Rankingi Odkurzaczy Bezprzewodowych

Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc wybrać możliwie najlepszy odkurzacz bezprzewodowy do 3000 zł. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy bezprzewodowych do 3000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

[TOP10] odkurzacze bezprzewodowe do 3000 zł. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z odkurzaczami akumulatorowymi do 3000 zł, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Dyson V10 abSolute

Dyson V10 abSolute Najniższa Cena Online

Dyson V10 abSolute - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Dyson
 • Pełna nazwa odkurzacza: Dyson V10 abSolute
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dyson Cyclone V10 Absolute– Opis i informacje produktu parametry Silnik cyfrowy Dyson V10 zagwarantuje największą moc ssania wśród odkurzaczy bezprzewodowych. Do 60 minut pracy bez utraty mocy ssania rozszerzona moc ssania do najtrudniejszych zadań.

  Higieniczne opróżnianie pojemnika na skażenia Kurz i brud są wyrzucane za pomocą jednego ruchu. Trzymając odkurzacz nad koszem na śmieci, po prostu naciśnij dźwignię. System filtracji urządzenia Odkurzacz zatrzymuje 99,97% kurzu o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i wypuszcza do wnętrza powietrze czystsze od tego, którym oddychasz.

  Konfiguracja liniowa dokładne ustawienie silnika, pojemnika i cyklonu umożliwia przepływ powietrza w linii prostej bezpośrednio z głowicy czyszczącej do cyklonu, rozszerzając moc ssania. 14 cyklonów wytwarzając przeciążenia o sile 79 000 g w każdym cyklonie, odkurzacz wciąga mikroskopijne cząsteczki, takie jak pyłki a choćby bakterie, do wnętrza pojemnika na zanieczyszczenia.

  Łatwo zamienia się w odkurzacz ręczny Jednym ruchem zmienia się w odkurzacz ręczny i z powrotem. Trzy tryby mocy Trzy tryby mocy dla zadań o najróżniejszej intensywności. Komfortowe przechowywanie Stacja dokująca dla komfortowego przechowywania i jednoczesnego ładowania.

  Ochrona akustyczna Zaprojektowany z myślą o cichej pracy. Końcówka wielofunkcyjna Przekształca się w końcówkę do czyszczenia zróżnicowanych powierzchni za pomocą jednego kliknięcia Mini elektroszczotka skutecznie eliminuje kurz i sierść z dywanów i tapicerek.

  Mini końcówka z miękka szczotką Miękkie włosie delikatnie likwiduje kurz z każdej powierzchni. Zawartość opakowania Dyson V10 Absolute Elektroszczotka Direct Drive Elektroszczotka Soft Roller Końcówka wielofunkcyjna Końcówka szczelinowa Stacja dokująca do wygodnego przechowywania i ładowania Mini elektroszczotka Mini końcówka z miękka szczotką Porównanie produktów Ten produkt Dyson Cyclone V10 Absolute VS modny Dyson V8 Absolute VS modny Dyson V11 Torque Drive Extra PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe marka Dyson > Odkurzacze pionowe Dyson typ filtra HEPA > Odkurzacze pionowe HEPA rodzaj zasilania Akumulatorowe > Odkurzacze pionowe Akumulatorowe Napięcie 25,2 V > Odkurzacze pionowe 25,2 V Czas pracy 60 min Czas ładowania? 3,5 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 86 do 90 dB > Odkurzacze pionowe – od 86 do 90 dB Funkcje Funkcje Regulacja mocy Wskaźnik naładowania akumulatora Parkowanie pionowe Praca na mokro Nie > Odkurzacze pionowe bez funkcji pracy na mokro zastosowane technologie technika cyklonowa załączone wyposażenie Stacja dokująca ssawka szczelinowa elektroszczotka szczotka do kurzu Ładowarka parametry fizycznesrebrne > srebrne Odkurzacze pionowe objętość worka/pojemnika [l]? 0,76 l zastosowany ręczny odkurzacz Tak Długość przewodu? Bezprzewodowy > Odkurzacze pionowe – Bezprzewodowy Klasa reemisji kurzu Nie dotyczy Roczne zużycie energii Nie dotyczy Model V10 Absolute popularne Odkurzacze pionowe Dyson Akumulatorowe Odkurzacze pionowe Akumulatorowe – praca na mokro: Nie Odkurzacze pionowe Dyson HEPA Odkurzacze pionowe Dyson 25,2 V Odkurzacze pionowe Dyson – praca na mokro: Nie

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Samsung. Ranking TOP10 modeli

Miele Triflex HX2 PerformaNCe

Miele Triflex HX2 PerformaNCe Najniższa Cena Online

Miele Triflex HX2 PerformaNCe - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele Triflex HX2 PerformaNCe
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  miele triflex hx2 performancenajwyższa rozciągliwość w każdej sytuacjiciesz się maksymalną elastycznością: moduł powerunit odkurzacza miele triflex hx1 i hx2 można zamontować w górnej albo dolnej części.

  dzięki czemu można siędostać pod płaskie meble albo odkurzyć spore powierzchnie. Ponadto sam moduł powerunit jest prędko gotowy do zastosowania: nadzwyczajny do szybkiego odkurzania foteli samochodowych albo kanapy.

  koncepcja budowy odkurzacza triflex adekwatnie dostosowuje się do twoich potrzeb.maksymalny zasięgłatwe czyszczenieidealny do sporych powierzchni: moduł powerunit można zamontować w dolnej części odkurzacza miele triflex hx2.

  pozwala to na niezwykle komfortowe odkurzanie bardzo wielkich pomieszczeń, takich jak długie korytarze albo przestronne pokoje mieszkalne. Dzięki małej wadze odkurzacz jest nad wyraz funkcjonalny. Odkurzacz ma funkcję odstawiania, w przypadku gdy potrzebne są krótkie przerwy w odkurzaniu.

  łatwa obsługachcesz usunąć tylko kilka okruchów z kanapy albo kurz z fotela samochodowego? dzięki modułowi powerunit jest to realne: można go łatwo zdjąć i używać bez rury ssącej i szczotki elektrycznej.

  dzięki temu jest szybko gotowy do wykorzystania, zapewniając oszczędność czasu, a przy tym produktywne czyszczenie.wszechstronny i wygodnywygodne ładowanie odkurzacza miele triflex: ww zależności od indywidualnej koncepcji budowy urządzenie można ładować jednocześnie z modułem powerunit na górze, jak i z modułem powerunit na dole.

  jeśli nie chcesz mocować uchwytu do ściany, możesz również poprowadzić przewód bezpośrednio do akumulatora. W miejscu odstawiania odkurzacza nie ma gniazdka? nie ma problemu – akumulator można ładować także poza urządzeniem.twist2openłatwe opróżnianiefunkcja twist2open łatwe opróżnianie pojemnika przez wykonanie jednego obrotu.

  pojemnik otwiera się w mgnieniu oka, umożliwiając jego nieskomplikowane opróżnienie do śmietnika.elektroszczotka multi floor xxlinteligentny i sprawny: multi floor xxl najwyższy poziom czystości: niezwykle znaczna elektroszczotk


Electrolux EP81-HB

Electrolux EP81-HB Najniższa Cena Online

Electrolux EP81-HB - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Electrolux
 • Pełna nazwa odkurzacza: Electrolux EP81-HB
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  szczegółowe informacje artykułuw komplecie z odkurzaczem otrzymasz: elektroszczotkę powerpro do rozmaitych powierzchni, elektroszczotkę z technologią mopowania powerpro mop, elektroszczotkę z technologią uv bedpropower+, ssawkę do delikatnych powierzchni, rozciągliwą końcówkę, szczotkę szczelinową, szczotkę do kurzu, zbiornik na wodę,wychwytuje 99% kurzu*wielozadaniowy odkurzacz 4w1 z technologią aktywnego mopowania, który wychwytuje 99%* kurzu i którym odkurzysz wszystkie warianty podłóg, nawet 5 razy mocniej**.

  odkurzacz technikę aktywnego mopowania, innowacyjną technologię uv i daje możliwość polerowania podłóg. *innowacyjna budowa w połączeniu z mocą ssącą generowaną poprzez silnik cyklonowy.

  pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej odkurzacza **na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40ogskutecznie usuwa plamy z podłóg*unikalna budowa szczotki powerpro mop z obrotowymi dyskami sprawnie zlikwiduje uporczywy brud a choćby zaschnięte plamy z podłóg twardych.

  wyekwipowane w silnik nakładki mopujące wykończone delikatną powłoką mikrofibry gwarantują ochronę przed zarysowaniem wszelkich rodzajów podłóg twardych. Prędkość dysków wynosi aż 260 obrotów na minutę.*w kontraście do pasywnego mopowania, technologia aktywnego mopowania - power pro mop rotujących dysków z prędkością 260 obrotów/minutę.wysoka wydajność odkurzaniaindukcyjny silnik buduje 5-krotnie* pokaźniejszą moc ssania gwarantującą precyzyjne odkurzanie dywanów i podłóg twardych.

  odkurzacz wychwytuje aż do 99%** kurzu z odkurzanej powierzchni.*na podstawie wewnętrznych badań mocy ssania przeprowadzonych w 2021 r na odkurzaczu ręcznym zgodnie z normą iec 62885-2, w porównaniu z modelem wq61-40og.

  **progresywna budowa w połączeniu z mocą ssącą generowaną poprzez silnik cyklonowy. Pomiar zgodny z iec 62885-2. Badanie wewnętrzne mocy ssania dla jednostki ręcznej

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe Tefal. Ranking TOP10 modeli

Bissell 3400N

Bissell 3400N Najniższa Cena Online

Bissell 3400N - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Bissell
 • Pełna nazwa odkurzacza: Bissell 3400N
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  odkurzacz wielofunkcyjny bissell crosswave x7 plus cordless pet pro (3400n)wszechstronne czyszczenie na mokro i na sucho dla domów ze zwierzętami czyszczenie wielu powierzchni– wyjątkowo bezpieczny i delikatny dla każdego rodzaju powierzchni.

  wyśmienicie radzi sobie z płytkami, lakierowaną drewnianą podłogą, powierzchnią pcv i wieloma innymi, gwarantując im nadzwyczajną czystość. Funkcja samoczyszczenia– dzięki funkcji automatycznego samoczyszczenia nie musimy martwić się o zabrudzenia szczotki obrotowej.

  kurz, brud, sierść, a nawet długie włosy zostaną samoczynnie usunięte, gwarantując dobrą pracę urządzenia przy kolejnym sprzątaniu. Wysoka produktywność silnika– bissell crosswave x7 plus cordless pet pro to prawdziwy specjalista nie dający szans nawet najtrudniejszym zabrudzeniom.

  4500 obrotów na minutę sprawi, iż twoja podłoga będzie lśniła jak nigdy wcześniej. Eliminacja nieprzyjemnych zapachów– dzięki zaimplementowaniu płynu zapachowego pet pro podczas sprzątania, urządzenie niweluje nieprzyjemne zapachy pozostawiane przez zwierzęta.

  sprząta na sucho i mokro– załączone specjalistyczne akcesorią umożliwiają jednocześnie odkurzanie i mycie podłogi, oszczędzając twój czas. Wspaniały pomocnik dla właścicieli zwierzątodkurzacz wielofunkcyjny crosswave x7 plus cordless pet pro (3400n) pomoże w utrzymaniu czystości i świeżości w twoim domu, choćby jeżeli jego mieszkańcami są niezwykle kudłate zwierzaki.

  bardzo efektywny silnik cyfrowy gwarantujący szczotce 4500 obrotów na minutę w trybie turbo pet™ nie da najmniejszych szans nawet najbardziej zabrudzonym powierzchniom. Dołączony mop pokona wszelkie plamy pozostawione przez nasze zwierzaki, a uzupełniające użycie płynu zapachowego pet pro (2550) pokona nieprzyjemne zwierzęce zapachy i pozwoli radować się aromatem świeżej bryzy w całym mieszkaniu.czystość za każdym razem na pierwszym miejscubezprzewodowy odkurzacz crosswave x7 plus cordless pet pro (3400n) to urządzenie nowej generacji do czyszczenia na mokro i na sucho.

  co więcej, obie te cz


Miele SOML0 Triflex HX2 CaT & Dog

Miele SOML0 Triflex HX2 CaT & Dog Najniższa Cena Online

Miele SOML0 Triflex HX2 CaT & Dog - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Miele
 • Pełna nazwa odkurzacza: Miele SOML0 Triflex HX2 CaT & Dog
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  opatentowana budowa 3 w 1najwyższa rozciągliwość w każdej sytuacjiciesz się maksymalną rozciągliwością: moduł powerunit odkurzacza miele triflex hx1 i hx2 można zamontować w górnej lub dolnej części. Dzięki czemu można siędostać pod płaskie meble albo odkurzyć obfite powierzchnie. W dodatku sam moduł powerunit jest prędko gotowy do użycia: rewelacyjny do prędkiego odkurzania foteli samochodowych lub kanapy. Koncepcja budowy odkurzacza triflex trafnie dopasowuje się do twoich potrzeb.tryb komfortowyłatwe czyszczenieidealny do znacznych powierzchni: moduł powerunit można zamontować w dolnej części odkurzacza miele triflex hx2. Pozwala to na szczególnie wygodne odkurzanie istotnie pokaźnych pomieszczeń, takich jak długie korytarze lub przestronne pokoje mieszkalne. Dzięki nieznacznej wadze odkurzacz jest nad wyraz użyteczny. Odkurzacz ma funkcję odstawiania, w przypadku gdy konieczne są krótkie przerwy w odkurzaniu. Tryb obfitego zasięgumaksymalny zasięgszeroki zakres możliwości: niezależnie od tego, czy chcesz odkurzyć pod płaskimi meblami, czypolikwidować kurz z sufitu – montowany od góry moduł powerunit odkurzacza triflex hx2 zagwarantuje maksymalną sprężystość. Przy pomocy odkurzacza możnadostać się pod łóżka lub szafki – dla uzyskania nieprzeciętnej czystości w domu.elastyczna koncepcja ładowaniawszechstronny i komfortowywygodne ładowanie odkurzacza miele triflex: ww zależności od indywidualnej koncepcji budowy urządzenie można ładować równocześnie z modułem powerunit na górze, jak i z modułem powerunit u dołu. Jeśli nie chcesz mocować uchwytu do ściany, możesz też poprowadzić kabel bezpośrednio do akumulatora. W miejscu odstawiania odkurzacza nie ma gniazdka? nie ma problemu – akumulator można ładować także poza urządzeniem.uchwyt ścienny z trzema akcesoriamiidealne przechowywaniedzięki uchwytowi ściennemu odkurzacz miele wraz z trzema akcesoriami można łatwo przymocować do ściany. Dzięki czemu oszczędzasz miejsce, które możesz zastosować do innych celów.brilliantlight ledodkur
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze bezprzewodowe srebrne. Ranking TOP10 modeli

Philips XC 8349

Philips XC 8349 Najniższa Cena Online

Philips XC 8349 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza bezprzewodowego - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Philips
 • Pełna nazwa odkurzacza: Philips XC 8349
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Bezprzewodowy
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  usuwa więcej niżeli tylko kurz odkurzaj i myj podłogę równocześnie z mocą podwójnego ssania technologia powercyclone 10 25,2 v, czas pracy do 80 min* 3 w 1: odkurzacz, mop, odkurzacz ręczny wychwytuje do 99,7% brudu* nasadka aqua odkurza i myje jednocześniespecjalnie zaprojektowana nasadka aqua odkurza i myje,polikwidować kurz, brud i lepkie plamy, niezależnie od kierunku.samoczynnie dostosowująca się nasadka powiększa wydajnośćnasadka automatycznie dostosowuje ssanie, gdy konieczne jest rozszerzenie efektywności, wykorzystując podwójne kanały ssania — jeden z przodu, drugi z tyłu. Oba kanały ssania posiadają zygzakowaty zarys i unikatowy, opatentowany układ rozprowadzania wody, który zagwarantuje maksymalną sprawność.dodaj detergent,polikwidować 99% bakterii*wystarczy dodać ulubiony środek do czyszczenia podłóg lub trafny detergent,polikwidować do 99% bakterii* z twardych podłóg w domu.powłoka always clean chroni ściereczkę przed rozwojem bakteriiantybakteryjna ściereczka z mikrofibry jest pokryta warstwą always clean, która chroni ściereczkę przed bakteriami po każdym czyszczeniu. W pakiecie znajdują się 2 ściereczki.najwydajniejszy tryb turbo, ponad 125 m² po jednym ładowaniunajnowsza generacja akumulatorów litowo-jonowych gwarantuje najdłuższy czas działania w trybie max* w kontraście do innych odkurzaczy bezprzewodowych, dzięki czemu można odkurzyć więcej niż 125 m² w trybie turbo na jednym naładowaniu.czas pracy do 80 min* dzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 vdzięki akumulatorom litowo-jonowym 25,2 v sprzątanie trwa do 80 minut*.nasadka 360° odkurza skażenia ze wszelkich stronnasadka zasysającą 360° jest wyekwipowana w zastrzeżoną technologię, która wychwytuje kurz i brud ze wszystkich stron nasadki, dzięki czemu każdy ruch wpływa na sprawność.nasadka 360⁰ zasysa do 99,7% kurzu i brudu*nasadka 360° wychwytuje do 99,7% kurzu i brudu przy każdym ruchu*.podświetlenie led ujawnia nawet najdrobniejszy kurznasadka jest wyekwipowana w podświetlenie led, które oświetla


Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Znane odkurzacze bezprzewodowe. TOP5 na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking bezprzewodowych odkurzaczy z akumulatorem.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz bezprzewodowy do 3000 zł opinie,
 • dobre odkurzacze bezprzewodowe do 3000 zł cena,
 • ranking z odkurzaczami akumulatorowymi do 3000 zł,
 • odkurzacze bezprzewodowe do 3000 zł jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli bezprzewodowych z akumulatorem:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze bezprzewodowe do 3000 zł, odkurzacz bezprzewodowy do 3000 zł cena, opinie o odkurzaczach bezprzewodowych do 3000 zł, ranking odkurzaczy bezprzewodowych do 3000 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *