Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Proscenic. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze możliwie najlepszego robota sprzątającego Proscenic. Poniższe rankingi są aktualne na grudzień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Proscenic,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Proscenic. Ranking grudzień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Proscenic, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – grudzień 2022. *

Proscenic m8 Pro

Proscenic m8 Pro Najniższa Cena Online

Proscenic m8 Pro - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Proscenic
 • Pełna nazwa odkurzacza: Proscenic m8 Pro
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Wszędzie poprawnie, ale w domu najlepiej, prawda? Tak naprawdę powrót do domu jest błogi wówczas, gdy jest czysto, a Ty możesz w pełni się zrelaksować. No ale kto zadba o porządek, gdy wychodzisz do pracy albo wyjeżdżasz na weekend? Najlepiej zrobi to Twój osobisty robot sprzątający, Proscenic M8 Pro.

  To super innowacyjne urządzenie pełne nowoczesnej elektroniki, ale najważniejsze jest co innego: podłączasz do prądu, ustawiasz tylko jeden raz i zapominasz na miesiąc. Co się dzieje w tym czasie? Po prostu codziennie masz czysto w całym domu. A co się stanie po miesiącu? Musisz tylko wyrzucić worek ze śmieciami. A Twój nowy odkurzacz w dalszym ciągu będzie stał na straży czystości.

  umożliwia to kilka rzeczy: szczególnie duża bateria litowa, dzięki której odkurzacz wysprząta całe mieszkanie lub piętro. Funkcja doładowywania powodująca, iż gdy robot się rozładuje, to wraca na bazę, uzupełnia energię, a następnie wraca, aby skończyć to, co zaczął. I wreszcie stacja dokująca, która jest jednocześnie systemem oczyszczającym odkurzacz. Pojemnik jest samoczynnie opróżniany, a śmiecie trafiają do worka, który po miesiącu trzeba wyrzucić.

  Dzięki progresywnemu lidarowi (czyli radarowi laserowemu), zapamiętywaniu pomieszczeń w domu, wirtualnym ścianom i harmonogramom pracy ustawisz odkurzacz tak, by sprzątał tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. A elektronicznie sterowany zbiornik na wodę na dodatek zadba o czystość twardych podłóg.

  Najważniejsze zalety nowego odkurzacza

  Sprzątanie 2 w 1

  Elektroniczny zbiornik na wodę 2 w 1 o pojemności 300 ml oraz pojemnik na kurz posiadający pojemność 280 ml sprawiają, że robot sprzątający może równocześnie odkurzać i myć, a to ogromna oszczędność czasu.

  LDS 8.0

  LDS 8.0, czyli najnowsza wersja systemu skanowania światłem. Wielokierunkowe skanowanie 360 poziomów jest super skrupulatne i prosto radzi sobie z czarnymi ścianami czy jasnymi refleksami. Precyzyjność map jest aż o 1/3 wyższa niż w poprzednich generacjach.

  Pamięć wielu pięter

  Dzięki aplikacji ProscenicHome robot odkurzający M8 Pro może zapisać więcej niżeli jedną mapę, a każdą z nich zapiszesz w aplikacji. Jeżeli masz kilkupiętrowy dom, to dzisiaj masz również święty spokój, bo Twój nowy odkurzacz trwale zapamięta rozkład pomieszczeń na każdym z nich.

  mnóstwo trybów sprzątania

  Możesz wybierać wśród wielu trybów sprzątania, na przykład odkurzanie całego domu, wybranych pomieszczeń, jednego miejsca albo według Twojej kolejności.

  szczególnie wytrzymała bateria

  pojemność baterii to aż 5200 mAh. Oznacza to, że w trybie cichym odkurzacz może pracować aż przez 256 minut. To ponad 4 godziny!

  Specyfikacja
Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Philips. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na grudzień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – grudzień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Proscenic opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Proscenic cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Proscenic,
 • odkurzacze automatyczne Proscenic jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Proscenic, odkurzacz robot sprzątający Proscenic cena, opinie o odkurzaczach robotach Proscenic, ranking odkurzaczy robotów Proscenic

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *