Rankingi Odkurzaczy 2w1

Najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego odkurzacza 2w1 do 500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy 2w1 do 500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych odkurzaczy 2w1.

[TOP10] Odkurzacze 2w1 do 500 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami 2w1 do 500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Deerma DX700

Deerma DX700 Najniższa Cena Online

Deerma DX700 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX700
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Deerma DX700 - Jeden odkurzacz, niemało możliwości

  Jeśli szukasz wielofunkcyjnego odkurzacza do zadań specjalnych, Deerma DX 700 spełni Twoje oczekiwania. Praktyczny design, wysoka skuteczność, dużo możliwości użycia - sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć!

  W odcieniu srebrnym

  Postaw na mobilność

  Lekki odkurzacz Deerma DX 700 łatwo dostosujesz do swych potrzeb. Możesz użyć go równocześnie jako znikomy odkurzacz ręczny - na przykład do czyszczenia mebli lub tapicerek, jak i jako konwencjonalny pionowy odkurzacz do podłóg. Sprzątanie również jego niewiele znacząca waga - wynosi ona zaledwie 2200 g. Dzięki temu z łatwością przeniesiesz go pomiędzy pomieszczeniami lub podniesiesz, żeby zebrać kurz i pajęczyny z sufitu. Z odkurzaczem Deerma DX 700 dotrzesz niemal wszędzie - umożliwi Ci to na dodatek poręczny, długi na 4,5 m kabel. Już wkrótce w Twoim domu nie będzie ani jednego zakurzonego miejsca!

  Ciesz się sprężystością

  Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci dokładne sprzątanie, wyposażyliśmy odkurzacz w trzy wymienne szczotki. Każda z nich wspaniale stanie na wysokości zadania na zróżnicowanych powierzchniach i pomoże Ci zaprowadzić wspaniały porządek. Sprawdź, co możesz osiągnąć z ich pomocą!

  Szczotka do podłóg

  Dużą szczotką błyskawicznie i wydajnie odkurzysz podłogi. Jest ona cienka i obrotowa, prosto możesz więc wprowadzić ją dodatkowo do trudno dostępnych miejsc. Z jej pomocą pozbędziesz się kurzu z przestrzeni pod łóżkiem czy między nogami krzeseł - przemyślana kompozycja szczotki pozwoli Ci prowadzić ją tak, jak tylko zechcesz.

  Szczotka do kurzu

  nieduża szczotka do kurzu pozwoli Ci starannie wyczyścić mniejsze powierzchnie. Z jej pomocą odkurzysz półki, blaty oraz meble, takie jak na przykład sofy i fotele. Kurz, sierść ukochanego zwierzaka, okruchy - żaden, nawet najistotniej uparty brud się przed nią nie ukryje.

  Szczotka szczelinowa

  Do wąskich szpar i zakamarków dotrzesz z pomocą szczotki szczelinowej. Wciśnie się ona niemal w każdy kąt i efektywnie wyeliminuje z niego śmieci. Przestrzeń pomiędzy meblami, szczeliny w sofach i fotelach, a choćby klawiatura - sprzątanie tych miejsc nie będzie już stanowiło najmniejszego choćby wyzwania!

  Wybierz potrójną ochronę

  Stwórz czyste, wolne od skażeń i alergenów środowisko z pomocą systemu potrójnej filtracji. Deerma DX 700 efektywnie izoluje brud, włosy, kurz oraz sierść i dba o Twoje zdrowie! Filtr rotacyjny, w który wyposażone jest urządzenie, produktywne uniemożliwianie ponownemu osadzaniu się zanieczyszczeń na powierzchniach. Dzięki czemu ergonomicznemu rozwiązaniu możesz radować się długofalową czystością i przyjaznym dla zdrowia otoczeniem!

  Skuteczne i komfortowe sprzątanie

  Moc silnika 600 W, a także siła ssania 15000 Pa skuteczną i sprawną pracę odkurzacza - żadne, choćby najbardziej uparte drobinki kurzu z nim nie wygrają. Zbiornik na brud o objętości 0,8 l możesz z łatwością opróżnić i wyczyścić, dzięki temu ograniczysz kontakt z skażeniami. Tym, co uwydatnia urządzenie jest również niski poziom głośności - nie przekracza on 75 dB. Pożegnaj się z niewiele efektywnymi, niełatwymi w obsłudze i hałaśliwymi odkurzaczami - Deerma DX 700 sprawi, że sprzątanie stanie się prędkie i przyjemne.

  Design, który spełni oczekiwania wszędzie

  Prosty, minimalistyczny design odkurzacza sprawia, że będzie on nie tylko funkcjonalnym, lecz też szykownym uzupełnieniem mieszkania. Uniwersalny biały odcień urządzenia wspaniale wpasuje się w charakter każdego wnętrza. Możliwość pionowego przechowywania pozwoli także zaoszczędzić miejsce. Wszystko to sprawia, że Deerma DX 700 wspaniale stanie na wysokości zadania również w Twoim domu.

  Producent: Deerma

  Model: DX700/DX700S

  Moc ssania: 15 kPa

  Napięcie znamionowe: 220-240V~50-60Hz

  Zasilanie: Sieciowe

  Poziom hałasu: 75 dB

  Długość przewodu zasilającego: 4,5m

  Moc znamionowa: 600W

  pojemność zbiornika na kurz: 0,8l

  Waga: 2,75kg

  Materiał: ABS / poliwęglan


Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ cechy Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga użycia przewodu, aby móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  nowoczesny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje optymalną wilgotność w trakcie odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W pakiecie odkurzacz ręcznyW razie potrzeby można skorzystać z wygodnego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno przystępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory istotnie prędko i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów zapewniają zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i sprawny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na bezprzewodowe odkurzanie choćby do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o powszedni porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się praktyczny bezworkowy odkurzacz pionowy wykorzystywany do wszelkich podłóg, odkurzacz ręczny ułatwiający czyszczenie trudno przystępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli i system czyszczenia na mokro, który umożliwia czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE rozmiarY I NIEZWYKŁA efektywnOŚĆ Niezwykła szybkość, produktywne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość choćby 300 km/h.

  Taka szybkość powoduje, że kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się wyjątkowo efektywne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu dołączono 2 wkładki z mikrofibry. Żeby sprawdzić, gdzie można nabyć wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Produktywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę znakomicie zaprojektowany odkurzacz umożliwia prędkie przełączanie między czyszczeniem na mokro i na sucho.

  starczy odłączyć albo podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w trafny sposób dzięki nieszablonowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje wyśmienitą wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić jednocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem albo bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie lub w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody umożliwiają łatwe i prędkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro i odpięcie od niej.

  Wysoka efektywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać cały brud z podłóg. Zastosowana w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza gwarantuje wysoką efektywność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin oraz zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  rewelacyjnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystania na wszystkich podłogach. Bardziej produktywne czyszczenie wszelkich wariantów podłóg i dywanów Odkurzacz umożliwia znakomite czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie rodzaje twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny oraz płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki nowoczesnemu i opatentowanemu systemowi czyszczenia na mokro. Genialne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym łatwo pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także wyeliminować kurz z ciasnych zakamarków lub z tapice..

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 pionowe. Ranking TOP10 modeli

Łucznik OP-2018

Łucznik OP-2018 Najniższa Cena Online

Łucznik OP-2018 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Łucznik
 • Pełna nazwa odkurzacza: Łucznik OP-2018
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Łucznik OP-2018 2w1 14.4V LED Odkurzacz pionowy 2w1 jest komfortowym połączeniem odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego. Komfortowe urządzenie do odkurzania większych powierzchni i małej trudno przystępnej przestrzeni.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Do 38 minut ciągłej pracy 2 stopnie mocy wygodna składana rączka Kąty pracy: 90 stopni, 135 stopni 180 stopni 0,5 l obszerności zbiornika na kurz Oświetlenie pola pracy LED 85 W mocy Waga 2,6 kg Maksymalny poziom hałasu 80 dB Zasilanie akumulator litowo-jonowy o objętości 2000 mAh Czas ładowania 3-5 godzin Odkurzacz pionowy 2w1 OP-2018 - podwójna siła odkurzania Odkurzacz pionowy 2w1 OP-2018 jest niesamowitym połączeniem odkurzacza pionowego i odkurzacza ręcznego.

  Gdy Ci potrzeba odkurzyć pokaźniejsza powierzchnię podłogi, skorzystaj z odkurzacza pionowego. Do sprzątania mniejszej, czy trudno dostępnej powierzchni, wnętrza samochodu, a także dokładnego wyczyszczenia użyj odkurzacza ręcznego.

  Obrotowa , a także praca pod kątem 135 i 180 stopni, pozwalają dotrzeć prawie wszędzie. Składana rączką odkurzacza pionowego OP-2018 powoduje,ogranicza się jego wielkość, więc po skończonej pracy schowasz go w każdym kącie.

  Dzięki kompaktowym rozmiarom, lekkiej konstrukcji i składanej rączce przechowywanie tego urządzenia jest bardzo ułatwione. SPECYFIKACJA technologicznA Czas pracy ciągłej: 38 mon Rączka: Składana Kąty pracy: 90,135, 180 poziomów objętość zbiornika na kurz: 0,5l Oświetleni: Led rozmiary: Wysokość 110 cm ( 63 przy złożonej rączce), Długość 16 cm ( podstawa szczotki), Szerokość 27 cm ( podstawa szczotki) wymiary odkurzacza ręcznego: Wysokość 40 cm, Długość 10 cm, Szerokość 12 cm wymiary opakowania: 27,5x 16,2x115 cm Waga: 2,6 kg Waga z opakowaniem: 2,95 kg Liczbo stopni mocy: 2 Maksymalny poziom hałasu: 80 dB Zasilanie: Akumulatorowe, 14,4V DC Akumulator: Litowo-jonowy objętość akumulatora: 2000 mAh Czas ładowania: 3-5 godzin wariant: Odkurzacz pionowy charakterystyczne wyposażenie zasilacz wyjmowany odkurzacz ręczny ssawka tapicerska ssawka szczelinowa instrukcja obsługi


Hyundai VC 914

Hyundai VC 914 Najniższa Cena Online

Hyundai VC 914 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Hyundai
 • Pełna nazwa odkurzacza: Hyundai VC 914
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Pionowy odkurzacz 2 w 1 ze zdejmowaną jednostką ręczną. Hyundai VC914 jest wyekwipowany w baterię litowo-jonową, która zagwarantuje zasilanie na 25 minut pracy. Poręczne rozmiary i składany uchwyt upraszczają przenoszenie i przechowywanie. W komplecie znajduje się obrotowa szczotka turbo z sprężystym zawiasem.

Deerma DX115

Deerma DX115 Najniższa Cena Online

Deerma DX115 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX115
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy Deerma DX115C

  Wielofunkcyjny odkurzacz

  Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci prędko i wygodnie posprzątać cały dom. 2 sposoby jego stosowania, a także aż 3 wymienne szczotki sprawiają,prosto dopasujesz go do swych potrzeb. Nowoczesny system filtracji produktywne pozbywanie się skażeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką wydajność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego użyteczny design oraz 5-metrowy kabel, który gwarantuje dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1

  DX115C może być stosowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Doskonale stanie na wysokości zadania więc w wielu różnych wykorzystaniach. Z jego pomocą wygodnie odkurzysz podłogi we wszelkich pomieszczeniach w swym domu. Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i niemało innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do przeróżnych zastosowań

  W zestawie znajdziesz 3 praktyczne szczotki, przy pomocy których starannie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni. Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa nadaje się pomiędzy innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei kolista szczotka pozwala na skrupulatne czyszczenie zasłon, ciuchów czy materaców. (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie, a także uchwyt na przewód odkurzacza).

  produktywna filtracja zanieczyszczeń

  Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu. Możesz swobodnie myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, filtrującą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o objętości 1,2 l. Z łatwością odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i skuteczny

  Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada wytworzony z miedzi, efektywny silnik. Wyróżnia go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko sprawne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB. Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany przez większość efektywnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie wyśmienitym wyborem.

  starannie przemyślana konstrukcja

  Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego efektywność, lecz też wygodę użytkownika. Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala luźno sprzątać mieszkanie o powierzchni nawet 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na asygnowanym do tego, zaimplementowanym haczyku. Szczotka do podłóg ma dodatkowe kółka ułatwiające jej przesuwanie, a praktyczny uchwyt odkurzacza zagwarantuje rozszerzony komfort używania.

  Specyfikacja

  • Producent: Deerma
  • Model: DX115C
  • Moc: 600W
  • objętość pojemnika na kurz: 1.2l
  • Materiał: ABS
  • Siła ssania: 14 000 Pa
  • Waga: 2kg
  • wymiary: 207 x 128 x 1020mm
  • Zmywalny filtr: Filtr HEPA
  • Poziom hałasu: mniej niż 76dB
  • Długość kabla: 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 Concept. Ranking TOP10 modeli

Dirt Devil DD9001

Dirt Devil DD9001 Najniższa Cena Online

Dirt Devil DD9001 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dirt Devil
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dirt Devil DD9001
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy akumulatorowy Dirt Devil DD9001Odkurzacz pionowy Dirt Devil jest kompletnie bezprzewodowy i zasilany bateryjnie. W połączeniu z wagą 1,3 kg jest przystępny w manewrowaniu po domu.NAJWAŻNIEJSZE cechyZasilanie: wbudowana bateriaMax.

  moc: 80 WPojemność zbiornika na kurz: 0,5 lMax. Moc ssania: 6000 PaWaga: 1,3 kgCzas pracy na najmniejszej mocy: 25 minCzas pracy na najwyższej mocy: 15 minCzas ładowania: 5 hSkładana konstrukcja: Tak2 w 1: Odkurzacz bateryjny i odkurzacz z uchwytemDzięki odkurzaczowi z uchwytem 2 w 1 firmy Dirt Devil masz w domu nie tylko odkurzacz bezprzewodowy, ale także pojemnik na okruchy.

  Dzięki dołączonej dyszy i rączce można prosto oczyścić podłogi z kurzu i brudu. Jeśli zdejmiesz uchwyt i dodasz końcówkę szczelinową, możesz zmienić odkurzacz w urządzenie do czyszczenia okruchów.Ładowanie w 5 godzinOdkurzacz bezprzewodowy Dirt Devil jest zasilany bateryjnie.

  Dzięki załączonemu 1-metrowemu kablowi ładującemu można w pełni naładować akumulator w ciągu 5 godzin.Żywotność baterii do 25 minutOdkurzacz bezprzewodowy ma 2 poziomy ssania: niski i wysoki. Na najniższych ustawieniach odkurzacz ma maksymalną żywotność baterii wynoszącą 25 minut.

  Aby uzyskać staranniejszy efekt czyszczenia, można zastosować odkurzacza na wysokim poziomie ssania. Czas pracy odkurzacza bezprzewodowego wynosi wtedy do 15 minut.Odkurzacz bezworkowyOdkurzacz ręczny i na drążku Dirt Devil nie ma worka.

  Brud zbiera się w pojemniku o objętości 0,5 litra. Można go łatwo opróżnić bezpośrednio po zakończeniu pracy do kosza na śmieci.


Deerma DX888

Deerma DX888 Najniższa Cena Online

Deerma DX888 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX888
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Deerma DX888 Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz Deerma DX888 zagwarantuje wysoki komfort używania i podkreśla się siłą ssania nawet 15 000 Pa. Dzięki czemu perfekcyjnie radzi sobie z brudem.

  eliminowanie kurzu z trudno dostępnych zakamarków ułatwią Ci wchodzące w skład zestawu wymienne szczotki, a wielki, 0,45-litrowy zbiornik na odpady opróżnisz, naciskając jeden przycisk. Urządzenie można stosować na kilka sposobów – stanie na wysokości zadania zarówno jako odkurzacz pionowy, jak i ręczny.

  Jego montaż lub demontaż nie sprawi Ci żadnych problemów. Używaj go tak, jak chcesz Odkurzacz wyróżnia się modułową konstrukcją, dzięki czemu możesz prosto przystosować go do swych potrzeb. Jego najważniejsze komponenty (główna jednostka ze zbiornikiem na kurz, uchwyt, rura i szczotka) montuje się oddzielnie, co pozwala na zróżnicowane konfiguracje.

  Urządzenie stanie na wysokości zadania także w roli odkurzacza ręcznego. Zamontuj główną jednostkę bliżej szczotki, żeby ułatwić sobie odkurzanie podłóg, a następnie przymocuj ją do uchwytu, aby przenieść środek ciężkości i bez trudu wyczyścić zasłony lub zebrać pajęczyny z sufitu.

  Twój pomocnik w walce z brudem dzisiaj możesz w krótkim czasie pozbyć się kurzu, okruchów, sierści i innych odpadów. Odkurzacz DX888 został wyposażony w efektywny silnik, którego moc sięga 600 W. Dzięki czemu błyskawicznie i skutecznie eliminuje brud.

  Urządzenie wykorzystuje również potrójną filtrację, a także specjalnie zaprojektowany system cyklonowy. W efekcie jeszcze lepiej eliminuje zanieczyszczenia i zrównoważenie utrzymuje siłę ssania na trafnym poziomie.

  Wygraj walkę z kurzem i ciesz się czystym domem! Komfort wykorzystywania Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać sporego wysiłku. Odkurzacz DX888 charakteryzuje się przemyślaną, funkcjonalną konstrukcją.

  Jego obfity, trójkątny uchwyt jest odkształcony pod kątem 106°, co sprawia,świetnie leży w rąk i nie obciąża nadgarstków. Co więcej, prowadzenie urządzenia jest wyjątkowo proste i komfortowe – jego szczotka została zaopatrzona w śladowe kółka, które sprawdzą się na rozmaitych powierzchniach.

  Odkurzacz jest również stosunkowo lekki – możesz prosto go podnieść, żeby odkurzyć zasłony lub wyżej położone półki. Udoskonalona szczotka do podłóg Już wkrótce wszystkie podłogi w Twoim domu mogą lśnić czystością.

  Odkurzacz DX888 został wyekwipowany w udoskonaloną szczotkę, która genialnie pasuje do sprzątania rozmaitych powierzchni – od płytek po dywany. Jest ona wyjątkowo cienka, można również obracać ją w prawo i w lewo w zakresie 150°.

  dzięki czemu z łatwością odkurzysz podłogę pod meblami lub w kątach. Na uwagę zasługuje także obszerny otwór szczotki – jego szerokość wynosi aż 230 mm, co zezwala na szybkie sprzątanie obszerniejszych obszarów. Dopełniające szczotki w zestawie W zestawie wynajdziesz też 2 dodatkowe szczotki, które ułatwią Ci odkurzanie trudno dostępnych zakamarków.

  Szczotka szczelinowa pozwoli Ci pozbyć się brudu z wąskich miejsc, na przykład z wgłębień w sofach i fotelach. Trójkątna miękka szczotka idealnie pasuje do czyszczenia powierzchni mebli – za jej pomocą bez trudu usuniesz kurz, włosy, okruchy czy sierść z kanapy lub materaca.

  teraz z łatwością sprawisz, iż Twój dom będzie zachwycająco czysty! Jeszcze więcej udogodnień Odkurzacz jest wyjątkowo prosty w montażu i demontażu – z łatwością przypasujesz go do swoich potrzeb. Jego przechowywanie jeszcze nie sprawi Ci problemu – urządzenie zostało zaopatrzone w użyteczny uchwyt ścienny.

  Do dyspozycji masz również pojemny, 0,45-litrowy zbiornik na kurz – by go opróżnić, wystarczy nacisnąć przycisk. Nie musisz nawet brudzić sobie rąk! Co więcej, odkurzacz powstał z trwałego tworzywa ABS, dzięki temu jest wyjątkowo wytrzymały i nieskomplikowany w czyszczeniu.

  W zestawie Odkurzacz Uchwyt Rura Szczotka do podłóg Miękka szczotka Szczotka szczelinowa Instrukcja obsługi producent Deerma Nazwa Deerma vacuum cleaner Model DX888 Siła ssania ≥ 15 000 Pa Napięcie znamionowe 220-240 V Częstotliwość znamionowa 50-60 Hz Moc znamionowa 600 W pojemność zbiornika na kurz 0,45 l Poziom hałasu: <85 db Waga [kg]: 2,1 kg (z opakowaniem 2,8 kg) Zasięg pracy [m]: 5m kabel


Deerma DX118

Deerma DX118 Najniższa Cena Online

Deerma DX118 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Deerma
 • Pełna nazwa odkurzacza: Deerma DX118
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wielofunkcyjny odkurzacz Odkurzacz Deerma DX115C pozwoli Ci szybko i komfortowo posprzątać cały dom. 2 sposoby jego wykorzystywania oraz aż 3 wymienne szczotki powodują,łatwo dopasujesz go do swoich potrzeb.

  progresywny system filtracji efektywne pozbywanie się zanieczyszczeń, a miedziany silnik, siła ssania 14 000 Pa i moc 600 W zapewniają wysoką skuteczność urządzenia. Dodatkowymi atutami odkurzacza są jego ergonomiczny design, a także 5-metrowy przewód, który zapewnia dużą swobodę działania.

  2 odkurzacze w 1 DX115C może być użytkowany jako odkurzacz pionowy albo ręczny. Perfekcyjnie stanie na wysokości zadania więc w wielu najróżniejszych zastosowaniach. Z jego pomocą komfortowo odkurzysz podłogi we wszystkich pomieszczeniach w swym domu.

  Stosując go jako odkurzacz ręczny, możesz natomiast komfortowo posprzątać materace, klawiatury, zasłony, parapety i dużo innych miejsc. Deerma DX115C pozwoli Ci się dostać niemal wszędzie - nie ukryje się przed Tobą żaden kurz.

  3 szczotki do rozmaitych zastosowań W komplecie odszukasz 3 użyteczne szczotki, za pomocą których skrupulatnie posprzątasz każdy kąt. Szczotka do podłóg fantastycznie sprawdza się na przeróżnych rodzajach powierzchni.

  Odkurzy jednocześnie kafelki lub panele, jak i dywany czy wykładziny. Szczotka szczelinowa pasuje między innymi do sprzątania wgłębień w kanapach, półek na książki i klawiatur. Z kolei krągła szczotka umożliwia skrupulatne czyszczenie zasłon, ubrań czy materaców.

  (Na dolnym obrazku widoczne są kółka szczotki do podłóg, które ułatwiają jej prowadzenie oraz uchwyt na przewód odkurzacza). Skuteczna filtracja skażeń Odkurzacz został zaopatrzony w filtr HEPA, który pozwala zapobiegać rozprzestrzenianiu się alergenów i bakterii w Twoim domu.

  Możesz luźno myć go pod bieżącą wodą. DX115C ma także specjalną, oczyszczającą gąbkę zatrzymującą kurz. Wszystkie odpady są kierowane do zbiornika o obszerności 1,2 l. Prosto odłączysz go i opróżnisz, skracając swój kontakt z zanieczyszczeniami do minimum.

  Cichy i efektywny Za skuteczną pracę odkurzacza odpowiada tworzony z miedzi, sprawny silnik. Eksponuje go długa żywotność i niskie zużycie energii. Dzięki niemu urządzenie jest nie tylko produktywne, ale też zaskakująco ciche - jego poziom głośności nie przekracza 76 dB.

  Jeśli więc irytuje Cię uciążliwy szum wydawany poprzez większość sprawnych odkurzaczy, Deerma DX115C będzie idealnym wyborem. Dokładnie przemyślana konstrukcja Projektując odkurzacz, wzięto pod uwagę nie tylko jego produktywność, ale też wygodę użytkownika.

  Urządzenie zaopatrzone zostało w przewód o długości 5 m, który pozwala swobodnie sprzątać mieszkanie o powierzchni choćby 80 m2. Możesz go z łatwością zwinąć i zawiesić na dedykowanym do tego, wbudowanym haczyku.

  Szczotka do podłóg ma dopełniające kółka upraszczające jej przesuwanie, a użyteczny uchwyt odkurzacza gwarantuje powiększony komfort stosowania. Specyfikacja firma Deerma Model DX115C Moc 600W objętość pojemnika na kurz 1.2l Materiał ABS Siła ssania 14 000 Pa Waga 2kg wymiary 207 x 128 x 1020mm Zmywalny filtr Filtr HEPA Poziom hałasu mniej niż 76dB Długość kabla 5m

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze 2w1 hałas do 80 dB. Ranking TOP10 modeli

Eta 3449 90000

Eta 3449 90000 Najniższa Cena Online

Eta 3449 90000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Eta
 • Pełna nazwa odkurzacza: Eta 3449 90000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Najważniejsze parametry: wariant: pionowy, bezworkowy Może być użytkowany jako odkurzacz ręczny 2 ustawienia mocy Zintegrowana elektroszczotka zwiększa sprawność użyteczne diody oświetlające sprzątaną powierzchnię pojemność zbiornika na kurz: 0,55 l Poziom głośności: 80 dB Zasilanie: Li-Ion 14,4 V Filtr HEPA Czas pracy do 45 min Czas ładowania: 6h Składany uchwyt Miejsce do przechowywania akcesoriów wymiary: Szerokość towaru 26.0 cm Wysokość towaru 115.5 cm Głębokość produktu 17.0 cm


Ariete 2764

Ariete 2764 Najniższa Cena Online

Ariete 2764 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza 2w1 - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Ariete
 • Pełna nazwa odkurzacza: Ariete 2764
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: 2w1
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Ariete 2764 600W EPA 10 800 mlOdkurzacz bezworkowy łączący w sobie dwa urządzenia w cenie jednego. Istnieje możliwość odłączenia podręcznego odkurzacza od pionowej części, dzięki temu zyskujemy niezwykle użyteczny sprzęt usprawniający nam szybkie dotarcie do trudno przystępnych miejsc.

  Urządzenie wykorzystuje technologię cyklonową. Oznacza to, iż zamiast worka ma specjalną komorę, do której zasysane jest powietrze, a następnie wprowadzane w ruch wirowy (stąd też nazwa cyklon) - wszystko po to,wydajnie oddzielić zanieczyszczenia, które gromadzą się w pojemniku.

  pojemność pojemnika wynosi 0,8 litra. Gwarantuje to dłuższą pracę. Odkurzacz wpisuje się w niezwykle dobrą klasę energetyczną A+. Oznacza to, że jego roczne zużycie energii nie przekracza 21,6 kWh. Dzięki składanej rękojeści urządzenia i utrzymywaniu pionu – potrzebujemy nad wyraz niedużo miejsca do przechowywania.

  zaimplementowany filtr HEPA10 pozwala zachować unikatową czystość w Twoim domu. Zatrzymuje nawet najdrobniejszy kurz, drobnoustroje i roztocza. Wspaniale nadaje się dla alergików. Długość kabla wynosi 5 metrów - co pozwala na luźne sprzątanie.

  W pakiecie znajdziesz specjalistyczną szczotkę przeznaczoną do podłóg i dywanów, szczotkę do i końcówkę szczelinową. Moc urządzenia wynosi 600 W. Sprawność odkurzania na twardych nawierzchniach jest w wysokiej klasie A.

  NAJWAŻNIEJSZE parametryMoc: 600WKlasa energetyczna: A+Klasa wydajności na twardych nawierzchniach: AFiltr: EPA 10System filtracji HEPA: ✔objętość zbiornika na skażenia: 0.8 lDługość kabla: 5 m Cała moc odkurzaniaEvo 2 w 1 to bezworkowy, elektryczny odkurzacz o mocy 600 W.

  Oprócz progresywnego i stylowego wzornictwa produkt eksponuje podwójna funkcjonalność urządzenia pionowego z odpinanym odkurzaczem podręcznym. Dzięki konkretnemu silnikowi cyklonowemu oraz dołączonym do zestawu akcesoriom - świetnie nadaje się do czyszczenia podłóg i dywanów, a także szczelin i innych trudno przystępnych powierzchni.

  Jest niezwykle rozciągliwy w działaniu, praktyczny i wszechstronny. Zaopatrzony w wyjmowany i nietrudny w czyszczeniu pojemnik na skażenia, długi oraz zmywalny filtr Epa E10, zatrzymujący choćby najdrobniejszy pył.

  zaimplementowana technologiaW odkurzaczu został zastosowany skuteczny i ekonomiczny silnik cyklonowy o mocy 600 W, który gwarantuje roczne zużycie energii na poziomie nieprzekraczającym 21,6 kWh. Dodatkowo, urządzenie jest wyposażone w zaawansowany filtr EPA10, który zatrzymuje choćby najdrobniejszy pył, kurz i drobnoustroje.

  Sprzęt świetny dla alergików. Wygoda i komfort wykorzystywania Specjalne wyprofilowania , a także umiejscowienie środka ciężkości odkurzacza - powodują, że jest on niesamowicie lekki i wygodny w prowadzeniu.

  Obrotowa głowica zagwarantuje dodatkowy komfort pracy, a także pozwala na dotarcie do trudnodostępnych miejsc. Niesamowicie użytecznyZastosowana budowa 2w1 powoduje, że odkurzacz pionowy można prosto przekształcić w lekkie i podręczne urządzenie.

  W połączeniu z akcesoriami z zestawu, stanie na wysokości zadania doskonale przy zbieraniu okruchów z kanapy, odkurzaniu mebli, a także czyszczeniu szczelin. Funkcjonalność i ergonomiaDzięki składanemu uchwytowi oraz możliwości przechowywania w pionie – odkurzacz nie zajmuje dużo miejsca i z łatwością wynajdzie swój kąt po zakończonej pracy.

  wyposażony w prosty do czyszczenia zbiornik na skażenia, a także filtr powietrza przystosowany do mycia pod bieżącą wodą.Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Znane odkurzacze 2w1. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking odkurzaczy 2w1.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz 2w1 do 500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze 2w1 do 500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami 2w1 do 500 zł,
 • odkurzacze 2w1 do 500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy 2w1:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze 2w1 do 500 zł, odkurzacz 2w1 do 500 zł cena, opinie o odkurzaczach 2w1 do 500 zł, ranking odkurzaczy 2w1 do 500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *