Rankingi Odkurzaczy Robotów

Najlepsze odkurzacze automatyczne Sencor. Ranking TOP10 modeli

Staramy się pomóc w wyborze dobrego robota sprzątającego Sencor. Poniższe rankingi są aktualne na sierpień 2022. Publikujemy:

 • TOP10 modeli odkurzaczy robotów Sencor,
 • TOP5 często wybieranych samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

[TOP10] Odkurzacze roboty sprzątające Sencor. Ranking sierpień 2022

Zestawienie TOP10 z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Sencor, chętnie kupowanymi w sklepach.

* Bieżąca aktualizacja rankingu – sierpień 2022. *

Sencor SRV 9200

Sencor SRV 9200 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 9200 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 9200
 • Ilość ofert: 1
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Dni MALL.PL – Zniżka 20% na wybrane znikome AGD producenta SENCOR z kodem 22MDW2PL23 (od 07.02. Do 20.02.2022 r. Lub wyczerpania zapasów)! automatyczny odkurzacz z akumulatorem premium litowo-jonowym LG. SENCOR SRV 9200BK jest wyposażony w nawigację Sencor Nav 15.0, laser VSLAM, żyroskop, system trzech szczotek obrotowych i detektor na zderzaku do wykrywania przeszkód.

  Czas pracy to 120 minut.


Sencor SRV 1000

Sencor SRV 1000 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 1000 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 1000
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  wygodny i automatyczny Odkurzacz samoczynny Sencor SRV 1000SL to produkt świetny dla osób lubiących wygodę w życiu. Będąc posiadaczem tego urządzenia, sprzątanie domu stanie się dla Ciebie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem - chyba iż należysz do tego minimalnego grona zapaleńców czystości, którzy to robią codziennie odczuwając przy tym przyjemność.

  Do każdej podłogi Prezentowany sprzęt to odkurzacz automatyczny Sencor SRV 1000SL świetnie przypasowany do czyszczenia laminowanych i drewnianych podłóg, parkietów, linoleum, płytek i wielu innych rodzajów nawierzchni.

  Główne atrybuty w trakcie pracy odkurzacz Sencor SRV 1000SL jest bardzo cichy, dzięki czemu hałas towarzyszący odkurzaniu typowymi modelami już nie będzie Cię niepokoił. Oprócz tego ma dwie boczne szczotki obrotowe wyśmienite do czyszczenia narożników, funkcję mopa ze specjalnym antystatycznym miotaczem i funkcję wykorzystującą specjalną antystatyczną miotełkę do kurzu.

  Odkurzacz został też wyekwipowany w czujniki zapobiegające jego spadaniu ze schodów i przedni czujka antyuderzeniowy. A co najważniejsze jest wyjątkowo prosty w obsłudze – uruchamia się za pomocą jednego przycisku.

  wydajny i bezawaryjny Odkurzacz Sencor SRV 1000SL będzie sprzątał poprzez 80 minut na jednym naładowaniu. Jeżeli mamy w domu zwierzęta, które gubią sierść bądź na podłogach porozkładane mamy kable, inteligentna budowa odkurzacza zapobiegnie blokowaniu kół.

  Ten sprzęt sprzątając podłogi pokona każdy próg do 1 cm wysokości. Ma kontrolkę stanu naładowania, a objętość pojemnika na kurz to aż 200 ml. Do powszednich porządków Dla osób pragnących wykorzystywać Sencor SRV 1000SL do codziennego odkurzania, ważne będzie to,cechuje go śladowy pobór mocy - zaledwie 15 W....

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne Domo. Ranking TOP10 modeli

Sencor SRV 2230

Sencor SRV 2230 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 2230 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 2230
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  Odkurzacz samoczynny SRV 2230TI
  nieprzeciętny do sprzątania podłóg laminatowych i drewnianych, parkietów, linoleum, posadzek itp.


  Funkcje specjalne
  Boczne szczotki rotacyjne do nieprzeciętnego sprzątania w kątach Funkcja "mop" Możliwość mokrego sprzątania Pojemnik na wodę i szmatka do mokrego sprzątania są częścią dostawy Kombinuje 4 programy do sprzątania maksymalnej powierzchni: Along the Wall (ruch wzdłuż ścian) Spot (czyszczenie spotowe o rozmiarze 2 m2) Random (ruch w kierunku losowym) Linear (ZygZag) Zmienne ustawienie timera (automatyczne rozpoczęcie sprzątania w danym dniu, godzinie i minucie): Wyłącznie jeden dzień w tygodniu większa liczba dni w tygodniu Wyłącznie dni robocze Wyłącznie weekendy Zdalne sterowanie przy pomocy samodzielnego pilota Stacja ładująca z możliwością fiksacji na ścianie albo meblach samoczynny powrót do stacji ładującej po skończeniu programu automatyczny powrót do stacji ładującej po skończeniu programu automatyczne wyłączenie po zablokowaniu kółek samoczynny monitoring serwisowy z wizualizacją komunikatów ostrzegawczych na wyświetlaczu pilota zdalnego sterowania

Sencor SRV 9550

Sencor SRV 9550 Najniższa Cena Online

Sencor SRV 9550 - opis i dane techniczne

Krótki opis odkurzacza robota - rozwiń / zwiń
 • Marka odkurzacza: Sencor
 • Pełna nazwa odkurzacza: Sencor SRV 9550
 • Ilość ofert: 2
 • Rodzaj odkurzacza: Automatyczny robot sprzątający
 • Charakterystyka / Opis odkurzacza:

  samoczynne opróżnianie pojemnika:nie;automatyczny powrót do bazy i ładowanie:tak;Czas ładowania:240 min.;Czas pracy:200 min.;Czujniki:antykolizyjny, odległości, przeszkód, uskoku podłoża;Filtr HEPA:tak;Funkcja mopowania:tak;Funkcje uzupełniające:funkcja mopa, pauza/tryb wznawiania, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika;Inne:bateria litowo-jonowa;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:czarny;Lampa UV:nie;ilość programów czyszczenia:4;Ładowanie i wznawianie sprzątania:tak;Nazwa filtra:HEPA;pojemność zbiornika:0,5 litra;Poziom hałasu:69 dB;Programator pracy:tak;Programy czyszczenia:metodyczny, miejscowy, wzdłuż ścian;typ:odkurzacz automatyczny;linia (wariantowanie):SRV 9550BK;Sterowanie:pilotem, przy pomocy smartfona;Średnica:35 cm;Wirtualna latarnia:nie;Wirtualna ściana:tak;Wirtualna ściana:tak, funkcja;Wskaźnik zabrudzenia filtra:nie;Wskaźnik zapełnienia pojemnika:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Pozostałe:pilot zdalnego sterowania, stacja dokująca, zasilacz;Szczotki:szczotka boczna;Wysokość:9,45 cm;wyświetlacz:tak;zastosowane technologie:system nawigacji Sencor Nav.;Zmywalny pojemnik na kurz:tak...

Powiązania:  Najlepsze odkurzacze automatyczne iRobot. Ranking TOP10 modeli


Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Znane odkurzacze roboty. TOP5 na sierpień 2022

Prezentujemy poniżej ranking samojezdnych odkurzaczy automatycznych.

* Aktualizacja zestawienia TOP5 – sierpień 2022. *


Hasła, dzięki którym wyszukano zestawienia:

 • jaki odkurzacz robot sprzątający Sencor opinie,
 • dobre odkurzacze automatyczne Sencor cena,
 • ranking z samojezdnymi odkurzaczami automatycznymi Sencor,
 • odkurzacze automatyczne Sencor jakie najlepsze.

Inne zestawienia modeli odkurzaczy automatycznych:


Odkurzane powiązania: najlepsze odkurzacze automatyczne Sencor, odkurzacz robot sprzątający Sencor cena, opinie o odkurzaczach robotach Sencor, ranking odkurzaczy robotów Sencor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.