Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 69 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać dobry odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 69 dB. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 69 dB,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 69 dB. Ranking maj 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 69 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2023. *

Bosch BGS7SIL64

Bosch BGS7SIL64 Najniższa Cena Online

Bosch BGS7SIL64 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS7SIL64
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch BGS7SIL64 Relaxx Ultimate ProSilence Współczesny świat jest wystarczająco głośny. Samoloty, samochody, hałaśliwa muzyka, czy wreszcie głośne odkurzacze bezustannie atakują nasze uszy. Jak to dobrze, że przynajmniej model Bosch Relaxx'x Ultimate ProSilence niesie nam ulgę od nadmiaru decybeli, zapewniając więcej spokoju i odpoczynku w domu.

  Odkurzacz Relaxx'x Ultimate ProSilence dzięki prekursorskim rozwiązaniom, pracuje wyjątkowo cicho i niezwykle skutecznie. Nie wymaga kupowania worków na kurz, co oznacza brak dodatkowych kosztów. Najważniejsze właściwości urządzenia bardzo cicha praca.

  Skuteczne odkurzanie przy niskim zużyciu energii. Informacja o konieczności czyszczenia filtra. Czystość powietrza i niższe koszty. Inteligentne samoczyszczenie filtra. 4 kółka - proste manewrowanie odkurzaczem.

  Specjalna szczotka do twardych powierzchni. Wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów izolacyjnych, rozciągliwego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza oraz specjalnych akcesoriów.

  wygodne wyciszenie Za maksymalna redukcje hałasu odpowiada SilenceSound System™ dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych tworzyw izolacyjnych, sprężystego zawieszenia silnika, zoptymalizowanego przepływu powietrza, a także specjalnych akcesoriów.

  QuattroPower System - wysoka wydajność, niskie zużycie energii QuattroPower System producenta Bosch wyznacza świeże standardy wysokiej efektywności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie widoczne komponenty urządzenia: zastosowano bardziej produktywny silnik, przekonstruowano i zmodyfikowano akcesoria, w tym wyjątkowo skuteczną ssawkoszczotkę.

  QuattroPower System - wysoka skuteczność, niskie zużycie energii QuattroPower System marki Bosch wyznacza nowe standardy wysokiej skuteczności odkurzania przy mniejszym zużyciu energii.By sprostać temu zadaniu, nasi inżynierowie zoptymalizowali wszystkie pokaźne części urządzenia: zastosowano bardziej sprawny silnik, przekonstruowano i zmieniono akcesoria, w tym wyjątkowo sprawną ssawkoszczotkę.

  HiSpin Motor techniczna innowacja autorstwa Bosch: nowy, wysoce skuteczny silnik skuteczne odkurzanie przy wyjątkowo niskim zużyciu prądu dzięki ulepszonej konstrukcji łopatek wirnika. Nowa, superefektywna ssawka Zaprojektowana na nowo szczotka SilentClean Premium producenta Bosch to jedna z najskuteczniejszych i najcichszych ssawek do odkurzania podłóg.

  rozszerzony kanał ssący, a także dwuprzegubowe połączenie ssawki z rurą pozwalają na stały kontakt z podłożem i wydajne zbieranie kurzu ze wszystkich rodzajów podłóg. Zoptymalizowana izolacja Od wysoce sprawnej ssawki, przez rurę odkurzacza, worek na kurz PowerProtect Dustbag, aż po filtry powietrza – wszystkie te komponenty są do siebie doskonale przypasowane.

  świetna szczelność połączeń ogranicza do minimum wydostawanie się powietrza na zewnątrz. Wysoki poziom przepływu powietrza ma szczególnie znaczny wpływ na efektywność odkurzania. SmartSensor Control oryginalna technologia SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej produktywności odkurzania dzięki zaimplementowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę potrzebne. SmartSensor Control niepowtarzalna technika SmartSensor Controldba o utrzymanie właściwej produktywności odkurzania dzięki zastosowaniu sensorowego systemu kontroli.

  Minimum obsługi, dzięki danych o konieczności czyszczenia filtra wtedy, gdy jest to naprawdę niezbędne. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa progresywnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie zanieczyszczenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.nieszablonowy filtr HEPA tworzony jest z tworzyw nowej generacji i charakteryzuje się nad wyraz dużą powierzchnią przefiltrowującą.

  Membrana Gore™ efektywnie uniemożliwia zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Czystość powietrza w Twoim domu Czystość powietrza wydmuchiwanego z odkurzacza to zasługa nowoczesnych systemów filtracji.

  HEPA to najskuteczniejszy z przystępnych na rynku filtrów. Zatrzymuje wszelkie skażenia, łącznie z substancjami z dymu papierosowego, roztoczami i zarodnikami grzybów.nieszablonowy filtr HEPA wytwarzany jest z materiałów nowej generacji i charakteryzuje się bardzo dużą powierzchnią przefiltrowującą.

  Membrana Gore™ sprawnie zapobiega zatykaniu porów filtra i zahamowaniu przepływu powietrza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni automatyczny SelfClean System sam czyści zintegrowany system filtrów, co oznacza brak kontaktu z kurzem przy czyszczeniu filtrów.

  dzięki czemu rozwiązaniu nawet osoby z uczuleniami nie muszą się martwić o zdrowie podczas użytkowania i konserwacji odkurzacza. Inteligentny i samoczyszczący W pełni automatyczny SelfClean System sam czyści zintegrowany system

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Zelmer. Ranking TOP10 modeli

Tefal TW7260

Tefal TW7260 Najniższa Cena Online

Tefal TW7260 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TW7260
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Tefal Silence Force TW7260 Model: TW7260EA sprawne i skuteczne odkurzanie Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic łączy w sobie niezawodną sprawność odkurzania z poręczną konstrukcją.

  Nowa szczotka 2w1 POWER AIR gładko przesuwa się po każdej powierzchni. Silence Force Cyclonic to staranne odkurzanie jednocześnie podłóg twardych, jak i dywanów, istotnie energooszczędny silnik, wyjątkowo cicha praca i przyciągający oko design.

  najlepsze odkurzanie nieszablonowa skuteczność Zoptymalizowany przepływ powietrza i dwupozycyjna ssawka zapewniają wyjątkowo sprawne odkurzanie. Z myślą o właścicielach zwierząt uzupełniające akcesoria Do urządzenia dołączono akcesoria umożliwiające właścicielom zwierząt wydajne usuwanie sierści z dywanów, mebli i tapicerki samochodowej.

  wyjątkowa oszczędność prądu Silnik EffiTech Możesz wydajniej zebrać kurz przy mniejszym zużyciu energii, dzięki silnikowi nowej generacji EffiTech. Skuteczne sprzątanie każdej powierzchni Ssawka POWER AIR Nowa 2-pozycyjna szczotka poradzi sobie z każdym zabrudzeniem równocześnie na dywanie, jak i twardej podłodze, równocześnie gwarantując łatwe prowadzenie.

  Maksymalna autonomia pokaźna objętość Zbiornik na kurz o objętości aż 2,5 l umożliwia długą pracę bez konieczności częstego opróżniania. Znakomicie sprawdza się w mieszkaniach i domach o dużej powierzchni.

  wygodne odkurzanie Cicha praca urządzenia wydajność i wyjątkowo cicha praca urządzenia na poziomie zaledwie 67 db(A) - porównywalnym z cichą rozmową. Łatwe czyszczenie Przemyślany design Pojemnik na kurz został zaprojektowany z myślą o bezproblemowym opróżnianiu i czyszczeniu.

  Wszystko to dla zwiększenia Twojej wygody. Wydajne zatrzymanie kurzu System filtracji cyklonicznej Odkurzacz Silence Force Cyclonic zagwarantuje najlepszą reemisję kurzu na poziomie zaledwie <0,02% co oznacza filtrację na poziomie >99,98% - aż tyle kurzu przechodzi poprzez system filtracji i zostaje w odkurzaczu.

  To wszystko dzięki wysokiej efektywności technice cyklonowej. Maksymalna wygoda odkurzania zwiększona ergonomia Odkryj nowy rozmiar komfortu dzięki sporym kółkom i komfortowym uchwytom, które pomagają w przenoszeniu odkurzacza.

  na dodatek, zgrabna i nowoczesna forma rewelacyjnie wpisuje się w estetykę każdego domu. Artykuł naprawialny - 10 lat nietrudna naprawa towaru Szybka i niedroga dostawa części zamiennych poprzez co najmniej 10 lat.

  6500 punktów serwisowych na całym świecie. Odkurzacz bezworkowy Silence Force Cyclonic to połączenie najwyższej efektywności zbierania zabrudzeń i energooszczędnej i cichej pracy zamkniętych w zgrabnej formie.

  Nowa, dwupozycyjna szczotka POWER AIR do dywanów i podłóg bez wysiłku przesuwa się po każdej powierzchni, pozbywając się kurzu szybko i wydajnie. Innowacyjny system filtracji cyklonicznej wyjątkowo dokładnie oddziela kurz od powietrza.

  Pojemnik o objętości 2,5 l pozwala na długą pracę bez konieczności częstego opróżniania zbiornika, a udoskonalona budowa zapew...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS41

Bosch BGS41 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bosch ProFamily: by Twoja rodzina czuła się bezpiecznie.solidny odkurzacz z systemem EasyClean. Zaprojektowany dla stanowczo skrupulatnych rezultatów czyszczenia na wszystkich typach podłóg. Wyjatkowo łatwa obsługa.

  • 10 lat gwarancji na silnik *: gwarancja skutecznego odkurzania z technologią silnika Bosch "Made in Germany"
  • Separator znikomych przedmiotów ToyGuard: zabezpiecza przed wciagnięciem przez odkurzacz znikomych zabawek i przedmiotów.
  • EasyClean System: minimalizuje wysiłek przy opróżnianiu i czyszczeniu pojemnika na kurz.
  • Filtr HEPA: nieprzeciętny dla alergików. Na dodatek zmywalny, dzięki czemu oszczędzasz.
  • eksponujący design: komponenty wkończeniowe matowe zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi.

  Wysoka wydajność pracy.
  Gruntowne odkurzanie ułatwi produktywny odkurzacz. Nasz wysokoefektywny system QuattroPower zapewni precyzyjne i prędkie efekty. Oryginalna kombinacja wysokoobrotowego silnika, sprawnej szczotki, zoptymalizowanej izolacji i higienicznych, oryginalnych worków wymiennych G ALL powoduje, iż odkurzanie jest nieskomplikowane i stanowczo skuteczne.

  Wysoka skuteczność odkurzania nawet przy zapełniającym się pojemniku.
  technologia AirCycle z starannie skonstruowanym systemem cyklonowego przepływu powietrza stwarza siłę odśrodkową, która oddziela kurz. Odseparowane zanieczyszczenia opadają do pojemnika na kurz a powietrze wylotowe jest oczyszczane, zanim z powrotem zostanie uwolnione z odkurzacza do pomieszczania.

  technika silników Bosch- moc "Made in Germany"
  Ciesz się ze stale mocną skutecznością z odkurzaczami marki Bosch: od ponad 65 lat rozwijamy i produkujemy silniki Bosch w Niemczech oczekując, żeby odkurzacz nie tylko zapewniał adekwatne rezultaty ale równiez służył na lata. Dlatego obejmujemy silniki w wybranych odkurzaczach Bosch 10 letnią gwarancją*. *Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Stylowy design z matowymi elementami wykończenia pokrywy.
  Rzucająca się w oczy nadzwyczajna stylistyka towaru sprawia, iż odkurzanie może stać się przyjemniejsze. Matowe wykończenie obudowy uwydatnia współczesny styl, równocześnie posiadając swoje poręczne uzasadnienie redukując widoczność odcisków palców.pokrywy uwydatnia postępowy fason.

  Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurz
  wygodna obsługa to wyraźny komponent każdego urządzenia. System EasyClean zapewnia łatwiejsze używanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić i utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrze
  Wierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Z łatwością odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% niewielkie cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - świetny dla alergików.* A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCP801

Blaupunkt VCP801 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCP801 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCP801
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz ręczny bezprzewodowy blaupunkt vcp801 korzyści: może pracować jako odkurzacz pionowy z rurą i szczotką do podłogi, napięcie akumulatora 14.8 v, czas pracy do 20 minut, czas ładowania 2.5 godziny, filtr hepa, skuteczny solidny silnik bldc, zbiornik na kurz o objętości 300 ml, lekki i funkcjonalny - waga 1,05 kg, stojak ze stacją ładującą, poziom hałasu 60 db.Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Cenione odkurzacze bezworkowe. Zestawienie na maj 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 69 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 69 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 69 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 69 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 69 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 69 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 69 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 69 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *