Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roborock,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roborock. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Xiaomi Roborock S6

Xiaomi Roborock S6 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S6
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Xiaomi Roborock S6 Black
  Nowość 2019

  Następca nieprzeciętnego S5, Xiaomi S6 Black imponuje inteligencją sprawnością. Robot zaopatrzony został w ulepszony procesor operacyjny dzięki temu działa sprawnie. Kompletnie nowa szczotka główna i boczna, na dodatek odnowiona smart-głowica myjąca to tylko początek nowego oblicza Xiaomi Roborock S6 Black.


  Roborock S6 Black wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i precyzyjniejsze, a 14 zaawansowanych technologicznie czujników zapewnia produktywniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najmocniej innowacyjną technikę laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Umożliwia ona monitorowanie otoczenia w 360 poziomach i tworzenie map wnętrz, za pomocą algorytmu SLAM. W dodatku kompozycja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.


  Jeszcze bardziej inteligentny

  świeże oprogramowanie oraz budowa

  Chiński firma postawił może nie na rewolucje a na dopracowanie sytemu który już w poprzednich modelach zaskarbił sobie przyjazność tak obszernego grona użytkowników. Udoskonalenie płyty głównej umożliwiło S6 Black inteligentną prace na najwyższych obrotach. Roborock porusza się rozważniej, a także ewidentnie szybciej. W dodatku urządzenie wspiera innowacyjna aplikacja, dzięki której użytkownik może dzisiaj: - zaprojektować własne dowolne strefy sprzątania - zarządzać pracą robota w konkretnych pomieszczeniach - ustawiać na wirtualnej mapie, bariery zakazu wjazdu dla robota - zapisywać kilka różnorodnych map / pięter


  Silnik Xiaomi 2000Pa

  Xiaomi w nowej odsłonie prezentuje zoptymalizowany silnik, który zużywa mniej energii od poprzednika poprzez co robot może pracować dłużej na jednym naładowaniu. Marka postawił na redukcje poziomu głośności jaki odkurzacz wytarza podczas pracy. Urządzenie kreuje (w trybie najmniejszej mocy ssącej) o 50% mniejszy poziom hałasu względem poprzednika. Xiaomi Roborock S6 Black jest jednym z nielicznych automatycznych odkurzaczy, które dysponują tak dużą siłą zasysającą. Urządzenie ma funkcje regulacji mocy, która umożliwia użytkownikowi wybranie jednego z czterech stopni siły zasysającej. Im wyższy poziom tym robot lepiej sprząta, ale też głośniej pracuje.
  Hybryda Xiaomi Roborock S6 Black

  Robot ma dołączaną do zestawu głowice mopującą. Pozwala ona po zamontowaniu przekształcić się samoczynnemu odkurzaczowi w robota hybrydowego który jednocześnie odkurza i mopuje. Warto jednak zauważyć ze robot nie ma opcji pracy z samym mopem nie wykorzystując siły zasysającej tak aby pracował praktycznie bezdźwięcznie – robot ogranicza ją tylko do minimum.


  Akumlator Li-ion (5200 mAh)

  To jeden z największych atutów robota sprzątającego od Xiaomi. Producent wyposażył Roborocka Black w potężną baterie litowo-jonową która w przypadku tak znacznej mocy zasysającej odkurzacza jest wręcz potrzebna. Dzięki akumulatorowi o obszerności aż 5200 mAh automatyczny odkurzacz pracuje płynnie przez choćby 2,5h. Należy pamiętać jednak,informacje te odzwierciedlają prace Roborock S6 Black w trybie wykorzystywania najmniejszej siły zasysającej. Im intensywniejsza praca silnika tym robot zużywa więcej energii z akumulatora.


  Sprzątaj o każdej porze dnia lub nocy

  Za sprawą redukcji szumów sięgającej do 50% względem Roborock S5, samoczynny odkurzacz S6 Black nie uprzykrza już codzienności hałasami wydawanymi w trakcie pracy przy minimalnej sile zasysającej. Robot jest dyskretny i inteligentny. Nie pracuje głośno oraz nie gubi się w terenie sprzątania.


  Mi Home app Roborock S6

  Xiaomi oferuje swym klientom nową aplikacje przenośną za sprawą, której użytkownik otrzymuje dostęp do wielu funkcji robota. Progresywne oprogramowanie umożliwia użytkownikowi projektowanie stref sprzątania na wirtualnej mapie opracowanej poprzez robota po pierwszym pełnym cyklu odkurzania. Robot zapamiętuje naniesione strefy i umożliwia zapisanie planu danego piętra.


  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% większa gęstość włosia niż w Roborock S5 sprawia, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej rozciągliwe włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty wydajności sprzątania.


  Filtr powietrza HEPA

  W koszu na zanieczyszczenia znajduje się kartonikowy filtr powietrza hepa który umieszczony w przy wylocie z odkurzacza ma za zadanie powstrzymać wszelkie nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu przed wydostaniem się wraz z czystym powietrzem do przestrzeni domowej.


  Głowica przemywająca

  postępowa głowica mopująca odmieniona konstrukcyjnie, pozwala użytkownikowi na regulacje przepływu wody. Xiaomi proponuje dwa tryby które należy ręcznie ustawić na samej głowicy przed jej zamontowaniem na Roborock S6 Black. Montaż akcesorium odbywa się momentalnie przy jak najmniejszym zaangażowaniu ze strony użytkownika. Nie ma potrzeby unoszenia robota wystarczy postawić głowice gotową do pracy, na ziemi i wsunąć ją pod robota. Aby dokonać jej demontażu należy jedynie nacisnąć jednoczenie dwa przyciski znajdujące się po boku robota sprzątającego.


  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Rozszerzona liczba ramion pozytywnie wpływa na efektywność zagarniania skażeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą zezwala na dokładniejsze oraz szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.


  Stacja ładująca

  udoskonalona stacja ładująca modelu S6 Black, pozwala na ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Ulepsza to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, zapobiegająca zamoczeniu podłogi podczas ładowania.


  komplet gromadzi:
  • Xiaomi Roborock S6 Black
  • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)
  • Ładowarka + stacja dokująca
  • Specjalna sylikonowa podkłada pod stacje dokującą
  • Filtr powietrza HEPA - dodatkowy
  • Głowica przemywająca
  • 2 nakładki do mopowania wielokrotnego korzystania
  • 2 nakładki do mopowania jednokrotnego wykorzystania
  • Polska Karta Gwarancyjna.
  • Pudełko, wkładki itp.
  • Polska instrukcja obsługi


  informacje technologiczne:
  • Producent: Xiaomi
  • Model: Roborock S6 Black
  • Czas pracy: 150 minut
  • Czas ładowania: 180 minut
  • objętość zbiornika na kurz: 0,480 l
  • wariant filtru: HEPA
  • wymiary:
  • średnica: 35,5 cm
  • wysokość: 9,6 cm
  • Polska gwarancja


  Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność producenta International Robotics by Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób używania tworzyw na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszystkich roszczeń przewidzianych poprzez obowiązujące przepisy prawa.


Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Midea. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:180 min.;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:nie;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model worka:nie dotyczy;Nazwa filtra:EPA E11;objętość zbiornika:0,47 litra;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;typ:odkurzacz automatyczny;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Średnica:0 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pojemnik na wodę, stacja dokująca, ściereczka z mikrofibry do pracy na mokro, zasilacz;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:aplikacja mobilna;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Roborock S5 Max

Roborock S5 Max Najniższa Cena Online

Roborock S5 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S5 Max
 • Ilość ofert: 7
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  zafunduj sobie świeżo zmytą podłogę każdego dnia dzięki s5 max. Ponieważ zaprojektowano go z myślą o bezproblemowym, zautomatyzowanym zmywaniu wyposażono go w wielki zbiornik na wodę, dokładną kontrolę jej ilości, wirtualne strefy-bez-mopowania i mnóstwo innych.

  w połączeniu z precyzyjnym laserowym mapowaniem pomieszczeń, nowoczesną nawigacją i intensywnym ssaniem próżniowym, uzyskanie podłóg bez skazy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Jedyne co musisz zrobić to ustawić robota i zając się swoimi sprawami.mopuj raz za razem.zbiornik na wodę posiada aż 280 ml.

  to wystarczająco dużo, by trzykrotnie posprzątać 65-metrowe mieszkanie albo 200-metrowy dom za jednym razem. Dzięki zupełnie nowej, skrupulatnej pompie perystaltycznej, użytkowanej w szpitalnych kroplówkach, urządzenie będzie pracować bez żadnych problemów poprzez ponad 1500 godzin.

  teraz wszystko, co musisz zrobić, żeby codziennie cieszyć się umytą podłogą, to napełnić zbiornik i ustalić harmonogram.każda kropla na twój rozkaz.w aplikacji wybierz odpowiednią ilość wody dla każdego rodzaju podłogi, od znikomej do podłóg kamiennych, po dużą do brudnych kuchni.

  gdy robot początkuje mopować, pompuje wodę, by zwilżyć mop. Podczas czyszczenia nieznacznych obszarów wyłącza dozowanie wody w miejscach, które już odwiedził. Po zakończeniu mopowania odcina wodę, zezwalając mopowi wyschnąć podczas powrotu do stacji bazowej.mopuj podłogi, nie dywany.nikt nie chce lubi mokrych dywanów.

  nie dopuść do tego dzięki wirtualnym strefom-bez-mopowania i barierom. Ogranicz dywany barierami albo kompletnie wyklucz pokoje z dywanami żeby mopować bez przeszkód. Zdemontuj moduł mopa, a strefy-bez-mopowania znikną umożliwiając robotowi s5 max posprzątanie całego domu.

  używaj stref-bez-mopowanaia i stref-bez-wjazdu, by uzyskać całkowitą kontrolę nad tym, dokąd zmierza s5 max.równomierne czyszczenie za każdym razem.mycie ciężarem wody w zbiorniku oznacza, iż podłogi nie są adekwatnie czyszczone.

  gdy użytkowana jest woda, ściereczka dociska się słabiej. Brud pozost


Xiaomi Roborock S5

Xiaomi Roborock S5 Najniższa Cena Online

Xiaomi Roborock S5 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Xiaomi
 • Pełna nazwa odkurzacza: Xiaomi Roborock S5
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz Sprzątający Roborock Vacuum S5 MAX Specyfikacja:

  6970995781922

  • Model: S5 MAX
  • Pojemnika na kurz: 460 ml
  • Zbiornika na wodę: 290 ml
  • Moc ssania (pa): 2000 Pa
  • Poziom hałasu (dB): 60dB
  • Moc (W): 58W
  • Napięcie (V): 14.4V
  • model: S5 MAX
  • Czas pracy: 180 minut
  • Opcje czyszczenia: odkurzanie, mopowanie
  Roborock S5 Max: co nowego?
  • Zbiornik na wodę. Nowy model ma większy pojemnik na wodę o obszerności 280 ml (w kontraście do 150 ml), który może wyczyścić mieszkanie o powierzchni 65 m2.
  • Kontrola poziomu wody. Teraz możesz kontrolować pojemność wody w aplikacji. Na znikomych obszarach robot odcina wodę, gdy przechodzi poprzez miejsca, w których już był. Po zakończeniu zmywania robot odcina wyciek wody, żeby mop wyschł, gdy wraca do stacji dokującej.
  • Planowanie zmywania. Dzisiaj możesz zaplanować robota do mopa w określonym czasie.
  • Wybrane sprzątanie pokoju. Nowa funkcja pozwala na robotowi czyszczenie w określonym pomieszczeniu albo w kilku.
  • Planowanie pracy w określonym pokoju. Możesz sprawić, żeby robot pracował w określonym pomieszczeniu o określonej godzinie. W trybie zmywania robot czyści powierzchnie ponad 3 razy więcej za jednym razem, pozostawiając czystą podłogę lśniącą.
  • Strefy bez mopa. Nowa funkcja pozwala utrzymać dywany w stanie suchym, gdy robot myje. Po zdjęciu jednostki mopa bariery znikają. W razie zapotrzebowania możesz je pomieszać z wirtualnymi strefami zakazu (do odkurzania).
  • Dłuższy czas działania. Roborock S5 MAX działa do 180 minut na jednym ładowaniu.
  • Nowa skuteczna nawigacja. W wąskich przestrzeniach, takich jak korytarze, robot wykorzystuje inny wzór nawigacji, co oszczędza żywotność baterii i pozwala szybciej zakończyć pracę.

  Żywotność baterii

  Nowy Roborock S5 Max działa poprzez całe 180 minut, zanim będzie trzeba go naładować. Kiedy akumulator się rozładuje, robot powróci, by naładować akumulator do poziomu niezbędnego do zakończenia pracy, a następnie wznowi czyszczenie. W trakcie gdy poprzednie generacje wymagały doładowania do 80% przed wznowieniem, nowy Roborock S5 Max oblicza, ile pozostało miejsca do czyszczenia i wraca do stacji dokującej, aby uzupełnić moc wystarczającą do zakończenia oszczędzania czasu na ładowaniu.

  Mycie

  Największe ulepszenia w najnowszym modelu - mop. Ma większy zbiornik na wodę ( 280 ml ) w kontraście do 150 ml Roborock S5 / S6. W trybie zmywania odkurzacz może trzykrotnie przejść w górę po obszarze czyszczenia obejmującym mieszkanie o powierzchni 65 m2 (700 m2) lub dom o powierzchni 200 m2 (2600 m2), jeśli jest uruchomiony raz.

  Mapowanie i nawigacja

  W aplikacji możesz kontrolować poziom kapania wody w zależności od lekkich zadań Najnowszy Roborock S5 Max jest zaopatrzony w 14 rodzajów czujników, w tym 4 czujniki klifu i Lidar dla bardziej starannego mapowania i nawigacji. Czujniki te informują, czy filtr jest zatkany, czy jest na swym miejscu i czy zbiornik wody jest włożony, czy nie. Otrzymasz powiadomienie, a robot poinformuje Cię głosem, jeśli coś jest nie tak z którąkolwiek z tych części. Wybrane sprzątanie pokoju Gdy robot utworzy mapę, dzieli ją na osobne pokoje, żeby zrozumieć, gdzie się znajdują. Nazwy stref można zmieniać, bratać albo dzielić w dowolny sposób. Gdy mapa i pokoje będą gotowe, możesz zaplanować pracę Roborocka w określonym pomieszczeniu. Możesz jeszcze zaplanować mycie w określonym pokoju lub dwóch. Jest to pomocne, gdy nie chcesz posprzątać całego domu. Ta funkcja jest prezentowana w Roborock S6, a jej brak w Roborock S5. Podobnie jak poprzedni Roborock S6, Roborock S5 Max ma wydajny wzór czyszczenia. Oszczędza energię akumulatora w wąskich przestrzeniach, dzięki temu czyszczenie jest kończone o około 20% szybciej. Oprócz zrozumienia lokalizacji pomieszczeń, możesz w dodatku ustawić strefy czyszczenia, miejsce, w którym robot powinien czyścić oraz, jak powiedzieliśmy wcześniej, strefy bez mopa / zakazu, aby utrzymać maszynę z dala od niektórych obszarów.

  sprawność czyszczenia

  Roborock S5 Max zagwarantuje 2000 Pa ssania. Wspina się po przeszkodzie do 20 mm (0,8 cala), co sprawia,pasuje do grubszych dywanów. Robot rozpoznaje dywany. Rozszerza siłę ssania, gdy stąpa po dywanie, zapewniając najkorzystniejszy odbiór. Dzięki zdemontowanej szczotce do czyszczenia S5 Max jest rewelacyjny dla właścicieli zwierząt domowych; wałek jest prosty w utrzymaniu. Zawartość Paczki:

  • 1 x Robot,
  • 1 x Stacja ładująca,
  • 1 x Zasilacz,
  • 1X Pojemnik na śmieci.kurz,
  • 1X Pojemnik na wodę,
  • 1x Ściereczka
  • 1x Instrukcja obsługi
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Dibea. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7M52

Roborock Q7M52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, tworzona kompletnie z gumy szczotka doskonale stanie na wysokości zadania na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze wydajniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie zlikwidować.mop wyekwipowany w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie jednocześnie do rodzaju podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q7MP02

Roborock Q7MP02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa perfekcyjnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe likwidowanie brudusolidna, wytwarzana w pełni z gumy szczotka idealnie sprawdzi się na dywanach z których pousuwa maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze skuteczniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Tefal. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7M02

Roborock Q7M02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa genialnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe likwidowanie brudusolidna, stworzona w pełni z gumy szczotka genialnie spełni oczekiwania na dywanach z których usunie maksymalną liczba kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze efektywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować.mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa doskonale radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Roborock S6 Max

Roborock S6 Max Najniższa Cena Online

Roborock S6 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S6 Max
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Odkurzacz samoczynny Roborock S6 Max V, marki Roborock to nad wyraz inteligentne urządzenie czyszczące, które jest zaopatrzone w system wizyjnego rozpoznania przeszkód. Ma podwójną kamerę....


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roborock cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock,
 • odkurzacze automatyczne Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock, odkurzacz robot sprzątający Roborock cena, opinie o odkurzaczach robotach Roborock, ranking odkurzaczy robotów Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.