Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do 2000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 2000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 2000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Bosch BBS711

Bosch BBS711 Najniższa Cena Online

Bosch BBS711 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BBS711
 • Ilość ofert: 10
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz pionowy bezprzewodowy BOSCH UNLIMITED 7 BBS711ANM

  Elektroszczotka ProAnimal Brush: perfekcyjna dla właścicieli zwierząt domowych, ponieważ przystępnej likwiduje i redukuje zaplątywanie się sierści

  Sprzątanie bez wysiłku: łatwe odkurzanie dzięki komfortowym funkcjom takim jak zginana rura i samostojąca konstrukcja elektroszczotki

  Dłuższy czas pracy: wymienny akumulator o pojemności 3.0 Ah (Power for all Alliance) z czasem pracy dłuższym do 33%⁷

  Silnik TurboSpin: szybszy, lżejszy i bardziej produktywny, gwarantujący imponującą efektywność odkurzania.

  dodatkowe informacje i specyfikacja techniczna
  Skuteczność

  Elektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do intensywnego odkurzania, perfekcyjna dla właścicieli zwierząt i wszystkich rodzajów podłóg - z zwiększoną średnicą wałka.

  Minielektroszczotka ProAnimal: dodatkowy wałek elektroszczotki z czerwonym włosiem został opracowany by jeszcze łatwiej eliminować sierść. Ssawka gwarantuje idealne zbieranie włókien z tapicerki a nawet z trudno dostępnych miejsc.

  Silnik TurboSpin: stworzony w Niemczech; z 10-letnią gwarancją.³

  Możliwość wydłużenia czasu pracy: wymienny akumulator pozwala w razie potrzeby wydłużyć czas pracy.

  W zestawie: 1 x wymienny akumulator Power For All Alliance.

  Power For All Alliance: wymienny akumulator jest kompatybilny z wieloma produktami Bosch (z linii zielonej) oraz innych marek.

  Czas pracy pojedynczego akumulatora 3.0 Ah:
  Do 40 min w trybie Eco bez elektroszczotki Do 30 min w trybie Eco z elektroszczotką Do 15 min w trybie Auto z elektroszczotką Do 10 min w trybie Turbo z elektroszczotką

  instynktowny, 3-stopniowy wybór trybu pracy dostosowany do każdych wymagań:
  Tryb Eco: wydłużony czas pracy dla dłuższego sprzątania. Tryb Auto: najkorzystniejsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i skuteczności z automatycznym dostosowaniem poziomu mocy. Tryb Turbo: najwyższa sprawność dla stosownych rezultatów sprzątania.

  Tryb Auto: elektroszczotka dostosowuje poziom mocy w zależności od typu odkurzanej powierzchni: dywanu lub twardej podłogi. Najlepsze rozwiązanie w zakresie czasu pracy i sprawności w zależności od tego, co jest konieczne do uzyskania wyśmienitych wyników sprzątania.

  Made in Germany: wysokie standardy jakości i gruntowne testy producji dla satysfakcji długiego wykorzystywania.

  Higiena

  Filtr o długiej żywotności: czyste wydmuchiwane powietrze dzięki wysokiej jakości siatce ze stali i filtrowi rodzaju Cartridge z membraną Pure Air (99,9% filtracji⁰).

  Łatwe czyszczenie filtra z RotationClean – bez konieczności mycia.

  Łatwe wyjmowanie i opróżnianie pojemnika na kurz.

  Pojemnik na kurz: wymiar M.

  Komfort

  Zginana pod kątem 90° rura: dla nietrudnego sprzątania pod niskimi meblami.

  Łatwa obsługa: wygodne funkcje takie jak Quick Stand, przycisk zwalniający elektroszczotkę i funkcja Parkowania upraszczające sprzątanie.

  Obsługa jedną ręką: użyteczny i lekki odkurzacz ręczny (1.4 kg) oraz brak potrzeby ciągłego przytrzymania przycisku zasilania.

  Czyszczenie wszelkich powierzchni: dzięki szerokiej gamie akcesoriów możesz odkurzyć każdy wariant zabrudzeń od podłogi do sufitu – a nawet trudno przystępne miejsca w samochodzie.

  Ssawka 2w1: szczotka do mebli i ssawka do tapicerki – połączenie szczotki do mebli i ssawki do tapicerki jest znakomite do czyszczenia wrażliwych / delikatnych powierzchni i tekstyliów.
  Dodatkowy wałek mini elektroszczotki. Przewód do ładowania akumulatora. Sprężysty wąż przedłużający: wygodne sprzątanie dzięki połączeniu elektrycznemu między długim wężem a innymi akcesoriami. Długa, elastyczna ssawka szczelinowa: ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc i wąskich przestrzeni (za meblami, w szufladach albo w samochodzie). Mini elektroszczotka ProAnimal: dodatkowa zmotoryzowana szczotka genialna do zbierania sierści i włókien z tapicerki.

  Łatwe przechowywanie: ścienna stacja dokująca do komfortowego przechowywania urządzenia i akcesoriów.

  Waga (urządzenie z rurą i elektroszczotką): 2.9 kg.

  Zbieranie włókien na dywanie w kontraście do przewodowego odkurzacza Bosch z turboszczotką (BGL3A315). Test zgodny z normą EN 60312-1:2017.

  W trybie Turbo urządzenie osiąga wydajność odkurzania wymaganą dla odkurzaczy przewodowych wg Rozp. Komisji (UE) Nr 666/2013 (test zgodny z normą EN 60312-1:2017).

  Szczegółowe warunki gwarancji na www.bosch-home.pl

  Skuteczność odkurzania zmierzona w trybie Turbo na podłogach twardych ze szczelinami. Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.

  W porównaniu z wałkiem elektroszczotki modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01.

  W porównaniu z silnikiem modelu Unlimited Serie | 8 BBS1114.

  w porównaniu do akumulatora 2.5Ah 18V Bosch Power For All wykorzystywanego w trybie ECO bez elektroszczotki w modelu Unlimited Serie | 6 BCS611AM/01. Test zgodny z normą EN IEC 62885-4:2020.

  Pomiar wytwarzany w trybie ECO na podstawie testów wewnętrznym w oparciu o normę EN 60312-1:2017 sekcje 5.1 – 5.3.

  Test zgodny z normą EN 60312-1: 2017.


Bosch BCS8214

Bosch BCS8214 Najniższa Cena Online

Bosch BCS8214 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bosch
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bosch BCS8214
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy BOSCH 8 BCS8214ANMDla wielbicieli zwierząt: tak efektywny jak odkurzacz klasyczny - dla szybszego usuwania sierści zwierząt. Stanowczo solidny: bez kompromisów w zakresie skuteczności, ponieważ bezprzewodowy jest tak efektywny jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.NAJWAŻNIEJSZE parametryKolor: Czerwony, czarnyTyp: Odkurzacz 2w1Czas pracy: do 65 minIlość stopni mocy: 3Pojemność baterii: 4000 mAhPoziom hałasu: 78 dBaOświetlenieFiltr: typ CartridgeSystem EasyClean: nietrudne wyjmowanie i czyszczenie wałka elektroszczotkiPojemnik na kurz: rozmiar MSilnik: TurboSpinNiezwykle potężny - tak jak odkurzacz przewodowy Bezprzewodowy odkurzacz Unlimited Gen2 Serie 8 wreszcie pozwala radować się taką samą mocą, jak konwencjonalny odkurzacz przewodowy.

  Dzięki nowemu, udoskonalonemu akumulatorowi, silnikowi i elektroszczotce ten niezwykle potężny wielofunkcyjny odkurzacz pionowy jest tak sprawny, jak przewodowy odkurzacz, zapewniając skrupulatne odkurzanie. Idealna dla właścicieli zwierząt domowych i prędkiego sprzątania Sierść zwierząt domowych jest zwykle trudna do usunięcia.

  Nasza specjalnie zaprojektowana elektroszczotka jest rewelacyjna dla właścicieli zwierząt: gwarantuje dokładne odkurzanie wszelkich rodzajów podłóg i zbiera powyżej 99,9% kurzu i brudu. Dodatkowy, czerwony wałek elektroszczotki produktywniej zbiera sierść zwierząt – dzięki czemu uzyskujesz szybsze rezultaty sprzątania.

  potężny i lekki silnik produkowany w NiemczechBezszczotkowy silnik TurboSpin, opracowany i produkowany poprzez markę Bosch nie pozostawia kompromisów w kwestii produktywności. Ten 3-fazowy silnik cyfrowy jest wysoce wydajny, o 32% lżejszy i o 50% szybszy² – z szybkością do 82 000 obr./min – dla nietrudnej obsługi i imponującej efektywności odkurzania poprzez cały czas.technologia silników Bosch - jakość "Made in Germany"Ciesz się wysoką i stałą produktywnością dzięki odkurzaczom producenta Bosch: Jako projektant i firma wysokowydajnych silników wytwarzanych w Niemczech od ponad 80 lat oczekujemy, iż nasze odkurzacze nie tylko zapewnią stosowne rezultaty sprzątania i łatwość użytkowania, ale także będą służyć poprzez lata.

  Właśnie dlatego proponujemy gratisową 10-letnią gwarancję na silnik. Dzięki czemu możesz radować się bezpieczeństwem używania wysokiej jakości urządzenia stworzonego wytrzymałych tworzyw przez długi czas.Akumulator nowej generacji dla wysokiej produktywności odkurzania i długiego czasu pracyImponująca sprawność odkurzania, minimalna waga i długi czas pracy: Akumulator Power Plus nowej generacji marki Bosch jest wyposażony w najnowsze ogniwa o szerokiej mocy, które gwarantują o 33% więcej energii, ma także kompaktową konstrukcję, rozszerzoną efektywność i dłuższą żywotność.Mini elektroszczotka do nietrudnego usuwania sierściUsuwanie sierści to prawdziwe utrapienie.

  Mini elektroszczotka ProAnimal została tak zaprojektowana, by ułatwić to zadanie właścicielom zwierząt. Wyposażona w standardowy wałek i drugi, który ponadto powoduje,eliminowanie sierści jest łatwe i prędkie.

  Mini elektroszczotka zapewni wydajne zebranie włókien i sierści z tapicerki lub legowisk zwierząt domowych.Łatwe wydłużanie czasu pracy dzięki wymiennym akumulatoromChcesz posprzątać cały dom unikając nieoczekiwanego rozładowania akumulatora? Jeśli Ci potrzeba pokaźniejszej elastyczności pod względem czasu pracy, dodatkowy akumulator pozwoli Ci wydłużyć czas odkurzania.

  Odkurzacz Unlimited proponuje również nieograniczony czas pracy, jeśli korzystasz z dwóch akumulatorów 4.0 Ah Power Plus i prędkiej ładowarki.Power For All Alliance- Jeden akumulator dla wszelkich maszyn w Twoim w domuWiększość maszyn wykorzystuje najróżniejsze warianty akumulatorów, co może zespalać się z dodatkowymi kosztami używania.

  Wymienne akumulatory Bosch są częścią jednego z największych systemów akumulatorów o napięciu 18 V: Power for All Alliance. Oznacza to, że są kompatybilne z wieloma elektronarzędziami i urządzeniami ogrodniczymi Bosch i innych marek, np.

  Gardena, Gloria, Wagner i Rapid. W ten sposób możesz użyć jednego akumulatora do prawie wszystkich potrzeb i zastosowań w domu i ogrodzie, a także wokół niego.automatyczne przypasowanie mocy do wszystkich rodzajów podłógKoniec z zastanawianiem się nad wyborem optymalnego poziomu mocy do odkurzania dywanu i podłogi.

  Inteligentny tryb automatyczny różnicuje i dopasowuje przepływ powietrza w zależności od typu odkurzanej powierzchni. Zapewnia na dodatek słuszną równowagę sprawnością odkurzania a czasem pracy.użyteczny interfejs sterowania z 3 zróżnicowanymi trybami pracyRóżne czynności związane z odkurzaniem wymagają korzystania z różnych ustawień.

  „Turbo" powiększa produktywność w skomplikowanych zadaniach, gwarantując taką samą wydajność, co odkurzacz przewodowy. „Auto" dostosowuje moc i czas pracy w zależności od odkurzanej powierzchni. A „Eco" zapewnia wyjątkowo długi, stosowny czas pracy do powszednich zadań związanych z odkurzaniem.Specyfikacja technicznaSkutecznośćElektroszczotka AllFloor ProAnimal Brush z podświetleniem LED: jedna elektroszczotka do int

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Dyson. Ranking TOP10 modeli

Puron PU30

Puron PU30 Najniższa Cena Online

Puron PU30 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Puron
 • Pełna nazwa odkurzacza: Puron PU30
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz pionowy Puron PU30 Flex Mop Pro 420 WPURON PU30 FLEX MOP odkurzacz pionowy i ręczny z potężną siłą ssącą, mopem, łamaną rurą do odkurzania pod meblami i bogatym asortymentem. Dzięki temu, łatwo odkurzysz nim choćby całe mieszkanie.

  Co ważne, żeby uruchomić urządzenie, wystarczy nacisnąć przycisk, nie musisz go trzymać podczas pracy. z łatwością prowadzi się ssawę, którą ominiesz nogi od krzeseł i inne przeszkody.NAJWAŻNIEJSZE szybkie i staranne czyszczenie dzięki sile ssącej do 28000 Pa!3-poziomowa regulacja siły ssącej: 28 KPa / 15 KPa / 8 KPaUltralekka konstrukcja: 1,4 kgZbiornik do mopowaniaŁamana rura ułatwiająca odkurzanie pod meblamiSzybkie ładowanie baterii ok.

  3 godz.niemało akcesoriów w pakiecie: dwie rolki do podświetlanej turboszczotki, znikoma do odkurzania sierści z kanap czy tapicerek, dwie szczelinówki, wąż do trudno przystępnych miejsc, ssawa do wykładzin, dodatkowy filtrZaawansowany system filtracji HEPA H13Dogodny czas pracy: 48 min.

  / 22 min. / 10 min. Zależnie o wybranej siły ssącejZbiornik na zanieczyszczenia o objętości 700 mlOpróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przyciskuLampki umieszczone przy turboszczotce oświetlają powierzchnię, upraszczając znalezienie kurzu do odkurzeniaTurboszczotka z podświetleniem i wymienną szczotką do podłóg twardych, jak i wykładzinKlasyczna turboszczotka, zaopatrzona jest w podświetlenie ledowe.

  dzięki temu rewelacyjnie zobaczysz okruchy i inne zanieczyszczenia, które odkurzacz prosto wciągnie do zbiornika. Komplet doposażyliśmy w dodatkowy wałek. Masz więc do dyspozycji klasyczny wałek do podłóg twardych i wykładzin z miękkiego włosia i szczotkę z nieco twardszym włosiem ułożonym w paski.

  Drugi wałek wyjątkowo polecamy do dywanów i wykładzin, ponieważ precyzyjniej wyczesuje zanieczyszczenia z miękkich powierzchni.MopW komplecie odnajdziesz zbiornik do mopowania z dwiema szmatkami. Mopa z łatwością zamontujesz do ssawy, bez schylania się.

  Po prostu nałóż turboszczotkę na zbiornik. Części połączą się dzięki magnesowi w jedną chwilę. Co ważne, podczas mopowania aktywna jest funkcja odkurzania, więc możesz robić dwie czynności jednocześnie!

  Nie wpływa to także na czas pracy urządzenia.Łamana rura do odkurzania pod meblamiW zestawie z odkurzaczem PURON PU30 otrzymasz też łamaną rurę, którą możesz zamontować do długiej, tradycyjnej rury.

  Dzięki niej odkurzysz pod meblami bez konieczności schylania się. Wystarczy nacisnąć przycisk, a cała konstrukcja „złamie się" ułatwiając odkurzanie pod sofami, stołem, czy szafkami. Po sprzątnięciu, po prostu wyprostuj rurę – nie musisz używać żadnego przycisku, ona sama się zablokuje, a Ty możesz dalej odkurzać mieszkanie.znikoma turboszczotka do tapicerekUlepszona szczotka do mebli tapicerowanych, dzięki której odkurzysz sofy, kanapy i fotele w samochodzie.

  Możesz ją podłączyć równocześnie bezpośrednio do rękojeści, jak i do rury. Na czym poleca udoskonalenie? Ssawa bardziej przylega do podłoża, dzięki ruchomej części, która zabezpiecza przed uciekaniem powietrza, podczas odkurzania.

  dzięki czemu cała moc odkurzacza wciąga brud, nie rozpraszając jej na boki.krótki wąż do trudno przystępnych miejscPrzygotowaliśmy także akcesorium, dzięki któremu dotrzesz do trudno przystępnych miejsc, takich tak: przestrzenie w szufladach, na półkach, pomiędzy książkami, zakamarki w aucie.

  To niedługi wąż gięty, do którego możesz podłączyć każdą końcówkę, np. Szczelinówkę.Dwie szczelinówkiWraz z odkurzaczem otrzymasz nie jedną, a dwie szczelinówki. Jedna długa, konwencjonalna, ścięta po skosie, druga z doczepionym włosiem, płaska.

  dzięki temu odkurzysz jednocześnie przestrzenie między poduchami w kanapie, jak i meble bez obaw, iż je porysujesz.Dodatkowy filtr HEPAOdkurzacz ma progresywny system filtracji. W środku rękojeści znajduje się cylidryczny filtr HEPA.

  W komplecie otrzymasz także zapasowy filtr, dzięki temu, powietrze podczas odkurzania będzie sprawnie oczyszczane. To nadzwyczajne rozwiązanie dla alergików.mocne podciśnienie ssania z możliwością regulacji Podciśnienie ssania w tym odkurzaczu (w trybie MAX) wynosi aż 28 000 Pa!

  Ta potężna moc rozprawi się ze wszystkimi skażeniami. Pamiętaj, nabywając odkurzacz, żeby zwracać niezwykle uwagę na ten parametr. Są producenci, którzy nie podają podciśnienia ssania z prostej przyczyny – jest na tyle śladowa, iż nie chcą jej ujawniać.

  Moc odkurzacza możesz przystosowywać zarówno do stopnia zanieczyszczenia, jak i do powierzchni, którą sprzątasz. Przy pomocy przycisku, znajdującego się na baterii, możesz ustawić: poziom niebieski – niepokaźna moc 8 000 Pa poziom fioletowy – przeciętna moc 15 000 Pa (na tym poziomie odkurzacz się uruchamia automatycznie) poziom czerwony – maksymalna moc 28 000 Pa Moc odkurzacza sygnalizuje odcień panelu, jak i ikona znajdująca się na nim.

  Pojemna bateria - długi czas pracy mocną moc odkurzacz zawdzięcza nie tylko bezszczotkowemu solidnemu silnikowi,ponadto dzięki pojemnej baterii. Co ważne, baterię naładujesz do pełna w 3 godziny! Na znikomym poziomie mocy odkurz


Dyson V8 Absolute

Dyson V8 Absolute Najniższa Cena Online

Dyson V8 Absolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 Absolute
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V8 Absolute jest ostatecznym rozwiązaniem kwestii odkurzania. To kompaktowe urządzenie pozwoli Ci pozbyć się brudu z wszystkich rodzajów podłóg oraz tapicerek, mebli i zakamarków. Wytrzymałość, wysoka moc ssania, praktyczna i lekka budowa oraz bogaty pakiet akcesoriów sprawią, że Dyson V8 stanie się Twoim ulubionym odkurzaczem. Siła 15 cyklonów firma Dyson nieprzerwanie udoskonala technologię cyklonową w swych odkurzaczach od czasu jej wynalezienia ponad 20 lat temu. 15 cyklonów systemu 2 Tier Radial ułożonych w dwóch obręczach pracuje równoleglerozszerzyć przepływ powietrza i wychwytywać niewielki kurz. Cyklon marki Dyson wychwytuje więcej brudu i kurzu mikroskopijnej wielkości niż jakikolwiek inny. Bez worków. Bez utraty siły ssania. Cyfrowy silnik Dyson V8 Cyfrowo sterowany silnik wykonuje do 110 000 obrotów na minutę, tworząc więcej siły ssania niż jakikolwiek innych odkurzacz bezprzewodowy. Budując 115 W faktycznej mocy ssącej osiąga wyniki porównywalne z konwencjonalnymi odkurzaczami przewodowymi. W razie zapotrzebowania przesuń przełącznik żeby wybrać tryb pracy MAX. Dostarcza on do 7 minut zwiększonej siły ssania do trudniejszych zadań. przychylny alergikom lepsza technologia cyklonowa producenta Dyson wychwytuje jeszcze obszerniejszą liczba skażeń, bez utraty siły ssania. Zmywalny filtr rodzaju lifetime, a także zasilnikowy filtr HEPA zatrzymują alergeny, a odkurzacz wydmuchuje czystsze powietrze. Efektywność zatwierdzona poprzez Brytyjską Fundację Alergologiczną.

  Elektroszczotki na każdą okazję Elektroszczotka Direct-drive kieruje włosie w środek dywanupousuwać głęboko osadzony brud i sierść zwierząt. Miękkie, antystatyczne włókna węglowe zbierają nieduży kurz z twardych podłóg. Elektroszczotka Soft Roller ma wałek z miękką nylonową tkaniną zbierającą większe skażenia, natomiast antystatyczne włókna węglowe usuwają śladowy kurz. Oddzielnie napędzany silnik ssawki umieszczono w wałku umożliwiając jej sprzątanie całą szerokością od krawędzi do krawędzi. Miniturboszczotka likwiduje kurz, brud i sierść zwierząt z miejsc z ciasnymi przestrzeniami - tapicerek, schodów i wnętrz samochodów.

  Do 40 minut pracy bezprzewodowej Większość odkurzaczy bezprzewodowych pozostaje nieprzerwanie włączona od momentu rozpoczęcia odkurzania do jego zakończenia, poprzez co bateria jest także wykorzystywana między zadaniami. Odkurzacze bezprzewodowe Dyson mają w rączce przycisk, który natychmiast wyłącza urządzenie, dzięki temu bateria jest wykorzystywana wyłącznie podczas odkurzania. Włączony gdy go potrzebujesz, wyłączony gdy go nie używasz. Odkurzacz ma 3 tryby działania: - normalny, w którym może pracować nawet 40 minut, - z elektroszczotką z akumulatorem działającym do 25 minut, - MAX, w którym możesz odkurzać ze rozszerzoną mocą poprzez 7 minut. Wszędobylski

  Dyson V8 jest stosowny do sprzątania wysoko położonych powierzchni. Lekki i optymalnie wyważony do sprzątania od podłogi do sufitu, odkurza wysoko i nisko położone powierzchnie oraz przestrzenie między nimi. Dodatkowo bezprzewodowy odkurzacz Dyson prosto zmienia się w odkurzacz ręczny. Rewelacyjny do prędkiego sprzątania, czyszczenia trudnych zabrudzeń i niewygodnych przestrzeni.

  komfortowy Opróżnianie zbiornika odkurzacza Dyson jest wyjątkowo proste. Nowy system usuwania brudu wysypuje kurz z pojemnika na zanieczyszczenia jednym ruchem. Komfortowa stacja dokująca ładuje i przechowuje urządzenie wraz z dodatkowymi akcesoriami. Przechowywanie odkurzacza w ładującej stacji dokującej oznacza, iż jest on zawsze gotowy do użycia.

Xiaomi Dreame T20 Pro

Xiaomi Dreame T20 Pro Najniższa Cena Online

Xiaomi Dreame T20 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Dreame T20 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Bezprzewodowy odkurzacz Dreame T20 Pro - nowy poziom sprzątania Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20 Pro pozwoli Ci przenieść sprzątanie na zupełnie nowy poziom. Silnik pracujący z prędkością 125 000 obrotów na minutę zapewnia nieprzeciętną produktywność, a mocny akumulator gwarantuje choćby do 70 minut pracy urządzenia po jednym ładowaniu.

  To nie wszystko! T20 Pro posiada dodatkowy akumulator, który, możesz wymienić jeśli, jeden z nich się rozładuje. Dzięki czemu, czas pracy to aż 140 minut więc bez obaw posprzątasz pokaźniejszy dom. Na dodatek, odkurzacz inteligentnie skanuje sprzątaną powierzchnię, a następnie dostosowuje do niej moc ssącą.

  W pakiecie odnajdziesz też kilka wymiennych szczotek, dzięki którym starannie posprzątasz cały dom. Innowacyjny silnik Za sprawną pracę odkurzacza odpowiada jego silnik Dreame SPACE 4.0, który poziomym nowoczesnia niemal dorównuje tym stosowanym w lotnictwie.

  Jego niesamowita prędkość pozwala osiągać moc ssącą na poziomie nawet 25 000 Pa. Dzięki czemu T20 Pro skutecznie i momentalnie pozbywa się wszystkiego brudu - nawet najistotniej uciążliwe odpady nie stanowią dla niego pokaźniejszego wyzwania.

  ponadto zaimplementowane rozwiązania, takie jak krótszy tunel aerodynamiczny, inteligentna technologia chłodzenia akumulatora, a także umieszczenie filtru HEPA tuż za silnikiem pozwoliły zapewnić jeszcze bardziej zrównoważoną i sprawną pracę urządzenia.

  Czysty i wolny od alergenów dom System 5-stopniowej filtracji nie tylko efektywne sprzątanie, ale też zapobiega wtórnemu skażeniu. Dzięki niemu T20 Pro znakomicie rozprawia się choćby z mikroskopijnymi cząsteczkami brudu.

  likwiduje do 99,9% roztoczy - perfekcyjnie spełni oczekiwania więc w dodatku w domach alergików. Za przedłużoną żywotność filtrów odpowiada progresywny, 12-cyklonowy system oczyszczania. Dreame T20 Pro zapewnia filtrację na poziomie 99,97% i skutecznie eliminuje alergeny, kurz czy pyłki, pozwalając Ci stworzyć bezpieczny dla zdrowia dom.

  Chcesz więcej? jednocześnie filtry, jak i pojemnik na kurz oraz wałek szczotki możesz umyć, gwarantując sobie higienę i bezpieczeństwo. Perfekcyjna szczotka do podłóg Inteligentna szczotka odkurzacza perfekcyjnie pasuje do czyszczenia rozmaitego typu podłóg.

  szybko rozpoznaje wariant odkurzanej powierzchni i trafnie dostosowuje moc ssącą w taki sposób, by jak najdokładniej ją wyczyścić. Została też zaprojektowana w taki sposób, by zminimalizować ryzyko zaplątywania się w nią włosów.

  zezwalają na to rozwiązania takie jak szersza średnica wałka, włosie w zarysie litery V, a także umieszczone po obu stronach szczotki delikatne podkładki. Wszystko to przekłada się na skuteczne, a zarazem wygodne odkurzanie.

  dopełniające szczotki do zadań specjalnych W opakowaniu Dreame T20 Pro znajdziesz nie tylko szczotkę do podłóg. Końcówka do usuwania roztoczy pozwoli Ci pozbyć się alergenów np. Z materaca. Szczotka szczelinowa genialnie nada się do czyszczenia wąskich miejsc, takich jak wgłębienia w kanapach lub fotelach.

  Z kolei szczotka 2w1 sprawdzi się w wypadku trudno dostępnych, nierównych powierzchni - świetnie wyczyści między innymi klawiaturę notebooka. Odkurzacz od Dreame umożliwia w dodatku mycie podłóg. Zbiornik o pojemności 250ml i 2 tryby dozowania wody usuną wszelki brud w Twoim domu.

  Stosując różnorodne końcówki T20 Pro, skrupulatnie posprzątasz każdy kąt w swym domu. Jeszcze dłuższy czas pracy Dzięki pojemnemu akumulatorowi Dreame T20 Pro zaskakuje długim czasem pracy. W typowym trybie urządzenie może odkurzać choćby przez 70 minut, w trybie głębokiego czyszczenia ok.

  30 minut, a w trybie pełnej mocy do 8 minut. Ładowanie odkurzacza trwa tylko ok. 4 godziny. Masz obszerniejszy dom? A może po prostu zależy Ci na przedłużonym czasie pracy T20 Pro? To żaden problem. Do zestawu został załączony dodatkowy akumulator, dzięki czemu możesz odkurzać tak długo, jak Ci potrzeba.

  Prosty w obsłudze Obsługa Dreame T20 Pro jest bajecznie prosta - starczy nacisnąć przycisk. Możliwość jego elektronicznego zablokowania pozwala na stałe działanie urządzenia bez konieczności ciągłego naciskania.

  dzięki temu sprzątanie staje się niezwykle wygodne. Dodatkowym atutem odkurzacza jest jego barwny ekran LCD HD, który jeszcze bardziej usprawnia sprzątanie i zapewnia prędki dostęp do najważniejszych danych.

  Wyświetlane są na nim pomiędzy innymi aktualnie wykorzystywany tryb odkurzania, pozostały czas pracy lub przypomnienie o konieczności wymiany filtra. Dbałość o każdy detal Dreame T20 Pro to ponadto wyjątkowy komfort użytkowania.

  8-stopniowa redukcja hałasu minimalizuje uciążliwy szum - możesz więc cieszyć się ciszą i spokojem podczas odkurzania. Dzięki poręcznej konstrukcji urządzenie jest wygodne w używaniu - bezproblemowo skierujesz je wszędzie, gdzie chcesz, a nawet podniesiesz, by wyczyścić sufit czy wyżej położone półki.

  Montaż i zamiana szczotek nie stanowią najmniejszego nawet wyzwania, a opróżnianie pojemnika na odpady wymaga tylko naciśnięcia przycisku - nie musisz choćby posiadać styczności z brudem. Możliwość pionowego przechowywania odkurzacza i jego jednoczesnego ładowania pozwoli Ci zaoszczędzić zarówno czas, jak i przestrzeń w mieszkaniu.

  Zawartość zestawu Odkurzacz Płaska szczotka 2w1 Szczotka szczelinowa Uniwersalna elektroszczotka Metalowa rura Miękka rolka Ładowarka rozciągliwa rura Elektroszczotka do materacy Baza ładująca 2w1 Zbiornik na wodę + mop 2 akumulatory Specyfikacja producent Dreame Model T20 Pro Napięcie znamionowe 25.2 VDC Moc znamionowa 450W Siła ssania Do 25 000 Pa Moc czyszcząca Do 150 AW (watów powietrznych) Waga silnika 1.67 kg Maksymalny czas pracy 140 minut (po 70 min na każdym akumulatorze) Czas ładowania Ok.

  4 godziny objętość zbiornika na kurz 0.6l

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Roidmi. Ranking TOP10 modeli

Jimmy H9 Pro

Jimmy H9 Pro Najniższa Cena Online

Jimmy H9 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Jimmy
 • Pełna nazwa odkurzacza: Jimmy H9 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz bezprzewodowy Jimmy H9 Pro Tym, co eksponuje bezprzewodowy odkurzacz Jimmy H9 Pro, jest długi czas pracy do 80 minut oraz przyjazna użytkownikowi, poręczna konstrukcja. Dzięki 4 trybom odkurzania i dodatkowym akcesoriom dostępnym w komplecie precyzyjnie posprzątasz każdy kąt w swym domu.

  Co więcej, zaimplementowany ekran LED dostarczy Ci najważniejszych informacji dotyczących pracy urządzenia. Producent Jimmy należy do ekosystemu Xiaomi. Szybko zasysa śmieci i kurz opatentowane technologie cykloniczne i bezszczotkowy silnik 600 W pracujący z szybkością nawet 110 000 obrotów na minutę gwarantują niesamowitą wydajność odkurzacza.

  Moc ssania Jimmy H9 Pro sięga 200 AW, co oznacza, iż urządzenie fantastycznie radzi sobie z choćby najmocniej uciążliwymi zanieczyszczeniami. Kurz, okruchy, sierść – nic mu się nie oprze. Aż 4 tryby odkurzania Wybieraj spomiędzy 4 przystępnych trybów i przystosuj pracę H9 Pro do swych oczekiwań.

  W wypadku paneli najlepiej sprawdzi się tryb eco, a do odkurzania dywanów nadaje się tryb turbo. Zależy Ci na skrupulatnym czyszczeniu wyjątkowo wymagających powierzchni? Wybierz tryb max. Jeśli zaś włączysz tryb auto, odkurzacz sam rozpozna typ podłogi i samoczynnie dobierze odpowiednią moc ssania.

  Szczotka do każdego typu podłogi Jednym z składników zestawu jest wielka szczotka do podłóg, która precyzyjnie zgarnia równocześnie obszerne, jak i najdrobniejsze odpady. Dzięki dokładnie przemyślanej konstrukcji nie zaplątują się w nią włosy i sierść – nieprzeciętnie sprawdzi się zatem ponadto w domach właścicieli czworonogów.

  W opakowaniu znajdziesz też dodatkowy wałek, którego nylonowe i gumowe części skrupulatne i efektywne czyszczenie dywanów. Wymienne szczotki w zestawie – wielość zastosowań Szereg poręcznych akcesoriów dołączonych do zestawu pozwoli Ci kompleksowo posprzątać mieszkanie.

  Szczotka 2w1 stanie na wysokości zadania w trakcie czyszczenia mebli, a miękka szczotka delikatnie zbierze śmieci z powierzchni bardziej podatnych na uszkodzenia. Wykorzystaj szczotkę szczelinową, by odkurzyć wgłębienia w kanapach czy fotelach.

  Z kolei elektryczna szczotka do materacy pomoże Ci pousuwać roztocza – dzięki niej Jimmy H9 Pro stanowi wyśmienity dobór także dla alergików. Niesamowicie wytrzymały akumulator Dzięki litowemu akumulatorowi o obfitej pojemności odkurzacz po jednym naładowaniu pracuje choćby przez 80 minut w trybie eco, do 30 minut w trybie turbo lub około 17 minut w trybie max.

  Jimmy H9 Pro możesz ładować za pomocą specjalnej bazy. Realne jest także wyjęcie akumulatora i ładowanie go oddzielnie przy użyciu dedykowanej ładowarki. W razie konieczności da się go dodatkowo wymienić.

  Najważniejsze dane wyświetlane na zastosowanym ekranie W mgnieniu oka poznasz wszystkie najważniejsze dane związane z odkurzaczem. Umożliwia to zastosowany ekran LED, na którym wyświetlane są poziom naładowania akumulatora i status filtra.

  Za pośrednictwem wyświetlacza dowiesz się także, w jakim trybie obecnie pracuje H9 Pro. To użyteczne rozwiązanie sprawi,bezproblemowo zadbasz o korzystny stan urządzenia i jeszcze lepiej zaplanujesz sprzątanie.

  Higieniczne odkurzanie objętość zbiornika na odpady Jimmy H9 Pro wynosi aż 0,6 l, co oznacza, że nie musisz opróżniać go zbyt często. Co więcej, żeby wyrzucić z niego skatalogowane śmieci, wystarczy nacisnąć przycisk – dzięki temu ograniczysz swój kontakt z zanieczyszczeniami.

  na dodatek, pojemnik, filtr oraz wałek szczotki możesz umyć pod bieżącą wodą, przedłużając w ten sposób ich żywotność. Opatentowane rozwiązania dla Twojej wygody Odkurzacz jest bezprzewodowy i nie waży zbyt dużo.

  dzięki czemu łatwo zaniesiesz go wszędzie, gdzie chcesz – na drugie piętro, do piwnicy, a choćby do samochodu. Bez problemu możesz go także podnieść, żeby odkurzyć sufit lub wysoko położone półki. Poręczna konstrukcja odkurzacza i jego opatentowany uchwyt odciążają mięśnie i nadgarstki, zapewniając komfort podczas sprzątania.

  Co więcej, wyginana rura urządzenia automatycznie dostosowuje swoje ułożenie i zezwala na wygodne odkurzanie trudniej dostępnych miejsc takich jak podłoga pod meblami. W komplecie Odkurzacz ręczny x1 Metalowa rura x1 Wałek do dywanów x1 Elektryczna szczotka do materacy x1 Elektryczna szczotka do podłóg x1 Szczotka 2w1 x1 Szczotka szczelinowa 2w1 x1 Miękka szczotka x1 Łącznik x1 Ładowarka x1 Akumulator x1 Uchwyt do ładowania x1 Rozciągany wąż x1 Baza ładująca x1 marka Jimmy Model H9 Pro Moc znamionowa (W) 600 Napięcie znamionowe (V) 28,8 Specyfikacja akumulatora 8 x 3 AH, 86,4 WH Czas pracy ręcznej (min) 13/25/80 Czas pracy ręcznej + elektrycznej głowicy podłogowej (min) 17/30/80 Czas ładowania (H) 4-5 Moc ssania (AW) 200 Ciśnienie ssania(Kpa) 25 Hałas (dBA) 82 Sposób zbierania pyłu Dwucyklonowy objętość pojemnika na pył (L) 0,6 wyświetlacz wyświetlacza LED sensor pyłu No typ wałka szczotkowego kompilacja miękkiego i twardego włosia wariant filtra wlotowego HEPA Wyjmowany akumulator Tak Głowica podłogowa uniemożliwiająca owijaniu się włosów Tak Podstawa do ładowania akumulatora Tak Sposób ładowania Ładowarka stojąca z uchwytem na akcesoria

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Rowenta. Ranking TOP10 modeli

Philips 8000 SerieS AQua PluS

Philips 8000 SerieS AQua PluS Najniższa Cena Online

Philips 8000 SerieS AQua PluS - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips 8000 SerieS AQua PluS
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  usuwa więcej niżeli tylko kurz Bezprzewodowy odkurzacz Philips Aqua Plus z serii 8000 jest zaopatrzony w unikatową nasadkę Aqua Plus, która umożliwia usuwanie najróżniejszych rodzajów brudu jednocześnie, od kurzu po lepkie plamy, z mocą podwójnego zasysania. Na dodatek oddzielna nasadka 360° tylko do odkurzania, odkurzacz ręczny, a także uzupełniające nasadki zapewniają maksymalizację zastosowania urządzenia. Zobacz wszystkie korzyści

Electrolux EP71-B14WET

Electrolux EP71-B14WET Najniższa Cena Online

Electrolux EP71-B14WET - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP71-B14WET
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  ep71b14wet hygienic 700akumulatorowa miotła hygienic 700 czyści cały dom, aż do najmniejszych szczelin.odkryj moc i możliwości dobrania odkurzacza, stworzonego w 60% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu, to świadomy wybór.lekka konstrukcja została wytwarzana z myślą o produktywności.nasza potężna i lekka miotła akumulatorowa (tylko 2,2 kg) gwarantuje łatwą pracę.

  dzięki poręcznej i kompaktowej konstrukcji możesz manewrować i czyścić od konfiguracji do sufitu.*kompletna waga jest mierzona na integralnie funkcjonalną z dyszą powerpro multi-surface.najkorzystniejszy odkurzacz bezprzewodowy w swojej kategorii.**ciesz się mocnym ssaniem i szybkim silnikiem, który błyskawicznie izapewnia wolną od kurzu podłogę.*na podstawie testów zewnętrznych zgodnie z iec 62885-4 z iec 62885-2, 2021 z obliczonym średnim efektem czyszczenia podłóg zgodnie z 5.2, 5.3 (w obu kierunkach) 5.4 i 5.5 (w obu kierunkach).

  ** w porównaniu z 3 sprzedawcami w 17 krajach europejskich w cenie od 300 do 379 eur (gfk 2021).trwała bateria.kompaktowa i ergonomiczna kompozycja zagwarantuje wysoką wydajność. Nasz nowy projekt gwarantuje nawet więcej czasu na dłuższe czyszczenie — do 40 minut na jednym ładowaniu********test wewnętrzny przeprowadzony na dysku przenośnym przy nieznacznej prędkości zgodnie z normą iec 62885-4, gdy dostęp do artykułu uzyskuje się przy drobnej prędkości.

  jednostkę mobilną zdejmuje się z miotły i dokonuje się na niej pomiaru.5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% cząsteczek.****nasz 5-warstwowy system filtracji wychwytuje do 99,9% mikrocząstek o wielkości 0,3-10 µm*****, zapewniając skrupulatne oczyszczenie domu.*****likwiduje do 99,9% mikropyłów o wielkości 0,3-10 µm na podstawie wewnętrznych testów zgodnie z normą en60312-1: 2017.doświadcz jeszcze czystszej podłogi dzięki dyszy do mopowania powerproodkurzacz i mop w jednym.

  dzisiaj możesz upewnić się, że twoja podłoga jest higienicznie czysta dzięki dyszy powerpro snot nozzle. Dodaj trochę wody do nakładek froterujących i doświa


Dyson v8

Dyson v8 Najniższa Cena Online

Dyson v8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson v8
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  teraz, chcielibyśmy zaoferować Wam, drodzy Państwo:

  Dyson V8 Absolute Stick Vacuum Cleaner. Urządzenia domowe. Firma Dyson.

  Odkurzacz zaprojektowany jest do sprzątania twardych podłóg, dywanów oraz wysoko położonych powierzchni.

  Długi uchwyt pomaga zebrać pajęczyny z sufitu lub kurz z szafy.

  Kilka ruchów starczy, by powstało urządzenie mobilne, którym można pousuwać zabrudzenia z wszelkich zakamarków.

  Brak kabla i długi czas pracy (40 min.) użycie go do wyczyszczenia wnętrza samochodu

  lub tapicerki na ogrodowej huśtawce.

  MW

  5025155031513RU

  towar używany, 100% efektywny technologicznie (produkt sprawdzony przez wyspecjalizowany serwis). Produkt ma wyraźne ślady wykorzystywania, wysłany do klienta gotowy do pracy. Osiągalne podniszczone opakowanie lub opakowanie zastępcze.


Dyson V8 MotorHead

Dyson V8 MotorHead Najniższa Cena Online

Dyson V8 MotorHead - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V8 MotorHead
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson V8 Motorhead– Opis i informacje artykułu cechy Sterowany cyfrowo silnik Dyson V8 solidny silnik cyfrowy Dyson V8 generuje wysoką moc ssania. Do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania Niklowo-kobaltowy akumulator gwarantuje do 40 minut pracy bez utraty mocy ssania.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane przy pomocy jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Zatrzymuje cząsteczki i alergeny o wielkości choćby 0,3 mikrona.

  Końcówka Combi i końcówka szczelinowa Zaprojektowane do wyczyszczenia miejsc, do których nie można dotrzeć za pomocą zwykłych końcówek. Mini końcówka z miękką szczotką Miękkie włosie delikatnie likwiduje kurz z każdej powierzchni.

  Mini elektroszczotka skutecznie usuwa kurz i sierść z dywanów i tapicerek. Czyszczenie trudno przystępnych miejsc Lekki i wyważony do czyszczenia powierzchni od podłogi aż po sufit. Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem.

  Dwa tryby mocy Dwa tryby mocy dla zadań o różnorodnej intensywności. Technologia 2 Tier Radial™ opatentowana technika zatrzymuje mikroskopijne cząsteczki kurzu. Wygodne przechowywanie Stacja dokująca dla wygodnego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Zawartość opakowania Dyson V8 Absolute Elektroszczotka Soft Roller Elektroszczotka Direct Drive Mini elektroszczotka Stacja dokująca dla komfortowego przechowywania i jednoczesnego ładowania. Końcówka Combi Końcówka szczelinowa Mini końcówka z miękką szczotką Porównanie produktów Ten towar Dyson V8 Motorhead VS Poprzednio oglądany Dyson Cyclone V10 Absolute VS popularny Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe marka Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson wariant filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA rodzaj zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 21,6 V > Odkurzacze pionowe 21,6 V Czas pracy 40 min Czas ładowania? 5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 81 do 85 dB > Odkurzacze pionowe – od 81 do 85 dB Funkcje Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro dołączone wyposażenie elektroszczotka atrybuty fizyczne odcień Szare > Szare Odkurzacze pionowe pojemność worka/pojemnika [l]? 0,54 l wbudowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Model V8 Motorhead popularne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 21,6 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: NieInne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. Zestawienie na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy wyposażonych w akumulator.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 2000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 2000 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 2000 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 2000 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 2000 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 2000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *