421PRO DARMOWY TRANSPORT
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz piorący Bosch BWD421POW 2100W filtr HEPA zezwala na odkurzanie na sucho, zbieranie wody oraz pranie dywanów i tapicerek. Pracuje w trybie workowym albo bezworkowym z zastosowaniem filtra wodnego.

  posiada elektroniczną regulację mocy oraz nowy, sprawny silnik. NAJWAŻNIEJSZE cechy rodzaj: Odkurzacz piorący Moc: 2100 W Kolor: Czarny, czerwony Regulacja mocy ssania Miękkie kółka samoczynne zwijanie przewodu typ filtra: Filtr HEPA, filtr ochronny na silnik Zasięg pracy: 12m pokaźny wachlarz akcesoriów do czyszczenia na mokro i sucho zwykle Ci trzeba kilku najróżniejszych maszyn, jeśli chcesz czyścić powierzchnie na mokro albo sucho.

  Odkurzacz AquaWash&Clean spory wachlarz specjalistycznych akcesoriów. Dzisiaj możesz wyprać dywany I tapicerkę meblową, zebrać rozlane płyny lub po prostu odkurzyć twarde powierzchnie czy dywany – za pomocą jednego, wielofunkcyjnego urządzenia!

  Turboszczotka do skrupulatnego odkurzania Odkurzanie dywanów może być wyzwaniem. Z turboszczotką precyzyjnie zlikwidujesz nitki, włókna i włosy z dywanów. Dzięki błyskawicznie obracającemu się wałkowi z włosiem turboszczotka wyczesze zanieczyszczenia z dywanów szybciej niż uniwersalna szczotka.

  swobodne odkurzanie Dzięki naprawdę wielkiemu zasięgowi odkurzania możesz swobodnie i bez przerw odkurzyć dużo pomieszczeń. Oszczędzasz czas i energię - nie musisz się schylać ani przełączać odkurzacz do kolejnego gniazdka.

  Akcesoria za każdym razem pod ręką Zintegrowany schowek na niewielkie akcesoria gwarantuje, że są one za każdym razem pod ręką. Jeśli podczas odurzania wnętrza chcesz przejść do odkurzania kanapy, starczy wyjąć odpowiednią małą ssawkę ze schowka.

  A ponieważ te śladowe ssawki są zawsze na miejscu, to nie musisz się już martwić, iż je zgubisz. Sprytne i komfortowe rozwiązanie. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu. Obfity pojemnik na wodę. Jeszcze bardziej czyste powietrze w Twoim domu Wierzymy, iż dobra jakość powietrza jest ważna.

  z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% drobne cząsteczki kurzu, bakterii i zanieczyszczeń - genialny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  obfity pojemnik na wodę Chcesz wyprać dywany i tapicerkę w swym domu? Dzięki obszernemu pojemnikowi na wodę - aż 5 l, możesz wyczyścić więcej powierzchni bez konieczności częstego przerywania pracy. Kiedy to będzie konieczne, pojemnik na wodę może być łatwo wyjęty z urządzenia i opróżniony.

  Oszczędność i rzadsza podmiana konstrukcja odkurzacza umożliwia luźne rołożenie się worka i zastosowanie dostępnego miejsca w komorze, także wykorzystując miejsce w jej górej części. Worek przymocowany do uchytu nie oganicza żaden koszyczek.

  dzięki czemu worek wystarczy na dłużej i rzadziej się go wymienia – oszczędność czasu i pieniędzy. SPECYFIKACJA technicznA Higiena Zmywalny filtr antyalergiczny HEPA Filtr ochrony silnika efektywność Specjalna turboszczotka umożliwiająca wydajne czyszczenie dywanów z sierści, włosów, nitek i włókien.

  Elektroniczna regulacja siły ssania Komfort Promień działania: 12 m Szczotka uniwersalna z separatorem śladowych przedmiotów Wytrzymały i elastyczny wąż Flexi – wzmocniony oplotem z jedwabnej nici Rura teleskopowa pojemność worka wymiennego: wymiar L automatyczne zwijanie kabla bardzo szerokie i miękkie kółka chronią podłogę przed zarysowaniem łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz Pojemnik na kurz: rozmiar XL.

  duża ssawka do prania - do dywanów i zbierania płynów minimalna ssawka do prania tapicerki Akcesoria W zestawie detergenty do prania 3 niewielkie akcesoria w schowku: nieduża szczotka, nieduża ssawka do tapicerki i nieznaczna ssawka szczelinowa


Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674)

Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674) Najniższa Cena Online

Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza domowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch vacuum cleaner bch85n athlet 20vmax handstick 45 min 0.9 l blue li-ion (4242005219674)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Domowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Bosch BCH85N Athlet 20VmaxTechnologia litowo-jonowa Bosch. Silnik LongLife dla wysokiej sprawności i długiej żywotności. AllFloor HighPower Brush 3 stopnie regulacji mocy NAJWAŻNIEJSZE właściwości:krótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii), 6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz: wymiar XL.Miękki uchwytWaga: 3 kgIlość poziomów mocy: 3Napięcie (V): 18,0Maksymalny czas pracy (min.) 45 SmartSensor ControlSmartSensor Control: wysoka efektywność poprzez cały czas dzięki sensorom wydajności ze wskaźnikiem LEDMocna elektroszczotka AllFloor HighPower idealnie odkurzy wszystkie typy podłóg.zawsze pod ręką: łatwe odstawianie gdziekolwiek chcesz dzięki samostojącej konstrukcjiCzysty komfort: prosty w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki niewiele znaczącej wadze i systemowi EasyCleanWysoka efektywność przez cały czasZawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, żeby zapewnić wysoką sprawność odkurzania.

  Wskaźnik LED informuje o konieczności czyszczenia filtra, kiedy spadnie skuteczność. Dzięki temu masz gwarancje, iż urządzenie będzie pracowało efektywnie nawet przez sporo lat.Do wszystkich rodzajów podłógW pomieszczeniach są zwykle rozmaite rodzaje podłóg.

  produktywna elektroszczotka AllFloor HighPower zapewnia precyzyjne odkurzanie wszelkich typów podłóg takich jak parkiety, dywany czy płytki. Pracuje z dużą szybkością (do 5.000 obr/min.) wyczesując z dywanów zabrudzenia.

  A ponieważ jest duża szybciej uporasz się z odkurzaniem domu proste czyszczenie szczotkiKońcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i dokładnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność.Łatwy do odstawianiaOdkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najbardziej Ci pasuje.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu.HigienaCzyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED sygnalizuje czy jest potrzebne wyczyszczenie filtra.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Higieniczny filtr wylotowy SPECYFIKACJA technologicznA:Głębokość urządzenia (mm): 185Wysokość urządzenia (mm): 1 160Waga urządzenia: 3,2Szerokość urządzenia (mm): 285Czas ładowania: 6Napięcie (V): 18,0Maksymalny czas pracy (min.): 45Rodzaj urządzenia: PionowyOdkurzacz akumulatorowySzczotka do dywanów: ElektroszczotkaWskaźnik ładowania: NieIlość poziomów mocy: 3Skuteczność:technika litowo-jonowa Bosch: akumulatory o długiej żywotności i wydajności, ekstra-długi czas pracy i szybkie ładowanieSilnik LongLife dla wysokiej wydajności i długiej żywotnościAllFloor HighPower Brush: elektroszczotka dla wysokiej skuteczności odkurzania na wszelkich typach powierzchni3 poziomy regulacji mocy:Poziom 1: do nieskomplikowanego czyszczenia i maksymalnego czasu pracyPoziom 2: do normalnego czyszczenia i średniego czasu pracyPoziom Turbo: do niełatwych zabrudzeń i krótszego czasu pracy Komfort:Czysty komfort: przystępny w obsłudze, przechowywaniu i czyszczeniu dzięki znikomej wadze i systemowi EasyCleanSystem EasyClean: przystępne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki.Maksymalna elastyczność: odkurzanie bez ograniczeń wokół i pod meblami dzięki nad wyraz giętkiej konstrukcji połączenia szczotki przylegającej do podłożaSamostojąca pozycja dla nietrudnego przechowywania, oszczędzająca miejsce i umożliwiająca ładowanie odkurzacza z dowolnego gniazdkaEkstra długi czas pracy do 45 minWkaźnik ładowania baterii: tak, pojedyńczyKrótki czas ładowania: 3 godziny ( 80% naładowanie baterii), 6 godzin (100% naładowanie baterii)Pojemnik na kurz: wymiar XL.Miękki uchwytWaga: 3 kg HigienaCzyszczenie filtra: inteligentny wskaźnik LED informuje czy jest konieczne wyczyszczenie filtraŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.Higieniczny filtr wylotowyWymiary i waga:Głębokość urządzenia (mm): 185Wysokość urządzenia (mm): 1 160Waga urządzenia: 3,2Szerokość urządzenia (mm): 285Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Cenione odkurzacze do domu. TOP5 na luty 2024

Prezentujemy poniżej ranking domowych odkurzaczy workowych i bezworkowych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – luty 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz domowy Bosch opinie,
 • dobre odkurzacze domowe Bosch cena,
 • ranking z domowymi odkurzaczami Bosch,
 • odkurzacze domowe Bosch jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy do domowych zastosowań:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze domowe Bosch, odkurzacz domowy Bosch cena, opinie o odkurzaczach domowych Bosch, ranking odkurzaczy domowych Bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *