Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB. Poniższe rankingi są aktualne na kwiecień 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 75 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – kwiecień 2024. *

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny Najniższa Cena Online

Electrolux EL61H4SW, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe informacje produktuodkurzacz bezworkowy o mocy 550 w z nowoczesną technologią cykloniczną, nieprzeciętną filtracją i wygodną regulacją siły ssania, odcień biały.błyskawiczne usuwanie z kurzu z pojemnika w 2 krokachobsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta.

  kurz z pojemnika polikwidujesz w dwóch przystępnych krokach.nieprzeciętna sprawność odkurzania*układ cyklonowy zapewnia bezawaryjną efektywność od początku do końca odkurzania nawet z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą iec 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.sześciostopniowa filtracja powietrzasześciostopniowy układ filtracji wychwytuje do 99,99% mikrocząstek kurzu większych niż 1 mikrometr*, zapewniając czystsze wydmuchiwane powietrze.

  *na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z europejską normą en60312-1-2017 dla cząstek obszerniejszych aniżeli 1 mikrometr.kompaktowy odkurzaczze względu na niewielkie rozmiary i możliwość ustawienia pionowo albo poziomo, odkurzcaz jest wyjątkowo komfortowy do przechowywania.łatwe manewrowanieduże kółka pokryte gumą upraszczają manewrowanie i chronią powierzchnie podczas odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.


Beko VCO42701AB (8690842110139)

Beko VCO42701AB (8690842110139) Najniższa Cena Online

Beko VCO42701AB (8690842110139) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42701AB (8690842110139)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 10, HEPA H12;pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:29,5 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:43,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:łatwy do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia Beko EcoCyclone™, technologia cyklonowa, wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) Najniższa Cena Online

Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bezworkowy Odkurzacz BOSCH BGS41K332 2,4 L 77 dB 550W Biały (4242005168392)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS41K332 2,4 l 550 W potężny odkurzacz bezworkowy z SmartSensor Control. Świetne połączenie super staranności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMoc: 550 WPojemność zbiornika na kurz: 2,4 lFiltr: HEPAPromień działania: 10 mPoziom głośności: 72 dBaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaRura teleskopowa Wyższa skuteczność odkurzania z kontrolą skuteczności.Wyższa produktywność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorom, które nadzorują sprawność i sygnalizują, kiedy należy wyczyścić filtr.

  technika czujka AirCycle w połączeniu z konkretnym silnikiem Bosch buduje szczególnie konkretną siłę odśrodkową ( 4-krotna rotacja powietrza w pojemniku), która jeszcze produktywniej oddziela kurz i od powietrza.

  Wszelkie skażenia zostają w pojemniku a czyste powietrze, po przejściu dodatkowo poprzez filtr, wydostaje się na zewnątrz. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurzWygodna obsługa to widoczny składnik każdego urządzenia.

  System EasyClean zapewnia łatwiejsze użytkowanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić oraz utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Łatwo odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieduże cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - perfekcyjny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Łatwa obsługa dzięki użytecznemu designowi.użyteczny design jest bardzo ważny w odkurzaczy. Funkcjonalność i estetyka wygodne stosowanie przy przenoszeniu, manewrowaniu czy przechowywaniu.

  Z poręcznym kształtem i sporym pojemnikiem na kurz, sprzątanie stanie się przystępne! Stale wysoka mocZawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką skuteczność odkurzania.

  Kiedy spadnie przepływ powietrza, wskaźnik LED zaświeci się na czerwono. Jest to informacja o konieczności czyszczenia filtra. Nie trzeba już pamiętać kiedy ostatnio filtr był czyszczony. Urządzenie zrobi to za nas.

  przez regularne czyszczenie filtra, odkurzacz będzie służył mnóstwo lat. SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćSkutecznie, czysto i szybko. I bezworkowo. SmartSensor Control: zminimalizowana obsługa. Brak dodatkowych kosztów.QuattroPower System wysoka efektywność dla bezusterkowych rezultatów.technologia SmartSensor Control: stałe monitorowanie wydajnościPoziom głośności: 72 db(A)HigienaCzyszczenie filtrów: obsługa wymagająca niewiele wysiłku dzięki EasyClean SystemFiltr HEPA: nieprzeciętny dla alergików.

  Filtr jest dodatkowo zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy wymiarŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.2 uchwyty dla komfortowego przenoszenia urządzeniaSpecjalnie zaprojektowana szczotka do odkurzania twardych powierzchni ze szczelinami i przerwami takich jak kafelki, a także klepki podłogowe.

  znakomita także do odkurzania delikatnych podłóg parkietowychRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar XL.Parkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 10 m2 znaczne koła/1 kółko obrotoweCiężar: 5.6 kg (bez wyposażenia) WzornictwoDominującyproduktu: Biały, CzarnyKolor uzupełniający: CzarnyMateriał rury: MetalIlość kółek: 2 obfite koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 267 x 324 x 474 mmCiężar - bez wyposażenia: 5,6 kgMasa brutto: 8,3 kgSzczegółowe dane technologiczneNatężenie: 10 ACzęstotliwość: 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 550 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe czerwone. Ranking TOP10 modeli

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały Najniższa Cena Online

Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz BLAUPUNKT VCC701, kolor biały
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy VCC701

  Utrzymanie adekwatnego poziomu czystości w domu to codzienne zadanie wielu z nas. Na szczęście nie musimy posługiwać się jedynie miotłą, szmatką i wodą. Dzisiaj z pomocą w domowych porządkach przychodzą nam bowiem progresywne sprzęty znacznie upraszczające i przyspieszające sprzątanie.

  Odkurzacz to obecnie typowy element wyposażenia każdego domu. Pełni nie tylko funkcję estetyczną, pomagając zachować czystość,w dodatku zdrowotną. Pozbywając się ze sprzątanych powierzchni kurzu, roztoczy, pyłów i innych skażeń, jednocześnie nie pozwala im otrzymać się do powietrza, którym oddychamy, co prawidłowo wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie.

  Bezworkowy odkurzacz VCC701 producenta Blaupunkt spełni oczekiwania wszelkich użytkowników, ceniących sobie nie tylko czyste powierzchnie podłóg i mebli, ale także świeże powietrze w domu.

  Model VCC701 podkreśla się nad wyraz wysoką produktywnością czyszczenia przy niskim zużyciu energii. Skutecznie odkurza twardą podłogę zbierając aż do do 111% procent kurzu. Wartość ta w najmocniej skutecznych modelach jest w głównej mierze wyższa niżeli 100%, ponieważ w trakcie odkurzania urządzenie zbiera na dodatek kurz z przyległych do ssawko-szczotki powierzchni. Sprawność czyszczenia dywanów także jest szczególnie przyzwoita.

  Model VCC701 zbiera do 87% kurzu ze wszelkich rodzajów dywanów i wykładzin za jednym pociągnięciem szczotki, co istotnie docenią osoby z alergią, gdyż to właśnie tam gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń i alergenów.

  rewelacyjną wydajność urządzenia akcentuje wykorzystanie najistotniej nowoczesnego, wymiennego filtru HEPA H13, który zatrzymuje choćby 99,97% skażeń, w tym kurz, bakterie, komórki pierwotniaków, a także grzybów. Odkurzając z modelem VCC701 mamy więc pewność, że powietrze, które wydostaje się z odkurzacza, jest maksymalnie oczyszczone i bezpieczne dla wszystkich domowników.

  Odkurzacz bezworkowy VCC701 opiera swoje działanie na wirowym ruchu powietrza, zwanym cyklonowym. W zbiorniku, do którego wpada zasysane powietrze, kurz i pył jest separowany przy pomocy działania siły odśrodkowej, a oczyszczone powietrze, po przejściu przez kolejne filtry, zostaje skierowane w stronę wylotu z tyłu urządzenia. Objętość zbiornika na kurz wynosząca 2 l zapewnia, że nie trzeba go często opróżniać, przy zachowaniu niewielkich gabarytów urządzenia.

  Kolejnym udogodnieniem jest zwijacz przewodu i długi 5 m przewód, dzięki któremu odkurzymy nawet trudno dostępne miejsca np. Powierzchnię pod sufitem. Możliwość parkowania urządzenia w pionie i poziomie zapewni bezproblemowe przechowywanie odkurzacza, głośność poniżej 73 dB sprawi, że odkurzanie nie będzie męczące dla uszu domowników. W dodatku, płynna regulacja mocy silnika, a także regulacja podciśnienia w uchwycie pozwoli dostosować siłę ssącą do aktualnie czyszczonej powierzchni. Bezpieczeństwo używania, a także trwałość urządzenia gwarantuje termostat zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

  W pakiecie z odkurzaczem VCC701 znajduje się szereg przydatnych akcesoriów. Uniwersalna ssawko-szczotka, duża ssawka z delikatnym włosiem do parkietów, ssawka szczelinowa przeznaczona do odkurzania wąskich przestrzeni, np. Pomiędzy meblami i ssawka pędzel, dzięki której bezproblemowo odkurzymy szafy, regały pełne książek czy lampy. Metalowa rura teleskopowa ograniczy konieczność schylania się oraz pozwoli dosięgnąć do wysoko położonych miejsc. Wszystkie te elementy sprawiają, iż sprzątanie jest komfortowe, szybkie, a w głównej mierze dokładne.

  Odkurzacz VCC701 marki Blaupunkt to towar, który dzięki swemu funkcjonalności i wysokiej jakości przypadnie do gustu wszystkim osobom lubiącym sobie czystość i porządek w domu, a jego uniwersalny design pozwoli wkomponować się w każdą przestrzeń.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Bosch. Ranking TOP10 modeli

ODKURZACZ TEESA TSA5015 VACUUM GREEN BEZWORKOWY

ODKURZACZ TEESA TSA5015 VACUUM GREEN BEZWORKOWY Najniższa Cena Online

ODKURZACZ TEESA TSA5015 VACUUM GREEN BEZWORKOWY - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Teesa
 • Pełna nazwa odkurzacza: ODKURZACZ TEESA TSA5015 VACUUM GREEN BEZWORKOWY
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezworkowy Teesa Vacuum Green TSA5015


  Nie wszystko, co bezworkowe jest prawidłowe.....Ale niektórym rzeczom to służy


  Odkurzacze bezworkowe i ich mocne strony Odkurzacze bezworkowe to sprzęt niedrogi w eksploatacji, ponieważ nie wymaga ciągłego dokupowania worków. Gromadzą kurz i zanieczyszczenia w specjalnym pojemniku. Odkurzacze bez workowe posiadają stałą moc ssania, czyli nie jest ona zależna od stopnia zapełnienia pojemnika. Taki odkurzacz ma także niższą remisję kurzu, co to oznacza? To, że wydmuchiwane poprzez niego powietrze jest czystsze.  Sposób działania takiego odkurzacza jest nad wyraz prosty; powietrze i skażenia są zasysane, a następnie, dzięki wielkiej sile odśrodkowej, produkowanej za pomocą ruchu wirowego, kurz i śmieci są transportowane do pojemnika, natomiast powietrze wyciągające się na zewnątrz jest już czyste


  zalety odkurzacza bezworkowego Teesa Vacuum Green TSA5015 Vacuum Green to wysokiej jakości bezworkowy odkurzacz. Silnik o mocy 700 W to moc, która pozwoli na zachowanie czystości przy nieznacznym nakładzie sił. Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych A, daje nam gwarancję, że zbieranie kurzu ze szczelin między płytkami oraz z drewnianych powierzchni to dla tego odkurzacza pestka. Odkurzacz Vacuum Green to stanowczo komfortowe odkurzanie. Jego pojemny, 2-litrowy zbiornik na kurz oraz długi, bo aż 6-metrowy kabel, pozwolą na długie odkurzanie bez przełączania wtyczki i opróżniania zbiornika.  Kilka ssawek dołączonych do zestawu, czyli -szczelinowa, krągła, a także dwustopniowa ssawka podłogowa, to o dużo dokładniejsze sprzątanie. Filtr HEPA H12 to wydajność filtracji powietrza, filtr pochłania z wydmuchiwanego powietrza nawet najmniejsze drobiny kurzu. OdkurzaczTeesa Vacuum Green TSA5015 to urządzenie o klasie energetycznej A, co oznacza obniżenie rachunków za prąd, a także bardziej naturalne odkurzanie  sprawność
  Klasa wydajności odkurzania dywanów: D
  Klasa efektywności odkurzania podłóg twardych: A
  Klasa reemisji kurzu: A

  *
Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na kwiecień 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Sencor. Ranking TOP10 modeli

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – kwiecień 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 75 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *