Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy czerwony. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych czerwonych,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe czerwone. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi czerwonych, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin ilość stopni mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz wymiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty zapewnia jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, na dodatek meble tapicerowane, a nawet sufit. Swobodnie dotrzesz do trudno przystępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest genialny do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Prosty do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy łatwo postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najszczególniej Ci pasuje.

  Samostojący kompozycja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy niedługich przerw podczas sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka efektywność dużo odkurzaczy traci momentalnie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir zapewnia wysoką sprawność dzięki zachowaniu trafnego poziomu przepływu powietrza i udoskonalonemu uszczelnieniu. To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i precyzyjnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną produktywność. Przystępne odkurzanie sierści za każdym razem pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z komfortowym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszelkich poziomach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka skuteczność. RobustAir System dla wysokiej wydajności odkurzania nawet przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i za każdym razem gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Sprawność przystępne odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej produktywności i krótkiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 poziomy mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...


Einhell TE-VC 18Li

Einhell TE-VC 18Li Najniższa Cena Online

Einhell TE-VC 18Li - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Einhell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Einhell TE-VC 18Li
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz ręczny Einhell TE-VC 18 Li jest członkiem rodziny Einhell Power X-Change. Jest nad wyraz wygodny w użyciu i ma dużą moc.

  Odkurzacz jest dostarczany z końcówkami koniecznymi do szybkiego, dokładnego oczyszczenia każdej powierzchni, od podłóg dywanowych i tapicerki po parkiety i posadzki z płytek. Szczotka podłogowa najlepiej nadaje się do twardych podłóg i gładkich powierzchni. Druga końcówka dedykowana jest do tapicerki i tkanin. Rura przedłużająca o długości 46,5 cm umożliwia czyszczenie podłóg na stojąco. Pojemnik na kurz ma objętość 540 mililitrów. Dzięki nowej technologii Power X-Change, krótka autonomia pracy, wielka linia rozmaitych akumulatorów i ładowarek, a także słaba efektywność należą do przeszłości. Ten sam akumulator i ładowarka mogą być wykorzystywane dla wszelkich członków rodziny Power X-Change.

  Należy pamiętać, iż ten produkt jest dostarczany bez baterii albo ładowarki, które są sprzedawane osobno.

  • Kolor: czerwony
  • Materiał: plastik i metal
  • Siła ssania: 4,2 kPa
  • objętość: 540 ml
  • Szczotka podłogowa do twardych podłóg i gładkich powierzchni
  • Ssawka szczelinowa do trudno dostępnych miejsc
  • Końcówka do czyszczenia tapicerki i tkanin
  • Rura przedłużająca (46,5 cm) do czyszczenia podłóg
  • Dostarczany bez baterii i ładowarki (dostępne osobno)

Puron PU20

Puron PU20 Najniższa Cena Online

Puron PU20 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU20
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  PURON PU20 odkurzacz 3w1 - mopujący, pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą Jakie są największe atuty odkurzacza PURON PU20$1868 Bezprzewodowy - akmulatorowy Bezworkowy Wielozadaniowy 3w1 - mopowanie, odkurzanie ręczne, odkurzanie podłóg Dodatkowa turboszczotka mopująca - ssawa z mopem o objętości 260 ml szybkie i dokładne czyszczenie dzięki sile ssącej do 25000 Pa!

  Ultralekka kompozycja - zaledwie 1,5 kg - nie wpłynie na zmęczenie ręki niezwykle bogaty pakiet akcesoriów - DWIE TURBOSZCZOTKI Długi czas pracy: 45 min. / 20 min. / 8 min. - w zależności od wybranej siły ssącej Pojemna bateria z szczególnie niedługim czasem ładowania zaawansowany system filtracji cyklonowej Zmywalny filtr Metalowa obudowa filtra wstępnego nie wpływa na siłę ssącą urządzenia pokaźny zbiornik na zanieczyszczenia suche o objętości 550 ml Opróżnianie zbiornika za pomocą jednego przycisku Lampki LED umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, usprawniając znalezienie kurzu do odkurzenia PURON PU20 odkurzacz 3w1 - odkurzanie i mycie podłóg jednocześnie Dodatkowa ssawa z nakładką mopującą do mycia podłóg Odkurzacz wyposażono w dopełniającą turboszczotkę, która pozwala na umycie podłogi bez konieczności uprzedniego odkurzania, ponieważ obie funkcje działają równocześnie.

  Turboszczotka z pojemnikiem na roztwór myjący o objętości 260 ml, posiada zaczepy magnesowe, które przytrzymują nakładkę mopującą. Żeby ją zamontować, starczy postawić ssawę na mopa. Silnik bezszczotkowy odkurzacza PURON PU20 formuje potężną moc ssącą sięgającą aż 25000 Pa!

  To siła, z jaką odkurzają urządzenia przemysłowe. PURON PU20 może odkurzać w trzech trybach: MIN - 8000 Pa MEDIUM - 14000 Pa MAX - 25000 Pa Każdy z nich włączysz jednym przyciskiem na rękojeści urządzenia.

  W tym miejscu sprawdzisz także poziom naładowania baterii. Lekki odkurzacz pionowy - nie męczy rąk Jeśli chcesz, aby odkurzacz pionowy służył Ci jako ręczny - do odkurzania samochodu, czy mebli - starczy, iż wyjmiesz rurę, a akcesoria zamontujesz bezpośrednio w rękojeści.

  Wówczas PURON waży zaledwie ok 1,5 kg. Z rurą i największą turboszczotką PURON PU20 także jest lżejszy od konkurencji - waży 2,4 kg. Odkurzacz ma przycisk ON/OFF - nie musisz trzymać włącznika podczas odkurzania, starczy raz przycisnąć, by urządzenie pracowało.

  To bardzo pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Oświetlenie LED to skrupulatniejsze odkurzanie Dzięki światłom led umieszczonym w ssawie nie przeoczysz żadnego okruszka podczas odkurzania zakamarków. Możesz sprzątać nawet po ciemku.

  Dopiero dzięki podświetleniu podłogi naprawdę zobaczysz skażenia, a odkurzacz będzie Ci pomagał się ich pozbyć. Ponadto giętka rura pomaga dotrzeć do trudno przystępnych miejsc, w których w głównej mierze kryje się najwięcej kurzu.

  innowacyjna filtracja = powietrze przyjazne alergikom Zbiornik na zanieczyszczenia jest bezworkowy - oznacza to, że po opróżnieniu zbiornika, nie zalegają tam drobnoustroje, jak w worku, który wymienia się raz na jakiś czas.

  Nie mnożą się zatem drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy. Opróżnianie jest nieskomplikowane, więc możesz to robić nawet po każdym odkurzaniu. Ponadto filtry znajdujące się w zbiorniku i inne jego części można myć pod bieżącą wodą.

  Pamiętaj jednak, żeby filtr gąbkowy,na dodatek wszystkie inne elementy były starannie wysuszone przed zamontowaniem z powrotem w odkurzaczu. Pojemna bateria, nad wyraz szybkie ładowanie Dzięki pojemnej baterii odkurzacz może pracować choćby poprzez 45 minut!

  niewątpliwie ogromnym plusem tego urządzenia jest naprawdę krótki czas ładowania. W przeciągu ok 2-3 godzin naładujesz baterię od zera do pełna! obszerny zbiornik, proste opróżnianie objętość zbiornika w odkurzaczu PURON PU20 wynosi aż 550 ml.

  Oznacza to, że możesz odkurzyć choćby kilka razy bez konieczności opróżnienia zbiornika. Wyrzucanie zebranych śmieci jest jednak przystępne i bezproblemowe. Wystarczy, że naciśniesz jeden przycisk, a zwolni się blokada, która trzyma wieko zbiornika.

  Pamiętaj, aby robić to nad koszem, ponieważ po otwarciu wieka, cały skategoryzowany kurz się wysypie. Nie wymaga to zatem żadnego wysiłku i jest wyjątkowo szybkie. Nietrudne dotarcie pod meble dzięki giętkiej nasadzie ssawki Dzięki giętkiej, obrotowej nasadzie ssawki odkurzanie w trudno dostępnych miejscach, takich jak: rogi pomieszczeń, miejsca przy listwach, podłoga pod łóżkiem, pomiędzy nogami stołu i krzeseł itp.

  będzie wyjątkowo nietrudne. Łączenie ssawy z rurą wygina się na boki aż do 270°. W pionie odkurzacz może wygiąć się do 180°. Odkurzacz PURON PU20 za każdym razem pod ręką W zestawie znajdziesz wszystkie komponenty niezbędne do tego, abyś miał swego PURONA PU20 zawsze pod ręką.

  Przygotowaliśmy: haczyk, kołki, śruby i taśmy dwustronne. Możesz zamontować haczyk za pomocą taśmy albo przykręcić go na stałe śrubami. Pamiętaj, żeby odkurzacz nie wisiał całym ciężarem na haczyku. Powinien znajdować się na takiej wysokości, aby urządzenie (dla bezpieczeństwa) opierało się także o podłogę.

  wyśmienicie wyposażony odkurzacz - odkurzanie i mycie równocześnie W pakiecie wraz z odkurzaczem PURON PU20 otrzymasz: Podświetlana ssawa z turboszczotką z miękkiego włosia do parkietu i dywanów z niedługim włosem Turboszczotka z nakładką mopującą do mopowania (w pakiecie dwie nakładki/mopy) Dodatkowa szczotka do dywanów Ssawa szczelinowa długa do trudno dostępnych miejsc śladowa turboszczotka do tapicerek i innych powierzchni miękkich Płaska ssawa z wysuwanym włosiem Szczoteczka upraszczająca czyszczenie elementów odkurzacza i ssaw Instrukcja obsługi W GRATISIE uzyskujesz 3 rodzaje fachoweGO płynu do robotów mopujących, z funkcją mycia podłóg $1869 Blue Clean - zoptymalizowany, ultranawilżający i silny środek czyszczący - wspaniały do bieżącego czyszczenia powierzchni - bez smug i śladów!

  $1870 Lemon Clean - skoncentrowany środek czyszczący na bazie alkoholu - szybkoschnący i higieniczny. $1871 Parquet Clean - skoncentrowany środek czyszczący istotnie rekomendowany do podłóg drewnianych: parkietów, desek, paneli, laminatów.

  NIESAMOWITA efektywnOŚĆ PŁYNÓW zwiększY MOC TWOJEGO ROBOTA myjącEGO: 200 ml koncentratu Blue Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Lemon Clean = 80 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) 200 ml koncentratu Parquet Clean = 160 litrów roztworu czyszczącego (0,25%) zestaw gromadzi: 200 ml płynu Blue Clean 200 ml płynu Lemon Clean 200 ml płynu Parquet Clean 6 x pipeta do dozowania Jakie mocne strony mają płyny do robotów Clean$1872 polecane do robotów mopujących i myjących prawie każdej producenta wyjątkowo wydajne czyszczą gruntownie i momentalnie wysychają nie pozostawiając smug i śladów nadają aksamitny blask, a Parquet Clean - wydobywa naturalny wygląd i piękno drewna bezpieczne - nie niszczą nawet najdelikatniejszych powierzchni posiadają przyjemny zapach: świeży - morski, pomarańczy albo cytrynowy słabo pieniące przyjazne dla środowiska (Blue Clean i Lemon Clean z certyfikatem Ecolabel) DOZOWANIE za pomocą załączonej pipety Czyszczenie robotem mopującym: 2 ml koncentratu na 350 ml wody do zbiornika (przy zbiornikach o mniejszej lub pokaźniejszej pojemności należy trafnie obniżyć lub zwiększyć ilość płynu) Funkcja mopowania TAK Odłączany odkurzacz ręczny TAK Zasilanie akumulatorowe Maksymalna siła ssąca 25 kPa Czas pracy 45min/20min/8min objętość zbiornika na skażenia 550 ml objętość zbiornika na wodę 260 ml Ciśnienie akustyczne 75 dB wariant baterii, pojemność litowo-jonowa, 2000 mAh Czas ładowania ok.

  2-3 godzin Waga netto 1,5 kg wymiary (sz. X w. X gł.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 200 zł. Ranking TOP10 modeli

Lund 67120

Lund 67120 Najniższa Cena Online

Lund 67120 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Lund
 • Pełna nazwa odkurzacza: Lund 67120
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis artykułu

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy z systemem cyklonowym gwarantuje dokładne odkurzanie różnego typu powierzchni. Wyposażony w filtr HEPA produktywną filtrację powietrza i redukcję skażeń. Konkretny i efektywny akumulator zapewni do 35 minut pracy w trybie ECO lub do 25 minut w trybie MAX. Największym atutem odkurzacza jest wspomagana elektrycznie turbo szczotka z miękkim włosiem. Stacja dokująca ułatwi ładowanie i przechowywanie urządzenia

  dane:

  • moc: 120W
  • filtr HEPA H13
  • odkurzacz bezworkowy - proste i czyste opróżniania zbiornika na kurz
  • akumulator Li-Ion 22.2V, 2200mAh
  • czas ładowania: 4-5h
  • czas pracy 25-35min
  • 3-stopniowy wskaźnik naładowania baterii
  • 2 tryby pracy: MAX i ECO. Tryb MAX - do 25 minut pracy, tryb ECO - do 35 minut pracy.
  • objętość zbiornika na kurz: 1l
  • technika cyklonowa polegającą na ruchu wirowym skażeń wokół filtra.
  • łatwy i szybki montaż zbiornika z filtrem oraz innych elementów
  • ruchoma głowica pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc

  filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) H13 - wysokoskuteczny filtr cząsteczkowy powietrza zgodny z normą PN-EN 1822- 1:2009. Klasa H13 oznacza skuteczność filtracji powietrza i redukcję zanieczyszczeń na poziomie powyżej 99,95%.

  Akumulatorowy odkurzacz LUND najnowszej generacji, który przy niewielkim zużyciu energii sprawne i ciche odkurzanie.

  AKCESORIA:

  • Turboszczotka z kółeczkami i z miękkim, wyjmowanym włosiem niepodatnym na przyczepianie się włosów i sierści zwierząt. Zasilana elektrycznie (moc 15W).
  • szczotka szczelinowa 3w1 – szczelinowa, z długim włosiem, z niedługim włosiem
  • stacja dokująca. Mieszczą się na niej wszystkie komponenty odkurzacza
  • metalowa rura 66cm
  • ładowarka 100-240V, 50/60Gz, 24W

  mocne strony

  • skuteczność – potężny silnik 120W, zasilana elektrycznie turboszczotka oraz technika cyklonowa zapewniają wysoką moc ssania, a tym samym produktywne odkurzanie.
  • uniwersalność - bogaty zestaw ssawek spełni oczekiwania w czasie odkurzania rozmaitych powierzchni i skażeń.
  • wygoda i porządek – brak kabla ułatwi odkurzanie całego domu bez konieczności omijania kabla i przełączania się z gniazdka do gniazdka. Stacja dokująca pomoże utrzymać porządek w trakcie przechowywania.
  • 2w1 – odkurzacz podłogowy i ręczny w jednym
  właściwości
  • Moc [W]: 120
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Roborock H7

Roborock H7 Najniższa Cena Online

Roborock H7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H7
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  H7 | długookresowe sprzątanie. Łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.

  skrajne ssanie o mocy 160AW

  Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurz

  szybkie ładowanie w 2,5 godziny

  Akcesoria z systemem magnetycznym MagBase™

  Długi, 90-minutowy czas pracy

  długookresowa moc

  Roborock H7, zasilany solidną baterią, może pracować do 90 minut bez konieczności jej ładowania.

  szybkie ładowanie

  Dzięki prędkiemu ładowaniu, odkurzacz jest gotowy do pracy w ciągu zaledwie 2,5 godziny.

  skrajne ssanie

  Silnik o mocy 480W gwarantuje aż 160AW stałej mocy ssania. Dzięki temu H7 nie tylko prosto zbiera kurz, okruchy i inne zanieczyszczenia z podłogi, ale także zezwala na dogłębne odkurzenie dywanów i wykładzin i skrupulatne oczyszczenie tapicerki mebli lub samochodu.

  Rozległa filtracja powietrza

  5-cio stopniowy system filtracji powietrza i użycie filtru HEPA pozwala na skrupulatne oczyszczenie powietrza z cząstek kurzu i alergenów, od roztoczy po pyłki. System wychwytuje do 99,99% cząsteczek o wielkości nawet 0,3 mikrona.

  Roztocza 10-40 µm

  Łupież kota 1-15 µm

  Łupież psa 5-10 µm

  Pyłki 12-100 µm

  Pleśń 4-40 µm

  zanieczyszczenia powietrza 0,1-1 µm

  Mistrz zwinności w wadze piórkowej

  Dzięki ultralekkiej baterii jednostka główna ważny mniej niż butelka wody – zaledwie 1,46 kg. To zagwarantuje H7 mobilność i bezproblemowe docieranie do trudnodostępnych miejsc.

  elastyczne przechowywanie akcesoriów

  Dzięki zaimplementowanym w akcesoria magnesom, możesz je komfortowo przymocować do znajdującej się w zestawie stacji z systemem MagBase™ albo do dowolnej powierzchni magnetycznej.

  Możliwość zamontowania jednorazowego worka na kurz

  Roborock H7, podobnie jak poprzednik, wykorzystuje bezworkowy zbiornik na kurz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie,wykorzystać jednorazowego worka na kurz, dzięki temu sprzątanie staje się jeszcze bardziej bezproblemowe.

  efektywne sprzątanie, bez bałaganu.

  Użyj jednorazowego worka na kurz, żeby utrzymać zbiornik w perfekcyjnej czystości. Powłoka antybakteryjna zapobiega rozwojowi 99,9% bakterii. Genialny dla alergików.

  w trakcie demontażu worka, zamyka się on samoczynnie, co uniemożliwia wydostawaniu się kurzu i zanieczyszczeń na zewnątrz. Rozszerza pojemność zbiornika na kurz do 560 ml, zapewniając dłuższe sprzątanie.

  Zbiornik na kurz: 500 ml vs. Worek na kurz: 560 ml

  Szczotka wielopowierzchniowa

  umożliwia dogłębne i staranne czyszczenie, jednocześnie dywanów jak i podłóg twardych. Nie trać czasu na podmianę szczotki.

  Dogłębne czyszczenie dywanów

  Po wykryciu dywanu, funkcja Auto Carpet Boost powiększa siłę ssania odkurzacza, aby odkurzanie było jeszcze staranniejsze i wydajniejsze. 50W mocy napędza wytrzymałą przekładnię planetarną o wysokim momencie obrotowym, by obracać antystatyczne włosie z włókna węglowego z szybkością blisko 4000 obr./min, co gwarantuje maksymalną moc czyszczenia.

  Łatwiejszy w użyciu

  Dzięki wyraźnemu ekranowi OLED sprawdzisz nie tylko aktualny tryb pracy urządzenia, lecz także pozostały czas pracy baterii.

  Dzięki wbudowanej blokadzie, nie musisz stale trzymać spustu odkurzacza. Ten sam przełącznik pozwala także na aktywowanie blokady rodzicielskiej, co zapobiegnie przypadkowemu włączeniu urządzenia poprzez dzieci.

  Zmywalny filtr wielokrotnego korzystania

  Przednie i tylne filtry, filtr cyklonowy i zbiornik na kurz można myć pod bieżącą wodą, żeby zapewnić im dłuższą żywotność.

  minimalny hałas

  progresywne sterowanie przepływem powietrza ogranicza uciążliwe hałasy do minimum, bez konieczności zmniejszenia mocy silnika.

  Akcesoria w pakiecie

  Szczotka wielopowierzchniowa

  Przekładnia planetarna, silnik o mocy 50 W i włosie antystatyczne z włókna węglowego skrupulatniej oczyszczają dywany, jak też nieprzeciętnie sprawdzą się na podłogach twardych.

  Rura

  Aluminiowa rura jest trwała i pozwala na wygodne odkurzanie podłogi. Dzięki niej dosięgniesz ponadto do wyżej położonych miejsc jak karnisze czy kratki wentylacyjne.

  Mini-szczotka

  Napędzana silnikiem mini-szczotka wyśmienicie wciąga kurz z miękkich mebli. Nadzwyczajnie spełni oczekiwania do czyszczenia foteli, kanap czy innych tapicerek oraz materacy.

  sprężysta rura

  W połączeniu z ssawką szczelinową lub szczotką do kurzu rewelacyjnie stanie na wysokości zadania podczas sprzątania kłopotliwych miejsc.

  Szczotka do kurzu

  Długie włosie jest rewelacyjne do ścierania kurzu i odkurzania płaskich powierzchni.

  Ssawka szczelinowa

  Wąska i długa, nadzwyczajna do czyszczenia trudno przystępnych miejsc i wąskich szczelin.

  Specyfikacja technologiczna:

  Funkcja Mopa: NIE

  Moc Ssąca: 160 AW

  Moc: 480 W

  Maksymalny czas pracy w minutach: 90

  Waga w kilogramach: 1,46


Tefal TY9879

Tefal TY9879 Najniższa Cena Online

Tefal TY9879 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY9879
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  przejrzyj regulamin promocji TUTAJ. Odkurzanie podłóg i dywanów Niskie meble Sufit Samochód Nowy wymiar sprzątania ODKURZANIE POD niskimi MEBLAMI innowacyjna technika Flex pozwala na odkurzanie pod niskimi meblami nawet 4x sprawniej* bez schylania!

  Flex to maksymalna rozciągliwość i wygoda odkurzania. * W porównaniu ze standardową rurą odkurzacza w tych samych warunkach pracy NIESKOŃCZONA SWOBODA ODKURZANIA Odkurzacz X-Force Flex 11.60 zaopatrzono w wymienną baterię 25,2V, która umożliwia odkurzanie choćby do 45 minut.

  Czas pracy możesz wydłużyć do 90 minut dzięki uzupełniającej baterii*! Wyjmowaną baterię wygodnie naładujesz w dowolnym miejscu. **sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009701) komfortowE PARKOWANIE Przetestuj niepowtarzalną funkcję Stop & Go, dzięki której podstawa odkurzacza Tefal X-Force pozostanie w pozycji pionowej dokładnie tam, gdzie ją zostawisz, a ty możesz luźno używać odkurzacza ręcznego.

  Zmiana mocy ZA JEDNYM DOTKNIĘCIEM Odkurzacz zaopatrzony jest w cyfrowy panel sterowania, który pozwala komfortowo pilnować poziom zużycia baterii, a także szybko zmienić tryby pracy odkurzacza w zależności od potrzeb, za jednym dotknięciem.

  SKUTECZNE ODKURZANIE KAŻDEJ POWIERZCHNI X-Force Flex 11.60 wyposażono w uniwersalną elektroszczotkę Deep Power LED Vision do podłóg i dywanów z podświetleniem LED, która w połączeniu z mocą 130AW produktywne odkurzanie każdej powierzchni.

  wyśmienitE eliminowanie SIERŚCI W komplecie z X-Force Flex odnajdziesz przydatne akcesoria: - mini turboszczotka do usuwania sierści zwierząt z tapicerki w domu i samochodzie - szczotka do kanap do usuwania kurzu z delikatnych powierzchni - ssawka szczelinowa do odkurzania trudno dostępnych zakamarków i szczelin komfortowE PRZECHOWYWANIE Specjalna baza montowana na ścianie sprawia, iż odkurzacz wraz z akcesoriami będzie za każdym razem pod ręką.

  Jeśli do bazy podłączysz ładowarkę, naładowany odkurzacz będzie stale gotowy do pracy. ODKURZAJ I MOPUJ równocześnie Chcesz zaoszczędzić 50% czasu na sprzątanie? Odkurzacz X-Force Flex 11.60 to świetna para z głowicą Aqua 2w1*, która zasysa zabrudzenia jednocześnie w trakcie ruchu do przodu i do tyłu, a jednocześnie myje podłogę na mokro!

  dzięki temu sprzątasz szybko, sprawnie i dokładnie! * sprzedawana oddzielnie (ref. ZR009600) Wszystko, czego Ci potrzeba do wygodnego odkurzania DO ZADAŃ SPECJALNYCH Przycisk Boost rozszerza moc ssania do maksimum – naciśnij, odkurz i puść aby oszczędzać baterię.

  NIEZWYKŁA LEKKOŚĆ Tylko 3 kg - cały odkurzacz, a także 1,7 kg - moduł ręczny! MAKSYMALNA HIGIENA jednocześnie zbiornik na kurz jak i filtr EasyWash możesz myć pod bieżącą wodą. FILTRACJA 99,9% Specjalny filtr Allegry sprawnie zatrzymuje 99,9% zabrudzeń we wnętrzu pojemnika na kurz.

  za każdym razem POD RĘKĄ Dzięki szczotkom Easy Brush prosto odkurzysz wszelkie zakamarki bez montowania dodatkowych akcesoriów. DWUKROTNIE DŁUŻSZE ODKURZANIE Zbiornik na kurz i filtr zmywalny można myć pod bieżącą wodą.

  pojemnośĆ I WYGODA Zbiorn...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe AEG. Ranking TOP10 modeli

Roborock H6

Roborock H6 Najniższa Cena Online

Roborock H6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock H6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz RoboRock H6

  mocny. Skuteczny. Kompaktowy

  RoboRock H6 ma pionową, bezprzewodową konstrukcję i niewielką wagę (1,4 kg), co nietrudne i wygodne czyszczenie. Zaopatrzony w rozmaite przystawki do wysokiej jakości sprzątania całego domu, odkurzacz wydajnie radzi sobie z każdym zadaniem. Bateria o pokaźnej obszerności zapewnia długą żywotność baterii.

  Bez kurzu

  progresywny pięciostopniowy system filtracji umożliwia przepływ powietrza wychodzącego, usuwa i bezawaryjnie zatrzymuje w środku skażenia i cząsteczki kurzu o wielkości do 0,3 mikrona. Całe powietrze wpadające do pomieszczenia jest absolutnie czyste i bezpieczne choćby dla osób skłonnych do alergii.

  nieszablonowa moc

  RoboRock H6 jest zaopatrzony w efektywny silnik bezszczotkowy (420 W), odkurzacz ma moc ssania 25 000 Pa, wysoką jak na swoją klasę. To wystarczy do głębokiego czyszczenia wykładzin, mebli tapicerowanych i materacy. Odkurzacz jest w stanie polikwidować nie tylko mikro-kurz, ale także roztocza z wnętrza dywanu.

  Tryby pracy do przeróżnych zadań

  RoboRock H6 jest zasilany pojemną baterią, która zagwarantuje do 90 minut pracy ECO bez konieczności ładowania. Ten czas starczy na kilka kompletnych czyszczenia. Jeśli Ci potrzeba więcej mocy, skorzystaj z trybu MAX, w którym odkurzacz będzie działał do 10 minut.

  Specjalna szczotka do dywanów

  Odkurzacz RoboRock H6 jest wyposażony w wysokowydajny odkurzacz do dywanów z dodatkowym silnikiem zwiększającym moc ssania oraz szczotkami zwiększającymi efektywność. Prędko obracająca się szczotka zbiera wszelkiego typu zanieczyszczenia, kurz i okruchy oraz sierść zwierząt i roztocza.

  Głowice do ogólnego sprzątania w domu

  Oprócz specjalnej szczotki do czyszczenia dywanów, odkurzacz RoboRock H6 wyposażony jest w końcówkę do czyszczenia płaskich twardych powierzchni (laminat, płytki, parkiet). Krótka szczotka do usuwania kurzu z powierzchni poziomych pomoże pousuwać okruchy ze stołu, posprzątać w miejscu pracy i odkurzyć klawiaturę. Kolejna zmotoryzowana mini szczotka jest specjalnie zaprojektowana do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych. Wąska dysza eliminuje zanieczyszczenia i kurz z trudno dostępnych miejsc. Smukła nasadka na sprężystej rurce sprawnie likwiduje kurz i brud z szafek i za telewizorem.

  Cicha praca

  Dzięki powiększonej mocy RoboRock H6 jest praktycznie cichy. Nawet przy obszernej mocy odkurzacz nie przekracza poziomu hałasu 75 dB. Sprzątając dom wieczorem nie będziesz przeszkadzał w korzystnym wypoczynku dzieci.

  Łatwe czyszczenie

  Przednie i tylne filtry przeciwkurzowe można z łatwością wyjąć z pokrywy w celu wyczyszczenia. Filtry można myć pod wodą, co pomaga przywrócić ich parametry przefiltrowujące i powiększyć skuteczność odkurzacza.

  rodzaj

  bezworkowy

  pionowy

  Odłączany odkurzacz ręczny

  tak

  Moc silnika

  420 W

  Poziom hałasu

  72 dB

  Funkcje urządzenia

  dopasowywanie mocy ssania do rodzaju powierzchni

  tryb eco

  tryb max

  wyświetlanie pozostałego czas pracy

  wyświetlanie wybranego trybu pracy

  Kolor

  czerwony

  Komunikacja

  wskaźnik naładowania baterii

  ekran

  wariant filtrów

  HEPA

  Stopnie filtracji

  5

  Inne

  pionowe przechowywanie

  łatwe opróżnianie zbiornika

  Zasilanie

  akumulatorowe

  rodzaj akumulatora

  litowo-jonowy

  Czas pracy

  90 min

  konstrukcja

  bezszczotkowy silnik

  wyświetlacz

  Wyposażenie typowe

  sprężysty wąż

  stacja dokująca

  szczelinówka

  szczotka do dywanów

  szczotka do kurzu

  szczotka niewielka

  Masa netto

  1.4 kgInne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy czerwony opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe czerwone cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi czerwonych,
 • odkurzacze bezprzewodowe czerwone jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czerwone, odkurzacz bezprzewodowy czerwony cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych czerwonych, ranking odkurzaczy bezprzewodowych czerwonych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *