Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na listopad 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roborock,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roborock. Ranking listopad 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – listopad 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca nieprzeciętnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją sprawnością. Robot zaopatrzony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki temu działa sprawnie. Kompletnie nowa szczotka główna i boczna, na dodatek odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 zaawansowanych technologicznie czujników zapewnia produktywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej innowacyjną technikę laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Umożliwia ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. W dodatku kompozycja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  świeże oprogramowanie oraz budowa

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak obszernego grona użytkowników. Udoskonalenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej, a także ewidentnie szybciej. W dodatku urządzenie wspiera innowacyjna aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w konkretnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnorodnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie kreuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która umożliwia użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie ma opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w przypadku tak znacznej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o obszerności aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie wykorzystywania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy minimalnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny i inteligentny. Nie pracuje głośno oraz nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji robota. Progresywne oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym cyklu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy i umożliwia zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niż w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej rozciągliwe włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty wydajności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  postępowa głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się momentalnie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Rozszerzona liczba ramion pozytywnie wpływa na efektywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą zezwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6 Black, pozwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  komplet gromadzi:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego korzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Roborock S7

Roborock S7 Najniższa Cena Online

Roborock S7 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7
 • Ilość ofert: 11
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający Roborock S7 (Czarny)

  - technika sonicznego mycia podłóg,
  - Inteligentnie unoszony mop,
  - Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów,
  - Nowa, w całości gumowa, szczotka główna,
  - lepsza, „pływająca" szczotka,
  - Nawigacja LiDAR
  - Cicha praca 67 dB,
  - Wysoka moc ssąca 2500 Pa,
  - Aplikacja w języku polskim.

  Prosta obsługa przy pomocy aplikacji Roborock


  Zarządzaj wygodnie swym robotem dzięki dedykowanej aplikacji Roborock, przystępnej
  w języku polskim, którą zainstalujesz na swoim telefonie.

  Mapowanie wielopoziomowe


  Dzięki możliwości zapisania wielu map, możesz używać swojego robota Roborock S7 na wielu piętrach.

  Zabezpieczenie przed dziećmi


  Roborock S7 ma specjalne zabezpieczenie zapobiegające przypadkowemu uruchomieniu odkurzacza poprzez dzieci lub zwierzęta.

  Położyliśmy nacisk na mopa


  Stały nacisk o masie prawie 600g zagwarantuje równomierne mycie podłóg w całym domu.

  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom


  Wznieś sprzątanie na wyższy poziom, dzięki sonicznemu myciu podłóg za pomocą robota sprzątającego Roborock S7.

  Soniczna rewolucja wśród robotów sprzątających


  Odkurzenie i przetarcie podłogi mopem może nie starczyć, żeby pozbyć się zaschniętego brudu. Technologia soniczna zastosowana w Roborock S7 myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę, usuwając zaschnięty brud ze istotnie pokaźniejszą efektywnością niżeli inne roboty. Od zaschniętych plam kawy po ślady błota.

  Połączenie, użytej po raz pierwszy w robotach Roborock, technologii automatycznie unoszonego mopa, z stworzoną w pełni z gumy szczotką główną i mocą ssącą o sile 2500 Pa w technologii HyperForceTM, daje na skutek czego sprzęt o prawdziwie dogłębnej mocy sprzątania.

  ukazujemy VibraRiseTM


  Moc bez wysiłku

  Podłogi myte mocą dźwięku


  technologia wibracji sonicznych całkowicie zmienia funkcję mycia podłóg. Dzisiaj mop myje podłogę z częstotliwością do 3 000 razy na minutę. Wraz z elektronicznym zbiornikiem o pojemności 300 ml Roborock S7 czyści podłogi dogłębnie i skutecznie.

  Gotowy, żeby powstać


  Dzięki zastosowaniu inteligentnego modułu mopa, który podciąga się automatycznie po wykryciu dywanu, Roborock S7 możesz równocześnie odkurzać i myć podłogi, bez konieczności odpinania mopa czy tworzenia stref wykluczonych. Mop podciąga się dodatkowo, gdy robot powraca do stacji bazowej, dzięki czemu nie musisz już używać plastikowej maty ochronnej, co stanowczo wpływa na estetykę urządzenia.

  Ultrasoniczne rozpoznawanie dywanów


  Dzięki ultradźwiękom, robot sprzątający Roborock S7 rozpoznaje dywany z zadziwiającą skutecznością. Wystarczy, żeby robot raz posprzątał dom, a rozpozna każdy dywan na podłodze. Możesz wtedy wybrać pomiędzy uniesieniem mopa lub oznaczeniem dywanu jako strefy bez mopowania
  – decyzja należy do Ciebie.

  Strefa bez mopowania | Unoszony mop  Roborock S7 lepszą, „pływającą" szczotkę.
  Lepsze przyleganie, skuteczniejsze sprzątanie!


  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w Roborock S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, skuteczniejsze sprzątanie.


  Nowa, w całości gumowa, szczotka główna.
  długookresowa walka z brudem!


  Dla produktywnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza Roborock S7 musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Lepsza, poruszająca się
  w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, wydajniejsze sprzątanie.


  wielka moc ssąca


  Robot sprzątający Roborock S7, dzięki autorskiemu systemowi mocy ssacej Roborock HyperForceTM wykorzystuje aż 2500 Pa mocy, żeby pozbyć się małego kurzu z twardych podłóg, włosów z dywanów, a także wszystkich innych nieczystości.

  Sprzątaj dłużej. I dłużej. I dłużej.


  Więcej oznacza mniej pracy dla Ciebie. Robot sprzątający m² wyekwipowany jest w zbiornik na kurz o pojemności 470 ml, który pozwala na zebranie obszerniejszej ilości codziennego kurzu i brudu, a zbiornik na wodę o objętości 300 ml produktywne umycie do 200 m² podłóg w trakcie jednego cyklu. Z kolei akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, zapewni do 3 godzin pracy na jednym naładowaniu.

  dokładne mapowanie


  Robot sprzątający Roborock S7 wyposazony jest w dokładną nawigację LiDAR, która formuje szczegółowe mapy Twojego domu i identyfikuje wnętrza na maksymalnie czterech piętrach.

  Śledzenie trasy


  zobacz dokładną trasę pokonaną poprzez Roborock S7 podczas sprzątania, z uwzględnieniem miejsc umytych, a także odkurzonych.

  Wyświetlanie dywanów


  Po rozpoznaniu dywany są samoczynnie oznaczane na każdej z twoich map, aby uczynić planowanie sprzątania jeszcze łatwiejszym.


  Roborock S7 zezwala na ustawienie intensywności sprzątania


  Moc ssąca, siła wibracji, przepływ wody, a nawet specjalny tryb „głębokiego mopowania" zapewniający ultraintensywne mycie podłóg
  – to wszystko, i sporo więcej, możesz ustawić wedle własnych preferencji. Wybierz to, co dla Ciebie najkorzystniejsze.

  Strefy wyłączone


  Ustaw strefy wyłączone ze sprzątania lub wirtualne ściany, żeby ograniczyć robotowi Roborock S7 dostęp do problematycznych obszarów czy chronić delikatne meble. Żadne uzupełniające akcesoria nie są wymagane.


  nowoczesne planowanie z robotem Roborock S7


  Zautomatyzuj sprzątanie,zjednoczyć je do Twojego trybu życia. Sprzątaj określone wnętrza, o określonych porach, kilka razy dziennie albo cały dom raz w tygodniu. Twój dom, Twoje zasady.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko.


  Robot sprzątający Roborock S7 jest kompatybilny z autoopróżniającą stacją bazową Roborock. Już w 2021 roku.*

  *Projekt komputerowy. Ostateczny wygląd artykułu może ulec zmianie.

  konstrukcja
  typ pojemnika na kurz Bez worka
  Kolor produktu Czarny
  zarys kolisty
  Zdalnie sterowany Tak
  Zdalne wsparcie smartfona Tak
  Obsługa aplikacji mobilnych Tak
  skuteczność
  Mycie na mokro Tak
  pojemność na kurz (łącznie) 0,47 l
  Funkcja programowania Tak
  automatyczny powrót stacji bazowej Tak
  Wykrywanie schodów Tak
  typ szczotki Szczotka główna i szczotka boczna
  Zintegrowane czujniki Wysokości, Przeszkód
  rodzaj nawigacji LiDAR
  Poziom hałasu 67 dB
  objętość pojemnika na czystą wodę 0,3 l
  Moc
  objętość baterii 5200 mAh
  Czas pracy 180 min
  Ładowanie akumulatora Tak
  Napięcie baterii 14,4 V
  Moc 68 W
  Moc ssania 2500 Pa
  szybkość obrotowa (max) 3000 RPM
  rodzaj baterii Litowo-Jonowy
  Waga i wymiary
  Średnica 35 cm
  Wysokość towaru 96,5 mm
  Zawartość opakowania
  Zawartość opakowania Instrukcja obsługi
  Stacja ładowania
  Szczotka boczna
  Robot

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 2000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Roborock S7 MaxV+ pokazujemy odkurzacz automatyczny Roborock S7 MaxV+ Roborock S7 MaxV+ to zrobotyzowany odkurzacz z dźwiękowym systemem mopowania wibracyjnego VibraRise, akumulatorem o objętości 5200 mAh i mocy ssania 5100 Pa.

  Dzięki funkcji podnoszenia nakładki mopa w przypadku wykrycia dywanu, jest to świetny odkurzacz samoczynny dla gospodarstw domowych z zróżnicowanymi rodzajami podłóg. Dodatkowo rozmieszczenie pomieszczeń nie sprawi, iż Roborock S7 MaxV+ będzie problemem, dzięki połączeniu kamery i nawigacji laserowej LiDAR wytrzymuje choćby do 3 godzin sprzątania.

  Nie ma szans na kurz ani większe okruchy, system ssący HyperForce ma siłę 5100 Pa, zbiornik na kurz o pojemności 400 ml może pomieścić naprawdę dużą ilość brudu a zbiornik na wodę o objętości 200 ml starczy do wytarcia ok 150 m2.

  Wszystko to możesz kontrolować za pomocą aplikacji przenośnej Roborock albo dowolnego asystenta głosowego. Stacja samoopróżniająca Ta samoopróżniająca się stacja zapewni Ci do 8 tygodni wygody bez zmiany worka.

  Dzięki wysokiej jakości filtracji lokalizuje do 99,99% brudu w trakcie ekstrakcji, dzięki czemu utrzymuje dom w czystości. Worki na śmieci o obszerności 3 litrów są zamykane, dzięki temu nie ma ryzyka rozsypania kurzu w trakcie podmiany.

  Inteligentne algorytmy odpylania dostosowują opróżnianie w zależności od wykorzystywania, żeby zminimalizować zakłócenia. Opróżnianie można również kontrolować w aplikacji z dowolnego miejsca. Dzięki zmywalnym przednim i tylnym filtrom, a także koszowi na kurz każda część jest czysta i ma dłuższą żywotność.

  Mopowanie soniczne Przenieś sprzątanie swojego domu na nowy poziom dzięki robotowi odkurzającemu Roborock S7 MaxV +, który jest wyekwipowany w technologię mopa dźwiękowego zdolną do 3000 drgań na minutę.

  Odkurzacz samoczynny eliminuje w ten sposób suche plamy, których inne roboty nie potrafią pousuwać, takie jak plamy z kawy albo zaschniętej żywności. Nie musisz choćby unikać dywanów w trakcie mopowania. Roborock S7 MaxV+ posiada specjalne ultradźwiękowe wykrywanie dywanu i automatycznie unosi mop tak, iż dywan tylko odkurza, bez zbędnego moczenia.

  udoskonalona szczotka główna Nowa szczotka główna wytwarzana kompletnie z gumy jest trwalsza, lepiej odprowadza brud i utrudnia plątanie włosów. Dodatkowo główna szczotka dostosowuje się do ruchów robota odkurzającego, utrzymując go jak najbliżej podłoża i podnosząc albo opuszczając w razie potrzeby.

  Można to porównać na przykład do działania układu zawieszenia samochodu. Odkurza i mopuje jednocześnie Nadaj swoim podłogom lśnienie i higieniczną czystość. Starczy rozpocząć odkurzanie, dodać wodę do 200 ml pojemnika z elektronicznym dozowaniem, a Roborock S7 MaxV+ produktywnie poradzi sobie z każdą pracą na mokro i na sucho samodzielnie.

  Po pełnym naładowaniu zapewnia do 3 godzin stałej pracy na 300 m2. Podwójna kamera, udoskonalone widzenie, obszerniejsza dokładność Ogromną zaletą Roborock S7 MaxV+ jest system nawigacji, który został opracowany z myślą o Twoim domu.

  Podwójna kamera do rozpoznawania obiektów ReactiveAI 2.0 w połączeniu z nawigacją laserową LDS LiDAR umożliwia wykrywanie przeszkód na drodze, oszacowanie ich położenia i wymiaru tak, by odkurzacz mógł je bezpiecznie ominąć.

  dodatkowo przedmioty te są oznaczone ikoną na mapie w aplikacji, dzięki czemu można je obejrzeć w domu i znaleźć zgubiony smoczek, rękawiczkę, klucze itp. Jeśli chodzi o kamerę w domu, prywatność i bezpieczeństwo są kluczowe..

  Wszystkie obrazy przetworzone poprzez ReactiveAI są usuwane natychmiast po przechwyceniu. Widzi nawet w ciemności Nie tylko składa się z jednej z najlepszych kamer, jakie można znaleźć, ale ma także wysokiej jakości system podczerwieni, który pozwala widzieć w ciemności i radować się wszystkimi jego funkcjami w dzień iw nocy.

  Możesz ekspresowo i sprawnie posprzątać swój dom o każdej porze dnia i nocy. Wielopoziomowe mapowanie Dzięki wielopoziomowemu systemowi mapowania rozpoznaje rozmaite piętra Twojego domu, dzięki temu można go dostosować do wszystkich rodzajów pomieszczeń i przestrzeni.

  Na każdym piętrze można zdefiniować zróżnicowane strefy czyszczenia i zakazu ruchu. Obsługa przez aplikację mobilną Dzięki aplikacji Roborock możesz zaplanować, kiedy i jak często Twój robotyczny pomocnik będzie odkurzał albo dać mu jednorazową instrukcję odkurzania, choćby jeśli musisz siedzieć w pracy.

  Możesz także sterować mocą ssania i korzystać z mapy 2D i 3D, by zobaczyć trasę pokonywaną poprzez odkurzacz podczas pracy albo ustawić zabronione strefy czyszczenia i nazwać pokoje zgodnie ze swoimi pomysłami.

  Porównanie produktów Ten produkt Roborock S7 MaxV+ 105247 VS Poprzednio oglądany Roborock S7 Czarny VS popularny Roborock S7 MaxV Ultra S7MU5200 PORÓWNAJ PRODUKTY informacje podstawowe firma Roborock > Odkurzacze samoczynne Roborock typ filtra HEPA > Odkurzacze automatyczne HEPA Czas pracy 180 min Czas ładowania? 6 h Etykieta energetyczna Poziom hałasu? od 66 do 70 dB > Odkurzacze samoczynne – od 66 do 70 dB Funkcje Funkcje Wirtualna ściana > Odkurzacze samoczynne – Wirtualna ściana Programator pracy > Odkurzacze samoczynne – Programator pracy Zdalne sterowanie > Odkurzacze samoczynne – Zdalne sterowanie automatyczny powrót do bazy Harmonogram Opcje czyszczenia Mopowanie > Odkurzacze samoczynne – Mopowanie Odkurzanie > Odkurzacze samoczynne – Odkurzanie zaimplementowane technologie Wirtualna Ściana samoczynny powrót do bazy czujnik schody 2 w 1 odkurzanie i mopowania Robrock HyperForce detektor krawędzi parametry fizyczne odcień Czarne > Czarne Odkurzacze samoczynne objętość worka/pojemnika [l]? 2,27 l Wysokość? 9.65 cm Model S7 MaxV Plus


Roborock Q7MP52

Roborock Q7MP52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa znakomicie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, wykonana całkowicie z gumy szczotka idealnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze efektywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz przystosować czyszczenie jednocześnie do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos

Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S5 Max Czarny

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa poprzez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować.

  Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, żeby naładować akumulator do poziomu niezbędnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. W trakcie gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, by uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu – mop. Ma większy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w kontraście do 150 ml Roborock S5 / S6.

  W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań

  Najnowszy Roborock S5 Max jest wyekwipowany w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej skrupulatnego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swoim miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części.

  Wybrane sprzątanie pokoju

  Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, aby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, łączyć lub dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz także zaplanować mycie w określonym pokoju lub dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5.

  Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma sprawny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki temu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej.

  Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz także ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić, a także, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, żeby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  efektywność czyszczenia

  Roborock S5 Max gwarantuje 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co powoduje,nadaje się do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Powiększa siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najlepszy odbiór.

  Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest nadzwyczajny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest prosty w utrzymaniu.

  Specyfikacja:
  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie

  Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi

  Xiaomi Roborock S5 Max Black – bogata funkcjonalność i elegancja

  stanowczo wyszukany, a zarazem użyteczny i efektywny odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy cenią efektywność urządzenia sprzątającego, a także jego estetykę. Nowy udoskonalony Xiaomi Roborock S5 Max Black może pracować non-stop poprzez 180 minut na jednym ładowaniu, a kiedy inicjuje mu brakować mocy samoczynnie szacuje ilość mocy potrzebnej do zakończenia zadania i wraca do stacji ładowania, aby ją pobrać. W odróżnieniu od wcześniejszych modeli odkurzacz Xiaomi Roborock S5 Max Black doładowuje się wyłącznie do poziomu potrzebnego do dokończenia sprzątania, a nie tak jak było to wcześniej do osiągnięcia 80% naładowania akumulatora. To pozwala sprzątać jeszcze szybciej i z obszerniejszą efektywnością.

  Odkurzanie i mopowanie – Xiaomi Roborock S5 Max Black na podłogi dywanowe i twarde

  Xiaomi Roborock S5 Max Black to odkurzacz z funkcją mopa. Urządzenie zostało wyekwipowane w jeszcze pokaźniejszy zbiornik na wodę, co zezwala na jeszcze wydajniejsze mycie podłóg bez konieczności wymiany wody. W trybie mycia podłóg odkurzacz może przejść w górę po obszarze czyszczenia aż trzykrotnie, co przekłada się na czyszczenie mieszkania o powierzchni 65 m2 (700 m2) albo domu o powierzchni 200 m2 (2600 m2) przy jednym uruchomieniu.

  Xiaomi Roborock S5 Max Black zagwarantuje moc ssania sięgającą 2000 Pa i łatwo wspina się na przeszkody o wysokości do 20 mm, co skuteczne czyszczenie także grubszych dywanów. Co ważne robot samoczynnie rozpoznaje rodzaj czyszczonej powierzchni i dopasowuje do niej siłę ssania, by zapewnić najszczególniej słuszny efekt czyszczenia. Wyjmowana szczotka wyśmienicie sprawdza się w przestrzeniach zamieszkiwanych poprzez zwierzęta domowe – jest prosta do demontażu i utrzymaniu w czystości.

  Mapowanie pomieszczeń i planowanie pracy

  W zależności do Twoich potrzeb i preferencji Xiaomi Roborock S5 Max Black może wysprzątać całe mieszkanie albo wyłącznie wskazane wnętrza. Możesz zaplanować odkurzanie lub odkurzanie z mopowaniem. Urządzenie mapuje przestrzeń i dzieli ją na strefy, które możesz dowolnie nazywać, wiązać i rozdzielać dla jeszcze bardziej efektywnego zarządzania pracą odkurzacza.

  na dodatek nowy Xiaomi Roborock S5 Max Black został wyposażony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej dokładnego mapowania i nawigacji. Czujniki informują Cię o stanie filtra, położeniu zbiornika na wodę i wszelkich innych nieprawidłowościach ustawienia urządzenia, które mogą zakłócić albo uniemożliwić produktywne wykonanie zaplanowanych zadań.

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne TCL. Ranking TOP10 modeli

Roborock E4

Roborock E4 Najniższa Cena Online

Roborock E4 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock E4
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock E4 nietrudne i produktywne sprzątanie domu  O 10% szybszy

  Robot sprzątający Roborock E4 porusza się o 10% szybciej (w porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym).

  Rozsądne planowanie trasy

  Metodyczne sprzątanie, które nigdy nie jest przypadkowe. Automatyczny odkurzacz porusza się systematycznie, pasek przy pasku.

  Pełna kontrola dzięki aplikacji przenośnej na telefon

  Ustaw wszystko, od harmonogramu sprzątania po moc ssania, gdziekolwiek jesteś.

  Funkcja Hybrydowa

  Czystsze podłogi dzięki jednoczesnemu odkurzaniu i mopowaniu (system mopujący jest dodatkiem opcjonalnym).
  Perfekcja metodycznego sprzątania

  Roborock E4 czyści podłogi efektywniej i bardziej sprawnie. Każdy realizowany przez niego ruch jest starannie monitorowany przy pomocy skrupulatnych czujników. W połączeniu z mapą pomieszczeń, jak i napotkanych przeszkód Roborock E4 wyśmienicie wie, gdzie już był i co trzeba jeszcze posprzątać.

  Odkurzacz porusza się do 10% szybciej w porównaniu z poprzednimi modelami, a pokaźniejsza o 11% moc ssąca (W porównaniu z Roborock E2) i podwójna moc akumulatora zapewnia dłuższe i skrupulatniejsze czyszczenie. Dzięki możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym), wyeliminuje choćby najdrobniejszy brud, który może zostać pominięty poprzez inne odkurzacze. Dzięki aplikacji ustawisz szczegółowe harmonogramy sprzątania, a nawet moc ssącą.

  prędki i rozsądny

  Dzięki żyroskopom, śledzeniu ruchu przy pomocy zaimplementowanego systemu OpticEyeTM oraz zderzakowi, robot sprzątający Roborock E4 ściśle śledzi nie tylko własne ruchy, lecz także wykrywa krawędzie pomieszczeń i znajdujące się na jego trasie przeszkody. Idealnie wie, gdzie był i może obliczyć, dokąd musi się udać.

  Podwójny żyroskop

  wbudowane żyroskopy nadzorują zmiany kąta ruchu i rozpoznają, czy robot został obrócony.

  System śledzenia ruchu

  Laserowy system śledzenia ruchu OpticEyeTM, oparty na diodach LED, zezwala na analizę przebytej trasy z wysoką częstotliwością.

  Wewnętrzny plan trasy

  Połączenie żyroskopu i informacji śledzenia ruchu generuje wewnętrzną mapę stosowaną do tworzenia logicznych ścieżek sprzątania.

  Ssanie wagi ciężkiej

  pokaźna moc ssąca ma kluczowe znaczenie dla usuwania kurzu i innych drobin z dywanów i wykładzin, dlatego w Roborock E4 moc ssąca została powiększona o 11% (W porównaniu z Roborock E2). Specjalistyczna inżynieria przepływu powietrza, usprawnione kanały i strefa wysokiego ciśnienia statycznego, w kształcie dzwonu, utrzymują stałą moc ssania poprzez cały czas czyszczenia.
  Więcej niżeli odkurzanie

  Roborock E4 to więcej aniżeli odkurzacz. Dzięki wbudowanemu modułowi mopa (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym) i możliwości jednoczesnego odkurzania i mycia podłogi, zlikwiduje ze swej drogi wszelkie zanieczyszczenia, drobiny i kurz, pozostawiając podłogę czystą i lśniącą. Obszerniejszy o 28% zbiornik wody (W porównaniu z Roborock E2 i E3, w kontrolowanym środowisku laboratoryjnym) i udoskonalony system mopujący (System mopujący jest dodatkiem opcjonalnym) wykorzystuje postępowy system hydrauliczny, który dostosowuje przepływ wody do czyszczonej powierzchni.
  Głębiej i dalej

  Robot sprzątający Roborock E4 swobodnie pokonuje wzniesienia do wysokości 2 cm (Bez dołączonego systemu zmywania), płynnie poruszając się po domu, bez problemu wjeżdżając na dywany czy przejeżdżając poprzez progi. Akumulator o pojemności 5200 mAh pozwala na posprzątanie do 200 metrów kwadratowych powierzchni na jednym ładowaniu (Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta, w trybie cichym, z pełną baterią i bez podłączonego systemu mopa).
  Bezwzględny dla włosów

  Dzięki uniemożliwiającej wplątywaniu się włosów szczotce głównej, a także szczotce bocznej, sprzątanie przebiega bez zakłóceń i przerw.
  Sprzątaj większe powierzchnie

  Dzięki funkcji automatycznego doładowania, Roborock E4 posprzątaobszerniejsze powierzchnie. W sytuacji rozładowania się akumulatora podczas sprzątania robot wróci do stacji bazowej, a po jego doładowaniu dokończy przerwane zadanie.

  Wszystko w aplikacji

  By kontrolować robota wystarczy smartfon. Dzięki przeznaczonej aplikacji możesz rozpocząć sprzątanie z dowolnego miejsca na świecie, ustawić harmonogram sprzątania, wybrać tryby czyszczenia, sprawdzić postęp w czasie rzeczywistym i sporo więcej. A po zakończeniu sprzątania możesz sprawdzić na mapie czy robot posprzątał cały dom.
  Delikatny dla mebli

  Roborock E4 bez trudu rozpoznaje przeszkody. Po ich wykryciu, ostrożnie do nich podjeżdża delikatnie dotykając zderzakiem. Dzięki temu nie musisz się martwić o stan swoich mebli, które pozostaną nieuszkodzone nawet po wielu cyklach sprzątania. Ponadto robot sprzątający Roborock E4 idealnie radzi sobie z czyszczeniem skomplikowanych miejsc, dzięki czemu nie musisz się martwić, że się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

  Bezwzględny dla włosów

  pokaźna szczotka obrotowa zbiera sierść i włosy z każdym obrotem, a szczotka rogowa produktywnie oczyszcza rogi pokoju i miejsca trudno przystępne.

  Podłogi z twardego drewna

  Dzięki Roborock E4, podłogi będą błyszczały. Obfita siła ssąca bez problemu usuwa brud z podłogi, a zoptymalizowane czyszczenie krawędzi przyspiesza boczną szczotkę na krawędziach,polikwidować uporczywy brud. Dzięki logicznej ścieżce sprzątania, odkurzacz czyści precyzyjnie i wydajnie, a w połączeniu z mopem wychwyci nawet najdrobniejszy pył.


  Dywany

  Gdy hybrydowy robot sprzątający Roborock E4 wyszuka się na dywanie, samoczynnie rozszerza moc ssania, by sprzątanie było jeszcze skuteczniejsze i bardziej dokładne. Na dodatek, dzięki filtrowi HEPA, oczyszcza zasysane powietrze nim wypuści je z powrotem.

  Więcej czyszczenia, mniej opróżniania

  wielki zbiornik na kurz, o obszerności aż 640 ml, powoduje, iż możesz go opróżniać widocznie rzadziej przy zachowaniu produktywności sprzątania.

  Zmywalny filtr

  Dla zapewnienia maksymalnej żywotności (stworzone i testowane przez niezależną stronę trzecią, zgodnie z normami EN 1822-1: 2009), filtr powietrza może być myty pod bieżącą wodą. Naturalnie przed włożeniem go z powrotem do odkurzacza, należy go dokładnie go wysuszyć.


  Ochrona mebli

  Aby ochronić Twoje meble, hybrydowy robot sprzątający Roborock E4 automatycznie zwalnia, gdy wykryje przeszkody na swej drodze.

  Systemy zapobiegające uwięzieniu

  Roborock E4 wyśmienicie radzi sobie z czyszczeniem niełatwych miejsc, dzięki czemu nie musisz się martwić, iż się zablokuje i nie będzie mógł się wydostać.

  Głębokie czyszczenie dywanów

  Gdy samoczynny odkurzacz wykryje dywan, samoczynnie zwiększa moc ssania do maksimum, aby czyszczenie było jak najskuteczniejsze.

  Zoptymalizowane czyszczenie krawędzi

  Odkurzacz najpierw posprząta wewnętrzną część pomieszczenia, a na końcu pojedzie wokół krawędzi pomieszczenia, jak najbliżej ścian, by sprzątanie było jak najistotniej wydajne. Dodatkowo w trakcie czyszczenia krawędzi, gumowa 5-ramienna szczotka boczna urządzenia przyspieszy, aby jak najdokładniej posprzątać wszelkie zakamarki.


  Specyfikacja
  • Funkcja odkurzania albo odkurzania i mopowania równocześnie
  • Metodyczne poruszanie – pasek przy pasku
  • Aplikacja przenośna - Mi Home (j. Polski)
  • Komunikaty głosowe (j. Polski)
  • Dwustopniowa kontrola ilości wody
  • objętość zbiornika na kurz: 640 ml
  • objętość zbiornika wody: 180 ml
  • Akumulator: litowo-jonowy 5200 mAh
  • Czas ładowania: poniżej 6 h
  • Czas pracy (max.): 200 min
  • Powierzchnia pracy (max.): 200 m²
  • Poziom głośności: 66 dB
  • rozmiary: 35x35x9,05 cm
  • Waga: 3 kg

  Zawartość zestawu
  • GWARANCJA - 2 lata
  • W pełni zaopatrzony robot sprzątający Roborock E4
  • Instrukcja w języku polskim
  • Wodoodporna mata pod robota
  • Głowica przemywająca/zbiornik na wodę wraz z ściereczką z mikrofibry
  • Zapasowy pakiet sączków do głowicy przemywającej
  • Stacja ładująca wraz z kablem zasilającym

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Hobot. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7M02

Roborock Q7M02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa genialnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe likwidowanie brudusolidna, stworzona w pełni z gumy szczotka genialnie spełni oczekiwania na dywanach z których usunie maksymalną liczba kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze efektywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować.mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q7M52

Roborock Q7M52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, tworzona kompletnie z gumy szczotka doskonale stanie na wysokości zadania na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze wydajniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie zlikwidować.mop wyekwipowany w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie jednocześnie do rodzaju podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 14
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot odkurzająco-mopujący Q7 Max, Roborock Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa rewelacyjnie radzi sobie równocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi. ¹ Na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami IEC 62885-2:2016 / 5.8 w trybie Max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wynikim ogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych. Trwałe eliminowanie brudu mocna, wytwarzana w całości z gumy szczotka perfekcyjnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną liczba kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze efektywniej. Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie zlikwidować. Mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz dopasować czyszczenie zarówno do rodzaju podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.
  • Maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²
  • Stały nacisk na mopa - 300g
  • Elektroniczne mycie
  • 30 poziomów przepływu wody
  ² Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło zwiększyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.
  • pojemność zbiornika na kurz: 470 ml
  • objętość zbiornika na wodę: 350 ml
  Odkurza bez przerwy Napędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na posprzątanie wszelkich podłóg w większości domów. ³ Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych poprzez producenta w trybie cichym na twardej podłodze z naładowaną do pełna baterią. Precyzyjny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najistotniej efektywnego sposobu sprzątania Twojego domu. Produkowane przez niego mapy łatwo podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D. Możesz choćby dodać meble czy dywany, aby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, żeby po Tobie posprzątał.
  Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najszczególniej bezobsługowe. Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany doskonale sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów. Możesz je dowolnie ustawiać na wszystkich piętrach Twojego domu, by nie martwić się, że robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota poprzez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

Roborock E5

Roborock E5 Najniższa Cena Online

Roborock E5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock E5
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:nie;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:samoczynne dopasowanie mocy ssania do odkurzanej powierzchni;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model filtra:E118;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:zmywalny;pojemność zbiornika:0,64 litra;Poziom hałasu:69 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;wariant:odkurzacz samoczynny;kolekcja (wariantowanie):Roborock E5;Sterowanie:pilotem, za pomocą smartfona;Średnica:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pilot zdalnego sterowania;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na listopad 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – listopad 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roborock cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock,
 • odkurzacze automatyczne Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock, odkurzacz robot sprzątający Roborock cena, opinie o odkurzaczach robotach Roborock, ranking odkurzaczy robotów Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *