Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 75 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Hoover XP81 XP25011

Hoover XP81 XP25011 Najniższa Cena Online

Hoover XP81 XP25011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover XP81 XP25011
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  HOOVER XARION PRO XP81 XP25011
  Jeśli jesteś alergikiem i zależy Ci na nadzwyczajnie czystym powietrzu w domu, masz psa albo kota albo po prostu chcesz, aby Twój dom błyszczał czystością wybierz odkurzacz Hoover 4A Xarion Pro, który likwiduje aż do 99,98% kurzu i alergenów.
  • Klasa energetyczna: A
  • Klasa efektywności czyszczenia podłóg twardych: A
  • Klasa wydajności czyszczenia dywanów: A
  • Klasa reemisji kurzu: A
  • Roczne zużycie energii: 27 kWh
  • Poziom hałasu: 75 dB
  • Airvolution™ & technologia multicyklonowa bez straty mocy ssania
  • 2x zmywalny filtr HEPA
  • Teleskopowa rura
  • Szczotka uniwersalna
  • Szczotka do dywanów Optimax
  • Szczotka do parkietu Parquet Extra
  • Mini turbo szczotka z jonami srebra
  • Stała moc ssania
  • Uchwyt z regulatorem
  • objętość zbiornika: 1,5 l
  • Obrotowe miękkie kółka 360°
  • 'Akcesoria umiejscowione na rurze: szczelinówka, szczotka do kurzu'
  • Zasięg pracy: 9 m
  Multicyklonowa technika Airvolution™
  rewelacyjnie czyste podłogi, dywany i powietrze w Twoim domu? To możliwe dzięki innowacyjnej technice multicyklonowej Airvolution™, która zapewnia maksymalną separację kurzu. Wykonana w środku odkurzacza siła odśrodkowa oddziela nawet najdrobniejsze skażenia, a podwójny filtr HEPA zatrzymuje choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i alergeny, co zagwarantuje perfekcyjnie czyste powietrze w pomieszczeniu.
  poprzez cały czas odkurzania Xarion Pro utrzymuje stałą moc ssania bez względu na stopień zapełnienia zbiornika.
  System prostego opróżniania pojemnika
  Jeśli jesteś alergikiem, szczególnym wyzwaniem staje się opróżnianie zbiornika na kurz. Dlatego odkurzacz Xarion Pro to rozwiązanie dla Ciebie. Specjalna kompozycja proste przeniesienie i higieniczne opróżnienie zbiornika bez konieczności kontaktu z kurzem. Starczy, że naciśniesz jeden przycisk, aby w prosty sposób pozbyć się zabrudzeń.
  4 × klasa A
  Dzięki najwyższej, poczwórnej klasie A Hoover Xarion Pro zagwarantuje maksymalną wydajność sprzątania i czyste powietrze przy zmniejszonym zużyciu energii.
  Klasa energetyczna – A
  innowacyjny odkurzacz Hoover z pojemnym workiem i dużą mocą ssania sprawnie pochłania kurz i zużywa zaledwie 28 kWh energii na rok. To mniej niżeli komputer stacjonarny w ciągu jednego miesiąca. Zapewnia aż do 50% udoskonaloną produktywność w porównaniu ze starszymi, klasycznymi modelami o szerokiej mocy.
  Klasa efektywności czyszczenia podłóg twardych – A
  Panele, terakota, deski drewniane – bez względu na to, z jakiego materiału jest wytwarzana podłoga w Twoim domu, zawsze będzie wyśmienicie posprzątana. Klasa sprawności A zapewnia zbieranie zanieczyszczeń z podłóg twardych na najwyższym poziomie, bo aż 111% (odkurzacz eliminuje kurz także po bokach szczotki).
  Klasa wydajności czyszczenia dywanów – A
  idealnie czyste dywany? To możliwe, choćby jeśli masz w domu zwierzęta i musisz eliminować ich sierść. Starczy, że wybierzesz odkurzacz taki jak Hoover 4A z najwyższą klasą wydajności czyszczenia dywanów. Aż 91% sprawności zbierania kurzu.
  Klasa reemisji kurzu – A
  Czyste i pozbawione alergenów powietrze to najkorzystniejsze, co możesz podarować swym bliskim, nie tylko zmagającym się z alergią. Pomoże Ci w tym odkurzacz z najwyższą klasą reemisji kurzu o efektywności filtracji powietrza powyżej 99,8%.
  Skuteczne odkurzanie wszystkich powierzchni dzięki kompletowi specjalnych szczotek
  komplet szczotek dostosowanych do potężnych rodzajów podłóg pozwala Ci ekspresowo i skutecznie posprzątać mieszkanie.
  * Do codziennego sprzątania korzystaj z uniwersalnej szczotki do podłóg i dywanów.
  * Delikatne powierzchnie takie jak parkiet czy cenne podłogi z drewna egzotycznego posprzątasz przy pomocy specjalnej miękkiej szczotki Parquet Extra, która nie spowoduje zarysowań.
  * O Twoje dywany zadba specjalna szczotka do dywanów Optimax, wydajnie usuwająca kurz z każdej dzianiny.
  * Mini turbo szczotka z jonami srebra to nieoceniona pomoc, gdy np. Chcesz zebrać sierść Twojego pupila z dywanu albo sofy. Specjalna powłoka z aktywnymi jonami srebra ogranicza rozwój drobnoustrojów, które mogą wywoływać alergie.
  Wygoda w obsłudze
  Odkurzacz Xarion Pro jest praktyczny i przystępny w stosowaniu. Ma wygodną rączkę do przenoszenia, teleskopowe rury i obrotowe miękkie kółka, które większą sterowność, nie rysują podłóg i umożliwiają cichszą pracę odkurzacza. Zasięg pracy to aż 9 m, dzięki czemu bez problemu posprzątasz całe mieszkanie. Po skończonej pracy starczy, że naciśniesz przycisk, a przewód zwinie się samoczynnie.
  Filtry HEPA
  Chcesz mieć nie tylko czyste podłogi w domu, ale także cieszyć się pozbawionym alergenów powietrzem? Wybierz odkurzacz Hoover Xarion Pro z dwoma filtrami HEPA. Filtry są dedykowane do mycia i dzięki temu możesz ich używać wielokrotnie.
  artykuł
  marka
  Kod producenta
  XP81_XP25011
  EAN
  8016361914391
  informacje podstawowe Fizyczne Funkcje Filtry
  Filtr zmywalny
  Worek na kurz Moc technologiczne Wyposażenie
  Szczelinówka
  Szczotka do dywanów
  Szczotka do kurzu
  Szczotka do parkietu
  Szczotka uniwersalna
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

Electrolux EL61H4SW

Electrolux EL61H4SW Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Turbotronic. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EL61H4SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:9 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:możliwość odkurzania na sucho;Inne:możliwość użycia turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-biały;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:550 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:Allergy Plus;Poziom głośności:74 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:zmywalny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:7,75 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:klarowny pojemnik;wymiary - głębokość:42,2 cm;rozmiary - szerokość:28,3 cm;rozmiary - wysokość:30,4 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu, szczotka do parkietów, turboszczotka;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:12 m;Zasilanie:sieciowe;Zwijacz przewodu:tak


Hoover RC60 PET011

Hoover RC60 PET011 Najniższa Cena Online

Hoover RC60 PET011 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hoover
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hoover RC60 PET011
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Masz pupila, poprzez którego codzienne porządki wydłużają się w nieskończoność? Skróć czas sprzątania z odkurzaczem Hoover dedykowanym właścicielom czworonogów. Specjalistyczna ssawka Mini Turbo Pet Hair Remover poradzi sobie z sierścią i skażeniami na tapicerce i dywanach – nawet tych z długim włosiem!

  Poznaj odkurzacz Hoover Reactiv i ciesz się idealnym rezultatem odkurzania. Reactiv RC60PET 011 – pozbądź się sierści i oczyść powietrze z alergenów oczyszczanie powietrza Zintegrowana z uchwytem szczotka do kurzu zestaw ssawek do każdej powierzchni nieskomplikowane opróżnianie zbiornika Nakładka 2 w 1 prosto pozbądź się kurzu nawet z załamań tapicerki i szczelin kaloryfera Filtr EPA Specjalistyczny filtr zatrzymuje najdrobniejsze pyły i wydmuchuje naprawdę czyste powietrze komplet ssawek do wszelkich powierzchni produktywnie odkurzaj każdy typ powierzchni w mieszkaniu Higieniczne opróżnianie zbiornika Jednym kliknięciem otwórz pojemnik z kurzem i unikaj kontaktu z zanieczyszczeniami Poznaj najważniejsze funkcje odkurzacza HOOVER Reactiv RC60PET 011 4A++ Krótsza praca, udoskonalony efekt Hoover Reactiv posiada klasę A w wydajności czyszczenia powierzchni twardych i odkurzania dywanów.

  Oznacza to, iż mniejszym nakładem pracy skutecznie zadbasz o odkurzane powierzchnie. Odkurzacz uwydatnia się także wysoką klasą energetyczną A++, dlatego podczas odkurzania nie musisz martwić się o wysokie rachunki za prąd – w skali roku zużywa zaledwie 16kWh.

  na dodatek przyznano mu klasę A reemisji kurzu, gdyż podczas pracy odkurzacz zatrzymuje je w środku zbiornika. Technika pojedynczego cyklonu produktywne przefiltrowanie powietrza długotrwałe i skuteczne odkurzanie bez konieczności częstego opróżniania pojemnika na kurz? To zasługa technologii pojedynczego cyklonu.

  Po zassaniu zabrudzeń kurz, a także zanieczyszczenia są oddzielane od powietrza w komorze odkurzacza i trafiają bezpośrednio do pojemnika na kurz. Dzięki temu do wnętrza powraca czyste i odfiltrowane powietrze.

  Zmywalny filtr EPA Kurz nie ma żadnych szans Chcesz mieć nie tylko czyste podłogi w domu, lecz także radować się powietrzem pozbawionym alergenów? Filtr EPA to zwolennik każdego alergika – efektywnie wychwyci znikome cząsteczki i drobnoustroje, które mogą szkodzić Twojemu zdrowiu.

  Dzięki filtrowi wielokrotnego stosowania Twój odkurzacz jest ponadto za każdym razem gotowy do pracy –wystarczy, że odświeżysz filtr EPA, przepłukując go wodą. Mini turbo szczotka Najskuteczniejsza w usuwaniu sierści Jesteś opiekunem czworonoga? potrzebujesz naprawdę niezawodnej pomocy w zwalczaniu sierści z dywanów i tapicerki? Pozwól wyręczyć się Mini turbo szczotce, czyli specjalistycznemu akcesorium do usuwania włosów i sierści z tapicerki.

  Odkurzacz Hoover zaoszczędzi Twój czas, który możesz poświęcić na zabawę z ukochanym zwierzakiem. Ssawki do powierzchni twardych, a także dywanów Sprytnie wyczyścisz każdą powierzchnię Ż...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGS41K332

Bosch BGS41K332 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41K332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41K332
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Długość kabla:7 m;Dominujący odcień:biały;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:czyszczenie wszystkich rodzajów powierzchni, uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:biało-czarny;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:550 W;Model filtra:BBZ154HF;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Nazwa filtra:HEPA;objętość worka/pojemnika:2,4 litra;Poziom głośności:72 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;wariant odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,6 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;rozmiary - głębokość:47,4 cm;wymiary - szerokość:32,4 cm;rozmiary - wysokość:26,7 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa ze stali rdzoodpornej, wąż ssący;Szczotki, ssawki, dysze:2w1: szczotka do tapicerki i szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do parkietów;wyświetlacz:tak;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:Bosch QuattroPower System, technika SmartSensor Control;Zwijacz przewodu:tak


Severin my 7119

Severin my 7119 Najniższa Cena Online

Severin my 7119 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin my 7119
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy SEVERIN MY 7119 750W Niebieski Natychmiastowy efekt Bezworkowe modele SEVERIN to nad wyraz sprawne urządzenia wyekwipowane w technikę multicyklonową, zapewniającą stałą, dużą siłę ssania.

  Elektroniczna regulacja mocy pozwala uzyskać trafne efekty na każdej powierzchni (tapicerka, dywany czy zasłony). Niewątpliwą zaletę odkurzacza SEVERIN MY 7119 stanowi brak kosztów eksploatacyjnych związanych z kupnem worków i filtrów.

  A przy zaimplementowaniu stałych Filtrów HEPA wydmuchiwane z odkurzaczy powietrze jest prawie całkiem wolne od pyłków czy alergenów. Wygoda i bezpieczeństwo Odkurzacz bezworkowy SEVERIN MY 7119 cechuje się wyjątkowo dużą mocą i zwrotnością oraz lekkością i cichą pracą.

  Stała obszerna moc ssania dzięki innowacyjnej technice Constant Multicyclone - za pierwszym cyklonem znajduje się bateria kilku małych cyklonów, które usuwają nawet najmniejsze cząstki pyłu zawieszone w powietrzu; koszt zakupu worków i filtrów jest wyeliminowany; choćby przy pełnym pojemniku na pył, odkurzacz zagwarantuje dalsze skuteczne odkurzanie.

  Soft Sound Design: wykonanie odkurzacza, które gwarantuje pokaźnie mniejszy poziom hałasu podczas pracy dzięki zaimplementowaniu znakomicie wyważonych silników, postępowych tworzyw tłumiących hałas i systemów uszczelnień.

  Warto wiedzieć! Odkurzacz bezworkowy SEVERIN MY 7119 znaczny zestaw akcesoriów gwarantujący maksymalną sprężystość: ssawka XXL do tapicerki z systemem ‘Claw-Collect’; ssawka XL do wrażliwych podłóg twardych rodzaju parkiet oraz szczotka Jet- drive turbo do głębokiego odkurzania dywanów i materacy.

  Ssawka XXL do czyszczenia tapicerki z systemem ‘Claw-Collect’ szybko i precyzyjnie usuwa włosy, włókna i skażenia, ssawka do parkietu XL zagwarantuje delikatne i skrupulatne usuwania kurzu z delikatnych twardych podłóg typu parkiet, szczotka Jet-drive turbo o sporej mocy do odkurzania dywanów i materacy eliminuje włosy, głęboko zalegający brud, niepokaźne cząstki pyłu oraz alergeny.


Sencor SVC 1035

Sencor SVC 1035 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 1035 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 1035
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość przewodu:7 m;Dominujący barwa:niebieski;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, wbudowany odświeżacz powietrza, możliwość pracy w trybie bezworkowym;Inne:możliwość zastosowania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarno-niebieski;Linia odkurzacza:SVC 10;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom hałasu:75 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;wariant filtra:antyalergiczny;typ odkurzacza:bezworkowy;Waga:2,57 kg;Wariantowanie kolekcja:SVC 1035TQ 3AAA;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:krystaliczny pojemnik;rozmiary - głębokość:38 cm;wymiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:25,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż flexi;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczotka do kurzu;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe żółte. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz z workiem o mocy silnika 700 w, miękkie gumowe kółka, regulacja siły ssania, metalowa rura teleskopowa, poziomy i pionowy system parkowania, filtr hepa h13, zasięg pracy 7.5 m, wymienny worek na kurz o objętości 3.5 l, mechaniczny wskaźnik zapełnienia worka, poziom hałasu 72 db.


Beko VCO42701

Beko VCO42701 Najniższa Cena Online

Beko VCO42701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:uchwyt do przenoszenia;Inne:wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 10, HEPA H12;pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:29,5 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:43,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:łatwy do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia Beko EcoCyclone™, technologia cyklonowa, wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak


Sencor SVC 1038

Sencor SVC 1038 Najniższa Cena Online

Sencor SVC 1038 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SVC 1038
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:7 m;Dominujący barwa:zielony;Do sierści:tak;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:możliwość odkurzania na sucho, wbudowany odświeżacz powietrza, możliwość pracy w trybie bezworkowym;Inne:możliwość wykorzystania turboszczotki;Gwarancja:24 miesiące;kolor:czarno-zielony;Linia odkurzacza:SVC 10;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA H13;pojemność worka/pojemnika:1 litr;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Regulacja mocy ssania:tak;typ worka:pojemnik;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:2,57 kg;Wariantowanie seria:SVC 1038GR 3AAA;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:przezroczysty pojemnik;wymiary - głębokość:38 cm;wymiary - szerokość:28 cm;rozmiary - wysokość:25,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa, wąż flexi;Szczotki, ssawki, dysze:mini turboszczotka, ssawka do podłóg twardych, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan, szczelinowa długa, szczotka do kurzu;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:10 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:technika cyklonowa;Zwijacz przewodu:takInne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 75 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *