Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 2w1 do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

Deerma Odkurzacz dx700

Deerma Odkurzacz dx700 Najniższa Cena Online

Deerma Odkurzacz dx700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma Odkurzacz dx700
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Praktyczny design, wysoka skuteczność, dużo możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to na dodatek poręczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich wspaniale stanie na wysokości zadania na zróżnicowanych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wspaniały porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie wyeliminuje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, produktywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa skuteczną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, choćby najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest również niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też szykownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia wspaniale wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 wspaniale stanie na wysokości zadania również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b

Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 do 1000 zł. Ranking TOP10 modeli

Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ELDOM
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eldom odkurzacz pionowy 2w1 twinn, bezprzewodowy,b
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:


  Czyszczenie powierzchni: Dywan, Podłoga
  EAN: 5908277388485
  funkcjonalny uchwyt: Tak
  Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji fabrycznej
  Kod Producenta: OC600
  kolor produktu: Czarny
  Metoda oddzielania skażeń: Cykloniczna/filtrowana
  Moc silnika: 500 W
  Napięcie: 230/240 V
  objętość dla brudu suchego: 1,2 l
  Poziom hałasu: 80 dB
  typ czyszczenia: Suche
  typ pojemnika na kurz: Pojemnik na kurz
  System filtracji: Tak
  Waga opakowania 1: 5,2 kg
  Waga towaru: 2,5 g
  wymiary opakowania: 113 x 36,1 x 115,1 mm (4.45 x 1.42 x 4.53")
  rozmiary artykułu: 250 x 1130 x 215 mm
  Zawartość opakowania: Stacja ładowania x 1, Akumulator x 1, Elektroszczotka x 1, Szczotka do kurzu x 1, Mini elektroszczotka x 1, Ssawka szczelinowa x 1, Odkurzacz x 1

Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil

Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil Najniższa Cena Online

Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dirt Devil
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz dd9001 marki Dirt devil
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy akumulatorowy Dirt Devil DD9001Odkurzacz pionowy Dirt Devil jest kompletnie bezprzewodowy i zasilany bateryjnie. W połączeniu z wagą 1,3 kg jest przystępny w manewrowaniu po domu.NAJWAŻNIEJSZE cechyZasilanie: wbudowana bateriaMax.

  moc: 80 WPojemność zbiornika na kurz: 0,5 lMax. Moc ssania: 6000 PaWaga: 1,3 kgCzas pracy na najmniejszej mocy: 25 minCzas pracy na najwyższej mocy: 15 minCzas ładowania: 5 hSkładana konstrukcja: Tak2 w 1: Odkurzacz bateryjny i odkurzacz z uchwytemDzięki odkurzaczowi z uchwytem 2 w 1 firmy Dirt Devil masz w domu nie tylko odkurzacz bezprzewodowy, ale także pojemnik na okruchy.

  Dzięki dołączonej dyszy i rączce można prosto oczyścić podłogi z kurzu i brudu. Jeśli zdejmiesz uchwyt i dodasz końcówkę szczelinową, możesz zmienić odkurzacz w urządzenie do czyszczenia okruchów.Ładowanie w 5 godzinOdkurzacz bezprzewodowy Dirt Devil jest zasilany bateryjnie.

  Dzięki załączonemu 1-metrowemu kablowi ładującemu można w pełni naładować akumulator w ciągu 5 godzin.Żywotność baterii do 25 minutOdkurzacz bezprzewodowy ma 2 poziomy ssania: niski i wysoki. Na najniższych ustawieniach odkurzacz ma maksymalną żywotność baterii wynoszącą 25 minut.

  Aby uzyskać staranniejszy efekt czyszczenia, można zastosować odkurzacza na wysokim poziomie ssania. Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego wynosi wtedy do 15 minut.Odkurzacz bezworkowyOdkurzacz ręczny i na drążku Dirt Devil nie ma worka.

  Brud zbiera się w pojemniku o objętości 0,5 litra. Można go łatwo opróżnić bezpośrednio po zakończeniu pracy do kosza na śmieci.


Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 Najniższa Cena Online

Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Blaupunkt
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz ręczny Blaupunkt VCH201, 2_699202
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy 2w1 Blaupunkt VCH201 800W 1,5l Odkurzacz to obowiązkowe wyposażenie każdego mieszkania, domu lub biura, w którym chcemy zachować w porządek i czystość. Aby spełniać swoją rolę musi jednak znamionować się wygodą stosowania, konserwacji i świetnie radzić sobie z dotarciem do zakamarków, gdzie typowo zbiera się kurz.

  NAJWAŻNIEJSZE cechy Potrójny system przefiltrowania Lekki i przenośny Filtr HEPA konkretny silnik, maks: 800 W pojemność: 1,5 l Długość przewodu: 4,8 m Składany uchwyt Akcesoria: ssawko-szczotka do podłogi, ssawka 2w1, turboszczotka rozmiary: 24 x 14 x 110 cm Waga: 2,6 kg Funkcjonalność Ręczny, pionowy odkurzacz 2 w 1 VCH201 firmy BLAUPUNKT spełnia te wszystkie kryteria.

  sprawny silnik 800 W pozwala zachować przyzwoitą moc ssącą do wydajnego zbierania zanieczyszczeń. Wysoką wydajność tego modelu uwydatnia zastosowanie najistotniej zaawansowanego, wymiennego filtru HEPA oraz potrójnego systemu filtrowania.

  Użytkownik ma dzięki czemu pewność, że kurz, bakterie lub komórki grzybów zostaną zatrzymane. Zanieczyszczenia zbierane są w plastikowym, przystępnym w opróżnianiu i utrzymaniu czystości, zbiorniku o obszerności 1,5 l.

  luźne manewrowanie w czasie odkurzania to ogromne zalety tego modelu. 4,8-metrowy kabel pozwala na odkurzanie nawet trudno dostępnych miejsc ponadto zajmuje on, także dzięki składanej rączce, dużo mniej miejsca aniżeli tradycyjne odkurzacze.

  Niska całkowita waga urządzenia (2,6 kg) dopełnia komfortu stosowania. Model VCH201 ma w pakiecie szczególnie konieczne akcesoria tj. Ssawko-szczotka do podłogi, ssawka szczelinowa, ssawka z włosiem, a także turbo-szczotkę.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Rowenta. Ranking TOP10 modeli

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony Najniższa Cena Online

ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: ARIETE 2764 EVO 2 IN 1, kolor czerwony
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy niezwykle użyteczny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,wydajnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w niezwykle dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy nad wyraz niedużo miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować unikatową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Wspaniale nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na luźne sprzątanie.

  W pakiecie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do i końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa wydajności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔objętość zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz progresywnego i stylowego wzornictwa produkt eksponuje podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki konkretnemu silnikowi cyklonowemu oraz dołączonym do zestawu akcesoriom - świetnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest niezwykle rozciągliwy w działaniu, praktyczny i wszechstronny. Zaopatrzony w wyjmowany i nietrudny w czyszczeniu pojemnik na skażenia, długi oraz zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technologiaW odkurzaczu został zastosowany skuteczny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w zaawansowany filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt świetny dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zagwarantuje dodatkowy komfort pracy, a także pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana budowa 2w1 powoduje, że odkurzacz pionowy można prosto przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania doskonale przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli, a także czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi oraz możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością wynajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyposażony w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia, a także filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 niebieskie. Ranking TOP10 modeli

odkurzacz domowy pionowy 14,4v 2w1 marki Black+decker

odkurzacz domowy pionowy 14,4v 2w1 marki Black+decker Najniższa Cena Online

odkurzacz domowy pionowy 14,4v 2w1 marki Black+decker - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Black+decker
 • Pełna nazwa odkurzacza: odkurzacz domowy pionowy 14,4v 2w1 marki Black+decker
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048

Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048 Najniższa Cena Online

Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Adler
 • Pełna nazwa odkurzacza: Odkurzacz bezworkowy pionowy ręczny 2w1 Adler AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika, AD 7048
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  fachowe urządzenie o wysokiej skuteczności

  Odkurzacz ręczny ADLER AD 7048 to fachowe urządzenie o wysokiej sprawności doskonałe do wygodnego czyszczenia wielu pomieszczeń i wnętrza samochodu. Wysokiej jakości odkurzacz bezworkowy spełni oczekiwania w każdym domu. Bezprzewodowa budowa pozwoli odkurzyć całe mieszkanie lub biuro bez konieczności szukania gniazd. komfortowy uchwyt i niska waga urządzenia upraszczają przemieszczanie się między czyszczonymi pomieszczeniami. Dzięki uchwytowi ściennemu załączonemu do urządzenia nie musisz martwić się o drapanie podłóg lub brak miejsca do przechowywania odkurzacza!

  Turbo odkurzanie

  Urządzenie jest również zaopatrzone w funkcję TURBO, która pomaga w usuwaniu kurzu z dywanów i tapicerki i Technologie filtrowania Dual Cyclone. Dzięki wbudowanemu światłu możesz znaleźć nawet najmniejsze kawałki brudu. Urządzenie ma wyświetlacz LED, który wskazuje stopień naładowania baterii.

  Koniec z kupowaniem worków do odkurzacza

  Odkurzacze AD 7048 z bezszczotkową technologią silnika to progresywne urządzenia, które produktywne i skuteczne sprzątanie. Bezworkowy system odkurzania eliminuje potrzebę wykorzystywania worków zastępczych, co oznacza niższe koszty eksploatacji.

  Skuteczna i wydajna praca

  Bezszczotkowa technika silnika z kolei zagwarantuje skuteczną i produktywną pracę odkurzacza, dzięki temu urządzenie może radzić sobie z przeróżnymi rodzajami zanieczyszczeń i kurzu. Bezszczotkowe silniki są bardziej skuteczne i trwalsze tradycyjne silniki szczotkowe, ponieważ nie ma w nich zużywających się szczotek.

  Dzięki zaimplementowaniu tej innowacyjnej technologii odkurzacze bezworkowe są bardziej wydajne, ciche i ekonomiczne w używaniu. Są one doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą szybko i efektywnie posprzątać swoje domy i mieszkania, a jednocześnie dbają o środowisko naturalne.

  W zestawie

  • Odkurzacz
  • Szczotka 2w1
  • Szczotka szczelinowa
  • Uchwyt na ścianę
  • Instrukcja obsługi PL


Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Zestawienie na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 do 500 zł,
 • odkurzacze 2w1 do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł, odkurzacz 2w1 do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach 2w1 do 500 zł, ranking odkurzaczy 2w1 do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *