Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Roborock. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2023. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Roborock,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Roborock. Ranking grudzień 2023

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2023. *

Roborock Q7 Max Plus

Roborock Q7 Max Plus Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max Plus - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max Plus
 • Ilość ofert: 6
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Robot sprzątający ROBOROCK Q7 Max Plus dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa doskonale radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi....

Roborock Q7 Max

Roborock Q7 Max Najniższa Cena Online

Roborock Q7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7 Max
 • Ilość ofert: 18
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock Q7 Max + White 470ml Odkurzacz samoczynny z funkcją mopowania. Zaopatrzony w akumulator o objętości 5200 mAh pozwalający na około 180 minut pracy. Dokładny system nawigacji laserowej LiDAR PreciSense.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry typ: Robot sprzątający Napięcie akumulatora: 14,4 V objętość zbiornika na kurz: 470 ml Filtr: E11 Obszar działania: 300 m2 Czas pracy bezprzewodowej: 180 min Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Mopowanie Odkurzanie Poważna moc ssąca Dzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ Pa nadzwyczajnie radzi sobie zarówno z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.

  Trwałe likwidowanie brudu konkretna, stworzona całkowicie z gumy szczotka świetnie sprawdzi się na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa uniemożliwia wplątywaniu się włosów. Dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze produktywniej.

  Podwójna moc czyszczenia Odkurzaj i mopuj jednocześnie, by wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć. Mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz przypasować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i Twoich indywidualnych preferencji.

  Maksymalny zasięg mopowania - 240 m² Stały nacisk na mopa - 300g Elektroniczne mycie 30 poziomów przepływu wody Zbiornik 2-w-1 Połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło powiększyć pojemność każdego z nich.

  Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie. Objętość zbiornika na kurz: 470 ml objętość zbiornika na wodę: 350 ml Odkurza bez przerwy Napędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mAh, Q7 Max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu.

  Pozwoli to na posprzątanie wszystkich podłóg w większości domów. Dokładny LiDAR PreciSense Autorski, opracowany przez Roborock system nawigacji laserowej PreciSense LiDAR to "mózg" robota odpowiedzialny za jego niezwykłą zdolność do znajdowania najmocniej produktywnego sposobu sprzątania Twojego domu.

  wykonane poprzez niego mapy prosto podejrzysz w aplikacji Roborock, która oddaje całkowitą kontrolę nad robotem w Twoje ręce. Mapowanie 3D Rzuć okiem na swój dom i zrozum jego układ lepiej dzięki mapowaniu 3D.

  Możesz choćby dodać meble czy dywany, żeby stworzyć jak najdokładniejszą wizualizację Twojego domu. Rutyny Dużo gotujesz? Gdy skończysz wyślij robota do kuchni jednym kliknięciem, by po Tobie posprzątał. Możesz także ustawić harmonogramy dla każdej rutyny, by sprzątanie było jak najbardziej bezobsługowe.

  Strefy wykluczone i wirtualne ściany Strefy wykluczone definiują obszar, do którego robot nie może wjechać, podczas gdy wirtualne ściany perfekcyjnie sprawdzają się, gdy zajdzie konieczność odgrodzenia pomieszczeń czy kątów.

  Możesz je dowolnie ustawiać na wszelkich piętrach Twojego domu, aby nie martwić się, że robot wjedzie tam, gdzie tego nie chcesz. Dbaj o bezpieczeństwo dzieci i zwierząt Twoje pociechy czy futrzaści przyjaciele nie włączą robota przez przypadek, dzięki wbudowanej blokadzie rodzicielskiej.

  Sprzątaj często, opróżniaj rzadko Dzięki asygnowanej stacji autoopróżniającej, po każdym procesu sprzątania, zbiornik na kurz jest samoczynnie opróżniany do worka na kurz o objętości 2,5 l. Zagwarantuje to choćby do 7 tygodni⁴ bezobsługowej pracy robota.

  Gdy worek się zapełni można go wymienić w kilka sekund. Wykrywanie pokrywy zbiornika na kurz Czujniki wyłapujące pokrywę zbiornika na kurz, uniemożliwiają przypadkowemu usuwaniu kurzu gdy nie jest zamknięta.

  skrajna moc ssania Silnik stacji autoopróżniającej, osiągając moc ssania do 27 000 Pa* momentalnie i sprawnie polikwiduje wszelkie zanieczyszczenia ze zbiornika robota sprawiając, iż jest on natychmiast gotowy do dalszej pracy.

  duży, jednorazowy worek na kurz Samouszczelniający się worek o pojemności 2,5 l, stworzony z materiału klasy E12*, spełnia równocześnie funkcję wydajnego filtra, zatrzymując do 99,7%** pyłków o wielkości zaledwie 0,3 mikrona i pomagając w utrzymaniu czystości powietrza.

  Inteligentne tryby opróżniania Dla maksymalizacji komfortu stosowania, sam możesz ustawić częstotliwość opróżniania zbiornika na kurz. O tym, czy stacja ma to robić po każdym zakończonym procesu sprzątania czy rzadziej decydujesz w aplikacji.

  SPECYFIKACJA technologicznA pojemność zbiornika na wodę w mililitrach: 350 typ mopa: Elektroniczny Funkcja mopa: TAK Moc ssąca: 4200 Pa pojemność akumulatora: 5200 MAh Maksymalny czas pracy w minutach: 180 pojemność zbiornika na kurz w mililitrach: 470 wymiary w milimetrach: 353 X 350 X 96,5 rodzaj nawigacji: LDS Maksymalna powierzchnia sprzątania w metrach Kw.: 300 Kolor: Biały Kompatybilność z autoopróżniającą stacją bazową: Tak (w komplecie) Czujniki: Krawędzi, schodów, uskoku podłoża, zbliżeniowy Komunikacja: W


Roborock S8

Roborock S8 Najniższa Cena Online

Roborock S8 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S8
 • Ilość ofert: 31
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Robot sprzątający Roborock S8 Pro Ultra WhiteZapomnij o sprzątaniu, w tym o konserwacji robota. Wielofunkcyjna stacja bazowa Roborock Ultra i najszczególniej innowacyjne technologie sprzątania w S8 Pro Ultra – szczotka DuoRoller Riser™ i system mycia podłóg VibraRise® 2.0 pomogą Ci odzyskać czas.

  Twój czas.NAJWAŻNIEJSZE wariant: Robot sprzątającyMoc ssania: 6000 PaMoc: 69 WAkumulator: 5200 mAhZbiornik na kurz: 350 mlZbiornik na wodę: 200 mlMaksymalny czas pracy: 180 minutMaksymalny obszar pracy: 300 m2Możliwość zapisania wielu mapCzujniki krawędzieŁączność Wi-FiStacja ładującaKolor: BiałyWielofunkcyjna stacja bazowa UltraZupełnie nowa Wielofunkcyjna stacja bazowa Ultra nie wymaga konserwacji.

  Dzięki niej nie musisz czyścić robota po każdym sprzątaniu, dzięki temu całość jest praktycznie bezobsługowa.automatyczne mycieMop jest myty samoczynnie podczas i po zakończeniu sprzątania, więc Ty nie musisz już tego robić po każdym użyciu.samoczynne suszenieSuszenie umytego mopa i dolnej części stacji gorącym powietrzem uniemożliwia powstawaniu pleśni i nieprzyjemnym zapachom choćby w wilgotnych warunkach.automatyczne opróżnianieAutomatyczne opróżnianie pyłu i brudu po każdym sprzątaniu pozwala nawet na 7 tygodni bez zmiany worka.

  Co więcej, czyszczone są wtedy dodatkowo obie szczotki.automatyczne napełnianieUzupełnianie zbiornika na wodę podczas sprzątania dla zwiększenia sprzątanej powierzchni do nawet 300 m2.automatyczne czyszczenieOdzyskaj swój czas dzięki samoutrzymującej się w czystości konstrukcji, która oczyszcza dolną część stacji dla łatwiejszej konserwacji.Szczotka DuoRoller Riser™genialny duet sprzątającyZupełnie nowe podwójne gumowe szczotki upraszczają sprzątanie i radykalnie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.Włosy i brud są łatwo usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.Zupełnie nowe podwójne gumowe szczotkiUsprawniają sprzątanie i dramatycznie redukują liczbę wplątanych włosów wznosząc bezobsługowe sprzątanie na wyższy poziom.

  Włosy i brud są prosto usuwane, od podłóg drewnianych po płytki, a choćby z dywanów i chodników.System Roborock Carpet Boost+Czyszczenie dywanów to pestka dzięki systemowi Carpet Boost+, który uwolni Twój dywan od sierści i okruchów chleba.Do 30% produktywniejsze zbieranie włosów.System mycia podłóg VibraRise® 2.0Jeszcze lepiej czyści plamyW VibraRise® 2 ulepszyliśmy dwukrotnie moduły wibracyjne, co oznacza, że strefa sprzątania została poszerzona.

  W połączeniu z szorowaniem o wysokiej prędkości i stałym naciskiem na podłogę, mop może bez wysiłku wyczyścić wszystko, od napojów gazowanych po zaschnięte plamy.Podwójny moduł wibracyjny: 3000 razy/minSzorowanie o wysokiej prędkości: >6NNacisk mopa: 5 mmUnoszenie mopa: Unoszone szczotki i mopUnoszone szczotki i mopSprzątanie pełne uniesieńW zależności od potrzeb, szczotki i mop mogą być uniesione samoczynnie by zmaksymalizować wydajność sprzątania i uniknąć pozostawiania plam.Ciche mycieSprząta gdy odpoczywaszPotrzebujesz posprzątać gdy odpoczywasz? Twój robot może zminimalizować hałas w trakcie mycia podłogi, co pozwoli Ci się zregenerować w dowolnym momencie.Unikanie przeszkód Reactive 3DWystarczająco sprytny, żeby trzymać się z dala od kłopotówDzięki światłu strukturalnemu 3D oraz technice obrazowania w podczerwieni, system unikania przeszkód Reactive 3D może pomóc robotowi zidentyfikować i uniknąć potencjalnych przeszkód, jednocześnie w jasnych jak i ciemnych pomieszczeniach, efektywne sprzątanie bez zmartwień.42 obiektyNawigacja laserowa PreciSense®najkorzystniejsza z dróg, za każdym razemSystem nawigacji laserowej PreciSense® to mózg stojący za niesamowitymi możliwościami robota.

  Skanuje, a następnie formuje szczegółową mapę, aby wytyczyć najistotniej adekwatną trasę sprzątania Twojego domu nie pozostawiając brudowi drogi ucieczki.Personalizacja poprzez aplikacjęInteligentne polecanie stref wykluczonychMiejsca w których robot może z łatwością utknąć są automatycznie polecane jako potencjalne strefy wykluczone, by zapobiec takim sytuacjom na śladowych powierzchniach.

  Możesz również rysować wirtualne ściany blokujące robotowi dostęp do określonych obszarów. Wszystko w aplikacji Roborock.Mapuj wydajniej, sprzątaj szybciej.Doświadcz prędkiego i sprawnego sprzątania, jako że Twój robot może utworzyć mapę choćby 6 razy szybciej w porównaniu z pierwszym sprzątaniem i wykonać codzienne sprzątanie do 30% szybciej.prędkie ładowanie30% szybciej*Szybsze wznawianie sprzątania, dzięki 30% szybszemu niż wcześniej ładowaniu.Ładowanie poza szczytemMożesz wybrać okresy ładowania poza szczytem, aby oszczędzać energię elektryczną, a także obniżyć koszty korzystania z niej w godzinach szczytu.Harmonogramy sprzątaniaSam stwórz harmonogram, według którego robot będzie sprzątał wyznaczone pomieszczenia w określony sposób o zadanych godzinach.

  Według planu lub na żądanie.Mapowanie 3DMapa 3D pozwala starannie odwzorować wirtualnie Twój dom, a dzięki możliwości dodawania mebli mo

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot. Ranking TOP10 modeli

Roborock S7 Max

Roborock S7 Max Najniższa Cena Online

Roborock S7 Max - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S7 Max
 • Ilość ofert: 9
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  Roborock S7 MaxV Unikanie przeszkód

  Podłogi w domach to tor przeszkód najeżony skarpetami, zabawkami, kubkami i nie tylko. Wykorzystujące światło strukturalne Skanowanie 3D skrupulatnie identyfikuje lokalizację i rozmiar przeszkód i zagrożeń, jednocześnie w jasnych, jak i ciemnych pomieszczeniach, gwarantując bezproblemowe sprzątanie o każdej porze.

  Unikanie nieznanego

  S7 MaxV może widzieć i omijać obiekty o szerokości od 5 cm i wysokości 3 cm. System oparty na uczeniu maszynowym i dedykowanym układzie przetwarzania neuronowego pozwala S7 MaxV rozpoznawać te przeszkody i reagować trafnie w zależności od tego, co widzi, ostrożnie torując sobie drogę pomiędzy nimi.

  precyzyjność rozpoznawania może się różnić w zależności od czynników środowiskowych.

  Niekończąca się nauka

  W aplikację zaimplementowano bazę najpopularniejszych przedmiotów, na które robot może się natknąć w naszym domu w trakcie sprzątania. Jest ona stale aktualizowana o nowe przedmioty, by sprzątanie było jak najistotniej skrupulatne i precyzyjne.

  Mapowanie 3D - Twój wirtualny dom

  Dzięki danym pozyskanym poprzez moduł LiDAR, aplikacja precyzyjnie przedstawia układ domu, żeby zidentyfikować sofy, łóżka, szafki pod telewizor, stołki, krzesła i stoły. W trakcie sprzątania S7 MaxV oznacza w aplikacji meble, które rozpoznał. Ci potrzeba posprzątać wokół łóżka po leniwym śniadaniu? Po prostu dotknij modelu swego łóżka w aplikacji Roborock.

  Możesz choćby wyświetlić swój dom na mapie 3D i nawigować po nim cyfrowo przy pomocy mapy Matrix.

  Odtwórz swój dom wraz ze wszystkimi rodzajami mebli i podłóg bezpośrednio w aplikacji Roborock.

  Najgorsze zostaw na koniec

  S7 MaxV nie tylko samodzielnie rozpoznaje sypialnie, salony, jadalnie i łazienki lecz też sugeruje świetną kolejność sprzątania w zależności od rodzaju pomieszczenia. Podczas sprzątania siła ssania i intensywność mopowania są samoczynnie dostosowywane w celu uzyskania maksymalnej produktywności w każdym pomieszczeniu.

  Nawigacja LiDAR

  W połączeniu z systemem nawigacji PreciSense LiDAR producenta Roborock, nawigacja w domu jest szybka i produktywna o każdej porze dnia i nocy.

  Prywatność, prywatność i jeszcze raz prywatność.

  W wypadku domowych kamer, prywatność i bezpieczeństwo mają kluczowe znaczenie. Każdy obraz

  zarejestrowany poprzez system ReactiveAI jest użytkowany do nawigacji i natychmiast usuwany.

  Więcej mocy – do 5 100 Pa – dla jeszcze skuteczniejszego odkurzania

  stanowczo rozszerzona moc ssania od maksymalnie 2 500 Pa w Roborock S6 MaxV aż do 5 100 Pa w S7 MaxV. To ponad dwa razy więcej mocy. Uruchom tryb Max+, a cała ta moc będzie twoja.

  Gotowy, by powstać

  Masz dywany? lubisz świeżo umyte podłogi? nadzwyczajnie.

  Dzięki czujnikowi podczerwieni, po wykryciu dywanu mop jest samoczynnie unoszony, bez konieczności przerywania sprzątania. Pozwala na to umycie podłóg i odkurzenie dywanów w trakcie tego samego procesu sprzątania.

  technologia sonicznego mycia podłóg

  technologia wibracji sonicznych raz na za każdym razem zmienia wyobrażenie o mopowaniu. Wibrowanie do 3 000 razy w ciągu minuty sprawia, że mopowanie soniczne jest sprawniejsze i bardziej skuteczne.

  udoskonalona, w pełni gumowa, „pływająca” szczotka

  Żebrowana kompozycja turboszczotki wyprodukowana została w całości z gumy, dzięki temu jest trwalsza i bardziej wytrzymała. Ponadto jej spiralnie ułożone łopatki są jeszcze lepsze w unikaniu splątanych włosów aniżeli w szczotkach znanych z poprzednich modeli.

  Dla wydajnego usuwania brudu, szczotka odkurzacza musi znajdować się blisko sprzątanej powierzchni. Udoskonalona, poruszająca się w wielu płaszczyznach, pływająca szczotka w kolekcji S7 ściśle przylega do podłogi, nawet na nierównych powierzchniach, czyniąc sprzątanie efektywniejszym.

  Zamelduj się na czacie

  Zdalny podgląd widoku z kamery, znany już z S6 MaxV, został teraz lepszy, dzięki czemu możesz robić więcej aniżeli tylko podglądać co dzieje się w Twoim domu. Zaimplementowany mikrofon pozwala porozmawiać z domownikami, bez względu na to, gdzie jesteś.

  Nawigacja PreciSense™ LiDAR

  Zmywalny filtr E11

  System Reactive AI 2.0

  samoczynne rozpoznawanie pomieszczeń

  Adaptacyjne algorytmy tras

  Bezpieczne dla podłóg koła i szczotki ScratchSafe™

  Wsparcie dla mapowania 3D

  Matryca czujników Sensient™

  Blokada rodzicielska

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra Odkurzaj i myj więcej. Opróżniaj i czyść mniej.

  Roborock S7 MaxV w połączeniu z wielofunkcyjną stacją bazową Ultra to kompletnie nowy poziom automatyzacji sprzątania.

  W pełni automatyczna stacja bazowa, która nie tylko opróżni zbiornik na kurz Twojego robota, lecz także umyje ściereczkę mopa, a nawet uzupełni jego zbiornik na wodę.

  Jedna stacja, dużo możliwości

  Wielofunkcyjna Stacja Bazowa Ultra jest - jak dotąd - najszczególniej innowacyjną stacją bazową Roborock, uwalniając szereg nowych udogodnień dla tych, którzy wymagają najczystszych podłóg.

  samoczynne mycie ściereczki mopa

  oryginalny system przemywający ściereczkę mopa, zwilża ja przed rozpoczęciem sprzątania, oczyszcza w jego trakcie oraz po zakończeniu procesu, dla zapewnienia maksymalnej efektywności mycia na mokro.

  Autouzupełnianie zbiornika wody

  Stacja automatycznie uzupełnia zbiornik na wodę robota w trakcie sprzątania, zapewniając umycie do 300 m2 powierzchni.

  automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz

  Po zakończonym cyklu sprzątania, stacja samoczynnie opróżni zbiornik na kurz w robocie,za każdym razem był on gotowy do pracy. Zamontowany w stacji worek nie tylko zapewnia maksymalną higienę i adekwatny poziom filtracji, ale też powoduje, iż robot jest praktycznie bezobsługowy choćby przez 7 tygodni.

  szybkie ładowanie

  Dzięki zastosowaniu funkcji prędkiego ładowania, stacja naładuje baterię robota do 30% szybciej (w porównaniu ze standardową stacją bazową), co pozwoli mu na szybszy powrót do pracy w razie konieczności doładowania w trakcie cyklu sprzątania.

  Roborock Dyad Podwójna moc

  Dwa rzędy przeciwstawnych rolek czyszczących, funkcja osuszania podłóg, moc ssąca 13 000 Pa, zbiornik na czystą i brudną wodę.

  Pokonaj równocześnie mokre, jak i suche zabrudzenia

  Spraw,zarówno mokre, jak i suche zabrudzenia zniknęły za jednym pociągnięciem dzięki systemowi DyadPower. Jedyny na świecie dwusilnikowy, wielorolkowy system czyszczenia na mokro, jak i na sucho*.

  * Stan na 3 września 2021 r.

  Oczyszcza się w trakcie sprzątania

  w trakcie gdy Ty myjesz podłogi, szczotki urządzenia czyszczą się same. Przestań więc sprzątać podłogi brudnym mopem. Zacznij myć je czystymi szczotkami poprzez cały proces sprzątania.

  Usuń brudną wodę

  znakomicie usuwający zabrudzenia system DyadPower zasysa brudną wodę w trakcie sprzątania, do osobnego zbiornika. Dzięki czemu podłogi pozostają czyste i suche.

  lepsze sprzątanie od krawędzi do krawędzi

  Dzięki pokaźniejszej liczbie rolek czyszczenie jest jeszcze skuteczniejsze. Główna rolka o pełnej długości, a także dwie rolki tylne zapewniają ogromną moc czyszczenia od krawędzi do krawędzi. Dzięki takiej budowie urządzenia, brud nie ma szans.

  Poruszaj się momentalnie i płynnie

  Poruszaj się gładko wokół nóg – krzeseł, stołów, a nawet ludzi – za pomocą zwrotnej głowicy czyszczącej. Dzięki dwóm przeciwbieżnym rolkom urządzenie jest tak przystępne w prowadzeniu, jednocześnie w przód, jak i w tył, że możesz to robić jednym palcem.

  Nie wymaga czyszczenia po sprzątaniu

  Naciśnij przycisk i samoczynnie wyczyść zabrudzone po sprzątaniu wałki. Po ich oczyszczeniu w zbiorniku skażenia oddzielane są od brudnej wody. Pozostaje Ci tylko go opróżnić.

  w trakcie sprzątania podłóg, rolki czyszczą się same, zapewniając najwyższą wydajność sprzątania poprzez cały jego czas.

  Mądrzejszy niż przeciętny mop

  Sprzątaj mądrze, a nie ciężko. W walce z skomplikowanymi plamami pomaga czyszczenie adaptacyjne, które automatycznie dostosowuje siłę ssania i liczba aplikowanej wody. Ponadto, wskaźnik na ekranie przedstawia informację, jak brudna jest Twoja podłoga.

  Słuchaj komunikatów

  Zapomnij o zapamiętywaniu kodów błędów lub szukaniu ich znaczenia w instrukcji. O wszystkim co musisz wiedzieć, sprzęt Ci po prostu powie.

  Nie tylko na mokre, lecz i na suche plamy

  Dogłębne czyszczenie całej podłogi o powierzchni aż do 280 m2* na jednym ładowaniu. Mokra podłoga w łazience? Z tym również sobie poradzi dzięki dedykowanemu trybowi osuszania podłóg.

  Zbiornik na czystą wodę – 850 ml

  Zbiornik na brudną wodę – 620 ml

  Długość pracy na jednym ładowaniu – 35 minut

  Powierzchnia sprzątania – 280 m2

  * Na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych przez producenta w trybie samoczynnym, z prędkością 0,5m/s. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rzeczywistego środowiska domowego, ogólnej czystości, nawyków związanych ze sprzątaniem, itd.

  UWAGA! Urządzenie nie pasuje do stosowania na powierzchniach włókienniczych, należy również uważać na podłogach twardych wrażliwych na wilgoć (drewno, parkiet, panele, itp.), gdyż mogą ulec zniszczeniu.

  SPECYFIKACJA technologicznA

  Waga: 5 kg

  Poziom hałasu: 75 Db

  Filtr: E11 (EPA)

  prędkość obrotów: 73 000/min.

  Moc znamionowa: 280 W

  Bezprzewodowy: TAK

  ilość szczotek / rolek czyszczących: 3

  Maksymalny czas pracy: 35 minut

  objętość baterii: 5000 mAh

  Czas ładowania: 4 godziny

  Stacja ładująca: ładowanie, czyszczenie

  pojemność zbiornika na wodę czystą: 850 ml

  pojemność zbiornika na wodę brudną: 620 ml

  Tryby pracy: Auto, Ssanie (osuszanie powierzchni), Max

  Wykrywanie brudu: TAK

  Sprzątanie krawędziowe: TAK

  Komunikaty głosowe: TAK

  Kąt pracy głowicy czyszczącej: 180 stopni

  Powierzchnia sprzątania: 280 m2

  Moc ssąca: 13 000 Pa

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Trifo. Ranking TOP10 modeli

Roborock Q7M52

Roborock Q7M52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa idealnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, tworzona kompletnie z gumy szczotka doskonale stanie na wysokości zadania na dywanach z których wyeliminuje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze wydajniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, żeby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie zlikwidować.mop wyekwipowany w pompę elektroniczną oferuje 30 stopni przepływu wody, dzięki temu możesz dostosować czyszczenie jednocześnie do rodzaju podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o objętości 5200 mah, q7 max może sprzątać choćby do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to

Roborock Q7MP52

Roborock Q7MP52 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP52 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP52
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa znakomicie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe usuwanie brudusolidna, wykonana całkowicie z gumy szczotka idealnie stanie na wysokości zadania na dywanach z których zlikwiduje maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, by sprzątać jeszcze efektywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 stopni przepływu wody, dzięki czemu możesz przystosować czyszczenie jednocześnie do typu podłogi jak i twoich indywidualnych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na eliminowanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos

Roborock Q7MP02

Roborock Q7MP02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7MP02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7MP02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  poważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa perfekcyjnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe likwidowanie brudusolidna, wytwarzana w pełni z gumy szczotka idealnie sprawdzi się na dywanach z których pousuwa maksymalną ilość kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dostosowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze skuteczniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj jednocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie usunąć.mop zaopatrzony w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki czemu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 stopni przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć pojemność każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.objętość zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany poprzez ogromny akumulator litowo-jonowy o obszerności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to na pos

Roborock Q7M02

Roborock Q7M02 Najniższa Cena Online

Roborock Q7M02 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock Q7M02
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:
  q7 maxpoważna moc ssącadzięki maksymalnej mocy ssania osiągającej 4200¹ pa genialnie radzi sobie jednocześnie z kurzem ukrytym w dywanach czy wykładzinach, jak i brudem zbierającym się w szczelinach podłogi.¹ na podstawie wewnętrznych testów producenta przeprowadzonych zgodnie z normami iec 62885-2:2016 / 5.8 w trybie max+ z naładowaną do pełna baterią. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od czynników środowiskowych.trwałe likwidowanie brudusolidna, stworzona w pełni z gumy szczotka genialnie spełni oczekiwania na dywanach z których usunie maksymalną liczba kurzu, a jej budowa zapobiega wplątywaniu się włosów.dzięki specjalnej pływającej konstrukcji może poruszać się w wielu płaszczyznach, dopasowując się do nierówności podłoża, żeby sprzątać jeszcze efektywniej.podwójna moc czyszczeniaodkurzaj i mopuj równocześnie, aby wyłapać najdrobniejszy brud, którego samo odkurzanie może nie polikwidować.mop wyekwipowany w pompę elektroniczną proponuje 30 poziomów przepływu wody, dzięki temu możesz przystosować czyszczenie zarówno do typu podłogi jak i twoich jednostkowych preferencji.maksymalny zasięg mopowania² - 240 m²stały nacisk na mopa - 300gelektroniczne mycie30 poziomów przepływu wody² na podstawie wewnętrznych testów przeprowadzonych na twardych podłogach z pełnym zbiornikiem na wodę, naładowaną do pełna baterią i niskim poziomem przepływu wody. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od charakterystyki wnętrza. Zasięg estymowany jest przy założeniu, że 20% powierzchni zajmują meble powierzchnia pod nimi nie zostanie umyta.zbiornik 2-w-1połączenie zbiorników na kurz i wodę w jedną całość pozwoliło rozszerzyć objętość każdego z nich. Pozwala to także to na usuwanie kurzu i ponowne napełnianie zbiornika wodą w tym samym czasie.pojemność zbiornika na kurz: 470 mlpojemność zbiornika na wodę: 350 mlodkurza bez przerwynapędzany przez ogromny akumulator litowo-jonowy o pojemności 5200 mah, q7 max może sprzątać nawet do 3 godzin ³ bez przerwy na jednym ładowaniu. Pozwoli to
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Samsung. Ranking TOP10 modeli

Roborock S6

Roborock S6 Najniższa Cena Online

Roborock S6 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Roborock
 • Pełna nazwa odkurzacza: Roborock S6
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny

  Xiaomi Vacuum Cleaner Roborock S6

  Biały

  Co nowego?

  Następca robotów Xiaomi S5 (S50 oraz S55) Roborock S6 zaopatrzony w inteligentny system nawigacji, świeże oprogramowanie, a także odmieniona aplikacja, w dodatku lepsze szczotki równocześnie główna jak i boczna. Wszystkie zmiany wymienione powyżej jak i niemało innych tworzą niesamowicie kompletny, a także nowoczesny samoczynny odkurzacz Xiaomi Roborock S6.

  Roborock S6 wykorzystuje rozwinięte algorytmy, dzięki którym sprzątanie jest jeszcze szybsze i skrupulatniejsze, a 14 innowacyjnych technologicznie czujników zagwarantuje sprawniejszą pracę i wysoki poziom bezpieczeństwa dla urządzenia i otoczenia. Robrorock S6 wykorzystuje do nawigacji najszczególniej progresywną technikę laserowego pomiaru odległości (Laser Distance System). Pozwala na ona monitorowanie otoczenia w 360 stopniach i tworzenie map wnętrz, przy pomocy algorytmu SLAM. Ponadto kompozycja lasera została wzbogacona o mechanizm uniemożliwiający możliwości jego uszkodzenia, np. W sytuacji uderzenia o meble.

  • Rozróżniaj pokoje i sprzątaj je zgodnie z harmonogramem, albo po jednym dotknięciu ekranu

  • Umieszczaj wirtualne bariery, oznaczaj strefy lub sprzątaj wybrane miejsca

  • Zapisuj kilka najróżniejszych map / pięter

  Co zmieniono?

  Nowa szczotka główna

  Najwyższej jakości szczotka DuPont - wytwórcy włosia dla szczoteczek do zębów i szczeciny pędzli kosmetycznych dla wielu największych światowych marek. O 230% pokaźniejsza gęstość włosia aniżeli w Roborock S5 powoduje, że szczotka nie pozostawia kurzu. Miękkie i bardziej elastyczne włosie, delikatnie czyści podłogę bez utraty wydajności sprzątania.

  Nowa szczotka boczna

  5 – ramienna szczotka z gumowymi wąsikami. Zwiększona liczba ramion pozytywnie wpływa na wydajność zagarniania zanieczyszczeń. Zastąpienie włosia elastyczna gumą umożliwia skrupulatniejsze i szybsze wymiatanie kurzu w obszar pracy szczotki głównej, a także siły zasysającej.

  Stacja ładująca

  ulepszona stacja ładująca modelu S6, umożliwia ukrycie przewodu zasilania w jej wnętrzu. Poprawia to bezpieczeństwo i estetykę całego zestawu. W zestawie ze stacją znajduje się podkładka pod mopa, uniemożliwiająca zamoczeniu podłogi w trakcie ładowania.

  Co pozostało?

  Funkcja zamiatania i mycia

  Xiaomi Mi robot vacuum cleaner wyposażony został w funkcję zamiatania i mycia podłogi.. Dzięki nowemu systemowi zwanemu "plant bionic", zbiornik zamontowany pod spodem pobierze tyle wody ile potrzebuje do mycia. Zbiornik jest ciasno dopasowany, przez co zajmuje niedużo miejsca. Odkurzacz najpierw zamiata, a potem myje i skutecznie czyści. Zamontowanie i zdemontowanie zbiornika jest bardzo komfortowe.

  Funkcja samoczynnego mapowania przestrzeni

  Kolejną nowością są lasery do mapowania przestrzeni pomieszczenia. Wyekwipowany w wysokiej precyzji sensory LDS, potrafi skanować teren dookoła pięciokrotnie w ciągu sekundy. Algorytm SLAM wybiera trafną trasę odkurzania, lecz można również ustawić własną, przez aplikację w telefonie

  Moc ssania - 2000Pa

  Maksymalna moc ssania została powiększona z 1800Pa do 2000Pa, co podniosło sprawność sprzątania. Dzięki systemowi tornado, płaskie szczotki dopasowują się blisko podłoża, koordynując szczotki boczne, co powoduje, że czyszczenie jest dogłębniejsze. Po uruchomieniu tej funkcji, aplikacja automatycznie rozpozna dywan i zacznie sprzątać z maksymalną mocą.

  Omnidirectional - sensor nacisku

  Xiaomi vacuum cleaner zaopatrzono w czujka nacisku, znajdujący się powyżej sensora LDS. Jego rolą jest wykrywanie obiektów i uniemożliwianie kolizjom. Sensor wykrywa i unika obiekty, które wcześniej stały mu na przeszkodzie. Nie wjedzie na przewód, ani nie zahaczy o sofę

  wydajna bateria - 5200mAh

  Odkurzacz używa konkretnej baterii litowej o objętości 5200mAh. Daje to 2,5h pracy w trybie charakterystycznym o maksymalnej powierzchni 250m kwadratowych. Kiedy bateria jest słaba, maszyna wraca na ładowanie i po doładowaniu ponownie rusza na sprzątanie, żeby dokończyć nieskończony obszar.

  Jeszcze obszerniejsza skuteczność sprzątania

  W Mi robot cleaner zaprojektowano koła, które wjadą na wysokość 2 cm, a nie jak wcześniej tylko 1.5 cm. Wygląd zaprojektowano tak, by włosy lub sierść nie dostawały się i nie utknęły w głównym silniku. Działanie samego urządzenia jest dodatkowo cichsze niżeli w poprzedniku.

  umocnione czujniki

  Urządzenie posiada o sporo więcej czujników niż w wersji pierwszej. Na ogół bardziej wyczulony jest czujnik zbliżeniowy,chronić meble i wyposażenie wnętrza. Czujnik ścian nie pozwoli zbliżyć się więcej niż na odległość 10mm w trakcie pracy. Dopełniające 4 czujniki uniemożliwiają upadkom i wywróceniu. Ponadto nowa technika zachowywania energii daje bardziej produktywne ładowanie.

  Sterowanie aplikacją

  Standardowo jest możliwość kontrolowania całości aplikacją Mijia. Sprawdzimy status, trasę, ustawimy moc, wybierzemy plan i co tylko chcemy.

  Specyfikacja

  Opis towaru

  marka: roborock

  Model: S6

  typ: Odkurzacz

  Funkcje: Mycie,Odkurzanie,Zamiatanie

  atrybuty: Mop, zdalne sterowanie, Autoładowanie

  Samoładowanie: Tak

  Pojemnik na brud: 0.50L

  Moc ssania (pa): 2000pa

  Moc (W): 58W

  Napięcie (V): 100 - 240V

  Natężenie: 2.2A

  Czas pracy: 2.5h

  Bateria

  wariant: Li-ion

  objętość: 5200mAh

  wymiary and Waga

  Waga produktu: 3.6000 kg

  Waga paczki: 6.7000 kg

  rozmiary towaru (L x W x H): 35.30 x 35.00 x 9.65 cm

  Zawartość

  1 x Robot 1 x Baza ładująca 1 x zbiornik na kurz 1 x zbiornik na wodę 1 x Podręcznik wielojęzyczny (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski) 2 x Szmaty 10 x jednorazowych szmat

  Każdy z nas ma codziennie dużo najróżniejszych obowiązków do wypełnienia. Choć cześć z nich bez wątpienia wymaga Twojej pełnej uwagi, sprzątanie jest czymś, co możesz sobie pokaźnie ułatwić. Pomoże Ci w tym właśnie odkurzacz Xiaomi Roborock S6!

  Odkurzacz samoczynny Xiaomi sporo praktycznych funkcji, które czynią go niezastąpionym wyposażeniem każdego domu – zwłaszcza, jeśli uwzględnimy porównanie Roborock S6 vs S50. Nowy model jest równocześnie dokładniejszy, jak i sprawniejszy. Co jednak starannie czyni Xiaomi Vacuum Cleaner perfekcyjną inwestycją? Okazuje się, iż powodów jest całkiem mnóstwo.

  Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek męczyć ze sprzątaniem trudno dostępnych miejsc, np. Pod łóżkiem lub innymi meblami? na pewno tak, a przecież i bez tego odkurzanie nie należy do najlżejszych czynności. Na szczęście, wszystkie te niedogodności może teraz przejąć na siebie Xiaomi Mijia Roborock! Dzięki niewielkim rozmiarom z łatwością zmieści się on we wszelkie szczeliny, usuwając kurz, sierść naszych ukochanych pupili i inne nieczystości spod komód oraz pozostałych zapomnianych przestrzeni. Twój dom będzie czysty jak nigdy dotąd – i to bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony! Czyż nie brzmi to namawiająco?

  Oczywiście otaczający porządek doceniamy wszyscy, ale grupą, która doceni go w szczególności są alergicy. Gdy Xiaomi odkurzacz Roborock będzie regularnie pozbywał się zalegających alergenów, a tym samym ograniczał ich unoszenie się w powietrzu, z pewnością przełoży się to na poprawę jakości ich życia. Problem uciążliwych reakcji alergicznych z Xiaomi S6 będzie pojawiał się z mniejszą częstotliwością, przynajmniej w zaciszu własnych czterech kątów. A to przecież tu na komforcie zależy nam najbardziej, prawda?

  Kolejną zaletą związaną z wymiarami Xiaomi Cleaner jest fakt, że sprzęt ten pasuje znakomicie do niewielkich mieszkań. Prosto bowiem będziesz mógł go przechować, a w tracie sprzątania nie będzie on stanowił dużej przeszkody. Dodatkowo, odkurzacz automatyczny Xiaomi biały jest produktem o wyjątkowo estetycznym wyglądzie. Aspekt wizualny w modelu Roborock S6 ponadto ulepsza lepsza stacja dokująca, której przewód zasilania jest ukryty w jej wnętrzu. Nie musisz zatem martwić się, iż będzie ona szpecić Twój skrupulatnie zaprojektowany aranżacja.

  Oczywiście, nie można dodatkowo zapomnieć w tym miejscu, iż Xiaomi Mijia odkurzacz to możliwość sprzątania w pełni samoczynnego. Dzięki zdalnemu sterowaniu aplikacją możesz uruchomić urządzenie, choćby będąc poza domem. W ten sposób, po powrocie z pracy czy innego wyjścia, czekać na Ciebie będą skrupulatnie wyczyszczone podłogi. Dzięki zaimplementowanym sensorom, Roborock uniknie wszelkich przeszkód i bez trudu dotrze tam, gdzie jego praca jest niezbędna.

  Xiaomi odkurzacz samoczynny to nieprzeciętne rozwiązanie dla każdego. Pozwoli Ci ono radować się porządkiem w domu, a przy tym zyskasz czas na realizowanie innych czynności. Możesz zająć się obowiązkami, które wymagają Twojej obszerniejszej uwagi bądź po prostu odpocząć po męczącym dniu. W końcu jak najszczególniej na to zasłużyłeś!Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. Ranking na grudzień 2023

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2023. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Roborock opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Roborock cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Roborock,
 • odkurzacze automatyczne Roborock jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Roborock, odkurzacz robot sprzątający Roborock cena, opinie o odkurzaczach robotach Roborock, ranking odkurzaczy robotów Roborock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *