Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na maj 2024. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roborock,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roborock. Ranking maj 2024

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – maj 2024. *

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny Najniższa Cena Online

S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: S7 Max V Czarny Robot odkurzający ROBOROCK, kolor czarny
 • Ilość ofert: 4
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S7 MaxV Unikanie przeszkód

  Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D skrupulatnie identyfikuje lokalizację i rozmiar przeszkód i zagrożeń, jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, gwarantując bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.

  Unikanie nieznanego

  S7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i dedykowanym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować trafnie w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę pomiędzy nimi.

  precyzyjność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

  Niekończąca się nauka

  W aplikację zaimplementowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu w trakcie sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o nowe przedmioty, by sprzątanie było jak najistotniej skrupulatne i precyzyjne.

  Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom

  Dzięki danym pozyskanym poprzez moduł LiDAR, aplikacja precyzyjnie przedstawia układ domu, żeby zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. W trakcie sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Ci potrzeba posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swego łóżka w aplikacji Roborock.

  Możesz choćby wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo przy pomocy mapy Matrix.

  Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

  Najgorsze zostaw na koniec

  S7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki lecz też sugeruje świetną kolejność sprzątania w zależności od rodzaju pomieszczenia. Podczas sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są samoczynnie dostosowywane w celu uzyskania maksymalnej produktywności w każdym pomieszczeniu.

  Nawigacja LiDAR

  W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR producenta Roborock, nawigacja w domu jest szybka i produktywna o każdej porze dnia i nocy.

  Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.

  W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. Każdy obraz

  zarejestrowany poprzez system ReactiveAI jest użytkowany do nawigacji i natychmiast usuwany.

  Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania

  stanowczo rozszerzona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja.

  Gotowy, by powstać

  Masz dywany? lubisz świeżo umyte podłogi? nadzwyczajnie.

  Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest samoczynnie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Pozwala na to umycie podłóg i odkurzenie dywanów w trakcie tego samego procesu sprzątania.

  technologia sonicznego mycia podłóg

  technologia wibracji sonicznych raz na za każdym razem zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty sprawia, że mopowanie soniczne jest sprawniejsze i bardziej skuteczne.

  udoskonalona, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka

  Żebrowana kompozycja turboszczotki wyprodukowana została w całości z gumy, dzięki temu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów aniżeli w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w kolekcji S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie efektywniejszym.

  Zamelduj się na czacie

  Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został teraz lepszy, dzięki czemu możesz robić więcej aniżeli tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Zaimplementowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Nawigacja PreciSense™ LiDAR

  Zmywalny filtr E11

  System Reactive AI 2.0

  samoczynne rozpoznawanie pomieszczeń

  Adaptacyjne algorytmy tras

  Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™

  Wsparcie dla mapowania 3D

  Matryca czujników Sensient™

  Blokada rodzicielska

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej.

  Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to kompletnie nowy poziom automatyzacji sprzątania.

  W pełni automatyczna stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, lecz także umyje ściereczkę mopa, a nawet uzupełni jego zbiornik na wodę.

  Jedna stacja, dużo możliwości

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najszczególniej innowacyjną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.

  samoczynne mycie ściereczki mopa

  oryginalny system przemywający ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie oraz po zakończeniu procesu, dla zapewnienia maksymalnej efektywności mycia na mokro.

  Autouzupełnianie zbiornika wody

  Stacja automatycznie uzupełnia zbiornik na wodę robota w trakcie sprzątania, zapewniając umycie do 300 m2 powierzchni.

  automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

  Po zakończonym cyklu sprzątania, stacja samoczynnie opróżni zbiornik na kurz w robocie,za każdym razem był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko zapewnia maksymalną higienę i adekwatny poziom filtracji, ale też powoduje, iż robot jest praktycznie bezobsługowy choćby przez 7 tygodni.

  szybkie ładowanie

  Dzięki zastosowaniu funkcji prędkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze standardową stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania w trakcie cyklu sprzątania.

  Roborock Dyad Podwójna moc

  Dwa rzędy przeciwstawnych rolek czyszczących, funkcja osuszania podłóg, moc ssąca 13 000 Pa, zbiornik na czystą i brudną wodę.

  Pokonaj równocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia

  Spraw,zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi DyadPower. Jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho*.

  * Stan na 3 września 2021 r.

  Oczyszcza się w trakcie sprzątania

  w trakcie gdy Ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem. Zacznij myć je czystymi szczotkami poprzez cały proces sprzątania.

  Usuń brudną wodę

  znakomicie usuwający zabrudzenia system DyadPower zasysa brudną wodę w trakcie sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki czemu podłogi pozostają czyste i suche.

  lepsze sprzątanie od krawędzi do krawędzi

  Dzięki pokaźniejszej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze. Główna rolka o pełnej długości, a także dwie rolki tylne zapewniają ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.

  Poruszaj się momentalnie i płynnie

  Poruszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a nawet ludzi – za pomocą zwrotnej głowicy czyszczącej. Dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak przystępne w prowadzeniu, jednocześnie w przód, jak i w tył, że możesz to robić jednym palcem.

  Nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu

  Naciśnij przycisk i samoczynnie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki. Po ich oczyszczeniu w zbiorniku skażenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje Ci tylko go opróżnić.

  w trakcie sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, zapewniając najwyższą wydajność sprzątania poprzez cały jego czas.

  Mądrzejszy niż przeciętny mop

  Sprzątaj mądrze, a nie ciężko. W walce z skomplikowanymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które automatycznie dostosowuje siłę ssania i liczba aplikowanej wody. Ponadto, wskaźnik na ekranie przedstawia informację, jak brudna jest Twoja podłoga.

  Słuchaj komunikatów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędów lub szukaniu ich znaczenia w instrukcji. O wszystkim co musisz wiedzieć, sprzęt Ci po prostu powie.

  Nie tylko na mokre, lecz i na suche plamy

  Dogłębne czyszczenie całej podłogi o powierzchni aż do 280 m2* na jednym ładowaniu. Mokra podłoga w łazience? Z tym również sobie poradzi dzięki dedykowanemu trybowi osuszania podłóg.

  Zbiornik na czystą wodę – 850 ml

  Zbiornik na brudną wodę – 620 ml

  Długość pracy na jednym ładowaniu – 35 minut

  Powierzchnia sprzątania – 280 m2

  * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie samoczynnym, z prędkością 0,5m/s. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego środowiska domowego, ogólnej czystości, nawyków związanych ze sprzątaniem, itd.

  UWAGA! Urządzenie nie pasuje do stosowania na powierzchniach włókienniczych, należy również uważać na podłogach twardych wrażliwych na wilgoć (drewno, parkiet, panele, itp.), gdyż mogą ulec zniszczeniu.

  SPECYFIKACJA technologicznA

  Waga: 5 kg

  Poziom hałasu: 75 Db

  Filtr: E11 (EPA)

  prędkość obrotów: 73 000/min.

  Moc znamionowa: 280 W

  Bezprzewodowy: TAK

  ilość szczotek / rolek czyszczących: 3

  Maksymalny czas pracy: 35 minut

  objętość baterii: 5000 mAh

  Czas ładowania: 4 godziny

  Stacja ładująca: ładowanie, czyszczenie

  pojemność zbiornika na wodę czystą: 850 ml

  pojemność zbiornika na wodę brudną: 620 ml

  Tryby pracy: Auto, Ssanie (osuszanie powierzchni), Max

  Wykrywanie brudu: TAK

  Sprzątanie krawędziowe: TAK

  Komunikaty głosowe: TAK

  Kąt pracy głowicy czyszczącej: 180 stopni

  Powierzchnia sprzątania: 280 m2

  Moc ssąca: 13 000 Pa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne do 3000 zł. Ranking TOP10 modeli

Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra czarny (6970995788464)

Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra czarny (6970995788464) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra czarny (6970995788464) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ROBOROCK
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra czarny (6970995788464)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:180 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dopełniające:samoczynne czyszczenie mopa, funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Roborock S8 MaxV Ultra;Model worka:1315896;pojemność zbiornika:0,27 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;typ:robot sprzątający;linia:Roborock S8 MaxV Ultra;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica robota:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:kabel zasilający, stacja samooczyszczająca, worek;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość robota:10,3 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:nawigacja LiDAR PreciSense, system mycia podłóg VibraRise 3.0, system Reactive AI 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra biały (6970995788440)

Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra biały (6970995788440) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra biały (6970995788440) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: ROBOROCK
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający s8 maxv ultra biały (6970995788440)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:180 min;Czujniki:antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:automatyczne czyszczenie mopa, funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:artykuł wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony artykułu u producenta:0;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Roborock S8 MaxV Ultra;Model worka:1315896;pojemność zbiornika:0,27 l;Poziom hałasu:67 dB;Programator pracy:tak;typ:robot sprzątający;kolekcja:Roborock S8 MaxV Ultra;Sterowanie:przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica robota:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:przewód zasilający, stacja samooczyszczająca, worek;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość robota:10,3 cm;wyświetlacz:nie;zastosowane technologie:nawigacja LiDAR PreciSense, system mycia podłóg VibraRise 3.0, system Reactive AI 2.0;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Robot sprzątający Roborock Q8 Max (czarny), Q8M52-00

Robot sprzątający Roborock Q8 Max (czarny), Q8M52-00 Najniższa Cena Online

Robot sprzątający Roborock Q8 Max (czarny), Q8M52-00 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający Roborock Q8 Max (czarny), Q8M52-00
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  konstrukcja

  Kolor artykułu

  Czarny

  Współpraca z Google Home

  Tak

  Obsługa aplikacji mobilnych

  Tak

  kształt

  kolisty

  Zdalna obsługa za pomocą smartfona

  Tak

  Współpraca z Amazon Alexa

  Tak

  liczba kół

  3 szt.

  Współpraca z Apple Siri

  Tak

  Komunikaty głosowe

  Tak

  Moc

  Moc

  59 W

  Ładowanie akumulatora

  Tak

  Czas ładowania

  6 godz

  Moc ssania

  5500 Pa

  objętość baterii

  5200 mAh

  Czas pracy

  240 min

  Waga i wymiary

  Wysokość artykułu

  96,5 mm

  Waga produktu

  3,6 kg

  Szerokość produktu

  353 mm

  Głębokość produktu

  350 mm

  wydajność

  Poziom hałasu

  67 dB

  objętość zbiornika na wodę

  0,35 l

  Wykrywanie przeszkód

  Tak

  Wartość progowa wspinaczki (max)

  2 cm

  samoczynny powrót do stacji bazowej

  Tak

  rodzaj nawigacji

  LiDAR

  Zintegrowane czujniki

  Wysokości, Przeszkód

  pojemność na kurz (odkurzacz)

  0,47 l

  Funkcja programowania

  Tak

  Mycie na mokro

  Tak

  informacje opakowania

Roborock S8 Pro Ultra czarny Robot sprzątający stacja dokująca

Roborock S8 Pro Ultra czarny Robot sprzątający stacja dokująca Najniższa Cena Online

Roborock S8 Pro Ultra czarny Robot sprzątający stacja dokująca - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: 
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8 Pro Ultra czarny Robot sprzątający stacja dokująca
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S8 Pro Ultra czarny Robot sprzątający stacja dokująca

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429)

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429) Najniższa Cena Online

Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q revo qr02 robot odkurzający (6970995787429)
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q Revo Biały 5500 Pa Doświadcz prostej przyjemności inteligentnego sprzątania dzięki Q Revo. Dzięki mocnym funkcjom i bezproblemowej technice Q Revo sprawia, że konserwacja, czyszczenie, nawigacja i obsługa są proste.

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty Bateria: 5200mAh rozmiary odkurzacza: 353x350x96,5 mm wymiary stacji: 561x340x487 mm Waga: 3,7 kg Czas działania: do 180 min Czas ładowania: do 6 godzin Pokonywanie przeszkód: do 2 cm Moc ssania: 5500 Pa Kolor: Biały Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Pożegnaj się z brudną robotą Ułatw sobie życie dzięki czyszczeniu bez wykorzystania rąk, dzięki wielofunkcyjnej stacji dokującej, która ogranicza konserwację do minimum.

  Samoczyszczenie Obraca i szoruje nakładki mopa wzdłuż podstawy doku, by utrzymać je w czystości po każdym odkurzaniu. Samoschnący całkowicie wysusza mopy ciepłym powietrzem o temperaturze 45°C, zapobiegając rozwojowi pleśni i nieprzyjemnym zapachom.

  Samoopróżniający się pozwala na 7 tygodni bez opróżniania. Samonapełniające się samoczynnie napełnia zbiornik na wodę przy maksymalnym zasięgu mopowania do 400 m2. Zdejmowana podstawa łatwo zdejmij podstawę dokującą dla wygody czyszczenia.

  Podwójnie wirujące mopy Oglądaj, jak plamy znikają całkowicie Podwójne mopy obracają się, dociskając, bez wysiłku usuwając plamy i zawsze pozostawiając perfekcyjną podłogę. Szybkość wirowania 200 obr/min.

  samoczynne podnoszenie mopa Mopuj i odkurzaj za jednym razem Mopy samoczynne podnoszą się podczas odkurzania dywanów i powrotu do stacji dokującej, dzięki czemu podłogi i dywany są czyszczone za jednym razem, bez pozostawiania brudnych smug.

  Podnoszenie mopa 7 mm. Skrajne ssanie 5500 Pa Pozbądź się bałaganu Dzięki arcytrudnemu ssaniu 5500 Pa kurz i brud są łatwo wychwytywane z przeróżnych rodzajów podłóg, co polepsza sprzątanie domu. Kompletnie gumowa szczotka Czyść prędko bez splotów Pożegnaj się ze splątanymi włosami i przywitaj się ze skutecznym czyszczeniem przy pomocy gumowej szczotki, która dopasowuje się do nierównego podłoża, gwarantując maksymalną produktywność czyszczenia.

  Reaktywne unikanie przeszkód Brudne pokoje? Bez obaw! Q Revo prosto wyłapuje potencjalne zagrożenia i unika ich, więc nie musisz się martwić o zbieranie ich z podłogi przed rozpoczęciem sprzątania.

  Inteligentne sugestie dotyczące stref No-Go Zones Ryzykowne obszary? Nie zbliżaj się! w sytuacji schodów i miejsc, w których z łatwością utknąć, Q Revo może je wykryć i zasugerować jako "strefy bez wyjścia".

  W ten sposób nie musisz się martwić, iż utknie lub przypadkowo się przewróci. Nawigacja PreciSense LiDAR Mądrzejszy niżeli możesz sobie wyobrazić błyskawicznie skanuje, by poznać środowisko domowe i tworzy szczegółowe mapy, by znaleźć adekwatną trasę do sprzątania domu.

  Niestandardowe procedury czyszczenia Czyść tak, jak chcesz Ustaw procedury sprzątania w aplikacji, żeby posprzątać cały dom, określone pokoje albo wykorzystywane obszary, takie jak kuchnia. Kontrola głosu starczy powiedzieć Dzięki Amazon Alexa, Google Home albo Apple Siri Shortcuts możesz zacząć sprzątać swój dom albo określone pokoje po prostu przy pomocy głosu.

  Szybsze ładowanie momentalnie wznów sprzątanie dzięki ładowaniu szybszemu o 30% aniżeli wcześniej i wykorzystaj w pełni niskie ceny energii, ładując poza godzinami szczytu. Zrób coś dla środowiska. SPECYFIKACJA technologicznA Kolor: Biały Model ze stacją opróżniającą Nawigacja: Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Aktywna tkanina: Tak, podwójna ściereczka obrotowa Unikanie przeszkód: Tak, nowoczesne samoczynne napełnianie wodą: Tak, na stacji automatyczne pranie mopa: Tak, na stacji automatyczne suszenie mopa: Tak, na stacji samoczynne opróżnianie pojemnika na kurz: Tak, na stacji Wirtualna ściana/strefy no-go: Tak Strefa bez mopa: Tak dostępnych kilka planów pięter: Tak Sprzątanie poszczególnych pomieszczeń: Tak automatyczna regulacja mocy: Tak Dynamiczna prędkość szczotki bocznej: Tak Przegląd trasy czyszczenia: Tak wariant pojemnika na wodę: Elektroniczne dozowanie wody Wibracyjne czyszczenie na mokro: Mop obrotowy Ustawienia dla dywanów: Inteligentne automatyczne podnoszenie mopa Lokalizacja robota odkurzającego: Tak Moc ssania: 5500 Pa Bateria: 5200 mAh Głośność (dB): 63dB W zestawie 1x odkurzacz 1x pojemnik na kurz 1x pojemnik na wodę 1x ściereczka do czyszczenia na mokro 1x stacja samoopróżniająca i samooczyszczająca

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Webber. Ranking TOP10 modeli

Robot sprzątający q8 max+ (biały) marki Roborock

Robot sprzątający q8 max+ (biały) marki Roborock Najniższa Cena Online

Robot sprzątający q8 max+ (biały) marki Roborock - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Robot sprzątający q8 max+ (biały) marki Roborock
 • Ilość ofert: 5
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  automatyczne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:0 min.;Czas pracy:0 min;Czujniki:krawędzi, laserowy, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:funkcja mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:towar wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 10.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:biały;Lampa UV:nie;liczba programów czyszczenia:0;Model:Roborock Q8;Model worka:ROB4;pojemność zbiornika:0 l;Poziom hałasu:0 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:samoczynny, manualny;rodzaj:robot sprzątający;seria:Q8 Max;Sterowanie:za pomocą smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica robota:35 cm;Tworzenie mapy pomieszczenia:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:stacja samooczyszczająca;Szczotki:2 szczotki gumowe, szczotka boczna;Wysokość robota:9,6 cm;ekran:nie;zastosowane technologie:aplikacja mobilna, nawigacja LiDAR PreciSense;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...


Roborock S8 - biały - mopowanie

Roborock S8 - biały - mopowanie Najniższa Cena Online

Roborock S8 - biały - mopowanie - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8 - biały - mopowanie
 • Ilość ofert: 12
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra WhiteZapomnij o sprzątaniu, w tym o konserwacji robota. Wielofunkcyjna stacja bazowa Roborock Ultra i najszczególniej innowacyjne technologie sprzątania w S8 Pro Ultra – szczotka DuoRoller Riser™ i system mycia podłóg VibraRise® 2.0 pomogą Ci odzyskać czas.

  Twój czas.NAJWAŻNIEJSZE wariant: Robot sprzątającyMoc ssania: 6000 PaMoc: 69 WAkumulator: 5200 mAhZbiornik na kurz: 350 mlZbiornik na wodę: 200 mlMaksymalny czas pracy: 180 minutMaksymalny obszar pracy: 300 m2Możliwość zapisania wielu mapCzujniki krawędzieŁączność Wi-FiStacja ładującaKolor: BiałyWielofunkcyjna stacja bazowa UltraZupełnie nowa Wielofunkcyjna stacja bazowa Ultra nie wymaga konserwacji.

  Dzięki niej nie musisz czyścić robota po każdym sprzątaniu, dzięki temu całość jest praktycznie bezobsługowa.automatyczne mycieMop jest myty samoczynnie podczas i po zakończeniu sprzątania, więc Ty nie musisz już tego robić po każdym użyciu.samoczynne suszenieSuszenie umytego mopa i dolnej części stacji gorącym powietrzem uniemożliwia powstawaniu pleśni i nieprzyjemnym zapachom choćby w wilgotnych warunkach.automatyczne opróżnianieAutomatyczne opróżnianie pyłu i brudu po każdym sprzątaniu pozwala nawet na 7 tygodni bez zmiany worka.

  Co więcej, czyszczone są wtedy dodatkowo obie szczotki.automatyczne napełnianieUzupełnianie zbiornika na wodę podczas sprzątania dla zwiększenia sprzątanej powierzchni do nawet 300 m2.automatyczne czyszczenieOdzyskaj swój czas dzięki samoutrzymującej się w czystości konstrukcji, która oczyszcza dolną część stacji dla łatwiejszej konserwacji.Szczotka DuoRoller Riser™genialny duet sprzątającyZupełnie nowe podwójne gumowe szczotki upraszczają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.Włosy i brud są łatwo usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.Zupełnie nowe podwójne gumowe szczotkiUsprawniają sprzątanie i dramatycznie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

  Włosy i brud są prosto usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.System Roborock Carpet Boost+Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.Do 30% produktywniejsze zbieranie włosów.System mycia podłóg VibraRise® 2.0Jeszcze lepiej czyści plamyW VibraRise® 2 ulepszyliśmy dwukrotnie moduły wibracyjne, co oznacza, że strefa sprzątania została poszerzona.

  W połączeniu z szorowaniem o wysokiej prędkości i stałym naciskiem na podłogę, mop może bez wysiłku wyczyścić wszystko, od napojów gazowanych po zaschnięte plamy.Podwójny moduł wibracyjny: 3000 razy/minSzorowanie o wysokiej prędkości: >6NNacisk mopa: 5 mmUnoszenie mopa: Unoszone szczotki i mopUnoszone szczotki i mopSprzątanie pełne uniesieńW zależności od potrzeb, szczotki i mop mogą być uniesione samoczynnie by zmaksymalizować wydajność sprzątania i uniknąć pozostawiania plam.Ciche mycieSprząta gdy odpoczywaszPotrzebujesz posprzątać gdy odpoczywasz? Twój robot może zminimalizować hałas w trakcie mycia podłogi, co pozwoli Ci się zregenerować w dowolnym momencie.Unikanie przeszkód Reactive 3DWystarczająco sprytny, żeby trzymać się z dala od kłopotówDzięki światłu strukturalnemu 3D oraz technice obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, jednocześnie w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, efektywne sprzątanie bez zmartwień.42 obiektyNawigacja laserowa PreciSense®najkorzystniejsza z dróg, za każdym razemSystem nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota.

  Skanuje, a następnie formuje szczegółową mapę, aby wytyczyć najistotniej adekwatną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.Personalizacja poprzez aplikacjęInteligentne polecanie stref wykluczonychMiejsca w których robot może z łatwością utknąć są automatycznie polecane jako potencjalne strefy wykluczone, by zapobiec takim sytuacjom na śladowych powierzchniach.

  Możesz również rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.Mapuj wydajniej, sprzątaj szybciej.Doświadcz prędkiego i sprawnego sprzątania, jako że Twój robot może utworzyć mapę choćby 6 razy szybciej w porównaniu z pierwszym sprzątaniem i wykonać codzienne sprzątanie do 30% szybciej.prędkie ładowanie30% szybciej*Szybsze wznawianie sprzątania, dzięki 30% szybszemu niż wcześniej ładowaniu.Ładowanie poza szczytemMożesz wybrać okresy ładowania poza szczytem, aby oszczędzać energię elektryczną, a także obniżyć koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.Harmonogramy sprzątaniaSam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wyznaczone pomieszczenia w określony sposób o zadanych godzinach.

  Według planu lub na żądanie.Mapowanie 3DMapa 3D pozwala starannie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Eta. Ranking TOP10 modeli

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały)

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały) Najniższa Cena Online

Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Robot sprzątający ze stacją q revo (biały)
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:tak;samoczynny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min;Czas pracy:180 min;Czujniki:antykolizyjny, laserowy, przeszkód;Funkcja mopowania:tak;Funkcje dodatkowe:automatyczne czyszczenie mopa, funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika, sprzątanie wybranych pomieszczeń;Inne:automatyczny dobór sposobu czyszczenia do typu powierzchni, szybkie ładowanie;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Roborock;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.roborock.smart&hl=pl&gl=US;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/gb/app/roborock/id1462875428?l=pl;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 6.0, iOS od wersji 12.0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:artykuł może wymagać aktualizacji;Interoperacyjność 9 - link do strony towaru u producenta:0;Kolor:biały;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:0;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Model:Roborock Q Revo;Model filtra:Q Revo;Model worka:1315896;Nazwa filtra:zmywalny;objętość zbiornika:0,35 l;Poziom hałasu:63 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:automatyczny, manualny;typ:robot sprzątający;seria:Roborock Q Revo;Sterowanie:głosowe, współpraca z Google Assistant, Amazon Alexa i Siri, przy pomocy smartfona;Szczotka główna:gumowa;Średnica robota:35 cm;Tworzenie mapy wnętrza:tak;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:2 nakładki mopa, filtr, kabel zasilania, stacja samooczyszczająca, worek;Szczotki:szczotka boczna, szczotka gumowa;Wysokość robota:9,65 cm;wyświetlacz:nie;zaimplementowane technologie:nawigacja LiDAR PreciSense;Zmywalny pojemnik na kurz:tak


Roborock Q revo qr52 robot odkurzający (6970995787436)

Roborock Q revo qr52 robot odkurzający (6970995787436) Najniższa Cena Online

Roborock Q revo qr52 robot odkurzający (6970995787436) - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q revo qr52 robot odkurzający (6970995787436)
 • Ilość ofert: 3
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q Revo Czarny 5500 Pa Doświadcz prostej przyjemności inteligentnego sprzątania dzięki Q Revo. Dzięki solidnym funkcjom i bezproblemowej technice Q Revo sprawia, że konserwacja, czyszczenie, nawigacja i obsługa są proste.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Bateria: 5200mAh wymiary odkurzacza: 353x350x96,5 mm wymiary stacji: 561x340x487 mm Waga: 3,7 kg Czas działania: do 180 min Czas ładowania: do 6 godzin Pokonywanie przeszkód: do 2 cm Moc ssania: 5500 Pa Kolor: Czarny Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Pożegnaj się z brudną robotąUłatw sobie życie dzięki czyszczeniu bez zastosowania dłoni, dzięki wielofunkcyjnej stacji dokującej, która ogranicza konserwację do minimum.SamoczyszczenieObraca i szoruje nakładki mopa wzdłuż podstawy doku, żeby utrzymać je w czystości po każdym odkurzaniu.SamoschnącyCałkowicie wysusza mopy ciepłym powietrzem o temperaturze 45°C, zapobiegając rozwojowi pleśni i nieprzyjemnym zapachom.Samoopróżniający sięPozwala na 7 tygodni bez opróżniania.Samonapełniające sięAutomatycznie napełnia zbiornik na wodę przy maksymalnym zasięgu mopowania do 400 m2.Zdejmowana podstawaŁatwo zdejmij podstawę dokującą dla wygody czyszczenia.Podwójnie wirujące mopyOglądaj, jak plamy znikają całkowiciePodwójne mopy obracają się, dociskając, bez wysiłku usuwając plamy i za każdym razem pozostawiając perfekcyjną podłogę.prędkość wirowania 200 obr/min.automatyczne podnoszenie mopaMopuj i odkurzaj za jednym razemMopy samoczynne podnoszą się w trakcie odkurzania dywanów i powrotu do stacji dokującej, dzięki czemu podłogi i dywany są czyszczone za jednym razem, bez pozostawiania brudnych smug.Podnoszenie mopa 7 mm.arcytrudne ssanie 5500 PaPozbądź się bałaganuDzięki ekstremalnemu ssaniu 5500 Pa kurz i brud są łatwo wychwytywane z rozmaitych rodzajów podłóg, co polepsza sprzątanie domu.w całości gumowa szczotkaCzyść ekspresowo bez splotówPożegnaj się ze splątanymi włosami i przywitaj się ze skutecznym czyszczeniem za pomocą gumowej szczotki, która dopasowuje się do nierównego podłoża, zapewniając maksymalną produktywność czyszczenia.Reaktywne unikanie przeszkódBrudne pokoje? Bez obaw!Q Revo z łatwością lokalizuje potencjalne zagrożenia i unika ich, więc nie musisz się martwić o zbieranie ich z podłogi przed rozpoczęciem sprzątania.Inteligentne sugestie dotyczące stref No-Go ZonesRyzykowne obszary? Nie zbliżaj się!w sytuacji schodów i miejsc, w których z łatwością utknąć, Q Revo może je wykryć i zasugerować jako "strefy bez wyjścia".

  W ten sposób nie musisz się martwić, iż utknie albo przypadkowo się przewróci.Nawigacja PreciSense LiDARMądrzejszy niż możesz sobie wyobrazićSzybko skanuje, aby poznać środowisko domowe i generuje szczegółowe mapy, aby znaleźć stosowną trasę do sprzątania domu.Niestandardowe procedury czyszczeniaCzyść tak, jak chceszUstaw procedury sprzątania w aplikacji, żeby posprzątać cały dom, określone pokoje albo wykorzystywane obszary, takie jak kuchnia.Kontrola głosuWystarczy powiedziećDzięki Amazon Alexa, Google Home lub Apple Siri Shortcuts możesz zacząć sprzątać swój dom lub określone pokoje po prostu za pomocą głosu.Szybsze ładowanieSzybko wznów sprzątanie dzięki ładowaniu szybszemu o 30% niż wcześniej i wykorzystaj w pełni niskie ceny energii, ładując poza godzinami szczytu.

  Zrób coś dla środowiska.SPECYFIKACJA technicznA Kolor: Czarny Model ze stacją opróżniającą Nawigacja: Inteligentne unikanie przeszkód LiDAR + Reactive 3D Aktywna tkanina: Tak, podwójna ściereczka obrotowa Unikanie przeszkód: Tak, progresywne samoczynne napełnianie wodą: Tak, na stacji automatyczne pranie mopa: Tak, na stacji samoczynne suszenie mopa: Tak, na stacji automatyczne opróżnianie pojemnika na kurz: Tak, na stacji Wirtualna ściana/strefy no-go: Tak Strefa bez mopa: Tak dostępnych kilka planów pięter: Tak Sprzątanie poszczególnych pomieszczeń: Tak automatyczna regulacja mocy: Tak Dynamiczna szybkość szczotki bocznej: Tak Przegląd trasy czyszczenia: Tak wariant pojemnika na wodę: Elektroniczne dozowanie wody Wibracyjne czyszczenie na mokro: Mop obrotowy Ustawienia dla dywanów: Inteligentne automatyczne podnoszenie mopa Lokalizacja robota odkurzającego: Tak Moc ssania: 5500 Pa Bateria: 5200 mAh Głośność (dB): 63dB W pakiecie 1x odkurzacz 1x pojemnik na kurz 1x pojemnik na wodę 1x ściereczka do czyszczenia na mokro 1x stacja samoopróżniająca i samooczyszczającaInne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na maj 2024

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – maj 2024. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roborock cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock,
 • odkurzacze automatyczne Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock, odkurzacz robot sprzątający Roborock cena, opinie o odkurzaczach robotach Roborock, ranking odkurzaczy robotów Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *