Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy czerwony. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych czerwonych,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe czerwone. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi czerwonych, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o objętości 260 ml szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki niezwykle bogaty pakiet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie niedługim czasem ładowania zaawansowany system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia pokaźny zbiornik na zanieczyszczenia suche o objętości 550 ml Opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, usprawniając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w dopełniającą turboszczotkę, która pozwala na umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają równocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór myjący o objętości 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Żeby ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 formuje potężną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy rąk Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, iż wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 także jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz ma przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, starczy raz przycisnąć, by urządzenie pracowało.

  To bardzo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Oświetlenie LED to skrupulatniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, w których w głównej mierze kryje się najwięcej kurzu.

  innowacyjna filtracja = powietrze przyjazne alergikom Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest nieskomplikowane, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. Ponadto filtry znajdujące się w zbiorniku i inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, żeby filtr gąbkowy,na dodatek wszystkie inne elementy były starannie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, nad wyraz szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować choćby poprzez 45 minut!

  niewątpliwie ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! obszerny zbiornik, proste opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć choćby kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zebranych śmieci jest jednak przystępne i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skategoryzowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest wyjątkowo szybkie. Nietrudne dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo nietrudne. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 za każdym razem pod ręką W zestawie znajdziesz wszystkie komponenty niezbędne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, żeby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  wyśmienicie wyposażony odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc śladowa turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka upraszczająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 rodzaje fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$1872 polecane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta wyjątkowo wydajne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej pojemności należy trafnie obniżyć lub zwiększyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na skażenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, pojemność litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg wymiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson Cyclone V10 Absolute– Opis i dane artykułu właściwości Silnik cyfrowy Dyson V10 zagwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania zwiększona moc ssania do najtrudniejszych zadań.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane przy pomocy jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do wnętrza powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

  Konfiguracja liniowa dokładne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu pozwala na przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, rozszerzając moc ssania. 14 cyklonów wytwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na skażenia.

  Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o przeróżnej intensywności. Komfortowe przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia różnych powierzchni za pomocą jednego kliknięcia Mini elektroszczotka skutecznie usuwa kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie eliminuje kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Absolute Elektroszczotka Direct Drive Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do komfortowego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką Porównanie produktów Ten artykuł Dyson Cyclone V10 Absolute VS popularny Dyson V8 Absolute VS lubiany Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe producent Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson rodzaj filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA rodzaj zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 25,2 V > Odkurzacze pionowe 25,2 V Czas pracy 60 min Czas ładowania? 3,5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 86 do 90 dB > Odkurzacze pionowe – od 86 do 90 dB Funkcje Funkcje Regulacja mocy Wskaźnik naładowania akumulatora Parkowanie pionowe Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro zastosowane technologie technologia cyklonowa dołączone wyposażenie Stacja dokująca ssawka szczelinowa elektroszczotka szczotka do kurzu Ładowarka parametry fizycznesrebrne > metaliczne Odkurzacze pionowe objętość worka/pojemnika [l]? 0,76 l wbudowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Roczne zużycie energii Nie dotyczy Model V10 Absolute popularne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 25,2 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Shark. Ranking TOP10 modeli

Sharp SA-VP1001RW

Sharp SA-VP1001RW Najniższa Cena Online

Sharp SA-VP1001RW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sharp
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sharp SA-VP1001RW
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  SA-VP1001RW

  Bezprzewodowy odkurzacz z ssawkami do różnorodnych powierzchni. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz twarde podłogi i dywany. A dzięki użytecznym ssawkom zlikwidujesz zabrudzenia także z trudno przystępnych zakamarków, jak narożniki sufitowe, delikatne żaluzje okienne czy szczeliny pomiędzy poduchami sofy.

  • Ssawki do rozmaitych rodzajów powierzchni
  • Do 20 minut nieustannego sprzątania
  • Sprzątanie do 130 m2 powierzchni na jednym ładowaniu
  • komfortowa, 7-poziomowa regulacja rury teleskopowej
  • Pionowe parkowanie - użyteczna budowa
  • Podświetlenie LED
  • Pionowe parkowanie - praktyczna kompozycja
  • Poczwórna filtracja zatrzymująca kurz, pyłki i bakterie
  • Elektroszczotka AnimalJet z podświetleniem LED
  • Wyjmowana bateria litowo-jonowa

  zestaw ssawek
  Dwie dodatkowe ssawki w komplecie ułatwią sprzątanie trudno przystępnych miejsc jak narożniki czy zakamarki mebli tapicerowanych. Rozciągliwe włosie ssawki 2 w 1 łatwo wymiata kurz i pył, które od razu zasysane są przez odkurzacz.

  Uniwersalna elektroszczotka AnimalJet z oświetleniem LED
  Elektroszczotka została zaprojektowana tak,skrupulatnie zbierać sierść zwierząt, włosy i kurz - zarówno z podłóg, dywanów, jak i wzdłuż ścian, a także krawędzi mebli. Dzięki oświetleniu LED nie przeoczysz żadnego okruszka. Odpowiednio wyprofilowana szczotka nie uszkodzi krawędzi mebli, ścian i progów.

  Akumulator litowo-jonowy
  Wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy 24V pozwala nawet na 60 minut ciągłej pracy urządzenia. Jest wyjmowany i wymienny. Możesz prosto przedłużyć czas pracy do 120 minut, z pomocą zapasowego akumulatora (sprzedawanego oddzielnie).

  4-stopniowa filtracja
  Nie tylko chroni silnik przed cząsteczkami kurzu,również zatrzymuje niewielkie pyłki, odchody roztoczy i większość bakterii, aby wraz z powietrzem nie wydostały się poza zbiornik na kurz. Filtr EPA E12 przechwytuje 99,5% zgubnych cząsteczek. Kiedy zajdzie potrzeba, możesz umyć go pod bieżącą wodą albo wymienić na nowy.

  dostosowywana rura teleskopowa
  Długość rury możnaprzypasować do wzrostu, wybierając jeden z siedmiu poziomów regulacji od 890 do 1100 mm. Dzięki czemu komfortowo oczyścisz wszystkie trudno przystępne miejsca jak narożniki pod sufitem. Mechanizm zatrzaskowy pozwala związać rurę teleskopową z akcesoriami w zestawie, aby sprzątanie było maksymalnie wydajne.

  Pionowe parkowanie
  Odkurzacz nie potrzebuje stojakai pozostanie w pozycji pionowej, gdziekolwiek go zostawisz. Nie musisz się schylać, aby odłozyć go albo podnieć po przerwie w odkurzaniu. Pozycja stojąca ułatwia na dodatek przechowywanie urządzenia skrupulatnie tam, gdzie chcesz. Jeśli wolisz, możesz zawiesić odkurzacz na specjalnym uchwycie ściennym.

  Wygoda używania i precyzja odkurzania
  przy pomocy bezprzewodowego odkurzacza pionowego możesz komfortowo odkurz równocześnie twarde podłogi, jak i dywany. Dzięki funkcjonalnym ssawkom, możesz wyeliminować zabrudzenia z trudno dostępnych zakamarków, takich jak narożniki pod sufitem, rolety okienne albo sofy.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis artykułu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym gwarantuje dokładne odkurzanie różnego typu powierzchni. Wyposażony w filtr HEPA produktywną filtrację powietrza i redukcję skażeń. Konkretny i efektywny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  dane:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - proste i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem oraz innych elementów
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza skuteczność filtracji powietrza i redukcję zanieczyszczeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii sprawne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem niepodatnym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z niedługim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie komponenty odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  mocne strony

  • skuteczność – potężny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka oraz technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym produktywne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania rozmaitych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek w trakcie przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  właściwości
  • Moc [W]: 120


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy czerwony opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe czerwone cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi czerwonych,
 • odkurzacze bezprzewodowe czerwone jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czerwone, odkurzacz bezprzewodowy czerwony cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych czerwonych, ranking odkurzaczy bezprzewodowych czerwonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *