Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na styczeń 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł. Ranking styczeń 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – styczeń 2023. *

Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute Najniższa Cena Online

Dyson V8 Absolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Absolute
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg oraz tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, praktyczna i lekka budowa oraz bogaty pakiet akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów firma Dyson nieprzerwanie udoskonala technologię cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglerozszerzyć przepływ powietrza i wychwytywać niewielki kurz. Cyklon marki Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niż jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, tworząc więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Budując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik żeby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przychylny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze obszerniejszą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr rodzaju lifetime, a także zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanupousuwać głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają nieduży kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller ma wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą większe skażenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają śladowy kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także wykorzystywana między zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson mają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest wykorzystywana wyłącznie podczas odkurzania. Włączony gdy go potrzebujesz, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować nawet 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze rozszerzoną mocą poprzez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest stosowny do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i optymalnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie oraz przestrzenie między nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson prosto zmienia się w odkurzacz ręczny. Rewelacyjny do prędkiego sprzątania, czyszczenia trudnych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  komfortowy Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest wyjątkowo proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Komfortowa stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on zawsze gotowy do użycia.

Philips 8000 SerieS AQua

Philips 8000 SerieS AQua Najniższa Cena Online

Philips 8000 SerieS AQua - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips 8000 SerieS AQua
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  eliminuje więcej niżeli tylko kurz Samo odkurzanie nie wystarcza,wyeliminować cały brud z podłogi. Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua 8000 to jedyne tego typu urządzenie, które likwiduje więcej aniżeli tylko kurz. Specjalnie zaprojektowana nasadka 2 w 1 odkurza i myje podłogi, usuwając lepkie plamy, a nawet bakterie.

  zobacz wszystkie korzyści

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe niebieskie. Ranking TOP10 modeli

Electrolux EP81-U25ULT

Electrolux EP81-U25ULT Najniższa Cena Online

Electrolux EP81-U25ULT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP81-U25ULT
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bateria:litowo-jonowa;Czas ładowania:2,5 godziny;Czas pracy z funkcją Turbo:6 minut;Długość przewodu:0 m;Kolor:brązowy;Filtr HEPA:nie;Funkcja mycia:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dopełniające:4 tryby pracy (eco, standard, max i auto), funkcja Auto, funkcja Turbo, podświetlenie LED frontowe, szybkie ładowanie;Inne:łatwe opróżnianie pojemnika, wyjmowana bateria;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:brązowy;Lampa UV:nie;ilość baterii w wyposażeniu:1;Maksymalny czas pracy:35 minut;Napięcie akumulatora:25,2 V;Nazwa filtra:filtr falisty;Odkurzacz ręczny:tak;Podświetlenie LED:tak;objętość pojemnika:0,4 litra;Poziom hałasu:79 dB;Regulacja mocy ssania:elektroniczna;Składana rączka:nie;Stacja ładująca:stojąca;Sterowanie w rączce:tak;typ filtra:falisty;Waga:7,84 kg;Wskaźnik naładowania baterii:tak;Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika:nie;wymiary - głębokość:25 cm;rozmiary - szerokość:25 cm;rozmiary - wysokość:115 cm;Wymienna bateria:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim;Pozostałe:stacja dokująca;Szczotki, ssawki:rozciągliwa końcówka, elektroszczotka, miękka szczotka, ssawka szczelinowa, szczotka do kurzu;ekran:tak;Zasięg pracy:0;Zasilanie:akumulatorowe;zaimplementowane technologie:technologia cyklonowa...


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy z akumulatorem litowo-jonowym o objętości 4000 mah,czas pracy do 65 minut, ładowania do 4 godzin, łatwy do wyjęcia i wymiany akumulator, silnik turbospin wytworzony w niemczech i objęty 10 letnią gwarancją, elektroszczotka allfloor proanimal brush z podświetleniem led, filtr antyalergiczny z systemem nieskomplikowanego czyszczenia rotationclean, proste wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotki, zbiornik na kurz o pojemności 400 ml, szczególnie bogato wyposażony w dopełniające akcesoria.


Samsung VS20T7534T4

Samsung VS20T7534T4 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7534T4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7534T4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  wymienna, długodziałająca bateria choćby 1 godzina sprzątania**posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora. Wysokowydajna bateria (3000 mah*) pozwala na odkurzanie bez przerwy choćby przez 1 godzinę**. Po upływie tego czasu łatwo zastąpisz ją baterią zapasową***, aby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę. Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej wydajności nawet poprzez 500 cykli pracy****.wystarczy rzut oka. Cyfrowy wyświetlaczzintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwi ci sprawdzenie, czy odkurzacz działa adekwatnie. Możesz zweryfikować stan urządzenia, na przykład poziom mocy i rodzaj wykorzystywanej szczotki. W sytuacji problemów ze szczotką otrzymasz powiadomienie, co zasadniczo ułatwi kontrolę nad urządzeniem i sprzątanie.komfortowa ładowarka stacja ładująca rodzaju „2 w 1". Ciesz się obszerniejszą elastycznością przechowywania i ładowania odkurzacza. Stację ładującą rodzaju „2 w 1" prosto przypasujesz do swych potrzeb. Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, żeby po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu.łatwy do umycia pojemnik na kurz, który można umyć.możesz w prosty sposób opróżnić pojemnik na kurz i utrzymać go w czystości. Cały pojemnik o objętości 0,8 l, w tym system wielocyklonowy, można umyć, więc zawsze może być czysty i świeży. Bez trudu odłączysz go także od odkurzacza, by wysypać kurz.łatwy w utrzymaniu zmywalnyodkurzanie parkietu szczotka soft action bezproblemowo sprzątniesz nawet mały kurz z twardych podłóg korzystając ze specjalnie zaprojektowanej szczotki soft action o metalicznym, antystatycznym włosiu. Dzięki zastosowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Została zaprojektowana tak, by nie zaplątywała się w nią zgromadzona sierść. Co więcej, starczy jedno kliknięcie, żeby szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę.zobacz odkurzacz jet w rozszerzonej rzeczywistościkrok 1 | zeskanuj qr kod & zainstaluj aplikację

Dyson V8 AbSolute New 1

Dyson V8 AbSolute New 1 Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Cecotec. Ranking TOP10 modeli

Dyson V8 AbSolute New 1 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 AbSolute New 1
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz bezprzewodowy dyson v8 absolute new 1elektroszczotka direct drivedzięki silnikowi ukrytemu w wałku, elektroszczotka direct drive wprowadza nylonowe włosie w głąb dywanu,zlikwidować głęboko ukryte zabrudzenia.elektroszczotka soft rollerwałek z elektroszczotką jest pokryty miękką dzianiną nylonową, aby zbierać obszerniejsze śmieci, zaś włosie z włókna węglowego o właściwościach antystatycznych usuwa drobinki kurzu z podłóg twardych.w pudełku dyson v8 absolut new 1 ładowarka stacja dokującaelektroszczotka direct drive do wszelkich rodzajów podłógelektroszczotka soft roller do podłóg twardych końcówka combi mini elektroszczokońcówka low reach1test siły ssania przeprowadzono zgodnie z normą en 60312-1 cl5.8 i cl5.9 przy wężu/rurze, przy maksymalnie załadowanym pojemniku, w trybie max.2maksymalny czas pracy przy korzystaniu ze szczotki bez dodatkowego silnika.


Shark TRUE PET ICZ160EUT

Shark TRUE PET ICZ160EUT Najniższa Cena Online

Shark TRUE PET ICZ160EUT - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Shark
 • Pełna nazwa odkurzacza: Shark TRUE PET ICZ160EUT
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 z akumulatorem litowo-jonowym o napięciu 28.8 v, podwójny akumulator, który zezwala na pracę do 50 minut, ładowania do 3.5 godzin, zbiornik na kurz z technologią cyklonową o pojemności 600 ml, filtr antyalergiczny hepa 11, rura teleskopowa, możliwość odpięcia odkurzacza, regulacja siły ssania, elektroszczotka z oświetleniem led i podwójnym wałkiem, nietrudny w przenoszeniu i przechowywaniu.

Tefal TY98C0WO

Tefal TY98C0WO Najniższa Cena Online

Tefal TY98C0WO - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Tefal
 • Pełna nazwa odkurzacza: Tefal TY98C0WO
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  mopowanie i odkurzanie odkurzanie podłóg i dywanów niskie meble sufit samochód jeszcze więcej mocy silnik digital force zagwarantuje wysoką moc ssącą na poziomie 150 air wattów, a wydajna bateria 25,2v pozwala na aż 45 minut pracy bezprzewodowej – to wszystko dla skutecznego odkurzania podłóg i dywanów. Inteligentne odkurzanie x-force 12.60 ma inteligentny tryb auto, dzięki któremu rozpoznaje rodzaj podłoża i automatyczne dostosowuje moc ssącą dla znakomitych efektów sprzątania. Odkurzacz włączy niższą moc na podłodze, a wyższą na dywanie. Dotrzyj do kurzu wszędzie poczuj nowy komfort odkurzania dzięki specyficznej konstrukcji odkurzacza ze zginaną rurą flex i szczotce deep power vision z podświetleniem led. Odkurzaj wygodnie i starannie bez schylania, nawet pod niskimi meblami. Funkcja uniemożliwiająca blokowaniu się szczotki specjalna funkcja automatycznie obniża szybkość elektroszczotki, gdy ta napotka pokaźny opór (np. Dłuższe włókna dywanu). Dzięki czemu nie ma ryzyka zablokowania się szczotki. 2w1 odkurzanie i mopowanie z x-force 12.60 aqua możesz odkurzać i mopować równocześnie, dzięki czemu oszczędzasz 50% czasu koniecznego na sprzątanie! głowica aqua zezwala na odkurzanie i mycie w każdym kierunku – do przodu i do tyłu – żeby podłogi w twoim domu byłe nieprzeciętnie czyste. Wydajność za jednym dotknięciem czytelny panel sterowania pozwala śledzić pozostały czas pracy baterii i wybrać adekwatny tryb pracy spośród 4 stopni mocy.ekspresowo włączyć maksymalną moc, możesz także skorzystać z przycisku boost. Nieskończone możliwości posprzątaj wszystkie zakamarki w twoim domu albo samochodzie dzięki zestawowi {pomocn|przydatn)ych akcesoriów m.in. Zintegrowanym szczotkom easybrush, mini turboszczotce, ssawce szczelinowej. 1. Wysoka moc 150 aw 2. Automatyczne dostosowanie mocy 3. Jednoczesne odkurzanie imopowanie 4. Wymienna bateria z czasem pracy 45 min 5. Technologia flex 9 akcesoriów w zestawie głowica aqua 2w1 do odkurzania i mopowania elektoszczotka deep power le

Samsung VS20T7538T5

Samsung VS20T7538T5 Najniższa Cena Online

Samsung VS20T7538T5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Samsung
 • Pełna nazwa odkurzacza: Samsung VS20T7538T5
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium Zaskakująco produktywne odkurzanie Silnik Samsung Digital Inverter kreuje moc ssącą do 200 watów, więc możesz odkurzać rozmaite powierzchnie z maksymalną mocą ssącą.

  Bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium ma aerodynamiczny kształt optymalizuje przepływ powietrza, a wielocyklonowa filtracja produktywnie zatrzymuje nawet nieduże cząsteczki kurzu.

  Wysoka sprawność Wysoka moc silnika do 550 W w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium produktywne sprzątanie każdej powierzchni, dzięki czemu poradzi sobie równocześnie na grubych dywanach jak i twardych podłogach.

  Silnik Digital Inverter i technika Jet Cyclone optymalizująca przepływ powietrza gwarantują stale wysoką moc ssącą. Odkurzanie parkietu bez problemu sprzątniesz nawet mały kurz z twardych podłóg korzystając ze specjalnie zaprojektowanej szczotki Soft Action o metalicznym, antystatycznym włosiu dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium.

  Dzięki zaimplementowanej w szczotce głowicy obracającej się o 180° dotrzesz do każdego zakamarka. Została zaprojektowana tak, aby nie zaplątywała się w nią skategoryzowana sierść. Co więcej, starczy jedno kliknięcie, by szczotkę zdjąć i wymienić na inną końcówkę.

  skrajna moc ssąca Dzięki wysokowydajnej, wielocyklonowej technologii Jet Cyclone możesz radować się czystszym powietrzem i arcytrudną mocą ssącą w odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium.

  System obejmujący 9 cyklonów i 27 wlotów powietrza formuje stosowną ścieżkę, która umożliwia zminimalizowanie strat ssania. Jednocześnie wychwytuje niewielkie cząsteczki kurzu. Wymienna, długodziałająca bateria Posprzątaj całe mieszkanie lub dom bez konieczności ładowania akumulatora.

  Wysokowydajna bateria w bezprzewodowym odkurzaczu Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium wytrzyma choćby 1 godzina sprzątania. Po upływie tego czasu z łatwością zastąpisz ją baterią zapasową, żeby wydłużyć czas sprzątania o kolejną godzinę.

  Co więcej, bateria zachowuje ponad 70% oryginalnej sprawności nawet przez 500 cykli pracy. Mycie parkietu Dzięki bezprzewodowemu odkurzaczowi Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium możesz bez trudu zachowasz genialną czystość parkietu korzystając z opcjonalnej szczotki Spinning Sweeper.

  Jej dwie obrotowe myjki zezwalają na łatwiejsze czyszczenie. Możesz nałożyć na nie albo nakładki z mikrofibry wielokrotnego wykorzystywania, albo jednorazowe wilgotne chusteczki. Z włączoną funkcjąa mycia odkurzacz pracuje choćby 80 minut, byś zdążył nieprzeciętnie wymyć parkiet.

  komfortowa ładowarka Ciesz się obszerniejszą rozciągliwością przechowywania i ładowania odkurzacza Samsung VS20T7538T5/GE Jet 75 premium. Stację ładującą typu „2 w 1" łatwo dopasujesz do swych potrzeb.

  Możesz zaoszczędzić przestrzeń, mocując ją na ścianie, bądź korzystać z niej w formie wolnostojącej, by po usunięciu baterii móc ładować ją w dowolnym miejscu. Zobacz odkurzacz Jet w zwiększonej rzeczywistości...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Vorwerk. Ranking TOP10 modeli

Severin HV 7186

Severin HV 7186 Najniższa Cena Online

Severin HV 7186 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Severin
 • Pełna nazwa odkurzacza: Severin HV 7186
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 o mocy silnika 400 w, wyjmowany akumulator litowo-jonowy o napięciu 18 v, czas pracy do 60 min, prędkie ładowanie w godzine, oświetlenie led odkurzanej powierzchni, zbiornik na kurz o obszerności 0.6 l, filtr antyalergiczny hepa h13, cztery stopnie mocy, uchwyt ścienny z organizerem na akcesoria.


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na styczeń 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – styczeń 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 2000 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *