Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do 1500 zł. Poniższe rankingi są aktualne na wrzesień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 1500 zł,
 • TOP5 często wybieranych bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł. Ranking wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 1500 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – wrzesień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: genialna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ prostej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: łatwe odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca kompozycja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o pojemności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej produktywny, gwarantujący imponującą produktywność odkurzania.

  dodatkowe dane i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, genialna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z rozszerzoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej usuwać sierść. Ssawka zagwarantuje perfekcyjne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: wytwarzany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie zapotrzebowania wydłużyć czas pracy.

  W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  intuicyjny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dopasowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności z samoczynnym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa skuteczność dla stosownych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności w zależności od tego, co jest potrzebne do uzyskania wspaniałych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego użytkowania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali , a także filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: rozmiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: poręczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) i brak zapotrzebowania ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszystkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy rodzaj zabrudzeń od podłogi do sufitu – a choćby trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest świetne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Kabel do ładowania akumulatora. Rozciągliwy wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach lub w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka idealna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w kontraście do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga sprawność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w kontraście do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All użytkowanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar produkowany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Xiaomi Dreame T30

Xiaomi Dreame T30 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T30
 • Ilość ofert: 8
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame T30

  Dreame T30 powoduje, że sprzątanie staje się szybkie i przyjemne. Dzięki 27000 Pa sile ssania, odkurzacz starannie zbiera skażenia choćby te najmniejsze, wielkości mikrona. Przy pomocy wyświetlacza LED masz dostęp do takich informacji jak, na przykład, poziom pyłów albo błędy w instalacji, a wymienny akumulator litowo-jonowy gwarantuje długi czas pracy. Dysza z podświetleniem LED usprawnia czyszczenie ciemnych narożników, a ultra lekka konstrukcja z włókna węglowego pozwala na wygodne czyszczenie choćby trudno przystępnych miejsc.

  Silnik SPACE 5.0 Smart

  Dla jeszcze lepszych wyników czyszczenia odkurzacz został wyposażony w najnowszy silnik marki Dreame SPACE 5.0 Smart, który cechuje się wysoką wydajnością pracy. T30 osiąga 150 tysięcy obrotów na minutę, a jego moc ssania wynosi 190 AW. Dogłębnie czyści i usuwa skażenia takie jak włosy, kurz czy okruchy, równocześnie utrzymując stałą siłę ssania - 27000 Pa.

  Osiąga najkorzystniejsze wyniki czyszczenia

  12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek, nie tracąc przy tym siły ssania. Przepływ powietrza nie jest blokowany, dzięki zaimplementowaniu ulepszonej technice. Bateria jest broniona, dzięki technice Smart Cool, by zapewnić dłuższe i głębsze czyszczenie. Natomiast, 8-stopniowy system redukcji hałasu powoduje, że praca urządzenia jest cichsza i mniej uciążliwa.

  Inteligentne dostosowanie siły ssania

  Urządzenie samoczynny tryb pracy, dzięki czemu wykrywa choćby najmniejsze zanieczyszczenia i samoczynnie dostosowuje moc ssania, uzyskując bardziej produktywne czyszczenie i dłuższy czas pracy. O zmianie trybu powiadomi Cię ekran, co pozwoli zwrócić uwagę na miejsca, które wymagają głębszego czyszczenia. Odkurzacz podkreśla się też niezwykle prędkim czasem reakcji i lokalizuje zanieczyszczenia w ciągu 0.5 sekundy. T30 zadba o każdy wariant powierzchni, zbiera kurz i inne skażenia na twardych powierzchniach, nie niszcząc przy tym podłóg, a swoją moc ssania zwiększa na dywanach, wnikając w jego włókna.

  użyteczna konstrukcja

  Dreame zadbało o to,wykorzystywanie T30 było jak najbardziej wygodne. Dysza z włókna węglowego pozwoliła zredukować wagę urządzenia, dzięki czemu odkurzanie na wysokościach nie sprawi większego problemu. Kształt urządzenia i jego ergonomiczna budowa, pozwalają na komfortowe odkurzanie przestrzeni pod meblami, a dołączone akcesoria rozszerzają zakres zastosowań. Na dodatek przycisk blokady elektrycznej zezwala na włączenie funkcji trybu ciągłego, dzięki czemu nie nadwyrężysz palców.

  Akcesoria w komplecie

  Dzięki akcesoriom dołączonym do zestawu sprzątanie będzie jeszcze prostsze. Sprężyste narzędzie przedłużające ułatwi wyczyszczenie trudno dostępnych miejsc, na przykład, półek. Miękka szczotka pomoże zadbać o czystość delikatnych powierzchni, na przykład, kratek wentylacyjnych lub klawiatury komputera. Dysza szczelinowa z oświetleniem LED w dużym stopniu ułatwi sprzątanie ciemnych narożników, a dysza 2w1 pomoże wyczyścić wąskie szczeliny.

  Ssawka hamująca zaplątywanie się włosów

  Z Dreame czyszczenie staje się o niemało łatwiejsze. Większa średnica ssawki, a także jej lepsze zakończenie produktywnie zapobiega zaplątywaniu się włosów niedługiej i przeciętnej długości. Natomiast, kompozycja w kształcie litery V zawiera dłuższe włosy i likwiduje je bardziej skutecznie.

  Ultra długi czas pracy

  Bezprzewodowy odkurzacz T30 wyekwipowano w wymienny akumulator litowo-jonowy, który posiada czterokrotnie dłuższą żywotność niżeli zwykły akumulator. Urządzenie zostało wyekwipowane w 3 tryby pracy. Podczas trybu ekonomicznego możesz korzystać z urządzenia przez 90 minut czyszcząc, na przykład, obszerniejszy dom. Tryb typowy równa się 35 minutom pracy, co starczy na odkurzenie mieszkania. Natomiast, 7.5-minutowy tryb turbo sprawdzi się w trakcie sprzątania auta.

  usuwa 99.9% roztoczy

  T30 to gwarancja czystej przestrzeni dla Ciebie i Twojej rodziny. Odkurzacz produktywnie usuwa 99.9% roztoczy. 5-stopniowy system filtracji zatrzymuje 99.97% skażeń i alergenów o wymiarze 0.3 mikrona i zapobiega ich wtórnemu przedostawaniu się do powietrza.

  Czyszczenie pod kontrolą

  Dreame T30 posiada inteligentny ekran HD, przy pomocy którego możesz śledzić pracę urządzenia. Na ekranie wyświetlają się takie informacje jak dane czyszczenia, na przykład, aktualny tryb pracy lub siła ssania. Co więcej, urządzenie bada poziom pyłów, dzięki czemu możesz kontrolować skuteczność czyszczenia. Informacja o ilości pozostałego czasu, pozwoli na rozplanowanie pracy w taki sposób, aby uniknąć niespodzianego rozładowania baterii.

  Przemyślany i nowoczesny design

  T30 to urządzenie szczególnie proste w utrzymaniu. Filtry i szczotki obrotowe są wielokrotnego użytku, dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze na zakup nowych składników. 600ml pojemnik na kurz redukuje częstotliwość jego opróżniania, a przycisk zwalniający pozwoli uniknąć bezpośredniego kontaktu z brudem. Nie musisz się również obawiać o niepoprawne zamontowanie składników urządzenia, na przykład, filtra, gdyż o ewentualnym błędzie powiadomi Cię zastosowany wyświetlacz. Stacja ładująca pełni funkcję organizera na akcesoria, dzięki czemu wszystko masz pod ręką. Poza funkcjonalnością T30 uwydatnia się nowoczesnym designem, a szary kolor nadaje stylowego charakteru.

  Zawartość zestawu:

  • Stacja ładująca 2w1
  • Odkurzacz
  • Ssawka w profilu litery V
  • Elektryczna ssawka do usuwania roztoczy
  • Dysza szczelinowa 2w1
  • Dysza szczelinowa z oświetleniem LED
  • Przedłużenie
  • Miękka szczotka
  • rozciągliwe narzędzie przedłużające
  • Dysza z włókna węglowego
  • Ładowarka

  Specyfikacja:

  • Producent: Dreame
  • Model: T30
  • Napięcie znamionowe: 29.6V
  • Moc znamionowa: 550W
  • objętość baterii: 8*2900mAh
  • Czas pracy: 90min
  • Siła ssania: 27000 Pa
  • Moc ssania: 190 AW
  • Waga: 1.76kg
  • Czas ładowania: 4 godziny
  • pojemność zbiornika na kurz: 600ml
  • System filtracji: 5-stopniowa filtracja
  • Silnik: Dreame SPACE 5.0 Smart
  • Kolor: Szary


Samsung VS15T7033R4

Samsung VS15T7033R4 Najniższa Cena Online

Samsung VS15T7033R4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS15T7033R4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Opis i specyfikacja
  MOC SILNIKA 410 W
  SYSTEM FILTRACJI HEPA
  SOFT ACTION BRUSH
  WYGODA używanIA
  AKCESORIA
  FAQ Wybrane właściwości
  Odkurzacz bezprzewodowy Jest lekki i mobilny co pozwala wygodnie nim manewrować.
  Wysoka moc silnika do 410 W wydajnie odkurzy każdy typ podłogi.
  Długi czas pracy do 40 minut sprawna bateria umożliwi sprzątnięcie całego mieszkania na jednym ładowaniu.
  System filtracji HEPA System filtracji składający się z 5 warstw wykrywa aż do 99,999% mikrocząsteczek pyłu i alergenów.
  Szczotka Soft Action Brush doskonale sprawdza się do twardych powierzchni, wykrywając nawet mały kurz.
  Stacja ładująca montowana do ściany Proste ładowanie i komfortowe przechowywanie odkurzacza. Sprawny odkurzacz bezprzewodowy
  Jeszcze większa moc ssąca Wysoka moc silnika do 410 W* gwarantuje produktywne i bezproblemowe sprzątanie. Silnik Digital Inverter i aerodynamiczna budowa odpowiadają za stosowny przepływ powietrza. Nieprzerwaną moc ssącą 150 W. Za sprawą Jet Cyclone, czyli 27 wlotów powietrza, powstaje adekwatna ścieżka powietrza. Nieduże cząsteczki kurzu zostają oddzielone od powietrza, żeby zminimalizować straty w sile ssania. To wszystko sprawia, iż łatwo wyeliminujesz skażenia z twardych powierzchni i miękkich dywanów. Brak przewodów ułatwi Ci manewrowanie i dotarcie do wszelkich zakątków w mieszkaniu.
  * Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 60335-1 paragraf 10. Oparte na testach wewnętrznych. Przejrzyj, jak działa odkurzacz Samsung Jet*
  * wyznaczone funkcje mogą różnić się w zależności od danego modelu, a w części urządzeń mogą być ograniczone. Sprawdź dostępność wybranych funkcji w szczegółowej specyfikacji technicznej urządzenia. Funkcje mogą ulec zmianie. Szczotka Soft Action Brush
  Szczotka Soft Action Brush ma antystatyczne włosie zezwalające efektywnie zbierać wszelkie skażenia. Ma obrotową głowicę, która pozwala z łatwością manewrować i dotrzeć też do rogów pokoju. By wyjąć szczotkę do wyczyszczenia, starczy jedno kliknięcie. Silnk Digital Inverter skuteczność i solidność
  Cyfrowy silnik o mocy do 410 W buduje moc ssącą do 150 watów. To zapewnia wysoką sprawność sprzątania. Aż do 40 minut pracy
  Jedno, pełne ładowanie pozwoli Ci posprzątać całe mieszkanie. Produktywna bateria ma pojemność 3000 mAh, co umożliwia pracę do 40 minut*.
  *podany czas pracy dotyczy znikomego poziomu mocy z akcesorium bezsilnikowym. Powietrze bez pyłów dzięki systemowi filtracji HEPA
  W odkurzaczu zaimplementowano 5-warstwowy system filtracji HEPA*, który wykrywa aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz czy alergeny**. Dlatego powietrze wydmuchiwane przez odkurzacz jest czyste.
  * System filtracji HEPA to wysokoskuteczny system filtracji cząstek stałych. ** Na podstawie testów wewnętrznych (zgodnie z normą IEC 62885-2, Cl. 5.11.) komfortowe wykorzystywanie Stacja ładująca montowana do ściany
  Zamontuj stację ładującą do ściany. Prosto wepniesz w nią odkurzacz wraz z akcesoriami i bezproblemowo wyjmiesz go, aby rozpocząć sprzątanie. 3 tryby pracy do wszystkich powierzchni
  Trzy tryby pracy: maksymalny, przeciętny i typowy pozwolą Ci z łatwością wyczyścić każdą powierzchnię. Użyj pokaźniejszej mocy, a polikwidujesz zabrudzenia nawet z miękkich dywanów, a jeśli chcesz zebrać okruszki z twardej powierzchni, starczy mniejsza moc. Czytelny ekran
  Z cyfrowym wyświetlaczem masz pełną kontrolę nad pracą odkurzacza. Możesz sprawdzić poziom energii, wariant wybranej szczotki lub wybrać tryb pracy odkurzacza. Zmywalne części
  Pojemnik na zabrudzenia, system multicyklonowy i filtr można myć w wodzie. Pozwoli Ci to w prosty sposób utrzymać samo urządzenie w czystości. Nietrudny w czyszczeniu pojemnik
  W pojemniku na kurz zawiera się aż 0,8 l zanieczyszczeń. Łatwo go opróżnić bez dotykania kurzu. Wystarczy nacisnąć przycisk i wsypać zawartość pojemnika do kosza na śmieci. Nie musisz do tego wyjmować z odkurzacza rury. Akcesoria
  Bezprzewodowe sprzątanie nie tylko domu Dzięki pionowemu odkurzaczowi bezprzewodowemu wygodnie wysprzątasz cały dom. Dołączone do niego akcesoria pomogą zlikwidować zabrudzenia również w trudno dostępnych miejscach. Możesz go również użyć jako odkurzacza ręcznego i odkurzyć tapicerkę w samochodzie czy sprzątnąć w garażu.
  Szczelinówka To długa szczotka o wąskiej końcówce, która sprzątnie trudno przystępne zakamarki. Poradzi sobie w wąskich szczelinach pomiędzy meblami i między poduszkami na sofie.
  Szczotka do kurzu z miękkim włosiem usuwa skażenia z delikatnych powierzchni, takich jak drewniane meble czy szklane stoliki. Rysunek technologiczny
  A Szerokość: 250 mm B Głębokość: 215 mm C Wysokość: 1123 mm W opakowaniu
  Warto wiedzieć Jaka jest waga odkurzacza i czy prosto nim manewrować? nieznaczny, kompaktowy odkurzacz waży jedynie 2,57 kg. Na dodatek jest bezprzewodowy, dzięki czemu jest wyjątkowo mobilny i pozwala na płynne sterowanie. Na jak długo wystarcza bateria? Odkurzacz posiada baterię litowo-jonową o napięciu, która zagwarantuje mu niezwykle długą pracę na jednym ładowaniu. 3,5 godziny ładowania wystarczą, by urządzenie pracowało do 40 minut w Trybie Eco. Bez kabli i konieczności przerywania pracy.
  technologiczne
  Odkurzanie
  Filtry
  Wyposażenie
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe czarne. Ranking TOP10 modeli

Philips FC 6404

Philips FC 6404 Najniższa Cena Online

Philips FC 6404 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips FC 6404
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  POZNAJ atrybuty Bezprzewodowe czyszczenieOdkurzacz nie wymaga zastosowania przewodu, by móc swobodnie czyścić wszystkie warianty podłóg w każdym miejscu. Urządzenie działa na w pełni naładowanym akumulatorze nawet 60 minut.

  nowoczesny system czyszczenia na mokroZastosowany w odkurzaczu system czyszczenia na mokro zagwarantuje adekwatną wilgotność w trakcie odkurzania wszelkich twardych podłóg, dzięki kontrolowaniu uwalniania wody.

  W komplecie odkurzacz ręcznyW razie zapotrzebowania można skorzystać z komfortowego i lekkiego odkurzacza ręcznego, który ułatwi nam wyczyszczenie mebli i miejsc trudno dostępnych. PowerCyclonePowerCyclon gwarantuje niezwykłą moc ssania.

  Powietrze wpływa do komory istotnie prędko i przyspiesza dzięki odkształconemu przepustowi, co wydajnie oddziela powietrze od kurzu. Nasadka TriActive TurboSkuteczne odkurzanie twardych podłóg (m.in.

  płytki, panele) i dywanów gwarantują zmechanizowana szczotka i zoptymalizowany przepływ powietrza. Z nasadką TriActive Turbo starczy jedno pociągnięcie, by zebrać wszelkie zabrudzenia i kurz. Opróżnianie pojemnika na kurz jednym ruchemSpecjalnie zaprojektowany, higieniczny odkurzacz bezworkowy PowerPro Aqua wyposażono w pojemnik, który można opróżnić bez konieczności dotykania zabrudzeń.

  BEZPRZEWODOWY ODKURZACZ POWERPRO AQUA 3w1 Wszechstronny i wydajny odkurzacz PowerPro Aqua 3 w 1 wyposażono w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na bezprzewodowe odkurzanie nawet do 60 minut.

  Z urządzeniem PowerPro Aqua dbanie o codzienny porządek jest o sporo prostsze. Na urządzenie składają się użyteczny bezworkowy odkurzacz pionowy użytkowany do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny usprawniający czyszczenie trudno dostępnych miejsc, a także kanap, krzeseł czy foteli oraz system czyszczenia na mokro, który pozwala na czyszczenie wilgotnych zabrudzeń.

  ODKURZA I MYJE ZA JEDNYM POCIĄGNIĘCIEM Ryż i okruszki Kurz i sierść Ślady po błocie Zaschnięte plamy KOMPAKTOWE wymiarY I NIEZWYKŁA produktywnOŚĆ Niezwykła szybkość, sprawne odkurzanie. PowerCyclone 4 PowerCyclone 4 wprawia w ruch wentylator, który osiąga prędkość nawet 300 km/h.

  Taka szybkość powoduje, iż kurz i powietrze są od siebie oddzielone, a odkurzanie staje się nad wyraz wydajne. Zatrzymanie powyżej 90% ultradrobnych cząstek. Trójwarstwowy filtr antyalergiczny Bakterie, pyłki i alergeny mogą niekorzystnie wpływać na nasze zdrowie.

  Zaprojektowany przy użyciu niemieckiej technice trójwarstwowy filtr*, który zastosowano w odkurzaczu zatrzymuje ponad 90% ultradrobnych cząsteczek osiągających wielkość do 0,3 mikrona. W ten sposób nawet najdrobniejsze drobnoustroje pozostają w filtrze, a wydmuchiwane przez odkurzacz powietrze jest czystsze.* Zaleca się podmianę co 6 miesięcy.

  Do zestawu załączono 2 wkładki z mikrofibry. Aby sprawdzić, gdzie można kupić wkładki z mikrofibry, należy wejść na stronę www.philips.com. Produktywne czyszczenie na mokro. Odłączany zbiornik na wodę doskonale zaprojektowany odkurzacz pozwala na szybkie przełączanie pomiędzy czyszczeniem na mokro i na sucho.

  wystarczy odłączyć lub podłączyć zbiornik na wodę. Wszystkie rodzaje podłóg twardych będą czyszczone w trafny sposób dzięki wyjątkowemu systemowi czyszczenia na mokro, który kontroluje uwalnianie wody i utrzymuje idealną wilgotność.

  Pojemnik można uzupełnić równocześnie wodą zimną jak i gorącą z detergentem lub bez. Komfortowe nakładki z mikrofibry można używać wielokrotnie, a w przypadku większych zabrudzeń można je wyprać ręcznie albo w pralce.

  Błyskawiczny montaż z użyciem magnesów. System czyszczenia na mokro Specjalne magnesy zamontowane na zbiorniku wody pozwalają na łatwe i szybkie przypięcie do nasadki systemu czyszczenia na mokro, a także odpięcie od niej.

  Wysoka produktywność zbierania kurzu. Nasadka Tri Active Turbo wystarczy jedno pociągnięcie, żeby zebrać cały brud z podłóg. Użyta w odkurzaczu nasadka TriActive Turbo z mechaniczną szczotką z wysokim napędem i zoptymalizowanym przepływem powietrza zagwarantuje wysoką produktywność zbierania kurzu z twardych powierzchni jak parkiet, panele czy płytki a także z dywanów i wykładzin i zbieranie sierści z kanap, poduszek i innych tkanin.

  genialnie nadaje się dla właścicieli zwierząt domowych. Do wykorzystywania na wszystkich podłogach. Bardziej efektywne czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg i dywanów Odkurzacz zezwala na perfekcyjne czyszczenie wszystkich podłóg i dywanów.

  Zdejmowany zbiornik na wodę pomaga wyczyścić wszystkie typy twardych podłóg na mokro. OdkurzaLekki i bezprzewodowy odkurzacz pionowy czyści dywany, wykładziny, a także płytki, panele i inne podłogi twarde.

  MyjeNawet zaschnięte plamy i kurz zostaną usunięte dzięki innowacyjnemu i zastrzeżonemu systemowi czyszczenia na mokro. Nieprzeciętne wykorzystanie do płytek, paneli i innych podłóg twardych. Odkurzacz ręcznyZ odkurzaczem ręcznym prosto pozbyć się okruszków ze stołu, kanapy czy fotela.

  Łatwiej także wyeliminować kurz z ciasnych zakamarków albo z tapice..


Xiaomi Dreame V12

Xiaomi Dreame V12 Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame V12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame V12
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz dreame v12 pro

  Utrzymanie czystość w domu to szerokie wyzwanie, zwłaszcza jeśli mamy dzieci lub zwierzęta domowe. Odkurzacz Dreame V12 PRO prędko rozprawi się z brudem w każdym pomieszczeniu. Świetnie sprawdzi się w przypadku podłóg twardych, wykładzin, dywanów, a choćby mebli tapicerowanych. Dreame V12 PRO jest odkurzaczem bezprzewodowym, który prosto dociera do najtrudniejszych choćby zakamarków zapewniając wysoką efektywność i niezrównany komfort pracy. Odkurzacz Dreame V12 PRO charakteryzuje się kompaktową konstrukcją i oryginalnym designem. To nowoczesna konstrukcja, która rewelacyjnie wpisuje się w zapotrzebowania domu oraz biura.

  Coś się rozsypało? Dzieci naniosły piach z piaskownicy? Nie musisz już wyciągać dużego i nieporęcznego odkurzacza. Odkurzacz Dreame V12 PRO jest zawsze gotowy do pracy. Mały, użyteczny, wyposażony w obfity wachlarz dodatkowych akcesoriów wspaniale poradzi sobie z piachem, rozsypaną mąką i innymi zanieczyszczeniami. W zależności od potrzeb możesz nim odkurzać podłogę, meble, zasłony czy łóżka.

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro

  dzisiaj łatwo zadbasz o porządek w całym domu. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame V12 Pro o mocy 650 W został wyposażony w niesamowicie efektywny silnik, który zapewnia siłę ssania do 32 000 Pa. Dzięki czemu nieprzeciętnie radzi sobie z brudem. Jego czas pracy sięga 85 minut na jednym ładowaniu, a zbiornik na kurz ma objętość 500 ml. W komplecie znajdziesz także kilka wymiennych szczotek, za pomocą których bez trudu posprzątasz w każdym zakamarku.

  błyskawicznie eliminuje brud

  Przekonaj się, że odkurzanie wcale nie musi być męczące i czasochłonne. V12 Pro ma zastosowany 5-stopniowy system filtracji, a także wysokiej klasy silnik, którego prędkość sięga 160 000 rpm. W rezultacie możesz radować się siłą ssania na poziomie nawet 32 000 Pa! dzięki czemu odkurzacz niezwykle prędko i wydajnie eliminuje kurz, okruchy, włosy i sierść. Radzi sobie nawet z brudem ukrytym w szczelinach. Co więcej, samoczynnie rozszerza siłę ssania na dywanach, by zapewnić ich precyzyjne czyszczenie.

  3 tryby pracy

  Chcesz adekwatnie przypasować pracę odkurzacza do swoich potrzeb i stopnia zabrudzenia podłogi? To osiągalne! V12 Pro proponuje 3 tryby pracy do wyboru. Jeśli chcesz rozprawić się z wyjątkowo uporczywym brudem, wybierz tryb Turbo. Med będzie trafny w wypadku średnio zanieczyszczonej podłogi. Eco idealnie stanie na wysokości zadania na co dzień. także najdłuższy czas pracy urządzenia.

  Wytrzymały akumulator

  Z Dreame nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz. V12 Pro został zaopatrzony w wytrzymały akumulator o sporej oraz progresywny system zarządzania energią, dzięki temu zaskakuje imponująco długim czasem pracy. W trybie Eco wytrzymuje choćby 85 minut, w trybie Med do 30 minut, a w trybie Turbo około 9 minut. Załączony do zestawu uchwyt ścienny umożliwia komfortowe ładowanie urządzenia podczas jego przechowywania.

  genialna szczotka do podłóg

  Odkurzacz został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę do podłóg, która idealnie nadaje się do czyszczenia przeróżnego typu powierzchni. Z powodzeniem wykorzystasz ją zarówno na płytkach czy panelach, jak i na dywanie. Dzięki konstrukcji w kształcie litery V nie tylko wydajnie likwiduje kurz, ale też pozwala uniknąć zaplątania się w nią włosów. To oznacza, iż jej czyszczenie nie sprawi Ci żadnego problemu!

  Zaprojektowany dla Twojej wygody

  Dreame udowadnia, że sprzątanie wcale nie musi być przykrym, męczącym obowiązkiem. Odkurzacz jest zaskakująco lekki i genialnie wyważony. Dzięki temu prosto przeniesiesz go pomiędzy piętrami albo podniesiesz, żeby odkurzyć sufit czy zasłony. Ergonomiczny uchwyt powoduje, iż jego prowadzenie jest wyjątkowo komfortowe. Znaczny zbiornik na kurz o objętości 500 ml starczy na posprzątanie całego mieszkania. Jego opróżnianie jest bardzo szybkie i proste - starczy nacisnąć przycisk.

  Inteligentne rozwiązania

  teraz możesz jeszcze bardziej ułatwić sobie odkurzanie. V12 Pro ma zaimplementowany czytelny ekran LCD, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy.To oznacza,starczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo aktualny tryb. Dostępna jest dodatkowo funkcja elektronicznej blokady. Już nie musisz poprzez cały czas wciskać przycisku w trakcie sprzątania! dzięki czemu unikniesz zmęczenia i nadwyrężenia palców.

  praktyczne akcesoria w komplecie

  Wykorzystaj wchodzące w skład zestawu akcesoria,precyzyjnie posprzątać każdy kąt w Twoim domu. Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED ułatwi odkurzanie wąskich, ciemnych zakamarków - żaden brud się przed Tobą nie ukryje! Mniejsza szczotka z silnikiem spełni oczekiwania na przykład podczas czyszczenia materacy, a miękka szczotka nada się do usuwania kurzu z blatów. Szczotka 2w1 pozwoli odkurzyć meble, a rozciągliwy wąż i dodatkowy adapter pomogą Ci dosięgnąć do trudno dostępnych miejsc.

  W komplecie
  • Odkurzacz
  • Główna szczotka
  • Ładowarka
  • sprężysty wąż
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Szczotka 2w1
  • Pręt z włókna węglowego
  • Uchwyt ścienny 2w1 do przechowywania i ładowania
  • Mniejsza szczotka z silnikiem
  • sprężysty adapter
  • Szczotka szczelinowa z podświetleniem LED

  Specyfikacja


Bosch BCS711

Bosch BCS711 Najniższa Cena Online

Bosch BCS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS711
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Bosch BCS711XXL Akumulatorowy odkurzacz Unlimited 7 w odcieniu białym, wyekwipowany w elektroszczotkę z podświetleniem LED. NAJWAŻNIEJSZE cechy: wymiary urządzenia: 1315 x 252 x 204 mm wymiary zapakowanego urządzenia (WxSxG) (mm): 320 x 260 x 680 mm rozmiary palety: 205.0 x 80.0 x 120.0 Masa netto: 2,9 kg Masa brutto: 5,2 kg Częstotliwość (Hz): 50/60 Hz typ wtyczki: Wt.

  Euro bez uziemn.do 2,5 A Świadectwa homologacji: CE, Poziom hałasu (db(A) re 1 pW): 82 dB(A) re 1 pW Wyposażenie typowe: 1 x Ssawka szczelinowa wydajność Elektroszczotka AllFloor DynamicPower Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania wszelkich rodzajów podłóg.

  Silnik TurboSpin: wykonany w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³ Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy. W komplecie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Skuteczność Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej), a także innych marek. Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah: Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dobrany do każdych wymagań: Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania.

  Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i efektywności z samoczynnym dobraniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa sprawność dla optymalnych rezultatów sprzątania. Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu albo twardej podłogi.

  najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i produktywności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania znakomitych wyników sprzątania. Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰). Przystępne czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz. Pojemnik na kurz: wymiar M. Komfort Zginana pod kątem 90° rura: dla łatwego sprzątania pod niskimi meblami. Nietrudna obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: funkcjonalny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) i brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania. Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy typ zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Komfort Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest nadzwyczajne do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów. Przewód do ładowania akumulatora.

  Ssawka szczelinowa Ssawka do tapicerki XXL: obfita ssawka jest wyśmienita do czyszczenia znacznych powierzchni mebli tapicerowanych. Długa, rozciągliwa ssawka szczelinowa: usprawnia sprzątanie trudno przystępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie).

  Ssawka do szuflad i klawiatur: do sprzątania szuflad bez przypadkowego wciągania drobnych przedmiotów. Nietrudne przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg. Poręczne funkcje zapewniające dużą wygodę i wszechstronność. Ciesz się pokaźniejszą wszechstronnością! ergonomiczna, zginana rura z łatwością zezwala na dotarcie do trudno przystępnych miejsc pod meblami, funkcja parkowania zezwala na bezpieczne odstawienie odkurzacza podczas przerw w sprzątaniu, a samostojąca kompozycja elektroszczotki i rury pozwala w tym czasie na wygodne sprzątanie odkurzaczem ręcznym.

  Dzięki specjalnemu przyciskowi zwalniającemu możesz odłączyć elektroszczotkę od rury bez konieczności schylania się, i - co najszczególniejsze - bez użycia dłoni. Wszystko to powoduje, że odkurzacz Unlimited 7 jest rewelacyjny do czyszczenia wszelkich rodzajów podłóg i powierzchni, a także trudno dostępnych miejsc.

  Skuteczny jak klasyczny odkurzacz, jednocześnie bardzo ergonomiczny. Teraz jest to realne: odkurzacz bezprzewodowy Unlimited 7 gwarantuje taką samą produktywność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy. Dzięki bezawaryjnemu akumulatorowi Bosch o długiej żywotności, produktywnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min i elektroszczotce z podświetleniem LED, ten wielozadaniowy odkurzacz jest tak sprawny jak tradycyjny odkurzacz², zapewniając precyzyjne i jednocześnie komfortowe odkurzanie.

  Ciesz się zaletami bezprzewodowego odkurzania w połączeniu z mocą odkurzacza konwencjonalnego. Ciesz się o 33% dłuższym czasem pracy i zasięgiem działania do 100 mkw. Z wydajnym i

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Einhell. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę gwarantuje nieprzeciętną skuteczność, a mocny akumulator gwarantuje nawet do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro ma dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz większy dom. W dodatku, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dopasowuje do niej moc ssącą.

  W pakiecie wynajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym dokładnie posprzątasz cały dom. Postępowy silnik Za produktywną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym progresywnia niemal dorównuje tym używanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita szybkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie choćby 25 000 Pa. Dzięki temu T20 Pro wydajnie i szybko pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najmocniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania.

  w dodatku zastosowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej jednostajną i skuteczną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko produktywne sprzątanie, lecz też uniemożliwia wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro wspaniale rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  usuwa do 99,9% roztoczy - nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada nowoczesny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i skutecznie likwiduje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? równocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo. Doskonała szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza nieprzeciętnie nadaje się do czyszczenia różnorodnego rodzaju podłóg.

  ekspresowo rozpoznaje rodzaj odkurzanej powierzchni i adekwatnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, żeby jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  umożliwiają to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w kształcie litery V i umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na skuteczne, a zarazem komfortowe odkurzanie.

  dodatkowe szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro wyszukasz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa znakomicie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w wypadku trudno przystępnych, nierównych powierzchni - idealnie wyczyści pomiędzy innymi klawiaturę laptopa. Odkurzacz od Dreame umożliwia ponadto mycie podłóg. Zbiornik o obszerności 250ml, a także 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując przeróżne końcówki T20 Pro, dokładnie posprzątasz każdy kąt w swym domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W standardowym trybie urządzenie może odkurzać choćby poprzez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został dołączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci trzeba.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania umożliwia stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki czemu sprzątanie staje się istotnie komfortowe. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego kolorowy wyświetlacz LCD HD, który jeszcze bardziej upraszcza sprzątanie i zagwarantuje szybki dostęp do najważniejszych informacji.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie używany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra. Dbałość o każdy detal Dreame T20 Pro to w dodatku wyjątkowy komfort używania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki funkcjonalnej konstrukcji urządzenie jest wygodne w używaniu - bez problemu skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a choćby podniesiesz, żeby wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i wymiana szczotek nie stanowią najmniejszego choćby wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz nawet mieć styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić równocześnie czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka rozciągliwa rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja firma Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny objętość zbiornika na kurz 0.6l


Roborock Dyad

Roborock Dyad Najniższa Cena Online

Roborock Dyad - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Dyad
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock Dyad Pro 17000Pa Odkurzacz do pracy na sucho i mokro, podwójne rolki, samooczyszczanie, samosuszenie, czyszczenie krawędzi, EU

  Moc Ssąca 17000Pa

  wyposażony w głowicę czyszczącą DyadPower o mocy ssącej 17000Pa, odkurzacz Dyad Pro łatwo pokona mokry i brudny bałagan.

  udoskonalone Wałki

  Design wałków dualnych pozwala obracać się w przeciwnych kierunkach aby zapewnić, że nie został pominięty żaden brud.

  udoskonalone Sprzątanie Krawędziowe

  Dzięki wałkowi pełnej długości, a także dwóm wałkom przednim zamiatającym bałagan o marginesie poniżej 1 milimetra kwadratowego ten odkurzacz bezprzewodowy potrafi swobodnie sprzątać po obu stronach.

  System Samo-czyszczący

  Roborock Dyad Pro samoczynnie przemienia Twoje wałki z brudnych w czyste w mgnieniu oka. Wszelki bałagan narobiony poprzez Twojego psa nie ma szans, gdyż ponad 99% brudu usuwane jest z wałków dzięki szorowaniu naprzemiennemu.

  System Samo-suszący

  Wałki suszone są automatycznie za pomocą gorącego powietrza, dzięki czemu nie pozostaną na nich żadne nieprzyjemne zapachy. Dzięki trybowi suszenia cichego słyszeć będziesz tylko mruczenie swojego kota.

  Sprzątanie Adaptacyjne z Inteligentnym Czujnikiem DirTect

  Dyad Pro samoczynnie dopasowuje moc czyszczącą i przepływ wody dla genialnego czyszczenia po wykryciu stopnia zabrudzenia podłogi. Wskaźnik LED na ekranie informuje Cię, gdzie znajduje się brud, dzięki czemu wiesz, na którym miejscu się skupić.

  Auto-dozowanie Środka Czyszczącego

  Dyad Pro wykorzystuje dozownik środka czyszczącego, który automatycznie dostosowuje się w zależności od plam podłogowych, aby zapewnić Ci wyśmienite czyszczenie. 1 niewiele znaczący kartridż środka czyszczącego obsługuje do 20 zbiorników wody czystej, wystarczając choćby na 6s.00 minut.

  Sterowanie Aplikacją i Alerty Głosowe

  Dyad Pro z łatwością łączy się z aplikacją Roborock dla Twojej wygody, a instrukcje oraz status sprzątania w czasie rzeczywistym przekazywane będą alertami głosowymi.

  Wytrzymały Design gwarantujący Dłuższe, sprawne Sprzątanie

  Dyad Pro wykorzystuje baterię z 30% wyższą skutecznością w porównaniu do Dyad, gwarantując maksymalny zasięg sprzątania do 300 m. Kw. Na jednym ładowaniu.

  FAQ

  Dlaczego Dyad Pro jest cięższy od innych, podobnych produktów?

  Dyad Pro zaprojektowano z dualnymi wałkami. Głowica czyszcząca wyposażona jest w dwa zestawy silników, zębatek i wałków, przez co jest cięższa od podobnych produktów. Dodatkowa waga jest jednak zastosowana w głowicę czyszczącą, której ciężar spoczywa na podłodze, dzięki czemu nie ma dopełniającego obciążenia dla użytkownika. Waga zwiększa na dodatek nacisk głowicy czyszczącej w dół dla bardziej skutecznego sprzątania.

  Czy przed użyciem muszę odkurzyć albo pozamiatać podłogę?

  Dyad Pro jest to wszechstronny odkurzacz do sprzątania na mokro i sucho, dzięki czemu nie trzeba zamiatać ani odkurzać podłogi przed użyciem. Prosimy jednak pozbierać z podłogi pokaźniejsze śmieci, żeby nie utknęły one w środku odkurzacza.

  Zacznij sprzątać, a urządzenie będzie posuwać się naprzód.

  Dyad Pro wykorzystuje design przyczepności napędu przedniego, co zagwarantuje względnie konkretną siłę pociągową wprzód podczas sprzątania podłogi. W trakcie pchania do przodu jest ciągnięty poprzez urządzenie bez żadnego wysiłku. Musisz tylko opanować kierunek oraz siłę.

  Co można posprzątać przy pomocy Dyad Pro?

  Dyad Pro można wykorzystać do posprzątania kurzu i brudu (takich jak brudne ślady butów, plamy po kawie i plamy po soku), niepokaźnych śmieci suchych (takich jak płatki śniadaniowe, kłaki i drobiny jedzenia), śmieci mokrych (takich jak ryż, owsianka, jajka i makaron), a także płynów (takich jak woda, zupa i napoje) z podłogi.

  Czego nie można posprzątać za pomocą Dyad Pro?

  Aby zapewnić normalne stosowanie, nie zaleca się używać Dyad Pro do sprzątania większych śmieci (takich jak torby plastikowe, chusteczki, pokaźne kawałki papieru, tektura, i obfite liście warzywne), przedmiotów ostrych (takich jak pęknięte szkło i śrubki), i pokaźnych ilości kurzu (takich jak odpady budowlane i gleba). Nie używać odkurzacza do sprzątania płynów o głębokości powyżej 1 cm.

  Czy można używać Dyad Pro do odkurzania włosów i sierści?

  Tak, lecz odkurzanie sporych kłębów włosów może wywoływać zapchanie. Jeśli Twoja podłoga pełna jest w głównej mierze włosów, które trzeba odkurzyć, zaleca się częstsze czyszczenie głowicy czyszczącej.

  W jakim otoczeniu mogę korzystać z Dyad Pro?

  Dyad Pro można używać do sprzątania wielu różnych typów podłóg domowych, w tym gładkich drewnianych bądź kafelkowanych podłóg. Nie zaleca się czyścić nim dywanów. Dyad Pro nie nadaje się do przestrzeni zewnętrznych, wnętrz samochodów, a także środowisk komercyjnych albo przemysłowych.

  Jak korzystać z funkcji samoczyszczenia?

  Umieść urządzenie na stojaku ładującym (stojak ładujący musi być podłączony do źródła zasilania), wciśnij przycisk samoczyszczenia celem samoczyszczenia. Przez rozpoczęciem samoczyszczenia, jeśli zbiornik wody brudnej okaże się prawie pełny lub poziom wody w zbiorniku wody czystej jest niski, prosimy najpierw opróżnić i napełnić zbiorniki celem zapewnienia płynnego samoczyszczenia. Możesz jeszcze kontrolować samoczyszczenie za pomocą aplikacji.

  Co robić, gdy w czasie użytkowania zaplączą się dzianiny albo kable?

  Prosimy natychmiast przerwać, rozłożyć wałek szczotki i wyjąć zaplątane przedmioty.

  Jak ocenić, czy niezbędna jest podmiana wałka szczotki?

  Jeśli wałek szczotki był w użyciu poprzez prawie lub ponad pół roku (można sprawdzić w aplikacji), i odczuwasz, iż plamy wody na podłodze znacząco się powiększyły, a efekty sprzątania osłabły, wówczas trzeba wymienić wałek szczotki na nowy. Po zamianie wałka na nowy prosimy zresetować wałek szczotki w aplikacji.

  Czy urządzenie obsługuje łączność z aplikacją Mihome?

  Dyad Pro obsługuje tylko połączenie z aplikacją Roborock, nie Mihome.

  Jakie są środki bezpieczeństwa dla połączenia WiFi?

  1. W trakcie łączenia z WiFi nie używaj znaków chińskich ani specjalnych w nazwie użytkownika, zaleca się używać znaków angielskich i cyfr.

  2. WiFi obsługuje jedynie 2.4G. Jeśli używasz w domu routera 5G, możesz wyłączyć funkcję integracji podwójnej częstotliwości oraz używać sieci 2.4G niezależnie.

  3. Przy pierwszym uruchomieniu nastąpi domyślnie wejście w tryb rozprowadzania sieci. Jeśli niemożliwe jest nawiązanie połączenia, prosimy wcisnąć "przycisk samoczyszczenia", a także "przycisk przełączania" jednocześnie na 3 sekundy, po czym wejść w tryb rozprowadzania sieci po usłyszeniu dźwięku sygnałowego.

  Co mam zrobić po zakończeniu sprzątania?

  Prosimy po użyciu umieścić odkurzacz z powrotem w doku ładującym oraz uruchomić program samoczyszczenia. Po zakończeniu prosimy opróżnić zbiornik wody brudnej i spłukać go wodą celem uniknięcia przykrych zapachów.

  Dlaczego Dyad Pro nie ma funkcji dezynfekowania wodą elektrolizowaną?

  Woda elektrolizowana wykorzystuje zwykle pozostałości chloru w wodzie z kranu do generowania kwasu podchlorawego. Jednak kanon pozostałości chloru w wodzie z kranu jest pokaźniejszy albo równy aniżeli 0,3 mg/l, zaś w wodzie wyjściowej w rurociągu jest większy lub równy 0,05 mg/l, czyli istotnie poniżej 250 mg/l wykorzystywanego z zasady w dezynfekcji. Dlatego też taka dezynfekcja przy użyciu wody z kranu nie tylko miałaby ograniczony efekt,elementy elektrolityczne redukowałyby żywotność pompy wodnej odkurzacza.

  Specyfikacja
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe DeLonghi. Ranking TOP10 modeli

Xiaomi DREAME H12

Xiaomi DREAME H12 Najniższa Cena Online

Xiaomi DREAME H12 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi DREAME H12
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12

  Pożegnaj bałagan. Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame H12 umożliwia nie tylko odkurzanie, ale też mycie podłóg. Dzięki lepszej konstrukcji szczotki efektywnie eliminuje brud na dodatek wzdłuż krawędzi. Samoczynnie rozpoznaje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dopasowuje do niego swoją moc. Sam się też wyczyści. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy na poziomie około 35 minut, a wbudowany wyświetlacz LED usprawnia obsługę urządzenia.

  Odkurzaj i myj podłogi w tym samym czasie

  dzisiaj możesz zaoszczędzić czas. Już nie musisz najpierw odkurzać, a następnie myć podłóg przy pomocy mopa. Dreame pozwoli Ci wykonać obie te czynności równocześnie, przy użyciu jednego urządzenia! Odkurzacz H12 znakomicie radzi sobie z kurzem, okruchami czy sierścią, proponuje też funkcję mopowania, dzięki której szybko rozprawi się z plamami, rozlanym mlekiem czy śladami łapek Twojego zwierzaka.

  Inteligentnie namierza brud

  Miej pewność, że wszystkie podłogi w Twoim domu są genialnie czyste. Dreame H12 inteligentnie wyłapuje brud i automatycznie dopasowuje swoją moc do stopnia zanieczyszczenia odkurzanej powierzchni. Dzięki temu nie tylko umożliwia dokładne sprzątanie, ale też optymalizuje zużycie energii, co przekłada się na dłuższy czas pracy. Przekonaj się, iż odkurzanie może być wydajniejsze!

  Jeszcze lepsza szczotka

  Czyszczenie podłóg w kątach, przy ścianach lub przy krawędziach mebli nigdy nie było prostsze. Dreame H12 został zaopatrzony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która usuwa brud nawet z wyjątkowo trudno przystępnych miejsc. Jej szerokość wynosi 250 mm. Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może lśnić czystością - skategoryzowane przy krawędziach mebli okruchy czy plamy pozostaną tylko przykrym wspomnieniem!

  Sam się wyczyści

  Nie trać czasu na czyszczenie odkurzacza. Szczotka H12 została wyekwipowana w specjalną skrobaczkę, która likwiduje z niej brud w trakcie sprzątania. Dzięki temu masz pewność, że dopiero co skategoryzowane zanieczyszczenia nie znajdą się z powrotem na podłodze. Co więcej, wystarczy umieścić odkurzacz bazie i nacisnąć przycisk, a wałek szczotki zostanie opłukany wodą i wyczyszczony.

  2 tryby pracy do wyboru

  luźno przełączaj się pomiędzy przystępnymi trybami i sprzątaj tak, jak chcesz. Tryb Auto pozwala na skrupulatne czyszczenie podłóg - wyśmienicie spełni oczekiwania na co dzień. W trybie Suction urządzenie usuwa rozlane płyny bez mopowania. Wyśmienicie poradzi sobie z wodą, sokiem czy herbatą. Wypróbuj przystępne możliwości i spraw, że podłogi w Twoim domu będą lśnić czystością!

  2 zbiorniki na wodę

  Dreame H12 został zaopatrzony w 2 zbiorniki na wodę - jeden na czystą, a drugi na brudną. Pierwszy z nich ma objętość aż 900 ml. To oznacza, że nie musisz uzupełniać go podczas sprzątania - jedno napełnienie starczy na wyczyszczenie podłóg o szerokiej powierzchni. Pojemność drugiego zbiornika to 500 ml. Trafia do niego woda z zanieczyszczeniami, nie musisz więc się martwić, że rozlana kawa ponownie trafi na podłogę.

  Inteligentne rozwiązania

  Ułatw sobie sprzątanie. Odkurzacz został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, na którym wyświetlane są najważniejsze informacje dotyczące jego pracy. Wystarczy rzucić okiem, by sprawdzić poziom naładowania akumulatora albo status sprzątania! H12 proponuje także inteligentne komunikaty głosowe. Powiadomi Cię na przykład o aktualnie wybranym trybie sprzątania i przypomni o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę.

  tworzony dla Twojej wygody

  Przekonaj się, że sprzątanie wcale nie musi wymagać dużego wysiłku. Dzięki dokładnie przemyślanej konstrukcji H12 zagwarantuje niezrównany komfort wykorzystywania. Jego prowadzenie jest stanowczo proste i wygodne - nie obawiaj się zmęczenia! Przechowywanie odkurzacza ponadto nie sprawi Ci problemu. W pakiecie odnajdziesz specjalną bazę, która oferuje miejsce nie tylko na urządzenie, lecz też na asygnowane dla niego akcesoria.

  Długi czas pracy

  Uwolnij się od kabli i ciesz się swobodą. Bezprzewodowa konstrukcja Dreame H12 sprawia, iż możesz wygodnie odkurzyć cały dom. Urządzenie zostałowyposażone w wytrzymały akumulator, dzięki któremu w pełni naładowane może pracować nawet poprzez 35 minut. Nie musisz przerywać sprzątania, żeby naładować odkurzacz! na dodatek wchodząca w skład zestawu baza umożliwia ładowanie H12 w trakcie przechowywania.

  W zestawie
  • Odkurzacz
  • Uchwyt
  • Zapasowy filtr
  • Szczoteczka do czyszczenia
  • Adapter zasilania
  • Zapasowy wałek do szczotki
  • Uchwyty na akcesoria x2
  • Baza z funkcją ładowania
  • Preparat czyszczący

  Specyfikacja


Jimmy H8 Flex

Jimmy H8 Flex Najniższa Cena Online

Jimmy H8 Flex - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy H8 Flex
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Bezprzewodowy odkurzacz JIMMY H8 Flex

  Z JIMMY H8 Flex bez trudu sprawisz, że każdy kąt w Twoim domu będzie lśnił czystością. Ten bezprzewodowy odkurzacz pionowy akcentuje się mocą ssania sięgającą 185 AW, dzięki czemu w mgnieniu oka usuwa brud. Zostałwyekwipowany w detektor kurzu i wyświetlacz LED, który znacznie usprawnia jego obsługę. Czas pracy urządzenia wynosi choćby 65 minut na jednym ładowaniu. Wyginana rura odkurzacza pozwala wygodnie sprzątać pod meblami, a załączone do zestawu akcesoria pomogą Ci zadbać o porządek w każdym zakamarku.

  bezusterkowy w walce z brudem

  Przekonaj się, jak prędko i skutecznie możesz pozbyć się brudu. Odkurzacz został wyposażony w bezszczotkowy silnik, który pracuje z mocą 550 W i gwarantuje siłę ssania na poziomie około 185 AW. Dzięki temu momentalnie rozprawi się nawet z uporczywym kurzem, okruchami, sierścią czy włosami zaplątanymi w dywan. Co więcej, opatentowana technika podwójnego cyklonu umożliwia eliminację cząsteczek z brudu ze skutecznością do 99,9% i uniemożliwia wtórnemu zanieczyszczeniu.

  zastosowany ekran LED

  Ciesz się prostą obsługą odkurzacza i zyskaj wygodny dostęp do danych dotyczących jego pracy. Model H8 Flex ma zaimplementowany mały wyświetlacz LED, na którym w czasie rzeczywistym wyświetlane są informacje takie jak pozostały czas pracy, wybrany tryb czy ilość kurzu w otoczeniu. Teraz wszystko, co może Ci się przydać, masz w zasięgu wzroku - wystarczy rzucić okiem!

  Inteligentny czujnik kurzu

  Zdarzyło Ci się kiedyś zastanawiać, czy Twoje mieszkanie zostało trafnie posprzątane? Nie masz pewności, czy odkurzacz wystarczająco prawidłowo poradził sobie z brudem? JIMMY H8 Flex pomoże Ci rozwiać podobne wątpliwości! Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny czujnik kurzu - aby sprawdzić jego stężenie, starczy spojrzeć na specjalny wskaźnik, który znajduje się na wyświetlaczu. Przykładowo, niebieski kolor oznacza, że otoczenie jest czyste, a czerwony, że jest niezwykle brudne.

  4 tryby pracy do wyboru

  dopasuj pracę odkurzacza do swoich oczekiwań albo do stopnia zabrudzenia podłogi. Model H8 Flex pozwala wybierać spośród 4 trybów sprzątania. Eco zapewnia najdłuższy czas pracy i nadzwyczajnie sprawdza się na co dzień. W wypadku bardziej uporczywych skażeń wybierz Turbo lub Max. W trybie Auto odkurzacz samoczynnie reguluje swoją pracę w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia powierzchni.

  Bezproblemowe odkurzanie w trudno przystępnych miejscach

  Dzięki skrupulatnie przemyślanej konstrukcji odkurzacz ułatwi Ci sprzątanie trudno przystępnych miejsc. Wyginana rura zezwala na pomiędzy innymi wygodne odkurzanie podłogi pod meblami - już nie musisz się schylać! Co więcej, główna szczotka urządzenia została zaopatrzona w diody LED, które pozwolą Ci na skrupulatne sprzątanie ciemnych zakamarków. Z JIMMY żaden brud się przed Tobą nie ukryje!

  Długi czas pracy

  Koniec z niechcianymi przerwami w sprzątaniu. Nie obawiaj się konieczności częstego ładowania odkurzacza! W połączeniu z elektryczną szczotką do podłóg JIMMY H8 Flex działa przez około 45 minut w trybie Eco, około 18 minut w trybie Turbo lub około 11 minut w trybie Max. Czas pracy urządzenia bez elektrycznej szczotki sięga aż 65 minut w trybie Eco, 21 minut w trybie Turbo lub 11 minut w trybie Max. Ponadto akumulator odkurzacza można w prosty sposób zdemontować i wymienić.

  przyjazny użytkownikom

  Przekonaj się, iż sprzątanie wcale nie musi wymagać pokaźnego wysiłku. Odkurzacz H8 Flex uwydatnia się użyteczną i stosunkowo lekką konstrukcją, dzięki temu jest wyjątkowo wygodny w obsłudze. Zostałwyposażony w obszerny zbiornik na kurz o objętości 500 ml, którego opróżnianie nie sprawi Ci problemu - starczy nacisnąć przycisk. Nawet nie ubrudzisz sobie rąk! Co więcej, specjalny uchwyt ścienny zezwala na jednoczesne przechowywanie i ładowanie urządzenia.

  Przydatne akcesoria w zestawie

  Już wkrótce każdy zakamarek w Twoim domu może być idealnie czysty. Starczy, iż wykorzystasz dołączone do zestawu akcesoria! Dzięki elektrycznej szczotce do materacy w mgnieniu oka pozbędziesz się kurzu i roztoczy z łóżka lub kanapy, a przy pomocy szczotki do mebli 2 w 1 wyczyścisz stół, półki i inne powierzchnie. Szczotka szczelinowa pozwoli Ci odkurzyć na przykład wgłębienia w fotelach, a miękka szczotka i rozciągliwy wąż ułatwią sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

  W zestawie
  • Odkurzacz z elektryczną szczotką do podłóg
  • Elektryczna szczotka do materacy
  • Miękka szczotka
  • Szczotka szczelinowa
  • Łącznik
  • Szczotka do mebli 2 w 1
  • Wąż elastyczny
  Specyfikacja:


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. Ranking na wrzesień 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – wrzesień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 1500 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 1500 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 1500 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 1500 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 1500 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 1500 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *