Rankingi Odkurzaczy Bezworkowych

Najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB,
 • TOP5 często wybieranych odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

[TOP10] Odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 75 dB, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Electrolux EL61H4SW

Electrolux EL61H4SW Najniższa Cena Online

Electrolux EL61H4SW - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EL61H4SW
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe informacje produktuodkurzacz bezworkowy o mocy 550 w z nowoczesną technologią cykloniczną, nieprzeciętną filtracją i wygodną regulacją siły ssania, odcień biały.błyskawiczne usuwanie z kurzu z pojemnika w 2 krokachobsługa odkurzacza jest wyjątkowo prosta.

  kurz z pojemnika polikwidujesz w dwóch przystępnych krokach.nieprzeciętna sprawność odkurzania*układ cyklonowy zapewnia bezawaryjną efektywność od początku do końca odkurzania nawet z pełnym pojemnikiem. Zachowuje do 99% początkowej mocy odkurzania po zapełnieniu się zbiornika przy maksymalnym ustawieniu mocy zgodnie z normą iec 62885-2, wersja 1.0: 5.1, 5.7 i 5.9.sześciostopniowa filtracja powietrzasześciostopniowy układ filtracji wychwytuje do 99,99% mikrocząstek kurzu większych niż 1 mikrometr*, zapewniając czystsze wydmuchiwane powietrze.

  *na podstawie testów wewnętrznych zgodnie z europejską normą en60312-1-2017 dla cząstek obszerniejszych aniżeli 1 mikrometr.kompaktowy odkurzaczze względu na niewielkie rozmiary i możliwość ustawienia pionowo albo poziomo, odkurzcaz jest wyjątkowo komfortowy do przechowywania.łatwe manewrowanieduże kółka pokryte gumą upraszczają manewrowanie i chronią powierzchnie podczas odkurzania, czyniąc je przyjemniejszym.


Bosch BGS41K332

Bosch BGS41K332 Najniższa Cena Online

Bosch BGS41K332 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGS41K332
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezworkowy Bosch BGS41K332 2,4 l 550 W potężny odkurzacz bezworkowy z SmartSensor Control. Świetne połączenie super staranności odkurzania i najwyższej wygody obsługi. NAJWAŻNIEJSZE atrybutyMoc: 550 WPojemność zbiornika na kurz: 2,4 lFiltr: HEPAPromień działania: 10 mPoziom głośności: 72 dBaParkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaRura teleskopowa Wyższa skuteczność odkurzania z kontrolą skuteczności.Wyższa produktywność odkurzania poprzez cały czas dzięki sensorom, które nadzorują sprawność i sygnalizują, kiedy należy wyczyścić filtr.

  technika czujka AirCycle w połączeniu z konkretnym silnikiem Bosch buduje szczególnie konkretną siłę odśrodkową ( 4-krotna rotacja powietrza w pojemniku), która jeszcze produktywniej oddziela kurz i od powietrza.

  Wszelkie skażenia zostają w pojemniku a czyste powietrze, po przejściu dodatkowo poprzez filtr, wydostaje się na zewnątrz. Łatwiejsze czyszczenie pojemnika na kurzWygodna obsługa to widoczny składnik każdego urządzenia.

  System EasyClean zapewnia łatwiejsze użytkowanie. Pojemnik na kurz wyjmuje się po naciśnięciu przycisku bez ryzyka przypadkowego wypadnięcia zabrudzeń z jego wnętrza. Dzięki zaokrąglonemu kształtowi, bez niepotrzebnych zakamarków, pojemnik na kurz łatwiej opróżnić oraz utrzymać w czystości.

  Higieniczny filtr HEPA - czystsze powietrzeWierzymy, ze dobra jakość powietrza jest ważna. Łatwo odetchniesz z filtrem HEPA, który uwalnia powietrze wylotowe bardziej czyste od pokojowego. Filtruje do 99,95% nieduże cząsteczki kurzu, bakterii i skażeń - perfekcyjny dla alergików.***** A ponieważ jest zmywalny, to oszczędzasz na kosztach eksploatacji.

  Łatwa obsługa dzięki użytecznemu designowi.użyteczny design jest bardzo ważny w odkurzaczy. Funkcjonalność i estetyka wygodne stosowanie przy przenoszeniu, manewrowaniu czy przechowywaniu.

  Z poręcznym kształtem i sporym pojemnikiem na kurz, sprzątanie stanie się przystępne! Stale wysoka mocZawsze oczekujesz najlepszych rezultatów? System SmartSensor Control stale pilnuje pracę odkurzacza, by zapewnić wysoką skuteczność odkurzania.

  Kiedy spadnie przepływ powietrza, wskaźnik LED zaświeci się na czerwono. Jest to informacja o konieczności czyszczenia filtra. Nie trzeba już pamiętać kiedy ostatnio filtr był czyszczony. Urządzenie zrobi to za nas.

  przez regularne czyszczenie filtra, odkurzacz będzie służył mnóstwo lat. SPECYFIKACJA technicznASkutecznośćSkutecznie, czysto i szybko. I bezworkowo. SmartSensor Control: zminimalizowana obsługa. Brak dodatkowych kosztów.QuattroPower System wysoka efektywność dla bezusterkowych rezultatów.technologia SmartSensor Control: stałe monitorowanie wydajnościPoziom głośności: 72 db(A)HigienaCzyszczenie filtrów: obsługa wymagająca niewiele wysiłku dzięki EasyClean SystemFiltr HEPA: nieprzeciętny dla alergików.

  Filtr jest dodatkowo zmywalny, dzięki temu unikasz dodatkowych kosztów.KomfortKompaktowy wymiarŁatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.2 uchwyty dla komfortowego przenoszenia urządzeniaSpecjalnie zaprojektowana szczotka do odkurzania twardych powierzchni ze szczelinami i przerwami takich jak kafelki, a także klepki podłogowe.

  znakomita także do odkurzania delikatnych podłóg parkietowychRura teleskopowaAkcesoria 2w1: Szczotka do tapicerki i szczelinowaElektroniczna regulacja siły ssaniaPojemnik na kurz: rozmiar XL.Parkowanie pionowe i poziomeAutomatyczne zwijanie kablaPromień działania: 10 m2 znaczne koła/1 kółko obrotoweCiężar: 5.6 kg (bez wyposażenia) WzornictwoDominującyproduktu: Biały, CzarnyKolor uzupełniający: CzarnyMateriał rury: MetalIlość kółek: 2 obfite koła / 1 kółko obrotoweWymiary i wagaWymiary urządzenia: 267 x 324 x 474 mmCiężar - bez wyposażenia: 5,6 kgMasa brutto: 8,3 kgSzczegółowe dane technologiczneNatężenie: 10 ACzęstotliwość: 50/60 HzMoc znamionowa (2010/30/EC): 550 W

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe do 300 zł. Ranking TOP10 modeli

Blaupunkt VCC701

Blaupunkt VCC701 Najniższa Cena Online

Blaupunkt VCC701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Blaupunkt VCC701
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz
  Czyszczenie powierzchni: Goła podłoga, Podłoga, poziomy schodowe, Meble, Dywan
  Długość przewodu: 5 m
  EAN: 5901750503993
  Filtracja próżniowa powietrza: HEPA
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Głębokość artykułu: 383 mm
  ilość pyłu: 2 l
  Klasa HEPA: HEPA 13
  Kod Producenta: VCC701
  kolor produktu: Niebieski, Szary, Półprzezroczysty, Biały
  Maksymalna moc wejściowa: 800 W
  Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V
  Poziom hałasu: 73 dB
  Regulacja mocy ssania w uchwycie: Tak
  typ czyszczenia: Suchy
  rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka
  Rury -eskopowe: Tak
  Szerokość produktu: 285 mm
  wariant parkowania: poziomy i pionowy
  Waga towaru: 5,1 kg
  wbudowany wyłącznik: Tak
  Wysokość produktu: 275 mm
  Właściwe wykorzystanie: Dom
  Zabezpieczenie przed przegrzaniem: Tak
  Zawartość opakowania: Ssawko-szczotka uniwersalna, Ssawka „pędzel", Odkurzacz x 1, Ssawka szczelinowa x 1, Metalowa rura odkurzacza x 1
  Zwijacz przewodu zasilającego: Tak

Beko VCO42701

Beko VCO42701 Najniższa Cena Online

Beko VCO42701 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezworkowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VCO42701
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezworkowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Czas ładowania:0 godzin;Długość kabla:6 m;Dominujący barwa:czarny;Do sierści:nie;Filtr HEPA:tak;Funkcja prania:nie;Inne:uchwyt do przenoszenia, wskaźnik LED zapełnienia worka;Gwarancja:24 miesiące;odcień:czarny;Maksymalny czas pracy:0 minut;Miękkie kółka:tak;Moc wejściowa:750 W;Model worka:nie dotyczy;Model worka zamienniki (relacje):nie dotyczy;Możliwość używania worków:nie;Napięcie akumulatora:0 V;Nazwa filtra:HEPA 10, HEPA H12;pojemność worka/pojemnika:1,8 litra;Poziom głośności:75 dB;Regulacja mocy ssania:pokrętło;Regulacja mocy ssania:tak;rodzaj worka:pojemnik;Sterowanie w rączce:nie;typ filtra:antyalergiczny;rodzaj odkurzacza:bezworkowy;Waga:5,5 kg;Wskaźnik naładowania baterii:nie;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:tak;wymiary - głębokość:29,5 cm;rozmiary - szerokość:28 cm;wymiary - wysokość:43,5 cm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Rury w wyposażeniu:rura teleskopowa;Szczotki, ssawki, dysze:ssawka do tapicerki, ssawka szczelinowa, ssawko-szczotka z przełącznikiem parkiet-dywan;wyświetlacz:nie;Zasięg pracy:9 m;Zasilanie:sieciowe;zastosowane technologie:łatwy do opróżniania pojemnik Beko TrayClean™, technologia Beko EcoCyclone™, technologia cyklonowa, wskaźnik zapełnienia Beko SmartSense™;Zwijacz przewodu:tak

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezworkowe Amica. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Znane odkurzacze bezworkowe. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z pojemnikiem zamiast worka.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB opinie,
 • dobre odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB cena,
 • ranking z bezworkowymi odkurzaczami z poziomem hałasu do 75 dB,
 • odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezworkowych odkurzaczy:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezworkowe z poziomem hałasu do 75 dB, odkurzacz bezworkowy z poziomem hałasu do 75 dB cena, opinie o odkurzaczach bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB, ranking odkurzaczy bezworkowych z poziomem hałasu do 75 dB

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *