Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do 1000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 1000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 1000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Xiaomi Dreame T10

Xiaomi Dreame T10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T10
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10

  Dreame T10 - bezprzewodowy odkurzacz, jakiego potrzebujesz

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T10 uwydatnia się czasem pracy do 60 minut, mocą ssącą nawet 20 000 Pa, a także lekką wagą ok. 1,65 kg, dzięki której jest wyjątkowo wygodny w użytkowaniu. Wymienne szczotki pozwolą Ci skrupulatnie posprzątać każde miejsce w mieszkaniu, a 5-stopniowa filtracja gwarantuje niesamowitą wydajność czyszczenia. Odkurzacz jest przy tym wyjątkowo cichy i prosty w obsłudze.

  olśniewająca wydajność

  Urządzenie nieprzeciętnie sprawdza się w walce z choćby najistotniej uciążliwymi skażeniami. Jego skuteczny silnik może pracować z szybkością do 100 000 obrotów na minutę, zapewniając ogromną moc ssącą. Dzięki czemu szybko likwiduje zabrudzenia. Na powiększoną skuteczność T10 wpływają też jego skrócony tunel aerodynamiczny, innowacyjna technologia chłodzenia akumulatora i umieszczony za silnikiem filtr HEPA.

  Uniwersalna szczotka do podłóg

  Szczotka w zarysie litery V fantastycznie czyści każdy wariant powierzchni. Wydajnie odkurzy zarówno panele czy kafelki, jak i dywany. Eksponuje siępraktyczną konstrukcją zapobiegającą zaplątywaniu się w nią włosów. Możesz więc bez obaw sprzątać, gdzie tylko chcesz. Dreame T10 znakomicie poradzi sobie z okruchami, kurzem czy sierścią.

  zestaw poręcznych akcesoriów

  Do zestawu dołączono również szereg akcesoriów, które istotnie ułatwią Ci sprzątanie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć wąskie przestrzenie - na przykład wgłębienia w meblach. Szczotka 2w1 sprawdzi się na nierównych, małych powierzchniach, takich jak klawiatury. Szczotka do materaców zezwala na eliminację alergenów takich jak roztocza. W dodatku, specjalny wysięgnik posłuży Ci do przedłużenia zasięgu odkurzacza i sprawi,z łatwością wyczyścisz także wyżej położone miejsca. Montaż szczotek jest szybki i prosty - bez dwóch zdań nie sprawi Ci problemu.

  Długi czas pracy

  Wysokiej klasy akumulator o pojemności 2500 mAh zagwarantuje nawet 60 minut pracy odkurzacza w trybie typowym. W trybie eco T10 może działać ok. 28 minut, a w trybie turbo do 8 minut. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, wypróbuj wymienny akumulator, który jest przystępny do kupienia osobno. Skorzystaj z niego,wygodnie odkurzać podłogi o łącznej powierzchni choćby 240 m2. Możesz również dokupić specjalną bazę ładującą, która pozwala na ładowanie 2 akumulatorów równocześnie.

  Łatwy i przystępny w obsłudze

  Obsługa odkurzacza jest prosta jak marzenie. Jego sposób pracy błyskawicznie zmienisz przy pomocy umieszczonego w dostępnym miejscu przełącznika. T10 oferuje także tryb nieprzerwanego działania. Po jego uruchomieniu urządzenie zostaje elektronicznie zablokowane, a Ty możesz spokojnie odkurzać mieszkanie bez konieczności długiego naciskania przycisku.

  usuwa brud i alergeny

  Odkurzacz zagwarantuje niemal 100% efektywność czyszczenia dzięki lepszej, 5-stopniowej filtracji. Części filtra można myć, nie musisz więc wymieniać ich po każdym użyciu. T10 produktywnie usuwa kurz i nawet 99,9% roztoczy, pozwalając Ci zmienić Twój dom w bezpieczne, przychylne dla zdrowia miejsce. To powoduje,idealnie pasuje na dodatek dla alergików. Co więcej, 12-cyklonowy system oczyszczania zwiększa efektywność filtrów i przedłuża ich żywotność.

  Komfort stosowania

  Dzięki lekkiej wadze i użytecznej konstrukcji odkurzacz jest wyjątkowo komfortowy w użyciu. Operowanie nim jest proste i komfortowe, łatwo go też podniesiesz, by odkurzyć sufit, zasłony czy wysoko zawieszone półki. Urządzenie ma także 8-stopniową redukcję hałasu, która sprawi, iż zapomnisz o uciążliwym szumie. 0,6-litrowy pojemnik na kurz opróżnisz, naciskając jeden przycisk. W komplecie wynajdziesz też specjalny uchwyt ścienny, za pomocą którego równocześnie przechowasz odkurzacz i go naładujesz, oszczędzając w ten sposób czas i miejsce.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Nazwa: Cordless Vacuum Cleaner
  • Model: T10
  • Model silnika: Silnik bezszczotkowy Dreame Space 3.0
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 400 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Czas pracy: do 60 min.
  • Czas ładowania: ok. 3,5 h
  • Moc ssania: do 20 000 Pa
  • pojemność zbiornika na odpady (maks.): 0,6 l
  • Waga: 1,65 kg


Xiaomi Dreame V11

Xiaomi Dreame V11 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V11 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V11
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Xiaomi Dreame V11 czerwono szary

  Dreame V11 to nowa ulepszona wersja Premium odkurzaczy pionowych Dreame wyekwipowana w praktyczny wyświetlacz OLED. Model zaopatrzony jest w niemało akcesoriów, które pozwalają na wszechstronne wykorzystywanie odkurzacza.

  Siła i działanie ssania - Dreame V11:

  Silnik cyklonowy nowej generacji Dreame SPACE 4.0 pracuje z prędkością aż 125000 obrotów na minut. Odkurzacz ma moc 450W, a moc ssąca wynosi do 22kPa (150AW). Ten model zaopatrzony jest w 5-stopniowy poziom dogłębnej filtracji, co pozwala wyłapać choćby najdrobniejszy brud, wychwytuje cząsteczki o wielkości 0.3 mikrona. Budowa urządzenia przystępny dostęp do filtra HEPA i jego wyczyszczenie.

  Korzystanie z Dreame V11 jest istotnie proste: starczy ustawić moc ssania i uruchomić jego działanie przy pomocy spustu. Należy także wspomnieć, iż w tym modelu zapewniono funkcję „Hold", za pomocą której można odkurzać bez konieczności ciągłego przytrzymywania spustu: po uruchomieniu wystarczy wcisnąć przycisk z kłódką umieszczoną w górnej części ekranu.

  Projekt i materiały:

  Dreame V11 dzięki drobnej wadze zaledwie 1.6 kg jest niezwykle użyteczny. Budowa i materiały zaimplementowane w urządzeniu są wysokiej jakości. Dominującym materiałem jest poliwęglan, a cała budowa jest szara, z wyjątkiem rurki, która posłuży do czyszczenia podłogi i tylnej części, do której została wstawiona.

  Ten model zaopatrzono w kolorowy wyświetlacz OLED, na którym można zobaczyć główne funkcje związane z zasysaniem, baterią, ładowaniem itp. Oferowany model ma konwencjonalny uchwyt, co pozytywnie wpływa na wygodę wykorzystywania. Manewrowość jest nad wyraz przyjemna, usprawnia ją ponadto zmotoryzowana szczotka, która „odciąża" pracę sprzątających.

  pakiet posiada mnóstwo wszechstronnych i komfortowych końcówek, które sprawdzą się w trakcie czyszczenia zróżnicowanych powierzchni m.in: elektroszczotkę, która świetnie spełni oczekiwania przy sprzątaniu np. Dywanów, sof i łóżek, końcówki 2 w 1 - za pomocą których można odkurzyć wszystkie zakamarki i inne trudno przystępne miejsca. Baza pomieści odkurzacz i 2 uzupełniające szczotki, co ułatwi przechowywanie i stosowanie.

  Pojemnik na śmieci ma objętość 0.5l i jest łatwy do opróżnienia – starczy nad kubłem nacisnąć przycisk i otworzyć pokrywę.

  dopełniające tryby pracy ułatwiające sprzątanie:

  - Tryb ekologiczny: zalecany jest do codziennego wykorzystywania i w miejscach, gdzie zabrudzenia są lekkie lub niezbyt grube. Udaje mu się zassać choćby najbardziej spójny brud, ale podłoga będzie w pełni czysta po 2 albo 3 przejściach.

  - Tryb średni: mocniejszy nie tryb eko wystarcza do codziennego czyszczenia bardziej zabrudzonych powierzchni. Ten tryb jest prawidłowym kompromisem pomiędzy trybami eko a turbo, łącząc dużą moc ssania z żywotnością baterii.

  - Tryb turbo: dąży do wszelkiego, co wynajdziesz przed sobą, niezależnie od tego, czy są to zboża, gleba, czy nawet cukier i mąka. Ten tryb wykorzystuje najwyższą siłę ssącą 125000 obr./min.

  Moc i bateria:

  zaimplementowana bateria 3000mAh Dreame V11 jest w stanie zagwarantować doskonałą żywotność, prawdopodobnie jedną z najlepszych w tej kategorii: w trybie eco możesz używać odkurzacza poprzez około 90 minut na jednym ładowaniu, tryb pośredni pozwala na pracę ok. 30 minut, zaś w najmocniejszym trybie Turbo czas pracy to ok 10 minut.

  Stan naładowania baterii można kontrolować jednocześnie przez zintegrowany ekran OLED jak i przy pomocy trzech drobnych diod LED umieszczonych równocześnie po prawej, jak i lewej stronie odkurzacza.

  OPIS

  sprawność

  • wariant czyszczenia: Suchy
  • Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczny

  konstrukcja

  • wariant pojemnika na kurz: Bez worka
  • pojemność dla brudu suchego: 0,5 l
  • Kolor artykułu: Czerwony Szary
  • rodzaj wyświetlacza: OLED

  Moc

  • Źródło zasilania: Bateria
  • Czas pracy: Do 90 minut
  • Maks. Moc ssania: 150 AW
  • Moc ssania: 22000 Pa
  • zużycie mocy: 450 W
  • pojemność baterii: 3000 mAh
  • Czas ładowania: 4 h

  Dreame V11 - wybierz pełną funkcjonalność w konkurencyjnej cenie

  Odkurzacz Dreame V11 od Xiaomi to urządzenie ręczne, które wyróżnia się z zasady wysoką jakością wykonania, wytrzymałością, a co najważniejsze skutecznością. Wszelkie te cechy zawdzięcza szeregowi nienagannych parametrów technicznych. Dreame V11 wyposażony jest zwykle w silnik cyklonowy, który pracować może z prędkością nawet 125 000 obrotów na minutę. To w połączeniu z mocą ssania 150 AW, mocą 450W i 5-stopniowym systemem starannej filtracji zagwarantuje niemal 100% wydajność w zbieraniu nawet najmocniej mikroskopijnych zanieczyszczeń.

  dodatkowo, Dreame V11 wbudowaną baterię o objętości 3000 mAh pokaźne przedłużającą żywotność. Czas pracy odkurzacza uzależniony jest od wybranego trybu. Dreame V11 oferuje trzy tryby pracy, które wyraźnie usprawniają sprzątanie. Tryb naturalny zalecany jest do stosowania codziennego - efektywnie usunięcie lekkich zabrudzeń. Maksymalny czas pracy wynosi w tym przypadku 90 minut. Tryb przeciętny to pokaźnie mocniejsze ssanie, które czyści wyraźnie bardziej zabrudzone powierzchnie; maksymalny czas pracy w tym trybie wynosi 30 minut. Tryb turbo natomiast, dzięki maksymalnej sile ssania eliminuje wszystko, co napotka na swej drodze; czas pracy wynosi 10 minut.

  kompozycja odkurzacza Dreame V11 została skrupulatnie przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewniać maksymalną funkcjonalność. Pojemnik na śmieci ma objętość 0,5 litra. To adekwatna wielkość, która nie wymaga codziennego opróżniania, co gwarantuje wygodę i komfort użytkowania. W dodatku, w zestawie, oprócz samego odkurzacza znajduje się dużo akcesoriów upraszczających sprzątanie. Dreame V11 to zatem sprzęt lekki i bogato wyposażony, dzięki czemu nie tylko dotrzeć nim można do trudno dostępnych przestrzeni, lecz także prosto nim manewrować podczas odkurzania wysokich części pomieszczeń.

  gatunkowe materiały, silna moc ssania, pojemna bateria, instynktowna obsługa i żywotność - to wszystko zyskać można decydując się na zakup Dreame V11.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe z poziomem hałasu do 85 dB. Ranking TOP10 modeli

Bosch BBH3ZOO25

Bosch BBH3ZOO25 Najniższa Cena Online

Bosch BBH3ZOO25 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBH3ZOO25
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

   Odkurzacz bezprzewodowy Bosch BBH3ZOO25 Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Napięcie: 25,2 V Maksymalny czas pracy: 55 min Czas ładowania: 4-5 godzin ilość stopni mocy: 2 Waga urządzenia: 3,0 kg Pojemnik na kurz wymiar L Jedna szczotka do wielu powierzchni Każdy dom jest inny.

  Elektroszczotka AllFloor odkurzy wszystkie typy podłóg włączając parkiet, dywany i płytki. Efekty gwarantuje jej szybka praca ( do 3.500 obr./ min.). Podłoga, meble, sufit a nawet Twój samochód Jeden odkurzacz, a daje możliwość sprzątania w całym domu.

  prosto odkurzysz podłogi, lecz też stół, meble, także meble tapicerowane, a nawet sufit. Luźno dotrzesz do trudno dostępnych miejsc np. Do wysoko powieszonych półek. Urządzenie prosto też zamienić w kompaktowy odkurzacz ręczny, który jest znakomity do odkurzania w samochodzie.

  Maksymalnie wszechstronny wygodne rozwiązanie 2w1: odkurzaczem pionowym odkurzysz podłogi zaś recznym meble i tapicerkę. Przystępny do odstawiania Odkurzacz bezprzewodowy, pionowy z łatwością postawisz w każdym miejscu czy rogu domu tam, gdzie najmocniej Ci nadaje się.

  Samostojący konstrukcja - prawdziwa zaleta podczas przechowywania czy krótkich przerw w trakcie sprzątania. Jeśli chcesz go naładować, możesz go postawić obok gniazdka w dowolnym miejscu w domu. Stale wysoka wydajność niemało odkurzaczy traci błyskawicznie moc w miarę zapełniania się pojemnika na kurz.

  Skuteczny system RobustAir gwarantuje wysoką sprawność dzięki zachowaniu stosownego poziomu przepływu powietrza i ulepszonemu uszczelnieniu. To powoduje, że pojemnik i filtr nie wymagają tak częstego czyszczenia.

  Oszczędzasz czas i masz mniej kontaktu z kurzem. Proste czyszczenie szczotki Końcówkę (wałek obrotowy) szczotki można zdjąć jednym ruchem i skrupulatnie wyczyścić, przywracając jej maksymalną wydajność. Nietrudne odkurzanie sierści za każdym razem pod reką.

  Wszechstronne akcesoria dla właścicieli zwierząt. Z wygodnym przechowywaniem w schowku w obudowie. Czystość na wszelkich stopniach. Odkurzaczem 2w1 plus akcesoria odkurzysz wszelkie zabrudzenia, od podłogi aż po sufit.

  Stale wysoka sprawność. RobustAir System dla wysokiej skuteczności odkurzania choćby przy zapełniającym się pojemniku. Rzadsze czyszczenie pojemnika i filtra. Zoptymalizowane filtry i przepływ powietrza dla łatwiejszej obsługi.

  Bezprzewodowy i za każdym razem gotowy do pracy. Baterie litowo- jonowe o długiej żywotności z ekstra długim czasem pracy. Produktywność przystępne odkurzanie sierści. Do 30% szybciej* ze zintegrowanymi akcesoriami dla właścicieli zwierząt.

  Odkurzacz 2 w1: ręczny i pionowy w jednym urządzeniu Wytrzymałe baterie w technice litowo- jonowej dla stale wysokiej skuteczności i niedługiego czasu ładowania Elektroszczotka dla gruntownego sprzątania wszelkich rodzajów powierzchni 2 stopnie mocy Higiena Filtr zmywalny - możliwość czys...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe MPM Product. Ranking TOP10 modeli

Bosch BGLS4PET2

Bosch BGLS4PET2 Najniższa Cena Online

Bosch BGLS4PET2 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BGLS4PET2
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz Bosch BGLS4PET2 to gratka dla zwolenników zwierząt: do 30% szybsze czyszczenie dzięki dyszy AirTurbo Plus. Odkurzacz ProAnimal z higieniczną funkcją samoczyszczenia. Kontrola mocy zagwarantuje stosowne wyniki na wszelkich rodzajach podłóg z dokładną kontrolą ssania.

  Worek na kurz AirFresh pomoże do wydajnie eliminować nieprzyjemne zapachy. Zmywalny filtr higieniczny HEPA: zalecany dla alergików. Zbiera nawet niewiele znaczący kurz i oczyszcza z niego wydmuchiwane powietrze do 99,99%....


Xiaomi Dreame V10

Xiaomi Dreame V10 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V10 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V10
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V10 Pro

  Dreame V10 Pro to niesamowicie produktywny odkurzacz bezprzewodowy, za pomocą którego produktywnie posprzątasz cały dom. Moc ssania sięgająca 140 AW zapewnia niezwykłą wydajność, a wytrzymały akumulator zagwarantuje czas pracy do choćby 60 minut. Kilka trybów pracy, a także dopełniające akcesoria w komplecie dopasowanie pracy urządzenia do Twoich potrzeb. V10 Pro doskonale spełni oczekiwania dodatkowo w domach alergików - eliminuje choćby 99,9% roztoczy.

  Najwyższej klasy silnik

  Dorównujący standardom lotniczym silnik urządzenia pracuje z szybkością 100 000 rpm i mocą 450 W. Co więcej, Dreame V10 Pro podkreśla się unikalnym designem, który zezwala na skuteczny przepływ powietrza i równomierne rozprowadzanie ciepła. Wszystko to przekłada się na rozszerzoną moc ssania odkurzacza, który dzięki czemu fantastycznie radzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi odpadami. Nie oprą mu się śmieci, okruchy, kurz, sierść, a choćby zaplątane w dywan włosy.

  Długi czas pracy - dokładnie odkurzysz cały dom

  Akumulator o obszerności 2500 mAh oraz inteligentny system zarządzania mocą gwarantują imponująco długi czas pracy V10 Pro. W trybie kanon możesz odkurzać choćby poprzez 60 minut, a w trybie efektywności do 28 minut. Chcesz sprawnie posprzątać wyjątkowo wymagającą powierzchnię? Uruchom tryb solidny, w którym urządzenie pozwala na około 10 minut niesamowicie intensywnego odkurzania. Ładowanie akumulatora jest proste i komfortowe - możesz to zrobić w trakcie zwykłego przechowywania odkurzacza. Umożliwia to dołączony do zestawu uchwyt ścienny 2w1, dzięki któremu zaoszczędzisz w mieszkaniu miejsce i czas.

  znakomicie zaprojektowana szczotka do podłóg

  Szczotka do podłóg V10 Pro została zaopatrzona w niezależny silnik, a także wielki wałek, który starannie zgarnia przeróżnego rodzaju odpady - od większych okruchów po niewiele znaczące cząsteczki kurzu. Zezwala na też staranne czyszczenie szpar, takich jak na przykład przerwy między kafelkami. Specjalna kompozycja szczotki powoduje, iż nie zaplątują się w nią włosy czy sierść, co oznacza,doskonale sprawdzi się również w domach właścicieli psów i kotów.

  dodatkowe akcesoria - wielość zastosowań

  załączone do zestawu akcesoria otwierają przed Tobą zupełnie świeże możliwości. Wykorzystaj zaopatrzoną w niezależny silnik szczotkę do materacy, aby pozbyć się kurzu, roztoczy i innych mikroorganizmów z tworzyw. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć okruchy na przykład z wgłębień w fotelach i kanapach, a szczotka 2w1 nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia mebli. Przy pomocy miękkiej szczotki bezpiecznie posprzątasz delikatne powierzchnie. Rozciągany wąż sprawi,bez problemu dosięgniesz ponadto trudno przystępnych miejsc.

  Wygraj walkę z brudem i alergenami

  Odkurzacz proponuje także 5-stopniowy system filtracji, który pochłania nawet najdrobniejsze mikrocząsteczki i znamionuje się produktywnością na poziomie 99,94%. Co więcej, zapobiega on wtórnemu skażeniu. Dzięki zastosowaniu 12-stożkowego, cyklonicznego systemu filtracji żywotność filtrów stała się dwukrotnie dłuższa, a ich skuteczność została powiększona do nawet 99,67%. Przy pomocy V10 Pro stworzysz więc czysty, bezpieczny dla zdrowia, wolny od skażeń dom.

  przychylny użytkownikom

  Obsługa V10 Pro jest dziecinnie prosta i przyjemna. Zastosowany, barwny ekran HD w czasie rzeczywistym dostarczy Ci informacji dotyczących statusu urządzenia. Przy pomocy czułych przycisków włączysz i wyłączysz odkurzacz, a także zmienisz tryb pracy. Sprzątając, nie musisz już przez cały czas naciskać optymalnego guzika. Przystępny tryb ciągły pozwala uwolnić palce i odkurzać bez wysiłku. Bez najmniejszego choćby problemu możesz też złożyć i rozłożyć V10 Pro i wymienić akcesoria.

  prosto zadbasz o higienę odkurzania

  Zbiornik na odpady ma objętość 0,5 l. Nie musisz więc opróżniać go zbyt często. Wyrzucanie śmieci z pojemnika jest prędkie i proste - starczy nacisnąć przycisk. Już nie musisz dotykać odpadów i brudzić sobie rąk. Co więcej, możliwe jest mycie filtra oraz wałka szczotki, co pozwala przedłużyć ich żywotność i ograniczyć liczba tworzyw eksploatacyjnych. Dreame V10 Pro jest zatem bezpieczny i higieniczny w użytkowaniu - z łatwością ograniczysz swój kontakt z brudem.

  Odkurzanie może być przyjemnością

  Odkurzacz cechuje się poręczną konstrukcją, która umożliwia odciążenie mięśni - bez obszerniejszego wysiłku zaprowadzisz porządek w całym domu. Lekka waga i bezprzewodowa budowa powodują,z łatwością podniesiesz urządzenie i odkurzysz sufit i zaniesiesz je wszędzie, gdzie chcesz. Dodatkowo, skrupulatnie przemyślany design urządzenia pozwolił znacząco zredukować jego poziom hałasu. Dzięki temu sprzątanie staje się o sporo bardziej wygodne - nie będzie Cię irytował uciążliwy, głośny szum.

  Specyfikacja

  • Producent: Dreame
  • Model: V10 Pro
  • Napięcie znamionowe: 25,2 V
  • Moc znamionowa: 450 W
  • pojemność akumulatora: 2500 mAh
  • Waga: 1,6 kg
  • rozmiary: 200x1226 mm
  • Czas ładowania: Ok. 3,5 h
  • Model silnika: Bezszczotkowy silnik Dreame V10 Pro
  • Czas pracy: Do 60 minut
  • Moc czyszcząca: Do 140 AW (watów powietrznych)
  • Siła ssania: Do 22 000 Pa
  • System filtracji: 12-stożkowy, samoczyszczący, 5-stopniowy
  • objętość zbiornika na kurz: 0,5 l

  W komplecie

  • Główny moduł odkurzacza x1
  • Zasilacz x1
  • Rozciągany wąż x1
  • Rura x1
  • Szczotka szczelinowa 2w1 x1
  • Szczotka 2w1 x1
  • Uchwyt ścienny do ładowania 2w1 x1
  • Miękka szczotka x1
  • Elektryczna szczotka do podłóg x1
  • Elektryczna szczotka do usuwania roztoczy x1
  • Śruby x2
  • Kołki x2
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe DeLonghi. Ranking TOP10 modeli

Eufy HomeVaC S11 ReaCH

Eufy HomeVaC S11 ReaCH Najniższa Cena Online

Eufy HomeVaC S11 ReaCH - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eufy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eufy HomeVaC S11 ReaCH
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezproblemowa obsługa: Bezprzewodowa, lekka budowa pozwala prosto manewrować w narożnikach i wokół mebli. Czyści głębiej: Wykorzystaj całą moc ssania 120AW w trybie maksymalnym, żeby uzyskać 8 minut skoncentrowanego sprzątania w trakcie usuwania najgłębiej osadzonego kurzu i zanieczyszczeń.

  Wszechstronne tryby: Sprzątaj okruchy i kurz łatwo nawet poprzez 25 minut w trybie średnim, wyśmienitym do codziennego bałaganu. Włącz tryb niski, gdy cały dom wymaga uwagi i wykorzystaj w pełni ultra długi, 40-minutowy czas pracy.

  Narzędzia do każdego zadania: Niezależnie od tego, czy chodzi o ciasną przestrzeń, czy delikatną powierzchnię, istnieje nasadka do każdego zadania związanego z czyszczeniem.


Beko VRT84225

Beko VRT84225 Najniższa Cena Online

Beko VRT84225 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Beko
 • Pełna nazwa odkurzacza: Beko VRT84225
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  actiflexfunkcja actiflex™ zezwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc, dzięki temu nasadka przesuwa się pod meblami, gwarantując skrupulatniejsze sprzątanie przy nieznacznym wysiłku.ekran ledotrzymuj aktualizacje w czasie rzeczywistym dotyczące prędkości i poziomu naładowania baterii urządzenia dzięki użytecznemu ekranowi lcd.

  aby twoje urządzenie pracowało z maksymalną skutecznością, informuje cię nawet o konieczności zamiany filtra lub zablokowaniu artykułu.akcesoria do mopowaniaidealne dla osób, które chcą zaoszczędzić czas, ten wszechstronny odkurzacz jest wyposażona w akcesorium do mopowania, które można łatwo przyczepić do główki szczoteczki, co oznacza, że można jednocześnie myć i odkurzać.silnik bezszczotkowyzaprojektowany z myślą o trwałości i wydajności, ten bezprzewodowy odkurzacz jest zaopatrzony w bezszczotkowy silnik, który tworzy niski poziom hałasu, świetny do porannych sesji sprzątania.

  dzięki postępowemu nowemu silnikowi nie ma szczotek, które z czasem się zużywają, co oznacza, żeodkurzacz jest trwały i trwały, bez względu na długość rutynowego sprzątania.technika performcyclone®pomagając w głębokim czyszczeniu dywanów i twardych powierzchni, technika beko performcyclone® zapewnia stałą i wysoką moc ssania dzięki systemowi cyklonicznemu, zbierając choćby najmniejsze cząsteczki kurzu i zapewniając domowi czystość, na jaką zasługuje.45 minut czasu pracyodkurzanie bezprzewodowe nie musi być wyścigiem z czasem.

  dzięki zasilaniu z akumulatora 25 v ten bezprzewodowy odkurzacz może się pochwalić imponującym czasem pracy do 45 minut, co oznacza, że będziesz mieć niemało czasu na ukończenie sprzątania.stacja ładująca naściennadzięki możliwości zainstalowania niemal w dowolnym miejscu w domu, ta komfortowa naścienna stacja ładująca oznacza, iż akcesoria i odkurzacz można schować, ładować i przygotować do następnego wykorzystania.


Electrolux WQ71-P50IB

Electrolux WQ71-P50IB Najniższa Cena Online

Electrolux WQ71-P50IB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux WQ71-P50IB
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:4,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:13 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:niebieski;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:2 tryby pracy (normalny, max), podświetlenie LED frontowe;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, nieskomplikowane wyjmowanie szczotki na rolce, możliwość zawieszenia na ścianie, samostojąca konstrukcja, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:niebieski;Lampa UV:nie;liczba baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:50 minut;Moc wejściowa:0 W;Model:Electrolux Well Q7;Napięcie akumulatora:21,6 V;Nazwa filtra:5-stopniowy, cyklonowy, filtr zmywalny;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,3 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:tak;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:zmywalny;Waga:4 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;rozmiary - głębokość:25,5 cm;wymiary - szerokość:14 cm;wymiary - wysokość:110,5 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:elektroszczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:LED;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zastosowane technologie:technologia cyklonowa...


Bosch BCH3ALL21

Bosch BCH3ALL21 Najniższa Cena Online

Bosch BCH3ALL21 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCH3ALL21
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 21.6 v, czas pracy do 50 minut, ładowania 5 godzin, przystępne wyjmowanie i czyszczenie rolkiz turboszczotki, zbiornik na kurz o obszerności 400 ml, 2 ustawienia mocy ssania, zmywalny filtr.


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Cenione odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy z akumulatorem (bez przewodu zasilającego).

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 1000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 1000 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1000 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 1000 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 1000 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 1000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *